Первый форум Каменца-Подольского

Фестивали и праздники => Купала => Тема начата: Одін от 22 Марта 2012, 13:00:05Название: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 13:00:05
ВЕЛИКДЕНЬ — величне свято Наших Предків

        ВЕЛИКДЕНЬ - одне з найвизначніших народних Свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед Календарних Свят Наших Предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього Свята сягають глибини не віків, а тисячоліть. І хоч походження Свята стерлося в людській пам'яті, його календарно-обрядові особливості дозволяють осягнути витоки виникнення та етапи розвитку в часі.
Прадавність виникнення, складність шляху становлення Свята засвідчують його різні назви - ВЕЛИКДЕНЬ, ВЕЛИКДЕНЬ СВІТЛА ДАЖБОЖОГО, ДАЖБОЖЕ СВЯТО, ЯРИЛИН ДЕНЬ, СВЯТО ВЕСНИ тощо. Всі ці назви виокремлюють його надзвичайну Велич та Значимість.
Сьогодні знайдеться на Україні не багато людей, які зуміють обгрунтовано пояснити, чому головне свято Весни має три назви - ВЕЛИКДЕНЬ, ПАСХА або ж ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОСОВЕ. Більшість же людей над цим навіть і не задумуються. Та і не дивно - звикли жити за принципом: яка різниця, за що п'єш - аби більша чарка. В той же час свята ці абсолютно різні як за часом виникнення, так і за своєю суттю та обрядовістю.
         ВЕЛИКДЕНЬ - час виникнення Свята губиться у сивій давнині. Дослідники визначають йому на наших землях не менше 7000 років. Уже в цей час визначилася космогонічна сутність свята, склалася його унікальна та багатюща обрядовість, включаючи святкування Вербиці, розписування писанок, випікання короваю (Великодньої Бабки) тощо. Відзначалося як свято Весняного Сонця і Природи, що відроджувалась після зимового сну, як свято Перемоги Світла над Темрявою, Дня над Ніччю, Сонячного Світла Весни над нічною темрявою Зими. Природа в цей час починає оживати-воскресати після зимового сну, скресають ріки, повертаються птахи з Ірію, дні стають помітно довшими, а Сонце теплішим.
      Безпосередньо Свято ВЕЛИКОДНЯ відзначалось відповідно до астрономічного положення Сонця - під час весняного рівнодення, коли день ставав довшим за ніч. Період святкування охоплював цілий цикл обрядових свят, пов'язаних одне з одним, але різних за обрядом проведення, змістом, значенням тощо. Так, окрім ВЕРБИЦІ, що передувала ВЕЛИКОДНЮ, святкувались також окремо НАВСЬКИЙ ВЕЛИКДЕНЬ, РАХМАНСЬКИЙ ВЕЛИКДЕНЬ, РУСАЛЬНИЙ ВЕЛИКДЕНЬ тощо. Кожне з цих свят є оригінальним і неповторним за обрядовістю. Можна тільки дивуватися та захоплюватися мудрістю Наших Предків, що відкрили космогонічну сутність Свята ВЕЛИКОДНЯ на тисячоліття, на весь період існування Сонячної системи, незалежно від чиєїсь волі, змін у політичній чи релігійній орієнтації.
        ПАСХА - це свято, пов'язане з виходом юдеїв з єгипетського рабства. Назву "пасха" святу дало гебрейське слово "Pesach" (перескочення). При цій події, за Біблією, Бог Яхве повбивав в "єгипетській землі кожного перворідного від людини аж до скотини". Щоб не зачепити своїх бого(яхво)обраних і не понищити юдейські сім'ї, він наказав їм помазати свої двері кров'ю жертовного ягняти. Ці будинки він обминув (перескочив) і на відзнаку цього наказав юдеям у всі часи святкувати святу Пасху-перескочення (Книга Вихід, 12. 1-14). Як бачимо, в основу свята Пасхи покладений біблійний сюжет про вихід юдеїв з єгипетського рабства, отже це свято ні за суттю, ні за обрядовістю не є і не може бути українським.
        ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОСОВЕ - це свято почали відзначати порівняно недавно. Рішення щодо необхідності святкувати ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОСА виніс Нікейський собор у 325 році по Хр. Відповідно на Україні це свято почало впроваджуватися лише після насильницького хрещення Русі у 988 році. Як бачимо, в основу свята покладений міф щодо воскресіння Ісуса Христоса     Отже, ні місце виникнення цього християнського свята, ні суть його, ні обрядовість не мали при своєму виникненні ніякого відношення до України.
      Як бачимо, всі три назви свята відрізняються за часом і місцем виникнення, світоглядною сутністю та обрядовістю. Проте так сталося, що останнім часом вони ніби і рівноправні для означення свята ВЕЛИКОДНЯ. Це сталося за умов спланованого насильницького насадження на величне космогонічне Свято ВЕЛИКОДНЯ (як і на інші наші прадавні свята) абсолютно чужинських свят ПАСХИ та ВОСКРЕСІННЯ. Ця політика активізувалась після того, як стало зрозумілим, що народ міцно тримається прадавніх традицій своїх Предків. Так, наприклад, високі запашні обрядові хліби Наші Предки називали Великодніми бабками чи Великодніми короваями ще до недавнього часу (до середини XVIII ст.). Українцям заборонялося нести на Проводи колачі, писанки і крашанки, які присвячувались душам покійних Предків. Ось як писав Іван Вишенський до князя Костянтина Острозького в 1599 р.: "Пироги і яйця надгробні „всюди ліквідуйте". Ставлення до писанки, Великодніх обрядів протягом цілого тисячоліття було різко ворожим, та народ попри все зберігав ці Звичаї.              Але стараннями царської Росії (православні християни), радянської влади (атеїсти) та нинішньої влади (про око - християнської, а по суті комуністично-атеїстичної) спотворюється історична пам'ять українського народу, відходить у небуття сакральне значення писанок, Великодніх бабок, Свято Вербиці тощо. Стародавні свята і вірування або нахабно та безпідставно пристосовуються до чужоземних (в основному юдейських) святих, або ж висміюються. Не тільки забуваються чи спотворюються, але й перетворюються на протилежність, зсуваються в часі, що веде до повної втрати магічної дії Свята, перериває зв'язок минуле - сучасне - майбутнє народу.
      Ми не проти християнського Воскресіння Христосового чи юдейської Пасхи. Та не треба мішати, як кажуть, грішне з праведним. Хай кожний народ святкує свої свята , за своїми обрядами і в свій час. Але називати одне свято іменем іншого, підміняти поняття - то є вже відверта, хоча ніби і невинна агресія. Що має спільного, наприклад, так звана християнська Вербна неділя (піст, заборона співати, танцювати тощо) та прадавня_ рідновірська Вербиця - вшанування Верби (символу Праматері Всесвіту) з її веснянками, гаївками, хороводами тощо.
      За умов свідомого, цілеспрямованого та довготривалого руйнування прадавнього Календаря Наших Предків, з використанням при цьому різноманітних засобів, не дивно, що дійсна дата святкування Великодня - день весняного рівнодення - навіть деякими рідновірами, не кажучи вже про християн, сьогодні не сприймається. Це призводить до втрати спільного національного світогляду, спонукає роз'єднанню і нерозумінню українцями один одного, відключає могутність використання спільного національного егрегору. Можливості колективного егрегору маловивчені, але, мабуть, невичерпні... Якщо енергія лише однієї душі дуже сильна - вона здатна впливати навіть на гравітацію, то енергія громади, багатьох душ незрівнянно сильніша.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 13:01:45
В той же час існують досить вагомі прямі та опосередковані докази та свідчення на підтримку того, що це Свято ВЕЛИКОДНЯ припадає на день весняного рівнодення? Ось головні з них:
1. Практично всі дослідники свята Купайла стверджують, що воно припадає на найкоротшу ніч, називають Купальську ніч "святом кохання" і зазначать, що "діти, зачаті в Купальську ніч,- народжуються на Великдень і, як правило), бувають здоровими і щасливими". Оскільки дата Купайла зафіксована чітко, то Великдень за таких умов може припадати тільки на дату весняного рівнодення, і аж ніяк не може бути в кінці квітня, чи, тим більш, на початку травня.
2. Свято "Вербиці" є невід'ємною частиною Великодніх свят. Всі описи обрядів свята "Вербиці" свідчать, що верба в цей час ще не розпустилася - в наявності тільки "котики". Таке може бути лише у березні. Таким чином святкування "Вербиці" наприкінці квітня, чи на початку травня, коли верба вже розпустилася і стоїть зелена, втрачає свій магічний зміст. А як бути з ритуалом першого вигону худоби на пасовисько освяченою вербою, коли Пасха припадає, припустимо, на початок травня? Спершу, виходить, треба вигнати худобу вербою, а потім, через декілька днів, її освятити?
3. Весняний(швидше навіть ранньовесняний) характер величезного пласту обрядових великодніх веснянок-гаївок (заклички Весни, птахів тощо, що притаманне саме березню місяцю) однозначно свідчить на користь дати рівнодення. Наприкінці квітня та на початку травня такі заклички (птахи в цей час висиджують пташенят) виглядатимуть вже безглуздям. Більше того - це розмай весни, я цей час уже святкуються "Зелені свята".
4.Свято Воскреслої Землі, не може передувати ВЕЛИКОДНЮ, а входить складовою частиною до Великодніх свят.   "
5. На користь рівнодення, як визначальної дати ВЕЛИКОДНЯ, свідчить також Свято КОЛОДІЯ (Масляна). Це свято відзначається, як свідчать джерела, з одного боку - в кінці лютого, а з другого - приблизно за місяць до Великодня. Єдиною умовою поєднання цих двох вимог одночасно може бути тільки святкування Великодня на рівнодення.
6. Не вдалось знайти жодного підтвердження, що Рахманський Великдень, який припадає на 25-ий день по ВЕЛИКОДНЮ, святкується в травні, або й ще пізніше. В той же час є достатньо посилок на те, що він відзначається у квітні, отже вписується у загальну схему.             7. На користь святкування ВЕЛИКОДНЯ у день весняного рівнодення свідчить і Навський Великдень з властивим йому обрядом поминання Предків, які перший раз після зими виходять на поверхню. До цього дня, як відомо, наводиться порядок на цвинтарях, могилах, що робити у квітні-травні зовсім нелогічно. Натомість він добре вписується у обряди на початку весни.
Виглядає нелогічним також те, що Свято Сонячного Календаря 8.ВЕЛИКДЕНЬ з притаманними йому певними ознаками і відповідною сутністю не має тепер (за пасхально-церковним каноном) постійної дати, визначеної станом Всесвіту, а може відзначатися у якийсь день протягом півтора місяця. Для аналогії можна тільки зазначити, що Свята РОДЗДВА, КУПАЙЛА та СВІТОВИДА, рівні за значенням ВЕЛИКОДНЮ, припадають на певні, чітко визначені точки положення СОНЦЯ.
8. Нелогічною також видається ситуація, коли Сонячне Свято (свято Сонячного Календаря), яким є ВЕЛИКДЕНЬ, залежить від положення Місяця, а не Сонця.
Отже, з досить великою вірогідністю можна стверджувати, що      ВЕЛИКДЕНЬ - Свято Сонячного Календаря, яке визначалося весняним рівноденням та відповідним положенням головного сузір'я сонячного зодіаку. Святкування ВЕЛИКОДНЯ у неділю введено з часу впровадження семиденного тижня.
Попри всі тисячолітні впливи чужинських релігій і вірувань, неминучі втрати сакральності та обрядовості, пов'язані з цими впливами, ВЕЛИКДЕНЬ праісторичної та історичної Русі-України до сьогодні є винятково багатим обрядами, веселим і величним Святом, яке своєю особливою обрядовістю, символікою, глибокою духовністю суттєво вирізняється від подібних свят інших народів. Це ще одне незаперечне свідчення високого розвою прадавньої культури нашого народу, його збережених від Аратти та Оріяни Звичаю й Віри. В обрядах свята пошановується людина, її чесноти, справедливість, праця, гостинність, доброта, єдність та велика святість родини - РОДУ, пошана померлих поколінь, культ Предків... Це ті Звичаї, які є, по суті, частиною української душі, об'єднують окремих людей в одну цілісність - Націю.
      Саме ВЕЛИКОДНІ свята охоплюють цілий місяць, що засвідчує непересічне значення свята, величну роль весняних свят в житті народу. На жаль, на сьогодні втрачений цілісний урочистий обряд всього свята, розвиток його в часі протягом тисячоліть тощо. Маємо лише окремі уривки святкового циклу, причому суттєво спотворені в подальшому нашаруваннями вірувань і релігій інших народів.
      Невід'ємними атрибутами Свята є традиційні для всіх сонячних свят (але з певними особливостями, притаманними саме цьому святу) вогнище, обрядодії з водою, різноманітні ігри, нескінченні хороводи та пісні (веснянки, гаївки, гагілки, гаїлки, ягілки, ягівки, галагілки, галалівки, лаголойки, яголойки, явілки, магівки тощо). І хоч в різних місцевостях обрядовість свята в деталях могла дещо відрізнятися, загальний ритуал свята зберігався майже незмінним. Обов'язковими обрядовими стравами є - великодня бабка (котру з ХУІІ-ХУІІІ ст. називають паскою), крашанки, писанки, смажене порося тощо.
      В святі беруть участь всі - від старого до малого. Головними діючими особами свята є дівчата-юнки. Це - вагоме свідчення, що весняні обряди не привнесені звідкілясь, що вони сягають часів родового побуту і складалися, напевно, за часів матріархату. "А це промовляє до нас дуже глибоко і речисто: спокон віку ми складали один народ, творили разом одну культуру, мали одну мову, одні звичаї, одне мистецтво, одну віру та вірування - і все це донесли крізь тисячоліття від наших прапрадідів до наших днів" - зазначає С.Килимник.
      Невіддільна від свята Великодня, один з головних атрибутів його - писанка. Не раз, мабуть, ми всі були в ситуації; коли виникала суперечка - що було раніше - курка чи яйце. І лише зараз, доторкнувшись до наших прадавніх міфів, можна, нарешті, збагнути дійсний стан речей.
      В релігіях багатьох народів зустрічаються легенди про сотворения Землі і взагалі всесвіту з яйця, але мало де так була поширена писанка і писанкарство, як на Україні. Мабуть, для цього мали бути ґрунтовні підстави.
Виникнення писанки сягає тих прадавніх часів, коли формувалися світоглядні засади наших далеких Пращурів, створювався. Календар (Свароже коло) наших предків-хліборобів. Вже Трипільська культура свідчить про досить устійнений хліборобський календар та визначне місце писанки у Звичаях народу. В усякому разі в Шумері, що виводив себе із найдавнішої в світі держави Аратти (яку археологи тепер умовно називають Трипіллям), писанками обмінювались на свято "Великий день"; таке ж від Аратти зберігається і в Україні.
      Та обставина, що писанка до сьогодні пошановується на Україні, незаперечно засвідчує спадкоємність та неперервність Українського Роду на своїй споконвічній Землі. Адже навряд хто-небудь ризикне стверджувати, що це привнесений, чужинський звичай і обряд. Українці з такою любов'ю та відданістю зберігають традиції писанкарства, часом навіть не розуміючи його прадавньої суті, що сумніватися у глибинному, первісному походженні цих традицій, яке зафіксоване генотипом, не приходиться. Більшість узорів писанок, що належать до загальнонаціонального ядра сучасної народної орнаментики українців, з'явилися в первісному мистецтві. Спіральні, ромбічно-меандрові візерунки, подібні до "баранячих рогів", "безкінечника", зустрічаються в пізньому палеоліті, зокрема, на вирізьблених з мамонтового бивня предметах з с.Мізина на Чернігівщині. Збережені до сьогодні малюнки на писанках були широко представлені в декорі неолітичної кераміки буго-дністровської, дніпр-донецької, сурсько-дніпровської та інших культур на території України і суміжних країн. Майже всі зображення тих часів сакральні і являють собою атрибути і знаки прадавніх вірувань, що стверджували ідеї єдності світобудови, захисту від демонічних сил, продовження Роду, оберігання життя, здоров'я, добробуту...
      Символічно, що писанка органічно пов'язана і просто невід'ємна саме від свята ВЕЛИКОДНЯ - одного із найвизначніших народних Свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед календарних свят Наших Предків одне з найпочесніших місць.
      Птиця - то вісник Сонця, бо несе людям втіху з неба. Наші Діди- Прадіди вірили, що перелітні птахи знають більше за нас, знають тайну життя та знають місце, де є тепло; знають, куди летіти і коли повертатися, бо в собі носять яєчко - символ Бога - Сонця, народження, воскресіння. Всі птахи починають нести яєчка й висиджувати пташенят лише з весною, а той жовток, який захований за "двома брамами", своїм кольором і формою так нагадує сонце, яке вони приносять з собою. Тому яйце і стало своєрідним амулетом, за допомогою якого людина привертала до себе добрі сили, а злі - відвертала. Наші предки вірили, що в писанці зосереджена чарівна магічна сила, яка наділена особливою святістю приносити добро, щастя, любов та достаток.
Отже з приходом Великого весняного дня виникло свято Весни-Землі- Води-Сонця, а люди стали писати писанки. Як це поетично і, головне, глибинно виглядає на тлі примітивної християнської легенди щодо крапель крові Христоса - символа крашанок.
      Писанки починали писати за три-чотири тижні до Великодня - після свята КОЛОДІЯ. Писали писанки в основному матері (дівчатка при матерях лише вчилися допомагати), у чітко визначений час, з певними молитвами-заклинаннями та зображенням чарівних знаків-малюнків відповідними кольорами (див. роботу "Писанка", "Трійця").
      Неможливо навіть перелікувати величезне розмаїття всіх типів-мотивів малюнків на писанках, які були специфічні для кожної місцевості - незаперечне свідчення величності Світогляду наших Предків. Ось лише деякі з них: писанка з зображенням "Дерева життя", писанка - "сонце", "безконечник", "хрести", писанка з кружечками, "пташина", "півень", "колосся", "бджоли","худібка", "молодечі", "дитячі", "пояси", "ворота", "баранячі роги", "барвінок", "гілка", "вазони», "віконця", "грабельки", "дубове листя", "лапки", "листки", "павучки", "решітка»...
На Великдень дарували писанки на знак побажання-заворожіння кожному з відповідними символами-знаками та певним зафарбуванням, в перший-другий день Великодня всі, від найменшого до найстаршого, мусять мати при собі писанку і без неї нікуди не виходити.
Здавна дітей вважали за посланців неба і Вирію, а тому їх саме найперших ще вдосвіта обдаровували в день Великодня. У ці дні збираються діти на свої дитячі великодні ігри, коли "Червоному яєчку" особливо раді. Цокання, або товкання, тоді відбуваються в різних місцях. Побиту писанку чи крашанку отримує той, хто її "витовкав". В нашому народі й досі зберігається вислів "носиться як з писанкою", тобто з чимось коштовним, що потребує обережного і шанобливого ставлення.
Але, на жаль, дуже мало писанкарок може зараз розповісти, що означають окремі символи на писанках. Та і як може бути інакше, коли насильно в нашу культуру впроваджено біблійну легенду про сотворения Світу богом Яхве за шість днів. Це за тисячу років витіснило український світоглядний міф про сотворения Світу з яйця. Ставлення до писанки, Великодніх обрядів протягом цілого тисячоліття з боку церковної і державної влади було різко ворожим.
Навпаки, розповсюджувались легенди протилежного значення: "Писанки пишуть на знак того, що жиди мучили Ісуса Христоса, то все його тіло "пописали", тобто побили нагайками". Але це не допомагало - народ міцно тримався своїх Звичаїв.
Церковникам не залишалось нічого іншого, як включити писанки до обряду християнської Пасхи, дозволити приносити їх в церкву для освячення. І мали з того зиск. В середині XVII ст. француз Боплан спостерігає, як за дві години богослужби в кошики єпископа набирається 5-6 тис. яєць. "Єпископ мав приємність цілувати найвродливіших жінок і дівчат, які є в церкві. А коли бачить обличчя, яке йому не подобається, простягає дня поцілунку лише руку. Так робив в Києві митрополит Могила, який є главою всіх єпископів; так само робить і найбідніший парафіяльний священик". Додати, мабуть, немає чого. Все це принесло відповідні плоди - писанка втратила своє сакральне значення, перетворилася в звичайнісіньке ремесло. Що зараз тільки не малюється на писанках - від церков, Ісуса Христоса, вождів пролетаріату тощо до малюнків і пейзажів включно. Стало вигідним малювати на видутому яйці, хоч це протиприродно і колись розцінювалось як гріх перед Богом і людьми. Українці добре знали, а гуцули пам'ятають і досі, що подарувати комусь порожню (видуту) писанку означало: жінці - на безпліддя, господарю - на злидні й порожнечу в господарстві, маленькій дитині - на припинення росту і розумового розвитку, хворій людині - на смерть.
Чи можна порівняти це з тим величним місцем, яке посідала писанка в Світогляді наших Предків? Чи стали ми розумнішими та багатшими, коли не тільки перестали вірити в це, але навіть забули сакральне значення писанки?
Забули, на щастя, ще не всі. Іван Демчук, житель с.Криворівня на Івано-Франківщині свідчить: "Старі люди говорять: як в народі перестануть писати писанки і "гріти Діда"..., тоді і кінець світу настане". У гуцулів ще на початку 20 століття побутував вислів: "Доки писанки пишуть, доки колядники ходять, доти Віра Руська буде в світі".
І хоч перекази про походження писанок зустрічаються в народі дуже рідко; на питання "коли виник цей обряд?" можна почути відповідь. "Так здавна ведеться", або ж "Так уже повелося від початку світу".
Отже, не зважаючи ні на що, традиція писання писанок не загинула і сьогодні стократно відроджується на нашій Землі, приваблює нових прихильників, засвідчує про невмирущу силу Прабатьківської Віри, підтверджує правдивість старої легенди.
Був надзвичайний багатовіковий тиск служителів церкви і державних чиновників на звичаї та обряди свята ВЕЛИКОДНЯ. Духовенство прискіпливо стежило за тим, щоб на "Пасху" не було ніяких язичницьких обрядів та ігор. Особливі негаразди виникали тоді, коли свято Пасхи припадало на кінець квітня - початок травня. За цих умов передпасхальний піст унеможливлював проведення весняних обрядів - адже під час посту співати і танцювати заборонялось. І цим одразу перекреслювалась вся магічність свята ВЕЛИКОДНЯ, в якому веснянки і хороводи займають центральне місце в обрядах.
В багатьох випадках церква стикалася з такими глибинними пластами культури, вірувань, традицій, стрічала такий спротив народу - що змушена була йти на компроміси. Так, довелося дозволити носити до церкви крашанки і писанки на освячення, великодню бабку - попередньо змінивши її назву на "паску», співати веснянки - попередньо спростивши, перекрутивши та замінивши їх тематику тощо.
      Але невже ж то Світорозуміння Прапредків українського народу, невже то наш прадавній ЗВИЧАЙ; врешті-решт, невже це наша історія? Чи не краще повернутися обличчям до своїх прадавніх коренів, до наших Великодніх обрядів, які до сьогодні не втратили свого сакрального світоглядного значення, зберігають і щедро діляться з нащадками своєю енергетикою...
На превеликий жаль, у більшості українських родин свято Великодня й досі відзначається не тільки як символ чужовірних легенд (Пасха, Воскресіння Христосове), але й у дні, які не мають своєї сакральності і магічності.
      Українці! ВЕЛИКДЕНЬ приходять до нас тільки у день весняного рівнодення, а не тоді, коли це визначили пророки чужого народу, порушивши астрономію й Календар, а за ними глузд та традиції. Тож визволяймо душі з рабства. Пам'ятаймо: Наші Предки не були "раби Божі", а носили горде ймення - ОНУКІВ ДАЖБОЖИХ. Тож будьмо гідні їх, не ганьбімо НАШОГО ПРАДАВНЬОГО РОДУ! Прислухаймося до порад Великих Українців - Григорія Сковороди, Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки...
П'ять років тому - 29 березня 1999 р. - Україна прощалась зі своїм видатним сином – В`ячеславом Чорноволом. Прощальну панихиду митрополит Філарет почав зі "звернення до іудеїв", а потім відправив раба Божого В`ячеслава на лоно Авраамове.
Забули ми, що Наші Предки вважали себе Онуками Дажбожими, мали свою світлу життєстверджуючу Віру, яка філософськи-логічно розв'язувала протиріччя буття - небуття. Юдеїв, як народу, тоді ще не було. Ось до чого призводить втрата своєї історичної пам'яті, прадавньої Віри та космічної суті обрядів.
Отже, українці, думаймо, робімо висновки, повертаймо свою історичну пам'ять. Прадавні Свята і обряди наших Предків. Пишімо писанки, святкуймо Вербицю і ВЕЛИКДЕНЬ! Саме ВЕЛИКДЕНЬ, а не ПАСХУ, яка, по суті, не має нічого спільного з нашою прадавньою Історією!
З ВЕЛИКОДНЕМ НАС!
Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: georg от 22 Марта 2012, 16:56:51
Забагато тексту, аби його нормально сприймати
І з орфографією лажа
Корочє, нізачьот


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 17:42:42
Вчепитись і до стовба можна;) А багато тексту то багато інформації, чи забагато думати це погано ???;)
Думайте що ви робите і святкуєте, будемо називати речі своїми іменами:


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: georg от 22 Марта 2012, 18:30:54
Цитировать
багато тексту то багато інформації,
Не завжди. Доречі, хто автор ?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 19:27:39
Автор Добжанський.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 22 Марта 2012, 19:52:37
караул!!! вербують!!!!
один *dyatel* против Пасхи, другой  *dyatel* против прививок....

а по стилю то как похожи! 2-3 копипаста подряд по милллиарду букоф! Афихеть как цикаво!  *вау, запалюеш*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 22 Марта 2012, 21:00:35
А нафіга цей флуд потрібен? В Одіна своє бачення, і він має право на свою думку. Можливо тут на форумі і знайде прихильників. Не подобається не читай, проходь повз теми! Чи може просто Одін не такий як деякі, і неможе просто покрити триетажним матом, аби дали спокійно вести свою тему?
П.С. Я зустрічався з цим чоловіком! Гарна порядна людина! Просто цікавиться трохи іншим чим більшість....Про це і пише!
       Serega36 якось не тойво, ти доросла людина....


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 22 Марта 2012, 21:47:54
Автор Добжанський.
мені  тема  цікава,  але  огромні копіпости  не осилив.  Одін -  ви  би  якось  піплу  своїми  словами  розтолкували  ,  ато  -  тему  стовбити  чужими  постами  без  жодних  особистих  коментарів  -  якось не личить  вашому  статусу...  щоб  не  казати  більше...   


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 22:28:08
Да вот тут деяких вже до істерики доводжу і то не своїми словами :)

Взагалі то Свято це магічна тема, це не те "що десь там Василь до Петра прийшов" чи євреї втекли з єгипту чи щось інше.... Від того у Всесвітті нічого не помінялось.
Це є чітка астрономічна дата, точка сходження певних світил (Богів) які нас наділяють тими чи іншими чеснотами. І для того, щоб "не кашляти" люди приходили на Свято, аби наповнитись певною силою Всесвіту, яка сильніше проявляється саме в певний час. Тобто свої біоритми привести у відповідність до ритмів Всесвіття, тоді виникає ефект резонансу і ми отримуємо мудрість, силу, здоровя...
Такі загальні тематики вже давно дослідженні, мене цікавить іще глибинніше.
Біда у тому, що люди сьогодні перестають думати, живуть тільки як твариний організм, щоб справити свої нужди, ми ж не тільки для цього сюда прийшли, правда?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 22:29:57
Відносно, що багато тексту, то просто Славянська традиція наскільки глибинна і обширна, що у декількох реченнях не можливо передати суть :))


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 22 Марта 2012, 22:37:13
тогда скажите четко и понятно.
Вы призываете не праздновать Пасху?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 22 Марта 2012, 22:39:03
Він розповідає, ЩО Є ПАСКА! А ти провокатора щас граєш!


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 22:45:18
БлагоДарю GROMOZEKA за підтримку, але нажаль не кожна людина може сприйняти Духовну інформацію, "може погоріти проводка", тому і люди так реагують, щоб це почути потрібно думати не на фізичному рівні, хочаби трошки глибше (не тільки поїсти, поспати, випити пива...).

Доречі сьогодні все більше і більше людей починають задумаватись над життям, хто такі ми і що тут робимо... рано чи пізно це призводить до повернення до свого рідного, бо саме це дозволяє бути собою.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 22 Марта 2012, 22:46:49
......святкуймо Вербицю і ВЕЛИКДЕНЬ! Саме ВЕЛИКДЕНЬ, а не ПАСХУ, яка, по суті, не має нічого спільного ........
А это куда?
...........и кто провокатор?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 22 Марта 2012, 22:51:54
Сергій ти шо рухнув з дуба? Ти не чув як Паску- ВЕЛИКОДНЕМ називають?
 Пишуть про те, що назва свята Великдень, до нас ближче ніж Паска! Ферштейн?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 22:55:58
Serega36 будь дорослою людиною і відповідай за свої вчинки, я нікого ні до чого не призиваю, окрім здорового глузду. Я називаю речі своїми іменами, поясню:
коза коровою не може стати..., хто єврей то їм личить святкувати Пасху бо вони мають до того відношення, це їхнє родове соціальне свято, хто святкує Великдень то це не є Паска, то різні речі і це виключно Славянське Свято яке має своє коріння і свою суть, не соціальну, а природню.
Є свято соціальне, наприклад день народження, день знайомства, чи день втечі з Єгипту.... , а є свята Колодарні, природні, це коли сходяться певні Світила і ми можем від того вилікуватись, наповнитись силою... Відчуваєте різницю?
Від того, що у когось день народження чи втеча з Єгипту у Всесвіті нічого не змінилось, а вот   коли день стає більшим і все починає буяти навколо зовсім інше і ми можем наповнитись цьою силою.
Чи інше коли жінка закладує у писанку образи щастя, достатку, любови... у Славян, чи коли закладують сльози Діви Марії по свому сину (образ страждання і нещастя) у хритиян.
Далі кожний вибирає сам ким йому бути і що святкувати, але памятаємо що засіваємо те і будемо збирати.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 22:57:25
GROMOZEKA то сергію спочатку потрібно прочитати, а він поки не може це осилити :)
Просто хочить когось звинуватити чи посваритись:)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 22 Марта 2012, 23:09:13
я люблю простоту слов и логическую связность.
А на прямые вопросы  вы не отвечаете,
из ваших слов трудно что либо понять


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Марта 2012, 23:17:28
Добродій Сергію, а в чому моя нелогічність, чи дуже все заумно написано? Я не можу відповідати за вчинки людей, чи закликати кудась, люли є дорослі і відповідальні, тому можуть самі вирішувати що їм чинити і куди йти, я просто розтолковую різницю і називаю речі своїми іменами.
Від того, коли ми щось дізнаємось нове - життя стає кращим, бо ми саме за цим сюда прийшли :)
Задавайте прямі питання і я буду прямо відповідати.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 22 Марта 2012, 23:34:11
уже задавал
ответа толком не понял.
Типа празднуем Паску, но называем ее ВЕЛИКДЕНЬ.
да или нет?

Кстати правила форума никто не отменял  *umnik*
Запрещено:

18. запрещено написание нескольких постов подряд, если хотите что - то добавить пользуйтесь функцией редактирования сообщения. В любом ином случае такой "даблпостинг" приравнивается к флуду.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 22 Марта 2012, 23:45:32
Serega36 ти реально привзято домахуєшся до теми! Я читаю пости Одіна! Вони мені цікаві...А відповідно тема надрукована для таких як Я! І мені не подобається твоє відношення до постів Одіна! Ти не хіло сидиш в інших темах, і пишеш ні про шо...продовжуй!
Моє особисте прохання не псуй тему! І не треба грати знавця правил форуму, ми всі їх порушуєм...


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 23 Марта 2012, 00:26:05
Добродію Сергію, так! Більшість людей святкує Паску і прирівнює її до Великодня і чомусь не задумуються що за цим стоїть. Ці речі різні, доказів є безліч, як археологічних, історичних, релегійний....
Чомусь на кожному куті сьогодні цервки стоять і їх кількість збільшується в геометричній прогресії, начебто люди моляться, стають святими, але в суспільстві покращень немає. Люди вимирають, щось цікаво, що у світі вимирають в основному білокоже населення.  Сьогодні найбільш оплачувальні професії це політики і священики, але толку з того?
Тому я і пишу, бо про такі речі  думати треба було іще вчора, завтра може бути пізно ;)
Все просто, нас скоро може і небути. Хочите доказів, зайдіть на кладовище, ви їх там побачите.
Будемо поважатьи своє, будемо існувати, будемо поважати більше ніж своє - чуже то буде чуже, нас не буде. Вибирати нам.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 23 Марта 2012, 23:58:27
отже  -  коли  святкуєм  великодень?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: georg от 24 Марта 2012, 10:37:09
Виключно.
І печемо не паски, а кулічікі.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: серый от 24 Марта 2012, 13:06:07
На превеликий жаль, у більшості українських родин свято Великодня й досі відзначається не тільки як символ чужовірних легенд Пасха, Воскресіння Христосове, але й у дні, які не мають своєї сакральності і магічності.
.....пипец........

*убейся ап стену*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Марта 2012, 20:36:46
Великдень вже був 23 березня. Запрошення на Свято я вивішував на сайті http://www.drevoroda.in.ua/


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 27 Марта 2012, 21:03:27
Великдень вже був 23 березня. Запрошення на Свято я вивішував на сайті
А на цьому  сайті  ви  нічого  не  вивішували  і  нічого  не  казали.  Хоча  вас  про  це  і  просили..  .негарно  якось  ...  щоб  не  сказати  більше......


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: KILLER.SG от 27 Марта 2012, 21:15:22
прочитав посты Одина  - я так понял, что старовер ? ( или как по другому называется ? ), у него свои понятия, многим не нравится, как по мне у меня свои взгляды


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Марта 2012, 21:49:12
Так старовір, а точніше Православний (від слова Славити Прав, світ Богів, добра, справедливости). У кожної людини свої погляди і це добре :)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 01 Апреля 2012, 20:28:49
Кого тут только нет!
Вот какой у нас классный форум! *applouse*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: vepryk от 01 Апреля 2012, 21:40:14
видалено цитування попереднього повідомлення
попередження
читайте правила форуму!

Священиків. Скільки в місті культових споруд, скільки різних конфесій, а священиків на камянецьких форумах катма.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 01 Апреля 2012, 22:03:35
ага
так прям явно не хватает свидкив и штундоф и еще там.. всяких
куди ж без них


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 01 Апреля 2012, 23:33:01
Сєрий ти православний християнин? Якшо так, то чого ти не шкалиш до католиків? Яка різниця....тиж такий правильний!
Будь чесний! Сери на всіх хто не тієї віри , що ти! Шкаль до євреїв, шкаль до індусів, ...до всіх! Чому ти вибрав Одіна для своєї потіхи? Бо в него нема стіко послідовників як в інших вірах?  Чи може його віра вчить вбивствам, аморальності?
Сергій ти Отче Наш читаєш якою? Російською?.............. Я Українською, мені що зробити обсирати тебе?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 02 Апреля 2012, 10:45:11
это была первоапрельская шутка?))
Где! я упомянул его имя прямо или косвенно?

Чувство меры покидает тебя, теряем товарища..... )


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: dred от 02 Апреля 2012, 10:50:51
Перед тим як спорити на релігійні теми потрібно всім уяснити дуже важливу річ:
Релігій у світі бугато! Це як одяг від різних кравців, що пропонується нашій душі.
Віра у нас одна!
Релігія і віра це зовсім різні речі. на жаль.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 02 Апреля 2012, 11:13:17
это была первоапрельская шутка?))
Где! я упомянул его имя прямо или косвенно?

Чувство меры покидает тебя, теряем товарища..... )
Не сміши мене, я не судья, мені докази не потрібні! Мені достатньо того , що я бачу! ВийоЖуйся до таких як сам!
Ти мені товаришом ніколи не був, втрачати тобі нічого!


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 02 Апреля 2012, 14:53:50
Ну тут всё ясно ))


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 02 Апреля 2012, 17:39:26
Тема  цікава,  а  ви  її  закидуєте.... 
Отже-  Великдень  -  стародавнє  дохристиянське свято.  Святкувати  якого  не  викорениш  нічим... 
Пасха  -  єврейське  свято. 
Воскресіння христове-  християнське  свято. 
Отже  -  що  святкувати  ,  і  коли ??? 
Великодень  в числі  ,  але  коли  не  знаю.
Про пасху багато  не  скажу...   
А  з  Воскресінням  також  багато  питань-  чому:
   -не  в  числі  (кожен  рік  по  другому)
   -чому  в  католиків  христос  раніше  воскрес (або  то  була  інша  особа) ніж  у  ортодоксів?Мож  -  людина  кваліфіковано  прояснила  данні  литання-  ДА!!!!
Не  закидуйте  флудом  пліззззззз


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 02 Апреля 2012, 17:52:12
ортодокси календар перерахували кои мінявся зі старого на новий стиль!


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 02 Апреля 2012, 21:04:42
Отже  -  що  святкувати  ,  і  коли ??? 
Коли - Перше повнолуння після дня рівнодення (незабувайти враховувати прецесію *umnik*).
Що - що залишились живим, після довгої ночі, після сну,
коли все навкруги вас змерло.
Святкуємо Воскресіння,  природа повертається до життя.
Ніч, сон, зима, "смерть" скінчилась – душа світу прокинулась,
а тому і ми маємо надію на продовження життя.  :)Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 04 Апреля 2012, 01:45:03
Horus воскресіння хрестове і природа то зовсім різі речі, давайте їх плутати не будемо. Є Свята природні, а є соціальні, наприклад Петро зайшов у гості до Василя, вони дали якісь блага церкві і їх зробили через кілька років святими, і все вже є нове свято.... До природніх циклів і змін це свято немає ніякого значення, як би його не описували і не доказували.
На цій гілці ми оговорюємо природні свята, а не соціальні чи якоїсь структури, природа не залежить від наших структур чи церкви, все навпаки.
Віра-Віда Православна вона не моя, вона всіх славян, знищити її не можливо бо є часткою нас, можливо дещо підмінити, споганити, але все одно будуть питання і задумаючись, дужи легко зрозуміти суть. Незнаючи своїх традицій ми втрачаємо себе, як ми можемо жити в добрі, як ми не поважаємо і не знаємо себе та своє минуле???
Нас світ на стільки полюбить і буде поважати - настільки полюбимо і будемо поважати себе і своє. Любити своє значить поважати інше.
Бог один, який проявляється многими своїми ликами, кожний його видить по свому і тому і називає по свому, але ми всі звертаємось до Одного і Тогож! Щоб в це повірити потрібно зрозуміти і розібратись із багатьма питаннями, а не просто повторювати те, що говорять.
То про що ми тут споримо, хочите оспорите що Великдень то є єврейське свято перескок (Пасха), самі християнські священики Вам скажуть, що це свято дохристиянське. Чи споримо, що святкувати, все просто, хто у що вірить - те і святкуйте, і за те і відповідаємо, але поважаймо один одного і шукаємо у всьому здоровий глузд ;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 23 Апреля 2012, 20:41:02
Продовжимо дискусію. Сарказм обіцяю притримати.
Піст скінчився, почались будні, тому можна.
Одін, де ви бачили в моєму повідомленні слово христове?
Здається я тільки вказав на знак на небі, який відповідає початку нового циклу.
Де я тут згадував християн, або вихід потомків Ізраїлю з Єгипту?
Ви сказали: Великдень вже був 23 березня.
А я стверджую що ні, і що цього року цей день припав на 6 квітня.
Поясніть яким чином ви визначаєте цей день, яким чином людина
позбавлена  зв’язку з цивілізацією має визначити початок нового кола?
Поясніть як визначити наступний день рівнодення?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 23 Апреля 2012, 21:00:15
З вищенаписаного пасха і Великдень то є різні Свята. Коли там втікали євреї з Єгипту мене не обходить, то хай встановлюють християни. А вот Великдень ніхто встановити не може, бо це свято припадає саме на день Весняного Рівнодення, саме коли день стає більшим, від того й назва Свята Великдень, або Ярила (все навколо починає Яріти) Саме в цей день народжується весняне сонце Ярило.
Почитайте уважно статтю про Великдень.
Що для Вас значить Свято???


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 23 Апреля 2012, 21:30:23
От  і постає питання яким чином ми визначимо, день рівнодення.
День починає збільшуватись ще зимою, як визначити де середина?
Свято – вузловий день, традиція, ритуал, культура – пам’ять.
Знання кола життя, передача знання, знання природного циклу.
Це те що дозволило побудувати цивілізацію, жити в гармонії з всесвітом.
Знати коли сіяти а коли збирати.
Великдень це День який святкували як  в прадавньому Єгипті так і Шумері
і спільна традиція  досі присутня у всіх народів. Це обрядовий хліб, яйце.
Яйце символізує,  як повний місяць, так і те первісне яйце з якого народилось життя.
І верба була одним із символів цього визначного дня.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: georg от 23 Апреля 2012, 22:13:36
Цитировать
і постає питання яким чином ми визначимо, день рівнодення.

Шо значить яким? Мо' науковим,нє? Єк тіко зі спутніка показали жи термінатор впоперек екватора став  - так сразу й воно.Пора різать свиню і жрать горівку


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 23 Апреля 2012, 22:30:00
 ;D Georg, мені цікаво як Одін визначає,
до речі, а коли ми п'ємо чар-зілля. (-)
Пятніцо, сад духмяний,
вкрився квітом.
Саке ніхто не наливає.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 23 Апреля 2012, 22:43:13
Horus є така наука, як астрономія, це іще вчили у школі ;)
Цей день можна самому вирахувати :) Здавна більшість святилищ були одночасно обсерваторії.
До речі, більшість народів фактично святкують природні одні і тіж самі свята, тільки по свому, це ж очевидно, ми всі живемо під одним Сонцем і Звіздами :)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 23 Апреля 2012, 23:35:28
Одін, тисячу років тому, тут люди до школи  не ходили, астрономію не вивчали,
навіть пам’ятників письмових не залишили, тому мені і цікаво як у сонячному календарі визначити день рівнодення.
Ви ж стверджуєте що отримали у спадок традицію, традицію предків.
У вас на дворі вже 25 870р. У більшості 2012.
Тому я і хочу почути від вас формулу часу.
Як передбачувати знаки неба, робити прогнози.
В Китаї за такі помилки правителі рубали жерцям голови.
Ви говорити що наші пращури визнчали рівнодення, а я стверджую,
що вони не могли визначити цей день.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 24 Апреля 2012, 00:17:39
Писемність була і школи були, памяток писемності маса: трипільські письмена (про це добре розповідають в мезеї під Києвом Трипілля), письмена яким біля 40 000років на камяній могилі біля Мелітополя, Рунічні писмена Славян (Наприклад печатка Святослава була писана Рунами) в неті є маса інформ. по цьому. ТОму це, що нам відомо зараз знали іще багато тис. років тому ;)
Більшість Святилищ була як обсерваторії, їх багато по всій землі: г.Богит в Медоборах, це 90км. віж нас, в Бакоті такі були, Стоунхедж, о.Рюген в Германії, Межиріч та біля Дніпропитровська...
Я отримав у спадок вміння та навики із свого роду. Все інше збагнув через вчителів сам. Вся істина є у нас самих, її не можливо знайти у жодній книзі.
Це не вмене на дворі 25 870р, у всіх землян, це науково і в здоровому глузді.
Голову рубали не тільки в Китаї, у нас в темні часи це робили теж. Час визначається по сонцю, наприклад суточний час не тому, що є такі модні часи у швейцарії і лічать час по грінвічу, а тому що земля робить певні оберти відносно інших Світил -ось з чого счисляється час. Тому для Землян час є одним, а для інших інший (це вчили у школі іще)
:)))) Від того, що Ви стверрджуєте, що не могли в світі нічого не поміняється, нещодавна наука говорила, що енергії в людині немає, але завдяки ефекту корліана виявили і вже зявилась виходить ;), а звідки тоді взялось Свято Великодень???? Як писанкам, бабкам, кулічам.... нараховується більше 6000років;)
Сумно, що люди так сухо знають своє минуле :(
Зрозумійте в інститутах, школах навчають, як працювати на систему, а не для того, щоб ми були щасливі, тому існують інші джерела пізнання, книг зараз вдосталь, іще краще це поїхати самим і десь побувати.
Ми у серпні і перед Бакотою будемо їхати на Богит, запрошою :)
Доречі сам Каменець (старе місто тотеж давнє святилище).
Наприклад на полі біля фортеці де стоїть хрест знайдено рештки трипільського городища, там були і капища, на території Валів на глибині 5 м. знайдено трипільський вівтар, коштів не знайшлось, ось його і запарпали далі. Все навколо нас усіяно давніми святилищами і сильними енергетичними місцями


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 24 Апреля 2012, 00:19:56
Відносно часу є невеличка стаття http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&lang=ru
До речі Календарів існує багато, наприклад те, що я виклав то календар Числобога, тобто сонячний, а вот маямсякий то Вишеня (планети Сіріус) він іншого порядку і ті  і ті правильні тільки діють на свому рівні.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Xen от 24 Апреля 2012, 02:49:37
планети Сіріус

Опа-опа...
А ну детальніше.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 24 Апреля 2012, 20:18:19
Відносно часу є невеличка стаття http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&lang=ru
До речі Календарів існує багато, наприклад те, що я виклав то календар Числобога, тобто сонячний, а вот маямсякий то Вишеня (планети Сіріус) він іншого порядку і ті  і ті правильні тільки діють на свому рівні.
Подивився  ваш  календар  -  гарний.  Придбав  -  би  такий.  Але  -  це  фактично  -  місячний  календар.....  Дійсно  -  фаза  місяця  -  місяць (навіть  слова  сходяться) ,  і  всі  діла  Все  стає  на  свої  місця...   Природа  має  місячний  ритм.  Це  стосується  всього  ,  і  рослинки ,  і  букашки  і тваринки і  приливів  з  відливами....  Живеш  в  числі  а  незнаєш  в  якій  фазі  місяця.. 

Нарив  про круголєт  числобога.  А  там  місяців в  році  - дев"ять  : рахмат,  айлєть  ,  бейлєть, гейлеть,  дейлєть , елєть  ,  вейлєть  хейлєть  і  тайлєть -  як  єврейський  алфавіт....  в  місяці  було  по  40 -41  дню,  А  днів  в  неділі  -  дев"ять  -  понедєльнік  ,  вторнік  трітейнік,  четверг, пятніца  ,  шестіца  ,  седьміца , осьміца   і  нєдєля.. 
Ще  написано  ,  що  відмінив  цей  колодар  Петро 1  в  1700році.
Хоча  календарі  різні  ,  але  -  бородатий  дядько  на  заглавку  -  однаковий.
Поясніть у  чому  справа  ,  іякий  календар  вірний  ,  і  який  календар  відмінив  петро 1.       


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 24 Апреля 2012, 22:11:37
А сучасний календар не місячний??? У нього є теж 12 місяців ;) Є природній Колодар, який підпорядковується природнім циклам, а є штучний, тому коло річне можна штучно ділити на 9,12,16 ... місяців, але це все видумка, яка ні до чого доброго не призводить. Круголет Числобога то зороастрійський календар, а назви місяців співпадають з єврейським алфавітом, то Хіневич зібрав свою книгу і видав це за Веди Славян. То на його совісті.
Судіть самі де є здоровий глузд. Той Колодар, що я вказав він є одночасно і Сонячним і Місячним і в ньому враховані рухи інших планет Сонячної Системи у святах, вні є прирооднім, постійним і циклічним. Йомо можна придбати у книжковому магазині по вул. Кн.Коріатовичів "Абетка".
Віриний календар природній, це ж очевидно, бо живучи по природніх циклах ми із ними поєднуємося і зцілюємось. Інші календарі були для допомоги у соціому людям, наприклад коли краще садити пшеницю, були державні, коли здавали осіню десятину по цьому судили чи обирати нового князя ... Все що перше людству треба зробити то почати жити по природніх циклах, тобто по природньому часу.
Коли цей час відмикають, цим відмикають нас від Всесвіту, тоді виникає стадний психологічний момент, що "толпі" не дають все сприймається, як добре. Більшість сьогодні людей не думають що коять, а повторюють (всі біжать і я біжу...). Очевидно, що більшість людей живуть у матриці ілюзорного світу, яка скеровується окремими групами, і всі люди просто є донорами для цієї окремої групи людей.
Живучи по природнім циклам ми виходимо із реального світу і починаємо житти тут і зараз, починаємо думати і видіти.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 25 Апреля 2012, 00:46:35
Добре.  природні  цикли.  Але  там  не  вказані  назви  місяців.  Весь інет  тріщить  від  сайтів  рідновірів  ,  в  яких  місяця  нвзивають  по буквам єврейської  абетки , а  неділя  в  9  день. І  якщо  це  -  підміна  понять ,  підміна  ВЕД  ,  то  чи  взагалі вони  були???  Або  які  з  них  вірні  , або  що  робити  піплу  ,  якщо якись  проповідник  почне  втирати  туфту  називаючи  це  вірою предків?  Як  знайти  перлу  серед  моря  багнюки???  І  який  колодар ,  круголєт  чи  то  -  як  відмінив  Петро  1??? І  -  де  саме  були  святі  місця  в  наших  предків  саме  тут  -  на  наших  землях???Я  кожен  кілометр  в  30-  кілометровій  зоні  пройшов  пішки.   А  по  -  при  річки  -  кожен  сантиметр.. Знаю  всі  значні  місця..   
Де  були  капища  ,  де  вівтарі ,  де  обсерваторії ,  чи  мегеліти????Може  біля  крепості  ,  де  хрест  поставили  ,  і  камні  краном  порозкладали????
А  тепер  вівтарь????
Бачив  скітські  кургани  в  колодієвецьких  полях.  і  все.... 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 25 Апреля 2012, 03:34:46
Але  там  не  вказані  назви  місяців.
***  Весь інет  тріщить  від  сайтів  рідновірів  ,  в  яких  місяця  нвзивають  по буквам єврейської  абетки , а  неділя  в  9  день.
***  якщо якись  проповідник  почне  втирати  туфту  називаючи  це  вірою предків? 
Дякую, пане Парильщику, за хороший пост. Респект і уважуха.  *applouse*

Пане Одіне, Ви вже котрий раз від питань тікаєте в демагогію, може таки снізойдётє до відповіді?  Бо потрохи  стає якось зрозуміло, що відповідей у Вас немає, причому взагалі,  тільки бла-бла-бла.

Впрочем, как всегда (с).


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 25 Апреля 2012, 13:55:36
Назви місяців у Хіневіча звучать так Айлет, Бейлет..... Ці дані є в неті, в нас таких назв за всю історію не було :) Парильщик, а вот де є правда, а де ні пошукайте самі, хто що шукає те і знайде. Не вірте нікому, повірте собі, але для цього візьміть і дослідіть, вивчіть і головне провірте на практиці, якщо працює і стійке у часі то це воно;)
Відносно Капищ, зайдіть у музей в армянському дворику, там стоять біля 10 зображень давніх Богів, віс вона давні, спитайтесь звідки вони, там є карта знахідок навколо каменця давніх святилищ. Багато чого цікавого дізнаєтесь ;) Аоговоріть із Петром, науковим співробітником, він має нейтральну позицію у всьому і розповідає просто, як науковець. Розпитеєтеся за трипількьку культуру....
Недивно чого до цього не виділи, бо про це не думали, якщо у нашій голові чогось немає то ми це просто не знайдемо, це вже доведено наукою, почитайте вищевказані книжки, які я давав, там є назви авторій, досліджень, роки і так.далі.
бла.бла.бла займаєтесь Ви паневе, я займаюсь справою ;) На які питання я іще не відповів???
Ви також не відповіли на моє запитання:
ЩО ДЛЯ ВАС Є СВЯТО, У ЧОМУ ВОНО ЗАЛЮЧАЄТЬСЯ І ЯК ВИ ЙОГО ПРОВОДИТЕ????


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: bogdansal от 25 Апреля 2012, 20:05:22
   Дякую, Одін за гарну відповідь для допитливих. Для деяких свято це пиво і шашлики. -  «Тра ж ловити момент Поки дешево!»  (-)

Впрочем, как всегда (с)..

Один как с Вами связаться?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 25 Апреля 2012, 21:29:10
Мда, так святкує більшість, але нажаль всі розуміння сучасного світу також зводяться тільки до брюха. Хіба ми живемо тільки для того, щоб гарно набити брюхо і справити свої фізичні потреби??? Сумно :( Даже тварини живуть і то краще і більш усвідомленіше. Невже у людей не вистачає мозку (якщо він іще виконує свою функцію і його свідомо не знищили при житті) подумати, а не жити інкстинтами, як "собака Павлова"
Ось мої конатки http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=101%3A2011-09-14-09-34-16&catid=24%3A2011-08-24-12-12-10&Itemid=9&lang=ru


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 25 Апреля 2012, 22:52:27

ЩО ДЛЯ ВАС Є СВЯТО, У ЧОМУ ВОНО ЗАЛЮЧАЄТЬСЯ І ЯК ВИ ЙОГО ПРОВОДИТЕ????

Свято  -  для  мене  день святий  -  нєдєля  -  нічого  нельзя  робити.  Це  цикл  -  роботи  і  відпочинку.  Якщо  не  почитати  свята  -  виматуєшся  і  не  відпочиваєш.  Стомлюєшся  фізично  і  морально.  Так  вже  природа  людська  влаштована  -  що  треба  мати відпустку  ,  а  ні  -  вялотєкущій  графік  з перманентними  перервами (вихідними).  Такі  перерви  випадають  на релігійні  свята.  Зазвичай на  свято  їду  на  рибалку.  Ну  -  крім  самих  врочистих.  В такі  дні  можу  сходити  в  церкву  -  ну  пару  раз на  рік... 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 25 Апреля 2012, 23:43:13
Відпочинок то є не свято, то є відпочинок. Окім того, бажано б зрозуміти що ви святкуєте і що за тим стоїть? Багато хто сьогодні просто повторює бездумно, нажаль. Свято ж має якусь іще суть, біль глибинішу, не тільки, щоб відпочити і наповнити брюхо???
Відносно відпочинку:
має бути відповідний цикл нашої праці, праця... відпочинок, щоб тіло оновлювалось і наша праця нам приносила задоволення та давала відповідні плоди, але?
Всі відчували, коли час весною і осінню переносять, як воно??? А уявляєте, людина все життя живе не потому часу ! Так, вот циклічно для нашого організму добре, коли наші цикли співпадають з природніми. Наприклад в певні місячні і сонячні цикли в Германських операційних лікарі не проводять операції бо кров дуже рухлива і багато побічних дій... таких прикладів є безліч. Так, ось природньо неділя це коли сонячна фаза співпадає з місячною, тобто в місяці їх є чотири. Неділя від слово Неділо, відпочинок, або день сонця, але нажаль по природньому циклу неділя сьогодні співпадає з пятницею. Тобто коли нам треба відпочивати ми працюємо і навпаки, тому і важко прийти в себе, організм постійно зношується.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 26 Апреля 2012, 20:50:14
Неділя від слово Неділо, відпочинок, або день сонця, але нажаль по природньому циклу неділя сьогодні співпадає з пятницею. Тобто коли нам треба відпочивати ми працюємо і навпаки, тому і важко прийти в себе, організм постійно зношується.
А  я  -  ж  казав  -  що  свята  П"ятниця.....  Я  - ж  П"ятницю  святкую  -  тож....  В  баню  іду....  А коли  середа була  в  неділю  -  я  і  середу  святкував....  Нас  просто  так  не  візьмеш.  На  любий  случай  в  жізні  ми  празднік  знайдем .ггггг
Доречі  - завтра  свята  п"ятниця.  Приходьте  в  баньку  -  попарю.  Вам  все  одно  нічого робити  нізя  -  навіть  семінари  -  не  ті  вібрації  душевні...... 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 26 Апреля 2012, 21:49:13
Дякую, а на коли? Я завтра на Днепр. їду, може би і встиг. До речі, багато хто підсвідомо відчувають, але пояснити не можуть :)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 26 Апреля 2012, 22:22:14
завтра  на  5 білет  по35.  Писав  ось  тут
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=11812.0


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 26 Апреля 2012, 23:30:34
Дякую, а на коли? Я завтра на Днепр.
Одін, скажіть, Ви свідомо плутаєтесь у мовах?

Скажу одразу, я на форумі це роблю  свідомо, розвиваю суржик.  А Ви, схоже, просто неграмотний...


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: bogdansal от 26 Апреля 2012, 23:38:46
Kapnyxa так це ти усвідомлено викликаєш неприязнь до українського, перекручуючи мову?  (-)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 26 Апреля 2012, 23:50:09
Я так зрозумів, що питання вже закінчилися бо все занадто складно, то можна вчепитись до мови ;)
Карпуха, це що Ви бачите в інших на самом ділі думаєте за себе ;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 27 Апреля 2012, 00:01:16
На самом ділі?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 27 Апреля 2012, 11:56:42
5 баллов!   *вау, запалюеш* скрупулезно подмечено


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: серый от 27 Апреля 2012, 14:00:30
Питання. Одін, ви хрещений?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Апреля 2012, 14:18:08
Я Славянин, чого мене мають посвячувати у єврейський егрегор. Корова, я би не "бекала" козою не стане, буде залишатись коровою, тому краще бути тим, ким ми є. Я по крові і Духу є славянином.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: серый от 27 Апреля 2012, 14:34:26
Я Славянин....
каг бэ ясно...

Ну, тоді я відкрию вам деяку "таємницю". Те що ви пишете на початку теми що ви  "старовір, а точніше православний", то до вас ніякого відношення немає. По-перше ви зовсім не розумієте що означають ці поняття, по-друге "Православие" немає ніякого відношення до нічного трусива геніталіями навкого багаття для того щоб завтра пішов дощ, гуртовними зустрічами сонця (блін, згадав випускний...) чи щось у цьому роді, також тут нічого спільного з "25 тыщ хер" знає з яким роком, з сіріусами і плутонами, богами-органами і вашим цілительством....
Називайте все своїми іменами. Ви простий, як на мене, сектант з посилами до усіякої мерзоти типу чорна та біла магія, який займається там ше якимось цілительством.
На форумі можете писати що завгодно, може й прибічників собі знайдете, але не вживайте слова типу "православний" і ваших "богів" пишіть з маленької букви.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Апреля 2012, 15:28:27
серый Ви зовсім не відаєте, що пишите. Для того, щоб стверджувати треба розуміти, так посмію собі нагадати, що слово Православний дослівно з давньословянської мови значить Славлящий Правь, Прав це Світ Богів, добра, справедливості, або точніше світ, який наші предки і Душі наші пізнали і до нього відносяться. В християнстві це слово було вжито після Ніконовської реформи, до цього в жодному писемному джерелі залишились слова тільки правовірний християнин. Нагадаю, що то є різні речі. Саме після цієї реформи християни почали святкувати Славянські свята тільки їх почали трактувати по іншому, тому і досі в народі воно має таке в розуміння, а в хрестиянстві інше, які між мобою даже близько непідходять. Деякі свята взагалі були видуманими, Юрія, Варвари... цих персонажів зовсім не було, священики це пояснюють, як божествена вигадка. Окрім того, в біблії ніразу не згадуються такі свята, як Різдво, Стрітення, Великдень (не плутати із паскою), Зелені Свята, Купала, Водосвяття та інші, в тому числі і Православний. Це свідчить, що все це до християнства булр вжито набагато пізніше, як показуєть писамені джерела, саме після Ніконовської реформи.
На обрядах геніталіями ніхто не трусить, може телевізора передивились:))) Та і Богів буду писати з великої букви, за поваги до них, ми всі під Ними живеми, тому раджу підбирати слова ;)
Нагадаю, що християнство то є семіцьке створеніі (я з повагою ставлюсь до любого віросповідання, але рачі називаю своїми іменами), так коли ортодоксальний єврей біля стіни єрусалимського храму молиться, то створює своїм тілом такі рухи, нагадуючи сексуальни акт, і дійсно, коли вони в ходять в стан молитви, щоб вона краще дойшла до Бога, вони мають із ним совокупитись. Як бачите кожний єднається і Богом по свому, в нашій традиції єднання відбувається через молитву і певний стан свідомості, рухи використовуються такі, які нагадують рух планет навколо свої орбіт та вищих орбіт, а саме це хороводи, пісноспіви, обрядові дії (сценки із життя всесвіття).
Також раджу поцікавитись, що значить сово секта, так це слово значить сьогодні відєднання від чогось. Скажу іще раз, що я а ні мій рід ні від кого не відєднувались ми убли і є славянами по крові та духу і залишаємось такими ;)
То яку таємницю Ви мені відкрили??? ;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Апреля 2012, 15:46:27
Шановний серый, то як Ви можите бути хрстиянином, коли порушуєте заповіді свої (не суди інших і не судимий будеш, люби ближнього свого...), чи знову побіжите каятись і після сповіді станите святим;)???


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Max Sintra от 27 Апреля 2012, 15:57:00
Для того, щоб стверджувати треба розуміти, так посмію собі нагадати, що слово Православний дослівно з давньословянської мови значить Славлящий Правь, Прав це Світ Богів, добра, справедливості, або точніше світ, який наші предки і Душі наші пізнали і до нього відносяться. В християнстві це слово було вжито після Ніконовської реформи, до цього в жодному писемному джерелі залишились слова тільки правовірний християнин.
То яку таємницю Ви мені відкрили??? ;)

таємниця така:

Самое раннее письменное использование слова «православие» на территории Руси фиксируется в «Слове о законе и благодати» (1037—1050 гг.) митрополита Илариона:

"Хвалить же похвалныими гласы Римьскаа страна Петра и Паула, имаже вѣроваша въ Исуса Христа, Сына Божиа; Асиа и Ефесъ, и Патмъ Иоанна Богословьца, Индиа Фому, Египетъ Марка. Вся страны и гради, и людие чтуть и славять коегождо ихъ учителя, иже научиша я́ православнѣи вѣрѣ"

http://www.lib.pushkinskijdom.ru/Default.aspx?tabid=4868

А патриарх Никон - это 17 век!!!


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Апреля 2012, 16:13:10
Літописи переконливо свідчать, що християнство прийшло на Русь, як "Віра Христова" чи Правовіря", пізніше грецький прикметник "Ортодокси" почали перекладати, як Православні. Цей термін був витоково поширений саме на славянських землях (чого наприклад негри, австралійці чи інші народи не називають себе Православними?). Тому і до сьогодні це направлення хр. віри нгазивають Греко-Ортодоксія. Нагадаю, що тільки в Україні є 7000 християнських конфесій, а у світі 34000 і всі вони роблять посилання на біблію, яку кожен змінює та твердить по свому. Поняття Прави записані (Слово Прав лягло у поняття багатьох наших слів) є у священому переказі Оріїв - Ригвіді. Раджу іще нагадати що слово Слава то є Богиня давня, тому як імям "Язичницької" Богині і світу Богів "Прави" можуть зватись ті люди, які нищили і роблять це зараз славянську відичну культуру???
Так біблія за остані 10 років вже на заході зазнала великих змін, наприклад, в Америці у багатьох течіях вже не євреї розіпяли Ісуса, а хтось інший, бо в Америці війна з антисемізмом, і замість Бог -Син-Дух зявилась і мати. Тому не дивно, що то, що Ви вказали перевели, як "Православний", покажіть мені фото справжнього тексту, чи хочаб в біблії де це пишеться??? Чому різні конфесії називають себе по різному, аж 34000 направлення, і більшість із них не має ніякого відношення до Православія????
Можи все питання більше в політиці чим у Ваір не думали???


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: серый от 27 Апреля 2012, 16:13:33
Одін, до чого тут Ніконовська реформа??? Ви хочете сказати, що до цих реформ старовіри проповідували те що зараз проповідуєте ви???
При чому тут рухи євреїв???
брєд....


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Апреля 2012, 16:30:53
Бля Вас шановний бред, але це факт, є наукові докази докторів наук Рибакова, Шилова, Лозко та інших. По цьому написано ряд праць та підтверджено це архіологічними дослідами ;)
Вперше, науково підтверджене (а не церквою), слово зустрічається "Православний" в "Посланії митрополита Фотія Пськовського" в 1410-1417рр. тобто через 422роки після наслиного хрещення Руси. А вираз "Православне Християнство" і того пізніше - в "Пскофський першій літописі" в 1450р., через 462роки після хрещення Руси-України, це визиває здивування??? Чого це не було раніше, і чого немає цього у біблії??? Чого християни це слово не використовували півтисячоліття??? Виходячи із фактів, підтвердженими документами, писаними монахами і ієреями: "Православними" християни стали лише 597років тому, а 422 роки вони називали себе виключно Правовірні.
Зробіль такий екперемент, візьміть біблії наприклад Ортодоксів, Католиків, свідків Єгових та н. і порівняйте їх і побачите самі, що по суті вони всі різняться та і трактуються теж по різному, дивоно, чи не так????
Дивно також переклад Ортодокси, бо з Грецького Слава вимовляється як Кюдос, звідси назва давнього міста Кідонія на Кріті, яке переводиться Славноє. Якщо східні словяни є дійсно Православними то само віросповідання має звучати, як Ортокюдос, розвязка цього протиріччя зрозуміло, Греко-Ортодоксія "ПРавовірне Християнство" в 16ст. після захвату Руських земель Польшою оказалось в суварій боротьбі з Римо-УКатоликами, тому шукаючи собі опору церква прийшла до одного виходу- частково перейняти віичні звичаї русинів" В першу чергу змінили назву в "Святет Православіє", що цілком перейняв у попів Руси-України Моськовський патріарх Нікон. А Потім перестали  боротись із Відичними традиціями і прийняли їх за свої (писанки, бабки, Водосвяття...). Так археологічно нашій писанці нараховується близько 6000років, та і іншим святам.
Думайте панове;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Max Sintra от 27 Апреля 2012, 16:43:43
Літописи переконливо свідчать, що християнство прийшло на Русь, як "Віра Христова" чи Правовіря",

какие летописи?

слова свои надо чем-то подверждать, иначе это поток сознания, а не полезная информация


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: серый от 27 Апреля 2012, 16:43:56
Одін, до чого тут Ніконовська реформа??? Ви хочете сказати, що до цих реформ старовіри проповідували те що зараз проповідуєте ви???


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Апреля 2012, 16:46:29
Max Sintra  це не тільки я кажу, це наука говорить і всі факти;)
Стидно і сумно, що славяни не знають свого минулого і відмовляютьсЯ від нього. Зрозумійте Панове, будемо поважати своє тоді саме нас заповажають інші і почнемо добре жити, все починається із себе. Любити своє - значить поважати і чуже.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: серый от 27 Апреля 2012, 16:48:47
Ну, давай ше разок, останній:

Одін, до чого тут Ніконовська реформа??? Ви хочете сказати, що до цих реформ старовіри проповідували те що зараз проповідуєте ви???


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Max Sintra от 27 Апреля 2012, 17:00:32
Max Sintra  це не тільки я кажу, це наука говорить і всі факти;)
Стидно і сумно, що славяни не знають свого минулого і відмовляютьсЯ від нього. Зрозумійте Панове, будемо поважати своє тоді саме нас заповажають інші і почнемо добре жити, все починається із себе. Любити своє - значить поважати і чуже.

я ни от чего не отказываюсь, если это действительно было. А если это выдумано - то мне такая история не нужна!!!

я указал на летопись 11 века. где упоминается слово "православие", которое, по вашему утверждению, появилось только в 17 веке.

доказательств вы не привели, поэтому у меня нет оснований доверять вам. 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: bogdansal от 27 Апреля 2012, 17:06:00
   Одін, Ви не дратуйтеся, адже деяких відвідувачів форуму просто тягнуть меркантильні інтереси. Іншими словами, вони хочуть від Вас отримати «теорему передбачення» і потім спокійно грати на своєму FOREX-і.  *horce*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Апреля 2012, 17:16:08
Дякую, я знаю.
Max Sintra, я ж написав, той приклад, який Ви привели, на якій мові він писався і як то слово переклали. Підтвердження Ви ніякого не дали, бо літописи перекладають кожен по свому. Тому напишіть, якою мовою писався оригінал, як це слово було в оригіналі і як його потрактували??? Хто трактував і що цим хотів ствердити???
Я впевнений, що цей текст писався кирилицею, і писалось там Ортодокс..., але на сьогодні, як я вже писав вище перевели, як Православн..., що не відповідає дійсності;)
Мені вірити не трба, повірти фактам, але розгляньте їх різньосторонньо, бо коли з хр. сторони то зрозуміло, що все буде йти в одні ворота, та і самі начого не побачити.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Elena от 27 Апреля 2012, 17:20:05
ммммама, роди меня обратно. Один, Вы тут пытаетесь форумчан с ума посводить? *вау, запалюеш*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: bogdansal от 27 Апреля 2012, 17:29:12
   Та ви подивіться на Біблію, на переклад, одні переводять, що Бог спочатку роз'їднав небо і Землю. А інший, особливо свідомий - що об'єднав. Одін Ви вірно підмітили, біблій - неміряно, і кожна по своєму написана. До того як на Русь прийшло християнство, наші предки, що на «деревах жили»?  *баяннище*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Max Sintra от 27 Апреля 2012, 17:30:22
Дякую, я знаю.
Max Sintra, я ж написав, той приклад, який Ви привели, на якій мові він писався і як то слово переклали. Підтвердження Ви ніякого не дали, бо літописи перекладають кожен по свому. Тому напишіть, якою мовою писався оригінал, як це слово було в оригіналі і як його потрактували??? Хто трактував і що цим хотів ствердити???
Я впевнений, що цей текст писався кирилицею, і писалось там Ортодокс..., але на сьогодні, як я вже писав вище перевели, як Православн..., що не відповідає дійсності;)
Мені вірити не трба, повірти фактам, але розгляньте їх різньосторонньо, бо коли з хр. сторони то зрозуміло, що все буде йти в одні ворота, та і самі начого не побачити.

я привел оригинальный текст, там видно слово и на каком языке оно написано.

Если есть уверенность, что в самом деле там было написано "Ортодокс", то надо просто ткнуть в меня этим доказательством, и я посрамленно пойду поливать рассаду помидоров на подоконнике..

я ничего не имею против вашего увлечения ведическими штучками и то, что у вас за окном 25870 год (надеюсь, там тоже весна сейчас), но если хочется кого-то убедить в своей правоте, то хороше бы это подкреплять не только своими словами.

 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 27 Апреля 2012, 17:36:16
6559 (1051 г.) так писали в оригіналі???? Як "Ваші" стверджують, що до християнства у наса не було писемності, то звідки такий оригінальний текст за чуть більше 50 років міг зявитись??? І коли виникла Глаголиця та Крилилиця і на якій мові писались тодішні літописи????
Дивно, чи не так???
ТО який оригінал Ви мені привели, я зараз і сам можу так щось написати;)
 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Max Sintra от 27 Апреля 2012, 17:44:55
6559 (1051 г.) Як "Ваші" стверджують, що до християнства у наса не було писемності

я не в курсе, о чем идет речь, вы меня с кем-то путаете.

Кто такие "Ваши"?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: bogdansal от 27 Апреля 2012, 17:47:47
   Max Sintra, ви хочете факти - будь ласка: воскрес на третій день, вечір п'ятниці і ранок неділі, три дні ніяк не сходяться. Коперник за факти зійшов на вогнище і вони це визнали сотню років тому. І в цьому переконані, але в теж час як сказано було вище, світло від найближчої зірки йде до нас 1 млн. світлових років, а все створено Всевишнім 6000 років тому - парадокс в переконаннях?  *driving*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Max Sintra от 27 Апреля 2012, 17:57:42
кто воскрес?

я не сторонник религии, я атеист и ничего не понимаю в этой абракадабре. Не надо мне всякую ерунду писать, будь ласка


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Elena от 27 Апреля 2012, 18:04:28
Макс, про "ваших" хорошо! Плачу *вау, запалюеш*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 27 Апреля 2012, 19:39:01
вони хочуть від Вас отримати «теорему передбачення» і потім спокійно грати на своєму FOREX-і. 
Сказочный, сказочный д...


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Elena от 27 Апреля 2012, 20:00:02
Задорнов отдыхает *driving*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Xen от 27 Апреля 2012, 20:49:04
Нагадаю, що тільки в Україні є 7000 християнських конфесій,

Думаю Одіне, що Ви слабі на голову.
Назвіть мені хоча сімдесять.
6559 (1051 г.) Як "Ваші" стверджують, що до християнства у наса не було писемності,

Зате, НАСА чудово запустило людей на Місяць.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Xen от 27 Апреля 2012, 20:52:15
   Max Sintra, ви хочете факти - будь ласка: воскрес на третій день, вечір п'ятниці і ранок неділі, три дні ніяк не сходяться. Коперник за факти зійшов на вогнище і вони це визнали сотню років тому. І в цьому переконані, але в теж час як сказано було вище, світло від найближчої зірки йде до нас 1 млн. світлових років, а все створено Всевишнім 6000 років тому - парадокс в переконаннях?  *driving*

Шановний клоун, на вогнище пішов Джордано Бруно.
Світло від найближчої зірки йде до нас за 4 світлових роки.
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=11680.msg182438#msg182438


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 27 Апреля 2012, 20:56:22
Я завжди думав, що на Україні, на форумі у нас свобода віросповідань! От тіко нєхєра не можу зрозуміти........Якого тут всі умнічають? Шось пишуть, наїзжають...І прошу звернути увагу, на одного тіко Одіна, а той відповідає без сарказма і под'їбушок....
Має людина тему...Хто хоче читає...Хто ні - проходить нафіг далі! Ви ж усі такі за чесність, справедливість! А от хєр як я посморю........Разом легше і тата 3,14здити!


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Elena от 27 Апреля 2012, 21:05:59
Леш, Ты забыл, что мат запрещен на форуме? По-твоему, если тема создана кем-то, то и писать должен только тот, кто создал? А оппонировать нельзя? Макс и Хен совершенно конкретно оппонировали и аргументировали. В чем они не правы?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 27 Апреля 2012, 22:22:59
От тіко нєхєра не можу зрозуміти........
Ну от бачиш... Не розумієш, то це тобі нафіг далі.
Сорі, друже, за правду.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 27 Апреля 2012, 23:16:20
6559 (1051 г.) так писали в оригіналі???? Як "Ваші" стверджують, що до християнства у наса не було писемності, то звідки такий оригінальний текст за чуть більше 50 років міг зявитись??? І коли виникла Глаголиця та Крилилиця і на якій мові писались тодішні літописи????
Дивно, чи не так???
ТО який оригінал Ви мені привели, я зараз і сам можу так щось написати;)
 
То  -  яке  -  ж  літочислення  відмінив  Петро 1????
І  коли  таки  виникла  глаголиця  і  кирилиця???  І  скіко  буков  було  в  азбукі??? Що таки  руни  (веди)  де  вони  були  ,  і  хто  їх  бачив???
З.І.А  в  бані ви  таки  сьогодні  не  були >:D


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 28 Апреля 2012, 20:41:29
Каламбур і по темі.
Сьогодні в газеті "Сегодня" натрапив на статтю Бузини.
Баня до сих пор остается нашим последним языческим храмом, в нее нельзя заносить иконы и заходить, не перекрестившись.
А я думаю звідки ці всі знання предків у Парильщика  ;)
http://www.segodnya.ua/news/14369991.html (http://www.segodnya.ua/news/14369991.html)
Цитую :
Цитировать
Известное русское слово изба — это уменьшительное от истопка, которое происходит от древнерусского истьба (истобка), что означает «дом, баня». Отделившись от жилища и став отдельной постройкой, баня сохранила все признаки древнего, языческого почитания жилища.
Цитировать
Все магические ритуалы в бане производились только после полуночи. И горе тому, кто заходил туда в это время без спросу. Да еще и лез париться.

(http://www.molodostivivat.ru/wp-content/uploads/2011/01/r1_21932221_interior5-300x241.jpg)

Богу — Богово, а черту — чертово. Если не грешить, то как каяться? Именно поэтому всех осточертевших нам субъектов мы посылаем ко всем чертям — то есть в баню, намекая на то, что им пора очиститься от телесной и духовной скверны.
 *вау, запалюеш*Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 28 Апреля 2012, 23:18:55
Horus
Як  ви  мене  розумієте....  Приходьте  в  баньку  -  попарю!!! 
Баня  лічить  дух  і  тіло..  Причому  - не  понаслишке  ,  а  в  натуре!!!!!
Кажуть  -  безконтактний  масаж  ,  джуна.....  А  вот  віничком  під парок    пройдешся  по  місцям знпчним.  Хочеться  сказати  -  по  -  чакрам  ,  але  якось  слово  те  в  зуби  не  лізе..   Так  -  людина  аж  звивається  ,  зразу  видно  -  де  -  що  болить де  погріти  віничком  тра  ,  де  притиснути  ,  розтерти...Зразу  всі  хворі  ідуть з  паром  ,   та  водою  змиваються...
А  перші  згадки  про нашу  баню  були  у  хроніках  Геродота.  Він  писав  ,  що  скіфи  миються  в  шатрах  ,  де  палять багаття  ,  гріють  каміння  ,  а  потім  лляють  на  нього  воду.  Але  здається  мені  ,  що  звичай  цей  значно древніший...
А  пишу  в  цій  гілці  -  тому  , що  -  фестивалі - КУПАЛА  , А тема  -  ВЕЛИКДЕНЬ, чи  ПАСХА  ,  а  перед  Великоднем  є  чистий  четвер  ,  коли  треба  помитись,  а  мились  наші  пращури  -  в  бані!!!!!! 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 28 Апреля 2012, 23:24:35
Дякую за запрошення, якось виберусь.  (-)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 29 Апреля 2012, 22:40:32
Той Колодар, що я вказав він є одночасно і Сонячним і Місячним і в ньому враховані рухи інших планет Сонячної Системи у святах, вні є прирооднім, постійним і циклічним. Йомо можна придбати у книжковому магазині по вул. Кн.Коріатовичів "Абетка".
Віриний календар природній, це ж очевидно, бо живучи по природніх циклах ми із ними поєднуємося і зцілюємось. Інші календарі були для допомоги у соціому людям,
 ... Все що перше людству треба зробити то почати жити по природніх циклах, тобто по природньому часу.
Коли цей час відмикають, цим відмикають нас від Всесвіту, тоді виникає стадний психологічний момент, що "толпі" не дають все сприймається, як добре.
Живучи по природнім циклам ми виходимо із реального світу і починаємо житти тут і зараз, починаємо думати і видіти.
Купив  ваш  календар.
http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=57%3A2011-08-24-08-24-54&catid=17%3A2011-08-24-12-04-11&lang=ru
Але  -  ось  -  незпдача-  незнаю  який  сьогодні  день  Портативної  обсерваторії  немає....  де  древні  -  незнаю,  Та  і  з  астрономією  -  щось було туго...  Знаю  -  лишень , що  ви казали  ,  що  неділя  була  в  п"ятницю.  Але  якого  місяця??  Якого  року??
Розкажіть  -  да????


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 02 Мая 2012, 22:29:06
Elena ні я пробую форумчанам пролити світло на деякі неясні темні питання :)
bogdansal все вірно, на наших землях була могутня держава Арата, і ми є її нащадками. Всі вміння та знання течуть у нашій крові. Нагадаю, що 75% всіх наукових відкриттів належить білим людям, тобто аріям.
Max Sintra можите вже йти і " посрамленно пойду поливать рассаду помидоров на подоконнике..", тому як іще раз нагадаю для особо розумних і тих хто любить кататись на бронепоїзді :) -такого "орегінального" тексту в поміні не могло бути, бо тоді нашої мови іще такої не було (за сучасною науковою версією);)
Xen в Україні є 24000 конфесії, слабкі на голову Ви бо цього не знаєте, зайдіть у статистику і запитайтесь, то є звичайний статистичний довідник.
Парильщик так, в баньку не встиг, їздив у Дніпропетровськ, ось відносно Глаголиці http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F, це стандартна версія, зрозуміло, що був заказ церкви. Далі вона довго не вжилася і за неюслід виникли поправки -Кирилиця. Кирилицю розповсюджено почали використовувати після смерті Кирила. Що відмінив Петро ніхто про це незнає, можемо тільки догадуватись, бо 75...роки це єдейське літочислення, можите його найти на сайтах Кабали.
А на рахунок Славянських Рун є маса інф. в інтернеті -http://slawianie.narod.ru/str/pismo/naczalo.html
ось тут є багато картинок http://images.yandex.ua/yandsearch?text=%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%20%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85%20%D1%80%D1%83%D0%BD&stype=image&noreask=1&lr=143, всі люди дорослі, пошукаєте самі.
Сьогодні Свято Богині Живи, 12 тавня 25 870р. До речі одне із величних і давніх Свят.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Xen от 02 Мая 2012, 23:34:00
Мара
Xen в Україні є 24000 конфесії, слабкі на голову Ви бо цього не знаєте, зайдіть у статистику і запитайтесь, то є звичайний статистичний довідник.

Сказочний дол..б...

Вдогонку. Питання про назву 70 не знімається.

Хоча, по правилу 1%, назвіть 240 конфессій.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 03 Мая 2012, 10:14:30
наконец все вещи названы своими именами )


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 03 Мая 2012, 11:37:17
Xen Ви хочете вияснити цю цифру  - то підіть в статистику і візміть статистичні дані по Україні (чи це написати великими буквами, щоб було ясно), чи важко 5 точку зсунути з дівана;) Легше когось звинуватити чим звернути увагу на свою лінь та невідповідність;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 03 Мая 2012, 13:57:36
12 стульев ◦ Двенадцать стульев
Часть 1. Старгородский лев
Глава 14. Знойная женщина, мечта поэта


— Как же насчет штанов, многоуважаемый служитель культа? Берете? Есть еще от жилетки рукава, круг от бублика и от мертвого осла уши. Оптом всю партию — дешевле будет. И в стульях они не лежат, искать не надо?! А?!
Дверь за служителем культа захлопнулась.
Удовлетворенный Остап, хлопая шнурками по ковру, медленно пошел назад. Когда его массивная фигура отдалилась достаточно далеко, отец Федор быстро высунул голову за дверь и с долго сдерживаемым негодованием пискнул:
— Сам ты дурак!.......

http://www.koreiko.ru/12-chairs_14.htm (http://www.koreiko.ru/12-chairs_14.htm)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 03 Мая 2012, 15:01:39

Парильщик так, в баньку не встиг, їздив у Дніпропетровськ, ось відносно Глаголиці
всі люди дорослі, пошукаєте самі.
Сьогодні Свято Богині Живи, 12 тавня 25 870р. До речі одне із величних і давніх Свят.

Одін  - Я  КУПИВ  ВАШ  КАЛЕДАР.  
Ви  наполягаєте  ,  що  людина  повинна  жити  згідно  природних  ритмів  -  зміни  дня  і  ночі  ,  місяців ,  росту   ,буяння та  всихання рослин  в  синхронності  зі  зміною  положення  планет в  системі  ,  галактиці .
Я  порахував  дні.
В  календарі  написано  -  цитую:
21  грудня  2012р (за григоріанським  календарем ) закінчується  25870 річне  Коло Свароже, і  розпочинається 1  рік  нового  Сварожого  Кола.

Я  порахував  -  від  вчорашнього  дня  до  21  грудня 2012 р  -  33  неділі  і  2  дні.  233дні  або  8  місяців одна  неділя  і  два  дні .   Відняв  числа  від  останнього  дня  року    
Отже  -  по  вашому  календарю  вчора  мало  бути  не  12  травня  -  свято  богині  Живи  , а  19  ,  І  небуло жодного  свята!!!!!!!!!!!
Листя  на  деревах  розпустилось  , і  трави  пішли  в  ріст  не  вчора  ,  а  неділю  тому.....  
Одін  -  ви  або  щось  поясните (краще  -  що  їхали  в  Днєпр  ,  і  цілу  неділю  загубили  ,  але  як  з такою  забувчивістю  проповідувати  про  природні  ритми...)  або  я  візьму  ваш  календар  ,  і  разом  з  календарем  хренєвіча  , в  якому  місяці  по  єврейському  алфавіту  називають  ,  і  викину  це  все  без  жодного  жалю  на  сміття!!!!!!!    


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 03 Мая 2012, 23:57:03
Пане Парильщик, то що Ви вчините з календарями то Ваша особиста справа, вона мене не турбує ;), тому мене цим лякати не треба. В Дніпрі люди вже давно живуть по природнім циклам, тому із розмовою із Дніпропетровчанами є якісь позитивні зміни, а просте базікання нідочого не призводить, як до втрати часу, я свій час ціную. Коли Ви зацікавились то поясню:
Дату 21 грудня 2012 року я взяв з нета, як загальновідому для пояснення циклічності року, що після 2012року зимового Сонця починається нове коло, тобто 1 рік нового циклу, але в достовірності точних дат Сонцестоянь я не впевнений, так, як вони мають бути місцевими, тому мрію у майбутньому створити Капище-Обсерваторію, де би можна було проводити обряди і слідкувати за часом та спостерігати Богів. Тому відштовхуюсь із відомих дат, хоча в них є похибка, на скільки  - поки сказати не готовий. Весь Колодар є правельний і циклічний, все питання у тому з якої дати відштовхуватись, я у цьому хочу сам впевнетись, і скоро я це зроблю.
Як обраховується Колодар - день зимового Сонцестояння -  це по природньому Колодарі 28 студня, тобто Свято Різдва (це природньо і зрозуміло). Слідуючий день є 0 днем без підрахунку (28днів у місяці множимо на 13 місяців ми маємо 364 і додамо 0 день то маємо 365дн).
А слідуючий день після нульвого дня є 1 січня, тобто початок нового року (нового Сонця, бо завжди рік мається на увазі Сонце, тобто Коло Річне).
В 2011р.  24 грудня припадало на 1 січня Колодаря Числобога, з цієї дати я і обраховував циклічність у цьому році.
 Всі Свята визначені астрономічно і нумерологічно, мають пояснення, тобто то є дні сил, коли Через Сонце і інших Світил відбуваються певні зміни на Землі. ВСТУПАЮЧИ ІЗ ЦИМИ СИЛАМИ У ВЗАЄМОДІЮ МИ НАЛАШТОВУЄМО СВОЄ "ФМ РАДІО НА ХВИЛІ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ" і через це зцілюємось, отримаємо нову інформацію....тощо.
На сьогодні шукаю програмера і кошти, щоб створити електрону версію колодаря із часом для зручного користування (час  буде місцевим по регіонах), бо час по якому ми живемо має відноення до Шумерів і до сучасного "штучного світу"(до речі Моісей і Єгипет у тому багато чого перейняли і ми це бачимо у сьогоднішньому відображенні) 12:60, у Шумерів була важка 60-річна система зчислення. Частота суточного часу 12:60 теж у собі не несе природні цикли, то має бути 28-52 (28 то години, або рух місяця, а 52 то є Сонце 52/4=13 це чотири фази сонця із 13 місяців у кожній із них і ми маємо суточний час у відображенні цілого року). Тобто час відштовхується не від супер-модних часів у грнвічі, а від того, що Земля робить оберт навколо своєї осі. Якщо порівнювати так то відхилень бути ніяких не може, якщо у часах по Грінвічу є декілька секунд відхилення то за кількасот років то є вже 14 днів різниці і треба переміщувати календар.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Elena от 04 Мая 2012, 00:07:44
Сорри, дорогой Парильщик, придется брать три калькулятора!  ::)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 04 Мая 2012, 00:18:29
у Шумерів була важка 60-річна система зчислення.
Угу але не така вже і важка, якщо ми і досі нею користуємось.
 В 1 хвилині - 60 сек, 1 годині - 60 хвилин, а коло має 360 градусів.
Важко вам буде  *вау, запалюеш*
Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 04 Мая 2012, 00:53:32
Мда, але в колі є 365 днів, а не 360 ;) Знову невідповідність.
Ось цікава стаття, раджу почитати :
http://sd.org.ua/news.php?id=18178


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Xen от 04 Мая 2012, 07:04:15
Xen Ви хочете вияснити цю цифру  - то підіть в статистику і візміть статистичні дані по Україні (чи це написати великими буквами, щоб було ясно), чи важко 5 точку зсунути з дівана;) Легше когось звинуватити чим звернути увагу на свою лінь та невідповідність;)

Зсунув, знайшов.
88 штук.
Є що сказати нешановний брехунець?
http://risu.org.ua/ru/index/resourses/statistics/ukr2011


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 04 Мая 2012, 11:10:58
А Xen виходить не тільки брехунець, а щей і невміє рахувати ;)
Де написано, що 88 то є Хритиянські центри.
Поясню, центри то є окремі конфнсії, є іще незалежні громади релігійні, які немають центрів, але є окремими направленями, за незареєстрованих я вже мовчу. Окрім того, на сьогодні деякі центри вже діляться на секти, наприклад подивіться що коїться у Московському патріархаті.
Тепер пошукайте кількість вірувань християн, і ви знайдети цифру не менше 7000 по Україні.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 04 Мая 2012, 11:22:11
а вы к какой из всех этих 7000 сект себя относите?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 04 Мая 2012, 11:30:14
Serega36 нідояких, я Русин, що я маю до юдейської Віри???
Xen Ваше посилання то статистичні дані організацій, центрів, а не християнських вірувань (направлень);)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 04 Мая 2012, 22:22:19

Дату 21 грудня 2012 року я взяв з нета, як загальновідому для пояснення циклічності року, що після 2012року зимового Сонця починається нове коло, тобто 1 рік нового циклу, але в достовірності точних дат Сонцестоянь я не впевнений, так, як вони мають бути місцевими, . Весь Колодар є правельний і циклічний, все питання у тому з якої дати відштовхуватись, я у цьому хочу сам впевнетись, і скоро я це зроблю.
Як обраховується Колодар - день зимового Сонцестояння -  це по природньому Колодарі 28 студня, тобто Свято Різдва (це природньо і зрозуміло). Слідуючий день є 0 днем без підрахунку (28днів у місяці множимо на 13 місяців ми маємо 364 і додамо 0 день то маємо 365дн).
А слідуючий день після нульвого дня є 1 січня, тобто початок нового року (нового Сонця, бо завжди рік мається на увазі Сонце, тобто Коло Річне).

 Всі Свята визначені астрономічно і нумерологічно, мають пояснення, тобто то є дні сил, коли Через Сонце і інших Світил відбуваються певні зміни на Землі. ВСТУПАЮЧИ ІЗ ЦИМИ СИЛАМИ У ВЗАЄМОДІЮ МИ НАЛАШТОВУЄМО СВОЄ "ФМ РАДІО НА ХВИЛІ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ" і через це зцілюємось, отримаємо нову інформацію....тощо.

Одін -ЙА  ВАМ  ПОВІРИВ.  Я  купив  ваш  календар.  Почав рахувати  дні від  вказаних  вами  початкових  дат.  Згідно  вашої  концепції  це дуже  важливо.  ТОму  -  що-  цитую:
є дні сил, коли Через Сонце і інших Світил відбуваються певні зміни на Землі. ВСТУПАЮЧИ ІЗ ЦИМИ СИЛАМИ У ВЗАЄМОДІЮ МИ НАЛАШТОВУЄМО СВОЄ "ФМ РАДІО НА ХВИЛІ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ" і через це зцілюємось, отримаємо нову інформацію....тощо.
Чому  ви  в  календарі  вказуєте  одні  дати  ,  а  на  форумі  -  інші????  Похибка  на  цілу  НЕДІЛЮ -  7  днів. 
Якщо  буде  такий  десонанс  у  вченні  -  це  вчення  втрачає  всілякий  сенс. 
Ще  раз  запитую  -  чому  ВИ  помилились  на  цілих  7  днів, або неділю?? 
Яка з  двох  вказаних  вами  дат  вірна??
Як  святкувати  свята  ,  які  немають  чітких  дат??


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 04 Мая 2012, 22:43:47
При последней переписи населения в России попадались люди, в графе "национальность" указавшие "Эльфы"  ;)
... я Русин
У нас  оказывается тоже всяких-таких-похожих до фига  :)
"Чудны дела Твои, Господи!" )


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Elena от 05 Мая 2012, 00:37:27
Царь не даром за голову взялся!)))))))))) Не мотай так, а то шейную грыжу можно получить))))


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 05 Мая 2012, 00:41:44
Пане Парильщик Ви неуважно прочитали мою відповідь. У Колодарі відхилень немає, тим більше на одну небілю ;) Бо любе свято то є астрономічна дата, день сили. Початок обрахунку я пояснив і пояснив що 21 грудня 2112року - це для розуміння закінчення одного циклу і початок іншого. Пояснив також, що в сучасних джерелах дати сонцестоянь різняться,  Я непідрахував 12 травня, а написав навгад, вибачаюсь. Я пишу книгу, і тому часто відписую навгад, бо на підрахунок втрачаю час.   Порахуємо разом:
Сьогодні Свято Русаліїв, 21 травня за Колодарем, до 1 січня - 133днів. Візьмемо по сучасному Григоріанському календарі, сьогодні 5 квітня відрахуємо назад до 21 грудня ми маємо теж 133 дні.
Тому саме і повстає питання, для зручності виготовити відривний Колодар Числобога і електоний варіант. Бо таких ситуацій виникає безліч :( Завжди все нове приносить спочатку незручності, потім все стає на свої місця.
Serega36 Вам дивне слово Русин??? Мені це теж дивно, в школу ходили, історію вчили. Ким Ви себе вважаєте по національності??? Тільки не кажіть, що Українець бо сьогодні це не відноситься до національності.  


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 05 Мая 2012, 00:43:30
Так пані Elena, думати зважди важко і бути собою, легше повторювати іт грати чужу гру, зато коли щось не так, то можна з себе скинути відповідальність;)
Але до чого це призводить;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Elena от 05 Мая 2012, 00:53:46
Всю жизнь, если и играла - то только в свои игры! Не принадлежу ни к одной из конфессий и считаю себя поэтому свободным человеком! С Вами не спорю, у Вас свой мир... Ну так вот как-то........


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 05 Мая 2012, 02:14:50
Чому  ви  в  календарі  вказуєте  одні  дати  ,  а  на  форумі  -  інші?  Похибка  на  цілу  НЕДІЛЮ -  7  днів. 
Якщо  буде  такий  десонанс  у  вченні  -  це  вчення  втрачає  всілякий  сенс.
Яке вчення, Р***  не знав вчення зі школи, не міг подолати арифметику, напевне. Нині це його спосіб заробити гроші. Я вже про це казав.

Це просто Ваш спосіб заробляти на життя.
Але мені не повірили.
А тепер віра ваша зросла?
Бо ми (бля) підпорядковуєм свої натхнення хто-зна кому, щоб тільки уникнути будь-якої відповідальності...


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 05 Мая 2012, 02:33:21
Kapnyxa хто чим займається - про те і говорить;) Не судіть по собі всіх інших ;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 05 Мая 2012, 04:50:00
Обычная твоя отмазка. Уже не канает, надоело.

І, будь ласка, перестань переконувати, що всі гімно, а ти Д’Артаньян.  Теж набридло.

Так, я займаюся тим, що намагаюсь заробити гроші. Чесним підприємництвом.  І чесно кажу про це, а не завуальовую у  солнцекльош та мудротєнь.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: серый от 05 Мая 2012, 07:23:37
При последней переписи населения в России попадались люди, в графе "национальность" указавшие "Эльфы"  

там ещё и пацаки были)))


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 05 Мая 2012, 07:31:09
шо мля за ленточкаа на аві?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 05 Мая 2012, 08:33:17
 Я непідрахував 12 травня, а написав навгад, вибачаюсь. Я пишу книгу, і тому часто відписую навгад, бо на підрахунок втрачаю час.  
Сьогодні Свято Русаліїв, 21 травня за Колодарем,


От  -  це  вже  іша  розмова.....  Та  і  водичка  тепла  вже  на  річці  -  можна  купатись.  А  йа  тож  відсвяткував  -  в  баньці  був.  А  сьогодні  на  рибалку  збираюсь... 
Одін-  це  все  не  виграшки  ,  а  речі  доволі  серйозні.  І  просто  так  -  навгад  відписувати  категорично  нельзя. 
Загалом  -  все  пізнання  світу  зводиться  до  банального збільшення  чутливості  органів  сприйняття.  Навіть  без  жодного  календаря  людина  з  підвищеною  чутливістю  відчуває  зміну  циклів  місяця,  зміну  природних  циклів  . 
Одін-  як  можна  було  святкувати  день  Живи  на  неділю  раніше  - коли  зело  ще  не  рухнулось  ,  чи  на  неділю  пізніше  -  коли  вже все пішло  буяти??
Як можна  святкувати  русальчин  день  коли  вода  ще  холодна  ,  або  коли  вона  вже  почне  цвисти??
Одін-  якщо  ви  не  відчуваєте  ці  ритми  серцем  -  то  слідкуйте  за  календарем.  А  нє-  можете  зайти  в  баню  -  йа вам  попрочисчаю  канали  під  парок  і  віничок.  Будете  фсе  видіти..ггггггНазвание: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 05 Мая 2012, 11:35:41
Kapnyxa а ми з Вами вже на ти, що сь не припомню??? То займатесь собі на здоров`я, і не порівнюйте всіх по собі, і запамятайте - не все в світі продається, і не все робиться за ради грошей ;)
Парильщик  згоден, я людина і як і у кожного є свої помилки, над якими я працюю. Цикли то дуже серйозно, ми можемо це погано відчувати, але наслідки все одно є.
Я кожин день "Святкую", і настраююсь, але більше у тонкому тілі тому ритми відчуваю не фізично, більше емоційно, енергетично і ментально. Мені важко описати, що то за відчуття, бо ці образи   лише алегорично співпадають із фізичним світом.
 Ми в Каменці вирішили, що як люди не можуть збиратись у визнаяені дати на кожне Свято то хочаб на визначні Свята, але саме у точну дату. Яж працюю кожин день, а то і по декілька разів на день, по потребі і самовідчуттях.
А вот за баньку дякую, я йду в батьку завтра. Нажаль не регулярно получається ходити, я розумію, що то є велика кривда, але поки вибираю середній шлях.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 05 Мая 2012, 12:41:55
Вам дивне слово Русин??? Мені це теж дивно, в школу ходили, історію вчили. Ким Ви себе вважаєте по національності??? Тільки не кажіть, що Українець бо сьогодні це не відноситься до національності.  
В школе про таких не преподавали, это точно (по истории были 4-5ки)
Русичи упоминались.

А я русский, неужели не видно? ;)  из русичей скорей всего


П... в графе "национальность" указавшие "Эльфы"  
там ещё и пацаки были)))
спасибо, напомнил и насмешил :)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 05 Мая 2012, 13:13:11
...згоден, я людина і як і у кожного є свої помилки, над якими я працюю.
А якщо працюєте, та помиляєтесь то мабуть варто замислитись, чи не рано я почав вчитилювати?
А тим більше лікувати?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 05 Мая 2012, 16:59:44
Serega36  Рускій - то чого Ви живети на Україні, а не в Росії; Русин і "Руский" це не оде і теж саме, Русин  - значить Славянин (Бо походимо ми  від Богумира і Славуні, Русин - дослівно дитина Сонця, тобто Дажбожий внук), а Руский - значить Росіянин, відчуваєте різницю; На сьоггодні Українцем чи Росіянином можуть бути даже негри;) То кам Ви себе рахуєте???
Horus все життя складається із протилежностей, саме завдяки помилкам ми пізнаємо істину, все питання у відповідальності, я її взяв на себе і працюю, а більшість тільки базікає і критикує;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Dexter Morgan от 05 Мая 2012, 17:27:50
шо ви тут скіко пішіте, сєкту якус відкрили чі шо? :)
попередження


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Max Sintra от 05 Мая 2012, 18:09:36
а Руский - значить Росіянин, відчуваєте різницю;

чувствуются обширные познания

По такой логике выходит, что в России только русские живут  *allahacbar*

где тогда живут 5,5 млн татар, 2,9 млн украинцев и остальные национальности России? Башкиры, чеченцы, мордва, аварцы, ненцы, ханты и др.Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 05 Мая 2012, 18:53:36
Max Sintra загляньте в паспорт, там не має строки національність. В нас сьогодні є багато славянських республік, всі вони звуться по різному, але в більшості то є Славяни, тобто Руси.
То змінивши паспорт сьогодні Українцем може стати любий... В америці теж всі Американці, але за походженням (тобто за кровю) можуть бути французами, славянами...
Національність не визначається приналежність до місця прибування, а завжди визначалась по крові ;)
Dexter Morgan Ви напевно не відаєте, що значить слово секта, поцікавтесь, що воно значить, а потім пишіть;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 05 Мая 2012, 18:59:33
  Рускій - то чого Ви живети на Україні, а не в Росії;
Я где хочу там и живу!!!, и любую вшу, которая посмеет мне указывать, где и как жить, раздавлю ногтем *horce*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Max Sintra от 05 Мая 2012, 19:15:46
Max Sintra загляньте в паспорт, там не має строки національність. В нас сьогодні є багато славянських республік, всі вони звуться по різному, але в більшості то є Славяни, тобто Руси.

не надо сливать свою безграмотность

этот бред не я написал

Цитата: Одін от Сегодня в 16:59:44
а Руский - значить Росіянин, відчуваєте різницю;


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Dexter Morgan от 05 Мая 2012, 19:32:25
хочу продовження банкету :) :)
друге попередження


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Elena от 05 Мая 2012, 19:37:40
  Рускій - то чого Ви живети на Україні, а не в Росії;
Я где хочу там и живу!!!, и любую вшу, которая посмеет мне указывать, где и как жить, раздавлю ногтем *horce*

Один тоже что хочет - то и пишет! *bantik*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 05 Мая 2012, 21:07:50
все питання у відповідальності, я її взяв на себе і працюю
а я Вам дружньо натякаю, що колись цей  Тамас (http://uk.wikipedia.org/wiki/Тамас) кінчеться і прийде  Рудра (http://uk.wikipedia.org/wiki/Рудра) в образі слідчого і спитає не по русинському а по Українському закону, та статтям КК.

Стаття 138. Незаконна лікувальна діяльність
Цитировать
     Заняття лікувальною   діяльністю  без  спеціального  дозволу,
здійснюване особою,  яка не має належної медичної освіти,  якщо це
спричинило тяжкі наслідки для хворого, -

     карається виправними  роботами  на  строк до двох років,  або
обмеженням волі на строк до трьох років,  або позбавленням волі на
строк до трьох років.

Стаття 142. Незаконне проведення дослідів над людиною
Цитировать
2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені щодо
неповнолітнього,  двох або більше осіб,  шляхом  примушування  або
обману,  а  так само якщо вони спричинили тривалий розлад здоров'я
потерпілого, -

 караються обмеженням  волі  на  строк  до  п'яти  років   або
позбавленням  волі  на  той  самий  строк,  з  позбавленням  права
обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на  строк  до
трьох років або без такого.

Право лікарювання у межах, визначених законодавством про охорону здоров'я, мають такі представники медичного персоналу, як лікар, фельдшер, акушер, медична сестра. Медичною практикою дозволяється займатись лише за спеціальністю, визначеною у сертифікаті або посвідченні про спеціалізацію, за переліками відповідних медичних спеціальностей, які затверджуються МОЗ

 Реклама послуг народної медицини (цілительства) та осіб, які їх надають, дозволяється лише за наявності відповідного спеціального дозволу на заняття народною медициною (цілительством), виданого Міністерством охорони здоров’я України або уповноваженого ним органом, і повинна містити номер, дату видачі зазначеного дозволу та назву органу, який його видав.

У вас такий дозвіл є? Чи ви про таке "не ведали"?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 05 Мая 2012, 21:32:33
Horus мої дії знаходяться в рамках Міжнародних Прав Людини та Конституції України...
Дивіться, щоб до Вас не прийшов Рудра, все що бажаєте комусь - обовязково повернеться до Вас сторицею;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: dedushka_Ho от 05 Мая 2012, 22:26:34
Реб"ята, хлопці та дівчата, попустіться торшки. Та ж не можна всім на одного. Так не чесно.
   
Людина собі в щось вірить, щось в цьому житті хоче. Живе своїм життям і таке пропагує.

Причому нічого поганого він не каже.

 Ну, не подобається йому наш календар, ну то шо?  Він вигадав свій. Хай буде. Нікому від цього гірше не стане. Весна настала, коли їй треба, і літо настане і т.д.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 05 Мая 2012, 22:51:17
Одін
добре-  з  часом- ну  принаймі  для  Кам"янця   ми  вже  вирішили.  Підходить. Почались  русальчині  свята  . Сьогодні  був  на  ріічці  -  син  купався,  казав вода  непогана  ,  та  і  я  нарвав  цвіту  глоїни  для  чаю  в  баню.....  
Але  -  є  питання  щодо  визначення  часу  в  інших регіонах.
Ви  казали  , що  календар  збалансований  згідно  циклів  дня  і  ночі  , місячних  циклів  ,  пор  року  ,  а  також  а  також  природних  ритмів (розвитку  рослин  , зміни  циклів  у  тваринному  світі....)
Але  виникають  питання-  відправна  точка-  в  західних  регіонах  точка відліку(час  сонцестояння)  буде  відрізнятись  від  точки  відліку  у  східних регіонах Отже  в  календарі  мають бути  бути  другі  дати  ,  або  час????
Далі  -  жінчина  бабка  живе  від  Кам"янця  30  км  .  Я  легко цю  вівдстань подолаю  пішки  за  6  годин  ходу.  Тобто  з  астрономічної  точки  зору Кам"янець  та  бабчине  село  буде  в  одному  часі.  Але  -  воно  знаходиться за  перевалом.  І  там  всі  природні дійства  проходять  на  неділю   а  то  і більше  пізнше.  Отже  -  Великдень  там  тра  святкувати  по  астрономічному відліку  ,  А  природні  свята  -  ну  -  приміром  -  живи  ,  або  русальчині свята  -  на  неділю пізніше??
А  яка  -  ж тоді  синхронність??  Що  робити  , коли  свято  по  астрономічному календарю  чітко  в  числі  ,  а  по  природнім  циклам  в  різних  місцях  по різному??
Так  може  початись  блуд.  Люде  взагалі  незнатимуть  який  день  та  час.....


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: dedushka_Ho от 05 Мая 2012, 22:55:10
Так  може  початись  блуд.  

Так може початись флуд.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 05 Мая 2012, 23:31:55
Причому нічого поганого він не каже.
Так, згоден. Попускаюсь.  8)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 05 Мая 2012, 23:33:37
Парильщик Свято не залежить від того де яка квітка виросла... Це певна астрономічна точка, вона для всіх однакова. В тому що у різних місцях кламат різний і від того Свята у кожному регіоні святкуються по різному. Візьмемо наприклад Поділля і Свято Купала. Є деякі моменти, які різняться в ході обряду. Але це нормально, внутрішнього ми святкуємо одне Свято, а зовнішні атрибути можуть бути різні.
Тепер відносно часу. Час починається такм чином, часи східу і західу по місцю проживання ділимо на пополам, нижня точка і є початком місцевих суток. Тому час у Каменці і наприклад у Києві може бути 15 хв. різниці. Для держави це не зручно, але для визначення енергетичних циклів добре підходить.  


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 05 Мая 2012, 23:37:15
Ось є цікава стаття http://www.aratta-ukraine.com/sacred_ua.php?id=96


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 06 Мая 2012, 00:03:49
Ось іще цікава стаття - http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=2225


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 06 Мая 2012, 01:42:56
Людина собі в щось вірить, щось в цьому житті хоче.
Дедушка Хо, кожний з нас в щось вірить, але не кожний береться лікувати
людей не маючи жодної медичної освіти.
Одін повинен розуміти наслідки своєї діяльності, а також наслідки діяльності
організації яка використовує довірливість людей.
Вогнище якої очолює Куровський.

Суспільству потрібен лише час щоб зрозуміти що воно таке є.
"Біле братство" теж не одразу себе проявило себе.
Але псевдовчителі  по суті ті самі.
Рідні Боги благосовляють чесних та щедрих людей !  *вау, запалюеш*
Цитировать
Дорогие братья и сестры! Как только наш Храм проявится в мире Яви, Вера наших Предков, Наши традиции и Обычаи придут в этот Мир и займут достойное место в умах и сердцах всех славян!
Вложить свою лепту в строительство храма - священный долг каждого из нас!

КАРБ ВЕДАНЬЯ ТРЕБы

По Праве живя,
Даем десятину Отцам нашим,
О которой сотое на Велесово,
И так Род крепнет, в достатке приумножаяь. (http://alatyr.org.ua/rus/info_ru/303-ctroitelstvo-hrama-slavyanskoy-tradicii.html)

Але найгірше, що в цей морок вони втягують дітей.
 Детская Ведическая Академия «ВЕДА»  (http://alatyr.org.ua/rus/info_ru/210-detskaya-vedicheskaya-akademiya-veda.html)
воспитывает детей в духе ведического мировоззрения
Цитировать
Главное направление Академии – это предметы, формирующие ведическое мировоззрение ребенка (вероведанье, законы Карны, Покон, основы творения своего мира, формирование будущего) и развивающие его магические способности (суть и практика медитаций, исцеление руками, зельеварение, ясновиденье, сверхчувственность).

Отаке воно "рідновірство" без етно прикрас.
P.S. Одін і не потрібно відхрещуватись від Куровського та его егрегора ;D
бо можу вам пригадати таке
http://sd.org.ua/news.php?id=15804 (http://sd.org.ua/news.php?id=15804) і таке
Цитировать
З благословення Верховного волхва Володимира (Куровського) та Відаючої Матері Роду, волхвині  Лади (Куровської) -  волхви: Богумир (Миколаїв), Твердислав (Філатов) та відун Яровит (Савіцький) відтепер полишають свої духовні титули волхвів та відуна (без зняття посвяти), стаючи на невизначений строк – жрецями Рідної Православної Віри.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 06 Мая 2012, 13:11:33
Для  мене  тема  вкрай  цікава.  Особистість  ,  народ ,  нація  має  в  собі  духовну силу  тільки  тоді  ,  коли  він  знає  про  своє  коріння  ,  культурну  спадщину ,  життєвий  шлях  предків .  Сили  людини  умножуються  -  бо  саме  головне  - духовна   стійківть  та  моральні  засади. 
Йа  хрещений  в  православії.  Деколи  хожу  в  церкву.  Але  мене  доволі  коробить  , що  керманич  цієї  церкви -  патріарх  Кирило  називає  моїх  пращурів  дикими  звірами  ,  які  жили  в  землянках  ,  і  не  знали  ні  писемності  ,  ні  історії  в  дохристиянський  період.  Мене  коробить  ,  що  віра  в  христа  проповідувалась  євреям  ,  і  була  створена  для  євреїв в  чітко  визначених  часових  та  територіальних  рамках. 
Мене  коробить  те  ,  що  про  існування  писемності  ,  культурних  відносин  у  моїх  пращурів  говорять  всі  ,  крім  нашенських  вчених ,  які  кажуть  ,  що  того  небуло  ,  але  існує  доволі  багато свідчень  про  існування  дохристиянської  писемності  та  культури... 
Чому????
Є  дуже  багато  запитань  ,  але  немає  відповідей. 
На  цьому  підгрунті  виникає  багато  псевдовчень. 
Але  -  як  знайти  перлину  істини  серед  моря  багнюки????
Яке  вчення  -  вірне?????


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 06 Мая 2012, 16:33:18
Вопросы больше риторические.
Вряд ли кто то здесь даст удовлетворяющий тебя ответ.


....разве что слукавят, как топикстартер


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 06 Мая 2012, 20:29:51
Horus до Куровського і його егрегора не маю ніякого відношення, то що вони коять то на їх відповідальності, я ж відповідаю за свої вчинки і даю собі раду у тому що я роблю, бо чиню це свідомо і разом із тим вчуся. Наприклад відкриваю Вам, шановні форумчани, очі на деякі речі ;) Ви краще подивіться на свої діяння якого вони кольору;) Шановні християни, не порушуйте свої заповіді, - не судіть інших і не судімі будете ;)
Парильщик і я теж шукаю вже багато років, як знайти - все просто. Шлях людина визначає по серцю і совісті, і відповідати за нього має теж сама. Те, що Ви почали зараз видіти це лише початок, коли заглибитесь то побачите іще не таке. На сьогодні Віру обернули у ринок, все купується і продається... Поки Бог не зявиться у серці ми його не знайдемо ніде, Бога треба шукати не в церкві чи в якісь конфесії, а у свому серці. Повірте брате, на все є відповідь.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 07 Мая 2012, 00:12:08
Нехтів напищу............Одіна не трогайте, він мені допоміг! Тут майже всі мають мій телефон передзвоніть, поговоримо! Лєвий базар гамно!
Чуваки.......Здибайтесь з чуваком і поговоріть.......... а потім скажіть що той ...уй!
П.С. Вибачте ..я троха попив!


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Elena от 07 Мая 2012, 00:31:25
Я як нк хтив, по цо пишешь? Лично я Одина не трогаю, у каждого свое. не мешает человек общесчтвенности, не матерится, не склоняет к масовым беспорядкам - почему нет? А Ты Лех, высыпайся! Понедельник - день тяжелый!)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 07 Мая 2012, 10:58:45
...кто не хочет, чтоб его трогали, сидит дома и по форумам не шастает ;)

http://babylib.ru/abc/p/premudryjj-peskar-saltykov-shhedrin/ (http://babylib.ru/abc/p/premudryjj-peskar-saltykov-shhedrin/)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: bogdansal от 07 Мая 2012, 15:32:09
  Мене  коробить  ,  що  віра  в  христа  проповідувалась  євреям  ,  і  була  створена  для  євреїв в  чітко  визначених  часових  та  територіальних  рамках. 

   Парильщик, я з вами повністю згоден, для чого нам віра в єврейського бога, який має безліч імен «на всі випадки життя». Якщо дивитися на цю нескінченну кількість конфесій, де в окремих потрібно вже дуже слідувати писанню, а в таких як "штунди», можна навіть до церкви не ходити і ні постів і інших свят вони не визнають. Кожному пропонують «віру» за його принципам, але при цьому ми повинні забути про вірування наших предків.

http://www.vokrugsveta.com/S4/nasledie/tripolie.htm

Розкопки на Україні в Трипілля доводять, що наші предки не були обмеженими! Так навіщо ж ми повинні поклонятися євреям, а інакше їх бог Яхве нас знищить?

http://detimidgarda.at.ua/publ/2011g_mart/religii_analiziruja_toru/5-1-0-105


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 08 Мая 2012, 23:05:25
Наскільки  мені  відомо  -  ми  не  є  прямими  нащадками  трипільської  культури.
Спорідненість  культурна  ,  генетична  -  так.  Спадкоємність  - ні... 
Наразі  мене  цікавить  інше  питання-  дохристиянська (рунічна) писемність.   Чи  була  вона у  наших  предків?  Що таке  Руни  ,  що  таке  Веди  ,  що  таке  Велесова  книга і  хто  це  все  бачив і  де  воно  зберігається???   


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 09 Мая 2012, 16:34:27
Пане Парильщик ми як раз прямі нащадки трипільців, а за ними борійців. Що цікаво, що зроблені по черепу обличчя людей яким більше 6000років нічим не відрізняються з сьогоднішніми.
Руни то окрема тема, вони писались із Древа Роду, схеми Всесвіття і позначали певні шляхи. ТОму в кожних родах ці шляхи дещо різнились, тому і деякі значення рун були теж різними, хоча всі між собою були споріднені. Кожна руна, це перш за все, певний образ, а не звук, як сьогодні вже прийнято зводити  лише  до цього. Наприклад в нашій мові синонімів до слова любов можна знайти десятки, а от в англійські мові - лише одно. Так штучно вже тисячоліттям змінюючи мову - звужують свідомість людей перетворюючи нас на біороботів, які схильні виконувати чужі вказівки, а вот думати і приймати самостійно рішення???
Залишків рун є досить, наприклад печать Святослава писана Рунами, візьміть малюнки Камяної Могили http://www.youtube.com/watch?v=arU58egs52Y
Відносно того, що ми давні роди ось іще стаття http://sd.org.ua/news.php?id=18178 (Каганець у цій статті загібає з своєю теоріює Ісуса, що він з галичини:))), але сама знахідка заслуговує на увагу.
Подумайте самі, як після введення Глаголиці і Кирилиці за короткий період відбулось масове писання, зрозуміло, тільки тому, що писемність вже була, лише дещо поміняли;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 09 Мая 2012, 20:11:42
Пане Парильщик ми як раз прямі нащадки трипільців, а за ними борійців. Що цікаво, що зроблені по черепу обличчя людей яким більше 6000років нічим не відрізняються з сьогоднішніми.
. Так штучно вже тисячоліттям змінюючи мову - звужують свідомість людей перетворюючи нас на біороботів, які схильні виконувати чужі вказівки, а вот думати і приймати самостійно рішення???

А  я  читав  , що  трипільська  культура  не  залишила  прямих  нащадків.  Тобто  спорідненість  є  ,  але  пряме  спадкоємство - ні.  Тобто  трипільці  асимілювали  в  інші  культури.  Але  від  цього  наші  пращурі  не  стали  гіршими.... 
Одін  -  я  найшов  сайт  - 
http://masterveda.ru/vsie_zapisi/drevo-roda-fundament-zdravy.html
Вони  гарно  пишуть.  Але  назви  місяців  там  по  заглавних  буквах  єврейського  алфавітиу...  І  навіть  часи  ідуть.... 
А  вчора  був  на  рибалці.  Тами  горб  значний  - Ципель  називається. 
Назва   ще  з  прадавніх  часів  .  Чим  не  капище?????


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 10 Мая 2012, 01:51:45
Парильщик, якщо Вас цікавлять справжні наукові дослідження по цій темі,
а не оманлива маячня пройдисвітів та неуків,
то Вам варто звернути увагу, на публікацію в журналі
"Український тиждень № 16 (233) від 19 квітня :  
“Правда про походження українців” автор
 доктор філологічних наук, проф Київського університету iм. Т. Г. Шевченка Костянтин Тищенко (http://uk.wikipedia.org/wiki/Тищенко_Костянтин_Миколайович)

(http://img.tyzhden.ua/Content/Magazine/x233/Ukr_Tijden_cover_b.jpg)
тут pdf версія цієї публікації
http://img.tyzhden.ua/Content/Files/tyzhden/Book%2016.pdf (http://img.tyzhden.ua/Content/Files/tyzhden/Book%2016.pdf)

але спочатку пропоную переглянути документальний фільм
Споконвіку було слово, 1993рік.
Розповідь Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на
основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
http://www.youtube.com/watch?v=jBjdI8GLDnE (http://www.youtube.com/watch?v=jBjdI8GLDnE)

Невеличкий скан з тиждня,  де згадують про нащадків Трипілья.

(http://img402.imageshack.us/img402/995/43855809.jpg)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 13 Мая 2012, 09:45:32
Одін  -  ви  куди  поділись???
Вам  питання  задають  ,  а відповідь  не  даєте... 
моє  попереднє  повідомлення  зі  зноскою  щодо  їхнього  календаря????
І  ще одно  -  що  до  -  вашого календаря-  Ви  стверджуєте  ,  що  ваш  календар  синхронізований  з  лунним  календарем. 
Знайшов  лунний  календар.
 http://skybox.org.ua/lunnyj-kalendar?month=5&year=2012
Так  -  на  сьогоднішній  день  календарі  синхронні-  ну  це  -  якщо  брати  за  початок  місяця  -  останню  четверть  -  коли  місяць  ділиться  навпіл. 
Але  через  4  неділі  ,  тобто  28  днів  ще  остання  четверть  не  настане.  Потрібно  ще  два  дня.  Тобто 4  неділі  і  два  дня.  Похибка  здається  невелика  два  ня  ,  але  що  буде  через  декілька  місяців  -  повний  десонанс?????
Одін  -  я  купив  ВАШ  календар  ,  Рахую  дні  та  лунні  цикли.  Але  я  щось  нендоганяю.  Доведіть  ,  що  ваш  календар ПРАВИЛЬНИЙ  та  життєздатний... 
Доречі  яке  там  у  вас  сьогодні  свято????
І  не  морозьтесь  -  відписуйте!!!


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 15 Мая 2012, 14:42:11
Я був в Мелітополі, тільки зайшов додому, не морожусь, відписую:) Як, Ви уважно читали статтю про Колодар Числобога на мому сайті, то прочитали би, що існує дві точки спостереження за місяцем, за однією- 29,7, а за іншою 27,5, середнє дорівнює 28днів то є астрономічні наукові визначення. Пошукайте самі підтвердження, сайти кишать такою інформацією, математику вчили, рахувати вмієте:)
 Нікому нічого доводити не збираюсь, я даю інформацію, а Ви, як хочите так і сприймайте. Відносно іншого календаря я писав вище. 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 15 Мая 2012, 22:13:39
добре. 
подивився  на  небо  -  місяця  -  небачу  -  хмарно..  В  інтернеті  пише-  "Убывающий полумесяц".  -  перший  день... 
По  вашому  календарю сьогодні  4  кресеня. 
Тобто  по  вашому  календарю  -  початок  місяця  -  остання  четверть  луни.  Чому???


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 15 Мая 2012, 23:43:29
Пане Парильщик я вже це писав, добре поясню іще раз "для тих хто їде досих пір в бронепоїзді" :)
Існує дві точки спостереження за місяцем, 1 - це  синодичний цикл, який становить 29,5дн. Що то значить, що візуально місяць робить оберт від повнолуння до повнолуння 29,5днів. А вот за сидеричним циклом, це коли ми споглядаємо за місяцем відносно зірок на небі - 27,5дн. Середня тоочка спостереження 28дн. За рік місяць робить 13 обертів навколо землі.
Тому зрозуміло, що візуально 4 фази місяця за 28днів не співпадають, вони співпадають відносно сидеричного цикла, тобто відносно зірок.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 16 Мая 2012, 00:15:07
     На первый взгляд кажется вполне естественным предпослать изучению календарной динамики изучение элементарной кинематики, ибо представляется совершенно логичным, с точи зрения банальной эрудиции, сначала изучить in abstracto различные виды движения в пространстве, а уж затем задаваться вопросом, по какой причине и следуя каким экстраполярным законам то или иное движение возникает или исчезает в тех или иных условиях.
     Но этот кажущийся естественным путь в действительности эксцентрично покоится на одной сиангулярной гипотезе, в чем до последнего времени не отдавали себе ясного отчета даже наиболее выдающиеся умы. Действительно, мы вправе заниматься изучением перемещений в пространстве трех измерений в теоретической зависимости от экстраполярного параметра, который может быть конкретизированно идентифицирован со временем. Однако речь здесь идет о том, можно ли, как это без всякого гранулярного анализа применять результаты этого абстрактного изучения к случаю диаметрально предрасположенного реального движения физических объектов.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 16 Мая 2012, 07:55:22
Карпо *applouse*
п.с. а тепер чесно..курив?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 16 Мая 2012, 11:06:15
    На первый .......

 с точи зрения банальной эрудиции,

 сначала изучить in abstracto различные виды движения в пространств.........
.....предрасположенного реального движения физических объектов.
точка зрения не может не порадовать  *вау, запалюеш*
+стопитсот

П.С. кстати  о птичках   )) (http://www.astronet.ru/db/map/?maglim=5.0&colstars=1&planets=1&dgrids=0&dcbnd=0&dcfig=1&dcnam=1&dmway=1&mode=0&mode_glob=1&lang=ru&UT=20%3A5%3A19&DATE=12%2F5%2F2012&siteid=0&xsize=800&go=Go%21&direction=5&theme=0&chosen_const=)
рекомендую )) прикольно, мне понравилось


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 17 Мая 2012, 00:36:35
Одін-  йа  не  на  бронепоїзді.  Я  хочу  мати  чіткі  відповіді  на  конкретні  запитання... Мій  товариш  трави  збирає.  По  лунному  календарю.  Каже  -  на  ростущий  місяць  земля  ніби  вдихає.  на  убиваючий  ніби  видихає.  Всі  сїльхоз  роботи  пов"язані  з  місячним  ритмом .  Посадка  ,  посів  ,  обробка  ,  збір  вроржаю  мають  чіткі   місячні  ритми..  Це  -  мудрість  пращурів.... 
Далі  -  про  сидеричний  і  синодичний  періоди  -
Сидеричний період обертання (лат. sideris - зоряний) — проміжок часу, протягом якого яке-небудь небесне тіло-супутник здійснює навколо головного тіла повний оберт відносно зірок.
Синодичний період обертання планет (від грец. synodos збори, з'єднання) — це проміжок часу між двома послідовними однаковими конфігураціями планети. Конфігурації — це особливі положення планет відносно Сонця.
Трохи  важко  вкурити  ,  але  -  спробую... 
Синодичний місяць визначає місячні фази, оскільки фаза Місяця залежить від видимого з Землі розташування Місяця відносно Сонця. Поки Місяць здійснює оберт навколо Землі, Земля повертається на деякий кут рухаючись по орбіті навколо Сонця. Тому після закінчення сидеричного періоду Місяць має пройти далі по своїй орбіті, щоб посісти те саме положення відносно Сонця й Землі.
Отже  однн  спосіб  підрахунку  вказує  на  ритм  фаз  місяця.  А  інший  -  на зоряний  ритм .    Чи  можливо  ці  ритми  об"єднати???  Чи  не  вийде  щось  накшталт  середньої  температури  по  лікарні?????   


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 17 Мая 2012, 10:41:22
Звичайно, що можна. Місяць сам не може мати ритмів, Його треба сприймати, як частку цілісного організма. Всі ритми повязані один з одним, це як у нашому тілі серце повязано із легенями і т.д. Коли ми ритми обєднуємо то все сприймаємо цілісно і більш глибинно, а від того і похибок менше. Наприклад є різниця коли тіло людське сприймати, як цілісний організм і окремо ногу чи серце ;)
Відносно суточного часу виходить теж саме.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 17 Мая 2012, 19:29:45
Добре... 
Ви  проводите  аналогію  побудови  ,  чи  ритмів  всесвіту  з  будовою  -  ритмами  людського  організма... 
В  здорової  людини  пульс  70-  75  ударів в  хвилину  ,  і  16  -  20  подихів .  Тобто  на  вдох  два  удара  ,  і  на  видох  два  удара.  Це  знають  всі  випускники  кам"янецького  медучилища.  А  от  об"єднаний  ,  або  середній  серцеволегеневий  ритм  не  знає  ніхто....   Або  співвідношення  серцевого  ритму  з  ритмом  кишечника....... 
Глибоконевпевнений  ,  що  можна  знайти  середнє  арифметичне.. 
Добре... повертаючись  до  календаря.  Денні  ритми ,  місячні  ,  річні  (сонячна  система) ,  епохальні  (єри  -  зоряні)  потрібно  розглядати  в  концепції  загального  плину  часу  ,  і  постійного  руху.    Знайти  середній  ритм  межи  цих  ритмів  неможливо.  В  об"єднанні  вищепереліченого  виходить  банальний  плин  часу.  Але  як  його  лічити????  Можливі  варіанти  -  апріорі  -  державний  час  -  перевели  стрілки  вперед  -  назад  -  сказали  новий  ...якись новий  рік....    можливо  -  де  факто  -  типу  -  новий  місяць  не  почнеться  доки  двоє  правовірних  мусульман  не  засвідчать  ,  що  бачили  молодий  місяць.  Можливо  -  епохально  -  проміжок  часу  ділиться  на  якісь  відрізки  ,  вони  групуються    ,  люде  до  цього  звикають... 
Або  інші  варіанти..   
Одіне-  поясніть будьласка  вашу  концепцію.  Ну  -  щоби  я  зрозумів...  Я  купив  ваш  календар  -  один  повішав  дома  ,  інший  на  роботі  .  хлопці  -  ходять  -  дивляться  -  кажуть  -  якись  нетакий  .  ні  з  яким  не  сходиться..  А  ви  кажете  про  ритми  ,  резонанс....   


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 18 Мая 2012, 15:25:34
Все сходиться, і серце має відношення до кишечника і до всього тіла, бо всі між собою взаємодіють, можи цього медики не знають, але то їх питання. Ось стаття до Колодаря, я її писав, в ній в загальному все пояснено http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&lang=uk
Що саме я маю пояснити, як взаємодіє весь всесвіт між собою ??? По закінченні 2 книги ми напишемо 3 про Колодар. Кожну середу з 18-00 по 20-00 я проводжу заняття в карандаші 710кім., як буде погода то заняття будуть в парку біль городошної площадки. Ніщо не заміняє живе спілкування, я буду видіти Ваші очі, а Ви мої, так краще сприймається люба інформація.   


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Xen от 18 Мая 2012, 17:20:09
Одін, ти реально монстр!!!
Може й прийду на мастєр-клас.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 18 Мая 2012, 19:50:34
Да, видно ще й який :)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 18 Мая 2012, 21:33:24
Все сходиться,  
Якщо  фсе  сходиться  ,  то  поясніть  яким  макаром?????
Якщо  зноски  ,  то  коректні  ,  а  не  на  заглавну  сайту... 
Кажете  про  живе  спілкування.  Сьогодні  був  в  бані.  Попарив  сьогодні  шість  чоловік  і  два  рази  сам  заліг  на  полку...  Вовку  парив  -  він  ногу  тягнув -  чи  протягнуло  де  ,  чи  не  так  що  підняв...  вийшов  з парної  -  хоч  гопака  танцюй.  Парок  -  він чудеса  робить... 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 19 Мая 2012, 10:32:41
а до чого тут бані із тим що не виходить???


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 19 Мая 2012, 18:56:19
аналогія..  -  ви  -  ж  видите.... 
Одін  -  йа  в  жодному  разі  вас  не  хочу  образити.  Натомість   хочу  докопатись  до  суті... 
Зайшов  на  ваш  сайт  .  уважно  прочитав  про колодар.... 
Ну  з  числами  троха  -  роздуплився.  Якось  включу  інтелект  -  мож  ще  що  спитаю.. 
А  от  назви  місяців???
цитую  з  сайта
Січень Січень
Лютий Лютий
Березоль Березень
Цветень Квітень
Травень Травень
Квітень Квітень
Липень Липень
Серпень Серпень
Вересень Вересень
Листопад Жовтень
Грудень Листопад
Студень Грудень
http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=57%3A2011-08-24-08-24-54&catid=17%3A2011-08-24-12-04-11&Itemid=1&lang=uk
Ви  кажете  ,  що  справа  -  теперішні  назви  ,  а  зліва  давньоруські.. 
 Одін  -  ви  стверджуєте  ,  що  надаєте  іформацію.  Йа  її  сприймаю  буквально. 
Як  може  бути  в  році  два  Квітня??? Один  після  Березня  ,  а  інший  після  Травня??? 
Якщо  ви  помилились  тут  -  чи  не  могли  ви  помилитись  з  кількістю  місяців,  кількістю  днів  в  місяці????


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 19 Мая 2012, 20:08:21
"В этой жизни я не ошибаюсь" (с)
 ;D


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 19 Мая 2012, 20:46:10
ОдИн Один знает где растет та трава... *hz*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 21 Мая 2012, 23:23:53
Дякую за підказку, так помилки я деколи роблю і буду робити, бо я людина.
Парильщик поки Ви шукаєте що нетак :)  А до суті докопуйтесь, але я тут нідочого ;) Спитайте своєї совісті, хіба питання в орфоргафічній помилці на сайті, чи може в чомусь іншому???
Як просто хочеться порозмовляти, то можна це робити по іншому ;)
Kapnyxa скоро прийду до Вас двері замовляти, я теж можу почіплятись, ось тоді і поговоримо ;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 22 Мая 2012, 18:41:06
Одін  -  ви  ж  видите!!!!!
Хіба  йа  схожий  на  людину  ,  яка  шукає  що  -  не  так????
На  минулих  вихідних  на  рибалці  товариш  показував   як  входити  в  астрал.  Пльовоє  дело..  Тьху  ,  і  там...  Тіко  -  програму  (установку)  потрібно  вибрати  ,  прийняти  ,  змоделювати.  Ну  -  тіпа  -  шоб  риба  ловилась.  Работає.  Перевірено. гггггггггг
Це  я  до  того  ,  що  помилки  теж  роблю.  Якби  ви  таку  знайшли  -  я  би  був  впевнений  ,  що  ви  правильно  сприймаєте  надану  мною  інформацію.  А  так  -  мед  -  пиво  пив  ,  по  бороді  текло  ,  а  в  рот  не  попало.... 
Одін
То  йаке -ж   свято  припадає  у  вашому  календарі  на  християнсько  -  православне  вознесіння ????


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 22 Мая 2012, 21:00:31

Kapnyxa скоро прийду до Вас двері замовляти, я теж можу почіплятись, ось тоді і поговоримо ;)
він вже чекає ;) скажи коли....я підтянуся....


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 22 Мая 2012, 21:23:53
Парильщик до християнського вознесіння не маю ніякого відношення, я не порівнюю Славянські природні свята з єврейськими, кожному своє. 
В астрал кожен виходить у  сні, питання проснутись у сні ;) Там є багато підпунктів (рівнів виходу). Також астрал заселений різними сутностями. Під чим заходили у астрал??? Чит так,   -  мед  -  пиво  пив,  по  бороді  текло,  а  в  рот  не  попало.... Парильщик ;)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Serega36 от 23 Мая 2012, 12:57:56
Під чим заходили у астрал???
столько анекдотов про "это" :) выбирай не ленись


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 23 Мая 2012, 22:11:45
Парильщик до християнського вознесіння не маю ніякого відношення, я не порівнюю Славянські природні свята з єврейськими, кожному своє. 
В астрал кожен виходить у  сні, питання проснутись у сні ;) Там є багато підпунктів (рівнів виходу). Також астрал заселений різними сутностями. Під чим заходили у астрал??? Чит так,   -  мед  -  пиво  пив,  по  бороді  текло,  а  в  рот  не  попало.... Парильщик ;)
Під  сонцем
Позвоночний  стовб (чакри)  вистроюється  в  одну  лінію  на  закінчення  з  третім  глазом(середина між  лобними   долями   черепа)   Далі  -  установка ,  моделювання  установки  ,  візуалізація  -  знову  -  ж таки  в  районі  третього  глаза  (лобних  півкуль мозку)  Далі  -  короткочасний  сон  з  установкою  на  преривання-  приміром  -  як  піднімуться  руки.  Просинаєшся  ,  і  вуаля  -  всі  тіла  збалансовані  ,  домінантом  виступає  підсвідомість(читай  астральне  тіло)  ,  органи  чуттів  загострюються.  Звичайно  -  можна  травити  -  шо  тіпа  -  злітаю  на  камчатку  ,  але  набагато  краще  зрозуміти  банальну  сутність речей  навколо тебе ...... 
І  на  рахунок  -  Вознесіння  -  йа  -  таки  до  цього  християнського  свята  маю  відношення-  бо  в  дитинстві  - хрестили.  І  писанки  -  запіканку  на  Пасху  їв.  Знач  -  на  40  день  -  знов  празнувати  тра. 
Але  йа  -  би  не  проти - по   ходу  ще  одне  свято  відсвяткувати  -  все  -  одно  в  числі  -  ну  -  приміром  -  Вітрогін  - день  Стрибога.....   


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 24 Мая 2012, 06:53:49
Пан Парильщик *rooles* за такий короткий час, такий  розвиток в цьому напрямку, знімаю капелюха!
п.с. ще місяць будем мати свого Люка Скайвотера! Пар - Джадай! Гарного усім дня!


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 24 Мая 2012, 18:16:08
 Ну так, лиш би пива попити і шашликів поїсти ;), але яке то відношення має до свята, хіба у цьому суть свята;)????
Чари не закінчуються в третьому оці, вони починаються іще вище, на маківці голови і закінчуються в проміжності, ву цьому є велика різниця


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: GROMOZEKA от 24 Мая 2012, 21:29:35
Ну і Дарта Вейдера *rooles*


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 24 Мая 2012, 23:38:39
Зоряні  війни гггггг
В  мене  друг  раніше  входив  в  10 самих  сильних  екстрасенсів СССР. 
І  йакщо  тра  -  він  мене  всяким  разним  прійомчікам  поднатаскаєт. Трьохмесячниє  курси  генералоф  легко.... 
Крім  того  фсьо  має  свою  доцільність  - йа  книг  не  пишу,  календарі  не  складаю . Мені  астрал  для  рибалки  тра-  для  об"єднання  з  природою  матінкою...  Ну  -  щоб  риба  лучше  ловилась... 
І  ще- 
Одін 
Йа  сьогодні  як добропорядочний православний  християнин   згадав  в  душі  бога  -  іменем  якого  хрещений  ,  його вознесіння  ,  і  поїхав  на  рибалку  ,  де  згадав  бога  моїх  пращурів  -  Вітрогона  -  Стрибога.  Нарвав  чебрецю, та  цвіту  бузини  на  чай  в  баню.  То  нафіга  ці  розмови  про  пиво  і  шашлики?????
Доречі  -  якби  ви  мене  послухали  ,  та  пішли  в  баньку  - пар  -  він  душу  -  тіло  лічить , та  очищає -  ви  -б  не  бачили  тих  сутностей  в  астралі..... 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 24 Мая 2012, 23:54:41
Офф. Викликали...  (http://r12.imgfast.net/users/1212/81/97/25/smiles/10534.gif)             
http://www.youtube.com/watch?v=R55e-uHQna0
Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 03 Июня 2012, 22:34:39
Зараз  -  полнолуніє  -бачив  майже  повний  місяць.  Завтра  буде вже  зовсім  повний.   Знач  -  новий  місяць.  Зелені  свята  в  православних  християн.  Люди  на  могили  ходять  -  померлих  поминають  ,  а  от  які   свята  у  наших  пращурів  синхронізувались  з  теперішнім  часом  -  Одін  чомусь  не  розповідає........ 
Цікаво  -  би...... 


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 14 Июня 2012, 22:45:31
Я все розповідаю, кому цікаво - кожну середу з 18-00 до 20-00, 710 каб. в "Карандаші".


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 02 Августа 2012, 21:13:15
От - у мене  вже є двакалендаря.  Точніше - три.
Один - державний. Там  сьогодні по християнському православному обряду - Іллі.
Другий - Одіна- там сьогодні- обжинки. І третій - куровського. Там свято було вчора- спасовка. Або - перший спас.
От-і що і коли мені святкувати? І якщо я не маю соняшного годинника і взагалі - заплутався в цих- різних- конфесіях...
Виходить - починається-блуд...
Яке свято правильніше?


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 02 Августа 2012, 22:39:40
Парильщик спочатку обприділитись ким є і бути. Як є відношення до природи то по природньому циклу, як християнин то ..., чи до Куровського..., він теж святкує по юліанськлому календарю славянські свята, щось воно не дуже??? За давнім звичаєм у ці дні готувались до збору врожаю, бо серпень саме і зветься від того, що починали жати серпом і збирати врожай. Начебто всі Свята Сасів мали б бути саме у цей місяць, а виходить не зовсім так.
Відносно Свята Іллі то чогось цього свята немає у біблії, і коли вона зявилось в замін якого свята??? Бажано б дізнатись що тот за Свято і хто був Ілля. В біблії пишеться що Ілля під час обряду обрядово зарізав 500вааловип пророків??? Це свята людина чи вбивця??? І чого африканці християни чи німці, японці не святкують це свято у себе, а тільки на славянській землі. Зрозуміло, що природнє свято було змінено. Тому коли ми святкуємо казна-що з того нічого невийде, томі і досі для сучасних людей Свято  - це пиво і шашлик, бо змісту сакрального немає, котрий би був зрозумілий і вигідний для Душі та Тіла ;)
Який сакральний зміст для Душі Свята Іллі???


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Одін от 02 Августа 2012, 23:47:56
Ось цікава стаття http://rodrus.net/news/news_1304247752.html


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 03 Августа 2012, 21:37:52
Яке свято правильніше?

Правільніше...  ;D
(http://img.dni.ru/binaries/v2_articlepic/217501.jpg)


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Парильщик от 03 Августа 2012, 21:51:29
Одін- статтю не осилив. Многа букафффф
Horus- так - то воно- так. Але йа не бухаю. Тіко в баню хожу по стародавньому скітському обряду. А який у них - там колодар був - тут - федь розбереш. гггггггг


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Horus от 03 Августа 2012, 22:11:48
Не сприймайте як заклик  ;D
Це був гумор, хоча і з підтекстом на календарну тематику.
Хочу написати більш розгорнуто, але трохи занятий,
приїхали гості з Києва.


Название: Re: Великдень чи Пасха
Отправлено: Kapnyxa от 03 Августа 2012, 22:28:57
Але йа не бухаю.
Та хлопці на фото не п’яні!  Просто свято!  ;D