Первый форум Каменца-Подольского

Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc. => Лаємо владу... => Тема начата: Stalex от 05 Июня 2012, 14:18:10Название: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 05 Июня 2012, 14:18:10
Насамперед, кілька цитат з інтерв'ю Вадима Колесниченка: "В Украине разорвана вертикаль русского языка" - (Русское зарубежье, http://www.russkie.org/index.php?module=fullitem&id=25866)


Далі в процесі цитування часто буде вживатися займенник ми. Хто це? – Русское зарубежье, российские соотечественники, русские за границей, русские за рубежом, соотечественники, русскоязычное население, русские общины, диаспора, эмиграция. – Все это и есть – мы. (Згідно резюме цільової групи сайту, www.russkie.org. Автор).


"Долгое время в Европе вообще не понимали, что мы коренной, государствообразующий этнос украинского государства. Украину мы создавали 20 лет назад. Украина – это не результат национально-освободительной борьбы, не результат захватнической борьбы, когда победителям все и горе побежденным. Мы равноправные граждане этого государства и содержим его на свои налоги. Мы не диаспора, не эмигранты. Мы в своей стране". (Чи вважаються українці корінним народом Росії? – Ні. Автор).


"Для меня приемлем в качестве долгосрочной задачи "русский язык как государственный". А как промежуточная задача – в рамках Конституции, в рамках внутреннего законодательства добиться права использования русского как регионального языка".


"Если мы добьемся принятия закона, которым я занимаюсь последние годы, то мы, более чем в половине субъектов Украины, получим право использовать параллельно с украинским второй региональный язык – русский".


"Ми маємо право не вчити і не використовувати українську мову, ми за імплементацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин (надалі Хартія), - приблизно таке основне гасло представників організацій на кшталт "Русскоязычная Украина". Хто чув про таке "право" у Європі, до чого тут Хартія у якої у зовсім інше завдання? У країнах Європи, насамперед ти француз чи німець, а вже потім йде мова про твоє арабське чи турецьке походження і твою рідну мову. На таких засадах проводиться інтеграція національних меншин у політичну націю. Це цивлізоаний підхід.


У нас на першому місці пропонують поставити навіть не етнічне походження, а мовну ознаку. Спочатку ти російськомовний, потім ти росіянин, угорець, румун, потім ти громадянин України, а вже у четверту чергу, - ти українець. І колєсніченки хочуть вбити людям в голову, що якщо ти російськомовний етнічний українець, то всеодно ти "недоукраїнець", ти інший, бо ти російськомовний, тобі обовязково треба мати свою мову і свою окрему територію.


Мовна Хартія передбачає декілька основних принципів:


1. Захищає слабших, рятує мови бездержавних народів від вимирання.

2. Дає мовній меншині мінімальні права, щоб на даній території її мова не зникла з вжитку хоча б на побутовому рівні.

3. Зобов'язує державу дати мовним меншинам стільки прав, скільки та може за даних умов або вважає за потрібне.

Зокрема, у Європейської хартії регіональних мов або мов меншин сказано, що "підкреслюючи важливість міжкультурного діалогу і багатомовності, а також вважаючи, що охорона і розвиток регіональних мов або мов меншин не повинні зашкоджувати офіційним мовам і необхідності вивчати їх" і "враховуючи специфічні умови та історичні традиції різних регіонів європейських держав"

4. Вжиття заходів на захист мовних меншин не повинно зашкодити державній мові, не повинно розколоти народ і розвалити державу.


Що відбувається у нас в Україні? На користь кого за задумом колєсніченків має працювати Хартія? Хартія в Україні, за колєсніченком, отримує цілком спотворені завдання:


1. Захищає сильних, підтримує мову колишнього колонізатора, потужню мову якій нічого не загрожує. (Адже російська мова за будь-яких обставин залишиться в Росії).

2. Дає російській мовній меншині максимальні права, на територіях, де вона нині і так домінує. Це щоб на даних територіях повністю витіснити державну мову, мову корінної більшості.

3. Зобов'язує державу меншість вивищити над більшістю. Дати мовним меншинам, (насправді, з цього скористається переважно російськомовна меншина), а саме 10% населення будь-якої адміністративно-територіальної одиниці, стільки прав, щоб їх мова домінувала. Отож, мовна меншина, що складає 10% буде диктувати умови решті 90% населення.

4. Вжиття заходів на захист мовних меншин витіснить державну мову з половини території України, розколе народ на два народи і розвалить державу.


Хочу нагадати, що в Україні є тільки одна нація, вона до того ж корінна, державотворча, - це етнічні українці. (http://www.octpib.info/Blog.aspx?IdArticle=21 Кому потрібен міф про багатонаціональність населення України?) Звідси випливає, що Україна є мононаціональною країною. Крім того наша країна є моноетнічною, адже етнічні українці нараховують 37,5 млн. осіб, і становлять 77,8% від усього населення. Серед національних меншин слід відзначити етнічних росіян, які становлять 8,3 млн. осіб, або 17,3%. Знову ж таки нагадаю, що російська нація живе в Російській Федерації, а в Україні є її представники, - "русское зарубежье". Проста арифметична дія додавання і ми бачимо, що в сумі представники цих двох національностей Україні становлять 95,1%. На решту залишається - 4,9%, причому жодна національність за своєю чисельністю не перевищує 0,6% від усього населення України. Для допитливих уточнюю, по низхідній лінії у бік зменшення чисельності, - це білоруси, молдавани, кримські татари, болгари, угорці, румуни, поляки, євреї, вірмени, греки, татари.


Про поліетнічність регіонів можна говорити, і то з натяжкою, тільки у семи областях України, де українці не становлять більше трьох четвертих (75%) населення. (На мою думку планка у три четвертих зависока, моноетнічними можна вважати регіони, де одна національність становить дві третини і більше від усього населення, тобто 67% і більше. Тоді поліетнічними є тільки Крим і Севастополь, Донецька, Луганська, Одеська області). Етнічні росіяни відповідно становлять 25% і більше: у м. Севастополі, Донецькій, Луганській, Харківській областях і з натяжкою у Запорізькій (24,7%). Отже, у цих областях скоріше двонаціональність - українці та росіяни.


До того ж треба враховувати, етнічні росіяни здебільшого розселені не рівномірно, переважно у великих містах. Крім того, у вище перелічених областях, є райони де етнічні українці становлять більше 90%… Як тоді бути, коли в цілому в області проживає, наприклад 12% російськомовних і область набуває статусу російськомовної, а у деяких районах області російськомовні становлять 5%? Або в районі в цілому проживає 15% російськомовних, а у більшості сіл російськомовних немає?


Поліетнічність спостерігається у АР Крим (росіяни, українці, кримські татари і т.д.) та Одеській області (українці, росіяни (20,7%), болгари, молдавани і т.д.). Є окремі поліетнічні райони у Чернівецькій (українці, румуни, молдавани) і Закарпатській (українці, угорці, румуни) областях.


Чому колєсніченки не вимагають захисту прав національних меншин? Бо їх, як показано вище, порівняно з мовними меншинами, менша кількість. Отож, колєсніченки під прикриттям нібито захисту вимираючих мов, хочуть запровадити в Україні особливий тип російсько-української двомовностію. Яким чином буде виглядати їхня двомовність?


Де-факто, одномовні (російськомовні) добиваються російськомовної одномовності для тринадцяти областей України. Відставимо у бік Республіку Крим і Севастополь. Далі йдеться не тільки про поліетнічні Донецьку, Запорізьку, Луганську, Одеську, Харківську області. А сюди занесли ще і Дніпропетровську, Миколаївську, Херсонську області, де етнічні українці становлять близько 80%. Хоча в цілому у вище перерахованих областях етнічні українці становлять більшість, - від 82% до 56,9% населення, російська тут і так домінує, адже раніше люд тут був вщерть зрусифікований і зворотній процес, процес дерусифікації та національного відродження тільки починається. Сюди ж включають столицю!!! місто Київ, Сумську, Чернігівську області. Наголошую, що у перелік попадають такі області, де етнічні українці становлять абсолютну і незаперечну більшість, - Чернігівська - 93,5% і Сумська - 88,8%, і м.Київ 82,2%.

Де-юре, на папері буде писати, що на даній території функціонують дві мови українська і російська, а людина нібито зможе користуватися українською або російською.

На практиці буде тільки російська. Спочатку буде розкол - за мовою, потім адміністративно - за територією. Буде ще десять республік схожих на "АР Крим". Як, де і у яких випадках у Криму вживається українська мова? Ніяк, ніде, і ніколи - так само планують зробити і в цих областях… У нас нині вже є території без української мови, - Крим, Донецька і Луганська область. (http://www.firtka.if.ua/?action=blogs&id=210 ДОНБАС. Відсоток етнічних українців, що вважають російську рідною зростає) Їм цього мало. Таких регіонів буде тринадцять.


А далі нам колєсніченки скажуть, що там живе окремий народ. Щонайменше цьому народу буде потрібна автономія, - "промежуточная задача", а "долгосрочная задача", створити або шантажувати створенням окремої держави під умовною назвою "Хохляндія". Згодом, колєснічєнка виберуть президентом "Хохляндії" і він стане батьком нової нації - хохлів.


Ви думаєте в решті областей України після прийняття цього закону російська не буде вживатися? – Ні, буде. Інші області будуть мати дві мови українську і російську. Російськомовні будуть володіти однією мовою, а україномовні українці двома українською і російською.


Ви думаєте на решті території припиниться російськомовна експансія зі сторони ЗМІ, і нам перестануть накидати російську мову, перестануть промивати мізки? - Ні. Тільки, крім до усього іншого, нас почнуть шантажувати федералізацією або поділом на дві країни.


Між іншим, із числа держав, які постали на уламках колишнього СРСР, Хартію ратифікували тільки Україна і Вірменія. Росія, "країна 100 націй і народів", яка дуже полюбляє вчити нас толерантної національної і мовної політики, жодних зобов'язань стосовно підтримки мов брати на себе не хоче. Так само вчинили Франція, Бельгія, Італія… До речі у 2009 році ЮНЕСКО визнала 136 мов на території Росії такими, що знаходяться під загрозою зникнення.

Спитайтеся у колєсніченків чи не хочуть автори законопроекту запозичити мовний досвід Росії? Відповіді не буде, вони удаватимуть, що не чують питання… (http://www.firtka.if.ua/?action=blogs&id=217 РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ. Мовна політика).

Скільки корінних народів живе в Росії? - Більше ста. Тільки двадцять п'ять з них мають свої національно-територіальні утворення. А скільки мов побутує у Росії? – Більше двохсот. А скільки державних мов у Російській Федерації? - Одна. Чому б не зробити в Росії на федеральному рівні хоча б двадцять шість державних мов, по кількості національно-територіальних утворень плюс російська мова? – Росії такого не потрібно. Зате в Україні, згідно Хартії пропонується, тринадцять мов плюс українська…

А скільки мов вживається в Росії на федеральному рівні у всіх сферах суспільного життя? - Одна. А скількома мовами навчаються студенти в університетах? - Однією. А скількома мовами ведуть свої програми регіональні (не кажучи вже за центральн федеральні) телекомпанії? – Однією. А якими мовами ведеться діловодство у регіонах, і у тому числі у органах місцевого самоврядування? - Однією. В усіх випадках ця мова – російська. І цим все сказано.

Навіть Савік Шустер не знає, (тому що це алогічно) що у Чечні і Інгушетії ніколи не було і нині немає ані початкових, ані середніх шкіл з чеченською чи інгушською мовою навчання, мова просто вивчається як предмет і вживається вона, і нині, лише на побутовому рівні. Всі ЗМІ у республіках, (крім культурологічних), працюють російською, все діловодство ведеться російською.

http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/030423/

-----------------------------------------------------------------------

Табачнік вважає українську мову «нєнужним язиком» - http://www.youtube.com/watch?v=9M235njWT2U&feature=em-uploademail
і це міністр освіти?? в якій державі таке ще можливо?

"Закон про мови" прийнято в першому читанні - це ще один крок або громадянської війни або до втарти незалежності.... імхоНазвание: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: GROMOZEKA от 05 Июня 2012, 16:26:46
На кіл ***** Це ворог! Це самий великий ворог України! І при такій посаді...А ми на Ступку грішили....
Навіть не уявляю яка буде його смерть!
http://www.youtube.com/watch?v=Vl2GQ013fZg&feature=related

ненормативна лексика. останнє попередження.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: georg от 05 Июня 2012, 17:47:30
Щазззззз.
Отако зібралась команда героїв-патріотів, прийшли до хати, витягли на двір, взяли й посадили.
Дулю з маком.
Такі вже скінчились.
Та й нема заради чого.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 05 Июня 2012, 19:26:08
Задовбали (пардон за вислів). З дурної голови , аби пропіаритися, наприймають дурнуватих законів - а нам потім розгрібай... *dyatel*
2Stalex
Я от тільки одного не розумію: а де тисячІ протестантів, організованих партією "Свобода"? Чи ми лиш в інтернеті герої?
Цитировать
У здания парламента на улице Грушевского, в Мариинском парке и на площади Конституции с утра собрались несколько тысяч митингующих - сторонники (с символикой ПР) и противники (с символикой оппозиционных сил) нового проекта закона. После принятия законопроекта за основу митингующие не разошлись. Представители БЮТ заявили, что продолжат свою акцию в защиту украинского языка в фан-зоне Евро-2012 на Крещатике. Депутаты от оппозиции демонстративно покинули здание парламента, пообещав вернуться с людьми, которые протестуют против принятия документа. Бютовцы также заявили, что второго чтения скандального документа не допустят.
http://news.liga.net/photo/politics/674958-stychka_pod_radoy_neskolko_tysyach_lyudey_vyshli_na_protesty


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 05 Июня 2012, 22:07:51
2Luiram
Ви мабудь пропустили сьогоднішні новини...

А перед тим як хтось буде задавати таке запитання, спочатку дайте відповідь, чому там де повінні бути свободівці не було особисто Вас??


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 05 Июня 2012, 22:16:10
Ірина Фаріон: "Сьогодні орда у стінах Верховної Ради оголосила нам війну. Ми виклик прийняли"

"Те, що відбувається зараз у нашій державі, насправді можна окреслити одним-єдиним терміном – окупація. Там, де є окупація, там є протистояння. Наше найважливіше завдання зараз – усіма опозиційними силами якнайшвидше розробити радикальну, наступальну, агресивну націєцентричну систему бойкоту цього "юридичного словоблудія" від перевертня Колісніченка і "підрахуя" Ківалова. Ми напрацюємо систему бойкоту, і ні одне москальське слово не буде звучати на нашій території. Ми оголосимо нашу територію вільною від москальського бруду", – заявила член Політради Всеукраїнського об'єднання "Свобода" мовознавець Ірина Фаріон 5 червня 2012 року під час виступу на Всеукраїнських зборах депутатів місцевих рад, що відбулися біля Верховної Ради на знак протесту проти ухвалення законопроекту №9073 Ківалова-Каліснічєнка (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/030442/).

Наводимо текст виступу Ірини Фаріон повністю: "Проголосоване у Верховній Раді рішення – це рішення плазунів, які по іншому світу не бачать і не розуміють, аніж бути рабами. Це означає, що ми маємо демонструвати не просто нову якість політики; ми повинні демонструвати нову якість людини. Нова якість людини – це не просто прямостояння. Нам сьогодні ця орда у стінах Верховної Ради оголосила нам війну. Ми виклик прийняли.

20 років тривала наша "толерантна" політика щодо цієї орди, щодо цієї "сволочі". Саме так я їх називаю, бо "сволочами" за часів Івана Грозного називали тих хлопчиків, яких рекрутували яничарами до 15-х років. Потім цих рекрутованих закидали на їхні корінні землі, щоби вони ненавиділи все своє. Ось цих перевертнів ми бачимо зараз у Верховній Раді. Це означає, що ми переходимо до інших форм боротьби, які називаються формою війни.

Ми ніколи не приймемо жодної форми окупації тому, що ми – вільні люди. Ми ніколи не дозволимо тим собакам танцювати по душах наших людей.

Є таке блискуче й прекрасне слово – відплата. Ми маємо бути одержимі зараз тим поняттям відплати й не боятися іншого слова – помсти. Помсти за знищення наших батьків. Помсти за чотириста з гаком заборон української мови. Помсти за асиміляцію українців. Помсти за продажні суди. Помсти за міграцію населення. Помсти за те, що ці собаки і ця "сволок" змінила етноструктуру нашої країни, заселивши Південь і Схід чужинцями, і ці чужинці виплодили україноненависників.

Існує один із найпотужніших принципів гомеопатії – "подібне лікується подібним". Їх можна здолати тільки наступальною агресивною силою. Відкиньмо зараз будь-яку толерантність. Відкиньмо будь-яку терплячість. Тільки агресивний наступ і спротив цій орді. Орда не знає іншого варіанту, як сила.

Будьмо вільні. Будьмо натхненні. Ми прийняли цей виклик. По-іншому бути не могло тому, що Верховна Рада давним-давно перестала бути радою, а стала зрадою. Пам'ятаймо, що ми щодень будуємо себе як незалежні особистості. Подякуймо Господові за цей розкішний дощ. Можливо, це очищення – кожному з нас. Можливо, ми маємо засвітитися тим ясним кристалом, який ніколи перед жодною ордою не здасться.

Здається, що горстка нас, як казав Стус, "лише для молитов і сподівання". Ні, сподівання закінчилися! Молитва – це найінтимніша форма спілкування з Господом. Озброймося цією молитвою! Але озброюємося й іншим – ми напрацюємо систему заходів бойкоту. А гнид типу коліснічєнків, ківалових, сіманєнків, гринивєцькіх - усіх їх ми маємо залишити в каналізації нашого історичного буття.

Дякуємо Тобі, Господи, за цей класний виклик, який ми прийняли. Казав Стус: "Ярій, душе, ярій! У білій стужі сонце України". Яріти – означає світитися ясним огнем. Але яріти – це ще означає лютувати праведним гнівом.

Тому зараз рушаймо до Адміністрації Президента, не маючи жодних сумнівів, що насправді головний диригент цього "мракобєсія" – Янукович. Наше завдання – прийти і кинути йому в писок наше рішення й зібратись усіма об'єднаними силами, аби напрацювати систему бойкотів.

Усе гаразд. Ми все здолаємо. Це невеличка перерва в нашому поступі. Ми є для того, щоби захопити владу в державі й кардинально змінити якість нашої політики, показавши націєцентричні стандарти й високу мораль кожного з нас".
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/030454/


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: GROMOZEKA от 05 Июня 2012, 22:20:42
Щазззззз.
Отако зібралась команда героїв-патріотів, прийшли до хати, витягли на двір, взяли й посадили.
Дулю з маком.
Такі вже скінчились.
Та й нема заради чого.
Здався.........


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 05 Июня 2012, 22:37:44
5 червня 2012 року Всеукраїнське об'єднання "Свобода"та інші патріотичні політичні сили та громадські організації вийшли до Верховної Ради на акцію протесту проти штучного запровадження владою так званої "двомовності" в Україні.

Також цього дня біля парламенту місцеві ради зібралися на позачергові виїзні сесії. Всеукраїнські збори депутатів місцевих рад розпочалися о 10-00 біля ВРУ з боку Маріїнського палацу. У заході беруть участь 1987 депутатів із більшості областей України. Перед початком засідання священик благословив збори на захист української мови. Сесія відбувається під головуванням свободівців-очільників Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської обласних рад -- Олексія Кайди, Олега Панькевича та Олександра Сича.

http://www.youtube.com/watch?v=J2RDBByFWN8&feature=em-uploademail


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 05 Июня 2012, 23:54:37
2Luiram
Ви мабудь пропустили сьогоднішні новини...

А перед тим як хтось буде задавати таке запитання, спочатку дайте відповідь, чому там де повінні бути свободівці не було особисто Вас??
Мабуть, таки пропустила. Бо неодноразово проходила нині попри міську раду і не бачила там тисячної демонстрації. Якщо вона й була, то я не прийшла  вчасно, бо нічого про це не знала. Щойно почую, що Ви організували - одразу прийду.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: georg от 06 Июня 2012, 00:43:39
Здався.........
Забив.
Якщо банда рулить вже третій рік, і всі живі-здорові, значить всіх все влаштовує.
Бо наразі найбільш плідна акція від демократів-патріотів - це роздовбані Ляшком штири гральні автомати.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Zemljak от 23 Июня 2012, 21:20:10
Не всіх це влаштовує.Але далеко  не  кожен здатен проявити волю.Практично спостерігається  вольовий параліч.І не має значенння чи це від страху ,чи байдужості .Результат маємо.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 30 Июня 2012, 07:50:35
Комсомол за українізацію!  ;)

*umnik* "Отже, товаришу, - ідіть у ногу з історичним процесом, вивчайте українську мову, активно будуйте українську культуру, бо то є для нашої класи річ абсолютно неминуча, потрібна і цілком революційна."

взято з наступного документу

За цілковиту українізацію 1929 р. (djvu) (http://grinch-home.at.ua/load/suchasna_ukrajinska_mova/istorija/za_cilkovitu_ukrajinizaciju_1929_r_djvu/50-1-0-97)  *Ukraine*

(http://toloka.hurtom.com/photos/1105030822041017_f0_0.jpg)

3 березня 1921 р. — П'ятий з'їзд Рад схвалив роботу Народного Комісаріяту Освіти (НКО), спрямовану на усунення національної ворожнечі і на розвиток української мови як мови більшості трудящих України.

17-25 квітня 1923 р. — ХІІ з'їзд РКП(б) прийняв резолюцію з національного питання.
Проголошено політику коренізації партійно-державного апарату в неросійських республіках. В Україні ця політика набрала форми «українізації».

27 липня 1923 р. — Декрет РНК УРСР «Про заходи у справі українізації шкільно-виховних і культурно-освітніх установ».

1 серпня 1923 р. — постанова ВУЦВК та РНК УРСР «Про заходи забезпечення рівноправності мов і про допомогу розвиткові української мови». В ній сказано:

(http://ic.pics.livejournal.com/ivanko333/14657090/61964/original.gif)

1926 р. — Раднарком УРСР видав книжку декретів і директив «Українізація радянських установ» (Декрети, інструкції і матеріяли. — ч.2). Вона містила текст «Положення про забезпечення рівноправності мов і про сприяння розвиткові української культури». Державні службовці повинні були цілком перейти на українську мову або піти з посад.

(http://ic.pics.livejournal.com/ivanko333/14657090/62221/640.gif)
(http://ic.pics.livejournal.com/ivanko333/14657090/62687/640.gif)
(http://ic.pics.livejournal.com/ivanko333/14657090/62776/640.gif)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 03 Июля 2012, 19:59:08
Вітаю вас, шановні,  нас достроково  і вчергове зробили придурками - Закон про мови прийняли в другому читанні *mad* http://www.rbc.ua/ukr/top/show/vr-prinyala-zakon-o-yazykah-03072012161500 *аццтой*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: bogdansal от 03 Июля 2012, 20:08:34
   Говорить о том, что необходим он или не необходим, это даже абсурдная постановка такого вопроса. В Европе принимают такие законы, и они соответствуют европейским нормам. То, что мы принимаем на Украине, это первый шаг на пути к европейскому государству, в котором уважаются права и основы и нацменьшинств, и всех, как это принято во всём мире.    *Ukraine*

http://atv.odessa.ua/?t=19849


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: vepryk от 03 Июля 2012, 20:12:09
Вітаю вас, шановні,  нас достроково  і вчергове зробили придурками - Закон про мови прийняли в другому читанні *mad*  *аццтой*
Доводить: в ВР самі мудати! Підтримаємо їх ще раз? ???


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 03 Июля 2012, 20:13:59
О, а от і богдансало - тут як тут. Здрасті, наша радість!

2vepryk  До того, як їх підтримувати, ще дожити треба, а тут вже з брудом мішають *mad* Стерпіли раз - стерпимо і ще *dyatel*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: bogdansal от 03 Июля 2012, 20:20:25
    "Президент может не подписать соответствующий законопроект, если там будет нарушение закона или Конституции Украины. В документе и законопроекте, который мы рассматриваем, нарушения норм Конституции нет", - отметил А.Ефремов.

   Что это за оппозиция, которая мешает интеграции Украины в Европу? 


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: bogdansal от 03 Июля 2012, 20:37:52
   Luiram-ко, неужели опять беспочвенные обвинения в нелюбви к Отчизне. То, что я уважаю закон (Конституцию Украины), и за интеграцию Украины в Европейское сообщество, в глазах вашей общины вызывает отвращение? Так пожалуйтесь опять своему лидеру, за то, что я уважаю Конституцию Украины.

   В марте  Президент Украины Виктор Янукович заявил, что Украина в ближайшее время примет закон о двух государственных языках - украинском и русском. Сказал и выполнил!   *Ukraine*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: vepryk от 03 Июля 2012, 20:47:35
Збігай в Межигір"я оближи йому руку, може кісточку кине.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 03 Июля 2012, 20:52:39
З усіх хто сьогодні голосував "ЗА" зняти недоторканість і під статтю КК
 
Стаття 111. Державна зрада
  
Цитировать
 1. Державна зрада,  тобто діяння, умисно вчинене громадянином
України на  шкоду  суверенітетові,  територіальній  цілісності  та
недоторканності,   обороноздатності,   державній,  економічній  чи
інформаційній безпеці України:  перехід на  бік  ворога  в  умовах
воєнного  стану  або  в  період  збройного  конфлікту, шпигунство,
надання   іноземній   державі,   іноземній   організації   або  їх
представникам  допомоги  в  проведенні  підривної діяльності проти
України, -

     карається позбавленням   волі   на   строк   від   десяти  до
п'ятнадцяти років.

Голос "ЗА" сприймати як доказ >:D


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: bogdansal от 03 Июля 2012, 20:55:52
   Согласно различным опросам, от трети до половины всех граждан Украины считают русский язык родным.
Русский язык получит статус регионального там, где он является родным для как минимум 10% населения, а это 13 из 27 административно-территориальных единиц Украины.

http://ua.rian.ru/politics/20120703/79105344.html

    И какая половина – предатели?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 03 Июля 2012, 21:44:05
Богдансал, то Ви таки людина, не бот? Навіть не знаю, радіти чи сумувати з цього  приводу... ???
Ви впевнені, що до мене звертаєтеся? Я, здається, нікого ні в чому не звинувачувала, ні до яких общин не належу...
Конституцію Вам не завадило б почитати перед тим, як поважати, бо саме там є про державну мову. Про заяви Януковича - я їх щодня чую по-телевізору, про те, як моє життя покращилося, тільки от чомусь не бачу *unsure*
Закон, котрий прийнято, також не завадило б Вам почитати, тому що там про різні регіональні мови йдеться, а не про панівну російську, про котру Ви торочите.
А зранку нічого не віщувало такого паскудного кінця дня... :'(


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 03 Июля 2012, 21:47:07
Россия большая, всех кто желает разговаривать на государственном родном языке - Отчизна примет с радостью в свои распростертые крепкие объятия.

Владимир Путин подписал Указ «Об обеспечении межнационального согласия» (http://kremlin.ru/acts/15240)

7 мая 2012 года

В целях гармонизации межнациональных отношений, укрепления единства многонационального народа Российской Федерации и обеспечения условий для его полноправного развития постановляю:

введение обязательного экзамена по русскому языку, истории России, основам законодательства Российской Федерации для трудящихся-мигрантов, за исключением высококвалифицированных специалистов;

в) до декабря 2012 г. – подготовку и представление в установленном порядке проектов нормативных правовых актов, направленных на усиление административной и уголовной ответственности за нарушение требований миграционного законодательства Российской Федерации.

Настоящий Указ вступает в силу со дня его официального опубликования.

bogdansal спеціально для таких як ви та пан Чечетов
1 января 2007 г. стартовала Государственная программа по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом, утвержденная указом Президента РФ от 22 июня 2006 г

Государственная программа по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом (http://www.fms.gov.ru/programs/fmsuds/)
(http://www.fms.gov.ru/images/pytin.jpg)

Цитировать
«Нужно будет обеспечить миграционный приток на уровне порядка 300 тысяч человек в год. В первую очередь за счет привлечения на постоянное жительство в Россию наших соотечественников, проживающих в ближнем и дальнем зарубежье, квалифицированных иностранных специалистов, перспективной молодежи... На новом этапе развития страны мы должны … разработать гораздо более действенный и масштабный набор мер поддержки людей, которые хотят вернуться на свою историческую Родину… »
Президент Российской Федерации В.В. Путин

bogdansal, В добрый путь!!!

Цитировать
на постоянное место жительства в Российскую Федерацию (Тамбовскую область) бюджету Тамбовской области в 2007 г. выделена субсидия в объеме 71 млн руб., а в 2008 г. запланировано перечисление еще 127 млн. Данные средства предназначены для строительства в пос. Новый Снежеток, куда переезжают наши соотечественники, жилых помещений, объектов здравоохранения, образования и культуры, инженерной инфраструктуры. Это первый опыт организованного переселения в рамках Программы


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: vepryk от 03 Июля 2012, 22:03:00
Луріам не плакай. Це від сусіда Влатка:
Цитировать
"Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! – а сила знову розцвіла.
Щоб жить – ні в кого права не питаюсь.
Щоб жить – я всі кайдани розірву.
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу".

Павло ТИЧИНА
Хорус а мене під 111 не підведуть. Га?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 03 Июля 2012, 22:31:12
Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" закликає долучитися до національної мобілізації та закликає зголошуватися для майбутніх акцій непокори усіх, кому справді небайдужа доля України.

Від 3 липня 2012 року на Театральному майдані та під стінами Тернопільської облдержадміністрації цілодобово стоятимуть намети.

Дамо гідну відсіч агресорам!

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/anonsy/031086/


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 03 Июля 2012, 22:55:23
Мова  -  та  ознака  ,  за  якою ідентифікують  приналежність  до  того  ,  чи  іншого  народу.  Українська  мова -  мова  нашої  держави  -  України.  Російська  мова  -  мова  держави  -  Росія.  Закон  про  мови  розділяє  Україну.  Слідуючий крок  -  участь  України -  Тобто  -ОКРАЇНИ  РОСІЇ  в путіно-медведовських  виборах  - царя  всея  русі.  Я звичайно  сміюсь ,  але  сценарій  чіткий  та  ясний  разом  з новими  приорітетами  зовнішньоекономічного  розвитку  України  ,  які нещодавно  оголосив  президент.  
Отже - Україна  змінила  зонішньополітичний  вектор  розвитку  з  європейського  на  російський  і  відповідно  мовний  закон.  А  що  буде  як  вектор  зміниться  на  китай?  Тра  буде  ієрогліфи  вчити????

закон  про  двомовність  іде  врозріз  з  національною  ідеєю -  ідеею державотворчості.    


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 03 Июля 2012, 23:01:35
Хорус а мене під 111 не підведуть. Га?
А Вас за що ???

цей закон від самого початку провокація, а ось уже і наслідки
Бійка під Українським домом - Київ Європейська площа
http://www.youtube.com/watch?v=edTCBSAiBBIНазвание: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: vepryk от 03 Июля 2012, 23:09:46
Хорус а мене під 111 не підведуть. Га?
А Вас за що ???
За форумну зраду:)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 03 Июля 2012, 23:11:14
що вони кричали в мегафон, я не розібрала?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон &
Отправлено: Stalex от 04 Июля 2012, 00:22:35
Свободівці вирушають до Києва. У Львові створено мобілізаційний штаб

Активісти Львівської обласної організації ВО "Свобода", зокрема депутати місцевих рад, сьогодні ввечері вирушають до Києва, щоб приєднатися до акції протесту біля Українського Дому. Про це повідомила голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" Ірина Сех.

"Ми закликаємо зголошуватися і приєднуватися до акції протесту, - зазначає Ірина Сех. – Львівська обласна організація ВО "Свобода" створила мобілізаційний штаб, куди можуть звертатися всі, хто хоче приєднатися до протесту у Львові, біля ЛОДА, а також вирушити до Києва".

Звертайтеся за телефонами 261 24 40 або 0676700564. Координатор мобілізаційного штабу – Ірина Сех.

Нагадаємо, що Львівська обласна організація ВО "Свобода" розпочала цілодобове пікетування Львівської облдержадміністрації. Біля ЛОДА (вул. В. Винниченка, 18) розгортають намети.
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/031092/


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 04 Июля 2012, 00:27:31
що вони кричали в мегафон, я не розібрала?
Вони: Шельму геть!

А начальник позаду беркута кричав російською: "А ну, вперёд!"
http://www.youtube.com/watch?v=70QGNvsDA1c


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 04 Июля 2012, 12:57:37
Олег Тягнибок: Український хет-трик
Литвин подав у відставку.

Янукович скасував підсумкову прес-конференцію.

Українці відбили всі потужні атаки "Беркуту".

От, що значить сила українського духу і воля до перемоги. Дякую всім, хто захищає українські цінності у цьому протистоянні. Продовжуємо національну мобілізацію.

Приєднуйтеся! І здобудемо нашу українську звитягу.
http://blogs.pravda.com.ua/authors/tiahnybok/4ff4057b1644e/

p.s. беркутівці після спроби відтіснити протестувальників  *horce* : http://www.youtube.com/watch?v=3voHvYwY9tE&feature=player_embedded   *sick*Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 04 Июля 2012, 13:20:09
>> беркутівці після спроби відтіснити протестувальників
Такі бідні аж плакати хочеться.
У сутичці з протестувальниками постраждало 10 «беркутівців»
А у них і діти і сім'ї і жінка дома чекає.
Версія вчорашніх подій від МВС.
http://www.youtube.com/watch?v=A_TFdnUD6uA

День другий
Беркут" штурмує "Український дім". Бійка.
http://www.youtube.com/watch?v=4rtiFIQdCRY

http://www.youtube.com/watch?v=poUINsxS6O0

Беркут біля Українського дому 04.07.2012
http://www.youtube.com/watch?v=qAVrAbUzXKo


Украинцы заставили "Беркут" снять осаду Укр. дома
http://www.youtube.com/watch?v=Xu03YGsJj38

А розгнівана жінка з вудочкою страшна сила  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=qA_7SRRb3Do

Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 04 Июля 2012, 14:10:21
Двуязиковим представителям фауни - чемодан, вокзал, россия....давай, досвидания! *вау, запалюеш*

З.Ы. Народився креатиф-демотиватор ))
(http://img507.imageshack.us/img507/8918/2yaz.jpg)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: серый от 04 Июля 2012, 14:39:58
Фу, мля :P Добре що обід пройшов...
А шо там Клічко робить?
Є відео де він українською говорить?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 04 Июля 2012, 21:46:06
звичайно що є - "Кличко і Беркут (http://www.youtube.com/watch?v=8pcO7qL4g28)"


Веб камера - на Європейську площу (http://videoprobki.ua/camera/88-evropeiskaya-ploshchad), прикро але киян могло бути і більше.
Бабло победит зло  :(

Правий Аристотель: Хто за природою належить не самому собі, а іншому і при цьому все-таки людина, той по своїй природі раб.
У раба не має власності, власної Країни, краю, мови, Батьківщини, власної думки,
рабу головне пайка, інструкції, робота - робот.

(http://neveru.com/wp-content/uploads/2010/09/rabinemi-300x213.jpg)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 04 Июля 2012, 21:52:47
Гарна  пісня на  українській  мові:
Ой у лузі червона калина
http://www.youtube.com/watch?v=yuvGeMYmsug


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: sponsor от 04 Июля 2012, 22:29:35
До пари! *Ukraine*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 04 Июля 2012, 22:40:51
Приєднуюсь *Ukraine*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: dedushka_Ho от 04 Июля 2012, 23:26:27
Они  со своей "законотворчостью" точно дождутся (точнее спровоцируют) горажданскую войну.
   Даже не войну, а революцию. Тогда им всё вспомнят. Хочется верить, что до этого не дойдет.


П.с. По ссылке выше, на ютьюбе, тетка с удочкой, это что-то! Экспрессия! Крупный план! Голливудский персонаж! Мел Гибосн забрал бы ее без проб! Но я бы использовал удочку как колющее оружие, а не рубящее. Видно, без тренировки...Там своих больше пострадало, чем легионеров.
(Кста, кто торгует удочками? Во реклама!)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: GROMOZEKA от 04 Июля 2012, 23:39:51
Гарна  пісня на  українській  мові:
Ой у лузі червона калина
http://www.youtube.com/watch?v=yuvGeMYmsug
підтримую...готовий зараз взяти зубну щітку поцюлювати жінку, доньку і Макса...і шурувати...я вже на грані!!!!


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: dedushka_Ho от 04 Июля 2012, 23:42:24
Зубна щітка мілко. Зайдеш до мене за вудкою.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 04 Июля 2012, 23:44:13
Днями на форумі викладав жартівливі поштові листівки (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=5622.msg185397#msg185397) початку ХХ ст.,
художника Володимира Гулака, але окрім жартів були у нього
і таки сюжети.

(http://oldpaper.kiev.ua/assets/images/vasil_gylak/gylak_058.jpg)

(http://oldpaper.kiev.ua/assets/images/vasil_gylak/gylak_035.jpg)

(http://oldpaper.kiev.ua/assets/images/vasil_gylak/gylak_029.jpg)

Слава Україні - Героям Слава!  *Ukraine*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: GROMOZEKA от 05 Июля 2012, 00:01:09
Зубна щітка мілко. Зайдеш до мене за вудкою.
я прийду за тобою!!!


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 05 Июля 2012, 08:52:37
Они  со своей "законотворчостью" точно дождутся (точнее спровоцируют) горажданскую войну.Но я бы использовал удочку как колющее оружие, а не рубящее. Видно, без тренировки...
(Кста, кто торгует удочками? Во реклама!)
Якщо  ви  хочете  вести  мову  про  щось  -  колюче-  ріжуче-  вам  сюди
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=6881.0
Або  якщо  вам  потрібно  щось  накшталт  газових  балончиків-  вам сюди
http://klubkrasoti.ru/c4/c660
Коли  лаком  для  волосся  попадеш  чітко  в  очі  -  вибиває  не  гірше  сльозогінного  мінтовського. Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 05 Июля 2012, 09:45:29
Товариство, хто може трішки більше ніж обурюватися на форумі а реально чогось вартий у цьому житті -  будь ласка: 3-98-56 або 0673108924

у всіх є невідкладні справи, сім'я, робота і так далі але хтось їде, і відстоює свою позицію при чому за свої кошти а хтось максимум геройствує на форумі...Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Митрий от 05 Июля 2012, 10:22:36
"«Оголосити в Івано-Франківську початок акції «Національна мобілізація» на захист української мови», - йдеться в документі. Координатором акції призначений секретар міськради Руслан Марцинків. (http://ua.politics.comments.ua/2012/07/04/177800/prikarpattya-ogolosilo-zagalnu.html)"

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради України від фракції «Наша України - Народна самооборона» Мустафа Джемілєв вважає закон «Про основи державної мовної політики», прийнятий напередодні парламентом країни, неприйнятним для кримських татар (http://ua.life.comments.ua/2012/07/04/177806/krimski-tatari-vvazhayut.html)


"Нації вмирають не від інфаркту.Спочатку ім відбирає мову!"
Ліна Костенко (http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/4/6968041/)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: GROMOZEKA от 05 Июля 2012, 17:46:16
Дід приїхав із села, ходить по столиці.
Має гроші — не мина жодної крамниці.
Попросив він:
— Покажіть кухлик той, що з краю. —
Продавщиця:
— Что? Чево? Я нє понімаю.
— Кухлик, люба, покажіть, той, що збоку смужка.
— Да какой же кухлік здєсь, єслі ето кружка. —
Дід у руки кухлик взяв і нахмурив брови:
— На Вкраїні живете й не знаєте мови. —
Продавщиця теж була гостра та бідова.
— У мєня єсть свой язик, ні к чему мнє мова. —
І сказав їй мудрий дід:
— Цим пишатися не слід,
Бо якраз така біда в моєї корови:
Має, бідна, язика і не знає мови.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 05 Июля 2012, 18:26:00
Український дім. Війна за мову

http://www.youtube.com/watch?v=BGsUJCZnFUY&feature=em-uploademail


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон &
Отправлено: серобан от 05 Июля 2012, 20:08:58
Украинский язык веками подвергался притеснениям со стороны тех государств, которые порабощали Украину. Сегодня мы живем в независимой стране, однако и сегодня над украинским языком нависла очередная опасность. И только от сплоченной позиции сознательного украинства зависит, не пополнит законопроект Колесниченко-Кивалова печальный список запретов, который приводим ниже.

 1622 - приказ царя Михаила с подачи Московского патриарха Филарета сжечь в государстве все экземпляры отпечатанного в Украине «учительной Евангелия» К. Ставровецкого.

 1696 - постановление польского сейма о введении польского языка в судах и учреждениях Правобережной Украины.

 1690 - осуждение и анафема Собора РПЦ на «киевския новыя книги" П. Могилы, К. Ставровецкого, С. Полоцкого, Л. Барановича, А. Радзивиловського и других.

 1720 - указ Петра I о запрещении книгопечатания на украинском языке и изъятия украинских текстов из церковных книг.

 1729 - приказ Петра II переписать с украинского языка на русский все указы и распоряжения.

 1763 - указ Екатерины IIпро запрещении выкладывать украинским языком в Киево-Могилянской академии.

 1769 - запрет Синода печатать и использовать украинский букварь.

 1775 - разрушение Запорожской Сечи и закрытие украинских школ при полковых казацких канцеляриях.

 1789 - распоряжение Эдукационная комиссии польского сейма о закрытии всех украинских школ.

 1817 - введение польского языка во всех народных школах Западной Украины.

 1832 - реорганизация образования на Правобережной Украине на общеимперских принципах с переводом на русский язык обучения.

 1847 - разгром Кирилло-Мефодиевского общества и усиление жестокого преследования украинского языка и культуры, запрет лучших произведений Шевченко, Кулиша, Костомарова и других.

 1859 - Министерством вероисповеданий и наук Австро-Венгрии в Восточной Галиции и Буковине предпринята попытка заменить украинскую кириллическую азбуку латинской.

 1862 - закрытие бесплатных воскресных украинских школ для взрослых в подроссийской Украины.

 1863 - Валуевский циркуляр о запрете давать цензурное разрешение на печатание украиноязычной духовной и популярной образовательной литературы: «никакой отдельной малороссийского языка не было и быть не может».

 1864 - принятие Устава о начальной школе, по которому обучение должно проводиться только на русском языке.

 1869 - введение польского языка в качестве официального языка образования и администрации Восточной Галиции.

 1870 - разъяснения министра образования России Д.Толстого о том, что «конечной целью образования всех инородцев" неоспоримое должно быть обрусение ».

 1876 ​​- Эмский указ Александра П о запрещении печатания и ввоза из-за границы любой украиноязычной литературы, а также о запрете украинских сценических представлений и печатание украинских текстов под нотами, то есть народных песен.

 1881 - запрет преподавания в народных школах и произнесения церковных проповедей на украинском языке.

 1884 - запрет Александром II и украинских театральных представлений во всех малороссийских губерниях.

 1888 - указ Александра II и о запрете употребления украинского языка в официальных учреждениях и крещения украинскими именами.

 1892 - запрет переводить книги с русского языка на украинский.

 1895 - запрет Главного управления по делам печати выдавать украинские книжки для детей.

 1876 ​​- Эмский указ Александра П о запрещении печатания и ввоза из-за границы любой украиноязычной литературы, а также о запрете украинских сценических представлений и печатание украинских текстов под нотами, то есть народных песен.

 1881 - запрет преподавания в народных школах и произнесения церковных проповедей на украинском языке.

 1884 - запрет Александром II и украинских театральных представлений во всех малороссийских губерниях.

 1888 - указ Александра II и о запрете употребления украинского языка в официальных учреждениях и крещения украинскими именами.

 1892 - запрет переводить книги с русского языка на украинский.

 1895 - запрет Главного управления по делам печати выдавать украинские книжки для детей.

 1911 - постановление VIIдворянського съезда в Москве об исключительно русскоязычном образовании и недопустимости употребления других языков в школах России.

 1914 - запрет отмечать 100-летний юбилей Тараса Шевченко; указ Николая II о запрете украинской прессы.

 1914, 1916 - кампании русификации Западной Украины; запрет украинского слова, образования, церкви.

 1922 - провозглашение частью руководства ЦК РКП (б) и ЦК КП (б) У «теории» борьбы в Украине двух культур - городской (русского) и крестьянской (украинской), в которой победить должна первая.

 1924 - закон Польской республики об ограничении использования украинского языка в административных органах, суде, образовании на подвластных полякам украинских землях.

 1924 - закон Румынского королевства об обязательствах всех «румын», которые «потеряли материнскую речь», давать образование детям только в румынских школах.

 1925 - окончательное закрытие украинского "тайного" университета во Львове

 1926 - письмо Сталина «Тов. Кагановичу и другим членам ПБ ЦК КП (б) У »с санкцией на борьбу против« национального уклона », начало преследования деятелей« украинизации ».

 1933 - телеграмма Сталина о прекращении «украинизации».

 1933 - отмена в Румынии министерского распоряжения от 31 декабря 1929 p., Которым разрешались несколько часов украинского языка в неделю в школах с большинством учеников-украинский.

 1934 - специальное распоряжение министерства воспитания Румынии об увольнении с работы «за враждебное отношение к государству и румынскому народу" всех украинских учителей, требовавших возвращения в школу украинского языка.

 1938 - постановление СНК СССР и ЦК ВКП (б) «Об обязательном изучении русского языка в школах национальных республик и областей», соответствующее постановление СНК УССР и ЦК КП (б) У.

 1947 - операция «Висла»; расселения части украинцев из этнических украинских земель «врассыпную» между поляками в Западной Польше для ускорения их полонизации.

 1958 - закрепление в ст. 20 Основ Законодательства СССР и союзных республик о народном образовании положения о свободном выборе языка обучения, изучение всех языков, кроме русского, по желанию родителей учеников.

 1960-1980 - массовое закрытие украинских школ в Польше и Румынии.

 1970 - приказ о защите диссертаций только на русском языке.

 1972 - запрет партийными органами отмечать юбилей музея И. Котляревского в Полтаве.

 1973 - запрет отмечать юбилей произведения И. Котляревского «Энеида».

 1974 - постановление ЦК КПСС «О подготовке к 50-летию создания Союза Советских Социалистических Республик», где впервые провозглашается создание "новой исторической общности - советского народа», официальный курс на денационализацию.

 1978 - постановление ЦК КПСС и Совета Министров СССР «О мерах по дальнейшему совершенствованию изучения и изложения русского языка в союзных республиках» («Брежневский циркуляр»).

 1983 - постановление ЦК КПСС и Совета Министров СССР «О дополнительных мерах по улучшению изучения русского языка в общеобразовательных школах и других учебных заведениях союзных республик» («Андроповский указ»),

 1984 - постановление ЦК КПСС и Совета Министров СССР «О дальнейшем совершенствовании общего среднего образования молодежи и улучшении условий работы общеобразовательной школы».

 1984 - начало в УССР выплат повышенной на 15% зарплаты учителям русского языка по сравнению с учителями украинского языка.

 1984 - приказ Министерства культуры СССР о переводе делопроизводства во всех музеях Советского Союза на русский язык.

 1989 - постановление ЦК КПСС о «законодательное закрепление русского языка как общегосударственного».

 1990 - принятие Верховным Советом СССР Закона о языках народов СССР, где русскому языку предоставлялся статус официального.

 2012 - принятие Верховной Радой Украины в первом чтении проекта Закона "Об основах государственной языковой политики", который грозит значительным сужением сферы использования украинского языка в ключевых сферах жизни в большинстве регионов Украины.
 Источник:
http://www.youtube.com/watch?v=iBzlRyz9VNk
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j4ewhrOD5c8
http://www.youtube.com/watch?v=AFlAzB0uCiA&feature=player_embedded


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 05 Июля 2012, 20:35:34
Таки  да  -  закон  про  мови  зазіхає  на  фундаментальні  основи української  нації  ,  гідність  ,  мову. 
Таки  -  да  -  війна  за  мову. 
Таки  -  да  - національна  мобілізація. 
запоріжський  марш
http://www.youtube.com/watch?v=rlhpi-WllkQ


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 05 Июля 2012, 20:59:59
Народ, ви для розрядки погуляйте по москальских ресурсах, наприклад ннм.ру
типове - "Бандерлоги против русской речи" http://nnm.ru/blogs/shamba/banderlogi-protiv-russkoy-rechi/
Каменти від братського народу взагалі запалюють
Цитировать
ХОХЛОПИДОРЫ ИМЕНИ ГЕББЕЛЬСА БЫЛИ ФАШИСТАМИ, ФАШИСТАМИ ОСТАНУТСЯ! ПИ...)ДОРЫ! ЗАПАДЕНСКАЯ ПИ)ДЕРОСНЯ!!!! ДЕБИЛЫ. ПОЛЯКИ ИХ НЕАВИДЯТ, В РОССИИ ЭТО — ФАШИСТСКИЙ ОТСТОЙ!
Цитировать
А эти шакалы глотки рвут не против русского языка, они, тупо, бабло западное отрабатывают.
Цитировать
украинский язык я воспринимаю как устаревший язык крестьян не отвечающий современным требованиям, несмотря на то, что срочно были придуманы новые слова, для пополнения скудного словарного запаса,
....

З.Ы. Особоисто для себе, в світі подій, вирішив, кінцево і безповоротньо витравити російську мову з щоденного спілкування. Нехай вже регійони вибачають.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 05 Июля 2012, 21:11:14
Для розрядки чи для зарядки?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон &
Отправлено: georg от 05 Июля 2012, 23:12:47
А тим часом ....

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/paucipavlyuk/a69864
Цитировать
...На фоні вулкану емоцій  затравки з голосуванням за мовний проект ,  у ВР фізично сиділо 73 особи,  які в поті чола голосували в парламенті сьогодні чужими картками

За сьогоднішній день  73 самозванці прийняли  20  законів  та  2 постанови а також   7 законопроектів, які від імені Верховної  Ради  подано суспільству як легітимні.  Кожен з тих хто сидів в залі голосував більше ніж за трьох.  Загальна сума сьогоднішніх дерибанів, пільг і витрат з того,  лише з що я можу оцінити, (а не все розумію), становить близько 300 мільярдів...

"...По-моєму, чувак, нас кинули..."(с)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Debris от 05 Июля 2012, 23:48:51
Є одне місце в поїзді. Кам’янець-Український дім ).
На 01:00 на залізничному.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон &
Отправлено: Horus от 06 Июля 2012, 00:01:28
"...По-моєму, чувак, нас кинули..."(с)

А чого дивуватись, колись чувак очканув і і навіть написав явку з повинною (http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/03/12/31059/)

Я, Чечетов М.В. ,заявляю...

(http://img.istpravda.com.ua/images/doc/b/f/bfb27fb-scan10001.jpg)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 06 Июля 2012, 00:09:07
майже за новим законом

Стаття 10.
...
2. Акти місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування приймаються і публікуються державною мовою. У межах території, на якій поширена регіональна мова або мова меншини (мови), що відповідає умовам частини третьої статті 8 цього Закону, акти місцевих органів державної влади і місцевого самоврядування приймаються державною мовою або цією регіональною мовою або мовою меншини (мовами) та офіційно публікуються на цих мовах.

(http://2000.net.ua/ai/4/44/44242/c3-1.jpg)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 06 Июля 2012, 00:24:54
Хто в драці, а хто... ви самі розумієте :)
На цьому відео видно лідерів двох політ сил -- реальної, яка протистоїть спецпризначенцям. І віртуальної -- яка безбожно піариться.

http://www.youtube.com/watch?v=YTdInttRZeQ&feature=em-uploademail


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 06 Июля 2012, 05:30:08
Невже час, з’ясовувати хто де був?  *mad* Як країні досягти ладу, вистояти,
як що вже зараз починають з’ясовувати дрібні стосунки,
сіяти зерна ворожнечі?
Це В той час коли людям потрібна згуртованість та віра.

Віктор Морозов, пісня "Треба встати і вийти"
http://www.youtube.com/watch?v=dqgGjMDBHBA

Степан Руданський - Над колискою (http://www.ukrlib.com.ua/books/printthebook.php?id=89&bookid=1)

....
І що божий день будеш досвіта
До роботи вставати;
Свою силоньку ні собі, ш мні,
А панам виробляти.

А там панові не вподобався,
Писарині якому,-
Ноги здибають , руки сплутають
І звезуть до прийому.

Станеш голий ти у "присутствії",
Як родила тя мати...
І зачнуть тебе пани з дохтором,
Мов коня, оглядати...

І забриють лоб - і до церкви враз,
Там присягу прикажуть;
У мундир вберуть, оружжя дадуть,
Світ навіки зав'яжуть.

Поженуть тебе в чужу сторону,
І зачнуть муштрувати,
І приказ дадуть - мову рідную
На чужую зламати...


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Митрий от 06 Июля 2012, 11:56:19
З.Ы. Особоисто для себе, в світі подій, вирішив, кінцево і безповоротньо витравити російську мову з щоденного спілкування. Нехай вже регійони вибачають.

от так, напевне, свідома більшість і відреагує.
всіляка Дія викликає Протидію. Цілком природно.

"1934 - специальное распоряжение министерства воспитания Румынии об увольнении с работы «за враждебное отношение к государству и румынскому народу" всех, требовавших возвращения в школу украинского языка." - спробував уявити це з точністю "до навпаки".
Але такого ніколи не відбутеться у сучасній Україні - депутати проголосували і підуть сьогодні у відпустки.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: UA от 06 Июля 2012, 14:03:27
ПАВЛИК МОРОЗОВ: ПРО МОВУ
http://www.youtube.com/watch?v=yutfdF5ps_U
Браво!


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: UA от 06 Июля 2012, 15:10:38
Зверненя "Anonymous" до громадян України
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ztFJUSYxib4


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 06 Июля 2012, 21:01:34
Справа  потихеньку  набирає  обертів:
зв'язку з прийняттям мовного закону. Львівська облрада вирішила через суд розірвати договір з обласною адміністрацією про оренду приміщень, зокрема, в будинках на вул. Винниченко 16 і 18.
http://news.liga.net/ua/news/politics/692979-zastupnik_v_lv_vskogo_gubernatora_zmusili_p_dtrimati_movu.htm
Іншими  словами-у  Львові  виборча  вертикаль  через суд  позбавляє  президненську  вертикаль робочих  приміщень.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: DW от 06 Июля 2012, 23:38:28
Варто прочитати супер написано .
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/olexiyklasztorny/a69598


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: UA от 07 Июля 2012, 13:21:16
Вчора був біля УБ на мітингу об'єднаної опозиції. Тільки я не зрозумів, про яку перемогу вони говорили? Що Литвин не підписав закон? Так це не їх заслуга (подивився б я чи не підписав Литвин цей закон, якби його виборчий округ був би на сході). Яценюк плів свої заготовки, які нічого спільного з дійсністю не має. Після закінчення мітингу "лідери опозиції" пішли разом з половиною мітингуючих. І ось тоді дійсно були не байдужі і не проплачені люди. І поставлю я галочку напроти об'єднаної опозиції тільки у голосуванні "До дупи", разом з ПР звичайно.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: bushold от 07 Июля 2012, 13:35:00
Яценюк человек Януковича. Его вводили 4 года назад именно с целью отцепить часть голосов опозиции на всех последующих выборах, пока его рейтинг не уйдет в ноль. Щас как раз пик его рейтинга, когда его можно использовать и выбросить.
Кличко вообще птица не понятная, сам наверно еще не решил куда ему и с кем. Другой все-таки у него менталитет.
Так что, голосовать там действительно только за "До дупи")))


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: vepryk от 07 Июля 2012, 14:17:51
bushold  А можна ваш останній абзац в підпис візьму?  :)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: DW от 07 Июля 2012, 14:22:10
Вчора був біля УБ на мітингу об'єднаної опозиції. Тільки я не зрозумів, про яку перемогу вони говорили? Що Литвин не підписав закон? Так це не їх заслуга (подивився б я чи не підписав Литвин цей закон, якби його виборчий округ був би на сході). Яценюк плів свої заготовки, які нічого спільного з дійсністю не має. Після закінчення мітингу "лідери опозиції" пішли разом з половиною мітингуючих. І ось тоді дійсно були не байдужі і не проплачені люди. І поставлю я галочку напроти об'єднаної опозиції тільки у голосуванні "До дупи", разом з ПР звичайно.
ну тоді Свобода  ;), надіюсь  проект під назвою Королевська і її джинсу нікто несхаває


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Debris от 07 Июля 2012, 15:35:58
І ось тоді дійсно були не байдужі і не проплачені люди.
Тут незрозуміло. Після уходу лідерів опозиції лишилися небайдужі чи навпаки з уходом лідерів пішли небайдужі і лишилися проплачені?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 07 Июля 2012, 22:07:12
виступ Тягнибока біля УД.

http://www.youtube.com/watch?v=tvJ4K7roMw0&feature=player_embedded


2 UA - якщо ти був і залишився б на 30 хв після виступу лідерів , ти би почув Андрія  Іллєнка який по полицям детально все розклав)))


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: UA от 08 Июля 2012, 01:11:04
та залишився я і не пам'ятаю ніякого Іллєнка. Донія на бусі "останньої барикади" пам'ятаю і виступ гурту "Скай" пам'ятаю ( прикольно дивитися на виступ з 3-х метрів :) ). Потім ще концерт і просто спілкування.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Debris от 08 Июля 2012, 01:23:29
Іллєнка треба знати в обличчя щоб пам’ятати ;). Ну і взагалі, він звертався до кого? До "Свободи". Кого це не стосувалося звісно не запам’ятали.
Було багато різних "оргів" які пропонували залишатися :).


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 08 Июля 2012, 09:25:31
Як  це  -  не  прикро,  але  -  ситуація  ідентична  ситуації  з  податковим  кодексом  ,  трудовим  кодексом.  Тобто  - сабака  лаєт  -  караван  ідьот....
Як  можуть  73  виб.ядка  займатись  законотворчістю  голосуучи  щонайменьше  трьома  картками...  Повна профанація  інституту  влади... 
Натомість  владі  до сраки  думка  народу  ,  і  вона твердою  поступ"ю  іде в  напрямку  задекларованої  нею  - ж  політики. 
Але  саме  прикре  не  те  ,  що  закон  приняли  ,  а  те  ,  що  завтра  він  вже  почне  діяти , а  народ  це  вже  ковтнув.. 
Отже  -  державна (народна)  підтримка  олігархам  ,  регіональним  мовам... 
Але  -  які  ще  важелі  впливу  залишились  в  НАРОДА  України  , щоб  відстояти  СВОЄ,  РІДНЕ,  від  діда  -  прадіда  -  мову????
http://www.youtube.com/watch?v=YAdgwqB-S5c


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: vepryk от 08 Июля 2012, 10:36:27
....
Як  можуть  73  виб.ядка  займатись  законотворчістю  голосуучи  щонайменьше  трьома  картками...  Повна профанація  інституту  влади... 

Якось ще за апельсинових, знайомий поляк з доброго дива подивився трішки канал "РАДА".  Потім дивувався-обурювався: То є сейм?  То є кримінал!?!  По телеку російськомовний депутат кнесету на подібне запитання відповів: Мои избиратели не поняли бы и расстроились. А так как мы все время в состоянии войны то (далі була багатозначна посмішка)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 08 Июля 2012, 12:18:12
Так, я також чогось не допетраю: а що за перемога?Хто кого і в чому переміг? І чого розійшлися-то? Хтось, хто був у Києві, розтлумачте мені, темній, якщо ваша ласка.
А то Українська правда тут отаке (http://www.pravda.com.ua/articles/2012/07/6/6968257/)пише про плани ПР, котра ні разу себе переможеною не почуває ???


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: UA от 08 Июля 2012, 12:24:27
Luiram, перемогла об'єднана опозиція, переміг Литвин, перемогла ПР. Кого? Думаю нас.
А ті хто не відчув перемоги залишилися біля УБ і надалі


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Debris от 08 Июля 2012, 14:29:12
Я от читаю останні коменти на форумі і прозріваю.
Ми що, різні новини читаємо, чи може різні фото-відео дивимося, різні мітинги слухаємо?
Викривлення фактів треба розбирати детально -
Як  це  -  не  прикро,  але  -  ситуація  ідентична  ситуації  з  податковим  кодексом  ,  трудовим  кодексом.  Тобто  - сабака  лаєт  -  караван  ідьот....
Як  можуть  73  виб.ядка  займатись  законотворчістю  голосуучи  щонайменьше  трьома  картками...  Повна профанація  інституту  влади... 
Депутати вже нічого не голосують. Сесія закінчилася і до 31-го об’явлено відпустку. Звісно може бути скликана позачергова сесія Верховної Ради.

Але  саме  прикре  не  те  ,  що  закон  приняли  ,  а  те  ,  що  завтра  він  вже  почне  діяти , а  народ  це  вже  ковтнув.. 
Брехня. Абсолютна брехня або неінформованість, але якщо не знаєш, навіщо писати?!
1. Хоч закон проголосований, проте він не підписаний спікером. В спікера тримтять губи і руки. Навіть Єфремов якось знервовано вечором 03.07.2012 розказував журналістам про перемогу.
2. Закон не почне діяти завтра. Тому що його ще має підписати "гарант". І вже після цього закон вступить в дію з 01.01.2013. А гарант підписати незавізований спікером закон не може.
3. Народ, принаймні його частина, домігся скасування прес-конференції гаранта і своїми діями призупинив ПР-машину.

Отже  -  державна (народна)  підтримка  олігархам  ,  регіональним  мовам... 
Але  -  які  ще  важелі  впливу  залишились  в  НАРОДА  України  , щоб  відстояти  СВОЄ,  РІДНЕ,  від  діда  -  прадіда  -  мову????
http://www.youtube.com/watch?v=YAdgwqB-S5c
Важелі лишилися. Про важелі писали тут http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=11969.msg185542#msg185542

І невеличке резюме, щоб стало ясно хто кого переміг.
Хронологія подій
03.07.2012 - ПР раптово ставить на голосування мовний законопроект. З численими порушеннями (порядок дений, кількість депутатів в залі) закон прийнятий (до речі в редакції першого читання).
Того ж дня опозиційні депутати під керівництвом В. Кириленка розпочинають голодування під Українським будинком. Під УБ підтягується "Свобода"
Вечером перша спроба "Беркута" зачистити підходи до УБ. Невдала.
04.07.2012 - намагання розчистити "західній прохід" для гаранта. Знову невдало. Яник скасовує конференцію, і правда "стрьомне" місце.
05.07.2012 - штовханина під УБ бо ж треба виконувати рішення суду який оперативно заборонив мітинги і акції під УБ.
06.07.2012 - вялотекуче протистояння - ми з цього боку, вони з того. Вечором 06.07.2012 "Свобода" отримує команду залишати УБ бо "цілей досягнуто".
На мою особисту думку залишилися люди, які не мають відношення до радикальних сил і яким цікаво "потусити".


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: vepryk от 08 Июля 2012, 15:32:15
Виграно один бій, утримано плацдарм. А що хотіли щоб Debris зїздив до києва і привіз голову Янучара в писаній торбі?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 08 Июля 2012, 15:47:43
А я проспіваю Свободівцям і всім справжнім захисникам пісню перемоги.
 Перемога була!
І це вже історія, 3-4 черевня 2012р, Перемога яку у захисників Українського дому,
вже ніхто і ніколи не зможе відібрати, справжня демонстрації сили Духу.
По хронології та важливості я б поставив цю подію на четверте місце в новій історії України, після майданів, а по нерівності в протистоянні "влада" = (організована злочинна банда)
 проти народу, на перше.
Зазвичай владу (Верховну Раду, державні інституції) брали в облогу, а тут був справжній захист,
а Український дім як символом - Української держави.
Сама будівля немає значення, але в ній мав виступати – в черговий раз брехати,
"Президент", Президент зрадник та негідник.
І ось цю гидоту захисники Українського дому до себе до дому не впустили.
Ось це її є головна перемога.
Невеличка купака людей-громадян протистояла добре підготовленій армії спец військ.  
Захист проходу білля колони Українського дому, можна порівняти з історичною битвою при Фермопілах, невеличке військо відчайдухів проти сили силенної,
властителя Всесвіту царя Ксеркса.
І ніхто з захисників не схилив коліна а всі стояли до кінця.
І це є справжня перемога живого українського духу.
Слава героям *Ukraine*

"This is Sparta"

(http://static.screenweek.it/2008/7/7/300-Immagini-dal-film-32_mid.jpg)

"This is Ukraine"

(http://graphics8.nytimes.com/images/2012/07/05/world/sub-ukraine/sub-ukraine-articleLarge.jpg)

ця фотографія вчора прикрашала "The New York Times"
Ukrainian Official Quits to Protest Russian-Language Bill (http://www.nytimes.com/2012/07/05/world/europe/top-ukrainian-lawmaker-quits-in-protest-of-language-bill.html)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 08 Июля 2012, 18:44:47
Більший ніж Кличко.
 
З приводу Кличка повертаю свої слова але з того відео було складно
зрозуміти як розвивались події. Вчора передивився нові надходження,
Бійка з "Беркутом" біля Укр.дому 4.07.2012 повна версія (http://www.youtube.com/watch?v=wnA1KunPvac)
http://www.youtube.com/watch?v=wnA1KunPvac
таки так, у той час коли свободівці відчайдушно зі своїм лідером у перших рядах захищали прохід, Чемпіон спокійно споглядав як беркут б’є та тисне людей.

А ось цей хлопець перший сприйняв на себе удар. (http://www.youtube.com/watch?v=Zo15uFe4Uow)
"Удар" назва партія чемпіона, але його там не було...
Під час штурму Беркут просто зніс хлопця і зажав у проході
через тиск на грудну клітину у хлопця виникла асфіксія через що той втратив свідомість, а ще він отримав вивіх коліна, а двометровий Кличко якій так само в ночі закликав бійців Беркута не чинити насилля навіть не ворухнувся.
Політик Кличко у бійки не лізе (http://www.youtube.com/watch?v=LKZv-bokaTk)Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 08 Июля 2012, 19:34:41
Пацани, споримо, що закон не набуде чинності. ;) Авторитетні люди запевнили, що це ПіаР, сценарій написано - привернення голосів західних виборців до президента, що його заверне.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: georg от 08 Июля 2012, 20:37:38
Танунеможебуть
А кого ж тоді перемагала опозиція?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 08 Июля 2012, 21:05:57
гарно Вакарчук сказав:


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 08 Июля 2012, 21:39:50
Спочатку не підпише, а потім буде так само як з Податковим кодексом.

Інакше втратить велику частину, своїх прихильників - українофобів .

акция 06_07_2012 "Я говорю по русски"
http://www.youtube.com/watch?v=fJLb8KwxQzQ

Тим більше, що я вважаю що всі ці питання вирішуються та плануються в кабінетах Кремля, а такі депутати як Колесніченко, Царьков, та наш гарант лише інструмент, мавпочки через яких втілюють цей план у життя.
Москва давно будує єдиний гуманітарний простір, один з інструментів цей фонд (http://www.mfgs-sng.org/activity/cultural_heritage/735.html),
і все це частина великого плану, побудови нового але вже федеративного союзу.

В такому плані український мові не може бути місця, інакше в наступному поколінні виросте нове покоління патріотів. А це не входить в плани імперії.

Може я собі це і надумав але для цього є всі підстави
достатньо звернути увагу на діяльність історика Корнілова (http://kornilov.name/vladimir-kornilov-nado-predupredit-partiyu-regionov-chto-nelzya-ostanavlivatsya/)
Цитировать
Директор украинского представительства Института стран СНГ, политолог Владимир Корнилов специально для «Крымского Эха» прокомментировал принятие Верховной Радой Украины законопроекта о государственной языковой политике.
— Владимир Владимирович, как вы
 прокомментируете принятие закона о государственной языковой политике?

— Я хочу предостеречь Партию регионов и авторов этого
 законопроекта от того, чтобы они представляли данный закон как решение языковой проблемы на Украине. Это полурешение, паллиатив — первый, небольшой шажок в сторону придания русскому языку статуса второго государственного. Потому для Виктора Януковича было бы большой ошибкой считать, что русский язык не должен иметь статус второго государственного – только таким образом и можно решить проблему многоязычия на Украине.

журналіста Чаленко якій організував акцію Альтернатива - Я говорю по русски
http://www.youtube.com/watch?v=kw_lxBfAxM8

Анальный вау фактор рулить, Чаленко заманює людей "бутербродами" з червоною
ікрою
(http://www.youtube.com/watch?v=X085i3VdtJs)

але все це сошки, ось фігури якими повині займатись СБУ та контрозвідка.

Игорь Шувалов (http://focus.ua/politics/184912/).

Глава администрации президента Сергей Левочкин признал, что его внештатным советником работает политтехнолог из России Игорь Шувалов.
Об этом Левочкин сказал на брифинге в Киеве.
Цитировать
"Это не секрет, Игорь Шувалов работает у меня внештатным советником. Я ничего плохого здесь не вижу", - отметил он.
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2011/03/17/6024639/

Але як? Коли : глава СБУ Валерий Хорошковский называет Шувалова "консультантом телеканала" Интер"

"Если вы говорите о Игоре Шувалове, то это достаточно одаренный и хороший и аналитик, и консультант. Если телеканал" Интер "считает необходимым его использовать с точки зрения его знаний, понимания процессов ..." (http://compromat.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2164:2011-04-02-05-14-06&catid=36:viewpointc&Itemid=54)

А тепер подумайти як Україна буде підтримувати власну мову
якщо такі люди як Шувалов та колишній ген. продюсер Першого національного,  теж громадянин Росії, Алексей Семенов (http://fz-news.ru/2010/05/15/9197/),
формують наш телепростір.

А чому я згадав Шувалова та Семенов дивимось далі, ще одна хроніка подій 3-4
і те що відбувалось за лаштунками Українського дому. Все було більш ніж серйозно, прес конференцію Президента готувили до останнього моменту і лише коли зрозуміли що взяти штурмом, Український дім без людських жертв не вдасться її в останій момент відмінили.

03.07.2012. Док. фільм
http://www.youtube.com/watch?v=YrCo-H30tdw

Український дім. День другий. За лаштунками УД.
http://www.youtube.com/watch?v=V4fmnathuU0


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 08 Июля 2012, 22:28:02
Танунеможебуть
А кого ж тоді перемагала опозиція?
А хз, чесно кажучи не схоже ні на опозицію, ні на перемогу. Серед всієї "опозиції" хібащо Кличко, заслуговує на повагу, решта клоуни-клоунами, здається, що самі правлячі оплочують їх вистави. Настільки воно недолуге та відразливе. Назвати перемогою неприхід президента на пресс-конференцію це остання стадія розкладання мозку. Опозіція навпаки, має боротись ЗА пресс-конференції з гострих питань, на яких можна наштрикати голок як в язика так і в дупу.
П.С. Але якщо Кличко і далі буде бігати з  отими товаришами, стояти за спинами, піддакувати, прийдеться констатувати що опозиції немає. Він єдиний, кого поважає країна, він має авторитет без плям, йому треба діяти як лідеру опозиції.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 09 Июля 2012, 00:05:11
Hooke, вибачайте але "Опозиція" лише міняє маски та костюми та використовує людей в своїх цілях, щоб ближче протиснутись до корита.

Бестрокове голодування Кириленко більше схоже на "разгрузочные дни", за ним
пішли люди а він їм - "Слава максималізму! (http://blogs.pravda.com.ua/authors/kyrylenko/4ff7f37c70d87/)"

Яценюк, під час акції змінює костюм на більш неформальну футболку з емблемою своєї політичної сили, власний охоронець йому допомагає.  (http://www.youtube.com/watch?v=siDdYAq-vhA)

Депутати "опозиції" готуються захищати дупу, бійці беркута штурмуть зовсім інший бік будівлі, той що тримає Тягнибок і Свобода.
http://www.youtube.com/watch?v=fSTD7v5smSk


Кличко як спортсмен безперечний авторитет.
Але чому він не звернувся до Киян, якщо йому дійсно болить,
чому не встав першим в ряду захисників а був за спинами?
Де його команда, де були його партійці ?
Тому я рахую що Свободівці праві - дешевий піар за чужий рахунок.

Для мене кумирів не існує, я лише констатую те що бачу.

Що таке "Удар"? Якась нова ідеологія, нова справедливість,
нова істина, ідеї, нова команда менеджерів? Що?
Кличко новий містер справедливість?
Майбутній гарант для цього втраченого покоління
 
- "Она гарантуэ, но не всегда дает... (http://www.youtube.com/watch?v=J2su29mNYQs)"

Або гарант стабільної державної пенсії та пільг для цих нелюдей,
які підняли руку на власний народ, захищаючи банду.
А хотелось применить силу? честно говоря Да, психология такая... (http://www.youtube.com/watch?v=deXZkv3_PKM)
Люди без сорому, для них громадяни України це натовп!!!  ???

Які гострі питання на пресс-конференції? Дайнка колись вже спитав і що?
Пресс конфернеції яку зірвали це рижесура Шувалова, готові питання та відповіді які мали втлумачити народу що покращення наступило, руїну подолано,
ЄВРО-2012 це триумф команди президента та партії регіонів.


P.S.
Цитировать
За всеми словами об ответственности, о рассудительности, о взрослом поведении стоит только одно – трусость. Ведь, если человек ведет себя малодушно в одной ситуации, он так же поступит и в другой. Не стоит думать, что тихоня, спокойно наблюдающий чужую беду,  внезапно перевоплотиться в бравого супермена, когда дело коснется уже его близких. Нифига. Так же будет наблюдать и скорбно качать головой.

це уривок з ЖЖ дружини - справжнього чоловіка, та Українця -  Дмитра Різниченко  (http://reznichenko-d.livejournal.com/)

Цитировать
Если кто не в курсе, на фото изображен мой законный супруг и отец моих детей – Дмитрий Резниченко. Как ни странно, его пока не посадили.

Вопрос дня стоит примерно так: имеет ли право мужчина, при наличии живых родителей, жены и детей, рисковать своим здоровьем и свободой ради идеологических баталий?

Сотни раз мне говорили, что я живу с психически неуравновешенным, эгоистичным и безответственным идиотом. И сотни раз я за такой базар посылала на хер.

Потому что для меня вопрос стоит иначе: имеет ли право мужчина обзаводиться женой и детьми, если он -  соплежуй?
http://mavkakrasiva.livejournal.com/45886.html (http://mavkakrasiva.livejournal.com/45886.html)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Debris от 09 Июля 2012, 00:48:04
Назвати перемогою неприхід президента на пресс-конференцію це остання стадія розкладання мозку.
Якби там не було "беркуту", спецзасобів і решти - так, це була б не перемога. Яка ж це перемога? Прийшов Яник, виступив на конференції, поспілкувався з людьми, потиснув пару долонь, поплескав пару спин. Ось це я розумію!
Але "беркут" там був! І враховуючи параноїдальну боязливість нашого гаранта, що дісталася йому з лихих 90-х, в умовно небезпечні місця він не полізе. І він не просто "не прийшов", він реально очконув. Явно було помітно, що прийняли рішення - "людей не чіпати, конференцію скасувати". Бо ж попереду вибори, а тут ще й МВФ, Європа, лаштунки демократії. Посони зважили факти і вирішили не ризикувати.
І ось тому - це перемога. Бо зробили це ті, хто приїхав туди і стояв під стінами.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: GROMOZEKA от 09 Июля 2012, 08:09:02
Або гарант стабільної державної пенсії та пільг для цих нелюдей,
які підняли руку на власний народ, захищаючи банду.
А хотелось применить силу? честно говоря Да, психология такая...
Люди без сорому, для них громадяни України це натовп!!! 


Перший чувак на відео засвітився в відео з Віталіком Клічком...вже тоді дивився на Клічка, коли його колеги посміхались чемпіону світу якось......
А взагалі беркутів мають якось (поощріть) тому і придумали шпиталь...а потім премії, дотації, можливо пенсія за станом здоров'я з ніх...вою надбавкою!!!!
А взагалі серед цих беркутів, я щось українців не побачив!!!! Який мент буде скаржитись журналюгам на свій народ!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=8pcO7qL4g28   от він герой перші секунди)))
http://www.youtube.com/watch?v=deXZkv3_PKM  от він герой перші секунди)))) якось невірю я ввипадковості....


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 09 Июля 2012, 12:36:25
 No comment  
*bugaga*
Представники партії «УДАР Віталія Кличка» у Кам'янці-Подільському (http://khmelnitskiy.klichko.org/news/show/302)

 
Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Debris от 09 Июля 2012, 12:47:14
Це Мельниченко в центрі?!


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 09 Июля 2012, 12:56:35
А хто ще  *вау, запалюеш*

No comment  2 - регіональною мовою

Жители города Енакиево (Донецкая область) поздравляют своего земляка, Президента Украины Виктор Януковича с днем рождения, который он празднует сегодня, 9 июля.
ч.1
http://www.youtube.com/watch?v=PMB8l-EDMJc
ч.2.
http://www.youtube.com/watch?v=5RChHWLAUss

(http://voronz.in.ua/sites/default/files/imagecache/imgcash-note-main/u1/33.jpg)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: GROMOZEKA от 09 Июля 2012, 13:34:26
А чо...Вован в Ударє???? *вау, запалюеш* Ти диви.....
No comment 
*bugaga*
Представники партії «УДАР Віталія Кличка» у Кам'янці-Подільському (http://khmelnitskiy.klichko.org/news/show/302)

 

Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: DW от 09 Июля 2012, 13:35:08
Коли дивлюсь таке відео спадає надумку  передати біля  9% східної частини Украіни  сусідам разом з любим їм президентов і Ко.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: DW от 09 Июля 2012, 15:42:56
Ну що "Господа"   та ішні  вас вкотре кличе рідна країна до себе

Путін хоче давати громадянство вихідцям з Російської імперії


Президент Росії Володимир Путін вважає за необхідне повернутися до питання про полегшений порядок надання російського громадянства колишнім громадянам СРСР.
Про це він сказав на нараді послів і постійних представників Росії в Москві, передають РИА Новости.
За його словами, необхідно знову повернутися до питання про полегшений порядок надання російського громадянства тим, хто був громадянином СРСР і прямим нащадкам народжених у Радянському Союзі або навіть у Російській імперії.
"Роль співвітчизників, що постійно проживають за кордоном, вимагає ґрунтовного переосмислення. Багато хто хоче бути корисним своїй історичній батьківщині, хочуть підтримати її, а наші закордонні утстанови все-таки часом недооцінюють такий настрій і такі можливості", - відзначив Путін.
Раніше представники правих сил неодноразово заявляли, що Росія активно паспортизує громадян Севастополя.
У той же час в Україні подвійне громадянство заборонене.Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: bushold от 09 Июля 2012, 17:23:55
В Россії демографічна криза. Населення зменшується дуже швидко. От вони і реагують.
От кому нам давати громадянство, щоб населення не зникло зовсім, це питання.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Blacky от 09 Июля 2012, 17:36:04
Вибачте, але який рік на календарі у DW?

Програма переселення співвітчизників в Росії давно визнана провальною.
 Пруф-лінк раз (http://www.km.ru/v-rossii/2011/07/08/migratsionnaya-politika-v-rossii/programma-pereseleniya-sootechestvennikov-prova).
Пруф-лінк два (http://3rm.info/18772-programma-pereseleniya-provalilas-iz-strany.html).
Докази №№ 3-333 знайдете без клопоту в Гуглі. Паспортизація Севастополя і переселення колишніх (і теперішніх) совків - це трішки з різних опер. Севастопольці нікуди не їдуть, на відміну від переселенців.
Але якщо до вас новини до цього часу поштові голуби носять, тоді все зрозуміло.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: bushold от 09 Июля 2012, 17:56:00
Щось я не зрозумів, при чому тут рік у DW?
Шановна вважає, що Росія може вирішити проблему демографічної кризи за 2011 рік? Вони просто ще добре не взялися:)
Може дійсно заберуть цей Донбас собі (аби тільки без війни).
Польща відкрила карту поляка (читай переїхало у Польщу на пмж за 5 років 2 млн. українців), Росія ввела свою програму переселення (будемо вважати ще мінус 5 млн.). Не говорю про Італію (орієнтовно на пмж 1 млн.) та інші країни Євросоюзу (ще пару млн.).
Тобто вже мінус 12-16 млн. Не врахувуючи тих хто сезонно їздить на роботу в інші країни.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Blacky от 09 Июля 2012, 18:29:56
Важко з вами.
Логіку даремно з шкільного курсу прибрали.
В першому ж лінку, який я наводила, читаємо:
Планировалось, что счет пойдет на сотни тысяч переселенцев, однако к 2010 году Россия приняла лишь 17 000 человек и членов их семей
Це з УСІХ країн - Казахстан, Узбекістан, Молдова, Білорусь і так далі.
Які мільйони? Звідки? Який рік на календарі у DW? :о)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 09 Июля 2012, 18:46:21
Ну  припустимо  -  не  переїхало  багато  народу  у  Росію  на  ПМЖ.  Але  -  в  Південній  Осетії  Росія  непогано  повоювала  захищаючи  "громадян  росії " ,  яним  щойно  видали  паспорти...Та  най  їм  грець  з  тією  Осетією...  Але  прецидент  2004  року  видно  вже  підзабули...  Проект  Південно  -  Східної  Української  Автономної  Республіки.  Абривіатура  -  ПіСУАР
Це  геополітика  .  сценарії  пишуть  у  Кремлі. 
Але  -  все  починається  з  мови.... 


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: DW от 09 Июля 2012, 19:46:20
Blacky що ви з тим роком:) , 2012;).


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 09 Июля 2012, 23:40:19
А чо...Вован в Ударє???? *вау, запалюеш* Ти диви.....
Я так розумію, депутат обласної ради там, де робиться щось корисне для міста. ;) А в Ударі, наскільки я вчитався пан Юрьев, ака "Подільський Кристал".

З рештою не можу не погодитись, опозиції, по суті, не існує. Ті ж "йайця" тільки в профіль. Тот же зайчик, неслабо нахапався при 3-х президентах, і он... вже опозиція, на бигмордах понтується вже з іншою, сидячою опозиціонеркою, що теж наколотила бабла, але вже при 4-х президентах. *вау, запалюеш*Ну прям захисники народу.  >:D


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 10 Июля 2012, 13:28:17
Лажанулись, мабуть у Юр'їва ні хто і не подумав, що хтось іноді переглядає партійні сайти.

А Мельниченко досить вірно себе позиціонує, нові  бігборди,
з месиджем  "Ми - кам'янчани" поруч з гербом міста, досить вдалі,
буде менше асоціацій з партією президента.

Вчора пізно добрався до компу але вчорашній виступ Путіна все ж таки передивився.
http://президент.рф/видео/1232 (http://президент.рф/видео/1232)
Як не крути, а говорить він як справжній Державний діяч,
чим вигідно відрізняється від нашого завгара.

Цікаве те, що виходячи з почутого, саме Путін та Росія мають бути найбільш зацікавленими у відміні цього дибільного закону якій веде до розколу країни.

Стратегічні наміри Росії, що до України, Путін окреслив досить чітко:
Цитировать
"Очень жаль, что вне рамок этого процесса пока остаётся братская Украина.
По самым независимым, объективным экспертным оценкам, присоединение Украины к этому интеграционному объединению, безусловно, дало бы и Украине, и всему процессу дополнительную динамику, было бы весьма положительным с экономической и социальной точек зрения.
 Повторяю, и для самой страны, и для всего объединения."

Цитировать
"Мы прекрасно понимаем и отдаём себе отчёт в том, что вопрос о путях
интеграции, об участии в различных интеграционных объединениях – это, безусловно, суверенный выбор украинского народа
и Украинского государства во главе с действующим руководством. Мы будем относиться к этому выбору с уважением, будем искать любые формы сотрудничества, самые оптимальные и подходящие, для того чтобы это сотрудничество не увядало, а, наоборот, активно развивалось.

Історична конфронтація яка існувала і до цього, ще більш поглибилась через цих дебілів,  з їх  регіональними мовами, і ще більше віддалили дві країни, посиливши на Україні антиросійські настрої.

 Зустріч президента Росії з дипломатичним корпусом проводяться кожні два роки,
на цьому зібрані декларуються головні стратегічні цілі зовнішньої політики Росії.
Це перша така зустріч Путіна після інавгурації
Якщо раніше під час цих зустрічей, Путін та Медведєв, більше говорили про світову колективну безпеку, і роль Росії, то цього разу я почув нові слова - зміна політичного іміджу і дипломатія "м'якої сили".

Цитировать
"Напомню, что политика «мягкой силы» предусматривает продвижение своих интересов и подходов путём убеждения и привлечения симпатий к своей стране, основываясь на её достижениях не только в материальной, но и в духовной культуре, и в интеллектуальной сфере. Пока надо признать, образ России за рубежом формируется не нами, поэтому он часто искажён и не отражает ни реальную ситуацию в нашей стране, ни её вклад в мировую цивилизацию, в науку, культуру"

Кому цікаво, тут на сайті (http://президент.рф/новости/15902)повна стенограм вчорашнього виступу Путіна.


P.S. Blacky, перед тим як когось повчати, не завадило б самій спочатку вивчити тему.


Название: "Інтер" на службі у репресивної машини реж
Отправлено: Stalex от 10 Июля 2012, 20:54:37
"Як стало відомо із засобів масової інформації, у середу, 11 липня 2012 року, на телеканалі "Інтер" вийде програма "Про життя" з маніпулятивною темою "Наказ вижити" (http://dusia.telekritika.ua/kurilka/18492). "Наказ", як виявляється, стосується бійців "Беркута", які намагалися розігнати мирну акцію протесту проти українофобського мовного закону Ківалова-Калєснічєнка. Свободівців теж попередньо запрошували на запис цієї програми, але потім запрошення скасували, очевидно, щоби не дати націоналістам зламати сценарій, написаний у владних кабінетах" – заявив заступник голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Мохник.

Андрій Мохник зазначив: "Саме тому глядачі не почують у програмі жодного слова про те, що саме під Українським Домом робив "Беркут" у кількості, що значно переважала кількість протестувальників; хто віддав "Беркуту" злочинний наказ напасти на організовану відповідно до Конституції акцію протесту та застосувати проти мирних мітингувальників спецзасоби – кийки і сльозогінний газ; скільки громадян постраждало внаслідок брутальних дій "Беркута". Найменші згадки про це, як свідчать учасники програми, буде вирізано, "аби не було політики" (http://blogs.pravda.com.ua/authors/slavinska/4ffae944a70bb/).

Натомість, у найгірших традиціях совєцького агітпропу, всупереч фактам, канал "Інтер" цією програмою втовкмачуватиме в голови українців, що під час акції протесту під Українським Домом проти українофобського закону Ківалова-Каліснічєка озброєний до зубів спецпідрозділ міліції "Беркут" був "брутально побитий озвірілими протестувальниками". На підтвердження цього, під мантру "ми відправляємо наших дітей захищати країну" покажуть батьків "постраждалих" "беркутівців", наголошуючи на тому, як ці "діти" "страждають".

Інтерівські маніпулятори промовчать про те, що саме ці "правоохоронці" виконують найбрутальніші накази режиму Януковича, що саме ці "постраждалі", перевдягнені в цивільне, брали активну участь у побитті мирних демонстрантів, які протестували проти знищення Андріївського узвозу фірмою Ахметова

http://gazeta.ua/blog/5258/pravda-pro-karalni-zagoni-vladi     <<<<< - ОБОВ'ЯЗКОВО ДО ПЕРЕГЛЯДУ!!!

Мета цієї інформаційної диверсії телеканалу "Інтер" очевидна – дискредитувати акції протесту проти режиму Януковича та підготувати в суспільстві ґрунт для політичних репресій щодо українців, які протестували проти українофобського закону Ківалова-Каліснічєнка про мову. Це ще раз засвідчує, що телеканал "Інтер", який належить Першому віце-прем'єр-міністру України В. Хорошковському, перебуває на службі у репресивної машини режиму Януковича. Без сумніву, "розслідування" кримінальних справ, які відкрила прокуратура за фактом "порушення громадського порядку під час протесту під Українським Домом, опір працівникам міліції та завдання їм тілесних ушкоджень під час виконання ними службових обов'язків" супроводжуватиметься маніпулятивним відеорядом з програми московського шоумена А.Малахова "Про життя".

Фабрикування таких програм є наслідком окупації українського інформаційного простору, лише з тією різницею, що за часів Кучми Медведчук розсилав "темники" з Банкової, а сьогодні це роблять безпосередньо з Кремля".

Довідка: 9 липня 2012 року представники МВС вдерлися до квартири, у якій прописаний член Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Іскра. Оскільки в помешканні не було ані свободівця, ані його рідних, міліціянти згодом по телефону погрожували матері свободівця.

Зі слів представників ВМС, міліція отримала завдання допитати в якості підозрюваних усіх, хто брав участь у "мовних" протестах у Києві.

Також у прокуратуру викликали на допит громадського активіста Дмитра Резніченка, який як громадянин виступив на захист української мови біля Українського Дому та намагався захистити жінок і літніх людей від побиття з боку працівників спецпідрозділу "Беркут".


Название: Re: "Інтер" на службі у репресивної машини реж
Отправлено: Horus от 10 Июля 2012, 22:19:49
Тому в темі "дві мови" я і згадував  Шувалова (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=11969.msg185604#msg185604) там ж окрім відео було ще посилання на статтю - "Политтехнолог власти, или Секреты информационной политики канала Интер" 2011.

Цитировать
...авторству Шувалова относится история с Олегом Тягнибоком. В разгар выборов все центральные телеканалы обошел спич Тягнибока на горе Яворина, где он призывал "бороться с жидвой и прочей нечистью".
Идея Шувалова заключалась в том, чтобы приставить по Тягнибоком камеру канала "Интер", которая будет снимать все его публичные выступления. В течение двух недель журналисты сопровождали тогдашнего депутата от "Нашей Украины", пока он не "выстрелил". Понимая последствия, Ющенко исключил Тягныбока из фракции.
мова йде про події минулі, але Шувалов і досі працює на команду тому він і був білля УД.
Цитировать
С помощью канала "Интер" Шувалов задает матрицу политической жизни - например, уже длительное время бросается в глаза постоянное присутствие на эфирах у Киселева всей линейки партии "Свобода" - если не Тягнибок, то Фарион, если не Фарион, так Ильенко, если не Ильенко, так Мирошниченко.

Это - типичная попытка искусственного моделирования политического поля с целью максимального содействия Виктору Януковичу на следующих выборах президента.
...
Кроме того, радикализм Тягныбока должно сыграть ту же роль, что и в 2004 году - он призван Банковой быть пугалом, на фоне которого Янукович выдаваться взвешенным и мудрым политиком. Хотя, наверное, Тягнибок и сам хорошо понимает причины аномально частого появления своих соратников в эфире канала "Интер".
Можно було не створювати окрему тему, а продовжити "Дві мови"
об'єднав


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 11 Июля 2012, 12:48:33
Арсеній Яценюк, розказав Мустафі про що він говорив по телефону (http://www.youtube.com/watch?v=MMmPAK314Gw),
перед початком штурму Українського дому.
http://www.youtube.com/watch?v=xmIWX0yzJ2EНазвание: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон &
Отправлено: Elena от 11 Июля 2012, 16:03:58

Телеведущий программы «Воскресное время» Петр Толстой уволился с российского Первого канала после скандального заявления о принудительном насаждении в Украине государственного языка и фальсификации русской истории

Телеведущий и руководитель воскресной информационно-аналитической программы «Воскресное время» на российском государственном Первом канале Петр Толстой остался без работы.

Как сообщалось, сюжет на российском Первом канале спровоцировал скандал в украинско-российских отношениях. В программе «Воскресное время» ведущий, рассказывая о принятии в Украине языкового закона, сообщил о проводимой в стране «насильственной украинизации». «В стране, где живет более 20 миллионов русских, принудительно повсюду насаждался украинский язык и извращалась русская история, прививалось вранье про геноцид украинцев и про героизм бандеровцев», — говорится в сюжете Первого канала.

http://news.zn.ua/POLITICS/veduschiy_pervogo_kanala,_zayavivshiy_o_prinuditelnoy_ukrainizatsii_20_mln_russkih,_ostalsya_bez_rab-105240.html


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Debris от 11 Июля 2012, 16:56:42
Так "лишився без роботи" чи "звільнився"?

П.С. Текст він сам собі написав?
П.П.С. Я коли це відео побачив... ну п..ц


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Elena от 11 Июля 2012, 17:20:29
Я так поняла"ушли по собственному".


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: DW от 11 Июля 2012, 17:56:26
потрібно не йому звільнятись , а звільняти писаку.

Чукча - не читатель, Чукча - писатель *umnik*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: georg от 11 Июля 2012, 19:01:32
Цитировать
Петр Толстой уволился с российского Первого канала

после скандального заявления о принудительном насаждении в Украине государственного языка и фальсификации русской истории

Між одним та іншим зв'язку - ноль.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Elena от 11 Июля 2012, 19:21:25
За что купила, за то и продала. Вероятнее всего автор имел в виду принудительное насаждение русского языка, а что Толстой там говорил о русской истории - понятия не имею, не смотрела. Видно, что статья написана на скорую руку, но вообще просматривается смысл.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: DW от 11 Июля 2012, 19:37:36
так по вашей ссылке и видео есть;)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Elena от 11 Июля 2012, 22:08:35
Вот, теперь посмотрела и прослушала. Ребята!!!!! Давайте жить дружно!!! Я- космополит и проблема языка неи является такой острой. Пущкпб еы у нас тут самый по всему( хотя, я помню еще те времена, когда ты писал очень граммотно по-русски!)))))))) Также и Дебрис. А потом вас всех переклинило на мовую Нехфй залишется, але головною! Я уважаю украинский народ и отдаю свое Я за украноязычие, но не как основное. Все же история нас как бы соединяет.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Graf от 13 Июля 2012, 16:27:16
(http://texty.org.ua/mod/file/thumbnail.php?file_guid=37832&size=large)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 14 Июля 2012, 00:20:43
Ми - хлопці з Бандерштадту - http://www.youtube.com/watch?v=DRbnfuRaKJk&feature=em-uploademail


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: DW от 15 Июля 2012, 21:06:37
Фанати "Динамо": в Україні 46 мільйонів язиків, але мова у нас одна *Ukraine* *Ukraine*


http://www.youtube.com/watch?v=uyTV7gtA92c&feature=player_embedded


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: georg от 16 Июля 2012, 11:19:11
Кажуть жи за тиждень буде друга частина марлезонського балету :

Цитата: http://www.unian.ua/news/515034-zmi-martinyuk-moje-stati-spikerom-23-lipnya-pislya-zjizdu-partiji-regioniv.html
Наступне засідання Ради, щоправда, позачергове, вочевидь відбудеться 23 липня, після з'їзду партії регіонів, який пройде 20 липня, повідомили джерела в партії влади. Позачергове засідання і стане, швидше за все, останнім для Володимира Литвина як голови парламенту. Його місце, за інформацією ТСН-Тижня, найімовірніше займе комуніст Адам Мартинюк. Саме він і поставив так звані "мови" на голосування , тож він їх і підпише та передасть в Адміністрацію президента.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Medlay от 16 Июля 2012, 16:56:17
Я уважаю украинский народ и отдаю свое Я за украноязычие, но не как основное.
А как какое? Второстепенное?

И еще вот по этому моменту:
Все же история нас как бы соединяет.

Национальный состав в 1897 году:
украинцы 80,9 % евреи   12,2 % русские 3,3 % поляки   2,3 %
http://ru.wikipedia.org/wiki/Подольская_губерния

Если история так соединяет, то Елена, при принятии закона куда мне обращаться, если я хочу принимать квитанции за интернет на идише?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 17 Июля 2012, 18:20:24
Бійка біля Укрдому за участі О.Тягнибока -  http://www.youtube.com/watch?v=wGB0eTpYDyw&feature=em-uploademail   Не словом а ділом і вперших рядах!


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 17 Июля 2012, 19:12:55
Нічого особистого, але Ви насправді вважаєте, що  "діло", котре найкраще характеризує політика - то бійка?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: DW от 17 Июля 2012, 21:23:28
Як казав ВЮщ "Не словом а ділом".А що мені подобається  *respekt*, так як прадавні часи лідер очолював бій і був в голові колони, а не ховається за спинами рядових громадян.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Debris от 17 Июля 2012, 22:22:40
Угу. Це вже потім камандіри прохавали, що за перебігом подій можна спостерігати з холма.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Stalex от 17 Июля 2012, 22:26:52
головне що ніхто не має права закидати що Тягнибок кидає людей на беркут *horce* Він сам йде а люди підтримують  *Ukraine*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 17 Июля 2012, 23:23:17
Нічого особистого, але Ви насправді вважаєте, що  "діло", котре найкраще характеризує політика - то бійка?
А  -  чо  -  нє??
Я  навіть  не  уявляю  слуг  народа  в  вр  без  бійок  і  поносення  одне  одного..  
Дивно  -  чому  вони  (ті  що  отримали  мандат  народної  довіри)  ще  не  використовують  колюче- ріжучих...  чи  не  лрганізовують  терактів   -  там  -  би  вони  таки  примінили  свої  проффессчійні  навикчки...  
І  чому  як  їм (слугам)   можно  то  нам  (народу) нільзя???
а  народу  нізя??? (http://www.youtube.com/results?search_query=%D0%B1%D1%96%D0%B9%D0%BA%D0%B8++%D0%B2++%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D1%96%D0%B9++%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%96)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Мамарига от 22 Июля 2012, 18:20:39
Ні в якому разі не можна погоджуватись на другу мову(російську)в державі якій певно хочуть надати статус з початку  регіональної а потім держаної щоб зруйнувати Україну-це вигідно окупантам така мовна політика. >:D


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Чавун от 22 Июля 2012, 23:37:50
Спс, Кеп
флуд. попередження


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 22 Июля 2012, 23:47:53
.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 23 Июля 2012, 22:56:11
Політичні ігри навколо мови по-кам’янецьки - мій улюблений  ;) сайт новин
http://novini.net.ua/?p=12003#more-12003


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: GROMOZEKA от 23 Июля 2012, 23:49:47
Вибачте...троха після весілля)))) Але вважаю хто мовними питаннями розпереживався)))) той баран....Все просто))) треба аби кацапам було в нас не комфорто, як нашим робітникам в Москві...до мене родичі жінчині приїзджають, з Алопаєвська...А їх мєнти не грузять)))не порядок)))то я їх курва сам нагнітаю.....через 5 днів щебечуть на Українській щирій без акцента, на базарі купую бринзю на рядах продали за 30гр... а після мене спитались... а їм за 35)))) питають чому дорого? Я сказав_ вивчите мову буде дешевше)))Коли мене спитали чому я( извените какие Ваши показания єлектрического счетчика) я відповів що я не розумую мови на якій зі мною спілкуються))     Елементарно))) Мій Макс)))Коли хвалю)))) на Українській))) * * *- тіко російською)))

мат. попередження


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Zemljak от 24 Июля 2012, 10:29:39
 Багато мов - одна країна , державна - одна українська
 в Україні,як російська- в Росії.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: серый от 24 Июля 2012, 11:17:06
треба аби кацапам було в нас не комфорто, як нашим робітникам в Москві...... а їм за 35)))) в
А шо ж ти так слабо тільки на бринзу кидаєш?)) Треба було "як наші в Москві": хай би плитку тобі поклали чи шпалери поклеїли ;D
Я так поняв шо бринзу купляли до 5 днів перебування в Кам"янці, бо після 5 "без акцента")


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Dokka от 31 Июля 2012, 18:11:34
Ось і сталось: Литвин сьогодні підписав "мовний" закон і передав на підпис президенту. Слово за гарантом.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 08 Августа 2012, 18:06:38
 ЯНУКОВИЧ ПІДПИСАВ "МОВНИЙ" ЗАКОН
http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/8/6970455/


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: bushold от 08 Августа 2012, 18:11:42
Ну наконец-то, теперь наговорюсь.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 08 Августа 2012, 22:37:55
Сцйенарій відпрацьовано. Сабака лаєт - караван - ідьот.  
Залишається питання - чому - українці -  це - сабака, а уряд - це караван.
Мож -навпаки - нас - же - більше . Ми-ж сильніші.
Але - це ще потрібно довести. мож ми як неарод - таки нічого неварті , і подавно нам? Типу - ярмо на шию і пахать і ф стойло , і вироджуватись,та самоліквідовуватись від безвиходдя  на землі славних предків - скітів, русів,козаків.
Чи варті ми культурної спадщини предків?Чи гідні ми їхнього славного імені?Чи зможемо ми захистити пам"ять наших батьків, дідів-мову....


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Kapnyxa от 09 Августа 2012, 00:16:27
Чи варті ми культурної спадщини предків?Чи гідні ми їхнього славного імені?Чи зможемо ми захистити пам"ять наших батьків, дідів-мову....
Ні.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 09 Августа 2012, 08:10:43
Чи зможемо ми захистити пам"ять наших батьків, дідів-мову....

Ні тому що
"хоть небольшое, но оно идет" *аццтой*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Zemljak от 09 Августа 2012, 12:41:01
Чи варті ми культурної спадщини предків?Чи гідні ми їхнього славного імені?Чи зможемо ми захистити пам"ять наших батьків, дідів-мову....
Ні.
  Проста відповідь на складне питання.В історії подібне вже було на початку 20ст.І взагалі чи можна нашу історію називати суцільнославною?Це не так,була слава і були поразки .Поразки були завжди від зрадництва.На сучасному етапі головна проблема- квола,аморальна еліта , що не виконує  інтелектуальної і організуючої ролі.Подібні ситуації були , але не в умовах незалежності.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: X.A.M. от 13 Августа 2012, 15:55:14
В Одессе русский язык получил статус регионального
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/politics/9898833/?frommail=1

Собираем подписи на польский?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 13 Августа 2012, 16:16:01
Назло кондуктору?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 13 Августа 2012, 18:19:18
А казали, що непідпише. Говорили,що не приймуть.Як можна намагатись переконати когось,якщо той- хтось не розуміє жодного вашого слова. Це - як німий розповідає по телефону глухому про фільм із субтитрами.


  І взагалі чи можна нашу історію називати суцільнославною?
Я нічого не говорив про ізтор (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%80%D0%B0)ію.
Я казав про культурну спадщину предків,їх славне ім"я, та пам"ять.
І не треба собі на голову лайно лити, бо від цього людина стає ще більшжалюгідною....


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 13 Августа 2012, 22:44:33

Собираем подписи на польский?
Підпишусь під майже любим збором підписів, польским, мадярським, полінезійським, і т.д.
Тільки так можна завалити це неподобство, бюджет просто не потяне витрати по вулицям/бланкам/печаткам, ніхто ж ці статті так не фінансує. Тоді тре подавати в суд, на порушення цього "закону" та нерівні права мов.
Подивимось, як тоді заспівають.

Де підписуватись?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 13 Августа 2012, 22:58:57
В суд? не смішіть...Нову скоромовку знаєте?
Конституційний суд констатував неконституційність Конституції.
Тренуйтеся


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 14 Августа 2012, 11:44:55
Дякую, буду тренуватись, а Ви насолоджуйтесь своєю бездіяльністю, планомірно просуваючись до Іллі Ілліча Обломова.
Цитировать
Потянулась бы за этим длинная ночь, скучное завтра, невыносимое послезавтра и ряд дней все бледнее, бледнее…
Або згадайте оце
Прикарпатець виграв суд проти України у Євросуді на ?154 тис.
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?prikarpatets_vigrav_sud_proti_ukrayini_u_yevrosudi_na_154_tis&objectId=1260994


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 14 Августа 2012, 20:40:23
Ну, якщо в хід класика пішла, то це вже серйозно :)
От прямо сиджу і прям насолоджуюся. Ні, ще рахую, у скільки мені обійдеться судова тяганина з державою Україна, чи вистачить моєї зарплати, котра "хоч потроху, але збільшується"
 Якщо серйозно, то судитися в карманних судах - ще менше користі, ніж стояти самому під ВР з протестом.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Xen от 14 Августа 2012, 22:33:53
Залишається нагнутись, та розвести булки.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 15 Августа 2012, 09:31:43
рахую, у скільки мені обійдеться судова тяганина з державою Україна
Ага, розхожий штамп, вас цікавить скільки вам буде коштувати подання заяви? ;) Чи винаймання самої кваліфікованої але непотрібної армії адвокатів. Я ж вам дав зсилку, подивіться скільки він потратив. ))))
Подати заяву, то копійки, представляти свої інтереси - за вхід гроші не беруть. Те, що ви програєте в суді - 99.9999%, але маючи на руках рішення найвищої інстанції, можете також за копійки подати в Ойропейський суд по правам людини, а там вже не так безнадійно.
Якщо хочете, можете навіть не з'являтись на засідання, залишаючи в суді клопотання розглядати справу без Вашої участі, оскільки довіряєте суду а всі аргументи виклали в заяві.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 15 Августа 2012, 10:25:24
От що мені на нашому форумі подобається - то це те, що всі герої чиїмсь коштом. Чудова позиція: ви пишіть, робіть, подавайте, а я підпишуся, покажіть тільки, де? І я вже не бездіяльний, не обломов, я борюся, можу навіть комусь порадити, в яку позу ставати.
 А хто ж цей таємничий хтось, котрий має писати, носити і в суд подавати? Мабуть, той, хто завжди? Маю пропозицію: на цей раз ви, хлопці, починайте збирайте підписи, та хоч і за польську, а я з задоволенням прийду і підпишу.  І з собою ще людей 50-60 приведу. І в суд буду ходити. Покажіть, підписувати де?


Название: Мова Орків для Кам'янця-Подільського як регіональна
Отправлено: X.A.M. от 15 Августа 2012, 12:13:25
http://thearidi.3bb.ru/viewtopic.php?id=343


Название: Мова Орків для Кам'янця-Подільського як регіональна
Отправлено: X.A.M. от 15 Августа 2012, 12:14:07
Готмог - Конституція
Дудгох - Бюджет


Название: Мова Орків для Кам'янця-Подільського як регіональна
Отправлено: X.A.M. от 15 Августа 2012, 12:14:46
Гот - Мер
Готпир - Депутат


Название: Мова Орків для Кам'янця-Подільського як регіональна
Отправлено: X.A.M. от 15 Августа 2012, 12:17:43
Шаман - Врач


Название: Мова Орків для Кам'янця-Подільського як регіональна
Отправлено: X.A.M. от 15 Августа 2012, 12:21:58
    _


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 15 Августа 2012, 15:58:14
От що мені на нашому форумі подобається - то це те, що всі герої чиїмсь коштом. Чудова позиція: ви пишіть, робіть, подавайте, а я підпишуся, покажіть тільки, де? І я вже не бездіяльний, не обломов, я борюся, можу навіть комусь порадити, в яку позу ставати.
 А хто ж цей таємничий хтось, котрий має писати, носити і в суд подавати? Мабуть, той, хто завжди? Маю пропозицію: на цей раз ви, хлопці, починайте збирайте підписи, та хоч і за польську, а я з задоволенням прийду і підпишу.  І з собою ще людей 50-60 приведу. І в суд буду ходити. Покажіть, підписувати де?
Мадам, для чого стільки тексту? Є чудова політична сила, яка здатна за це взятись та поборотись - Свобода. Їй і карти в руки і голоса на виборах.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 15 Августа 2012, 17:13:54
Для ясності, сер. Амінь


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 16 Августа 2012, 00:05:23
65-річна народна артистка Росії Тетяна Васильєва не змогла придумати нічого кращого, як привселюдно оголитися перед українським президентом у Севастополі. Таким чином знаменита актриса хотіла висловити Віктору Януковичу свою вдячність за підписання мовного закону.
http://gazeta.ua/articles/politics/_aktorka-tetyana-vasileva-rozdyaglasya-pered-yanukovichem-na-znak-podyaki/450951
Як по-вашому, це проблема України чи Росії?
І де вона лишень такий здорвенний прапорець собі придбала? ???


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 16 Августа 2012, 09:51:30
Яка щира та непідкупна радість, адже раніш її в Севастополі, за російську мову, мабуть спалили б живцем. А тепер бач, можна язикувати "гаварить". Давно не лазив по великороських сайтах, мабуть там серйозна істерія, піду потролю чорнорубашечників. )))


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Serega36 от 16 Августа 2012, 11:26:56
65-річна народна артистка Росії Тетяна Васильєва не змогла придумати нічого кращого, .............
Может ей просто жарко стало?))
Может ему попу хотела показать да не успела, а он себе там нафантазировал?))
Раздуть скандал просто (фамилия автора заметки на ссылке не указывается), а неплохо бы услышать ее мнение или комментарий.

PS.  Вряд ли вид обнаженной 65 летней дамы  обрадует хоть кого нибудь... *hz* вэээээ....


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: X.A.M. от 16 Августа 2012, 12:20:37
У Севастополі та Запоріжжі російська теж стала регіональною (http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/16/6970923/)


Название: Регіональною може бути лише російська, а не мови "купки людей"
Отправлено: X.A.M. от 16 Августа 2012, 14:56:43
Лише українська та російська мови наразі потребують особливого статусу на території України.
Про це заявив заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, повідомляє Радіо Свобода.
"46 мільйонів людей розуміють дві мови: російську й українську. Не болгарську мову, не угорську мову, не румунську мову, не єврейську мову, ідиш, чи іврит, я не знаю як там. Ці мови розуміє лише купка людей. Ми говоримо про дві мови, які розуміє увесь народ", – сказав Чечетов.
Водночас, за словами депутата, закон про мовну політику відповідає усім вимогам Європейської хартії із захисту регіональних та міноритарних мов.

http://www.pravda.com.ua


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: georg от 18 Августа 2012, 09:13:03
Турецька мова може стати регіональною на Херсонщині

Турки, які компактно проживають на Херсонщині у сільській місцевості кількох районів, можуть поставити питання про надання їхній мові статусу регіональної.

Про це заявив у п'ятницю глава Херсонської облради Віктор Пелих на брифінгу після сесії, на якій було прийнято рішення про надання російській мові статусу регіональної на території Херсонщини.

"Можливо, у сільських територіях - є і турки у нас компактно живуть, є і татари, які компактно живуть, де більше відсотків - вони теж приймуть рішення. Є закон ("Про засади державної мовної політики"), ну що нам робити? Ми законослухняні громадяни. Будемо виконувати", - цитує Пелиха "Укрінформ".

http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/17/6971044/


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 18 Августа 2012, 11:30:49
Вчора перечитував класиків

Сталин И.В. Выступления на III Всероссийском съезде Советов
рабочих, солдатских и крестьянских депутатов 10–18 января 1918 г.
(http://grachev62.narod.ru/stalin/t4/t4_09.htm#r1)

Один из вопросов, – указывает докладчик, – который особенно волнует в настоящее время Россию, это вопрос национальный. Серьезность этого вопроса усугубляется тем, что великороссы не составляют абсолютного большинства населения в России и окружены кольцом других, “недержавных” народов, населяющих ее окраины.
Царское правительство, учитывая серьезность национального вопроса, старалось держать национальные дела в ежовых рукавицах. Оно проводило политику насильственной руссификации окраинных народов, методом его действий являлись запрещения родного языка, погромы и другие гонения.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 18 Августа 2012, 21:09:40
У нас всі рівні, але деякі (не будемо показувати пальцями) рівніші. >:(
Цитировать
У місті Ізмаїл Одеської області міськрада відмовилася розглядати питання про надання болгарській мові регіонального статусу нарівні з російською.

Як пише ZN.UA, депутати на позачерговій сесії міськради 15 серпня закріпили за російською мовою регіональний статус.

У той же час, представники низки громадських організацій звернулися до влади міста з проханням включити до порядку денного питання про закріплення за болгарською мовою статусу регіональної, надавши для цього необхідні дані. Однак їм було відмовлено.
http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/18/6971054/
Скільки там у нас поляків та вірмен у Кам'янці?


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Чавун от 18 Августа 2012, 22:35:28
Яка різниця? Вони вже фактично асимільовані.


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: X.A.M. от 19 Августа 2012, 01:56:36
Цитировать
Стаття 7. 3
Право ініціювання питання щодо застосування заходів, спрямовані на використання регіональних мов або мов меншин належить також мешканцям території на якій поширена ця мова.
У разі збору підписів понад 10 відсотків осіб, які мешкають на певній території місцева рада зобов’язана прийняти відповідне рішення протягом 30 днів з моменту надходження підписних листів. Дії, або бездіяльність місцевої ради може бути оскаржена до суду в порядку адміністративного судочинства.
Стаття 7. 4
Чисельність регіональної мовної групи на певній території визначається на підставі даних Всеукраїнського перепису населення про мовний склад населення у розрізі адміністративно-територіальних одиниць (Автономної Республіки Крим, областей, районів, міст, селищ, сіл).

Польская для меня родная. только не кто ее не хочет научить! Где подписываться?

З.Ы. А геймеров сколько? Чей родной язык орков? :-)
(http://webcommunity.org.ua/files/2011/02/141188-300x225.jpg) - бачимо схожість орка з козаком, одяг, тіло, зброя, зачіска! (http://webcommunity.org.ua/2011/02/20/dzhura-%E2%80%93-intelihentnyj-ork-21st-riven-myslyvtsya-za-znannyamy-ta-vyzhyvannyam/)  ;D


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 19 Августа 2012, 16:06:50
Повторюсь, до лампочки рідна чи ні, знаю мову чи ні, кажіть де малювати підпис.  *horce*


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: shen от 20 Августа 2012, 10:59:28
Пропоную подати кам’янецький суржик ( такого немає ніде ) як регіональний та визнати його мовою, а також від усіх громад Кам’янця по мові, нехай ім с..ки пріють всі документи та назви переписувати.


Название: Будемо доводити маразм до абсурду
Отправлено: X.A.M. от 20 Августа 2012, 15:18:06
Цитировать
Словами «будемо доводити маразм до абсурду» Сергій Акимович прокоментував підписання Президентом закону про мови і запропонував у Кам’янці також ввести регіональну мову. І не одну. Враховуючи багатонаціональність нашого міста, він звернувся, зокрема, до польської, вірменської, єврейської спільнот щодо впровадженння їхніх рідних мов як регіональних.
Подолянин (http://podolyanin.com.ua/politics/5098/)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 20 Августа 2012, 17:27:55
Сергій молодцем, при зустрічі висловлю підтримку.


Название: Aнглійську як регіональну в Києві
Отправлено: X.A.M. от 21 Августа 2012, 09:21:20
Цитировать
Если процесс не остановить, надо его возглавить. Именно это я предлагаю сделать с законом о языках. Для начала – использовать его для того, чтобы сделать английский региональным языком в Киеве. Думаю, что столица Украины получит массу преимуществ с таким развитием событий.
Катерина Горчинська, редактор Kyiv Post, для УП (http://www.pravda.com.ua/columns/2012/07/16/6968907/)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: X.A.M. от 21 Августа 2012, 12:38:28
Николаевский горсовет предоставил русскому языку статус регионального
http://nikvesti.com/news/politics/33865


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: GROMOZEKA от 21 Августа 2012, 16:30:04
Хтось видасть зброю?Бажаю усім чиновникам, депутатам, які підписують цю пахабність участі Чеушеску!


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Zemljak от 21 Августа 2012, 19:50:23
65-річна народна артистка Росії Тетяна Васильєва не змогла придумати нічого кращого, як привселюдно оголитися перед українським президентом у Севастополі. Таким чином знаменита актриса хотіла висловити Віктору Януковичу свою вдячність за підписання мовного закону.
http://gazeta.ua/articles/politics/_aktorka-tetyana-vasileva-rozdyaglasya-pered-yanukovichem-na-znak-podyaki/450951
Як по-вашому, це проблема України чи Росії?
І де вона лишень такий здорвенний прапорець собі придбала? ???
   Якби   Севастополь  завдяки рігіоналам  приєднали до Росії ,то бабуся  вітала б його  в костюмі Єви.. .Цікаво інше , що громадянка іншої країни вітає вчинок гаранта , щасливого із-за "успіхів"Чи можна уявити анологічну ситуацію в Росії в мовному питанні?Однозначно "ні"


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: X.A.M. от 23 Августа 2012, 14:56:59
Івано-Франківська міська рада 23 серпня прийняла заяву до президента, Верховної Ради і Конституційного Суду щодо невизнання "мовного" закону Колесніченка-Ківалова.
"Наше невизнання ґрунтується на тому, що, брутально порушуючи ст. 10 Конституції, нині діюча влада на чолі з малоросійським президентом, шахрайськими та насильницькими методами прийняття закону підірвала підвалини конституційного ладу в державі", - наголошується в заяві.
УП (http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/23/6971319/)


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: X.A.M. от 28 Августа 2012, 01:07:14
Российская Федерация готова оказывать помощь украинским образовательным учреждениям для максимального использования потенциала принятого закона «Об основах государственной языковой политики».
http://news.mail.ru/society/10038851/?frommail=1


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Horus от 28 Августа 2012, 07:08:27
Хто би сумнівався. З самого початку було зрозуміло хто стоїть за спиною Коліснеченко.
Але нічого нового немає
http://www.youtube.com/watch?v=UyFFQulR3Cg
колись і Кучма з В.Ф. читанням займався
http://www.youtube.com/watch?v=VUyAguCD__I


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Парильщик от 28 Августа 2012, 16:08:52
Хочу обмалювати питання з трошки іншої позиції.
Мовний закон розділяє Україну навіть не на дві,а більше частин:захід,схід,південь,північ, і ще купа автономій. І з цієї колокольні-якщо дивитись-мені пшеки-єдинокровні-значно ближчі і по роду,і по відстані ніж приміром-донецькі. І тому сина відправляю на навчання в Польшу.Крім того-у Польші є державна програма(назвемо її програма колонізації)Це - коли польські вузи за держпідтримки відбирають дієвих і здібних юнаків та дівчат для подальшого отримання вищої освіти у Польщі.
Ну-добре-син виїде, а я ????
А що тут казати-покращення життя ковтнули,мовний закон ковтнули,податковий кодекс ковтнули. Мож то все забродить , тай пронесе,чи вирве???А то-так тошнить, що вже мочі немає.....  

      


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Леди Т. от 28 Августа 2012, 19:10:38
Ребят, может не в тему ( якщо когось дратуватиме моя російська-вибачайте), но картинка реально насмешила-делюсь.
 


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Luiram от 30 Августа 2012, 07:48:58
Увімкнула зранку телевізор, а там канал "Україна" старанно впроваджує мовний закон: вранішню програму ведуть двоє, і він розмовляє російською, а вона (я так думаю,за задумом) мала б українською, але не складається- то українською, то російською, то суржиком. Повне враження, що ти десь на вулиці в Криму  :o

Мовний закон розділяє Україну навіть не на дві,а більше частин:захід,схід,південь,північ, і ще купа автономій.   
Згадуємо одвічну імперську політику: розділяй і володарюй. Все діє


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Ingvard от 30 Августа 2012, 23:33:44
А що тут казати-покращення життя ковтнули,мовний закон ковтнули,податковий кодекс ковтнули. Мож то все забродить , тай пронесе,чи вирве???А то-так тошнить, що вже мочі немає.....      
Старий - все гаразд! Подарунок в офіс на стіну...


Название: Re: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Отправлено: Hooke от 01 Сентября 2012, 22:46:52
(http://www.yaplakal.com/uploads/post-1-13415143342916.jpg)