Реформи мають проводити чесні парламентарі

Опубликовано Редактор

У понеділок, 6 жовтня за круглим столом зібралися представники громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ», «Чесно» спільно з кандидатами у народні депутати, журналістами та громадськими активістами Хмельниччини.

На захід завітали 4 кандидати у народні депутати від Хмельницької області.

Руслан Рохов – самовисування (округ №187) – наголосив на невідворотності покарання за злочинну діяльність, або бездіяльність посадовців попередньої влади. Особливо він наголошував на тих горедепутатів, які голосували за закони 16 січня.

Іван Кушнір – самовисування (округ №188) – виступив проти «хронічних імпотентів у політиці». Він зазначив, що не сприймає каяття поплічників Януковича: «це все-рівно, що когось повісити, а потім публічно покаятися в цьому», – наголосив він.

Віктор Коліщак – «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» (округ №188) –  запропонував реальні механізми підвищення відкритості виборчого процесу. А саме: рух «Чесно» має проводити аналіз того, наскільки реальними для виконання є виборчі гасла і програми кандидатів у депутати. Також він довів необхідність громадському сектору проводити моніторинг і публічно спростовувати усю неправдиву інформацію, яка дискредитує кандидатів.

Олександр Мазурчак – самовисування (округ №193) – найбільшу увагу приділив захисту інвестицій, медичному страхуванню і реформі місцевого самоврядування.

На захід також завітали представники правоохоронних органів, які наголосили: «вибори повинні проводитись виключно у правовій площині». Було також озвучено номер координаційного центру на який громадяни можуть звертатися в разі виявлення порушень виборчого законодавства – (0382)69-23-96

Кандидати у народні депутати погодилися підписати меморандум про співпрацю з рухом «Чесно» та підтримати законодавчі пропозиції громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ».

Залишається тільки сподіватися, що інші кандидати в народні депутати долучаться до благородних намірів проводити виборчу кампанію прозоро та відкрито.

1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


rating@Mmail.ru