У Кам’янці розпочались “дивні пригоди” з виборчими печатками

Опубликовано Редактор

 

Окружна виборча комісія №193(центр – Кам’янець-Подільський) продовжує бути центром скандалів в Хмельницькій області. Цього разу мова йде про “печатний скандал”.

При отриманні головою ОВК з архіву печаток з графою “Вибув” та печаток дільничних комісій виявився недобір. Про це заявив представник кандидата в нардепи Олександра Мазурчака.

Згодом голова окружкому Вадим Бойко визнав, що отримав лише 215 з 216 дільничних печаток, одна “загубилась”, тому вирішено виготовити дублікат. Також з архіву нова комісія недоотримала 36 печаток зі штампом “Вибув”.

Після розголосу цієї ситуації член комісії від Партії регіонів В’ячеслав Лозінський повідомив, що під час його чергування, до нього підійшов невідомий чоловік і передав йому пакунок. В цьому пакеті були “загублені” 36 печаток з минулих виборів до ВР. Хто був цей невідомий “добродій”, Лозінський начебто не знає.

На черговому засіданні Вадим Бойко повідомив, що ОВК не має права використовувати ці печатки, адже не було складено акту про отримання. Також невідомо походження цих печаток.

Олександр Мазурчак на засіданні заявив, що на виборах до ВР 2012 року екс-голова ОВК Тетяна Остафійчук затягувала зі здачою в ЦВК печаток. Так, вона здала 186 печаток зі штампом “Вибув” лише 28 січня 2013 року, хоча мала це зробити за 15 днів після закінчення виборів.

Також, за словами кандидата в нардепи, Тетяна Остафійчук здала в архів 205 печаток дільничних виборчих комісій, тобто не вистачало 11 печаток. Через 2 роки, 5 вересня 2014 року, згідно з актом, 10 печаток таки з’являються в архіві.

За фактом “печатного скандалу” Мазурчак подав звернення в ОВК з проханням залучити до розслідування правоохоронні органи. У відповідь на це пані Остафійчук, а нині кандидат в депутати від “Сильної України”, заявила, що готова судитись з Олександром Мазурчаком за “образу честі й гідності”.

 

 

1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


rating@Mmail.ru