Первый форум Каменца-Подольского

Каменец-Подольский. Жизнь Города => про Каньйон, владу та забори => Тема начата: Парильщик от 06 Августа 2010, 23:23:42Название: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 06 Августа 2010, 23:23:42
Ось  начитався      " Строительство под "новоплановским" мостом "
Тай  вирішив  відкрити  тему.
В  Кам"янці  було багато  об"єктів комунальної власності.   Значна  частина з  них  перейшла  в  приватну,  або  іншу  форму  васності.  Представники  влади (за  рідким  виключенням)  хочуть  продати  ці  об"єкти.  Громада  зазвичай хоче  їх  відстояти. 
Ну  наприклад-  змінили  форму  власності  такі  об"єкти:
-Кожвенерологічний  диспансер  (на  Годованця)
-наркологічна  клініка  (на  Пушкінській)
-готелі-  Україна,  Смотрич, магазин  Юбілейний
-купа  дитячих  садочків (  в  моєму  районі  тільки  -  4)
- стадіон  ім  Тонкочєєва


Громада  відстояла;
-Стара  Фортеця-  бувший  мер  Мазурчак  віддавав  в  орендуна  50,  чи  80  років  здається  башту.  Однією  з  вимого  майдану  в  Кам"янці в  2004 році  було-  скасування  орендного  договору.  Договір  скасували. 
-Історія  з  "тепловоденергією"-  бувший  мер  Мазурчак віддав  "во  временноє  пользованіє"  к.п.  Тепловоденергія    приватній  структурі.  Віддав-  по  другому  не  назвеш  орендний  договір  за  1  гр  в  рік.  Кам"янчани  отримали  комунальні  найдорожчі  в  Україні.  Народ  почав  непокоїтись  і  новий  мер-  Нестерук  за  допомогою  догвої смудової  тяганини  вернув  тепловоденергію  в  комунальну  власність(за  що  йому  здоровенний ++++++в  репу)
- " Строительство под "новоплановским" мостом "-  на  данний  момент  все більш  менш  прозоро 


Мож  -  ще  хто  що  добавить?Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: SanSanuch от 06 Августа 2010, 23:39:42
Бо така вже в нас країна - одні віддають - інші граються в Кармелюка. Скажіть, і які інвестори захочуть прийти і вкладати сюди кошти? ТАк і все залишиться напівзруйноване, пока з цим не наведуть хоч якийсь толк. Хоча вряд чи шось зміниться *Вопросище*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 06 Августа 2010, 23:56:13
А  які інвестори  вкладали  кошти  в  стадіон????  А  в  дитячі  садочки  млін!!!!
А  от  тепловоденергія  вже  зовсім  заінвестувала-  в  Кам"янці  на  той  час  були  найвищі  тарифи  в  Україні!!!
Інвестори-  млін!!!
Нафіга  мені  такі  інвестори,  що  здиратимуть  в  три  дорога  за  тепло,  заберуть  в  моїх  дітей  стадіон,  і  побудують  паркан  у  три  мера  висоти  щоб  ні  я  ні  мої  діти  ніколи  не  змогли  пройти  по  при  річку.  Або  скажуть-  в  нас  немає  ні  алкоголізма,  ні  наркоманії,  ні  кожвенерологічних  захворювань.
Срані  інвестори-  млін-  вони  побудували  житловий  будинок  на  місці  дитсадка (біля  загсу)
А  тепер  за  кошти  громади  будується  новий  дитсадок(айболіт)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 07 Августа 2010, 00:06:37
 Парильщик - плюс стопіцот. Хоча по готелям та Юбіку - сплавили, та й слава Богу. Бо там був застой і ацтой . Десь проходила інфа, шо  на "Дружбу" також орендатора знайшли - теж позитив.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 07 Августа 2010, 09:01:53
Шановні! Великий день! ;) Дивіться, хто на форумі:

"Статистика форума    
Всего тем: 5026      Всего сообщений: 129524
Последнее сообщение: "Re: Залізничні квитки в ..." (Сегодня в 08:32:56)
Последние сообщения на форуме.
[Подробная статистика] [Карма лог]    Всего пользователей: 3433
Последний пользователь: Valeriy Kasprov"


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 07 Августа 2010, 09:32:33
Нафіга  мені  такі  інвестори,  що  здиратимуть  в  три  дорога  за  тепло,  заберуть  в  моїх  дітей  стадіон,  і  побудують  паркан  у  три  мера  висоти  щоб  ні  я  ні  мої  діти  ніколи  не  змогли  пройти  по  при  річку. 
i менi такi нафiг непотрiбнi.
зроблять для себе джерело прибутку, а робiтничкам - 11 годинний робочий день з зарплатнею аж в 1000 грн.
чув, в Кам'янцi такого вистачає :(
а владi треба по-хазяйськи пiдходити до роздачi слонiв - ясний пеньок, що ласi шматки заберуть одразу.
Парильщик *respekt*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 07 Августа 2010, 12:11:53


Мож  -  ще  хто  що  добавить? Летний театр (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=1145.0)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 07 Августа 2010, 23:30:27
 
  Частина приватизації - це злочин проти жителів міста.Що ж згадаємо , що гарного зробив попередній тандем.Забудова стадіона ,Приватизація  приміщень книжкових магазинів зі  зміною профілю, приватизація Юбілейного і райунівермагу , передача кіінотеатрів у руки недобросовістних орендаторів ( крім Войкова),прихват у приватні руки їдалень (деякі зних стоять незадіяні  досі), будинку прокуратури , будинку побуту ("Розмарін" ), аеродрому , приватизація частини міських бібліотек ,або  частково приміщень , виведення з ладу і перепрофілювання двох виставкових залів,,доведення до нитки будівель і оформлення міського парку,приватизація автопідприємст з послідуючим зникненням комунального транспорту , знищення  ідеї , матеріальних цінностей проекту "Камянецький тролейбус"(, забудова , приватизація частини  приміщень дитсадків ,шкіл , забудова і приватизація скверу педуніверситету ,,приватизація міських художніх майстерень,,приватизація  тубдіспансеру ,,перепрофілювання частини молочного павільйону,бажання приватизувати одну із спортивних шкіл.Приватизовані два будинки відпочинку на Руських фільварках,турбаза,готель "Смотрич" ,мережа магазинів "Військторгу",молочна кухня ,,будинок прокату инавчальних фільмів,приватизація частини землі бувшого палацу піонерів,"Зелене господарство"Незрозуміло до якої власності належвали   всі заводи -фабрики, але їх також якщо не приватизували , але роздерибанили.
 І хоча  були поодинокі випадки вдалої приватизації,в цілому місто не можна назвати  процвітаючим культурним центром . Це результат пошуку ефективного власника людьми ,які більш  достойні  бути персонами нон грата  у місті.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 08 Августа 2010, 14:51:28
Але  громада  таки  змогла  відстояти  деякі  об"єкти *horce*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 09 Августа 2010, 10:54:39
Літній театр, на жаль, не відстояли, ще тривають судові засідання.
"Дружбу" отримали в оренду ті ж, що й "Юність"
Казарми Старої фортеці намагались навязати в оренду франківчанам, але ті відмовились і памятка руйнується.
Гончарна вежа, що біля ресторану "Стара фортеця", якщо хто не знає може залишитьсь на зиму вже без даху, бо власники ресторану використовують її наявність для власного піару, а те, що памятка руйнується їм пофіг
Польську браму спотворили і громада промовчала
Потворна будівля на вірменському бастіоні нікого з громади чомусь не турбує
готель в Старому місті як перекривав дзвіницю так і перекриває і нікому немає до того діла.
готель "Україна" чи як там його назвуть також уже вищий за собор Олександра Невського, а громада мовчить
Загалом - статус комунального не завжди добре, бо для збереження деяких споруд потрібні гроші, а в держави їх немає. То ж нічого поганого, що хтось візьме в оренду і підтримуватиме памятку в задовільному стані.
До речі згадала ще про приміщення бувшого райунівермагу, те, що не зруйнували орендарі - те доруйнують дощі і час. При вході в Старе місто нас зустрічатиме гора будівельного сміття, а громада мовчить.
Кажучи чесно, цей список можна продовжувати ще довго, але що воно дасть?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 09 Августа 2010, 11:36:01
Свіжа історія - з ЗОШ №8. Цього року набрали російський клас - а розмістити дітей, виявилось, нема де. Ще при директорові Суховичу багато класних кімнат повіддавали в оренду, бо не набиралися класи. Три класи взяли в оренду "афганці", поробили там ремонти, планували зробити свій музей, але щось там у них не зрослося.

Тепер, як у казці про зайчикову хатку, гості не пускають господарів до їніх законних приміщень. Прибуло дітей з хвилі "бейбі-буму", знадобилися додаткові класні кімнати - і афганці відмовляються ступитися. У травні начебто було погоджено вже з відділом освіти, що афганці повернуть один клас школі для російського класу (торік також російський клас було набрано, але він так і не почав роботу через відсутність приміщення). Афганцям залишається аж цілих два класи (поки що), та вони стали дибки і не збираються відступати.

І тепер Тюрін намагається викрутитись, щоб і вашим, і нашим: шукають інше приміщення. Але ж це нонсенс! Вихадить, школа вже не хазяйка у власному приміщенні? Діти мають навчатися не в спеціальному класі, у відділенні молодшої школи, де є для них умови, спальня, їдальня? Як на мене, відповідь очевидна! У школі приорітетною є школа. Подивимось, що "вигадає" Тюрін і за скільки срібників продасть першоклашок >:D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 09 Августа 2010, 11:43:44
Але ж це нонсенс! Вихадить, школа вже не хазяйка у власному приміщенні?
це дiйсно нонсенс i, впевнений, ще й законодавству нашому суперечить.
думаю, нашi формучани швидко потрiбну бамагу нариють ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 09 Августа 2010, 12:01:49
Привожу слова Тюріна зі статті у "Фортеці":

Цитировать
Виник конфлікт інтересів із-за приміщення між двома групами кам"янчан - тих, що прагнуть відкриття цього класу, та воїнів-"афганців". Обидві групи - шановні і однаково дорогі у нашій громаді. Разом з управлінням економіки ми наступного тижі вирішили провести "круглий стіл", порадитися з громадськістю, фахівцями, зацікавленими сторонами. Знайдемо рішення, щоб і діти вчилися в належних умовах, і "афганців" не кривдили.


Тільки вчитайтеся!

1. "група кам"янчан, яка прагне відкриття класу"! А нічого, що дітям по-любому потрібно до школи, і навіть якби це не був російський клас, то по кількості дітей мусило б відкриватися два українських (в набраному українському є вже понад 20 дітей, в "російському" - 12, а максимальна кількість дітей, яка сідає в класі, - 26 чоловік).

2. "круглий стіл" - з якого приводу? Є школа, є діти, є закон. Що тут іще обговорювати? Не було потрібне приміщення - дали покористуватися тимчасово. Тепер - самим потрібно. Діти народжуються! Через рік-другий по-любому доведеться звільнити від орендарів усі орендовані класи.

3. "щоб діти вчилися в належних умовах" - для цього потрібно всього-навсього звільнити належний їм клас!

4. "і щоб афганців не кривдили" - а їх доведеться "скривдити", тому що на наступні роки, слід сподіватися, буде набиратися не один, а два перших класи - дітей стало багато! І тут нема іншої ради, як міськвіділу освіти підшукати афганцям інше дармове примішення - наприклад у своєму управлінні!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: lata от 09 Августа 2010, 12:19:13
Школа це прблема!
А подивіться що робиться в садочках. Раніше ДНЗ закривали, (продавали, здавали в оренду приміщення) за недостачою дітей. А тепер щоб дитину пристроїти в ДНЗ треба записуватись ще коли вона вутробі матері, а той раніше. І групи тепер по 30 дітей. Ви можете уявити яслі і 30 діток. Це жах.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 09 Августа 2010, 12:28:22
то де ж ти, нова владо??!
працюй на омряiну тобою народну прихильнiсть! ;D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Хрыстя от 09 Августа 2010, 13:29:22
"всё украдено до нас..." (с)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 09 Августа 2010, 17:52:37
Літній театр, на жаль, не відстояли, ще тривають судові засідання.
Я тут (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=1145.15) спрашивал кто владелиц? Знаете?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 09 Августа 2010, 18:13:46
Знаю лише, що підприємець із Чернівців, який придбав з метою перепродати, але криза, ціни впали і він назад місту віддати не хоче і перепродати не може.
Його прізвище не пам'ятаю на жаль


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 09 Августа 2010, 18:21:55
А він придбав за гроші? Чи не той самий чернівецький підприємець, котрий (за словами Мазурчака) збирався робити потужну реконструкцію цілого парку?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 09 Августа 2010, 18:44:32
За гроші, які місто готове йому віддати, щоб мати змогу знайти реального інвестора
З приводу Мазурчака, то не знаю.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 09 Августа 2010, 19:06:38
А хто ж такий подарунок зробив і які були умови оренди?Вся робота звелась дознищення будівліМоже відкрити нову тему" Камянецькі бандити донищують громаду"Але її вже ,здається , вже ніхто не реанімує.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Debris от 09 Августа 2010, 23:00:47
Літній театр, на жаль, не відстояли, ще тривають судові засідання.
"Дружбу" отримали в оренду ті ж, що й "Юність"
Казарми Старої фортеці намагались навязати в оренду франківчанам, але ті відмовились і памятка руйнується.
Гончарна вежа, що біля ресторану "Стара фортеця", якщо хто не знає може залишитьсь на зиму вже без даху, бо власники ресторану використовують її наявність для власного піару, а те, що памятка руйнується їм пофіг
Польську браму спотворили і громада промовчала
Потворна будівля на вірменському бастіоні нікого з громади чомусь не турбує
готель в Старому місті як перекривав дзвіницю так і перекриває і нікому немає до того діла.
готель "Україна" чи як там його назвуть також уже вищий за собор Олександра Невського, а громада мовчить
Загалом - статус комунального не завжди добре, бо для збереження деяких споруд потрібні гроші, а в держави їх немає. То ж нічого поганого, що хтось візьме в оренду і підтримуватиме памятку в задовільному стані.
До речі згадала ще про приміщення бувшого райунівермагу, те, що не зруйнували орендарі - те доруйнують дощі і час. При вході в Старе місто нас зустрічатиме гора будівельного сміття, а громада мовчить.
Кажучи чесно, цей список можна продовжувати ще довго, але що воно дасть?
Подкину пишу для размышлений.
ДЕТРОЙТ (http://ziza.ru/2007/03/13/detrojjt_ili_kak_umirajut_goroda69_foto.html)

И добавлю словами Макаревича - "Все отболит...". Что не нужно - уйдет, то что нужно останется. Если в будущем понадобится - построят.
Хозяйственность уважаю, но одно дело побелить собственный дом "щоб сусіди не казали", а другое поддерживать немерянное количество объектов. Которые "громаде" не нужны.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 09 Августа 2010, 23:13:13
Такі покинуті, колись розкішні райони є у багатьох містах. Бо американцям, з одного боку, земля дозволяє. А з іншого боку вони не намагаються вкладати гроші у ремонти і утримання старомодних будинків, якщо простіше і ефективніше на новому місці збудувати новий "мікрорайон" уже за новими технологіями.

І з такого підходу можна брати приклад (крім випадків із пам"ятками *stop*). Не бачу сенсу намагатися відбудовувати чи реставрувати такі об"єкти, як зелений театр, фонтани в парку відпочинку чи універмаг у старому місті, в їхньому первісному стані. Що стосується парку, варто було б узагалі абстрагуватися від "того, що було" і розробити з нуля новий проект. Аби лиш дерев багато не пиляли:)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: SanSanuch от 09 Августа 2010, 23:20:49
Підтримую шановну Бульбашку Аеро. Краще працювати на нові проекти що до нового плану міста. Але в Старому місті думаю, краще підтримувати (реставрувати) під старину, щоб по максимуму зберегти так, як було раніше.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 09 Августа 2010, 23:31:05
І з такого підходу можна брати приклад (крім випадків із пам"ятками *stop*). Не бачу сенсу намагатися відбудовувати чи реставрувати такі об"єкти, як зелений театр, фонтани в парку відпочинку чи універмаг у старому місті, в їхньому первісному стані. Що стосується парку, варто було б узагалі абстрагуватися від "того, що було" і розробити з нуля новий проект. Аби лиш дерев багато не пиляли:)
Согласен.
Но Летний театр нужен и фонтаны тоже!
А не театр с которых змеи выползают.
И окупить это можно. даже с помощью Самого Города.
Например. Сделать программу «Спаси парк - Алкоголик!!!» (Название на зло Бульбашке Aero)
1. посчитать сколько строительство Летнего театра и фонтанов
2. Обслуживание всего парка в месяц (фонтаны, театр, фонари, лавочки, туалета, уборка, покраска….)
3. Разрешить ВЗРОСЛЫМ пить пиво в парке. ))))
4. Поставить ларьки и сдать (через НОРМАЛЬНЫЙ!!! аукцион) по цене окупаемости 1 и 2 пункта.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 09 Августа 2010, 23:33:27
5. Откаты.

+ с п.1 и п.2 не забыть посчитать шо своруют, хто обслуживает. ;D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 09 Августа 2010, 23:36:53
5. Откаты.

+ с п.1 и п.2 не забыть посчитать шо своруют, хто обслуживает. ;D

Это с милиции, которая будет вычислять деток в комендантский час! )


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 09 Августа 2010, 23:41:14
Если бы...

Это со строительства(дозвола и т.п.), с ларьков(дозвола, проверки и т.п.), с пива (-)

Лампочки, краска и т.д. и т.п. *dyatel*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 10 Августа 2010, 00:08:25
Х.А.М., ну навіщо відбудовувати щось сумнівне просто задля того, що колись воно було? Чи замазувати-латати фонтани, які після цього будуть виглядати як старі і залатані? І нові технології вже з"явилися, і мода сто разів змінилась. Хіба у старих дядьків у виконкомі ностальгія за тими жабами і "Клєткою". Але життя не стоїть на місці, і кремплінові плаття вже ніхто не носить ::)!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 10 Августа 2010, 00:11:12

Например. Сделать программу «Спаси парк - Алкоголик!!!» (Название на зло Бульбашке Aero)

А ти не зли мене, бо плюсік поставлю >:D І завтра ще один *horce*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 10 Августа 2010, 00:47:55
Х.А.М., ну навіщо відбудовувати щось сумнівне просто задля того, що колись воно було? Чи замазувати-латати фонтани, які після цього будуть виглядати як старі і залатані? І нові технології вже з"явилися, і мода сто разів змінилась. Хіба у старих дядьків у виконкомі ностальгія за тими жабами і "Клєткою". Але життя не стоїть на місці, і кремплінові плаття вже ніхто не носить ::)!

Цитировать
Вважаю, що міській владі потрібно попросити вибачення у жителів міста за такі суттєві прорахунки і після цього негайно, без будь-яких зволікань приступати до порятунку парку. При цьому словами не розкидаюсь і пропоную конкретний план дій:  об’єднати зусилля підприємств міста і міської влади (як це зробили для відбудови стадіону), розподілити об’єми робіт і приступити до справи. За таких умов уже за півтора-два місяці ми подаруємо кам’янчанам оновлений парк, в якому буде працювати літній танцювальний майданчик, де можна буде потанцювати під живу музику в стилі ретро у виконанні місцевих музикантів (вони, до речі, вже дали на це згоду і з нетерпінням чекають відкриття «клітки») або поспівати під караоке. До того ж там повинні запрацювати відремонтовані фонтани та літній театр.
Подолянин (http://podolyanin.com.ua/politics/other/836/)
 *applouse*
Мне нужен фонтан в парке, что бы в такое лето мои детки могли кругом него побегать. И если там будут ЖАБЫ, то пусть будут. Не всем же красавицами народиться.
И нужен Летний театр, что бы там вечерами крутили старенькое и новенькое (не коммерческое) кино… 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 10 Августа 2010, 01:20:19
Ну хто ж проти фонтанів? Я тільки ЗА! Але не думаю, що доцільно підмазувати існуючі, бо вони через рік знову розтріскаються. Ці прибрати, а на їхньому місці за новими технологіями збудувати нові. Можливо, з іншим дизайном. Можливо, з іншим малюнком води. Мені в Хмельницькому дуже сподобався фонтанчик, зроблений у вигляді гірського струмка: у великій прямокутній чаші викладені різних розмірів камені, і з різних місць то б"є вверх, то просто витікає вода. І діти там прямо у фонтані скачуть з камінчика на камінчик босими ногами, підставляють долоні під струмені води:) Дуже симпатично і весело:)

Ще сподобався, теж у Хмельницькому, цілий парк чудернацьких веломашин: зварених металевих конструкцій на колесах, що приводяться в рух педалями. Є одно- і кількамісні. Люди собі беруть напрокат і катаються в тому сквері по доріжках. Дуже смішно і класно:)))


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 10 Августа 2010, 07:45:54
Ну то шо, переносимо сюди листа з теми про гойдалки- і вперед!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 10 Августа 2010, 10:46:33
... Ці прибрати, а на їхньому місці за новими технологіями збудувати нові...

«Где деньги, Зин?»(с) ;D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 10 Августа 2010, 10:53:13
3. Разрешить ВЗРОСЛЫМ пить пиво в парке. ))))

Я думаю спонсора (кредиторов) можно найти.
Пивные компании запустили бы такой PR в защиту таких парков.  *rules*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 10 Августа 2010, 11:10:48
... Ці прибрати, а на їхньому місці за новими технологіями збудувати нові...

«Где деньги, Зин?»(с) ;D

А грошей нема і не буде. Але по-любе, латати драну свитку новими латками - це безглуздо. Гроші так і так потратять, а скупий, як відомо, платить двічі.

Міська влада ніби вигадала навести лад у парку тими ж силами, що і капремонт центрального стадіону - бєзвозмєздними силами будівельних організацій. Ну, але то позиція злидарів. Це буде як з "Голубою лагуною" на нашій водоймі.

Як на мене, краще зробити менше, але фундаментально. Розробити загальний проект реконструкції парку - не по-бідному, а та, як воно має бути. Залучити архітекторів та ландшафтних дизайнерів (або напрягти міськвідділ архітектури і юних ландшафтних дизайнерів з ПДАТА). Розбити реконструкцію на етапи, і на кожен крок шукати гроші та способи втілення.

До розчищення і прибирання парку можна сміливо закликати громаду міста (гадаю, на такий суботник від форума зібралося б солідне представництво ;)). А от уже об"єкти можна давати в приватні руки: нехай вкладають гроші, будують, заробяють і тримають в порядку прилеглу територію.

А щоб привабити приватника, треба не лише дозволити пити пиво ( ;)), але облаштувати зону відпочинку з дитячими майданчиками, атракціонами, боулінгом, треком для скейтів  і те де. Будуть люди - залюбки прийде і бізнес.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 10 Августа 2010, 11:15:10
... Ці прибрати, а на їхньому місці за новими технологіями збудувати нові...

«Где деньги, Зин?»(с) ;D

Это вопрос не где взять деньги для парка. А где Мне Хозяину деньги тут заработать (положить в карман)?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 10 Августа 2010, 11:17:48
Минталітееееет >:D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 10 Августа 2010, 11:19:20
2Бульбашка Aero, X.A.M.

Узок круг этих революционеров. Страшно далеки они от народа(с) *rooles*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 10 Августа 2010, 11:35:24
"Революції задумують романтики, втілюють фанатики, а користуються - негідники" :) Будемо вважати, що романтиків уже трохи є:) Треба знайти ще "банду" заповзятих фанатиків, а потім всі дружно записуємося в негідники *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: SanSanuch от 10 Августа 2010, 15:49:49
Після всіх цього шухеру з Каньйоном, вряд чи хтось рипнеться робити щось у парку. Хіба що буде мати багато бабла, або кумів десь в Адміністрації президента. А там звичайно роботи - не початий край. Було б класно, щоб хтось узяв це все (від "Стрільця" аж до театра) і навів лад, але знову ж таки, до виборів навіть не варто про це говорити ???


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 10 Августа 2010, 16:21:13
После "шуХера с Каньйоном" будут думать воровать у людей их территории или нет. Даже если есть крыша в верху...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 10 Августа 2010, 17:36:41
коли громаду спрямовують у не те русло, то вона може зруйнувати найкращі починання.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 10 Августа 2010, 17:40:50
Вы про загонять детей за заборы с колючей проволокой? Да, согласен, это убивает с детство общество.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 10 Августа 2010, 17:51:00
а я про те, що не завжди варто вірити тому, що чуєш, інколи і мозок вмикати потрібно, а не йти із толпою


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 10 Августа 2010, 18:08:42
а я про те, що не завжди варто вірити тому, що чуєш, інколи і мозок вмикати потрібно, а не йти із толпою


А як тут вімкнути мозок, що видно?

Ні, мене як журналіста, який має на руках копії усіх документів по каньйону дивує...
Та Ви писали , що документи в руках тримали...А виявилось , що їх нема!!!
...не кажу, що документів немає
А вивішувати я їх не буду до тих пір поки не буде офіційної відповіді...
Викладаю скани. Думайте,шановні. ...
1(http://s16.radikal.ru/i190/1007/b3/90698e92c73c.jpg)

То чому тут варто вірити?

Або почекати доки ви оприлюднити, нарешті, наявні у вас документи.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: lata от 10 Августа 2010, 18:10:54
Про забор. Повторюсь дітей ніхто не заганяв. Батьки добровільно віддавали дітей. І практично всі були задоволені (як батьки так і діти). Не судіть з почутого, коли не перевіреш сам.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 10 Августа 2010, 18:17:48
Graf, вибачте, а Вам не здається, що у Вас параноя. Я в цій темі про каньйон ні слова, так само як і в інших.
Свою думку я сказала, є люди які з нею погоджуються, є ті, хто проти, але я й не зобовязана усім подобатись і перед усіма відчитуватись.
Тему з каньойоном я вважаю штучно роздутою, але то є моя думка, я Вас не переконую, а Ви мене не переконуйте.
У цій темі ми говоримо про силу громади виграти чи програти ту чи іншу справу, а не про конкретний каньйон.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 10 Августа 2010, 18:20:29
а ви не від мене чекайте документи, а від того хто дав дозвіл на роботи і того, хто ті роботи проводить.
Я не зобовязана відчитуватись. Тим паче, що мабуть скоро повернуть каньйон, щоб його і далі засирали.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 10 Августа 2010, 18:21:18
Я про то что не всегда надо верить тому что тебе говорят.
Иногда надо включать мозг и не идти в толпе.

я проилюстрировал это конкретным примером. Имхо удачным.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 10 Августа 2010, 18:24:39
я маю вдачу не йти в толпі, і вважаю, що головна наша біда: люди або в толпі, або за принципом "моя хата скраю", а у кожній справі є дві сторони.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 10 Августа 2010, 18:31:35
Секретарша звонит на мобильный боссу, который возвращается с переговоров на своей машине:
"Шеф, вы ведь сейчас на Ленинском проспекте? Так будьте осторожны - по радио передали, что там какой-то идиот едет по встречной полосе!"

Босс: "Да если бы ОДИН идиот - здесь их СОТНИ!!!"


 *sorry* за оффтоп. Навеяло...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 10 Августа 2010, 18:41:25
Інколи знання анекдотів замінює багато іншого


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 10 Августа 2010, 18:43:01
От  кажуть-  ніхто - ніякий  інвестор  не  прийде  після  шухера....
що  мізки  вмикати  потрібно  ,  а  не  іти  з  толпою.....

А  я  про  банальніше-  парк  алкоголіків (бувший  Леніна  -  там  де  клітка)  -  досить  рибне  місце.  Туди  ходило  багато  поколінь  кам"янчан  відпочивати  та  слухати  музику.  Доречі-  зараз  де  дискотеки-  Жара та  плейбой?  
Та  якби  клітка  працювала-  саме  туди  народ  би  ломанувся !!!!
І  думаю  дискотека  не  була-  б  збиткова.
Можна  було-  б  і  на  ремонт  парка  назбирати.
І  немає  різниці-    яка  форма  власності  в  об"єкта-  приватна,  чи  громадська.  
Питання  в  професійних  якостях  керівника.
Прикладом  є  міська  лазня-  коли  була  в  приватній  власносі-  амбец-  розруха,  і  ціни  росли  щомісяця.  Перейшла  в  комунальну-  назначили  директора-  класний  мужик-  і чисто,  і ремонт  по  трошки  рухається,  і  якісь  обновочки-  то  шкафчики,  то  лавочки  і  ціна  стабільна.   *rooles*
Це  я  все  до  того,  що  мені-  кам"янчанину  набридла   багаторічна  політика  кам"янецької  міської  влади  направлена  на  продажу  об"єктів  комунальної  власності.  
Хто  там  відповідає  за  парк  ільїча (де  клетка)-  не  робить  -  не  зміг-  нафіг  з  хати  тра  іншу  людину
Ато  придумали  байку-  банкрутять  ,  а  потім  шукають  інвестора  ,  щоб  продати *mad*
Я  хочу  влади  ,  яка-  б  успішно  керувала  комунальним  майном,  а  не  розпродавала  його *horce*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 10 Августа 2010, 18:48:26
Інколи знання анекдотів замінює багато іншого

Да я и не претендую (-)

Та  якби  клітка  працювала-  саме  туди  народ  би  ломанувся !!!!
І  думаю  дискотека  не  була-  б  збиткова.

А чё "Клетка" закрылась? Точно не от убыточности.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 00:19:02
і вічні будемо із нею!
І ВІЧНІ МИ БУДЕМО З НЕЮ
Спасибо за совет. Будем. Мозги тоже включать. ))))

А  я  про  банальніше-  парк  алкоголіків (бувший  Леніна  -  там  де  клітка)  -  досить  рибне  місце. 

 Вот вот. Может просто с ВКЛЮЧЕНЫМИ мозгами поставить управлять кого то? )


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 09:56:51
А  я  про  банальніше-  парк  алкоголіків (бувший  Леніна  -  там  де  клітка)  -  досить  рибне  місце.  Туди  ходило  багато  поколінь  кам"янчан  відпочивати  та  слухати  музику. Та  якби  клітка  працювала-  саме  туди  народ  би  ломанувся !!!!
І  думаю  дискотека  не  була-  б  збиткова.
Можна  було-  б  і  на  ремонт  парка  назбирати.
в справi вiдродженння парку все дуже складно.
усе моє дитинство пройшло поруч, а молодiсть вже власне у ньому, тому не раз розмiрковував на цю тему.
"клєтку" вiдродити легко, але, нажаль, на реконструкцiю парку вона "назбирає" дуже нескоро.
там все дуже запущено, по-перше, а по-друге - народ зараз хоче якiсного звуку, свiтла - це ще бабла добрий кавалок. а його, звичайно, будь-хто захоче вiдбити, а вже потiм вкладати в парк.
крiм того, не менi вам розповiдати, в якому парк станi. тут потрiбнi десятки тисяч гривень,
якщо не кiлька сотень тисяч :(
потрiбен, ну дуже серйозний iнвестор, та ще й питання постає -а що з того вiн буде мати??
що буде приносити дохiд? ну, клєтка, ну аттракцiонiв можна поставити (знов серьйознi суми iнвестицiй), ну ще кабак вiдкрити, бiьярдну...
та чи дасть це усе в сумi прибутки з яких ще й можна буде парк в належному станi утримувати?? я дуже сумнiваюсь... :(


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: WERONIKA от 11 Августа 2010, 10:04:15
От  кажуть-  ніхто - ніякий  інвестор  не  прийде  після  шухера....
що  мізки  вмикати  потрібно  ,  а  не  іти  з  толпою.....

А  я  про  банальніше-  парк  алкоголіків (бувший  Леніна  -  там  де  клітка)  -  досить  рибне  місце.  Туди  ходило  багато  поколінь  кам"янчан  відпочивати  та  слухати  музику.  Доречі-  зараз  де  дискотеки-  Жара та  плейбой?  
Та  якби  клітка  працювала-  саме  туди  народ  би  ломанувся !!!!
І  думаю  дискотека  не  була-  б  збиткова.
Можна  було-  б  і  на  ремонт  парка  назбирати.
І  немає  різниці-    яка  форма  власності  в  об"єкта-  приватна,  чи  громадська.  
Питання  в  професійних  якостях  керівника.
Прикладом  є  міська  лазня-  коли  була  в  приватній  власносі-  амбец-  розруха,  і  ціни  росли  щомісяця.  Перейшла  в  комунальну-  назначили  директора-  класний  мужик-  і чисто,  і ремонт  по  трошки  рухається,  і  якісь  обновочки-  то  шкафчики,  то  лавочки  і  ціна  стабільна.   *rooles*
Це  я  все  до  того,  що  мені-  кам"янчанину  набридла   багаторічна  політика  кам"янецької  міської  влади  направлена  на  продажу  об"єктів  комунальної  власності.  
Хто  там  відповідає  за  парк  ільїча (де  клетка)-  не  робить  -  не  зміг-  нафіг  з  хати  тра  іншу  людину
Ато  придумали  байку-  банкрутять  ,  а  потім  шукають  інвестора  ,  щоб  продати *mad*
Я  хочу  влади  ,  яка-  б  успішно  керувала  комунальним  майном,  а  не  розпродавала  його *horce*
Я теж!
Сподіваюсь, що мер це читає і візьме до уваги.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 11 Августа 2010, 10:39:30
NIK?NIK! что Вы имеете ввиду под содержанием парка  в надлежащем состоянии? Парк это то место, где деревья растут? Какие ж там такие большие деньги нужны?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 10:46:02
Как минимум:
...
2. Обслуживание всего парка в месяц (фонтаны, театр, фонари, лавочки, туалета, уборка, покраска….)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 10:59:56
NIK?NIK! что Вы имеете ввиду под содержанием парка  в надлежащем состоянии? Парк это то место, где деревья растут? Какие ж там такие большие деньги нужны?
чистка деревьев, посадка новых.
асфальтирование всех дорожек, установка бровок.
проведение освещения вдоль всех дорожек.
реконструкция фонтанов.
реконструкция нескольких входов в парк, ступенек.
реконструкция паркового туалета.
все, что подразумевается под словом реконструкция - это практически капитальный ремонт с ссответствующими вложениями. 
это я так, на скорую руку набросал...а, уверен, там еще есть пункты.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 11:09:39
да, конечно, я забыл про лавочки.
ну, и з/п работникам парка. их, по моему мнению, должно быть минимум четыре человека.
по нормативной базе явно больше.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 11 Августа 2010, 11:13:09
Так это ж не каждый месяц делается. Один раз на 10-20 лет, я думаю, денег можна наскрести.

Работники парка работают. Я каждый день хожу через парк и вижу этих самых работников.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 11:18:35
думаю, не наскребут (если речь о городской власти) :(
не наскребли же за ...лет :( :(
парку нужна капитальная реконструкция - косметикой тут не спасешься...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 11 Августа 2010, 11:22:33
Замкнутый круг: нужен инвестор...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 12:04:13
да.
"потянуть" такую роскошь, как парк, может только богатый город.
а захочет ли в это ввязываться инвестор - ба-альшой вопрос....
и больной...для нашего любимого города.
похоже на замкнутый круг.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 12:08:41
А я думаю что пивные компании бы скинулись.
Им закон, против пива в общественных местах очень боком. Им нужен именно, такой пиарчик...
Хотя, кто этим заниматься будет.

Пройдет 1-3 года, и там появиться новый райончик. И сами будем подумывать о покупке там квартирки... (((


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 11 Августа 2010, 13:34:16
Щодо пива - не згодна >:D По-перше, закон є закон, і в громадських місцях розпиття алкогольних і слабоалкогольних напоїв заборонене. По-друге, є інші способи заробляння грошей. І якщо сам парк  комунальна власність, то, наприклад, конкретний атракціон, боулінг, парк прокату велосипедів чи електромобілів, кафе - приватні.

Кожен об"єкт може мати іншого власника, але всі їхні відрахування мають іти виключно на потреби парку. Може, не все зразу, помаленьку-потихеньку, але якщо загальний план розвитку буде складено і його будуть дотримуватись, то за кілька років все стане на свої місця.

Приведу в приклад той самий Хмельницький. Велике дитяче містечко біля "Сілістри". Великий комплекс лазилок, койдалок і безмоторних карусельок - безкоштовних - поставив "Живчик", тут же батути для дорослих і для дітей, комплекс "Джунглі" - платні, їх поставили приватники, дитяче кафе - також приватне, а от фонтани - комунальні. В результаті вийшов гарний комплекс для сімейного відпочинку, де можна провести з дітьми кілька годин часу, відсвяткувати день народження. І я не сумніваюсь, що міська влада не парить мізки, за які гроші ремонтувати ці лавочки і фонтани - вони тут абсолютно окуповуються.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 14:22:39

                                      (http://zakon.rada.gov.ua/images/gerb.gif)
Кодекс України про адміністративні правопорушення    Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних
                 напоїв у заборонених законом місцях або поява у
                 громадських місцях у п'яному вигляді

    Розпивання    пива   (крім   безалкогольного),   алкогольних,
слабоалкогольних   напоїв  на   вулицях,  у  закритих  спортивних
спорудах,  у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту
(включаючи   транспорт   міжнародного   сполучення)   та  в  інших
заборонених   законом   місцях,   крім   підприємств   торгівлі  і
громадського   харчування,   в   яких  продаж  пива,  алкогольних,
слабоалкогольних  напоїв  на  розлив дозволена відповідним органом
місцевого самоврядування
, або поява в громадських місцях у п'яному
вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, -
     

Тут спорный вопрос. Разрешение от местных депутатов можно получить наверно.  :)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 14:23:00
Пройдет 1-3 года, и там появиться новый райончик. И сами будем подумывать о покупке там квартирки... (((
так! папрашу! даже несмотря на твой ник!
даже не думай об этом!!!
от мысли что угробят пусть даже то, что осталось от парка, сжимаются кулаки и хочется скачивать инструкцию напалма! >:( >:( >:(  


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 14:27:40

                                      (http://zakon.rada.gov.ua/images/gerb.gif)
Кодекс України про адміністративні правопорушення    Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних
                 напоїв у заборонених законом місцях або поява у
                 громадських місцях у п'яному вигляді

    Розпивання    пива   (крім   безалкогольного),   алкогольних,
слабоалкогольних   напоїв  на   вулицях,  у  закритих  спортивних
спорудах,  у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту
(включаючи   транспорт   міжнародного   сполучення)   та  в  інших
заборонених   законом   місцях,   крім   підприємств   торгівлі  і
громадського   харчування
,   в   яких  продаж  пива,  алкогольних,
слабоалкогольних  напоїв  на  розлив дозволена відповідним органом
місцевого самоврядування
, або поява в громадських місцях у п'яному
вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, -
     

Тут спорный вопрос. Разрешение от местных депутатов можно получить наверно.  :)


Т.е. только на территории кафе(и т.п.), в самом парке (на воздухе) нельзя однозначно.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 14:31:16
Вот вот. Ларечек с 50% территорией парка - в аренду. Но в условия аренды - пить пиво могут и те кто не покупал в этом ларечке. )

Ладно. Можно и Живчику, и Пепси (футбольные миниполя ставила)...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 14:39:32
Вот вот. Ларечек с 50% территорией парка - в аренду.

Там только по аренде земли коэффициент 2.5 ;D
Такую аренду даже герыч не потянет *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 14:44:12
на спасение прудов возле орла была надежда, когда там кто-то кабак хотел строить.
видел проектный рисунок возле Белой хаты - отлично все выглядело - четко было вписано в ланшафт, НО!, видно, в связи с кризисом, рисуночек сняли :( :( :(
но, надеюсь, к этому еще вернутся - место - "бомба"- между Старым и Новым планами - сам бы там оставлял трудовые копейки (-)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 14:45:46
Вот вот. Ларечек с 50% территорией парка - в аренду.

Там только по аренде земли коэффициент 2.5 ;D
Такую аренду даже герыч не потянет *вау, запалюеш*

Может передадут в Пользование или как оно называется. Бесплатно ))))))


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 14:48:42
Бесплатно ))))))

Тока так
(http://www.kam-pod.net/smf/index.php?action=dlattach;topic=7061.0;attach=21332;image)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 15:43:31
Там только по аренде земли коэффициент 2.5 ;D
Такую аренду даже герыч не потянет *вау, запалюеш*

А какой коэффициентик  в каньоне?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 15:44:51
0.5


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 11 Августа 2010, 15:46:52
Нольпять в каньйоні троха замало. Десь ближче до нольсім ;D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 15:49:00
То может в парке просто на время коэффициент поменять? уже какой то движняк бы может начался.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 15:53:52
  *stop* Вношу уточнение: Чистый парк тоже 0.5(без торговли и услуг)P.S.

Земли зеленых насаждений общего пользования - 0.5
Земли розничной торговли и коммерческих услуг - 2.5

Потом под конкретные нужды есть еще коэффициент арендной платы к земельному налогу.
например:
Для арендарей на территории НИАЗ "Каменец" коэффициент 1.
Для чужих (зарегистрированых не в КАМ-ПОДе) которые не платят здесь налоги коэффициент 2.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 16:11:38
Ну хорошо.
Мы то говорим о оживление парка. То может стоило там просто опустить до 0,7-1 услуги и торговлю? + "парковый" налог на поддержку самого парка. Но под контролем самих предпринимателей.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 16:15:11
... Но под контролем самих предпринимателей.

 :o *respekt* :o

А там прийдет контроль за самими предпринимателями, а там контроль за контролем....


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 16:19:50
та знаю... но... Но не доверяю я пока местной власти. Думаю арендаторы больше заинтересованы развитие парка...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 16:24:16
вряд ли. ИМХО.

Они заинтересованы в получении прибыли. ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 17:35:51
Они заинтересованы в получении прибыли. ;)
эгэ... >:(


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 11 Августа 2010, 18:33:58
а що в цьому поганого?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 19:21:51
вибачте, а Ви читали попередні пости?
погано те, що, навряд чи підприємців, що розмістять щось своє на території парку, буде
дуже вже турбувати сам парк.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 11 Августа 2010, 19:40:05
На то є міська влада, яка може надати підприємцям, котрі робитимуть щось у парку, певні пільги, а натомість зобов"язати зробити благоустрій на певній відведеній ділянці.  Або ж податок з прибутку спрямовувати конкретно на розвиток парку. Щось тут можна вигадати, щоб і підприємцю вигідно, і місту користь (-)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 11 Августа 2010, 19:47:56
Ось  читаю ,  і  висновок  напрошується -  тут  або  амбец  парку,  або  інвестор  з  парканом  для  своїх,  або  полтінніком  за  вхід :(


А  я  знову  про  банальне  -  чому  в  Кам"янці  немає  дитячих  майданчиків,  а  в  ХЇмельницькому  повно???
Чому  в  Кам"янці  немає  промисловості  а  в  Донецьку  повно?
Ну  звичайно  все  в  перерахунку  на  душу  населення.  
Може  фактор  інвестора  має  другорядне  значення???
А  на  пешому  місці  якості  керівника???
Чому  коли  лазня  була  в  приватній  власності  там  був  повний  амбец,  а  коли  перейшла  в  комунальну  власність  і   призначили  нового  директора   все  потихеньку  почало  налагоджуватись!!!
Який  нахінвестор *dyatel*
Токочєєв  надовго  залишиться  в  пам"яті  кам"янчан,  бо  він  дуже  багато  зробив  для  міста.  
Думаєте  при  сов"єтах  це  було  так  легко це  зробити?  
ВІН  ЛЮБИВ  РІДНЕ  МІСТО
А  в  його  наступників  навіть  не  вистачало  коштів  на підтримання  в  належному  стані  зробленого.


От  звртаюсь  до  мера!!!
Шановний  Анатолій  Макарович!!!!
Дуже  маю надію,  що  у  вас  вистачить  сили,  бажання, та  натхнення,  щоб  відродити  міський  парк  з  літньою  дискотекою  без  жодного  інвестора.
Щиро  вірю,  що  ви  любите  Кам"янець ,  та  нас-  кам"янчан.  


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 11 Августа 2010, 20:01:11
Так думаю, Нестерук цілком міг би випити з мером Хмельницького по стограм і запитати, за які гроші він там облаштовує всі ці парки і дитячі майданчики. Їх  (майданчиків) у Проскурові до бісової мами, і парків/скверів теж у кожному мікрорайоні. І ні одного занедбаного. А 100-тисячне місто на єдиний нещасний парчик не годне нашкребти?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 11 Августа 2010, 20:12:05
ага, есть много, друг Горацио, такого, что и не снилось здешним мудрецам...
от не шкрабається у нашому місті на парк, хоча і в Хм. і в деятках інших нашкрабується.
таємниця! ???


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: malyu4ka от 11 Августа 2010, 20:15:45
Думаю, Нестерук неодноразово пив з мером Хмельницького по стограм, коли був першим заступником Хмельницької ОДА, а нинішній голова Хмельницького Сергій Мельник в той же час був заступником голови тієї ж Хмельницької ОДА.
Пити по стограм і облаштовувати парки та дитячі майданчики - це різні речі. Мельнику дісталось все від попередників, Нестеруку - теж дісталось, але зовсім не той напрямок, який Мельнику. Тож маємо, те, що маємо, і від того танцюємо...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 11 Августа 2010, 20:36:48
А це вже, люба Малючко, питання приорітетів. Адже ж знайшлося 150 тис.грн. на мотобол - сумнівної важливості гру, в якій задіяно десяток старих дядьдків, і який крім них нікому на фіг не потрібен. А на тисячі дітей в місті, які не мають ані однісінької порядної гойдалки, поклали зверху. Бо нема батьків чи дідусів у міській раді? Не було кому лобіювати питання?

Можна постатейно розглянути весь міський бюджет, і перевірити, чи внесено туди витрати бодай на банку фарби для тієї гойдалки. І що взагалі запланували на цей рік для дітей?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: malyu4ka от 11 Августа 2010, 20:42:22
щодо мотоболу та сумнівної важливості гри (це для незацікавлених сумнівної), то тут знайшлися активісти, які ходили щодня в міську раду як по свячену воду, і оббивали пороги, і таки добилися. так саме можна і "лобіювати" питання облаштування дитячих майданчиків, тільки треба ходити кожного дня, писати листи, відверто набридати, бо інакше до нашої влади не доходить


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 11 Августа 2010, 20:55:13
Для  когось  мотобол-  гра  сумнівної  якості  ,  для  когось  футбол,  ,  чи  волейбол,  ганбол,  баскетбол,  ну  чи  шахи *вау, запалюеш*
Але  мотобол  у  Кам"янці  завжди  був.
Тут  дійсно  питання  в  приорітетах.  А  приорітети  у  нас  такі-
продати!!! продати!!! продати!!! продати!!!
Доречі  мотобольне  поле,  як  і    тренувальні- футбольне,  волейбольне,  баскетбольне  (на  стадіоні) -  продали.
Нащо  кому  те  все  потрібно.  Все  одно-  сумнівна  якість.  

Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 21:06:21
Нестеруку - теж дісталось, але зовсім не той напрямок, який Мельнику. Тож маємо, те, що маємо, і від того танцюємо...

А этот про... понемногу и то что досталось.
вряд ли. ИМХО.
Они заинтересованы в получении прибыли. ;)
под магазин свой частник делает тротуар, договариваются об остановке на против ИХ магазина, на базаре чуть ли не  вылизывает воду в ряду.... Чтобы пришел покупатель! Так?
В Киеве видел, как бабушка вытирала на Крещатике лавочку, чтобы АЛКОГОЛИКИ сели выпить там  ОДНУ бутылочку пива и оставить ей ее.
Бизнес!
Почему, Вы думаете, что частники не захотят вкладывать деньги в парк? Есть одна только причина, не доверия к ВЛАСТИ. Часники поставят плитку, запустят фонтан............, а их шурнут от туда!
ИМХО. )


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 21:17:49
Тротуар плиткой власть заставляет делать. А делают абы как, подешевле.
Если из парка делать базар - то да, будут вылизывать.

Про бабушку и алкоголиков это не бизнес - это стыдно.

И я не говорил(не думал) что не захотят вкладывать, просто рентабельность стремится к 0.

Тоже ИМХО. ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 21:27:13
)))
На против аренды - плитку ставят г....о. не доверия к ВЛАСТИ.
Базар не выгодно. Не захотят частники. Они Люди, а не.... )))
У Бабушек и это отобрали. (Заметь Бульбашка Aero - я про тебя не упоминал)
Рентабельность - не знаю, честно. Считать надо, и не мне.... Но "Гуменецкие шашлычки" уже и качели поставили  :P
Нет ИМХО - занят ))))


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 21:31:59
Шашлычки в парке возле фонтанов? Аррригинально!

Все в дыму *как в москве* чинно гуляют аллеями *rooles*

Занят - освободим. ИМХО. *pooh door*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 11 Августа 2010, 21:33:25
А крепость в дыму - не раздражает? ))))
Занят - ИМХО!!!!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 11 Августа 2010, 21:35:55
Меня и парк не раздражатыме ;D
ИМХО.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 11 Августа 2010, 22:53:22
ХАМ, мінуса від мене не дочекаєшся :P Подіставай кого-небудь іншого ;)

Щодо приватників - ось вам, як приклад, парк атракціонів біля "Войкова". Не знаю, викуплена ця ділянка чи в оренді, але на власні очі можемо бачити, як мало-помалу це місце облагороджується, з"являються нові атракціони, впорядковується територія. Відповідно, все більше людей приходить. Якщо років 3 тому ми з малими приходили туди вдень просто погуляти, і нам дозволяли просто посидіти в машинках або погойдатись на ланцюжках як на гойдалках (безкоштовно), то тепер там зранку до вечора багатенько народу, каруселі постійно задіяні. І я переконана, що власники і надалі вкладатимуть гроші в нове обладнання - це в їхніх інтересах *respekt*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 12 Августа 2010, 09:28:20
хе, тут закавика в тому, що в пацанiв, що вiдкрили атракцiони, лише десь 0,5 га
землi, не бiльше, а ми говоримо про той бiзнес, що потягнув би весь парк на собi...
я не дуже, чесно кажучи, бачу вихiд.
що можна вiдкрити, перелiчив в одному з попереднiх постiв. ну, ще можна додати
невелику трасу для картингу. але чи зацiкавить це бiзнесменiв настiльки, щоб
вони схотiли вкладати немалi кошти - питання ???
єдине, що точно - парк має мати одного iнвестора, бо у семи няньок...як вiдомо...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 12 Августа 2010, 09:29:55
щодо мотоболу та сумнівної важливості гри (це для незацікавлених сумнівної), то тут знайшлися активісти, які ходили щодня в міську раду як по свячену воду, і оббивали пороги, і таки добилися. так саме можна і "лобіювати" питання облаштування дитячих майданчиків, тільки треба ходити кожного дня, писати листи, відверто набридати, бо інакше до нашої влади не доходить
усе вiрно.
є купа речей, якi мiська влада без пєндаля вiд громади просто вирiшувати не буде...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 12 Августа 2010, 09:34:28
що можна вiдкрити, перелiчив в одному з попереднiх постiв. ну, ще можна додати
невелику трасу для картингу. але чи зацiкавить це бiзнесменiв настiльки, щоб
вони схотiли вкладати немалi кошти - питання ???

Мой сосед возит малого в Проскуров, раз в 2 недели погонять на картинге. А малому всего 4 года, а как он гоняет...  *driving*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 12 Августа 2010, 10:39:20
Нік-нік, не мусить бути ОДИН інвестор на весь парк. Робить людина, наприклад, трасу для картинга - і дає карти чи інші машинки напрокат, інший має один атракціон (супер-мега-батут) - впорядковує навколо нього сотку землі і заробляє гроші. Інший має кафе - і біля нього робить клумби, лавочки, смітярки та може навіть гойдалку.

Завдання міської влади - розробити ЗАГАЛЬНИЙ проект і контролювати, щоб "оркестр" грав вунісон.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 12 Августа 2010, 10:47:40
Цитировать
Мой сосед возит малого в Проскуров, раз в 2 недели погонять на картинге. А малому всего 4 года, а как он гоняет...
 
А в Кам'янці це діло шо, вже заглохло? Бо ж був прокат по 3-5 грн/хвилина на стадіоні?

Цитировать
Завдання міської влади - розробити ЗАГАЛЬНИЙ проект і контролювати, щоб "оркестр" грав вунісон.
Вони вже концепцію по каньйону розробили. І перші ж "музиканти" заграли так, як їм більше подобається - такі собі "варіації на тему"


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 12 Августа 2010, 11:00:57
Власне, по каньйону проекту і не було, була "Програма розвитку" - це різні речі. Мусять бути чітко затверджені проекти і повний контроль з боку влади і громади ( ;)), хто і що будує. Але ж наші бізнесмени страшенно не люблять, коли їм "стоять над душею" і втручаються у їхні "приватні" справи.

Уявляєте, якщо цілий парк візьме ОДИН інвестор :o Обнесе забором і зробить платний вхід :'(


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 12 Августа 2010, 11:36:49
Мой сосед возит малого в Проскуров, раз в 2 недели погонять на картинге. А малому всего 4 года, а как он гоняет...  *driving*
а мой друг ездит развлекаться с ребенком в Черновцы...
а мог бы в парк повести, где развлечений было бы не меньше...
на одном бензине сколько бы сэкономил, а потратил бы в родном городе... 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 12 Августа 2010, 11:40:10
Завдання міської влади - розробити ЗАГАЛЬНИЙ проект і контролювати, щоб "оркестр" грав вунісон.
Ви самi в це вiрите?? ;)
хоча думка, звичайно, вiрна.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 12 Августа 2010, 11:43:01
Ось  читаю ,  і  висновок  напрошується -  тут  або  амбец  парку,  або  інвестор  з  парканом  для  своїх,  або  полтінніком  за  вхід :(


А  я  знову  про  банальне  -  чому  в  Кам"янці  немає  дитячих  майданчиків,  а  в  ХЇмельницькому  повно???
Чому  в  Кам"янці  немає  промисловості  а  в  Донецьку  повно?
Ну  звичайно  все  в  перерахунку  на  душу  населення.  
Може  фактор  інвестора  має  другорядне  значення???
А  на  пешому  місці  якості  керівника???
Чому  коли  лазня  була  в  приватній  власності  там  був  повний  амбец,  а  коли  перейшла  в  комунальну  власність  і   призначили  нового  директора   все  потихеньку  почало  налагоджуватись!!!
Який  нахінвестор *dyatel*
Токочєєв  надовго  залишиться  в  пам"яті  кам"янчан,  бо  він  дуже  багато  зробив  для  міста.  
Думаєте  при  сов"єтах  це  було  так  легко це  зробити?  
ВІН  ЛЮБИВ  РІДНЕ  МІСТО
А  в  його  наступників  навіть  не  вистачало  коштів  на підтримання  в  належному  стані  зробленого.


От  звртаюсь  до  мера!!!
Шановний  Анатолій  Макарович!!!!
Дуже  маю надію,  що  у  вас  вистачить  сили,  бажання, та  натхнення,  щоб  відродити  міський  парк  з  літньою  дискотекою  без  жодного  інвестора.
Щиро  вірю,  що  ви  любите  Кам"янець ,  та  нас-  кам"янчан.  

 Ідея розумна , чому її не видати у вигляді  відкритого листа  в основних газетах міста. Тоді  розпочнеться відвертий діалог.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 12 Августа 2010, 11:45:27
як тут слушно дуже зауважили, мiська влада має волю лише продавати >:( >:( *sucks* *аццтой*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 12 Августа 2010, 11:47:23
Ідея розумна , чому її не видати у вигляді  відкритого листа  в основних газетах міста. Тоді  розпочнеться відвертий діалог.
повнiстю згоден.
в кiнцi серпня планую на тиждень до Кам'янця - пiдпис з мене.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 12 Августа 2010, 11:52:06
Цитировать
Мой сосед возит малого в Проскуров, раз в 2 недели погонять на картинге. А малому всего 4 года, а как он гоняет...
 
А в Кам'янці це діло шо, вже заглохло? Бо ж був прокат по 3-5 грн/хвилина на стадіоні?

Там лучше машинки для детей по его словам.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: SanSanuch от 12 Августа 2010, 12:57:40
Сьогодні проходив через парк - там робочі працювали. Заливали бетоном якусь площадку.  Може вже хтось щось почав робити, поки ми тут пишемо *Вопросище*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 12 Августа 2010, 13:00:32
Х.А.М., ну навіщо відбудовувати щось сумнівне просто задля того, що колись воно було? Чи замазувати-латати фонтани, які після цього будуть виглядати як старі і залатані? І нові технології вже з"явилися, і мода сто разів змінилась. Хіба у старих дядьків у виконкомі ностальгія за тими жабами і "Клєткою". Але життя не стоїть на місці, і кремплінові плаття вже ніхто не носить ::)!

Цитировать
Вважаю, що міській владі потрібно попросити вибачення у жителів міста за такі суттєві прорахунки і після цього негайно, без будь-яких зволікань приступати до порятунку парку. При цьому словами не розкидаюсь і пропоную конкретний план дій:  об’єднати зусилля підприємств міста і міської влади (як це зробили для відбудови стадіону), розподілити об’єми робіт і приступити до справи. За таких умов уже за півтора-два місяці ми подаруємо кам’янчанам оновлений парк, в якому буде працювати літній танцювальний майданчик, де можна буде потанцювати під живу музику в стилі ретро у виконанні місцевих музикантів (вони, до речі, вже дали на це згоду і з нетерпінням чекають відкриття «клітки») або поспівати під караоке. До того ж там повинні запрацювати відремонтовані фонтани та літній театр.
Подолянин (http://podolyanin.com.ua/politics/other/836/)
 *applouse*
ВАЛЕРІЙ СЛОБОДЯН - наверно. ПР


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 12 Августа 2010, 13:12:18

Подолянин (http://podolyanin.com.ua/politics/other/836/)


Цитировать
Я переконаний, що міський парк - не місце для «забігайлівок». Тому в ньому необхідно облаштувати сучасний розважальний заклад, ....де б люди могли...культурно попити пива. ...

По-друге, хочу висловити думку тисяч обурених кам’янчан: «У нашому місті немає людської лазні». Нормальної лазні, бо те, що сьогодні існує в Старому місті аж ніяк не можна так назвати! Чому? А тому, що облаштовували її люди, які, мабуть, не мають жодного уявлення, що це таке, і ніколи туди не ходили. Тому пропоную провести реконструкцію приміщення міської лазні під керівництвом справжніх банщиків із 30-40 річним досвідом, яких у Кам’янці є чимало.

1. Как-то не логично.ИМХО.

2. Привет Парильщику ;D

... Обнесе забором і зробить платний вхід :'(
Влада тоже может так. * для востановления и развития*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 12 Августа 2010, 13:22:07
А я это пропустил )))) +


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 12 Августа 2010, 13:46:13
Идея для предпринимателей
Цитировать
В Киеве начали сдавать людей напрокат. Как пишет газета "Сегодня.ua", в столице Украины в аренду можно взять жениха, ребенка для прогулки в парке, подружку на время шопинга или партнера для карточной игры. Взять человека во временное пользование можно примерно за 100 гривен (около 400 рублей) в час.
Лента (http://www.lenta.ru/news/2010/08/11/arenda/)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: malyu4ka от 12 Августа 2010, 19:02:58
Цитировать
Ідея розумна , чому її не видати у вигляді  відкритого листа  в основних газетах міста. Тоді  розпочнеться відвертий діалог.

Один лист нещодавно вже надрукували, і де той відвертий діалог? Чи може мер міста і його команда вже на форумі зареєструвалася?  *mad*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 12 Августа 2010, 21:29:17
Тоді рецепт -2: запис на прийом до мера  від конкретної особи чи осіб , з конкретною адресою, де формується проблема і шляхи вирішення .Можна лист опублікувати в газетах.Потім черга і зустіч з головою міста ,Бажано при цьому підключати журналістів. Результат залежить від волі , терпіння і солідарності.Ніяких гарантій  ніхто не дає ,але якісь шанси залишаються.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 12 Августа 2010, 21:50:01
таких как мы, в полнолунье, и к меру, и во все газеты очереть стоит....
хотя по лижачий...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Debris от 14 Августа 2010, 00:35:15
в справi вiдродженння парку все дуже складно.
усе моє дитинство пройшло поруч, а молодiсть вже власне у ньому, тому не раз розмiрковував на цю тему.
"клєтку" вiдродити легко, але, нажаль, на реконструкцiю парку вона "назбирає" дуже нескоро.
там все дуже запущено, по-перше, а по-друге - народ зараз хоче якiсного звуку, свiтла - це ще бабла добрий кавалок. а його, звичайно, будь-хто захоче вiдбити, а вже потiм вкладати в парк.
крiм того, не менi вам розповiдати, в якому парк станi. тут потрiбнi десятки тисяч гривень,
якщо не кiлька сотень тисяч :(
потрiбен, ну дуже серйозний iнвестор, та ще й питання постає -а що з того вiн буде мати??
що буде приносити дохiд? ну, клєтка, ну аттракцiонiв можна поставити (знов серьйознi суми iнвестицiй), ну ще кабак вiдкрити, бiьярдну...
та чи дасть це усе в сумi прибутки з яких ще й можна буде парк в належному станi утримувати?? я дуже сумнiваюсь... :(
Золотые слова.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 14 Августа 2010, 17:41:51
" А Москва не сразу строилась...."Парк не зразу став таким.Він нищився поступово  скурпульозно з фантазією під мовчазну музику громади. Почалось  з добрих намірів у   кінці 80-х ,з "реконструкції сходинок до банкуі одночасним руйнуванням двох скульптур .Але весь час ця робота контролювалась депутатами  івиконачою радою ,яка змінювалась , За Кучера зробили хоч косметичний ремонт паркану.А потім розбирали літній кінотеатр , і тому подібне . Дуже неприємно було спостерігати як знищили арочні ворота , які мали прекрасний вигляд і нікому не заважали.Було це декілька років тому. І де була тая громада? І де була наша  міська еліта.Зараз у нас є руїна парку-памятки садового -паркового мистецтва.І справа не в тому , щоб зберігти цілісність і віддати під реконструкцію окремі обєкти в приватні руки , але головне залишити  профіль , щоб парк функціював для городян і хоч трошки нагадував той старий і прекрасний для всіх.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 15 Августа 2010, 12:11:00
в будь-якому разі це серйозне питання до міської влади, яке їй потрібно задати із шпальт газет наприклад.
причому ставити питання руба - що це за фігня, пане мер, хочемо отримати відповідь - коли місто буде мати реконструйований парк, в якому можна буде з задоволенням проводити час!
отже, шановний Zemljak, будемо йти цим шляхом - буде результат.
і Ви дуже слушно зауважили, що все що наразі маємо було зроблено з мовчазної згоди громади :( 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 15 Августа 2010, 12:55:05
і зараз, мені здається, на форумі йдуть дуже цікаві рухи по створенню громади небайдужих кам'янчан.
потрібно небагато - просто вголос заявити, що такі є.
щоб не дуже комфортно почував себе мер, інші можновладці.
щоб вони знали, що є люди, які не є вівцями, люди, яким хочеться жити в гарному, зручному місті, місті, де є можливість і гарно заробтити і гарно витратити зароблене.
що є люди, яким хочеться бачити рідне місто серед перших номерів в рейтингах по якості життя...
це реальність. і вона створюється на наших очах.
і це не може не радувати. 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 15 Августа 2010, 13:13:46
Я вже казав був при зустрічі з нашими...може яку партію замутити??!!!Є різні люди ,не байдужі,з різними можливостями....Ми ща просто для влади щось не реальне...але це щось заважає владі в її бездіялбності.
Тра флудити,повідкривати мульон тем, та покласти (смортящого) за темою...Хтось на парк,хтось на каньон,
хтось на сморід...І буде толк!!!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 15 Августа 2010, 23:01:40
Ну  партії  та  громадські  організації ми  вже  проходили  в  2004  році.  Що  з  цього  вийшло  -  пшик  повний.   
А  новий  відкритий  лист  сварганіть  в  мерію-  ну  наприклад  про  парк  алкоголіків,  чи  про  сморід,  та  методи  вирішенн я цього  питання-  було  -  б  непогано. 
georg  -  мож  сварганете-  ви-ж  у  нас  по відкритим  листам  головний?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 16 Августа 2010, 00:22:01
Я не Джордж і не головна по листах, але  лист як такий  вже є, завтра Бульбашка виставить його тут, може, хтось щось захоче додати чи виправити. І треба його терміново підписувати і друкувати, бо все рухається якось занадто швидко, аж дивно...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 16 Августа 2010, 03:22:34
Бгг. Без мене мене ж і тойво   ;D. 
 
Цитировать
причому ставити питання руба - що це за фігня, пане мер, хочемо отримати відповідь - коли місто буде мати реконструйований парк, в якому можна буде з задоволенням проводити час!

Я і без листа знаю відповідь -
Цитата:  (то саме, але культурно)
коли буде баблі, тоді і реконструємо. А зара -  шо можемо, то й робимо  - фонтани, ліхтарі і клєтку, пасіба добрим строітєлям.
Доречі, було б непогано, шоб міська влада згадала, що крім добрих строітєлєй, є ще добрі ірландці, добрі німці, добрі власники " Фуршета" та "Сільпо", і ще хто там може бути незлим. Ясно шо дєнєх нема ні в кого, але якшо чемно попросять, то може парні  таки скинуться на пару качєлєк і дєцку горку? (http://newhorizons.com.ua/lappset_image.php?id=75) Кстаті, можна і Каспрову на вигідних умовах  там місце  під ларьок дати - най тіко пірожних завезе, міксер для молочних коктейлів я йому і сам подарю. Тіко чур, спочатку проект, договір оренди ( гривня в рік за квадратний метр,пиво дітям не продавать, дерева на шашлик не рубать) і ніяких непанятних парканів. І Подолянин йому  сразу скаже "Ку" ( якшо він їхню редакцію раніше не спалить ;D *horce*) 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 16 Августа 2010, 09:10:28
Доречі, було б непогано, шоб міська влада згадала, що крім добрих строітєлєй, є ще добрі ірландці, добрі німці, добрі власники " Фуршета" та "Сільпо", і ще хто там може бути незлим. Ясно шо дєнєх нема ні в кого, але якшо чемно попросять, то може парні  таки скинуться на пару качєлєк і дєцку горку? (http://newhorizons.com.ua/lappset_image.php?id=75) Кстаті, можна і Каспрову на вигідних умовах  там місце  під ларьок дати
от в тому то й прикол - georg все розумненько так розписав, а що наша влада мiська ???
вона, виходить, або дурнiша, або байдужiша *mad*
то ii й треба про це спитати - ви дурнiшi, чи байдужiшi ???
тому що такому мiсту, як Кам'янець, мати замiсть пам'ятки садово-парковоi архiтектури
звичайнi хащi - це просто ганьба *sucks* *аццтой*    


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Hilda от 16 Августа 2010, 09:57:34

тому що такому мiсту, як Кам'янець, мати замiсть пам'ятки садово-парковоi архiтектури
звичайнi хащi - це просто ганьба *sucks* *аццтой*    

Обустройство мест отдыха граждан - задача №1 для горвластей. только недумающая власть не понимает, что когда гражданин сидит на новой лавочке в хорошем месте  парка, и смотрит на постоянное движение вокруг паркового обустройства, то он начинает с позитивом смотреть на деятельность чиновников, при этом вспоминая только хорошие слова и наперёд думая как бы не пропустить возможность на следующих выборах отдать свой голос за человека, который создает для граждан условия комфорта...
Если нет ресурсов - тогда просто делают вид что что то делают: косят траву, собирают мусор, красят лавки...... - а народ то радуется *applouse*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 16 Августа 2010, 10:16:24
ну, народ не больно-то обдуришь. *stop*
парку необходима реконструкция, так сказать, капитальный ремонт.
а подмалевать что-то...это на дурачка. из армейского опыта можно и траву покрасить *sick* 
 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 16 Августа 2010, 10:32:55
Один лист нещодавно вже надрукували, і де той відвертий діалог?
ну, ми теж можемо глухмана заграти i не слухати монологiв пана, коли справа дiйде до виборiв.
i бачити його може не схочемо...
нафiга нам глуха влада ??? *аццтой* *sucks*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 16 Августа 2010, 10:47:45
Чи потрібен громаді той комфорт. Ми ж не вміємо цінити нічого.
Поставлять лавочки - через кілька днів їх поламають, потопчуться ногами...
На кожному перехресті поставили урни, то наразі вони є через одну і то в поламаному та побитому стані.
Скільки в місті є справжніх культурних людей? Навіть не 50%. Для усіх інших саме добре як свиням заритись по вуха в бруд і ще й поливати ним навколишніх.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 16 Августа 2010, 10:56:25
ну, нажаль, Lina, Ви правi...
але ж i не робити нiчого не можна.
хай дивляться за порядком тi, кому за це платять зарплатню.
хай луплять такi штрафи, щоб ту поламану урну або лавочку згадував би рокiв з десять.
нема грошей? iнструмент в руки i пахати на благо громади.
в цiй краiнi багато що тра мiняти...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 16 Августа 2010, 16:25:27
Бгг. Без мене мене ж і тойво   ;D. 
 
Нічого  не  тойво!!!
Ось  тут  лист  до  мера.
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2783.msg136541;boardseen#new
Я  в  ньому  підпишусь. 
Але  можна  і  ще  один  лист   про  парк  алкоголіків -  ну-  щоби  розтлумачили що  там  за  двіжняк.  на  яких  підставах,  що  за  чернівецька  фірма,  чи  не  поставлять  вони  паркан  як  і  в  каньйоні  ну  або  другими  словами  умови  інвестування? 
Бо  якщо  паркан  для  кам"янчан-  я  сам  пеший  буду  проти!!!!
Проект  робіт,  план  робіт .  Хто  з  міської  влади  відповідальний.  Мож  ще  кому  що  цікаво  спитати.   
georg-  беретесь  за  "труд"? 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 16 Августа 2010, 16:52:45
І  ще  мене  дуже  хвилює  якими  будуть  тарифи  на  опалення  та  водопостачання,  і  як  ці  тарифи  обгрунтовуються??? 
Бо  в  одному  місті  ці  тарифи  в  два  рази  дорожчі  ніж  у  іншому І  всюди  вони  економічно  обгрунтовані.
Доречі  -  ось  одна  з  вагомих  причин  обгрунтування  тарифів  річної  давності
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?action=dlattach;topic=5324.0;attach=17010;image


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 16 Августа 2010, 17:52:11
Цитировать
Нічого  не  тойво!!!
Імєнно шо тойво.

Лист читав, свою думку висловив - якшо убрати діфірамби, то піде. Якшо не убрати, то тоже піде, але знаю декілька людей, які через оце "бачимо і віримо" автограф не поставлять принципово
 Оскільки звертаються "батьки маленьких кам'янчан", то на роль паровоза цього разу я не підхожу - бо дітей ще не накліпав і до подання маляви наврядчи встигну.
  Може Ви б взяли цю почесну місію на себе?

А з алкоголіками і зарплатами в теплокомуненерго розбиратись будемо потім - бо якшо накатати за раз стопєйсятьвісім відкритих листів, то тра відкривати власну  газету, яка  тільки й буде публікувати, шо листи і відповіді.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 16 Августа 2010, 22:09:46
На  рахунок  пафосу  та  діфірамбів-  вважаю  ,  що  ви  праві  повністю- на  конкретне  запитання-  конкретна  відповідь.Будеш  тренуватись  в краснопісанні-  така-  ж  і  буде  відповідь.
на  паравоза  -  не  піду-  ще  не  час.  
А  про  парк  алкоголіків  цікаво  було-  б  щось  конкретне  взнати.  
Комунальні  тарифи-  тонка  річ-  Треба  пока  поїзд  не  ушов.  
Бо  як  сесія  прийме  рішення-  обговорення  буде  безрезультатне.

доречі-  комунальні-  це  не  тільки  квартплата.  Це  і  необхідність більших  виплат  з  фонду  зарплати,  збільшення  орендної  плати.  Що  в  свою  чергу  мое потягти  за  собою  збільшення  роздрібних  цін  на  товари  та  послуги.  нова  спіраль  інфляції. 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 17 Августа 2010, 00:35:01
Лист Ваш пройнятий турботою про дітей , це добре , Але як інші вікові групи? Невже всі так і залишаться  молодими . Був період , коли в парку мирно відпочивали і малята, і середні, і старики.Тому невидково його називали парком культури та відпочинку. Саме головне , щоб лист був відкритим і опублікованим у газеті з конкретними пропозиціями і ідеями і, а відповідь прийшла саме від керівника міста , а не від якогось  іншого чиновника( а подібне може трапитись)Кількість підписантів  нажаль в наш час практично немає значення , все залежатиме  від відповідаючого.Адже  є досвід вирішення подібних проблем зовсім  не на користь бажаючих ,хоч що-небуть   змінити на краще у місті.Тому стукайте , а двері може і відкриють..


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: WERONIKA от 17 Августа 2010, 07:48:25
Оскільки звертаються "батьки маленьких кам'янчан", то на роль паровоза цього разу я не підхожу - бо дітей ще не накліпав і до подання маляви наврядчи встигну.


Алеж Ви потенційний батько. Поки майданьчик облаштують і парк доведуть до ладу, то може ще встигните стати ним реально. ;) Можна також дописати, що звертаються батьки маленьких і не дуже маленьких дітей, бабусі, дідусі, тітки, вуйки, хресні і "усякого роду співчуваючі" і бажаючі нормального відпочинку в межах рідного міста.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: WERONIKA от 17 Августа 2010, 07:53:36
А з алкоголіками і зарплатами в теплокомуненерго розбиратись будемо потім - бо якшо накатати за раз стопєйсятьвісім відкритих листів, то тра відкривати власну  газету, яка  тільки й буде публікувати, шо листи і відповіді.

Теж так вважаю. Треба ділити проблеми і поступово їх вирішувати. Хоча тексти можна вже тепер готувати і обговорювати.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: WERONIKA от 17 Августа 2010, 08:01:27
Чи потрібен громаді той комфорт. Ми ж не вміємо цінити нічого.
Поставлять лавочки - через кілька днів їх поламають, потопчуться ногами...
На кожному перехресті поставили урни, то наразі вони є через одну і то в поламаному та побитому стані.
Скільки в місті є справжніх культурних людей? Навіть не 50%. Для усіх інших саме добре як свиням заритись по вуха в бруд і ще й поливати ним навколишніх.


Звідки у Вас дані про меньше ніж 50% культурних людей в місті? Ви проводили соціологічні досліди?
Просто міліційні патрулі повинні займатись справою, а не просто прогулюватись вулицями.
А в парку можна встановити охорону.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 17 Августа 2010, 09:02:42
Алеж Ви потенційний батько. Поки майданьчик облаштують і парк доведуть до ладу, то може ще встигните стати ним реально. ;) Можна також дописати, що звертаються батьки маленьких і не дуже маленьких дітей, бабусі, дідусі, тітки, вуйки, хресні і "усякого роду співчуваючі" і бажаючі нормального відпочинку в межах рідного міста.
Ніфіга. Хочу  шоб в Парильщика настав час  ;D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 17 Августа 2010, 09:17:47
все вiрно, WERONIKA, але georg 100% правий в одному моментi - менше дифiрамбiв меру, а побiльше Х.А.М.ськоi наглостi - ми вас, пане, обрали, то працюйте на нас!
i з мiлiцii так само питати - де ваша робота??
бо iснують вони на нашi з вами грошi...
а наловчимося ми можновладцiв "строiти" - пiдуть змiни у свiдомостi, якi так нам необхiднi...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: malyu4ka от 17 Августа 2010, 09:28:55
а може створимо громадську організацію "Кам"янецька громада"? що скажете?...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 17 Августа 2010, 09:34:30
Я за. Проблема. Обсуждение на форуме.  Закрытый форум для ЧЛЕНОВ.  Голосование. Действие.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 17 Августа 2010, 09:42:41
я за. нажаль, мешкаю у Києвi.
не зможу особливо допомагати.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: WERONIKA от 17 Августа 2010, 13:44:41
Я теж за. Тільки мені до Вас майже 800 км. і 10 годин на кордоні. Зате я можу смикати рідних і друзів, що не мають інтернету, через смс-и і стаціонарний телефон. *Ukraine*  А де прапор Польщі? ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 17 Августа 2010, 19:22:29
а може створимо громадську організацію "Кам"янецька громада"? що скажете?...
-Розумна пропозиція , що могла би хоч якось  компенсувати втрати за 10 років ,які на жаль продовжуються.Але важливо , хто буде головою , хто допомагатиме і взагалі наскіільки серйозно Ви підходите до вирішення наболілих питань ,А то може вийти клон " Партії відродження Камянця- Подільського"....


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 17 Августа 2010, 19:45:14
В  мене  особисто  після  революції  алергія  на  різні  партії,  партейкі  і  громадські  організації.  Хочите-  організовуйтесь.  я  тут  повний  пас. 

Цытата:
Ніфіга. Хочу  шоб в Парильщика настав час

georg  -  я   паровозом  вже  ходив.  На  революції.  Правда  не  локомотивом,  а  маневровим.  Але  по  -  чесному.  А  вийшов-  пшик.  Поки  що  не  час.

Моя  пропозиція-  співпрацювати  з  нормальним  юристом , який  би  грамотно  висловлював  думку,  вів  справи  в правовому  руслі,  Вмів  чітко  та  аргументовано  задавати  запитання.  Але  знову-  ж  таки  -  тра  щоби  людина  надійна,  і  тра  чимсь  платити????


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 17 Августа 2010, 20:10:22
Хочите-  організовуйтесь.  я  тут  повний  пас.
Тобто проти всіх? І нехай малята нюхають клей, а у річках дохне риба?

Я   паровозом  вже  ходив.  На  революції.  А  вийшов-  пшик.
Москва нє сразу строілась. Шо ж Ви, після першого раунду - в кущі?

  тра  щоби  людина  надійна,  і  тра  чимсь  платити????
Платити тра - це гроші, гроші - це бізнес, бізнес - це політика, політика це  влада, тобто замкнене коло. Або просимо грошей у влади. :-\


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 17 Августа 2010, 20:46:57
То шо від офіціоза мене тошнить, я вже писав.
А от створити  закритий розділ форуму  таки варто. Щоб можна було спокійно   строіть плани мірового гасподства  обгорювати  питання, про  які всяким антистатикам не дуже й треба знати. Наприклад,де і коли буде наступний  форумський забухоз
Цитировать
я   паровозом  вже  ходив.  На  революції.  Правда  не  локомотивом,  а  маневровим.  Але  по  -  чесному.  А  вийшов-  пшик.  Поки  що  не  час.
      Яка  ще в сраці революція? Якшо у вас двірник двір не мете, і ви на нього за це нагримали - то шо, революція? Чи баригу за обвєс нагрузити - це революція? Чи революцією то стає, коли двірник чи барига  дістали не вас одного, і напрягати ви їх прийшли тоже не в одиночку, а  групою за попередньою змовою?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 17 Августа 2010, 23:45:09

А от створити  закритий розділ форуму  таки варто. Щоб можна було спокійно   строіть плани мірового гасподства  обгорювати  питання, про  які всяким антистатикам не дуже й треба знати. Наприклад,де і коли буде наступний  форумський забухоз


А хто будет выдавать инвайты?

И как отобрать надежных людей ;D, и хто надежный ;)  *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 17 Августа 2010, 23:55:17
И как отобрать надежных людей ;D, и хто надежный ;)  *вау, запалюеш*
ги, питаннячко... ???


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 18 Августа 2010, 02:05:01
Ну, для початку доведеться довірити цю місію Одмінам,Рулящім на Форумє, а про наступних нубів рішати Колективним Разумом.  *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: WERONIKA от 18 Августа 2010, 10:10:12
А от створити  закритий розділ форуму  таки варто. Щоб можна було спокійно   строіть плани мірового гасподства  обгорювати  питання, про  які всяким антистатикам не дуже й треба знати. Наприклад,де і коли буде наступний  форумський забухоз
 
А хто такі "всякі антистатики"? ???

Як на мене, то взагалі треба розширити коло спілкування.
 
а) Є важливі питання. до котрих варто підключати навіть тих, у кого інтернету вдома ще немає, а до кавярень, з різних причин, їм не подорозі.
в) Деякі питання варто піднімати також на інших форумах міста. Бо "разом і батька легше бити".
с) І взагалі, вузьке коло однодумців дуже легко може стати вузьким колом "взаємної адорації".  А це шкідливо для суспільства.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 18 Августа 2010, 10:55:10
Розширювати треба. І закритий розділ тоже треба. Перетерли по темі, узгодили основні дії - і далі вже толкать ідею в маси. А не так, шо ще даже  не рішили що робити - а вокруг вже купа динозаврів  і клони з мантрою  "  не мішайте людям робити добру  справу"
а) Так підключаємо ж вже. 120 автографів   з одного форуму би не скачалось.
б)   а также фкантактє, одноглазіках та  ліцекнігє
с)  Не знаю про шо Ви, але звучить як якесь сексуальне збочення.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 18 Августа 2010, 11:04:02
И по закону, кажется официальная регистрация должна быть.
Граф - выручай! )))


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 18 Августа 2010, 12:43:56
Согласен, призрак бродит по форуму  — призрак "взаємної адорації".

«Манифест Коммунистической партии закрытого раздела»  ;D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 18 Августа 2010, 12:55:27
Громадська організація - так!
Закрытые разделы форума - нет. Уж лучше масонский орден.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 18 Августа 2010, 17:21:44
Парильщик, а коли в нас останній раз була революція?Не підскажите?Унас 20 років займалися контреволюцією  і треба сказати ,що процес не тільки не завершився , але ще більше набирає обертів.
   Створення громадської організації , яка б захищала інтереси камянчан від некоректних  кроків влади  - справа не тільки благородна , але цілком  легальна , яка не суперечить законам України.Більше того це в свій час заоохочувалось владою Ну невже - це революція?Ну якщо так , то будь -яка ваша  критика- пропозиція  на форумі це...теж революція . Тільки чомось після балаканини болото не перетворюється на зелену галявину.Не відказуйтесь ,лише створення толкового статуту - захоплюючий , творчий процес.Спілкування з людьми , нові друзі , відчуття перемог - це Вас чекає , якщо передумаєте.Солідарності  в наших людей замало , зате  індивідуалізму і ідей зовсім не бракує.
 І накінець ,чи вийде "Пшик" чи  позитивний результат -це залежить від волі .Як казав класик:" Скільки волі ,стільки і людини".


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Hilda от 18 Августа 2010, 17:41:20
.Не відказуйтесь ,лише створення толкового статуту - захоплюючий , творчий процес.Спілкування з людьми , нові друзі , відчуття перемог - це Вас чекає , якщо передумаєте.Солідарності  в наших людей замало , зате  індивідуалізму і ідей зовсім не бракує.
 І накінець ,чи вийде "Пшик" чи  позитивний результат -це залежить від волі .Як казав класик:" Скільки волі ,стільки і людини".

 *applouse*  *applouse*  *applouse* Народ ЗА-а-а *Ukraine*  *Ukraine*  *Ukraine*
Думать мы все любим.    Слушать как думают другие - трудно, но иногда полезно. *umnik*
"Нашему человеку" трудно с кем то объединяться, но часто "дело" этого требует. Кто то грамотный, кто то считать умеет, а кто то поет хорошо. . .   Но ради благой цели - НАДО НАДО и НАДО.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Hilda от 18 Августа 2010, 17:58:03
            """"Hilda, Aktimel, X.A.M., Малек, alexkp, Марічка Пюрзантьєвна Невариборщ, Zemljak и 3 Гостей смотрят эту тему.    17:52"""""

А вдруг среди этих троих гостей есть идейные люди: 2 юриста *shmal* *shmal* и 1 меценат *usa*. Читают, инетрисуются, хотят поучаствовать, а вы - "ПРИВАТ-ПРИВАТ". Я пришла на форум благодаря поисковику. часто разные интересующие темы выскакивают здесь. - - - - Это очень хорошо.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 18 Августа 2010, 19:21:56
ОК. народ хоче ГО - то най буде ГО.  А хто з бажаючих має бажання  її очолити?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 18 Августа 2010, 19:54:04
Ну, это рано. С начало само ГО. Структура, плата, процесс принятия решений...
Потом выносятся кандидатуры, на закрытом форуме. Я например - приветствую самовыдвижение.
Я бы сам не пошел, а предложил бы четырех.  Согласны ли кто то из них? Это вопрос!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 18 Августа 2010, 20:09:03
ОК. народ хоче ГО - то най буде ГО.  А хто з бажаючих має бажання  її очолити?

Тут в модераторы нихто не хотел(кроме Kapnyxa *respekt*), а тут ГО.

Кому нужен этот гемор? *search*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 18 Августа 2010, 20:15:04
 
А вдруг среди этих троих гостей есть идейные люди: 2 юриста *shmal* *shmal* и 1 меценат *usa*.

А вдруг среди этих троих гостей есть идейные люди: 2 антистатика и 1 мальчикспальчик. ;D

Как вариант?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 18 Августа 2010, 20:23:11
вам не здається, що останнім часом ГО як грибів після дощу?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 18 Августа 2010, 20:50:01
Их всегда много было, есть и будет. Но все, создаються под 1 проект. А потом дохнут....
Но этот вариант интересен тем, что под какой то определенный проект могут собираться определенные люди. Под следующий другие. Если ГО будет, понятно, открыто... Кто знает? Lina, у Вас тоже ведь есть много идей?
Graf.
Этот гемор. Но вдруг. (минус 1 кандидат :))


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 18 Августа 2010, 20:53:47
Спасибо, X.A.M. за доверие (-)

 *sorry*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 18 Августа 2010, 21:33:01
Я  не  знаю  -  як  на  рахунок  обнулення  членства,  але  може  таке  бути, що  я  до  цих  пір  записаний  в  ряди  однієї  із  партій  та  однієї  із  громадських  організацій. 
І  ще  одну  пропонували  реєструвати ,  але  відморозився.    *вау, запалюеш*
Зараз  смішно  ,  а  тоді  було  по  справжньому  і  дуже  сурйозно. 
Я  не  впевнений  що  стану  ще  раз  на  ці  граблі. 

З  іншої  сторони  -  дуже  таки  сподобалось  задавати  чіткі  аргументовані  запитання  ваді.  І  дуже  цікаво  спостерігати  реакцію.

Іншими  словами-  сидиш  біля  компа  і  граєш.  Задаєш  питання.   Але  чітко  та  аргументовано.  Підписався  під  відкритий  лист-  дивишся-  паркан-  зняли. 
Але  хтось  тягнув  паровозом  цей  лист!!!!
Ну  потягнув  раз,  а  далі?
Кому  тра  такий  гемарой?
З іншої  сторони  якби  Саші  Мазурчаку  написали  такого  листа  на  рахунок  стадіону,  опублікували  в  пресі-  можливо  мої  діти  мали  би  де  грати  у  футбола *horce*Та  і  не  тільки  -  стадіон.  є  купа  наболілих  питань. 
А  що  далі?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 18 Августа 2010, 22:09:10
Так і я про шо.  Одна справа - поставити автограф раз в два місяці, і  ще пару-тройку- дюжину друзів попросити, і зовсім друга - впрягатись і тягнути всьо шо на тебе повісять, незалежно від того, тра воно тобі лічно чи не дуже.
Чи може, хтось таки зголоситься?  ;)
ЗИ. Якшо ніхто не помітив, то одну маляву ми зробили без всякої ГО,  а післязавтра буде ще й друга. Хоча тут багато залежить від журналістів - наскільки та чи інша тема їх зацікавитьНазвание: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 18 Августа 2010, 22:13:07
В мене є вільний час можу інколи допомагати з ціми малявами, і допомагати Якщо хтось потребує допоиоги,раз в неділю можу зняти шорти ,а вдягнути брюки)))georg я завжди радий хоч у чомусь допомогти!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 18 Августа 2010, 23:24:04
А я думаю,що як організація- то лише неформальна. І закриту тему треба


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 18 Августа 2010, 23:27:20
Можна  зробити висновки .Для того , щоб організувати громадську організацію треба мати організаторські таланти плюс терпіння і мужність . Жодної людини , яка могла взяти на себе  в цій справі   відповідальність немає.Чи є в місті ГО , здатні чесно виконувати свою роботу?- Думаю , що є , хоча вони не ідеальні. Чим вони відрізняються від фальшивих?-Перш за все відсутністю  корупційних звязків  з владою,тому працюють перш за все  для громади , а  не для себе .
 Яка ж причина не створювати реальні ГО. Це низький морально - патріотичний рівень громадян ,їх страх перед владними структурами (Якби чогось не вийшло...)Набагато приємніше багато роздумувати і нічого не робити , так безпечніше.Цим колись займався Обломов.Та чи буде поважати влада таку громаду,яка втратила самоповагу?
- Ні.Про це доводить реальністьПрактично в місті громада не грає істотної ролі. А громадські організації,не проявляють ні суспільної ініціативи ,ні активності .Позиція , коли власні амбіції важливіші зі стан сусільства характерні для всієї України.І дякувати треба  за це егоїзму,який зараз просто розквітає.Зараз  модно і престижно  бути егоїстом. Патріотом у нас бути небезпечно ,патріоти у нас вважаються диваками ,ї це вимираючий вид.Тому краще дотримуватися конформізму і чекати погоди від влади і не висовуватися....

Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 18 Августа 2010, 23:33:48
 *wtf*

Йуля Володимирівна цє Ви? :o

 *applouse* *потекли реки демагогии* *баяннище*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 18 Августа 2010, 23:35:53
Тихо! "Не болтай...!."А то ще почують..


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 19 Августа 2010, 07:45:39
Земляче, Ви в чомусь праві, в чомусь - ні. Але сія пламенна рєчь, я так розумію, це демонстрація готовності очолити запропоновану ГО?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 19 Августа 2010, 09:37:32
Для початку треба розібратися  в чому я не правий,можете критикувати я завжди готовий тільки не треба клоунади з переходом на особистості. .У мене був деякий досвід з цього питання , правда в "революціЇ" я не приймав участь ,просто не вважав її за революцію.Для мене більш важливіші соціальні рухи ніж політичні (політики у нас  всі поголовно банкрути).Для того щоб створити ГО треба мати надійних колег ,щоб підтримували ідею .Я не знаю чи такі знайдуться...Адже цих людей повинно щось обєднувати .У владі все просто :обєднують крісла ,гроші іноді  навіть і високі цінності(це вже рідше)Так от якби такі знайшлися ,то можна щось робити.Очолити можна  тих , хто пітримує і бажає робити корисне для громади  .Якщо такі знайдуться ,то не буде проблем.Самі розумієте людей повинна обєднати ідея, одних" пламенних речей" для цього малова-то.
  Щодо листа , то для подібних не треба звертатися до форуму ,а просто писати.За 6 років прийшлося дошкуляти чиновникам  5 раз і треба сказати , що вони зробили , що повинні були зробити.Тепер людям добре,але комусь треба було жертвувати своїм часом і здоровям.Можливо правильно до цього питання поставився Нестерук , але якби мовчали , то проблема б залишилась.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 19 Августа 2010, 09:43:31
розумно написано.
сподiваюсь, дiйде справа i до дiй.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 19 Августа 2010, 22:41:41
В мене є вільний час можу інколи допомагати з ціми малявами, і допомагати Якщо хтось потребує допоиоги,раз в неділю можу зняти шорти ,а вдягнути брюки)))georg я завжди радий хоч у чомусь допомогти!
  Я  так  зрозумів-  ви  беретись  іти  паровозом?
Якщо  так-  пора  писати  новий  відкритий  лист  меру. 
Отже-  кого  що  хвилює? 
Хто на  які  питання  хоче  отримати  відповідь? 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 20 Августа 2010, 10:32:28
Чому новий? А що, цей вже віддали?Про дитячі майданчики? Давайте хоч цей до ладу доведем...Як казав сатирик: На фига количество, если нету качества?                           Земляче, чого Ви так гостро реагуєте? Ще нічого такого, тим більше, я поки що не казала...Яка клоунада?Як можна  запитувати щось у людини, не переходячи на особистість? Ви праві, потрібен час і нерви, але чому обов,язково формальна організація?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 20 Августа 2010, 10:54:22
Формальна організація це як особистісь ,неформальна це привид , ілюзія . Вона не може представляти громаду , воне не може спілкуватись з владою офіціаль, на рівних.Я реагую не скільки гостро , стільки серйозно( можливо в цьомі місці  неоправданно).Почитайте діалоги ізрозумієте , що реакція не до Вас.Звичайно можна переходи на особистість , коли це стосується справи , але не порівнювати з одіозними особоми ,Ви з цим згодні?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Hilda от 20 Августа 2010, 12:00:13
Согласна с ЗЕМЛЯКОМ. Без юр.регистрации все инициативные сограждане - просто выскочки.
Регистрироваться, начертить сферу деятельности, прописать четко в статуте, чтобы не было потом притензий наприм.: "Почему это ГО которая занимается окультуриванием молодежи делит или меряет квадратные метры исторической земельки??"

Регистрация - прежде всего..


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 20 Августа 2010, 18:10:35
Звичайно можна переходи на особистість , коли це стосується справи , але не порівнювати з одіозними особоми ,Ви з цим згодні?
Я б не стала так цим перейматися, та, власне, мене таке і зовсім не зачіпає.
Що стосується формалізму, то я притримуюсь такої думки: будь-який формалізм - це спроба влади організувати і взяти під свій контроль тих, хто раніше не був підконтрольним, простіше кажучи - організувати і очолити. І хоч на законних підставах ГО може, як Ви кажете, на рівних спілкуватися з владою. проте і врізати їй це спілкування набагато легше, аніж простим громадянам, необтяженим підписами та статутами.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 20 Августа 2010, 18:16:05
Шановні, ви ще тут? А до парку танкістів встигнете добігти? ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 20 Августа 2010, 18:54:10

- По - порядку.Це, дійсно , Вас не стосується .
 А от щодо формалізму , то я не можу з Вами згодитись .Що таке чиновник - це істота,яка незважаючи ні на час , ні на місце зберігає повагу перед бумажкою .І зараз існує неписане правило " Без бумажки - ти букашка!"І що толку з того  , що  декілька хлопців- дівчат  написали листа і підписалися.Хто  з провладців буде на таке звертати  увагу ?Це для чиновника майже анонімні герої,, перед якими  можна не особливо відропартовувати.А от ГО-  це орган ,майже живий організм,юридична( не фізична особа) з яким потрібно рахуватись.От якраз з ГО  врізати спілкування важче.
Так що все- навпаки .Саме тому в передових країнах розвивають громадське суспільство , основою якого стають ГО.
Проте  сама влада здатна створювати власні ГО , що виражають її інтереси . Не кращий варіант , що організація працю є виключно лише на своїх членів , забуваючи про громаду.Тут виникає протиріччя між формою і змістом.Цим і користуються  любителі авантюр.Тому Го багато , а які з них справжні- вирішувати громадянам по їхнім справам..
Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 20 Августа 2010, 22:13:23

Правильно  ви  кажете.  Залишилось  тыльки  органызуватись  в  Г.О.
Доречі  чи  може  бути  альтернативою  Г.О.  інтернетовська  спільнота,  яка за  3  години  може  зібрати  120  підписів,  ну  або  -  такий  собі  імпровізований  мітинг  під  райдержадміністрацією?  І  чи  будуть  з  нами  рахуватись?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 21 Августа 2010, 01:17:58
Без юр.регистрации все инициативные сограждане - просто выскочки.

Регистрация - прежде всего..

Тут ВЖЕ цілком згоден.
На "схадняки" ходити мона, але це -  сюди (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=1065.msg23732#msg23732)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 21 Августа 2010, 07:34:05


І тепер Тюрін намагається викрутитись, щоб і вашим, і нашим: шукають інше приміщення. Але ж це нонсенс! Вихадить, школа вже не хазяйка у власному приміщенні? Діти мають навчатися не в спеціальному класі, у відділенні молодшої школи, де є для них умови, спальня, їдальня? Як на мене, відповідь очевидна! У школі приорітетною є школа. Подивимось, що "вигадає" Тюрін і за скільки срібників продасть першоклашок >:D
А Ви згадайте як школу №1 якою керував на той момент племінник Тюріна роздерибанили навпіл(кращу частину передали під філіал якогось стихійного інситуту) і цейже керівник почав щось там викладати,одного разу цього кренделя я навіть упіймав в коридорі за рзпиттям РомКолли. Тюрін багато гівна вклав в освіту в місті!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 21 Августа 2010, 08:47:42
Правильно  ви  кажете.  Залишилось  тыльки  органызуватись  в  Г.О.
От тут тільке одне мені незрозуміло: якщо Ви, пане Парильщик, так хочете організувати ГО, то чому не організовуєте? Бажаючі ж є Вас підтримати. Організовуйте, починайте діяти активно і результативно, можливо, така діяльність переконає мене і мені подібних, які не є поки що прихильниками Вашої ідеї, що воно таки варто того, і ми до вас приєднаємося, і теж будемо активно діяти...А поки що...ну не віриться мені, що без "бумажки" я - "вискочка", а з "бумажкою" - людина з обличчям.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 21 Августа 2010, 09:04:35

Правильно  ви  кажете.  Залишилось  тыльки  органызуватись  в  Г.О.
Доречі  чи  може  бути  альтернативою  Г.О.  інтернетовська  спільнота,  яка за  3  години  може  зібрати  120  підписів,  ну  або  -  такий  собі  імпровізований  мітинг  під  райдержадміністрацією?  І  чи  будуть  з  нами  рахуватись?
Зразу скажу: не може.Ви забуваєте просту рыч , що віртуальний світ відрізняється від реального.Щоб організувати мітинг треба юридичну особу , яка написала грамотно оформлену заяву в відповідні органи,імпровізація не проходить.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 21 Августа 2010, 09:11:56
Luiram
Я  прихильник  Г.О.??????
Ви  неуважно  читаєте  мої  пости!!!!  І  як  у  вас  з  почуттям  гумору??? *вау, запалюеш*
Кажу-  хто-  хоче-  нехай  організовується- зелене  світло.
Мене  влаштовує  теперішня  ситуація-  коли  безі  всяких  Г.О.  за  3  години  збирається  120  підписів,  двіжняк  під  райдержадміністрацією  ,  коли  (доречі  і  з  вашої  подачі)  справа  про       Строительство под "новоплановским" мостом набуває  загальноукраїнського  розголосу. І  всі  похапцем  запихають це  будівництво  в  законне  русло. 
Мало?
Тоді  тра  Г.О.

З.І.Zemljak
За  компами  реальні  люди.  В  них  реальні  друзі  та  знайомі.  Вони  можуть  робити  реальну  роботу.
Добре. 
Розкажіть  будьласка  про  переваги  Г.О. перед  інтернетовською  спільнотою? 
Аргументовано  пліззз!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 21 Августа 2010, 09:36:32
 *unsure*Ну, тут одне з двох: або я неуважна після збору підписів ( де Вас чомусь не бачила ;)) і моє почуття гумору накульгує, або Ви недостатньо ясно висловлюєтесь... *bantik*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 21 Августа 2010, 09:39:06
Кто статут и структуры делает? Какой первый взнос? Где можем юр.прописку сделать?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Hilda от 21 Августа 2010, 09:49:02
Кто статут и структуры делает? Какой первый взнос? Где можем юр.прописку сделать?

Пожалуйста - -  -детальная поэтапная схема
http://community.hiblogger.net/ngo/374033.html


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 21 Августа 2010, 14:17:33
  Парильщик!Якщо  Вас  влаштовує теперішня ситуація  без всяких ГО , то нічим  мої аргументи не допоможуть , тим більше  я їх виклав раніше..Кількість  підписів погоди не робитимуть  ,це з мого власного досвіду.Добавлю ще  «ВС» – теж ГО і згодіться досить міцний горошок , оскільки він представляє собою « організм» , а   несформовану , невиразну масу. Якщо мова йде про парк , то можна й не писати ,робота й так почались . Як –не-як ,а  скоро вибори.
.А по іншим  резонансним  камянецьким справам можна  і так назбирати голосів і не тільки в інтернеті.,лише є в мене сумніви  в припиненні таких негативів.Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 21 Августа 2010, 15:01:54
Хороший есть пример: фотоклуб "ПОГЛЯД" (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2676.0)
Я думаю, им мног дало именно организация...
Схему я знаю... Я предлагаю не схему рассматривать, а перейти к действиям. Для этого, надо примерно описать структуру:
Ну например:
1. Атаман (выборы: раз в 3 года, через голосование на закрытом форуме)
2. Палач (контрольная служба, по исполнению и тратам)
3. Барыга (назначается советом толпы по рекомендации Атамана, фин директор)
4. Совет Толпы (Представители толпы, "совет старейшин", голосование на закрытом форуме)
5. Камподюшка - член спилки, платящий взносы (или отрабатывает), участвует в выборах Совета толпы, палача, атамана
6. Член - член спилки, сочувствующий. Участвует только в выборах Атамана.
Ну. что то так. Потом под это пишется статут... ну так далее


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 21 Августа 2010, 16:56:27
Добре , що є гарні приклади   , а от якість   самої  громадської організації залежать від керівника- засновника ( куди веде) , від  людей ,що працюватимуть (- не працюватимуть ) в команді.Адже владу(навіть умовну) можна узурпувати . Велике значення матиме зміст статуту , що може опередити конфлікти.Саме створення організації в наших умоваж - бюрократична тяганина ,яка може затягнутися,якщо не робити це оперативно.Я  був здивований , що  в Грузії подібні процедури займають день(!)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 22 Августа 2010, 01:02:41
Хороший есть пример: фотоклуб "ПОГЛЯД" (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2676.0)

Трохи не той приклад. "Погляду" організація потрібна для регулярної конкретної діяльності, яку не провести без організації: виставки, майстер-класи, пленери. Це не перша спроба фотографів організуватися, але їм це нарешті вдалося, бо є такий ентузіаст, незмінний мотор, ідейний натхненник і "робоча конячка" цієї справи - Юрій Савін, котрий без усілякої винагороди тратить свій час, сили і кошти чисто з любові до цього виду мистецтва. Без такої людини організації просто не буде, обирай чи не обирай "прєдсідатєля".

З мінусів організації - оця вся "бюрократія" типу статутів, протоколів засідань, регулярних зборів із запротоколованими рішеннями, вибори голів та касирів, членські внески і (моє улюблене) - плани заходів на наступний рік ::) А ще такими організаціями міська влада починає затикати свої якісь "діри". Фотографів, наприклад, зобов"язують (!) робити виставки до дня вчителя/міста/приїзду високого гостя/просто щоб фойе БК не було порожнє/для власної звітності і таке подібне. Організовану організацію легко направляти потрібним владі курсом: не вийде направити в потрібне русло - просто заборонять.

Я особисто не планую вступати в жодні організації. Можу тільки підписуватись на конкретні акції. Наше неформальне товариство і без всіляких підписів та печаток здатне при потребі об"єднуватись хоча б для збору підписів. Можливо, з часом доростемо і до більш конструктивних та дієвих справ. Можливо, таких справ стане більше, ніж пальців на одній руці. От тоді і поговоримо про організацію ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 22 Августа 2010, 09:35:53
Ну чому поганий приклад?Хіба місту не потрібна  організація  здатна захистити культурно-духовні,просвітницькі  ,історичні , природоохоронні   інтереси і ціннності камянчан.Погляд - дещо вузькопрофільна організація , для якої  основою є статут ,який вирішує сферу діяльності .І Ви праві ,що багато чого залежить від якостей голови , його моральної стійкості , принциповості.До досягнень  клубі і голови клубу " Погляд" можна віднести завоювання для культурної спільноти нового приміщення для виставкової діяльності " Вірменської криниці",яке остаточно вирішило мистецькі проблеми.Втім є ще один маленький недолік- незрозуміла мінливість членів клубу ,відбрункування в інші самостійні організації.Мабуть не все це  можна пояснити  складністю творчих натур.А нарахунок того,щотакими організаціями міська влада починає затикати свої якісь "діри",о це знову таки залежить від керівника ,чи є в нього "хребет"
  Звичайно кататись на санчатах з гірки значно приємніше,ніж носитится з ними нагору.Тому людей,здатних обєднуватись в організації значно менше .Самі судіть треба , щоб голова був відповідальним ,чесним ,активним , а члени -дисциплінованими  з повагою один до одного .Тому статут , обовязки , внески (а можна взагалі без таких обходитись) - є плюс , що надає  життя організації .робить його направленним  і підтримує смисл існування.
  Втім , кожен вибирає своє,керуючись своїми цінностями.Ті самі підписи можна збирати і цим займаються не  один рік.Обєднатись    в  дієву організацію, важче ,це суперечить менталітету.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 22 Августа 2010, 10:08:01
Я б сказала, що, крім менталітету, є ще деяке підводне каміння. Зараз я можу приділяти, припустімо,громадській і суспільній діяльності більше часу, скоро відпустка скінчиться - і цього часу стане менше. Будучи ж "організованою" в певну офіційну групу, сумлінно віддавати, як Ви кажете, свій час і нерви такій діяльності я зможу хіба за умови, що Ви, наприклад, (чи хтось інший, але не я - бо я "горітиму" на роботі в ГО), буде заробляти на харчі і проживання моїй дитині, займатися з нею спортом і музикою і т. п.  Інакше Ви ж перший і кинете в мене камінь - чому це я, мовляв, будучи в організації, інтереси своєї дитини ставлю вище за інтереси громади. А все тому, що такі реалії, і те, що я за дві хвилини вирішую тест, на який японцям потрібно 15, не дає мені, на жаль, ні більш високооплачуваної роботи, ні житла, ні змоги одною рукою писати нікому не потрібну наукову статтю для роботи, а другою - чергову "маляву" владним органам. Се ля ві.( Це вже оминаючи мою хронічну нелюбов до офіціозу та бюрократії, так, для наглядності ):(


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 22 Августа 2010, 10:55:35
В місті ще жоден не згорів від громадської роботи , у нас не такі масштаби.Але краще горіти , ніж тліти.На мою думк,у крім сімейних турбот завадою є дві основні причмни - страх і лінь. Далі не буду розшифровувати.Але...  все це не завжає використовувати ГО як джерело сімейного бізнесу.Апісля цього йде констатація ГО як грибів , а вони не працюють , Працюють , але не на тих , не на громаду, а  на власне благополуччя . Є серед них і виключення ,але"ідеалів "таких мало


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 22 Августа 2010, 11:05:37
Можу тільки підписуватись на конкретні акції. Наше неформальне товариство і без всіляких підписів та печаток здатне при потребі об"єднуватись хоча б для збору підписів. Можливо, з часом доростемо і до більш конструктивних та дієвих справ. Можливо, таких справ стане більше, ніж пальців на одній руці. От тоді і поговоримо про організацію ;)

Если поставить столик возле базара, и я с тобой стану собирать подписи, их на порядок будет больше. Про это будут, говорить на роботе, в маршрутках, у себя в кухне.... Это сделает резонанс, даже без печати в газете...
Мы не имеем право поставить этот стол, мы не имеем право выйти с плакатами под белый дом. Мы сейчас НЕКТО!!!!
Если будет ГО. Заява, что будет столик стоять возле базара, забастовка возле БД. И Все!!!! Нам надо только предупредить, что это будет!!!! А запретить, ПОКА закона нет!
А сама станешь, есть!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 22 Августа 2010, 11:16:19
Мы не имеем право поставить этот стол, мы не имеем право выйти с плакатами под белый дом. Мы сейчас НЕКТО!!!!
--------------------
А  що " ініціативна  група "  з  пашпартами  ну наприклад  з  трьох  чоловік  не  має  право  ставити  столик  і  збирати  підписи? 
Якому  законодавству  це  суперечить?

А  яким  тоді  чином  вдбувся  мітинг  під  райдержадміністрацією?  Він  був  "противозаконним"?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 22 Августа 2010, 11:21:22
Мы не имеем право поставить этот стол, мы не имеем право выйти с плакатами под белый дом. Мы сейчас НЕКТО!!!!
--------------------
А  що " ініціативна  група "  з  пашпартами  ну наприклад  з  трьох  чоловік  не  має  право  ставити  столик  і  збирати  підписи? 
Якому  законодавству  це  суперечить?

А  яким  тоді  чином  вдбувся  мітинг  під  райдержадміністрацією?  Він  був  "противозаконним"?


Проведення мітингів - зібрань  і т. п. завжди попередньо письмово узгоджується з владними структурами.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 22 Августа 2010, 11:29:38
А  що " ініціативна  група "  з  пашпартами  ну наприклад  з  трьох  чоловік  не  має  право  ставити  столик  і  збирати  підписи? 
Якому  законодавству  це  суперечить?
Аренда земли есть? ))) Торговый патент? По какому право стаит столик? Любой мент загребет

А  яким  тоді  чином  вдбувся  мітинг  під  райдержадміністрацією?  Він  був  "противозаконним"?
Там вроди была заявка....
Но если не было, менты приезжают и всех ЗАКОНО загребают...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 22 Августа 2010, 11:52:35
Ну например:
1. Атаман (выборы: раз в 3 года, через голосование на закрытом форуме)
2. Палач (контрольная служба, по исполнению и тратам)
3. Барыга (назначается советом толпы по рекомендации Атамана, фин директор)
4. Совет Толпы (Представители толпы, "совет старейшин", голосование на закрытом форуме)
5. Камподюшка - член спилки, платящий взносы (или отрабатывает), участвует в выборах Совета толпы, палача, атамана
6. Член - член спилки, сочувствующий. Участвует только в выборах Атамана.
Ну. что то так. Потом под это пишется статут... ну так далее

То что, против не кого нет? Zemljak делает статут?  *rules*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 22 Августа 2010, 12:14:13
Ой, ну, прям, вас послухати - "при всем богатстве выбора другой альтернативы нет". Ніякі ваші аргументи не заставлять мене думати, що без організації я - ніхто.Земляк правий : хто хоче - робить, хто не хоче - шукає виправдання. Я, наприклад, і не приховую, що не хочу ніякої ГО, тому мої аргументи навіть виправданням не можна вважати. І не треба обставляти все так, начебто без офіційної реєстрації ми і кроку ступити не можемо. Ініціативна група легко бере дозвіл на мітинг чи демонстрацію, а стояти можна і без столика, та й до чого оренда тут і торговий патент? Ви збираєтесь чимсь торгувати?
Що стосується заробляння грошей діяльністю в ГО, то це вже зовсім мені не подобається. Як би Ви, Земляче, не намагались розмежувати соціальну та політичну діяльність, Вам це не вдасться. Організована діяльність апріорі вже буде політичною, і чим далі - тим більше, а якщо ще й на основі грошей...це капєц повний. Спочатку - представництво в місцевих органах влади, при благополучній результативній діяльності - політична кар'єра,  як не крути. Хоча, це вже ми нафантазували щось занадто)))


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 22 Августа 2010, 12:14:30
Теперь цели
Каменец-Подольский - должен быть в 5 "лучших городов для жизни в Украине" (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=7304.0)  :)
Для этого МЫ должны ЗАСТАВИТЬ работать такие службы, на пользу граждан КАМЕНЦА!
Список:
..... *fucking*
Мы должны поднять свои Ж...ы от компов, и сделать
Список:
...... *dead*
Мы должны найти, и использовать гранты, программы, спонсоров..., для
Список:
..... *rules*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 22 Августа 2010, 12:16:48
Ой, ну, прям, вас послухати - "при всем богатстве выбора другой альтернативы нет". Ніякі ваші аргументи не заставлять мене думати, що без організації я - ніхто.Земляк правий - хто хоче - робить, хто не хоче - шукає виправдання. Я, наприклад, і не приховую, що не хочу ніякої ГО, тому мої аргументи навіть виправданням не можна вважати. І не треба обставляти все так, начебто без офіційної реєстрації ми і кроку ступити не можемо. Ініціативна група легко бере дозвіл на мітинг чи демонстрацію, а стояти можна і без столика, та й до чого оренда тут і торговий патент? Ви збираєтесь чимсь торгувати?
Що стосується заробляння грошей діяльністю в ГО, то це вже зовсім мені не подобається. Як би Ви, Земляче, не намагались розмежувати соціальну та політичну діяльність, Вам це не вдасться. Організована діяльність апріорі вже буде політичною, і чим далі - тим більше, а якщо ще й на основі грошей...це капєц повний. Спочатку - представництво в місцевих органах влади, при благополучній результативній діяльності - політична кар'єра,  як не крути. Хоча, це вже ми нафантазували щось занадто)))
Вопрос: почему мотобол получил бабло?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 22 Августа 2010, 12:21:49
Відповідь: чесно - не знаю. Я чомусь не цікавлюся мотоболом і його розвитком, єдине, що знаю - вони своїм ревінням по суботах не дають мені спати вранці, в законний вихідний *bantik*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 22 Августа 2010, 12:27:28
Организация, давление на власть, давление на газеты, ЕСТЬ ЦЕЛЬ!
Теперь вопрос 2: К ГО займетесь детскими площадками? Вступив в Г...О только ради этой цели. Если да, рисуйте ЦЕЛЬ и ПРОГРАМУ на год!
Проект назовем: "Упади с качели, подними медицину!"


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 22 Августа 2010, 12:32:27
Відповідь: чесно - не знаю. Я чомусь не цікавлюся мотоболом і його розвитком, єдине, що знаю - вони своїм ревінням по суботах не дають мені спати вранці, в законний вихідний *bantik*
Заставить мотоболистам, установить всем соседним домам звукоизоляционные окна и кондиционный!!! (я тоже не далеко живу  ;D )


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 22 Августа 2010, 13:00:39
Ви знаєте я думаю з цього всього получиться партизанщина,і рано чи пізно хтось буде невдоволений тим,що його чаще всіх загребають менти,хтось буде більш активніший, а хтось буде розробляти схему заробляння грошей.   За компами сидять не дурні люди....
Зверніть увагу тема Новопланівського притихла,почалась активна тема гойдалок....
Так буде і в Г.О. будуть люди як Гі...но в ополонці вертітися... Вибачте це моя думка!
Тра довести то, що почали!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 22 Августа 2010, 13:27:22
   Тема  паркану притихла, бо рух там притих, і Каспров не з'являється, але ніхто про неї не забув. А тема гойдалок, та й усі інші, які зараз виникли - це намагання не впустити той час саме прерд виборами, коли є хоч мала вірогідність щось та витиснути з тієї партії, організації провладної і т. п.
   Не переживайте, ще трохи - і на форумі знов настане тиша та спокій, всі будуть в'яленько перекидатись міркуваннями про роль російської мови та легалізацію проституції.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 22 Августа 2010, 14:35:29
Валерій Каспров - 22.08.2010
Цитировать
Доброго дня! Будь ласка не виривайте слова з контексту! Те в яку церкву я ходжу, чи які у мене політичні вподобання, чи хто мій батько не впливає на роботу Міжнародної Громадської Організації! Я лише голова Камянець-Подільського міського осередку цієї організації! В МГО "Наша спадщина" є конкретні цілі прописані в статуті, яких ми дотримуємось - це пропаганда здорового способу життя та популяризація християнських цінностей серед дітей, підлітків, молоді, що ми і робимо! В жодних заходах, що проводила МГО, ми не агітували за ту чи іншу конфесію! Тому будь ласка не плутайте грішне з праведним. Дякую!
Подолянин (http://podolyanin.com.ua/forum/messages/forum1/topic67/message500/#message500)

У нас его нет. ОН ЕСТЬ, БУДЕТ, И БУДЕТ ЕСТЬ!!!!!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 22 Августа 2010, 14:40:34
   Тема  паркану притихла, бо рух там притих, і Каспров не з'являється, але ніхто про неї не забув. А тема гойдалок, та й усі інші, які зараз виникли - це намагання не впустити той час саме прерд виборами, коли є хоч мала вірогідність щось та витиснути з тієї партії, організації провладної і т. п.
   Не переживайте, ще трохи - і на форумі знов настане тиша та спокій, всі будуть в'яленько перекидатись міркуваннями про роль російської мови та легалізацію проституції.

Розгойдаємо....


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 22 Августа 2010, 15:03:54
Валерій Каспров - 22.08.2010
Цитировать
Доброго дня! Будь ласка не виривайте слова з контексту! Те в яку церкву я ходжу, чи які у мене політичні вподобання, чи хто мій батько не впливає на роботу Міжнародної Громадської Організації! Я лише голова Камянець-Подільського міського осередку цієї організації! В МГО "Наша спадщина" є конкретні цілі прописані в статуті, яких ми дотримуємось - це пропаганда здорового способу життя та популяризація християнських цінностей серед дітей, підлітків, молоді, що ми і робимо! В жодних заходах, що проводила МГО, ми не агітували за ту чи іншу конфесію! Тому будь ласка не плутайте грішне з праведним. Дякую!
Подолянин (http://podolyanin.com.ua/forum/messages/forum1/topic67/message500/#message500)
-Ось бачите людина розуміє цінність ГО .Він ні в чому  не розчарувався , його ні вчому не треба переконувати....
 Зрозуміло ,що аргументи вже не діють , Втакому випадку ,людям які  проти ГО, не варто щось пропонувати.Хай  діють шляхом набивання шишок ,а результат обговоримо на цьому ж форумі.Тільки щось забулося до чого мали збирати  підписи .Здається ,слони родили мишу.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 22 Августа 2010, 16:28:54
 ;D Якби людина не розуміла цінності ГО, то не була б її головою ;D
Ви, може й забули, а дехто збирає потихеньку *bantik* Розмови на форумі діям не завада ;)
Щодо "не агітації за ту чи іншу конфесію"Каспрова, то бачила дітей, які приносили від фонтану, де транслювався футбол, брошурки саме з конфесійною агітацією. *unsure*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: skarlet от 22 Августа 2010, 17:13:41
Чесно кажучи, і мене будь-який офіціоз навколо гарної ініціативи лякає. Офіційно зареєстрована ГО має всі шанси перетворитися на прихвостня влади. Але тут, мабуть, все залежить від Атамана  ;D і кістяка ГО...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 22 Августа 2010, 17:54:48
Много коньяка без вас вымпел, что зак грубость звените:
1. Вы хотите жить, не матюкать власть. (та власть?)
2. ГО не контролируется властью, контролироваться люди!
3. Не хотите светиться  валите на меня, мне кроме красавице жены и детей нечего нет!
4. Хотите жить, не мешайте те кто вам помогает!Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 22 Августа 2010, 18:02:04
Чесно кажучи, і мене будь-який офіціоз навколо гарної ініціативи лякає. Офіційно зареєстрована ГО має всі шанси перетворитися на прихвостня влади. Але тут, мабуть, все залежить від Атамана  ;D і кістяка ГО...

100% зуб даю!!!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 22 Августа 2010, 20:24:05
Чесно кажучи, і мене будь-який офіціоз навколо гарної ініціативи лякає. Офіційно зареєстрована ГО має всі шанси перетворитися на прихвостня влади. Але тут, мабуть, все залежить від Атамана  ;D і кістяка ГО...
-  Це  вже третя подібна думка .Невже Ви мали такий досвід ? Звичайно   все може бути, ніхто не застрахований ,це залежить виключно від голови і тих , хто обєднуються.Будуть негідники - буде обєднання негідників , будуть добродійники -значить ,хтось запрацює для міста , Все основано на самоврядуванні , що і як ще можна пояснювати?
 Якраз у владі строгий формалізм ,бюрократія і офіціоз Не треба плутати різні системи.
Під лежачий камінь вода не тече" , може досить переконувати в протилежному?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 22 Августа 2010, 23:07:17

3. Не хотите светиться  валите на меня, мне кроме красавице жены и детей нечего нет!


Ви  -  б  паравозом  разок  сходили-  б -  ну  протягнули  наприклад відкритий  лист (звернення  громади) через  міськвиконком ,  або  щось  накшталт  того ,  а  тоді  - б  було  видно-  кого,  що  і  на кого  валити.

Я  особисто  не  проти  Г.О.  Просто  не  бачу в  цьому для  себе  сенсу.  Хто  -  хоче,  подобається-  організовуйтесь. 

З.І. На  мою  думку  нашій  інтернет спільноті  бракує  не  Г.О.   ,  а  толкового  юриста,  який  проконсультує  як  зробити  ту  ,  чи  іншу  справу  згідно  з  чинним  законодавством.
І  знову  -  таки-  які  хто  цілі  перед  собою  ставить. 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 23 Августа 2010, 15:50:11
Жив –був у місті один  борець за справедливість депутатат міської ради, член КПУ   ,робітничого союзу..На відміну від своєї партії він дійсно добивався соціальної справедливості ,розвінчував махінації влади.Як зараз пам’ятаю ,збирає  собі підписи на зупинці перед базаром .Мені він  здавався  диваком , а тепер диваками виглядає більшість спільноти міста .Вона як гарна циркачка виконує всі команди , навіть такі які не подобаються.
Очевидно це була смілива людина , яка і поплатилась за справедливі висловлювання .Чи живий він ,чи в  тюрмі , чи просто втік від несправедливого судового рішення ,я не знаю .»Настоящих , буйних мало» ,зато всі розумні і навчились пристосовуватись.А висновок простий : один в полі не воїн,особливо перед досконалою машиною.І не треба переконувати , що організовано важче добиватись мети…
  А може Ви дійсно  один  в полі воїн?Може в цьому Ваш сенс.?
 Тепер  про інтернет спільноту.Форум цікавий тим , що спілкування зв’язано з Камянцем, Треба розуміти  очевидну річ , що не інтенрнет- спільноті ,а місту бракує громадської організації ,яка  б сприяла гармонізації між владою і громадянами . Щось подібне  робила  в  ГО Шпильова ,у них був юрист, що давав безплатні довідки. Можливо і знайдуться (?) толкові юристи ,здатні безплатно ( нахаляву) ( ?) давати інформацію, А що це змінює , для людини ,що бажає написати листа . Вона просто йде до юриста , збирає підписи і  відсилає багатобіцяний  лист , не чекаючи повідомлень на форумі.Доречі ,а які Ви поставили цілі?
  Прошу , вибачення ,що втрутив ся в попередній діалог.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 23 Августа 2010, 20:05:23


Ви  -  б  паравозом  разок  сходили-  б -  ну  протягнули  наприклад відкритий  лист (звернення  громади) через  міськвиконком ,  або  щось  накшталт  того ,  а  тоді  - б  було  видно-  кого,  що  і  на кого  валити.

Анатолію Макаровичу, ми бачимо, як багато Ви робите для того, щоб Кам`янець став чистим і затишним, а тому віримо, що Ви неодмінно подбаєте і про маленьких кам`янчан, щоб їм комфортно і радісно жилося в рідному місті.

З повагою, ..............


Туфта.
Что Вы его просите? Он ДОЛЖЕН!!!!
Прошлое письмо за забор - послал НАС! (потом и прокуратуру)
Так и сейчас пошлет...
Или пишем письмо...

Если ТЫ не построишь там и там детскую площадку., мы со своими детьми с такого числа будем играться под твоим кабинет.
Подписи лохов которые за тебя проголосовали!!!!!!!!!!!!Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 23 Августа 2010, 20:43:16
Zemljak
Якщо  ви  до  мене.
1- Живий той  чоловік  ,  і  нині  здравствує.  Думаю  він  би  погодився  піти  з  нашим  листом  з  підписами   паровозом. *вау, запалюеш*
І  ще  -  один  мій  знайомий,  якого  я  досить  поважаю   сказав  мені  після  низки  розчарувань  пов"язаних  з  "боротьбою  за  справедливість" -  коли  ми  бігали  з  жовтоблакитними  стягами  -  треба  було -  красти!!
Отже -  що  стосується  мене  особисто-  я  в  жодному  разі  не  маю  бажання  боротись  за  "справедливість"  ,  розвінчувати  махінації  влади ,  чи  контролювати  її  дії.  Я  хочу  відстоювати   чисто  свої  меркантильні  інтереси.  Ну  -  наприклад-  Я  ходив  на  рибалку  на  Смотрич.  А  тут-  паркан.  В  МЕНЕ  ВКРАЛИ  ШМАТОК  КАНЬЙОНУ.  А  виявляється  вкрали  не  тільки  в  мене-  таких  обурених  людей  багато.  Домовились,  зібрали  підписи,  Знайшлась  людина  ,  яка  протягнула"маляву"  паровозом  через  міськвиконком ,  за  що  їй  бальшой *respekt* *respekt* *respekt*
Зараз  готується  ще  один  лист.
Далі-  знайшлась  людина,  що  згідна  замінити  шорти  на  бруки   раз  в  неділю,  і  віднести  слідуючу  маляву .  Ось  план  дій  на  найближчий  час.  Ну  звичайно  як  буде  натхнення  і  кворум  однодумців.  Але  ще  з  темою   не  визначились
--------------------
місту бракує громадської організації ,яка  б сприяла гармонізації між владою і громадянами
--------------------
Ви  озвучуєте  позицію  ВЛАДИ,  чи  громадян  ВСЬОГО  міста?
Щодо  мене  -  мені  жодної  гармонії  не  потрібно.  
Влада  утримується  за  кошти  громадян.  
Вона  повинна  служити  громаді,  а  не  навпаки.
А  я  в  свою  чергу  хочу  реалізувати  своє  консцуційне  право,  і  спитати-  ЩО  ЗА  ХНЯ????  Аргументовано-  млін.  
Раз  вийшло.  Думаю  вийде  і  далі.
А  коли  не  питати-  значить  МИ  -  КАМ"ЯНЧАНИ  ТОГО  ВАРТІ,  щоби  ходити  з  лапшою  на  вухах   і  ковтати  облизня  коли  у  морїх  дітей  крадуть  канйон,  стадіон,  лікарню,  чи  ще  щось.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 23 Августа 2010, 21:41:21
 
Я не знаю куди ,хто бігав з жовтими-блакитними стягами , і хто  шановний ,який жалкує за те ,що  треба було красти ,але   я переконаний .,що пропорційно такій партійній ідейності і росла корупція нашої влади . І ось зараз ви  жалкуєте за стадіонами –театрами . каньйонами , можливо треба було менше бігати і бути більш принциповивими .І ось знову подібні підходи .А проблеми будуть продовжуватимуться ,гляньти на теми обговорення ,кожен раз якийсь сюрприз .. І тут ви підсумовуєте: «Щодо  мене  -  мені  жодної  гармонії  не  потрібно.»  Вам  не здається , що йде протиріччя.То  може вас така ситуація задовольняє ?Але знов ж таки ви маєте реалізувати конституційне право шляхом подавання листа до влади,тобто бажаєте,щоб влада до вас прислухалась.
 Це  добре , хоч у вас нема" бажання боротись за справедливість" , а план   написати лист все ж є.Тобто воно є , але виражається у іншому масштабі.А хто проти?
 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 23 Августа 2010, 22:14:59
Добре.  Буде  по  вашому. 
Шукайте прихильників,  пишіть  статут  ,  рееструйте  Г.О.  Очольте,  і  шукайте  гармонію  з  владою.
В  цій  темі обговорення Г.О.  не  заборонено.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 24 Августа 2010, 11:09:03
 Я не проти навіть очолити , але  на деяких умовах.Головна умова - люди ,що працюватимуть повинні бути патріотами і чесними , а також  працювати згідно статуту , щоб не було каші. Я розумію , що це  важко,але Ви самі придумали назву теми....А ось статут , тут вже легше ,його можна і створити  і обговорити .Я за це можу взятись , але бігати за прихильниками ідеї захисту камянчан від  непорозумінь з владою  не збираюсь .У нас  в місті таких одиниці ,  і не всі вони користуються  інтернетом.А у більшості тих ,хто користується ,щось здержує.Розшифровувати не буду.Можливо ,наша громада мусить визріти , щоб зрозуміти неохідність створення громадської організації , яка б офіційно могла  захищати громадян від свавілля чиновників.
  Отже збирайтесь ,а я прийду і вас очолю  !


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 24 Августа 2010, 11:25:22

  Отже збирайтесь ,а я прийду і вас очолю  !


Забыл Zemljak смайлик поставить такой -  *fucking*, типа очолював, очолюю, очолюватиму *fucking* имхо.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 24 Августа 2010, 12:05:10
  А кажеш не болтаай ....Смайліки -покручі мені не потрібні ,можеш забрати їх в відповідне місце , де їм буде затишно , Для  чого такі дрібниці? Це репліка  не по  темі ,  мова йде не про мене , а про громаду , яка графів судячи по-всьому зовсім не цікавить .Просипатись треба вчасно.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 24 Августа 2010, 12:22:18
Как нас может "очолить" деятель, который даже на форуме не может сообщение написать без редактирования? ;D

"Прямий" и "принциповий" наш защитник от свавілля чиновників та гармонізатор влади і громадян *вау, запалюеш*

Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 24 Августа 2010, 13:44:29
Я вас прекрасно розумію .Ви хочете завалити намагання створити громадську організацію і перейшли на оцінку співрозмовника.Ви уважно читайте написане раніше.По -перше , ви зовсім  неуважні , чи притворяєтесь  і не треба мені приписувати те , чого я про себе не писав.Я зовсім не  рвусь у керівники  , тим більше прямо з форуму. А може  у вас крім  редакторських є і лідерські таланти , то у чому справа? Швиденько в віртуальне крісло , а то ще хтось займе!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 24 Августа 2010, 14:06:22
Я вас прекрасно розумію .Ви хочете завалити намагання створити громадську організацію і перейшли на оцінку співрозмовника.
...
Я зовсім не  рвусь у керівники  , тим більше прямо з форуму.

1. Для создания ГО нужно ТРИ человека. Создавайте на здоровье. А на тридцати трех страницах писать что кругом все п.расы а Zemljak один дартаньян - перебор. ИМХО

Оценка не собеседника, а его постов - это разные вещи.

2. То шо вы хотели очолить? И хто збирайтесь? Прямо не з форуму? ;D

  Отже збирайтесь ,а я прийду і вас очолю  !Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 24 Августа 2010, 16:13:25
Как нас может "очолить" деятель, который даже на форуме не может сообщение написать без редактирования? ;D

"Прямий" и "принциповий" наш защитник от свавілля чиновників та гармонізатор влади і громадян *вау, запалюеш*

- А це також оцінка поста?

Шановний, ваша абсолютна неуважність приводить до подібних казусів,Ви не цікавитись змістом повідомлень , то і виникають неадекватні питання. Ще раз прочайте написане вище і і можливо зрозумієте як помилячєтесь
" То шо вы хотели очолить? И хто збирайтесь? Прямо не з форуму?"
- Створити з трьох чоловік організацію - не дуже велика проблема .Але три чодовіка - неповноцінна організація.Я хотів би зустрітися з людьми,яких зацікавить ця їдея.Тоді є смисл брати на себе відповідальністью
"А на тридцати трех страницах писать что кругом все п.расы а Zemljak один дартаньян - перебор. ИМХО"
- а це вже наклеп.
І даремно ви тикаєте смайлики ,вони не допоможуть....


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 24 Августа 2010, 16:55:05

"А на тридцати трех страницах писать что кругом все п.расы а Zemljak один дартаньян - перебор. ИМХО"
- а це вже наклеп.

І даремно ви тикаєте смайлики ,вони не допоможуть....

1.  :P Подайте в суд. ;)

2.  *bugaga* Ой, боюсь боюсь... *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 24 Августа 2010, 17:08:45
Ви думаєте те що ви на писали  дотепно ?. По крайній мірі  ви мене  не розсмішили.І чого б це в Камянці , де навіть вулиця правників розбудували  ,страхав би я вас судом?Нічого поганого ви не вспіли зробити.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 24 Августа 2010, 17:48:18
А до чого тут вулиця правників? І шо це таке? :o

А щодо ваших постів  - я тіко можу процитувати:
*wtf*

*потекли реки демагогии*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Hilda от 24 Августа 2010, 18:56:38
Господа, извените за вмешательство, но у нас в независимом государстве всегда вот так все заканчиватся: двусторонние обвинение, неуважение и т.д.

Мы  *Ukraine*  *Ukraine*  *Ukraine* давайте гордится этим


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 24 Августа 2010, 19:00:00
Особисті  розборки  в  лічку.

Zemljak-  якщо  ви  хочите  очолити  Г.О.  ,  і  назбирати  членів  на  форумі-  відкрийте  нову  тему,  і  збирайте  кворум. Пишіть  статут,  і  організовуйтесь.
В  цій темі  обговорюють  Кам"янецьку   громаду,  а  не  тільки  Г.О.
Б"юсь  об  заклад,  що переважна  більшість  користувачів  цього  форуму  не  належать  до  жодної  з  громадських  організацій.  Натомість  вони  належать  до  кам"янецької  громади. І  як  показала  практика  можуть  дещо  зробити.
Я  особисто (покищо)  не  хочу  щоби  мене  хтось  очолював  ,  рівно  як  і  очолювати  когось. Я  зневірився  в  існуючій  політичній  системі  і  не  хочу  жодного  членства  в  Г.О.   чи  якійсь  партії. Але  я  хочу  відстоювати  свої  права.  Думаю  на  форумі  є  однодумці.  ДОЗВОЛЬТЕ  НАМ  СПІЛКУВАТИСЬ  МІЖ  СОБОЮ,  і  не  насаджуйте  думки,  що  нам  необхідно  об"єднатись  в  Г.О.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 24 Августа 2010, 19:08:38
Zemljak Ви так реально хочете кимось керувати?Хочете когось з форуму в помічники?Ваш аватар це Ваше переконання?
Для початку прийдіть на чергову п'янку ми на Вас хоч подивимось....поспілкуємось. Бо шось тіко чую я...я...я...можу...Якщо Ви важаєте що сім'я це те що можна потіряти....то і членів своєї партії будети використовувати як гарматне м'ясо...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 24 Августа 2010, 20:06:27
Zemljak Ви так реально хочете кимось керувати?Хочете когось з форуму в помічники?Ваш аватар це Ваше переконання?
Для початку прийдіть на чергову п'янку ми на Вас хоч подивимось....поспілкуємось. Бо шось тіко чую я...я...я...можу...Якщо Ви важаєте що сім'я це те що можна потіряти....то і членів своєї партії будети використовувати як гарматне м'ясо...
И я прийду. Когда?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 24 Августа 2010, 20:43:53
Zemljak Ви так реально хочете кимось керувати?Хочете когось з форуму в помічники?Ваш аватар це Ваше переконання?
Для початку прийдіть на чергову п'янку ми на Вас хоч подивимось....поспілкуємось. Бо шось тіко чую я...я...я...можу...Якщо Ви важаєте що сім'я це те що можна потіряти....то і членів своєї партії будети використовувати як гарматне м'ясо...
Ну  що ви хлопці,якщо ви поодинці бажаєте палити по хмарах, то дуже  прошу , можете і гарматами , якщо дозволить рівень.
 До  Графа :хіба моя вина , що ви не  підключаєте повністю свій інтелектуальний потенціал?

До  : GROMOZEKA.ваша фраза мене ніскільки не дивує .Цінності власної сімї вище цінності  Батьківщини . Тому і топчимся вже 20 років на місці .Згадаймо сімї Ющенка , ТимошенкО , Януковича , Кучми і т.д.,Скільки ці патріоти корисного зробили для України,а скільки ще зроблять ?

До Х.А.М.: GROMOZEKA каже ,що я хочу кимось  керувати .Це невірно , я ні в кого нічого не хочу,але  я  готовий очолити ( по-російськи  возглавить) людей бажаючих створити громадську організацію по захисту прав громадян, проте  обговорення показало , що більшість проти або сумніваються.Отже із усіх підтримавших ідею залишились лише Ви .Тому смисл обговорення саме цього питання відпадає,зате можна обговорювати   громаду.Я звичайно вдячний за підримку і моя поштова скринька до Ваших послуг.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 24 Августа 2010, 20:48:49
 *sick* *вау, запалюеш*

шо тут скажеш *applouse* клиника.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 24 Августа 2010, 21:03:31
 Вам же сказано , що всі  "симпатіїї" в лічку.А може це слово до вас має більше відношення.?.І заберіть смайлики , ви ж - не школяр ,треба бути серйознішим .Отже пишііть  дурниці на мою електронну адресу,може вам стане легше..


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 24 Августа 2010, 21:26:03
Таж так, є толпа людей,не баранів,з різними можливостями...Тож чому їх не очолити?Ми й так працюємо потихеньку, без командира.А Вас я не бачив не на екскурсії під новоплановським, ніде...Появилась свіжа людина...і вже хоче керувати...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 24 Августа 2010, 21:59:23
Не знаю , хто і що більше хоче ,чи я керувати  тими , хто бачить себе лише  в якості вічного незалежного , чи...продовжувати  беззмістовну дискусію .Вам що поклястися , що я не хочу вами керувати . Та я ніколи б у світі і за великі гроші  не став би очолювати хоч  невелику групку індивідуалістів- егоїстів. Ви боїтеся за свою сімю , а людину ,яка б займалася організацією таких людей вам не жалко? Того я й запитав ,чи люди здатні працювати на соціальні ідеї.Я зазделегідь знав . який буде результат .І неіскільки не  , здивувався , адже живу в Камянці 21 віку , а це дещо інше ,ніж в 19-му. І  звідки визнаєте , чи відома я людина? Ви ж зайняті переважно ділами сімейними Юна суспільні можливо не вистачає часу..То що бажаєте закінчити дискусію чи продовжимо?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Hilda от 24 Августа 2010, 22:05:27
Сограждане, прекращайте. Ну действительно некрасиво. Так резко нельзя. Уважайте друг-друга. Мы в Разделе "Кам"янецька  громада". Перечитайте со стороны какая у нас "громада". Неприятно как то. Прекращайте.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 24 Августа 2010, 22:09:36
Hilda! Ви праві,з задоволенням виконую Ваше побажання.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 26 Августа 2010, 22:41:59
Нехай хто що хоче каже, але таки перед виборами можновладці рухаються. Он Путін в Росії за нещасну ринду, і то зачепився ;D
 http://drugoi.livejournal.com/3319462.html
А блогер навіть членом ГО не був  *bantik* Так що нам є про що подумати  ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Graf от 27 Августа 2010, 17:45:10

Мене ще запитували, яку організацію я представляю і чи не пов"язаний цей лист якось із виборами.

І я з гордістю відповіла, що ми не є жодна ГО - ми просто люди, що живемо у цьому місті.

І знаєте, це звучить гордо:))


ГО чи партія - то вже щось занадто банальне, особливо перед виборами ;)

Хм, мене на кожному кроці питали, до якої організації я належу, ще й до парочки партій запросили по ходу))))

І я теж гордо відповідала, що ми - ніяка не партія і не організація, а просто люди, яким щось хочеться зробити для своїх і не тільки дітей.

 *applouse* *rooles* *applouse*

Мысль первична - формализация вторична.Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 28 Августа 2010, 13:51:07
Отож-  чому,  щоби  відстоювати  свої  права  я  обов"язково  маю  представляти  якісь партії,  чи  хоча-  б  Г.О.
Влада  пропонує  доктрину-  громада-  Г.О.-  партія  -  влада.  Відповідно  -  система  працює  і  в  інший  бік- влада- партія- Г.О. -  громада. 
Таким  чином  влада  домагається  контролю  над  громадою.
А  що  робити ,  як  мені  не  подобаються  дії  влади ?   Ну  наприклад  випадок  зі  стадіоном  Тонкочєєва.
Влада  нагинає  підконтрольні  партії та  Г.О.  ,  ну  щоби  пояснити  піплу  що  всьо  -  гут.  Включаються  З.М.І. І  розповідають  -  потрібно  інвестора,  реконструкція  стадіону, льодовий  палац, чи  банальне-  немає  коштів....
Громада  промовчала  ,  з"їла  облизня,  і мої  діти  немають  де  грати  у  футбола.....
Звичайно -  можна  організувати  Г.О.  ,  чи  лягти  під  якусь  партію,  але  партія  буде  вимагати  просувати  її  кандидатів  до  влади  А  Г.О.  влада  намагатиметься  взяти  під  контроль. 
І  взагалі  я  повністю  розчарувався  в існуючій  політичній  системі.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 28 Августа 2010, 21:00:28
Парильщик , не фантазуйте і не ускладнюйте.. Все простіше . Яка якість людей ,така і якість  і ГО ,партій , профспілок , релігійних організацій ,  які як відомо складаються з людей.Єдине в чому праві  це в тому . що частина таких обєднань напряму , чи посередньо  звязані з владою а що поробиш .Ідеальних обєднань в принципі  не може бути .Втім завжди є чесні робочі конячки,що працюють  на громаду.. А зараз новий проект закону про ГО  ситуацію ще більше погіршить і можливо "ручних ГО" ще побільшає.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 28 Августа 2010, 21:07:13
Добавлю ще , що система пропорційних виборів,коли громадянин не має право особисто  приймати участь  у виборах в якості кандидата ,а лише  по партійних списках суперечить конституції .Але для  того , щоб впливати на соціальну сферу не обовязково вступати в ГО, тобто це трошки інша система ,ніж  виборча партійна .Втім на місцевому рівні гра змінилась і в депутати можна йти особисто необовязково по партійних списках.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 29 Августа 2010, 01:18:11
А я, вот, с земляком согласен. ГО не полхие изначально. ГО плохие, потому, что их такими сделали плохие люди. ГО создаются под какой-то проект, под какую-то партию, под какого-то лидера и т. д. Поэтому они такие. Поэтому и гордятся люди, что не принадлежат ни к какой организации. Поэтому такое к ним отношение. Нет(ну, я по крайней мере не знаю) ни одной организации в Каменце, организованной снизу. Уверен, если организовать Именно ГРАЖДАНСКУЮ организацию, это будет весомым аргументом в борьбе за свои права. Может пафосно звучит, но это так.

Гордиться, что ты просто гражданин города можно, и даже нужно, но что может сделать один гражданин, допустим,  вася пупкин? Васю могут послать куда-то подальше, с васей можно вообще не разговаривать и не обращать на него внимания. В лучшем случае писать отписки.

Кстати, по поводу официоза-неофициоза. Кому-то он не нравится. Может и так. Но как без него? Почему-то не так давно в мерию носили ОФИЦИАЛЬНОЕ письмо, и получили ОФИЦИАЛЬНЫЙ ответ. Иначе как? Иначе на пиве с Макарычем обсуждаешь пытання, спрашиваешь, мол, как там, Макарыч, у нас дела обстоят с каньоном? Так, что-ли?

И при чем здесь политика и какие-то партии? ГО - не пасынок какой-то партии или интересов "заинтересованных лиц", это должно быть прежде всего объединение граждан.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 29 Августа 2010, 11:25:41
Цитировать
что может сделать один гражданин, допустим,  вася пупкин? Васю могут послать куда-то подальше, с васей можно вообще не разговаривать и не обращать на него внимания. В лучшем случае писать отписки.

А це смотря наскільки цей Пупкін зловрєдний,  в яких стосунках з журналістами всякої масті, чи нема в нього хорошого знайомого юриста, і так дальше.

І якби той самий лист по каньйону був не в формі звернення, а в формі інформаційного запиту   згідно ст.32 Закону про інформацію,  то при бажанні зара можна б було ставити питання про то шо з ряду питань відповідь по суті не була надана, і то з порушенням ст. 34 того самого закону - ну і дальше колупать тему по ст.35 того ж таки самого Закону  - офіційно, але без всяких ГО


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 29 Августа 2010, 11:35:42
А если это бабушка 80 лет? У не  то, что знакомого юриста нет, она даже не знает хто это такой. А с журналистами ее роднит только газетная бумага.

 Так эта бабушка не то что свой вопрос решить не может, она даже не знает с какого боку к нему подступить и какую сRаку целовать.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 29 Августа 2010, 11:50:00
Значить  бабці  потрібно  вступати  в  Г.О.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 29 Августа 2010, 11:52:59
Нет, не вступать, а просто хотя бы теоретически знать, что есть кто-то, кто может помочь. Тем же юридическим советом.

 Да и вообще бабку я для примера взял. Для большей выразительности.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lada от 29 Августа 2010, 12:11:11
И через какой срок Общественная Организация скурвится?И перестанет обращать внимание на бабушек?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 29 Августа 2010, 12:37:14
А че она должна скурвливаться?   

  Юля, задавать риторические вопросы здесь все умеют. Вы тут не оригинал.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 29 Августа 2010, 13:14:48
Значить  бабці  потрібно  вступати  в  Г.О.
Бабусі не потрібно вступати ГО так само як всім вступати в партію.Але користуватись ГО можна і потрібно.Це  ж громадські організації ,тому і повинні працювати на громадян.Між тим , Парильщик, як Ви вважаєте ,в місті же був досвід  роботи Го в інтересах громади і громадян?.В  ідеалі суспільство повинно бути громадським,щоб  не тільки ГО виражало інтереси громадян , але й  влада не відчувала себе монополістом . І в тоталітарних суспільствах ГО теж  працювали .
 Передбачаючи реакції ,ще раз прошу не   сприймати написане як заклик до  вступу  чи організації  ГО,зараз таке мене особливо не хвилює,хоча проблеми міста - завжди.
 До теми  про громадські обєднання.
http://civic.kmu.gov.ua/civic/control/uk/publish/article;jsessionid=A20750C995B20165A6DE00E95C334B37?art_id=101833&cat_id=82370

 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Брысь от 29 Августа 2010, 13:44:44
читаю, вспоминаю, что в каменце-подольском была (есть?) "Громадська приймальня". там постоянно дежурили журналисты, юрист и кто-то исчё. нефспомню. Как раз тем и занимались.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 29 Августа 2010, 15:27:08
Значить  бабці  потрібно  вступати  в  Г.О.
Бабусі не потрібно вступати ГО так само як всім вступати в партію.Але користуватись ГО можна і потрібно.Це  ж громадські організації ,тому і повинні працювати на громадян...

Взагалі-то громадських та політичних організацій у місті вже троха є. Я б воліла для початку ознайомитись, що це за організації, чим займаються, як себе зарекомендували і на скільки ще "живі". Було б файно, якби хто виклав на форумі таку інформацію.

Можливо, і не варто створювати власну організацію (історія показує, що організації створюються, як правило, навколо харизматичного лідера. Будемо проводити конкурс на харизматичність? ;)). Можливо, в місті вже є організації, чиї напрямки діяльності чи цілі з нашими співпадають або в чомусь нам симпатичні. Тоді було б варто з ними співпрацювати. Ну, це якщо нас хвилює саме вирішення проблем а не задоволення власних амбіцій. Бо ж у нас, відомо, де двоє українців  там три гетьмани  *Ukraine**вау, запалюеш*Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 29 Августа 2010, 22:30:02
Я би сказав , що кожного українця значно більше ніж 3 гетьмана , тому важко всіх обєднати в команду. Звичайно для утворення ГО необхідний організатор -ініціатор  і люди ,заінтересовані ідеєю..Тому  не так все просто Що не скажеш про владу , де  всі працюють   як одне ціле.Є  випадкиколи ініціаторами ГО є самі чиновники.То му нема смислу і питатися ,,чому вони бездіяльні для громади і водночас  не цураються грантовських програм.У владі неформальні обєднання більш міцніші , а опозиція часто виглядає як імітація .
  Для оцінки ГО  важливий критерій ,по якому визначатиметься  їх живучість і корисність для громади.Інформацію про ГО  можна знайти на   камянецьких сайтах  і на сторінках преси.Не знаю лише чи є в місті таке обєднання ,у якого  поставлено за мету вирішення соціальних проблем городян.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Парильщик от 03 Сентября 2010, 22:31:00
Гарантовано-  є. 
Влада  повинна  по  суті  своїй  вирішувати  соціальні  проблеми  громадян.
Мій  товариш  відроджує  мотобол. Питаюсь  як  ти  зробив-  каже -  організував  Г.О.  і  оббивав  пороги  влади.  Мотобол-   справа  його  життя.
Питаюсь -  а  без  Г.О.  не  можна?
Каже-  без  Г.О.  ти  для  влади  не  існуєш.
А  які цілі  буде  відстоювати  Г.О.  що  ви  пропонуєте  організувати-  Zemljak ?
Контроль  влади????
Чув  колись    про регулятону  політику   зараз  такого  немає?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 03 Сентября 2010, 23:40:37
Ну, пля, Парильщик, при чем здесь влада? Вот те цитата, з маленьким монтажем:
"Зібратися, взявши з собою 10 (20?) столітрових пакетів для сміття, прошвирнутись по каньйону, зібрати реального сміття у ті пакети,  та демонстративно, не звертаючи увагу на клацання фотокамер, скидати це все у заранєє визваний сміттєвізник (чи як ото ще ту машину називають?)!!!"
Ідея хороша? Питаю я і сам вІдповідаю - так, хороша. Але, під який х-й повинен хтось давати комусь сміттєвізник?? Кому? Чєлу під ніком ........ Дед-хо? Чи-то громадянину У. ? На яких підставах?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 03 Сентября 2010, 23:59:18
Варіант  1 -На підставі відкритої заяви-зобов'язання від групи громадян, наприклад. І послідуючого дзвінка в УЖКГ - сміття зібране,лежить в мішках на купі - приїжджайте, забирайте. Кстаті, на трубі зара ввімкнений  гучний зв'язок, і вас уважно слухають журналісти з  "Подолянина", "Фортеці",  "ДМ" та "Експрес-Поділля" .Може хочете щось сказати спеціально для преси?
Варіант 2 - Заходимо в "Кам'янецький Парк", і машину організовують вони (попередньо переконавшись, шо ми не 3.14здоболи, і реально зробили за них їхню ж роботу).
Якшо напрягти моск, можна ще пару варіантів придумать.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 04 Сентября 2010, 00:05:34
Жорже, не будь маленьким. Ти в це віриш?  *вау, запалюеш* Є людина на посаді. Вона виконує (ну, так чи нє...) свої обов"язки. При чому тут лєва машина сміття? За соляру хто платитиме? Хто випише лєвий путьовий лист? Хто буде брати на себе це все?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Elena от 04 Сентября 2010, 00:17:02
Мда............................. Я конечо с форумчанами, НО,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Молчу


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 04 Сентября 2010, 01:03:32
шо ми не 3.14здоболи
Щось останнім часом саме такі думки...
Робімо !  щось, якщо ми не 3,14здоболи, а інакше приречені все життя складати і писати листи до влади... ИМХО.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 04 Сентября 2010, 19:00:44
Гарантовано-  є. 
Влада  повинна  по  суті  своїй  вирішувати  соціальні  проблеми  громадян.
Мій  товариш  відроджує  мотобол. Питаюсь  як  ти  зробив-  каже -  організував  Г.О.  і  оббивав  пороги  влади.  Мотобол-   справа  його  життя.
Питаюсь -  а  без  Г.О.  не  можна?
Каже-  без  Г.О.  ти  для  влади  не  існуєш.
А  які цілі  буде  відстоювати  Г.О.  що  ви  пропонуєте  організувати-  Zemljak ?
Контроль  влади????
Чув  колись    про регулятону  політику   зараз  такого  немає?

     Особисто я вже нічого  організовувати не буду . Я і досі  приймаю участь   в одній із  ГО.За  більш  як 10 років  нам вдалось зробити  дещо  для міста.І сміття ми вивозили і в мітингах приймали участь  і в акціях-також . Чи було це без нервів ? -Ні .Чи вважали себе гарматним мясом , жертвою від сімї- також ні.
 Звичайно такі кроки  не дуже афішуються ,але це реальна робота для громади.І ніхто в влади грошей не бере.Чи вдячні за це мешканці - ні , такий менталітет.
Успіх організації ГО  в тому ,що і організатори і люди , якіих організуються  повинні бути обєднані ідеєю  і  користуватись повагою до колег  і не цуратися дисципліни.В противному випадку буде або -"бардак" ,або узурпація ГО в руки одніїє самозакоханої людини,наприклад одного з засновників.Варіантів може бути багато в залежності від якостей  конкретних  людей.
 Цілі , яке ставить ГО  і всі інші "причандалля" розміщується в статуті ,затверджується загальними зборами і ГО працює.А які цілі можна відстоювати в місті,як не соціальні?Запитаємо , чи всіх задовільняє стан медицини ,екології ,правосуддя,освіти?

"Контроль  влади????":
"брати  участь  у  здійсненні  державної регуляторної політики
відповідно  до  Закону  України "Про засади державної регуляторної
політики  у сфері господарської діяльності" ( 1160-15 ); { Частину
першу  статті  20  доповнено  абзацом  згідно із Законом N 2388-VI
( 2388-17 ) від 01.07.2010 }
     розповсюджувати інформацію і пропагувати свої ідеї та цілі;
     засновувати засоби масової інформації;"
Закон України "   Про об'єднання громадян "1992р.
 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 07 Сентября 2010, 09:08:58
Жорже, не будь маленьким. Ти в це віриш?  *вау, запалюеш* Є людина на посаді. Вона виконує (ну, так чи нє...) свої обов"язки. При чому тут лєва машина сміття? За соляру хто платитиме? Хто випише лєвий путьовий лист? Хто буде брати на себе це все?
Говорив тіки шо з директором камянецького  парку -техніку дадуть без проблем. Тіко в них не машина, а трактор з прицепом, тож мішки  тра  буде перетягати на другий берег.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 07 Сентября 2010, 14:14:02
Не вопрос - перетянем.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 07 Сентября 2010, 15:30:15
А яке саме місце будемо прибирати?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 07 Сентября 2010, 17:01:54
А яке сфотографуєм - те і приберем, головне, щоб туди трактор міг якнайближче під'їхати. Пропоную суботу, там дощу, наче, не передбачається. Ще здалося б повісити десь біля базару, може, плакатик на зразок: хто хоче чистого каньйону - приєднуйтесь! - лишні руки не завадять. Брати з собою дітей шкільного віку - повітрям подихають, заодно і виховний момент буде. Ну, і звісно, мішки та рукавиці (о,як розійшлася, га? ;))


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 07 Сентября 2010, 17:19:12
Враховуючи шо дощі обіцяють до п'ятниці включно, можна собі уявити шо  буде в каньйоні в суботу  ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 07 Сентября 2010, 17:25:28
То шо, почекаєм, доки примерзне? *unsure*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 08 Сентября 2010, 02:12:53
Для чого тії збори, тим паче вони не ефективні... берем з дому по пакету сміття - демонстративно виносим його з каньйону - і дєло в шляпє! *rules*
.... (-) .....


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 16 Сентября 2010, 20:03:15
Ну шо, громадо, чергова субота наближається, треба плани складати. Коли прибираємо в каньйоні?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 26 Октября 2010, 20:55:45
Ну що ,вже ніхто не бажає очистити каньйон?Ось і  вся  самоорганізація камянецької громади.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 26 Октября 2010, 20:59:04
Вы были в каньоне? Там трава ого-го.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Митрий от 26 Октября 2010, 21:05:35
Дело не в траве. И дело не в "самоорганизации громады".
Дело в людях, которые хотят что-то делать, и людях, которые только говорят. Конечно же Пан Земляк регулярно бывает в каньйоне - это его прямая служебная обязанность.  Вряд ли он его хоть раз убирал. Каньойн...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 26 Октября 2010, 23:36:07
Мені здавалося, що ми домовилися - прибираємо після виборів, щоб не скидалося на політичну акцію. Вже недовго лишилося


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 26 Октября 2010, 23:42:50
А там сніги ....  *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 28 Октября 2010, 20:13:37
Дело не в траве. И дело не в "самоорганизации громады".
Дело в людях, которые хотят что-то делать, и людях, которые только говорят. Конечно же Пан Земляк регулярно бывает в каньйоне - это его прямая служебная обязанность.  Вряд ли он его хоть раз убирал. Каньойн...
  Діма , не коти бочку ,я декалька раз приймав  участь в прибиранні. .Звідки ти взяв , що це мій прямий обовязок?В мене є посадова інструкція,де подібне не значиться.Хіба ,що за власною ініціативою.Те щось подібно до того , що для тебе  керувати " Поглядом",це не є обовязком ,але іноді   ти включаєшся в цю функцію.Так що ти ,нажаль , помилився.Ну і з оцінкою значення самоорганізації громади не згодився би ,хоча знаєш досвід спілкування з деякими члена підсказує , що легше жити серед таких егоїстом .Це зараз дуже актуально і сучасно  бути прагматичним.Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 28 Октября 2010, 23:21:27
Форумчане! Ответте, у кого в "посадовій інструкції" значится параграф "убирання канйону?" Не у многих, я думаю. А насчет самоорганизации.... Ну, пока интернет есть - она будет. Мало-мальски, но будет. 


P.S. Zemljak, мне ваши мысли кое-где нравятся. Верю, что Вы болеете за город.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 29 Октября 2010, 19:16:05
Я не байдужий до стану міста   ,але від таких як я нічого не залежить.Тому   що зупинити деструктив одному неможливо,а громада подібна до тих яка існує ,наприклад, в Європі це поки поза реальністю.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 30 Октября 2010, 10:04:31
громада подібна до тих яка існує ,наприклад, в Європі це поки поза реальністю.
отого нашi можновладцi так борзо себе почувають...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 10 Ноября 2010, 18:48:48
Ну що, громадяни форумці, звершилося: листя впало, трава пожухла, вибори пройшли, погода прегарна - всі умови для прибирання в каньйоні ;) Робота в такі дні на свіжому повітрі - одне задоволення. Не знаю, хто як, але я в суботу йду прибирати каньйон. *Ukraine* Хто приєднується?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 11 Ноября 2010, 22:43:06
Хм, відбою від бажаючих нема...Навдивовижу дружна реакція :)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 11 Ноября 2010, 22:49:36
Якщо я буду в суботу в місті - то приєднуюсь. Бо є ще варіанти в село, курей на зиму цейво-тойво *dead*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 11 Ноября 2010, 22:49:56
Луіранчик думаю можна буде сходити...думаю шось придумаєм, я без вихідних тож тра буде утікти...утечем! Але тра ще когось....

НАРОД ХТО БАЖАЄ ПРОВЕСТИ ЧАС В ГАРНОМУ МІСЦІ,ЗРОБИТИ ЩОСЬ КОРИСНЕ,ТА СПЕКТИ КАРТОПЛІ, ПРОВЕСТИ ОСІНЬ!!!!!!!!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 11 Ноября 2010, 22:51:26
А це мусить бути неодмінно субота, чи може бути неділя. Бо в неділю курей точно не планується *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 11 Ноября 2010, 22:54:00
Можна у неділю спланувати курей....жарених- ЖАРПТИЦЮ


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 11 Ноября 2010, 23:09:25
Та хай буде неділя - це не принципово, але ж пора, бо скільки можна збиратися? Сніг скоро впаде...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 12 Ноября 2010, 16:09:09
То що, громадяни свідомі, в неділю десь приблизно о другій біля моста? ( з мішками для сміття і рукавицями)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 12 Ноября 2010, 16:19:52
Я не впевнений, що у мене вийде приєднатись, але на 2 години збиратись - це поки перекуримо і розробимо план дій, то вже буде темно.  :-\


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 12 Ноября 2010, 16:24:27
Пропозиції  щодо часу і місця збору приймаються. Ще є можливість того, що прийде Земляк і нас очолить ;) ;D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 13 Ноября 2010, 08:05:30
Гуляв там вранці з Максом...на території табору чисто,де не де папірчик,чи пластикова пляшка...перед табором є невеликий свинарник....але 6-тьом людям роботи на пів години...дивився на паркани,на демонтаж піде теж пів години, стовби не вкопані ,підперті))))Охорони нема,взагалі нікого...тіко два пса ,один на цепу,інший бігає....(Хто їх годує?)
Дрова там є...то може совмістимо приємне з корисним)))))?????


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 13 Ноября 2010, 09:46:11
Я вам скажу куда идти надо. Спуститься к польской браме и оттуда до дамбы. Там урожайное место.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 13 Ноября 2010, 09:50:15
Зберемся бiля моста, а там видно буде, куди йти. Приэмне з корисним завжди варто сумiщати :)
То на котру годину?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 13 Ноября 2010, 09:56:17
Я вам скажу куда идти надо. Спуститься к польской браме и оттуда до дамбы. Там урожайное место.
А це не занадто весь Кам'янецький р-н прибирати?


Я і не зрозумів на коли, на скіко...я на роботі, тра знати точно!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 13 Ноября 2010, 10:26:57
Я пропонувала на 2 годину, Карпуха каже - пiзно.  Тодi на першу - нормально?
До речi, тi, кого не буде,  вiдписалися, треба розумiти так,  що всi    iншi будуть? ;) Бо у вереснi було дуже багато бажаючих побалакати, а як до дiла доходить...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 13 Ноября 2010, 11:04:27
Це ясно..а день який? Сьогодня чи завтра?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 13 Ноября 2010, 11:41:56
Значить завтра на 14,00......Хлопчики й дівчатка! То давайте поприбираємо гарно( тим більш роботи там не багато),напечемо картоплі,визьмемо огірків квашених,якесь СІТРО, можна навіть курочку запекти!    діти будуть раді,і ми!           
                                               
                              Хто приймає участь? Відпишіться!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 13 Ноября 2010, 22:33:14
То на 14-00 чи на 13-00? Громозека, Ви нарошно так написали?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 13 Ноября 2010, 22:52:44
Был сегодня в районе шлюзов. Конкретная херотень. Мусора валом. Травы нет. Всё оголилось, мусор видно..   


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 13 Ноября 2010, 23:34:58
Думаю, треба таки на 13, бо сьогодні йшла о 16 - в каньйоні вже сонця не було.
Дітей брати обов'язково - гріх не дати їм побігати біля річки в останні теплі дні перед зимою


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 14 Ноября 2010, 00:56:59
Я постараюсь, якщо мені діти не сплутають планів. Про всяк випадок, назвіть місце, де будете прибирати. Можу спізнитись.

Ага, і фотіки все-таки беремо, в кого є: варто провести мікро-пленер "Було - стало" ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 14 Ноября 2010, 17:51:57
Всім, хто підтримав акцію, попрацював, погуляв з дітьми, гарно провів час - спасибі. *Ukraine*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Elena от 14 Ноября 2010, 17:53:55
Фото есть? :)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 14 Ноября 2010, 18:21:28
Є :) Нас мало, та ми всі в тільняшках, особливо підростаюче покоління :)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 14 Ноября 2010, 18:27:07
Залишки нашоспадщинської "огорожі" та людського свинства


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 14 Ноября 2010, 18:31:44
А оце те, що назбирали. Велике прохання до тих, хто може щось зробити в цьому напрямку: організуйте, будь ласка, вивіз цього сміття, бо винести його вручну з дітьми нереально


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 14 Ноября 2010, 18:33:49
Ну, а потім відпочивали трохи...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 14 Ноября 2010, 18:37:36
Юні помічники


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 14 Ноября 2010, 19:20:21
После роботы уставшие.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 14 Ноября 2010, 19:21:07
После роботы....


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 14 Ноября 2010, 19:22:12
После...
)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Сильная от 14 Ноября 2010, 20:22:43
А оце те, що назбирали. Велике прохання до тих, хто може щось зробити в цьому напрямку: організуйте, будь ласка, вивіз цього сміття, бо винести його вручну з дітьми нереально
   
       Допоможу.  Де  складоване сміття?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 14 Ноября 2010, 20:59:49
Сміття майже під мостом біля тих столиків, де найбільше свинячать


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Elena от 14 Ноября 2010, 23:00:15
Хорошие фото, хорошее дело сделали. Молодцы, одним словом! *applouse*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: malyu4ka от 15 Ноября 2010, 11:28:57
 *respekt* *respekt* *applouse* *applouse*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 15 Ноября 2010, 11:56:19
блiн, просто жаба задавила.
жаль, що я далеко...а буду ще далi...
молодцi!  *respekt* усiм!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Ludmila от 15 Ноября 2010, 13:36:49
блiн, просто жаба задавила.

Мене тоже  :'( Я вже і не пам"ятаю, як спуститися в каньон. :'( А дітки у вас молодці.  *love*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 15 Ноября 2010, 19:56:53
Діти-то молодці, звісно, але вже сьогодні по обіді прибране місце мало вигляд свинарника: сміття з мішків хтось розкидав (хто міг там ритися???), а біля столика, за яким ми вчора сиділи - от яка "краса":  :(


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Elena от 15 Ноября 2010, 21:02:52
Может бомжи что-то хотели найти? ??? Вчера Сильная предложила свою помощь по вывозу мусора ??? ??? ??? Обидно даже как-то.... :(


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 15 Ноября 2010, 21:22:35
Cильная ничего не писала про ВЫВОЗ мусора. Она писала:  "Допоможу.  Де  складоване сміття?".  ;) Проблема складированого мусора решена.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Elena от 15 Ноября 2010, 21:27:04
Может я ничего не соображаю, но"допоможу" восприняла, как помощь с вывозом мусора.  >:( Обидно.. Ребята с детьми работали и устали, а тут снова все по новой! *stop*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Сильная от 16 Ноября 2010, 20:40:08
     
    Мусор должны были вывезти  КП"Старе місто" они получили распоряжение. Постараюсь проверить.

     И все - таки где складирован мусор?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 16 Ноября 2010, 22:33:25
Красная стрелка - мусор
2 синих - столики столики. фото с моста.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 16 Ноября 2010, 22:43:50
Це у ста метрах від брами, залишеної НС, в бік моста


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Ноября 2010, 17:12:29
Сміття на місці, картина не змінилася... :(


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 19 Ноября 2010, 21:08:17
Ага


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 19 Ноября 2010, 22:10:18
Очолите? Гатуйте мішки!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Elena от 20 Ноября 2010, 23:34:53
Ребята, и что там в итоге? Вывезли?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 22 Ноября 2010, 19:26:38
Ніхто нічого не вивіз, сміття вже порядком порозкидуване :( Шкода дитячої праці


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 22 Ноября 2010, 19:27:22
Молодці!


Название: Олег Демчук закликає до створення громадсько-політичного руху!
Отправлено: X.A.M. от 07 Декабря 2010, 16:14:02
Цитировать
Шановні лідери громадської думки міста Кам’янця-Подільського!
Звертаюся до Вас із проханням взяти участь у презентації та обговоренні стратегії Громадсько-політичного руху «Справедливий Кам’янець» (назва робоча), яка проходитиме у Кам’янці-Подільському 7 грудня у готельному комплексі «7 днів» з 12.00 до 15.00.
http://novini.net.ua/?p=4764

Ходил.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 07 Декабря 2010, 16:23:54
і я там була


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 07 Декабря 2010, 16:24:29
  І як?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 07 Декабря 2010, 16:34:05
і я там була
Видел )

Мне 50/50. Если это будет обьединение именно граждан Каменца, для защиты интересов Каменчан - то ЗА. А если робота на Партии которые в оппозиции и больше не чего - то мне с ними только в некоторых вопросах по дороге.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 07 Декабря 2010, 17:20:33
на мою думку, поки Свобода не почала говорити все було добре


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 07 Декабря 2010, 17:21:15
Вот вот

И дальше пошла ПОЛИТИКА. А про граждан уже забыли.... (мне так показалось)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 07 Декабря 2010, 17:25:12
не справедливо, я не знаю хто це мене бачив  :)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 07 Декабря 2010, 17:26:38
а якщо серйозно, то чомусь мені здається, що гарна була лише ідея, а далі все перетвориться на суцільну політику, на жаль


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 07 Декабря 2010, 17:34:10
Я тот в желтом и заросший. Которого "достали" политики. )))))
И начал - ХАМить


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 07 Декабря 2010, 17:35:43
 :)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 07 Декабря 2010, 17:44:18
я думаю, з Демчуком можна йти у розвідку.
людина порядна.
а щодо подальшої заполітизованості організації, то тра дивитись... є і така загроза.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 07 Декабря 2010, 18:00:22
Я тот в желтом и заросший. Которого "достали" политики. )))))
И начал - ХАМить
А що ти їм казав? . І що казали свободівці, і Демчук, все-все  розкажи, не всі мали змогу піти о 12. Будь ласочка :)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 07 Декабря 2010, 21:59:04
Lina напишет, вот и почитаем.
А я лично, могу рассказать под водочку. Когда? ))))


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dedushka_Ho от 07 Декабря 2010, 22:19:58
Мне каца, что все ГО, сделаные сверху, есть и будут лишь рычагами в руках партейных и можновладцив. Пока не будет организации именно из народа, за этот самый народ никто не подумает. Короче, какая громада, такие и гром.орг....

Кхм...  сказал, в общем-то банальность, ничего нового. Моё какоето имхо. Мох какой-то...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 07 Декабря 2010, 22:53:44
Воно-то ніби і правильне ИМХО, але є одне "але": хто саме отой народ, з низів якого має виходити ініціативна організація? Якшо дядя Вася-сантехнік(ну, чи Петя, чи Коля-Міша) і т.п., то це ми вже колись проходили. І, як не крути, для організації потрібні люди грамотні та активні. Впираємося в що? *mad*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Elena от 08 Декабря 2010, 02:53:54
Мне каца, что все ГО, сделаные сверху, есть и будут лишь рычагами в руках партейных и можновладцив. Пока не будет организации именно из народа, за этот самый народ никто не подумает. Короче, какая громада, такие и гром.орг....

Кхм...  сказал, в общем-то банальность, ничего нового. Моё какоето имхо. Мох какой-то...
разумно!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Elena от 08 Декабря 2010, 02:56:06
Воно-то ніби і правильне ИМХО, але є одне "але": хто саме отой народ, з низів якого має виходити ініціативна організація? Якшо дядя Вася-сантехнік(ну, чи Петя, чи Коля-Міша) і т.п., то це ми вже колись проходили. І, як не крути, для організації потрібні люди грамотні та активні. Впираємося в що? *mad*

об плечи товарищейскаго форума!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 08 Декабря 2010, 16:32:09
Цитировать
Представники громадських та партійних організацій дали добро на створення громадсько-політичного руху в Камянці-Подільського.

Двадцять років тому, коли Україна ще перебувала у складі Радянського Союзу, було прийнято Закон “Про місцеве самоврядування”, а за десять років 7 грудня було оголошено Днем місцевого самоврядування.

Саме в цей день, 7 грудня 2010 року, в конферец-залі готелю “7 днів” було проведено Збори громадян, завданням яких було визначитись із питанням: “Чи потрібен в Кам'янці-Подільському консолідований громадсько-політичний рух?”

Близько п'ятдесяти активних громадських, партійних діячів та мешканців міста зібрались, щоб обговорити це питання та визначитись із ним.

Першим виступив ініціатор цього зібрання депутат Хмельницької обласної ради Олег Демчук. Потім виступили громадські діячі, депутати міської ради, керівники громадських організацій.

Всі погодились з тим, що такий рух повинен бути, але його назва, завдання, концепція, форма мають бути визначені на Установчій конференції, яку заплановано провести в середині січня 2011 року.
Створено робочу групу для підготовки конференції.

Наприкінці було презентовано дайджест, який у майбутньому буде репрезентувати громадсько-політичний рух.

Хто ще не з нами?

Вільний форум Кам'янця-Подільського (http://forum.k-p.km.ua/viewtopic.php?f=6&t=6)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Lina от 08 Декабря 2010, 16:46:19
на сусідньому форумі я виклала аудіозаписи


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 09 Декабря 2010, 00:00:19
где?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 09 Декабря 2010, 00:10:41
На сусідньому форумі.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 09 Декабря 2010, 14:59:04
Цитировать
Відповідь на таке, майже, риторичне запитання вчора намагалися знайти представники різних деомкратичних сил, а також небайдужі творчі люди, які зібралися вчора, 7 грудня, у конференц-залі готелю «7 Днів». Захід мав цілком серйозну назву: «Загальноміське зібрання громадсько-політичних сил Кам’янця-Подільського з нагоди Дня місцевого самоврядування» і був проанонсований  через кам’янецькі сайти, на яких було розміщено звернення координатора цього проекту Олега Демчука.
Проте, давайте відійдемо від офіціозу і повернемося до питання: Чи потрібний громаді Кам’янця-Подільського консолідований громадсько-політичний рух? Відповідь, напевно, для більшості буде: «Безперечно, потрібний». Адже нам, людям, які прагнуть жити хоча б так як європейці, потрібно все, що пов’язане з громадянським суспільством, верховенством права тощо. Новий рух «Справедливий Кам’янець» покликаний боротися за подолання апатії в суспільстві до влади, відстоювання національних інтересів держави; збереження і подальший розвиток місцевого самоврядування; захист волевиявлення населення під час виборів;захист інтересів громадян від свавілля контролюючих органів та силових структур. Загалом, мета доволі цікава та необхідна для міста.
Але особисто я, скільки не намагаюся, але поки не можу знайти для себе логічної, неупередженої відповіді: чому цей рух виник саме зараз?
Осінь-2010 виявилася для Кам’янця-Подільського  надзвичайно багатою на резонансні  події, вияви громадської непокори, організовані простими людьми, які  керувалися лише власними переконаннями, прагненням відстояти свою думку, емоціями і їм дуже необхідна була так звана «ідейна» підтримка. Тобто підтримка розумних, виважених, досвідчених людей, які б змогли допомогти вистояти.
Але вчасно такої підтримки не надійшло. Часом деякі сили намагалися ніби вскочити в останній вагон, щоб і з народом бути, і … Більшість з тих людей, які вчора знаходилися в залі, займали пасивну, а інколи навіть відверто цинічну позицію, (хоча, можливо, вони в цей час готувати глобальну концепцію громадсько-політичного руху).
Зараз говориться про захист громадянських прав, захист волевиявлення громадян, свавілля контролюючих органів, а хіба ми це все вже не пережили цієї осені? Чому тоді не було цього захисту? Чи не запізно починаємо боротьбу?
Члени поважного зібрання самі визнали, що проблема виявилася у тому, що демократичні сили були роз’єднані. Незважаючи на декларації, продовжують роз’єднуватися далі, до того ж в межах навіть однієї політичної сили.
І розпочинати будь-яку справу консолідації потрібно з подолання синдрому «гетьманства», коли ніхто не хоче бути другим. З цього приводу письменник та громадський діяч Сергій Пантюк, який також був на зібранні, зауважив, що проблема українців у тому, що коли валять хату сусіда, то ми мовчимо, нам це не потрібно, а коли валять власну, то кричимо, що потрібно братися за вила. На жаль, ця проблема для Кам’янця більш, ніж актуальна.
Консолідований громадсько-політичний рух, безперечно, потрібний. Але кожному, хто зараз хоче боротися за демократичні ідеали, потрібно почати з себе, чесно  собі відповісти: за що я планую боротися і якщо завтра я опинюся при владі, чи кардинально не зміняться мої погляди?
Вероніка Власюк (http://novini.net.ua/?p=4798)
:) хорошо, но работать надо.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 09 Декабря 2010, 15:04:12
Але кожному, хто зараз хоче боротися за демократичні ідеали, потрібно почати з себе, чесно  собі відповісти: за що я планую боротися і якщо завтра я опинюся при владі, чи кардинально не зміняться мої погляди?
еге, оце i є ключове питання...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 13 Января 2011, 18:01:47
У громади і громадян є всього два недоліки:небажання солідаризуватись при винекненні проблем і низький рівень моральних принципів.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 13 Января 2011, 18:11:59
ага, два НЕВЕЛИЧКИХ недоліки.. *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Брысь от 13 Января 2011, 18:46:08
... і небажання солідуразивівуятутись. сь. СЬ. Тіпа так. как-то так....ну і ще мой низький "рівеньморальнихпринципів". ав сьо інноє, прікрастная Маркіза, ну просто сказсска і пєстня. Всьо Харашо - всё ха-ра-шо!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 14 Января 2011, 08:37:26
 Я не писав "невеличкі" і не оцюнював ,що все"хорошо" Але для влади ця ситуація не просто"хорошо", а " просто супер"Мати скільки лохів в країні і цим не користуватись було  не прагматично.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 14 Января 2011, 10:20:14
згоден. тому і маємо, що маємо.
ні кого не хочу образити, але, на мою думку не той в нас менталітет,
щоб консолідуватись громадою.
тобто, якась форсмажорна подія нас об'єднати може (згадаймо той самий
Майдан), але потім... мені здається, це закладено саме в нашій ментальності.   


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Ingvard от 14 Января 2011, 23:53:30
бо українці заражені вірусом підкорення, якій  був занесений до України ще за часів Російської імперії.
Потрібно кожному в собі “вбити дракона”

P.S. Євгеній Шварц - ”Убити дракона”


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 15 Января 2011, 00:21:20
Це дуже грамотно сказано......я думав я один такий,шо повівся на цей кінофільм (-)А Взагалі ми люди...хтось хоче бути сильним, хтось слабким...тра розібрати свої місця!


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 15 Января 2011, 09:40:07
от, блін, Карпуха, злий модер, такий пост Elen/и видалив!!
цитатнєг прикрасив би!!!
до речі - пропозиція - є "шедевр" - з теми видалив - в цитатнєг вставив. ;)
бо хто ж про гарний настрій зранку подбає *вау, запалюеш*
 


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 15 Января 2011, 09:59:02
я вспів прочитати! *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 15 Января 2011, 10:06:14
таємні знання відкривються лише тим, хто рано встає *umnik* *вау, запалюеш*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: GROMOZEKA от 15 Января 2011, 10:28:50
або пізно лягає....


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 15 Января 2011, 10:34:44
до речі - пропозиція - є "шедевр" - з теми видалив - в цитатнєг вставив. ;)
Пропозицію прийнято.  ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Zemljak от 15 Января 2011, 17:23:07
Переконаний , що  не  дуже і перспективно  все оправдувати менталітетом.Серед українців були і Шевченко ,і Франко ,і  Бендера ,які ставили мету і добивались її." Вбити дракона" -дуже гарний фільм,він дійсно дає формулу як стати вільним і будувати вільне суспільство.Ідея - в  тому , що людина повинна завжди прявляти інтелект і особливо волю в своїх вчинках,а не ставати сірим камінчиком ,яку несе вода.Тобто воля - це все .Щодо  солідарності То тут виникає питання протиріччя цінностей індивіда.Йому приходиться вибирати між власним благополуччям і свободою більшості громадян і їх правами . У нас же більшісь обмежується  лише власним життям.Чому? Тому що патріотизм буває різним .Один - патріот власного  тіла ,інший -лише сімї,і тільки одиниці думають на рівні держави і народу .Саме тому так багато безпринципних і зрадників .А ліки лише одні .Повторюсь ,вичавлювати раба- вбивати дракона...і обєднуватись.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Марта 2011, 10:48:43 В місті збираються прибирати *unsure*

Як запевняє заступник міського голови Сергій Бабій в Департаменті ЖКГ ретельно готуються до місячника озеленення , благоустрою та санітарної очистки міста. Зокрема, завершується розробка локальних екологічних планів для організацій та підприємств міста, що мають закріплені  для прибирання міські території. В цьому плані вказана карта-схема для  проведення   благоустрою у весняний період. Відтепер, за  виконанням  кожного локального  плану   здійснюватиметься спеціальний контроль працівниками  Департаменту ЖКГ.  Всі хто бажає долучитись до так званої «Народної толоки» запрошуємо до департаменту ЖКГ, де з Вами узгодять  територію прибирання, необхідність  технологічного транспорту. Координує цю роботу начальник управління благоустрою Валентин Свідерський, тел..роб 5-17-39, моб.067-3708-284
15 березня, 2011   
 http://kam-pod.gov.ua/?p=9395
Де ті, хто хотів докласти своїх рук до чистого міста? *search*
 Пропоную записуватися, взяти собі територію під мостом і довести-таки до кінця справу - може, хоч таким способом з-під дерева зникне розтягнута вже купа сміття, зібраного нами пізно восени? Заодно прихопити з собою фотоапарати, знімати територію до і після, а потім вивісити, як і говорилося раніше, десь  у людному місці. Ще одну копію пропоную розмістити на воротах, які самотньо стоять у каньйоні і не виконують ніякої функції. А так у тих, хто сидітиме за столиками під мостом, хоч щось десь, можливо, ворухнеться (совість маю на увазі *bantik*)
Можливо, це наївний план, але ж якось боротися з цими смітниками треба?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 17 Марта 2011, 11:38:27
Бачив сьогодні у двориках на "Черьомушках" ретельно як ніколи вишкрябані доріжки, тротуари... може й вправду буде чистішим наше місто?
     Ідею про територію під мостом підтримую, але це якщо її до нас не почистять, бо ми зберемось як завжди через місяць, а то й більше...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Марта 2011, 11:45:55
Ну, тоді хто приєднується - заявляйте тут, зберем трохи народу - і в департамент, узгоджувати територію (до речі,де він знаходиться?)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 17 Марта 2011, 11:47:33
Може, нам таки зв"язатися з управлінням благоустрою і поцікавитись планами прибирання? Вважаю, доцільніше або сформувати свою бригаду і зголоситись на певну ділянку, або приєднатись до якоїсь організації, бо не бачу сенсу знову прийти, прибрати ту галявинку, а потім не мати чим його вивезти.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 17 Марта 2011, 11:48:40
Зі Свідерським я на прямому контакті, так що якщо збереться трохи бажаючих - можу сама або з кимось із вас до нього підійти.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Марта 2011, 11:49:49
Ну, власне, саме свою бригаду зібрати і взяти певну ділянку я і пропоную.
Список відкрито:
1.Luiram
2. Kapnyxa
3.Bulbaszkaero
4
5
6...
 Чи я когось помилково записала? *bantik*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: X.A.M. от 17 Марта 2011, 12:41:07
Та я со своей бригадой тоже могу, но так как бригада состоит из вредных, то надо за 3-4 дня договариваться.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: skarlet от 17 Марта 2011, 14:31:42
І мене з моєю пацанячою командою запишіть. ;D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Марта 2011, 14:53:42
Ну от, вже трохи на щось схоже :D, а то я боялася, що тут в нас тільки на словах всі за чистоту.
Список:
1.Luiram
2. Kapnyxa
3.Bulbaszkaero
4. X.A.M.  + команда
5. skarlet + команда
6
7
8 ??


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 17 Марта 2011, 15:05:53
А це вже на цю суботу?
І ще питання знарядь праці: торби великі-превеликі, граблі, рукавички, секатори... Без цього нема що робити.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Марта 2011, 15:22:51
Взагалі-то це ти на прямому зв'язку зі Свідерським *bantik*
Я сумніваюся, що в цю суботу, тому що на завтра в прогнозі сильний дощ, та й прохолодно ще з дітьми, якщо чесно. А так як це - місячник(!) цілий, то, думаю, ми цілком встигнемо зібрати більшу бригаду та гарненько прибрати свій участок


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 17 Марта 2011, 15:34:22
ОК, я поцікавлюся стратегією прибирання. Якщо є якісь плани чи графіки - викладу неодмінно. Але щоб нам зголошуватись, мусе бути бригада. Підтягуємо своєї родичів і знайомих, щоб хоча би зо два десятки штиків мітел зібрати. І - впєрьод і с пєстнєй! *horce* *баяннище*


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dred от 17 Марта 2011, 15:49:37
Холодно, болото... куда спешить? 26.03 будет и теплей и суше.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Марта 2011, 17:15:45
За табличку спасибі, а в списочок під номером яким писати? ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: dred от 17 Марта 2011, 18:44:35
я буду у себе в дворі збирати народ. Ще навесні перерили весь двір, стоянку, так і до цих пір болото місимо. Будемо бардюри ставити та білити, щебінь возити, тротуари відкопувати. Так що спочатку список буду свій складати а якщо дати наших суботників не співпадуть то, можливо ще й до вашого приєднаюсь у якості консультанта - метеоролога ).


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 17 Марта 2011, 19:24:47
На цю субботу дуже зимно. Якщо шо - мене не буде. Хочу з дитиною (дітьми), але хоча б +10...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 17 Марта 2011, 19:26:45
Думаю, то не горить. За тиждень стане тепліше - виберемось усі дружненько з дітками:)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 09 Июня 2011, 00:20:27

Спочатку - оце:
Цитировать
Управління містобудування та архітектури до Вашої уваги пропонує Проект благоустрою “Водойми” та прилеглої території, розташованої в північній частині паркової зони біля “Укрсоцбанку”.
Пропозиції та зауваження надавати в кім. 114 міської ради та за тел. 5-14-80
(на цьому етапі треба обов'язково подивитися картинку - чудо із чудес *dead*)
http://info.kp.km.ua/component/option,com_fireboard/Itemid,69/func,view/id,35636/catid,43/limit,20/limitstart,20/lang,uk/
А далі - нова стара пісня про кам'янецьку громаду:VLATKA 
Цитировать
ну наприклад хто вважає себе патріотом міста на перший - другий..., закиньте ідею до сусідів... і хоч віртуально зрозумієте скільки стане під прапор порятунку...
Спробуйте! Ви далеко не один!!!
Я особисто не вірю, що кам'янчанам більш актуально:
Буду пити, гуляти, любити повій,
Як тебе не прос...ати, Кам'янце мій! (((проте, ще не вечір) [Image]
  http://info.kp.km.ua/component/option,com_fireboard/Itemid,69/func,view/catid,43/id,35636/lang,uk/#35636   
Цитировать
закиньте ідею до сусідів
- це до нас, я правильно зрозуміла? *bantik*
 Що скажете?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: 105 от 09 Июня 2011, 11:35:39
А що тут казати? Цей проект малювався іще за часів Мазурчака, коли йшлося про створення туристичної інфраструктури: кафе, готелів, саун і те пе. Тоді дійсно потреба у подібних закладах була. Крім того, в Олександра Володимировича була така метода: віддати ділянку у приватні руки і зобов"язати ці приватні руки за цією ділянкою доглядати.  Тоді це було цілком прогресивно. Сьогодні проект явно слід переглянути і, можливо, вигадати щось інше.

Вся біда у тому, що парк потребує великих капіталовкладень, яких місто не може собі дозволити. ОТ і вигадують різні проекти з дмкою зацікавити інвестора. А хто вкладе гроші, якщо не зможе тут щось заробити? А заробляти інакше, як на генделиках, кам"янчани поки що не дуже-то вміють :-[


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 28 Сентября 2011, 20:13:02
   
14  жовтня у сесійній залі міської ради о 14.00 відбудеться громадське обговорення проекту Генерального плану міста Кам`янця-Подільського

http://kam-pod.gov.ua/?p=14158
Хто піде обговорювати?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 29 Сентября 2011, 00:51:18
На Покрова?  (-)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 29 Сентября 2011, 19:45:22
А що, на Покрову в обід не можна обговорювати план міста? Гріх?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Kapnyxa от 29 Сентября 2011, 21:13:09
Це був жарт. Наступного разу прикріплю смайлік (на українській, напевно, посмішник, чи як...).  :-\


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 29 Сентября 2011, 22:13:12
Таки тра прикріпити, бо хоч я, на відміну від Фелоргаса, Ільфа і Петрова читала, але тонкого гумору таки не вловила - мабуть, він був таки затонкий і десь розірвався ;)
 А хтось із наших був сьогодні на відкритті виставки Негоди? Бо я не змогла, надто вже час вибрали вдало: 15.00 в четвер. Я розумію, вони люди творчі, їм що в четвер по обіді, що в суботу зрання...а я на роботі


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Horus от 14 Октября 2011, 09:30:13
На Покрова?  (-)
Хтось збирається?
Чи одразу, без довгих обговорень, переходимо до другого питання,
та інше приміщення )))
(-)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 14 Октября 2011, 17:28:04
Я була, пізніше розповім


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Октября 2011, 21:58:24
Отже, громадське обговорення проекту Генплану розвитку міста 14 жовтня, в п'ятницю.
В фойє  чомусь реєстрували тих, хто прийшов (для історії?), і були розвішані отакі здоровенні плани


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Октября 2011, 22:05:14
Всі пофотграфувати не встигла


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Октября 2011, 22:29:51
Людей прийшло не так багато, як хотілося б, а якщо чесно, то зовсім мало. До кінця їх залишилося взагалі десь із двадцять
 Проект представляв Тарасюк П.А. Спочатку читав загальну інформацію, потім вже розповідав та відповідав на питання. І на горіхи діставалося теж йому.
 Отож, в даний час взагалі відсутній план  міста як такий. Місто займає 2787 га при низькій щільності забудови та кількості населення  91 тис. Найбільші проблеми - звалище в катастрофічному стані та транспортна магістраль, що проходить через місто. Тому основними завданнями було названо симетричну щільну забудову центру та вільних територій, усунення транзиту шляхом будівництва об'їзних доріг, визначення охоронних зон пам'яток, реставрація, реконструкція їх. Що мене найбільше насторожило - це формулювання: місто будуть пристосовувати в першу чергу для потреб туристичної індустрії Так і сказали. Причому тут не було поділу на історичну частину та Новий план, тому в мене склалося враження, що гроші переможуть все. Це підтверджував частенький оранжевий колір на карті Старого міста, котрим позначено було місця перспективної забудови


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Октября 2011, 23:18:06
    План розвитку розраховано на 25 років. За цей час населення міста повинно зрости тисяч так на 30 (за рахунок чого - пояснити так і не змогли) Попередній було складено ще в 1969, і він був дуже оптимістичним, в дусі радянських планів. Теперішній - абсолютно протилежний, бо на протязі всього засідання нас намагалися запевнити, що Генплан - всього-на-всього канва, нарис, так скажемо, стратегія. А вирішувати будуть  все пізніше тактичними рішеннями, такими, як Історико-архітектурний опорний план ( в майбуньому) і т.п. Залежить-то все від інвестицій. От тільки забули сказати, що після прийняття план вважається обов'язковим до виконання і ніхто не має права вносити зміни в нього протягом 5 років. *unsure*
   Якщо коротко, то архітектори пропонують ущільнити житловий фонд за рахунок знесення застарілих будівель в центрі та забудови території більш сучасними. Під багатоквартирну забудову - територія військових складів, територію комбінату хлібопродуктів - під об'єкти соціально-громадського призначення (нам світить новий Будинок культури ::)) Район селища цемзаводу - під садибну забудову, а кагатне поле - під котеджне містечко. Біля селища Смирнова будуть ( цитую) "безвредные промышленные заведения", які - не знаю.
    Петро Антонович вказав на недостатню кількість дитячих садків, кінотеатрів, "об'єктів торгово-розважального характеру", поліклінік (еклмн, забула спитати, як же з переведенням на сімейну медицину). На в'їзді зі сторони Хмельницького планується збудувати грандіозний туристичний комплекс з торгово-розважальним центром, аквапарком і т. п. Про електротранспорт говорилося ,як про щось давно вирішене, причому в Старе місто планують пустити бездротовий електробус (!)
  Також в перспективі будівництво однієї з двох об'їздних доріг, зелене будівницво в рожевих тонах, але я не зрозуміла, в чому там сіль. Любінська зробила зауваження, що в загальному виходить зменшення зелених площ при збільшенні загальної  житлової площі міста. Обіцяли взяти до уваги.
   В каньйоні планують провести санацію територій, тісненько зайнятися рекреацією: створити базу туризму з можливістю проводити різноманітні заходи, під які створити площі, організувати інфраструкткру. Нічого конкретного, тільки загрозливі перспктиви з посиланням на опорні плани ( В мене від таких планів дуже погіршується сон)
  Можливе будівицтво сортувального заводу, в розробку хочуть взяти територію кар'єру. Планують на території цвинтаря виділити частину під санкціонований "Цвинтар домашніх улюбленців"(аж моторошно :))


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Октября 2011, 23:25:33
  Основну ініціативну групу в залі складали борці за елекротранспорт, тому майже все крутилося навколо проблеми місця розташування тролейбусного парку. Представник Громадської ради вніс пропозицію влаштувати його на території колшніх військових гаражів, де є практично обладнані криті стоянки
   Ще людей непокоїла відсутність в залі представників профільних установ. Від влади заявив про свою присутність Бабій, а представником з області був заступник обласного архітектора Ткачук А.О.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 17 Октября 2011, 23:28:20
Насамкінець наш архітектор І.В. Пиріжок закликав усіх протягом місяця подавати свої зауваження та пропозиції в письмовому вигляді в архітектурний відділ. Отаке було слухання...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 09 Января 2013, 19:42:26
І знову здрастуйте.
Пройшов всього рік - і я знов розкажу вам про громадські слухання, бо ви точно про них не знаєте. Буде багато букв.
Я сама випадково дізналася сьогодні за півгодини до цієї вікопомної події, встигла добігти. А бігла, бо слухання були про обмеження руху через Замковий міст. Наскільки це були громадські слухання - судіть самі.
Громадян на слуханні було аж двадцять від сили, тих, хто не має стосунку до владних структур, легко можна перерахувати на пальцях однієї руки. Сказали, що була широка реклама заходу, в основному, в "К-П віснику", але я його не читаю, та й людей, котрі читають , не знаю, тому...було, як було. Товариші посадовці щиро дивувалися моїй присутності, коли дізналися, що я не з Підзамча, та то таке.
Отже, з запізненням всього хвилин на 10 розпочали. (Для ясності: я категорично за повне закриття Замкового мосту для транспорту, хай там на Підзамчі і Довжку хоч президент чи півкам'янця живе.)
 Як виявилося, ні про що таке мова навіть не йшла. Обговорювався проект встановлення з двох боків Замкового мосту шлагбаумів, а біля них  якогось апарата на зразок паркомата, в котрий треба буде кидати 3 грн. Плюс там ще має стояти працівник, котрий буде контролювати процес.  Саме ця плата, за прогнозами авторів проекту, повинна скоротити потік транспорту на 30%. Відповіді на питання, якими будуть дії, якщо розрахунки виявляться хибними і транпртний потік зменшиться значно менше, немає, варіант тільки один: все піде за планом.
Для жителів Підзамча пропонуються проїзні квитки чи щось на зразок того, оформлені на машину, а не на людей. Для тих, хто їздить часто - картки, як у метро.Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 09 Января 2013, 19:57:53
єдине, що можна сказати, най в той момент, коли міст таки не витримає, на ньому буде лише автівка з представниками міської влади.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 09 Января 2013, 20:08:34
Значить, з боку Старого міста шлагбаум має стояти трохи вище Тринітарського костелу (з глобусом і совою створить незабутню композицію, якщо схочете сфотографувати Тринітарський), з боку Підзамча - на рівні того місця, де колись була автобусна зупинка, наскільки я пригадую. Гроші, отримані внаслідок цього, поповнять міський бюджет, але добитися від проектантів обіцянки, що вони будуть спрямовані саме на підтримання та реставрацію Замкового мосту,у громадян не вийшло. Сказали, що розподілятимуть в залежності від потреб.
 Якщо чесно, я не побачила в залі тих, хто дійсно боронив би інтереси мосту, як пам'ятки. Пан депутат від Старого міста добивався, аби не було відмінено часове обмеження, проектанти впиралися, але записали, як пропозицію. Пропозиція направляти транзитний танспорт через новий міст трансформувалася в пропозицію заборони проїзду вантажного та важкого транспорту через міст і перенаправлення його в об'їзд.
Панове даішники сердито огризалися на закиди у їх бік на предмет того, що такому транспорту і так заборонено їздити через Старе місто, та чомусь на ту заборону ніхто не зважає. Аргумент - наряд не може цілодобово стояти там і слідкувати за виконанням правил, людей не вистачить. Особливо обурила їх пропозиція взагалі зробити в'їзд у Старе місто платним.
Закиди про те, щоб зробити Замковий міст пішохідним відкинули з обуренням: ніхто не може такого зробити, принаймні зараз, бо на Підзамчі живуть люди і вони проти. Ніхто ж не скаже, що такого не зробимо, бо ті жителі наступного разу за нас не проголосують. От тільки на запитання, що робитимемо, якщо міст не дочекається світлого "пізніше" - часу, коли транспорту таки заборонять через нього їздити і розвалиться, ні у кого нема. Все замінено святою вірою в міцність історичних пам'яток і небажанням думати про погане. Навіщо? Краще про небувалий приплив коштів від проїзду, яких вистачить і на реставрацію мосту, і на утримання вулиці Замкової, і ще на багато всіляких проектів.
Отакі от справи.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 09 Января 2013, 20:16:16
Мультик пам'ятаєте про Врунгеля? А тим часом...
На форумі сайту про замки викладено отаку інформацію про реставрацію Нової Західної
 (http://forum.zamki-kreposti.com.ua/topic/419-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%86-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D0%B1%D0%B0%D1%88%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE/page__st__40__p__2685#entry2685)
Цитировать
По «новому» проекту в башне планировали разрушить два существующих ж-б перекрытия и заменить на деревянные. Но в процессе т.н. «разработки» проекта 2011 г. и проведения экспертизы причин аварии выяснились истинные причины разрушения – проникновение воды в стену. Вес перекрытия ни при чем. И про деревянное перекрытие вдруг прекратили разговоры, а в прессе написали, что оставят прежнее железобетонное. А дальше - еще интересней. Чтобы освоить побольше денег, приняли самое идиотское решение – старое ЖЕЛЕЗОБЕТОННОЕ перекрытие разобрать, построить КИРПИЧНЫЙ полый с внутристенной лестницей СТОЛБ и… соорудить новое ЖЕЛЕЗОБЕТОННОЕ перекрытие. Теперь понимаете, откуда взялись весьма пристойные суммы на реставрацию?
Далі читати самим, бо там дуже багато, і все цікаве.
Отак всі журяться і про міст, і про башту, і про все інше. Тільки от громадян щось ніде не видно...


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 10 Января 2013, 12:49:11
Оце подумалося: і чого я вчора дивувалася відсутності громадян і списувала на погану поінформованість? ???


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: nik?-nik! от 10 Января 2013, 13:13:46
угу :-\


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: ambalboy от 10 Января 2013, 18:02:07
не там шукаєте напевно.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 10 Января 2013, 20:39:24
Не знаю...завжди тут шукала  - знаходила. А Ви місця знаєте?
До речі, тут мені написав один з форумчан і звернув увагу, що вчора, коли на сайті міськради було розміщене оголошення (його вже нема), то виглядало воно так:
Цитировать
09.01.2013 о 14.00 в к.209 міської ради Кам'янця-Подільського відбудуться громадські слухання щодо проїзду через Замковий міст
А нині на тому ж сайті отакий звіт:
Цитировать
09 січня 2013 року під головуванням заступника міського голови Строяновського В.С. та заступника директора департаменту – начальника управління економіки департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Гурської М.Д. відбулися громадські слухання з розгляду питання встановлення тарифу за проїзд автотранспорту в історико-архітектурній частині міста по вул. Замковій.
Ну, і далі там звіт, можна почитати, кому цікаво http://kam-pod.gov.ua/2235-proyizd-avtotransportu-v-storiko-arhtekturny-chastin-msta-po-vul-zamkovy.html
Такі от пироги...Я коли туди йшла, також була впевнена, що питання саме проїзду чи непроїзду будуть розглядати, а розглядали питання цін.
Ну,і якщо чесно, то таки громадськими слуханнями вчорашню подію на офіційному рівні я б таки не стала називати, бо після всіх перечислених там
Цитировать
представники територіальної громади міста Кам’янця-Подільського
складали аж одну людину *dead*
Ага, і ще про те, що безоплатно буде проїжджати
Цитировать
прокуратура, МВС, СБУ, ДВС
я не чула ні слова


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Horus от 10 Января 2013, 22:25:46
З початком перебудови подібні речі мали назву - "очковтирательство"
Дивився вчора новини по місцевому ТБ, саме про "слухання".
Погляд присутнього даїшника, красномовно говорив, що для нього, це не слухання, а тортури.

Цитировать
Плюс там ще має стояти працівник, котрий буде контролювати процес.
А  над працівником має бути начальник, котрий буде контролювати працівника,
а над начальником контрольне управління, щоб контролювати того начальника, а раз така кількість працівників, то ще й бухгалтерія і касир, та службова машина.
І питання звідки всі вони родом?
- з Підзамча, і мабуть до того ще й родичі. :-X


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: vepryk от 11 Января 2013, 01:09:28
З початком перебудови подібні речі мали назву - "очковтирательство"
Тепер "розвод котят"

 *sorry* Луріам, я вас по сусідськи в брехні звинуватив, ви ж розумієте що то "понарошку"


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 12 Января 2013, 13:35:00
Не переймайтеся


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Luiram от 13 Января 2013, 12:50:59
Ще одна цікава публікація:
Цитировать
У Кам’янці-Подільському проїзд через Замковий міст — архітектурну пам’ятку національного значення — стане платним. Це — рішення громадських слухань, тепер має визначитися й міськвиконком.
http://ridna.ua/2013/01/u-kamyantsi-podilskomu-projizd-cherez-zamkovyj-mist-stane-platnym/
Що за таке формулювання -"рішення громадських слухань"?? ??? коли це на громадських слуханнях хтось приймав рішення? До того ж, я так не вирішувала >:D


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: Hooke от 13 Января 2013, 15:07:22
Я теж бував я на громадських-слуханнях, формально там рішення приймається, ну про його якість не згадуємо. ;)


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 13 Января 2013, 19:28:17
Судячи з популярності даного заходу,  його відвідуваності представниками громади, а також рівня проінформованості пересічних кам'янчан, такий пережиток минулого, як віче, нафіг не тра ні громаді, ні владі, включно з опозицією і прочіми профсоюзами.

Будуть громадські слухання проводитись в ДК при повному залі (не всі бюджетники гуртом добровільно-примусово, а ті, кому це реально тра) - може шось і почне мінятись


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: vepryk от 13 Января 2013, 19:56:52
Будуть громадські слухання проводитись в ДК при повному залі (не всі бюджетники гуртом добровільно-примусово, а ті, кому це реально тра) - може шось і почне мінятись
Коли рішення буде потрібне владі, то тоді буде так. А поки вони самі з усамі, з котятами справляються.


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: georg от 13 Января 2013, 20:24:38
Ну кромє влади  з усами  й котятами є ж ще гідність,НС, всякі там студентські братства,клуби екологів-кінологів, актівісти різної масті, націонал-патріоти і так дальше.  
По логікє -мали б брати активну участь та інших запрошувать.
 Какбе захід не менш цікавий ніж концерти бандуристів і прочі етнодиско , нє?
Чи їм насправді воно все теж  по цимбалам, бо в програмі не прописано?


Название: Re: Кам"янецька громада
Отправлено: vepryk от 13 Января 2013, 21:12:05
бо в програмі не прописано?
- це раз
коли взнали? - це два
"а оно им надо" - це три (...хоч те ж що і раз)