Первый форум Каменца-Подольского

Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc. => Поздравлялки => Тема начата: Stalex от 07 Марта 2012, 21:39:40Название: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Stalex от 07 Марта 2012, 21:39:40
Дай нашим людям вихідний,  вони будуть все святкувати.

Якби на офіційному рівну відмінили 8 березня і зробили звичайним днем а ввели вихідний день, наприклад, на День матері 8го травня, через років 5 може 10 про совдепівське "свято" ніхто би і не згадав!!! Але в такому разі  зрозуміло б що було пояснити своїй дитині


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте українок вітаючи!!!
Отправлено: Dokka от 07 Марта 2012, 21:42:38
Тобто ти дружину вітати не будеш?)))))))))))


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте у
Отправлено: Stalex от 07 Марта 2012, 21:49:11
звісно що не буду, так як не має з чим, і вона сама це добре розуміє!

але я обов'язково привітаю  дружину, мати, бабусю із Днем матері!!!
------

День матері

У другу неділю травня, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють щиру подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.


 Кажуть, що великі люди не народжуються  – їх вирощують матері. Все це факти, які тільки підтверджують, що впродовж тисячоліть, незважаючи на всі лихоліття, жінка-мати є вічним джерелом невичерпної любові та берегинею національних традицій.

 У день вшанування матерів варто зупинити на мить шалений ритм життя і задуматися, чи не забули ми раптом про свою найдорожчу у світі людину. Тому що це день пам'яті про матерів цілого світу, коли віддається належне їхній праці і безкорисливій жертві задля блага своїх дітей.
 
 
Вперше організувала День Матері американка із Філадельфії Анна Джарвіч у 1910 році. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині. Серед української громади День Матері вперше влаштував Союз українок Канади в 1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. Ініціатором урочистостей була редактор тижневика «Жіноча доля» Олена Кисилевська. Відтоді в другу неділю травня День Матері відзначали дуже широко. З 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій, зокрема Союзу українок, свято Матері повернулось в Україну.

 Жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку. Для українців образ Матері триєдиний. Любов до рідної неньки переросла у глибоку пошану до Матері Божої, яка завжди була покровителькою українців, та невгасиму палку любов, що втілювалася у вічній боротьбі, до Матері-Батьківщини.

 Любов матері... Що може бути сокровенніше? Жінка-мати  – лаконічно, але водночас так багато... У нас підсвідомо живе довіра до неї, ми знаємо, що мати не відвернеться від своєї дитини, її любов сильніша за буденні образи. Ніхто так, як вона, не здатен відчути і зрозуміти зранену душу. Її серце щемить, коли дитині погано, вона співпереживає з нею, уміє поспівчувати. Уявляєте, який безмір любови в жінки, яка є Матір'ю для усіх нас!

 Так, коли проблеми гнітять розум, ми з дитячою щирістю хочемо відгородити себе від них, прибігши під покров Пресвятої Діви Марії. Це невипадково. Помираючи на хресті, Ісус заповів улюбленому апостолові Івану опікуватися Марією, сказавши: „Сину, ось мати твоя", а до Марії: „Жінко, ось син твій". Тим самим віддав їй під опіку кожного з нас. Вона, будучи Матір'ю Божого Сина, стала небесною опікункою для усіх людей.

 „Потіха заплаканих, скривджених заступниця, бурями гнаних пристань, немічних покров, хворих відвідання, жезл старости  – Мати Бога нашого. Тому то ми до Тебе прибігаємо, визволи від усяких негод рабів Твоїх". Такі величні гимни співають Марії не тільки у травні, але й упродовж року ми не забуваємо про Неї.


 Богородиця посідає чільне місце в релігійній свідомості українців. Це пов'язано з ментальністю та суспільним ладом. В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Представники сильної статі нашого народу просили підмоги в небесної Матері. Ще в давні часи князі благали її про заступництво, віддавали честь і хвалу Марії за перемогу в битвах. Богородиця стала опікункою лицарів українського духу  – козацтва. А День Української Повстанської Армії і Українського Війська, який відзначають 14 жовтня, засвідчує, яка важлива для нас її ласка. Жити під її покровом бажав кожен.


 Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина  – рідна матір. Саме від неї залежить релігійне виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі. Історія України дуже жорстока і кривава. Було чимало таких моментів, що, здавалося, українська нація може зникнути з лиця землі. Але не менше ця земля славиться національними героями, яким ми завдячуємо своєю незалежністю. У вихованні справжніх патріотів велика роль відводиться матері, яка завжди боролася за духовне збереження своїх дітей, щоб вони були свідомими українцями, пам'ятали свою національну спадщину і походження та виростали на користь своєї держави.


 Для прикладу, батьки Бандерів зуміли навчити і виховати своїх дітей, прищепити їм любов до Бога й України. Мати Степана Бандери Мирослава, з дому Глодзинська, була донькою священика. Дитинство Степан провів у домі своїх батьків І дідів, виростаючи в атмосфері українського патріотизму та живих національно-культурних, політичних і суспільних зацікавлень. Із самого дитинства він був свідком відродження Української держави. Його батьки мали велику бібліотеку. Часто в домі бували активні учасники національного і політичного життя Галичини. Дядьки Бандери по матері були відомими в Галичині постатями, Павло Глодзинський  – один із засновників „Маслосоюзу" і „Сільського господаря", а Яро-слав Веселовський  – посол до Віденського парламенту. Брати Степана Бандери теж займалися політичною діяльністю, були активними діячами ОУН і всі загинули за Україну. Сестри поневірялися по засланнях, таборах, але незламно стояли за правду, навіть тоді, коли їм пропонували повернутися в Україну ціною зради свого брата Степана.


 На долю української матері випало чимало болючих випробувань, але вона завжди знаходила силу і мужність їх зносити, бо вірила в опіку Божої Матері і мала надію, що здійсниться бажання багатьох поколінь  – відродиться незалежна Україна. Упродовж віків українська мати попри всі нещастя і страждання зуміла передати своїм дітям любов до всього рідного.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте укрїнок
Отправлено: Stalex от 07 Марта 2012, 22:13:47
Прочитай перед тим, як „привітати” дорогу тобі людину! Історія виникнення „ свята ”  8   Березня
 
  Існує дві історії походження " свята ":
 
Перша історія:
 

Рішення про щорічне святкування жіночого дня було прийнято в 1910 році на Другій міжнародній конференції соціалісток в Копенгагені.
 
Коріння  свята , яке так приховувала совєтська пропаганда - маніфестації феміністок, основну масу з яких складали повії.
 

У 1895 році,  8   березня , повії Чикаго вийшли на демонстрацію з вимогою виплатити матросам зарплату. В останніх просто  не  було грошей, щоб розплатитися із представницями найдавнішої професії. Через рік,  8   березня , 1896 році, те ж саме відбулося в Нью-Йорку.
 

В наступні роки демонстрації жінок часто приурочувалися цьому дню. Так,  8   березня  1908 року в Нью-Йорку 15 000 жінок вийшли на демонстрацію, вимагаючи підвищення зарплатні та надання виборчого права. Для закріплення традиції, рішенням Соціалістичної партії США (28 лютого 1909) і Соціалістичного Інтернаціоналу (1910, Копенгаген, з ініціативи німецької революціонерки Клари Цеткін) день  8   березня  було проголошено Міжнародним жіночим днем.
 

Це стало причиною для проголошення дати  8   березня  Міжнародним жіночим днем в СРСР. Суть  свята  полягала в тому, щоб акцентувати увагу на особливому місці жінки в боротьбі за „щасливе комуністичне завтра”, виділивши для неї аж цілий день. Совєтська влада забезпечила цю рівність тим, що дала жінці в руки лопату, відбійний молоток, посадила на трактори – зробивши з неї тяглову робочу силу, відібравши від жінки традиційну функцію – берегині сімейного затишку, жіночність, материнське щастя, одним словом – забрали те, що було даровано їй Богом.


Латвійський сейм відмовився офіційно визнати день  8   березня  святковою датою. Депутати парламенту вважають, що „в цьому  святі  відчувається подих комуністичних привидів – Клари Цеткін та Рози Люксембург”.
 


Друга історія:
 
Пурім або Гамана - жидівське національне  свято  припадає на 23 лютого, за старим стилем це  8   березня . Це  не  є релігійне  свято  (про це, до речі, говориться і в «Єврейській енциклопедії»). Це  свято  знищення усіх ворогів іудеїв. Перський цар, дозволив євреям «винищити, убити всіх сильних у народі, що у ворожнечі з ними, дітей і дружин, і маєтки їхні розграбувати» (Книга Есфірі,  8  -11). І два дні, за підтримки царських вояків, «іудеї били усіх ворогів своїх, і винищували, і діяли з ворогами по своїй волі» (Книга Есфірі,  8  -11).  Тоді загинуло 75 тиcяч "ворогів народу", це як зараз напевне 20 міліонів, а день погромів і убивств став «веселим  святом  Пурим». Це – єдине  свято  у євреїв, коли дозволяється євреям напитися до такого стану, щоб вони  не  могли відрізнити обличчя ворога від обличчя друга. По-друге, Оману - першому заступнику царя - за те, що він хотів знищити євреїв, відрізали вуха. На  свято  печуть трикутні пиріжки з маком, які називаються «вуха Омана». І всі із задоволенням їх їдять.
 

Комуністка, німецька юдейка Клара Цеткін 1910 р. на конференції жінок-соціалісток у Копенгагені (Данія) запропонувала відзначати  8   березня  як день жінки, її підтримала німецько-польська юдейка комуністка Роза Люксембург. Конференція проголосила  8   березня  міжнародним жіночим днем. Але це  свято   не  прижилося в світі. Його святкували, крім Ізраїлю, тільки в Московській імперії.
 
Відзначення цього жіночого дня, що, як правило, припадає на Великий піст, часто супроводжуються гучними пиятиками та забавами, чим порушуються норми християнської етики і зневажаються релігійні традиції християн.
 
Цивілізований світ на знак поваги й любові до жінок щороку у другу неділю травня відзначає День Матері — після Великодніх  свят , в час розквіту весни й наближення сонячного літа.
 
Оскільки  український  народ у своїй основі є християнським і належить до сім’ї європейських народів, нав’язане силоміць  свято   8   березня  є чужим для нас.

Нам годиться відзначати справді міжнародне  свято  — День Матері


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Serega36 от 07 Марта 2012, 22:18:24
Возьми это скажи на базаре всем бабам.
Не знаю, успеешь ли убежать?


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Dexter Morgan от 07 Марта 2012, 22:20:17
Я б взагалі половину свят позливав ( ой Боже вже тільки танки в голові:) ) повикидав, а то в нас такий народ, що тільки чекає свята, щоб напитися!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Serega36 от 07 Марта 2012, 22:23:19
Будь лучше в танке )


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Elena от 07 Марта 2012, 22:26:54
И сломай рацию!!!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Dexter Morgan от 07 Марта 2012, 22:32:50
Повертаюсь декілька днів назад з навчання додому дивлюсь знайомий дядько іде в дві дороги)
Питаю, що з Вами?
Каже:
-сусідка казала, що свято сьогодні,) яке свято питаю? ме, бе та впав бл* *-я)))))))


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Serega36 от 07 Марта 2012, 22:36:41
ты б его поднял и в танчики с ним!)))


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Dexter Morgan от 07 Марта 2012, 22:41:40
удалено цитирование предыдущего сообщения.
бан 3 дня

Та ти просто Петросян, танчики твій коньок, гайда ще щось ляпн*?


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: GROMOZEKA от 07 Марта 2012, 22:45:37
Завтра свято жінок! А Ви гамнюки найшли час.........і тему!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Dexter Morgan от 07 Марта 2012, 22:50:34
Завтра свято жінок! А Ви гамнюки найшли час.........і тему!
)
бан 5 дней


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Stalex от 07 Марта 2012, 23:44:37
Завтра свято жінок! А Ви гамнюки найшли час.........і тему!

ще раз нагадаю:

.....
Коріння  свята , яке так приховувала совєтська пропаганда - маніфестації феміністок, основну масу з яких складали повії
....

а взагалі цікаві люди які  в понеділок йдуть ходою з смолоскипом і шанують Шухевича а через пару днів святкують свята совецької система з якою ця людина воювала.... Ви би вже визначилися чи що...


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Йосип Барода от 08 Марта 2012, 00:42:11
основну масу з яких складали повії

Как будто что-то плохое


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: DW от 08 Марта 2012, 00:46:29
я тоже против 8 марта каждый год думаешь что купить жене ;D в подарок . Stalex  есть предложение проверить всех членов партии Свобода празднуют они или нет 8 марта , и кто будет замечен в идолопоклонению исключить из партии  ;) *Ukraine* , могу одного сдать  :)


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: nik?-nik! от 08 Марта 2012, 09:24:13
а я, щирою українською напишу наступне - пацани "свободівці", не перегинайте палицю, бо ви реально відштовхнете від себе купу симпатиків.
бачу, ви робите ті ж помилки, що й ваш однопартієць щодо кндидатки від України на Евробачення. *mad*
помилки, які вам будуть дорого коштувати.
 


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: nik?-nik! от 08 Марта 2012, 09:26:08
Я б взагалі половину свят позливав ( ой Боже вже тільки танки в голові:) ) повикидав, а то в нас такий народ, що тільки чекає свята, щоб напитися!
для цього Вам тра трошки напружитись та стати президентом країни. все в Ваших руках, шановний.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Zemljak от 08 Марта 2012, 09:41:00
Свобода все більше нагадує більшовиків,все намагається заборонити те ,що вважає аморальним. Комуністи теж знищували все,що їм не подобалось ,насаждаючи свої ідеали.А людей ,з поглядами яких не мирились запихали в гулаги авбо взагалі  позбавляли життя.Мабуть вважали себе єдиними ідеалами.Але більшовики перед цим  зробили переворот і були при владі..А свободівцям її ще треба добитись.Очевидно головний козир - проведення ритуалів.Лише одне незрозуміло,чому така ненависть  до проституток?Вони що не люди, чи  це якесь якесь  нове явище.Ще було б зрозуміло , коли б боролись з політиками-проститутками.Але на них мінімум уваги,зате непокоїть єдиний день в році для жінок.Не туди енергію витрачаєте ,краще б замінили слово"свобода" іншим більш відповідним  вашій діяльності.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Svetka от 08 Марта 2012, 09:51:28
Да какая разница когда, кем и по какому поводу был придуман этот праздник или кто-нибудь поздравляя своих женщин или они принимая поздравления вспоминает о том, что праздник совдеповский и введен коммунистами... По-моему, хорошая традиция поздравлять женщин в начале весны, причем абсолютно всех, вне зависимости от того являются они матерями или еще нет, или же вообще никогда матерями не станут...
Не стоит впадать в крайности.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: X.A.M. от 08 Марта 2012, 09:55:54
(http://pani.zosya.haifainfo.ru/image/Mezdu_nami_devjtskami/MAMA_i_sov_zensini/9.jpg)

 ;D ;D ;D
МЫ ВАС ЛЮБИМ!!!!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: dedushka_Ho от 08 Марта 2012, 10:18:06
Админ, убей тему!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: nik?-nik! от 08 Марта 2012, 10:47:59
Не стоит впадать в крайности.
*applouse*  *respekt*
вот на этом можна и остановиться.  ;)


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Horus от 08 Марта 2012, 12:06:10
Ні, хочу ще послухати як Stalex заспіває:
БАХЫТ-КОМПОТ 8 МАРТА
http://www.youtube.com/watch?v=YeR766PCOAM
А Фаріон зробить телевізійну заяву
http://www.youtube.com/watch?v=bXfHtsaOiPs

З святом дорогі жінки!
(http://yoursmileys.ru/tsmile/bouquet/t4416.gif)


Название: З святом 8го березня!!
Отправлено: Serega36 от 08 Марта 2012, 14:37:32
Поздравляю всех женщин  с праздником весны!
Всем любви и счастья и...яхту с миллионером )
ВСЕХ ЛЮБЛЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: bogdansal от 08 Марта 2012, 16:54:33
   Дорогие женщины, лучшая половина форума, поздравляю вас с Восьмым марта!
Пусть праздничное весеннее настроение не покидает вас. Спасибо за счастье, вдохновение, нежные улыбки, тепло и уют, которые вы нам дарите.

P.S. А для особливо свідомих - проводьте свої паради не в цей Міжнародний жіночий день.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Xen от 08 Марта 2012, 17:12:19
Поздравления с 8 марта попали в мировые тренды Twitter (http://korrespondent.net/business/web/1327462-pozdravleniya-s-8-marta-popali-v-mirovye-trendy-twitter)

Це для Stalex, з його прицуцоватою Фаріон, по якій Скаржинці плачуть...
Весь світ знає про це свято, і поздоровляють один одного, а тут нє, совєцьке, заборонити негайно.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте у
Отправлено: Stalex от 08 Марта 2012, 18:56:43
Совки та ви бухайте 8го березня хоть за так званий жіночий день хоть за день молоді в Замбії або день султана в Малайзії то ваш вибір, але це ніяким чином не перепише історію і зробить це свято українським а не пережитком бувшої окупації.

А ще обов’язково відмітьте що Вам кожного року необхідно відсвяткувати і побухати в такі свята як:

23 февраля - День Советской Армии и Военно-морского флота СССР
8 марта - Международный женский день
1 и 2 мая - День международной солидарности трудящихся
9 мая - День Победы
22 апреля – День рождение Ленина
7 октября - День Конституции СССР
7 и 8 ноября - День Великой Октябрьской социалистической революции
21 декабря – День рождение Сталина

Бухайте , куріть це ваша справа, а ми націоналісти не будемо вживати алкоголю, курити і будемо виховувати своїх дітей на українських святах і героях!Весь світ знає про це свято, і поздоровляють один одного......


Ну далеко не весь світ а в основному республіки бувшого СССР і ще декілька відсталих країн!!


Навіть прикольно з боку спостерігати за цією масовою істерією, це «свято» явно  подобається людям які продають квіти на базарі, там як в мурашнику сьогодні…


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: GROMOZEKA от 08 Марта 2012, 19:30:09
Бухайте , куріть це ваша справа, а ми націоналісти не будемо вживати алкоголю, курити і будемо виховувати своїх дітей на українських святах і героях!


За себе відповідай!   Ми націоналісти...    хочеш образити...тобі це вдалося! Ну щож...якшо я, за те , що привітав
свою маму з 8 березня, став людиною іншого сорту.....Мені така СВОБОДА не потрібна! Або ж ти звідти чухнеш! Ти знав яку реацію визвуть твої пости, ми про це розмовляли.  А ображати себе я не дозволю!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Xen от 08 Марта 2012, 19:57:56

Весь світ знає про це свято, і поздоровляють один одного......


Ну далеко не весь світ а в основному республіки бувшого СССР і ще декілька відсталих країн!!Для танкістів я ссилку навів, включи твітер і подивись, а потім патякай.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте у
Отправлено: Stalex от 08 Марта 2012, 20:32:40
to GROMOZEKA

де образа у моємо пості? Курити і бухати чи ні, кожен визначається для себе сам, а от чого ти це сприймаєш на свій рахунок це тобі видніше...

на рахунок "ми націоналісти не будемо вживати алкоголю, курити.."  приводжу  з ходу  : слоган вояків УПА - Борці за волю не вживають алкоголю.
http://www.svoboda.kiev.ua/dopysy/dopysy/022004/      так що це не тільки мої "чудернацькі" переконання.

to Xen

те що в твітері багато людей  з бувшого СССР з совковим мисленням які обговорюють це так зване свято це ніяк не показник!
спробуй вилізти трішки далі за твітер і не важко буде знайти перелік країн де відзначався цей день:  Армения, Азербайджан, Афганистан, Беларусь, Буркина-Фасо, Вьетнам, Гвинея-Бисау, Грузия(официально обыкновенный для всех рабочий день), Замбия, Казахстан, Камбоджа, Киргизия, Кирибати, Китай (официально обыкновенный для всех рабочий день), Коста-Рика, Куба, Лаос, Мадагаскар, Молдова, Монголия, Непал, Россия, Сербия, Таджикистан, Туркменистан, Уганда, Узбекистан,  Хорватия, Черногория, Эритрея

ви до рівня цих країн поспішаєте? туди  Вам і дорога, особисто мені в іншу сторону.


Ще, для всіх хто з бронепоїзда: на форумі я висловлюю особисто свою точку зору, і тільки приводжу цитати чи відео представників ВО Свобода які входять у політраду партії.
Якщо Вам цікава позиція ВО Свобода з того чи іншого питання Ви завжди зможете:
1.   Перейти до офіційного сайту об’єднання:  http://www.svoboda.org.ua/
2.    Виписати партійну газету у відділені пошти чи взяти її скорочений варіант безкоштовно у партійному наметі який виставляться щосуботи і  щонеділі біля базару.
3.   Звернутись до Камянець –Подільскої місцевої організації в «карандаші» 711 кімната

Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: GROMOZEKA от 08 Марта 2012, 20:43:53
Адміни вбийте тему!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте у
Отправлено: Horus от 08 Марта 2012, 21:01:13
Ну далеко не весь світ а в основному республіки бувшого СССР і ще декілька відсталих країн!!
Навіть прикольно з боку спостерігати за цією масовою істерією, це «свято» явно  подобається людям які продають квіти на базарі...
Це Ви про цих, про співробітників НАСА, яку вітають свою колегу жінку на орбіті?
Відстала країна, забитий космопорт  *вау, запалюеш*
Happy International Women's Day!
http://www.youtube.com/watch?v=fArt6k6j70k (http://www.youtube.com/watch?v=fArt6k6j70k)
Тепер я розумію, хто свого часу спалив Александрійську наукову бібліотеку.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Xen от 08 Марта 2012, 21:04:53
"Ему хоть ссы в глаза - все божья роса"


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Horus от 08 Марта 2012, 21:20:09
відсталі зомбовані совітами співробітники Google  ;D


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Stalex от 08 Марта 2012, 21:36:48
і що це міняє історію виникнення цього "свята", яку я приводив в перших постах цієї теми, чи може офіційний перелік країн змінився крім тих що привів вище? ? ?

привід закрити тему? всі хто має іншу точку зору маєте можливість не заходити і не читати...


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Xen от 08 Марта 2012, 21:52:55
"Указом Президиума Верховного Совета СССР от 8 мая 1965 М. ж. д. 8 марта объявлен в СССР нерабочим днём "в ознаменование выдающихся заслуг советских женщин в коммунистическом строительстве, в защите Родины в годы Великой Отечественной войны, их героизма и самоотверженности на фронте и в тылу, а также отмечая большой вклад женщин в укрепление дружбы между народами и борьбу за мир"."

Stalex, що в цій цитаті тебе не влаштовує?


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте у
Отправлено: Debris от 08 Марта 2012, 22:00:50
Ну далеко не весь світ а в основному республіки бувшого СССР і ще декілька відсталих країн!!
Навіть прикольно з боку спостерігати за цією масовою істерією, це «свято» явно  подобається людям які продають квіти на базарі...
Це Ви про цих, про співробітників НАСА, яку вітають свою колегу жінку на орбіті?
Відстала країна, забитий космопорт  *вау, запалюеш*
Happy International Women's Day!
http://www.youtube.com/watch?v=fArt6k6j70k (http://www.youtube.com/watch?v=fArt6k6j70k)
Тепер я розумію, хто свого часу спалив Александрійську наукову бібліотеку.

Хорус, а ти увагу на коменти під відео звернув? Якщо прохлопав то скопіюю, мені не складно:
Fabulous! And I can assure you that the Russian members of the crew were highly impressed. March 8, National Women's Day is a huge, major holiday here in Russia. Imagine Valentine's Day combined with Mother's Day. Impressive, NASA guys ~ your thoughtfulness and creativity.

international womens day???
as far as i know in the UK there is no woemans day unless you mean mothers day

Увагу на виділене. Це пишуть не "ссикуни в очі", а інтернет-користувачі з інших країн.

2 Хорус знов, про Гуугл. Дивіться уважно:
(http://img221.imageshack.us/img221/4064/japanr.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/221/japanr.jpg/)
(http://img43.imageshack.us/img43/9530/66857792.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/43/66857792.jpg/)
(http://img844.imageshack.us/img844/2460/francesl.th.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/844/francesl.jpg/)
Так що далеко не всі є "відсталі зомбовані совітами співробітники Google".


Взагалі механізм такий. Хочете жити по новому, думати по новому, будувати по новому?
Відриньте старе.
Відмовтесь від 8 березня - вітайте жінок на День Матері. А коханок ще й на Валентина :). Що від цього зміниться? Нічого. Але ж ні, 8 Березня і усьо!
Вас силоміць примушують не святкувати? Ні. Громозеку спробуй примусь, сам кого хочеш примусить :).
Але не забувайте, що тягнучи за собою цей непотріб з певним соціалістичним забарвленням, (а свято було дуже зручне для політики СРСР) ви не готові почати жити новим життям.

Як ми можемо будувати нову країну вирішуючи глобальні питання якщо на таких "мєлочах" як 8 Березня і 23 лютого спеклися? А?
А тому хто скаже, що це абсолютно різні речі я авансом скажу - помиляєтесь, сказав "А", говори "Б".Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Debris от 08 Марта 2012, 22:43:01
І ще шматочок
а я, щирою українською напишу наступне - пацани "свободівці", не перегинайте палицю, бо ви реально відштовхнете від себе купу симпатиків.
бачу, ви робите ті ж помилки, що й ваш однопартієць щодо кндидатки від України на Евробачення. *mad*
помилки, які вам будуть дорого коштувати.
 
Це не помилки.
Це те що відрізняє "Свободу" від інших - послідовність, принциповість, ідейність. Не буде лебезіння перед виборцями "Ой, хочете 8 Березня - будь-ласка! Хочете покращення життя - ось ось, вже заплановане".
Ой, нас звинуватили в расизмі! (Гайтана) Ой, що ж це робить?! Мамочки! Бігом друкуйте вибачення, скликайте прес-конференцію, пане Олеже вибачайтеся в прямому ефірі.
НЕ БУДЕ ТАКОГО.
ЗАБУДЬТЕ ПРО ДЕМОКРАТИЧНІ ЗАГРАВАННЯ з виборцями. Пізно вже. 2 роки назад можна було тягнути кота за яйця, 3 роки назад. Зараз НАШУ УКРАЇНУ пилять, ДОЯТЬ, Є...ТЬ під егідою "демократизації", "податкових реформ" та "освітніх проектів".
А ви як діти смикаєтесь при словах "расизм", "Гітлер", "8 Березня". Смикайтесь далі. Не забудьте смикнутись коли будете ставити галочку в бюлетні напроти "сильної влади".


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: georg от 08 Марта 2012, 22:53:30
Ітак, до феміністок , які вважають шо чоловіки-сексисти навмисне спотворили суть свята аби бабів решту днів експлуатувать нещадно, та ЛГБТ, яким нормальні стосунки між чоловіком та жінкою  взагалі  поперек горла, додався ще один потужний голос. І голос цей належить нікому іншому, як майбутньому української нації, справжнім  патріотам  та єдиній адекватній політичній партії в цій країні - ВО СВОБОДА!!! Концептуально, йоптіть  ;D ;D ;D
 2 Дебріс: шоб не паритись забарвленням, беріть приклад з християнських попів: ті перекрили своїми святами і Купала, і Новий Рік, і Масляну. Всі святкують, всі довольні, ніхто не гризеться ;)
ЗИ. І на Валентина і на день Матері теж, а якже (-)

З.З.И. Щодо принципів: з ким там принципова "Свобода" в блоці на вибори йти збирається? Чи то усе чутки і наклеп?


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Horus от 08 Марта 2012, 23:11:38
Debris, коменти під відео я читав, а Ви самі відео уважно слухали і дивились?
Знаю що з англійською у вас проблем не виникає, якщо Ви уважно його прослухали та додивились до кінця,то єдине до чого Вам і залишається апелювати, то це  до нікому невідомих коментаторів.

А  тепер питання, День Матері, це традиційне українське свято?
Цитировать
Вперше організувала День Матері американка із Філадельфії Анна Джарвіч у 1910 році.
???
Росія його разом з Україною не святкує?

І напевно потрібно навчитись розрізняти День матері і 8 березня.
8 Березня це день боротби за юридичні права, повага до Жінки, як до особистості - рівноправного партнера, члена соціуму. А День матері, це день матері.
З іншого боку мені байдуже в який день чоловіки будуть вітати жінок, матерів, і своїх подруг, головне щоб робили це не тільки раз на рік.
По друге, не чоловікам вирішувати, що робити з жіночим святом, це їх право.
Вони цей день в історії виборили, відвоювали у дикунів, за це я їх поважаю і з цим весняним святом вітаю.Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: nik?-nik! от 08 Марта 2012, 23:21:22
триндіть, триндіть, а я й дівчаток своїх поздоровив і пивка трохи випив за їх здоровЛя (після тренуваня горілочка була б зайвою), а ви ще мені щось розкажіть про те, як космічні кораблі бороздять простори Бальшого театру...Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Stalex от 08 Марта 2012, 23:41:43
...повага до Жінки, як до особистості - рівноправного партнера, члена соціуму... - а ці речі не очевидні? це потрібно виносити на окремий день щоб підкреслювати? Чи цілий рік все навпаки а от на 8 березня зразу з'являеться повага та інше??

to georg

по новому виборчому законодавстві яке прийняли блоки заборонені взагалі!!

якщо Ви маєте на увазі КОД то відповідь  дасть Олег Тягнибок  тут:

http://www.youtube.com/watch?v=PsP5UP7OFqk&feature=uploademail  (Прес-конференція Олега Тягнибока в Чернігові в основному про майбутні вибори)


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Debris от 08 Марта 2012, 23:58:55
Ітак, до феміністок , які вважають шо чоловіки-сексисти навмисне спотворили суть свята аби бабів решту днів експлуатувать нещадно, та ЛГБТ, яким нормальні стосунки між чоловіком та жінкою  взагалі  поперек горла, додався ще один потужний голос. І голос цей належить нікому іншому, як майбутньому української нації, справжнім  патріотам  та єдиній адекватній політичній партії в цій країні - ВО СВОБОДА!!! Концептуально, йоптіть  ;D ;D ;D
 2 Дебріс: шоб не паритись забарвленням, беріть приклад з християнських попів: ті перекрили своїми святами і Купала, і Новий Рік, і Масляну. Всі святкують, всі довольні, ніхто не гризеться ;)
ЗИ. І на Валентина і на день Матері теж, а якже (-)

З.З.И. Щодо принципів: з ким там принципова "Свобода" в блоці на вибори йти збирається? Чи то усе чутки і наклеп?
Новий виборчий закон забороняє блоки та об’єднання.
П.С. Чи то усе чутки і наклеп?

З іншого боку мені байдуже в який день чоловіки будуть вітати жінок, матерів, і своїх подруг, головне щоб робили це не тільки раз на рік.
+1. Так про що ми сперечаємося? Я кажу - "святкувати!", але чи 8-го березня? Ні.

...повага до Жінки, як до особистості - рівноправного партнера, члена соціуму... - а ці речі не очевидні? це потрібно виносити на окремий день щоб підкреслювати? Чи цілий рік все навпаки а от на 8 березня зразу з'являеться повага та інше??
+100. Згадали про рівноправного члена соціуму коли стукнуло 8-ме? :))))


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Elena от 09 Марта 2012, 00:22:43
Ужас! Я таких поздравлшялок еще не видела с 8 Марта.  :(  Спасибо всем, кто поздравил нормально, без разборок!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: DW от 09 Марта 2012, 00:39:15
debrisu  я вже казав що треба бути толерантними, якщо у вас буде така поведінка на рахунок Гайтани, свят , ще багатьох чисто символічних питань які не мають такого значення , то будете втрачати своїх  прихильників (центральної, північної, південної і східної частини країни), а вибори вже восени , задумайтесь. Я впевнений що 9 травня розіграють тогорічну карту проти вас і вам потрібно готуватись до цього, а ви балакаєте за 8 березня, прийдете до влади  міняйте свята. Вся проблема Свободи що вона не розуміє , що завтра частина країни не зімнеться, а прихильників потрібно робити поступово. На вас дивиться населення як не націоналістичну партію, а як найбільш свіжу кров в політиці України.  


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Debris от 09 Марта 2012, 00:50:39
Блін я в шоці, невже частина нашої мети досягнута?! :) Ми почали більше писати на форумі українською мовою!
Чьорт-побьєрі!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: DW от 09 Марта 2012, 00:54:21
 ;)гыгы


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: nik?-nik! от 09 Марта 2012, 08:28:15
Це не помилки.
Це те що відрізняє "Свободу" від інших - послідовність, принциповість, ідейність. Не буде лебезіння перед виборцями "Ой, хочете 8 Березня - будь-ласка! Хочете покращення життя - ось ось, вже заплановане".
Ой, нас звинуватили в расизмі! (Гайтана) Ой, що ж це робить?! Мамочки! Бігом друкуйте вибачення, скликайте прес-конференцію, пане Олеже вибачайтеся в прямому ефірі.
НЕ БУДЕ ТАКОГО.
А ви як діти смикаєтесь при словах "расизм", "Гітлер", "8 Березня". Смикайтесь далі. Не забудьте смикнутись коли будете ставити галочку в бюлетні напроти "сильної влади".
для того, щоб не загравати з виборцями, їх треба для початку мати.
зокрема я був симпатиком "Свободи", але після Вашого посту серйозно задумався.
так, популістська програма нікому не потрібна, але радикальні ідеї свободівців просто не отримають розуміння навіть серед тих, хто вважає себе свідомими українцями.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Zemljak от 09 Марта 2012, 09:39:23
Cвобода має своїх симпатиків, і їх кількість залежатиме від поведінки регіоналів.На фоні деградацій  інших партій
вони виглядають начебто непогано і претендують на роль головних націоналістів.Іх поведінка нагадує постійне наступання на граблі вічного підростка.В результаті віж цього вони особливо і не набирають.Тоиу що   вирішення життєвих проблем   негарно замінювати  красивівими театральними дійствами і ритуалами .Людям потрібно партію-захисника ,організатора .І хто може аналізувати,то задумається чи варто віддавати голос ,хоча можливо  ті,що звикли вибирати  почуттям і мало думати можливо і приведуть їх до ВР.
 Звичайно легше боротися з 8 березням , ніж щось конкретно зробити для жінок  чи міста взагалі.Легще біше усіх кричати і нічого не робитпи і видавати себе за єдиних і пухнастих.Аде ж 20 років ми тільки служаєм і вибираєм подібних.Цікаво інше ,що зробила Свобода в місті для покращання життя ,наприклад , жінок? Що запрпонувала в міській раді.? Кого ,крім ветеранів розкритикувала на конкретних прикладах ,яку пропозиція дала і як вона працює на людей міста?
А може менше артистизму  ,а більше  роботи?А заборонити свята -то не ваша справа. Цього не моглася навіть церква і  кмуністи. Наприклад ,деякі язичнецькі свята-ритуали зберіглись до наших днів.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Zemljak от 09 Марта 2012, 10:03:51
матеріал по подібним святам

http://www.istpravda.com.ua/blogs/2012/03/8/76082/


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Чавун от 09 Марта 2012, 10:51:58
http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/025872/ і ще http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/025846/


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Чавун от 09 Марта 2012, 10:59:51
http://www.khmelnytskyy.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/026817/    http://www.khmelnytskyy.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/026537/  http://www.khmelnytskyy.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/026379/  http://www.khmelnytskyy.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/026484/  http://www.khmelnytskyy.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/025586/ - коротше набридло. Кому цікаво, що свобода робить - не лінуйтеся заглядати на наш сайт


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Stalex от 09 Марта 2012, 11:16:18
http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/025872/ і ще http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/025846/

+1000000 Дуже добре написано!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Horus от 09 Марта 2012, 12:29:41
...повага до Жінки, як до особистості - рівноправного партнера, члена соціуму... - а ці речі не очевидні? це потрібно виносити на окремий день щоб підкреслювати? Чи цілий рік все навпаки а от на 8 березня зразу з'являеться повага та інше??

Для освіченої цівілізованої людини, річ не зовсім очевидна.

Автор: Джейсон Гілпін, USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) (http://usembassykyivukr.wordpress.com/2012/03/07/довгий-шлях-від-сенека-фолз/#more-619)
Цитировать
Коли я переїхав в Україну в 2007 році, я був приємно здивований, що Міжнародний день жінок тут є національним святом. Враховуючи нерівність і несправедливість по відношенню до жінок в усьому світі, я дивуюся, чому ми в Сполучених Штатах не подумали відзначати ще один день, окрім Дня Матері, на честь більш ніж половини світу, яку шанують менш ніж на чверть від того, на що вони заслуговують.

Права жінок в Сполучених Штатах беруть свій початок від Декларації незалежності 1776 року, яка зазначала, що «всі люди створені рівними». Англійський словник Мерріама Вебстера визначає «людей» як «людський рід: людство» . На жаль, моїм співвітчизникам знадобилося півтора століття після 1776 року, аби затвердити, що «людський рід» в Декларації незалежності не відноситься лише до «чоловічої статі», але до всієї людської раси. Американські жінки не мали права голосу до 1920 року, але навіть під час заснування Америки, сила нації залежала від мудрості, розсудливості і наполегливості жінок.

8 березня пішло, сьогодні 9, *Ukraine* День який має єднати всіх українців світу, День народження нашого святого – Тараса Григоровича Шевченко, тому краще розкажіть у власній темі присвяченій діяльності ВО "Свобода" http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=10675.0
які сьогодні заходи в місті, проводить місцевий осередок Свободи, з приводу цієї події, національного свята?Название: Уже 9 березня!!
Отправлено: Serega36 от 09 Марта 2012, 13:44:50
Самое время перечитать Л. Бузину :)
http://ukrstor.com/ukrstor/buzina_wurdalak.html (http://ukrstor.com/ukrstor/buzina_wurdalak.html)

«Я от природы вышел какой-то неконченный».
(Тарас Шевченко)


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Debris от 09 Марта 2012, 14:13:32
Cвобода має своїх симпатиків, і їх кількість залежатиме від поведінки регіоналів.На фоні деградацій  інших партій
вони виглядають начебто непогано і претендують на роль головних націоналістів.Іх поведінка нагадує постійне наступання на граблі вічного підростка.В результаті віж цього вони особливо і не набирають.Тоиу що   вирішення життєвих проблем   негарно замінювати  красивівими театральними дійствами і ритуалами .Людям потрібно партію-захисника ,організатора .І хто може аналізувати,то задумається чи варто віддавати голос ,хоча можливо  ті,що звикли вибирати  почуттям і мало думати можливо і приведуть їх до ВР.
 Звичайно легше боротися з 8 березням , ніж щось конкретно зробити для жінок  чи міста взагалі.Легще біше усіх кричати і нічого не робитпи і видавати себе за єдиних і пухнастих.Аде ж 20 років ми тільки служаєм і вибираєм подібних.Цікаво інше ,що зробила Свобода в місті для покращання життя ,наприклад , жінок? Що запрпонувала в міській раді.? Кого ,крім ветеранів розкритикувала на конкретних прикладах ,яку пропозиція дала і як вона працює на людей міста?
А може менше артистизму  ,а більше  роботи?А заборонити свята -то не ваша справа. Цього не моглася навіть церква і  кмуністи. Наприклад ,деякі язичнецькі свята-ритуали зберіглись до наших днів.
Земляк, вам як політичному банкруту це все добре відомо чи не так?
Цитата з форуму 2-х річної давності - "А потім прийде Земляк і всіх нас очолить".


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Zemljak от 09 Марта 2012, 14:35:34
Земляк, вам як політичному банкруту це все добре відомо чи не так?
Цитата з форуму 2-х річної давності - "А потім прийде Земляк і всіх нас очолить".

- Хто ж винен , що у вас слабо розвинуте почуття гумору .   У вас є дані ,що я займався політичною діяльністю?Чи може ви мене можете віднести до якоїсь партії? Якщо є подібна інформація , то можете предявити претензії  до політичного банкрутства..А поки я я читаю  фантазії форумного трудоголика.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Debris от 09 Марта 2012, 14:37:17
А поки я я читаю  фантазії форумного трудоголика.
+1.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Zemljak от 09 Марта 2012, 14:41:07
Дякую за плюса ,надіюсь ви добре ознайомились з прочитаним.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: nik?-nik! от 09 Марта 2012, 16:20:50
А заборонити свята -то не ваша справа. Цього не моглася навіть церква і  кмуністи. Наприклад ,деякі язичнецькі свята-ритуали зберіглись до наших днів.
отож бо.  *mad*


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Чавун от 09 Марта 2012, 16:24:31
Хех. Може б ще відновити святкування 7-го листопада? Нік-нік. Ви сумніваєтесь в ідеях "Свободи" через їх радикалізм? Я теж 10 років тому не сприймав їх. Але розібравшись по суті, зрозумів, що радикалізм, це коли речі називають своїми іменами.  Звичайно, якщо ви не дозріли, то нічого не відбудеться.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: GROMOZEKA от 09 Марта 2012, 16:29:27
 Я теж 10 років тому не сприймав їх
А тобі зара скіко синку? *вау, запалюеш* При зустрічі виглядав на 17 років, чи я помиляюсь?


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Уха от 09 Марта 2012, 17:53:49
А человек, который не бухает, не жрёт от пуза и занимается спортом и в 35 будет выглядеть на 17!!! :P


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: nik?-nik! от 09 Марта 2012, 20:14:04
не любитель расставлять минусы, но за неумный пост поставлю.
и обьясню - вижу личную неприязнь одного форумчанина к другому.
кроме того - явный оффтоп.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Уха от 09 Марта 2012, 20:20:25
То есть, предыдущий пост, Ник-Ник - не оффтоп))) И что плохого в том, что я за здоровый образ жизни???

И всех  с Днем Рождения нашего Кобзаря!!! Шануймося!!!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: nik?-nik! от 09 Марта 2012, 20:47:53
отпишу в личку.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Elena от 09 Марта 2012, 21:03:09
Господи! и эта тема называется ПОЗДРАВЛЯЛКИ?! Господа, успокойтесь все хуртем! Тема перешла в какой-то конфликт!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: dedushka_Ho от 09 Марта 2012, 21:37:40
Эта тема случайно в поздравлялках. Есть соответствующая тема, там и смотрите.  (-)


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Elena от 09 Марта 2012, 22:12:47
Спасибо, деда за ориентацию! *love*


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Чавун от 09 Марта 2012, 22:28:53

А тобі зара скіко синку? При зустрічі виглядав на 17 років, чи я помиляюсь?Ну, питання, безумовно, цікаве. Бог свідок, люди при зустрічі дають мені зараз від 17 до 30. Скільки мені - залишу в таємниці.  Але яке значення має мій вік?


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Elena от 09 Марта 2012, 22:30:50
Это означает - СОЗНАНИЕ!!!!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Чавун от 09 Марта 2012, 22:35:57
І що з того?


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Elena от 09 Марта 2012, 22:39:20
Посмотрите в словарь, ниж пеперед батька"


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Чавун от 09 Марта 2012, 22:42:07
В словник раджу заглянути вам, орфографічний. Якщо я правильно зрозумів вашу думку, то можу відповісти: я вже не раз в житті переконувався, що вік та розум в різних людей не перебувають у прямопропорційній залежності.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Elena от 09 Марта 2012, 22:47:57
Ура! Человек пришел к выводу! *rooles*


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: georg от 10 Марта 2012, 14:28:41
Адміни, мо'  перенесете тему чи в "лаємо владу", чи взагалі в курилку - бо в цьому розділі їй точно не місце.

Кстатє,  для мене особисто 8.08 стало чудовим приводом виїхати на півдня на Бакоту з термосом глінтвейну. Цілком достатньо аби з прібором класти на всю ідеологію , ;D ;D ;D


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Debris от 10 Марта 2012, 15:17:15
І до чого тут тоді "свято всіх жінок - повноправних представниць соціуму"? ;)
Бо вихідний. Вірно? :))).


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте у
Отправлено: Elena от 10 Марта 2012, 15:26:25
Debris, по Вас с точностью можно сказать, что"Да, настоящий мужик" а сколько особей мужского пола сидят на шеях своих женщин. И женщины являются кормильцами и поильцами во многих семьях, это давно уже стало почти что нормой, поэтому сейчас вполне нормально, что женщины - полноправные представительницы социума.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Luiram от 10 Марта 2012, 16:36:00
Кстатє,  для мене особисто 8.08 стало чудовим приводом виїхати на півдня на Бакоту з термосом глінтвейну.
А 8.08 не краще брати з собою щось трохи прохолодніше? *bantik*Воно-то звісно по Петрі - по теплі, але все одно... ;)


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: georg от 10 Марта 2012, 16:56:30
І до чого тут тоді "свято всіх жінок - повноправних представниць соціуму"? ;)
Бо вихідний. Вірно? :))).


Нєа. Якби не свято, то замість глінтвейну в Бакоті було б щось прохолодніше  десь поближче. Тіпа пива в арт-пабі. А так - купа емоцій і позитиву. Шкода, не зробив фотку повноправних представниць соціуму, коли вони машину з болота допомагали штовхати ;D ;D ;D


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: серый от 12 Марта 2012, 08:20:47
Але в такому разі  зрозуміло б що було пояснити своїй дитині
Підніміть руки хто пояснював своїй дитині про Цеткін і Люксембург? Всі знають що 8 березня гарне свято, міжнародний день жінок (і в Америці і в Гваделупі). Доречі немає чітко визначеного місця винекнення свята.
Єдине що хочеться сказати - це те що наш народ заслуговує те що має, і як нас намахували так нас і будуть намахувати, я про квіти на базарі, наприклад, 1(!!!) тюльпан 10(!!!!) грн., нормально? Торгівці тупо зажерлися! Навіщо купляти, зачекав би народ до годинки 11.00....12.00, і ціни були б у порядку....але стадо є стадо..... :-\


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: nik?-nik! от 12 Марта 2012, 09:14:43
так 8-ме хоч вже "рідне" свято, а от День св.Валентина я ще з початку його "запровадження" в середині 90-х вважав святом працівників торгівлі  *bugaga*
мені здається, треба частіше дарувати квіти своїй прекрасній половині з приводу і без, тоді вона сама скаже тобі, що не варто 8-го платити три ціни.  ;) 


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Чавун от 13 Марта 2012, 22:49:19
+10500


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: res2500 от 16 Марта 2012, 18:52:10
моя жінка не святкує 8ме березня, вона прочитала історію, і сказала шо більше святкувати його не хоче, бо пішло все від страйку повій, а в СССР це замінили маршем робочих жінок  ;D

Я за 8ме березня це не свято жінок а повій. ІМНО

Я за святкування день матері!  *Ukraine*


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: GROMOZEKA от 16 Марта 2012, 19:00:18
Чуєш полудурок! Я в цей день МАМУ поздоровляю! Свою дружину і доньку!
Свято повій????? Ти свої думки залиш при собі  казліна! Рахіт- ти думай ,шо пишеш! Безграмотний, молодий чурбан!
модери хай повисить, потім хай бан! Нехай ця худоба почитає!


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: bogdansal от 16 Марта 2012, 19:08:54
   День матери  на Украине отмечается ежегодно — во второе воскресенье мая. 8 марта – Международный женский день. Хватит тупить res2500, посмотри в календарь.  *bantik*


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: GROMOZEKA от 16 Марта 2012, 19:28:32
Воно пересране тікішо вийшло з форуму *sick*


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Debris от 16 Марта 2012, 22:01:18
Ми тут обговорювали цю тему і "мапєд нє мой, я только размєстіл абьяву". Просто викладаю, це не моя точка зору:


Относительно "демонстрації повій", которая якобы легла в основу 8 Марта.

Засомневалась я и начала искать в интернете, откуда ноги растут.

1. Википедия, украинская версия статьи "Міжнародний жіночий день":
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B6%D1%96%D0%BD%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B9_%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C

Ни в русской, ни в английской варианте про демонстрацию проституток не упоминается, зато в украинской версии есть строчка со ссылкой:
"Останніми роками поширилася версія, що то нібито була демонстрація повій.[3]"

2. Переходим по ссылке на статью из "Дзеркала тижня" - "23 ЛЮТОГО ЗА СТАРИМ СТИЛЕМ":
http://dt.ua/SOCIETY/23_lyutogo_za_starim_stilem-31301.html

И находим:
"Втім, є трохи фривольна версія, відповідно до якої страйк усе-таки був. Проте на вулиці рідного міста вийшли не скромні текстильниці-взуттєвики, а представниці професії, в якій і текстиль, і черевички потрібні хіба що на попередній стадії справи."

Название источника про "фривольную версию" конечно же никто не дает, но подается все это как историческая правда.

===============================================================================================

Теперь сюжеты про 8 Марта в США и Канаде за этот год

1) США, CNN: встреча Госсекретаря США Хиллари Клинтон и Премьер Министра Австралии Джулии Гиллард 8 Марта 2012.
Клинтон приветствует Гиллард и добавляет, что ей приятно приветсвовать Премьер Министра Австралии в любой день, но особенно приятно встречать ее в Международный Женский День.
http://www.cnn.com/video/#/video/politics/2011/03/08/sot.clinton.aussie.gillard.cnn?iref=videosearch
То же самое на youtube.com:
http://www.youtube.com/watch?v=8V2VZkTMdkM

Церемония вручения наград International Women of Courage 8 марта. Среди почетных гостей Мишель Обама, Хиллари Клинтон и другие:
http://video.state.gov/en/video/1496198548001/international-women-of-courage-awards-ceremony/s~creationDate/p~1/?s=Q2xpbnRvbg==

2) Канада. Телевещательная корпорация Канады CBC:
http://www.cbc.ca/news/yourcommunity/2012/03/international-womens-day-note-to-your-teenaged-self.html
http://www.cbc.ca/strombo/social-issues/international-womens-day.html
http://www.cbc.ca/rewind/sirius/2012/03/08/international-womens-day/


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: GROMOZEKA от 16 Марта 2012, 22:17:14
А ти порийся в інеті, про дату свого народження, або що в цю дату було в світі до твого народження, після.
Повір багато побачиш і почуєш! А тут :) не святкую, то обісру! ( я не тобі Дебрісе)
Шож ви всі такі чемні націоналісти, християни...НЕ ПОСТИТЕ? Чому в церкву не ходите?( а як підете, то постійно Паска)
І взагалі для того, аби щось відмінити, треба шось хочаби могти ввести!
п.с. Дебріс! От я був на концерті і Луірам мене познайомила з твоєю дружиною. Гарна дівчина :) І ти, шо принципово не подарував їй квіточку? І це тоді коли її подруги отримували подарунки від своїх коханих? :)( тіко не тра казати, шо ти в любий день це зробиш)))) шо вона все розуміє)


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Graf от 16 Марта 2012, 22:27:50

... І ти, шо принципово не подарував їй квіточку? І це тоді коли її подруги отримували подарунки від своїх коханих? :)

Сделали прям день святого валентина2. ИМХО.


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: GROMOZEKA от 16 Марта 2012, 22:46:00
Не тренди! ;) Ми з тобою про це говорили! Маму поздоровив? От і мовчи ;)


Название: Re: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
Отправлено: Graf от 16 Марта 2012, 22:47:10
  ::)


P.S. Мама то не дружина *umnik*