193 округ – зговір партій на користь Мельниченка

26 Окт 2014
Опубликовано Редактор

Інформація про можливий зговір політичних  партій на користь кандидата Володимира Мельниченка, що з’явилася у ЗМІ, підтвердилась новими фактами.

Раніше журналістам стало відомо, що штаби політичних партій «Сильна Україна», «Єдина Країна», «Інтернет-партія», «Партія Зелених», «Рідна Вітчизна» знаходяться в одному приміщенні зі штабом кандидата Володимира Мельниченка на вул. Лесі Українки, 31. Списки кандидатів у члени дільничних виборчих комісій  від цих партій були подані в ОВК на одному диску.  Зрозумівши свою помилку, співробітники штабів переписали своїх кандидатів на окремі диски і знову подали їх до ОВК.

На цьому непорозуміння не закінчились, до окружної виборчої комісії почали звертатися громадяни зі скаргами про те, що вони зареєстровані членами комісій не від тих політичних сил, які хотіли б представляти. Справа в тому, що під час реєстрації в штабах партій на Лесі Українки, 31, співробітники залишали графу «від якої політичної сили» пустою, а потім заповнювали її самостійно, без узгодження з людиною, яка писала заяву.

Володимир Мельниченко намагається всіляко спростувати свою причетність до вищезгаданих партій. Територіальне об’єднання всіх штабів в одному приміщенні з його передвиборним штабом – не єдиний доказ кооперації політичних сил на користь кандидата. Днями, Володимир Мельниченко написав заяву в міліцію на одного зі своїх конкурентів. А приніс заяву уповноважений представник партії «Сильна Україна» Борис Охота, який представився представником Володимира Мельниченка.

Залишається здогадуватись які ще доручення виконують представники фейковіх партій, якими керує Мельниченко. І наскільки чесно сьогодні  будуть працювати члени виборчих комісій від цих політичних сил.  

1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


rating@Mmail.ru