Первый форум Каменца-Подольского

Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc. => Лаємо владу... => Тема начата: Horus от 17 Сентября 2012, 23:43:14Название: Розпорядження № 672-р
Отправлено: Horus от 17 Сентября 2012, 23:43:14
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 вересня 2012 р. № 672-р

Про інформаційно-роз’яснювальні заходи у сфері боротьби з тероризмом

1. З метою підвищення рівня правової свідомості та обізнаності населення з питань запобігання і припинення терористичної діяльності рекомендувати Службі безпеки за участю Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Міністерства надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, інших суб’єктів, що безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, та суб’єктів, що згідно із законодавством залучаються до боротьби з тероризмом, забезпечити:

висвітлення в засобах масової інформації заходів з реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом для формування в суспільстві негативного ставлення до терористичної діяльності в усіх її формах і проявах;  ???
(Re: саме невине, що приходить до голови, напевно будуть кожний день транслювати "Міцний горішок " за участю Брюса Вілліса.)

своєчасне виявлення та припинення розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, до посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, до розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі, ненависті,
(Re: невже за мовний закон посадять Ківалова і Колісниченко і всіх хто за нього голосував та підписував)
 до вчинення терористичних актів, дій, що загрожують громадському порядку, а також матеріалів, що пропагують расову, національну чи релігійну нетерпимість, дискримінацію;
Re: Точно посадять  ;D

інформування громадськості про розкриті терористичні злочини, їх суспільно небезпечний характер та передбачену законом відповідальність за вчинення таких злочинів, а також про проведення антитерористичних навчань та їх результати;
(Re: не було в Україні терористів, тепер будуть)

впровадження в діяльність суб’єктів, що безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, міжнародного досвіду щодо інформування громадськості про антитерористичні заходи.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади відповідно до компетенції забезпечити за участю Служби безпеки затвердження планів інформаційно-роз’яснювальних заходів у сфері боротьби з тероризмом відповідно до завдань, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

  Прем’єр-міністр України                                          М. АЗАРОВ


В останьому пункті, особливо настрожує слово "план" :o
То може прикриємо тему, поки своєчасно не виявили та не припинили?

P.S. по плану (http://www.youtube.com/watch?v=fy67jNIN1Ao) 


Название: Re: Розпорядження № 672-р
Отправлено: Hooke от 18 Сентября 2012, 09:22:19
Розпил бабла на "інформуванні".


Название: Re: Розпорядження № 672-р
Отправлено: Horus от 18 Сентября 2012, 10:31:11
Саме так, цікаво скільки на це розпорядження виділять мільйонів.

Але ще гірше якщо у СБУ буде план та пункт у звіті:
- виявленно за рік та припиненно діяльність...
Ось тоді і буде громадянам щастя, їм ж потрібно звітувати, за що вони отримують з бюджету кошти.


Название: Re: Розпорядження № 672-р
Отправлено: Митрий от 18 Сентября 2012, 12:12:06
"не було в Україні терористів, тепер будуть"

Відволікання уваги. Пункт перший

(Наприклад, відволікання уваги від відсутності покращення за допомогою бійок за мову, від міжнародної ізоляції - терактами у Дніпропетровську. все, як книга пише)))

Основним елементом керування суспільством є відволікання уваги людей від важливих проблем і рішень, прийнятих політичними та економічними правлячими колами, за допомогою постійного насичення інформаційного простору малозначущими повідомленнями.

10 способів, у які влада маніпулює народом (http://infoporn.org.ua/materials/articles/10_sposobiv_u_yakiy_vlada_manipulyue_narodom/51253)