Первый форум Каменца-Подольского

Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc. => Курилка => Тема начата: georg от 24 Февраля 2013, 03:19:58Название: Навіщо даунам школа?
Отправлено: georg от 24 Февраля 2013, 03:19:58
У розумово відсталих дітей забирають навчальний заклад (http://maidanua.org/2013/02/u-rozumovo-vidstalyh-ditej-zabyrayut-navchalnyj-zaklad/)
"....На 17 сесії Кам’янець – Подільської районної ради 21 лютого 2013 року додатково до порядку денного, за рішенням депутатів було внесено питання про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Кам’янець-Подільського району цілісного майнового комплексу Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату... "
Читати далі - ТУТ (http://maidanua.org/2013/02/u-rozumovo-vidstalyh-ditej-zabyrayut-navchalnyj-zaklad/)


Название: Re: Навіщо даунам школа?
Отправлено: Fandor от 24 Февраля 2013, 22:56:54
Може спробуємо вгадати прізвище депутата котрому приглянулась школа????


Название: Re: Навіщо даунам школа?
Отправлено: Митрий от 25 Февраля 2013, 09:29:15
то чого школа? - "земельна ділянка площею більше 14 га, та відремонтовані приміщення площею більше 2 500 квадратних метрів."

Жодна з наших газет про це не написали, А шо, депутати від опозиції, чи во "свобода" про це не чули?. всі тихенько мовчать, то може, нєма проблєм?

А тим часом:
....нещодавно в столицю приїжджав "Крупнейший в мире оркестр, в котором играют музыканты с нарушением умственного развития и синдромом Дауна" з Голандії, На концерт відомого голландського оркестру, де всі музиканти з розумовими розладами, приїхала маленька піаністка з України. 10-річна Ліза із Дніпропетровщини із синдромом Дауна...


Название: Re: Навіщо даунам школа?
Отправлено: georg от 25 Февраля 2013, 10:07:07
Цитировать
Жодна з наших газет про це не написали,
Мабуть, просто прогледіли. "Темників" в нашій пресі ж не існує, правда?Название: Re: Навіщо даунам школа?
Отправлено: Luiram от 25 Февраля 2013, 14:31:09
Ви, шановні, не в курсі.Якщо тут  є чийсь інтерес, то він з'явився не так собі, а внаслідок політики покращення життя всіх і кожного. в тому числі і хворих дітей. Справа в тому, що  на державному рівні в освіті йде політика інклюзії. Інклюзія - це політика впровадженні спільного навчання звичайних та хворих дітей. Вважають, що виходячи з допоміжної школи, дитина все одно потрапляє у жорстокий світ, тому краще їй звикати з дитинства. Не знаю, наскільки це виправдано, власне моя думка - це дуже погана ідея. Але...Справа в тому, що у нас все роблять, яе звикли: видали постанову і виконуєм, а як саме - подумаєм завтра.Тобто, замість того,аби в школах ввести додаткові посади вчителів-дефектологів, супроводжуючого персоналу і взагалі, приготувати все потрібне, роблять так: закривають допоміжні школи, дітей в примусовому порядку переводять в школи звичайні, а там - як карта ляже.Отакі справи...
А ще: наше місто входить до пілотних по впровадженню інклюзії


Название: Re: Навіщо даунам школа?
Отправлено: dedushka_Ho от 26 Февраля 2013, 08:08:00
Ви, шановні не в курсі, шо відсотків 80 в тій школі звичайні діти. Бо де ж взяти стільки цільової аудитроії для наповнення класів?