программа Дня города 17-22 мая

17 Май 2011
Опубликовано Редактор

В конце мая Каменец-Подольский традиционно празднует День, точнее сказать, Дни города, которые в этом году щедро украшены фестивалями и чемпионатами: Международный фестиваль национальных культур "Острів семи скарбів", фестиваль классичсеской музыки "Hanitskiy-fest", Чемпионат воздухоплаванья "Воздушное братство-2011", Кубок Украины по мотоболу. Программа чрезвычайно насыщенная, каждый найдет что-то интересное для себя.

ПРОГРАМА

Дня міста «Кам’янець древній - колиска і доля» та Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів»:

17 травня              

15.00 - Виставка творчих робіт художників Поділля «Місто моє - любов моя» (Картинна галерея)     

17.00 - Конкурс краси «Міс Університет» (коледж ПДАТУ)     

18 травня              

10.00 - 19.00 - Виставка карликових мавпочок    (МБК)

11.00 - Покладання квітів до могил засновника Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника Юхима СІЦІНСЬКОГО та директора музею (1949-1984 рр.) Григорія ХОТЮНА (Руськофільварецьке кладовище)     

19.00 - Урочисте відзначення Міжнародного дня музеїв    (Стара фортеця)     

18 травня - 12 червня             

10.00 - 19.00 - Виставка воскових фігур Санкт-Петербурзького музею (актова зала НІАЗ «Кам’янець»)    

19-23 травня             

Чемпіонат повітроплавання «Кубок Поділля-2011» (за окремою програмою)         

19-22 травня             

Кубок України з мотоболу (за окремою програмою, мотобольний стадіон)     

19 травня          

13.00 - День науки (сесійна зала)     

17.00 - Концерт учнів і викладачів дитячої хорової школи «Журавлині мелодії травня» (Картинна галерея)     

18.00 - Вечір-зустріч учасників Міжнародного фестивалю національних культур «Стрічаймося друзі як сестри й брати!»    (МБК)

19.00 - Нічна екскурсія-фієста (Стара фортеця)     

20 травня (п’ятниця)             

10.00 - Покладання вінків і квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку з нагоди 150-річчя перепоховання (вул.Шевченка, 20)     

10.00 - Фольклорна програма козацького цеху кашоварів    (Стара фортеця)     

10.30 - Відкриття українсько-польського дитячого фестивалю-конкурсу інструментальних ансамблів «Наnісkі-fest» (ДМШ ім.Т.Ганицького)

10.30 - Трейд-клуб за участю торгових аташе країн світу (сесійна зала)     

11.30 - Презентаційна програма учасників Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів»    (коледж ПДАТУ)     

15.30 - Концертна рапсодія учнів і викладачів дитячої школи мистецтв «У стилі весни»    (Картинна галерея)     

18.00 - Урочисте відзначення Дня Європи (сквер Гунські криниці)     

19.00 - Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» (сквер Гунські криниці)     

20.30 - Вечір дружби «Дружба єднає серця і народи» (сквер Гунські криниці)     

21 травня (субота)             

10.00-14.00 - Святковий ярмарок-розродаж продукції виробників харчової промисловості міста і фермерських господарств району     (вул.Соборна)

10.00 - Всеукраїнський день народного майстра «Златодар» (майдан Польський ринок)

10.00 -    Анонс фестивалю «Остання столиця» (Стара фортеця)

10.00 - Фольклорна програма козацького цеху кашоварів    (Стара фортеця)

10.00 - Виставка художніх робіт викладачів дитячої художньої школи «Я промовляю пензлем і душею» (Тринітарський спуск)

10.00 - Фотовиставка «Острів миру, дружби, скарбів» (Вірменська криниця)

11.00 -17.00  - Виставка продукції підприємств міста (Троїцький майдан)

11.00 - Свято національних ігор і забав «Подільські гуляночки» майдан Польський ринок)

11.00 - Концертне рондо учасників фестивалю-конкурсу «Наnісkі-fest» (Кафедральний костел)

12.00 - Дитяче шоу «Співають ангели у Кам’янці» (майдан Польський ринок)

13.00 - Відкриття бювету доочистки води (міська поліклініка №1)

13.00 - Пісенно-музичний марафон «Пісні моєї Батьківщини» (вул.Троїцька, 4)

13.30 - Урочистий прийом гостей Дня міста та учасників Міжнародного фестивалю національних культур у міського голови (сесійна зала)

14.00 - Святкова хода «Карнавал дружби» (майдан Відродження - площа Польський ринок)

14.15 - Арт-акція «Сонячне місто» (Руська брама)

14.30 - Кінопрограма «Про Кам’янець і не тільки...» (Казематна куртина)

14.30 - Літературно-мистецький вернісаж «В полоні слова, музики і фарб». Презентація книги «Поетичні струни Ліри»    (Вірменський дворик)

15.00 - Урочисте відкриття Дня міста «Кам’янець древній - колиска і доля»   (майдан Польський ринок)

16.00 - Концерт естрадного оркестру Управління Міністерства внутрішніх справ України у Хмельницькій області    (Стара фортеця)

16.00 -    Мистецька акція «Львівське крізь віки» (майдан Вірменський ринок)

16.00 - Концерт фортепіанної музики «Життя у форте і піано»    (ДМШ ім.Т.Ганицького)

16.00 - Презентація творчих програм колективів-учасників Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» (майдан Польський ринок)

17.00 - Ювілейний концерт ансамблю танцю «Апельсин» (майдан Польський ринок)

17.15 - Фестиваль живих скульптур (майдан Вірменський ринок)

20.00 - Dance-ревю «Під зорями Старого міста»   (майдан Польський ринок)

20.45 - Концерт гурту «ТІК» (майдан Вірменський ринок)

21.00 - Анімаційна програма з файєр-шоу «У полум’ї століть» (Руська брама)

21.00 - «Global dj-fest»  (Стара фортеця)

22.00 - Святковий феєрверк (майдан Польський ринок)

22 травня (неділя)             

04.00 - Ранкове феєричне шоу повітряних куль «Назустріч сонцю!» (Стара фортеця, майдан Польський ринок, майдан Вірменський ринок, площа Троїцька, стадіон СЗОШ №1, майдан Відродження     

09.00 - Святкове богослужіння у храмах міста «Во славу Божу і Кам’янця»    (храми міста)     

10.00 - Фольклорна програма козацького цеху кашоварів    (Стара фортеця)     

10.00 - Виставка художніх робіт викладачів дитячої художньої школи «Я промовляю пензлем і душею» (Тринітарський спуск)

11.00 - Майстер-класи для творчих колективів, керівників колективів і мешканців міста (майдан Польський ринок)     

12.00 - Священна братчина «Козацький куліш»  (майдан Польський ринок)     

13.30 - Урочисте закриття фестивалю «Гостинно просимо у Кам’янець!»    (майдан Польський ринок)

14.00 - Хоровий дивертисмент «3 дзвінких пісень гаптуємо рушник» (майдан Польський ринок)     

15.00 - Концерт ансамблю народної музики «Князі України»    (Картинна галерея)     

17.00 - Молодіжна акція «ФЕСТ-party» (майданПольський ринок)     

20.00 - Закриття змагань Кубка Поділля з повітроплавання (Стара фортеця)   





rating@Mmail.ru