Первый форум Каменца-Подольского

Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc. => Спорт и активный отдых => Тема начата: 105 от 25 Мая 2008, 12:49:54Название: 29 будуть ТАНЦІ!!!
Отправлено: 105 от 25 Мая 2008, 12:49:54
І не кажіть, що я вас не попережала:)

[вложение удалено Администратором]

[вложение удалено Администратором]


Название: Re: 29 будуть ТАНЦІ!!!
Отправлено: 105 от 30 Мая 2008, 14:10:13
А концерт був реально грандіозний *applouse* *applouse* *applouse* *applouse* *applouse*

У залі був повний аншлаг. Правда, добру третину місць віддали курсантам - чи зробили їм культурний вихід, чи то для профілактики порожнього залу? Але дуже багатьом глядачам довелося тиснутися в проходах, висіти на балконах, підстрибувати за плечима, щоб хоч щось побачити. Шоу насправді вдалося, і я не шкодую ні про один стрибок за плечима оператора (нехай вибачає за якість зйомки *sorry*).

Для тих, хто усе ще не в курсі, у Будинку культури вже 4 роки діє студія сучасного танцю "Максі", де є секції і бального, і спортивного танцю, і брейк-дансу. На жаль, не вдалося добре розчути імена керівників клубу - гадаю, хтось мене доповнить. А ще вони мають заняття танцями з дітками при Центрі дитячої творчості.

Виступало дуже багато дітей, і учні-студенти, і навіть дорослі вже люди, котрі танцювати вчилися по вечорах після роботи. Гадаю, після такої презентації бажаючих опанувати своє тіло стане більше.

Було все, що потрібно для гарного шоу: гарна режисура, світло, спецефекти, костюми, звук. Ну, і тон задавали власне керівники клубу (підкажіть, як звати).

Одним словом, Браво! Давайте ще! *applouse* *applouse* *applouse* *applouse* *applouse*