Загляни в свой Город, где Ты влюблялся, радовался, разочаровывался, жил и умирал столько раз... В свой город, где жили и умирали Твои Соседи. В Город, который ты помнишь с детства, который снится, пахнет Акациями и Липами, шумит Базаром и бесконечной вороньей Стаей над Каньоном... Город, который так никогда и не умрёт, потому что здесь живёшь Ты
Опубликовано Редактор

Інформація про можливий зговір політичних  партій на користь кандидата Володимира Мельниченка, що з’явилася у ЗМІ, підтвердилась новими фактами.

Раніше журналістам стало відомо, що штаби політичних партій «Сильна Україна», «Єдина Країна», «Інтернет-партія», «Партія Зелених», «Рідна Вітчизна» знаходяться в одному приміщенні зі штабом кандидата Володимира Мельниченка на вул. Лесі Українки, 31. Списки кандидатів у члени дільничних виборчих комісій  від цих партій були подані в ОВК на одному диску.  Зрозумівши свою помилку, співробітники штабів переписали своїх кандидатів на окремі диски і знову подали їх до ОВК.

На цьому непорозуміння не закінчились, до окружної виборчої комісії почали звертатися громадяни зі скаргами про те, що вони зареєстровані членами комісій не від тих політичних сил, які хотіли б представляти. Справа в тому, що під час реєстрації в штабах партій на Лесі Українки, 31, співробітники залишали графу «від якої політичної сили» пустою, а потім заповнювали її самостійно, без узгодження з людиною, яка писала заяву.

Опубликовано Редактор

26 жовтня в Україні розпочався День виборів, а разом з ним і спроби фальсифікацій від бажаючих потрапити до парламенту будь-якою ціною.

Передвиборчий процес на 193 округу (центр – м. Кам’янець-Подільський) залишався напруженим впродовж усього часу підготовки до дня голосування. Піковим скандалом стала ситуація із «втраченими» печатками, коли майже на два роки з місцевого архіву зникли 12 печаток дільничних комісій, за допомогою яких ймовірне виготовлення фальшивих бюлетенів та рішень виборчих комісій.

Не менш резонансним став факт того, що Володимир Мельниченко – один з основних кандидатів у мажоритарній гонці на 193-у окрузі прийняв, на перший погляд, дивне рішення не висувати своїх кандидатів у члени дільничних комісії і ОВК, начебто  не бажаючи відстоювати в них власні інтереси. Однак, виявилось, що саме його представники зайняли більшість місць в ОВК та дільничних виборчих комісіях через технічних кандидатів та «фейкові партії».

Опубликовано Редактор

 

Окружна виборча комісія №193(центр – Кам’янець-Подільський) продовжує бути центром скандалів в Хмельницькій області. Цього разу мова йде про “печатний скандал”.

При отриманні головою ОВК з архіву печаток з графою “Вибув” та печаток дільничних комісій виявився недобір. Про це заявив представник кандидата в нардепи Олександра Мазурчака.

Згодом голова окружкому Вадим Бойко визнав, що отримав лише 215 з 216 дільничних печаток, одна “загубилась”, тому вирішено виготовити дублікат. Також з архіву нова комісія недоотримала 36 печаток зі штампом “Вибув”.

Після розголосу цієї ситуації член комісії від Партії регіонів В’ячеслав Лозінський повідомив, що під час його чергування, до нього підійшов невідомий чоловік і передав йому пакунок. В цьому пакеті були “загублені” 36 печаток з минулих виборів до ВР. Хто був цей невідомий “добродій”, Лозінський начебто не знає.

Опубликовано Редактор

Кам’янець-Подільський з розмахом відсвяткував 230-річчя повітроплавання в Україні. Розпочався день із виставки з колекції музею Шереметьєвих під назвою «Реліквій козацької доби», яка відкрилася на території Старої Фортеці за підтримки Кам’янець-Подільського земляцтва в Україні, яке очолює Олександр Мазурчак.

Опубликовано Редактор

У понеділок, 6 жовтня за круглим столом зібралися представники громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ», «Чесно» спільно з кандидатами у народні депутати, журналістами та громадськими активістами Хмельниччини.

На захід завітали 4 кандидати у народні депутати від Хмельницької області.

Руслан Рохов – самовисування (округ №187) – наголосив на невідворотності покарання за злочинну діяльність, або бездіяльність посадовців попередньої влади. Особливо він наголошував на тих горедепутатів, які голосували за закони 16 січня.

Іван Кушнір – самовисування (округ №188) – виступив проти «хронічних імпотентів у політиці». Він зазначив, що не сприймає каяття поплічників Януковича: «це все-рівно, що когось повісити, а потім публічно покаятися в цьому», – наголосив він.

Опубликовано Редактор

  Статистика говорить сама за себе. Авторитетне видання «Фокус»  уже впродовж кількох років публікує рейтинг кращих українських міст.

Експерти визначили основні параметри оцінки серед яких: динаміка приросту населення, рівень злочинності, бюджет, доходи населення, рівень безробіття, стан вищої освіти, ділова активність, інфраструктура, культура, комунальні платежі, стан ринку нерухомості, рівень надання медичних послуг, екологія і туристична привабливість.

Кам'янець-Подільський у рейтингу кращих міст України за версією журналу "Фокус"

Опубликовано Редактор

Загалом у балотуванні беруть участь 110 кандидатів

ЦВК зареєструвала списки кандидатів-мажоритарників у депутати на позачергових парламентських виборах у Хмельницькій області.

В одномандатному окрузі №187 комісією зареєстровані:

Руслан Афійчук,  народився 4 липня 1967 року в місті Чернівцях, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, ТОВ "ТРАНСМІСЬКБУД", член політичної партії "Народний фронт", проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія "Народний фронт".

В городе лето

07 Июн 2013
Опубликовано Редактор

Не смотря на ежедневный дождь,  лето пришло к нам.

 

10-17 февраля

13 Фев 2012
Опубликовано Редактор

* Модернизация КП «Городтепловодэнергия» *** Погода против коммунальников *** Самые активные сегодня – работники КП «Городтепловодэнергия» *** Полмиллиона гривен на… *** Бюджет на благоустройство города ***  Автовокзал и рынок на своих местах! *** Крыша навечно! *** Культурный отчет Каменца *** Школьные вести *** «Подольская Масленица» *** Встречайте хоровой дивертисмент *** Спасем пернатых каменчан! *** Вперед в Картинную галерею *** Театр и число 13 *** Золото у каменчан *** Теннис по району *** Лучшие едут в Днепропетровск

* Каменец-Подольский продолжает осваивать фонды развития всемирного банка. Как сообщил директор КП «Городтепловодэнергия» В. Гордийчук, на этот раз получено 12 насосных агрегатов, 64 единицы запорной аппаратуры разного диаметра и щиты управления насосными станциями. Монтаж нового оборудования начнется уже на этой неделе.

rating@Mmail.ru