Первый форум Каменца-Подольского

Каменец-Подольский. Жизнь Города => События => Тема начата: Peiper от 02 Апреля 2011, 22:31:27Название: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Peiper от 02 Апреля 2011, 22:31:27
Сьогодні зранку відомий підприємець і громадський діяч нашого міста Адам Яхієв був знайдений в себе в дома мертвим. Смерть наступила від вогнепального поранення в голову. Дивно що така подія на протязі дня ніким не висвітлювалась. Знайомий (із тих органів) розказував що якогось логічного пояснення даної події ніхто не може пока що знайти. Триває слідство. Дана подія настільки шокуюча, що наслідки навіть важко передбачити.


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Graf от 02 Апреля 2011, 22:45:34
... Дивно що така подія на протязі дня ніким не висвітлювалась...

Хорошо быть самым умным?

...сьогодні вночі вбито Яхієва...


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Peiper от 02 Апреля 2011, 22:55:53
Graf незрозумів до чого ви написали про самого "умного". Але така подія заслуговує окремої теми і саме в розділі події, а не лаємо владу, або покращення життя вже сьогодні. І взагалі про покійних говорять або добре, або мовчать. В тій темі багато лишнього. Так що якщо хтось хоче щось сказати то кажіть - або мовчіть.


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: nik?-nik! от 02 Апреля 2011, 23:04:05
Так що якщо хтось хоче щось сказати то кажіть - або мовчіть.
я мислю, що наразі щось можуть сказати тільки слідчі. і то не певен.


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Graf от 02 Апреля 2011, 23:08:00
То молчи, как и я, пока kvs говорит...


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: dedushka_Ho от 02 Апреля 2011, 23:51:24
Нда.  Может 90-е возвращаются? Может. Но, не думаю... Вроде ж все научились по мирному договариваться. (?)

 Какой бы ни был, а Царствие ему Небесное. И соболезнование семье.....   


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: bogdansal от 03 Апреля 2011, 13:53:24
Тимошенко: Убийство Адама Яхиева имеет политический подтекст.
Лидер партии ВО "Батькивщина" Юлия Тимошенко считает, что убийство ее однопартийца Адама Яхиева имеет политический подтекст. Об этом она написала на своей странице в "Twitter".

"В Хмельницком убили нашего депутата. За малый бизнес. На форуме читаю: не нужно было идти в БЮТ - не убили бы. Страшные времена, страшная логика", - написала Тимошенко.

"Застрелили сегодня ночью. Четверых детей имеет. Какое горе. Много государственных наград, депутат облсовета трех созывов. Отказывался переходить в Партию регионов", - добавила она.

"Возвращаются их 90-тые: в ресторанах - снова шансон и контингент в спортивных костюмах, в ювелирных - дефицит цепей с палец толщиной и трупы", - подытожила Тимошенко.

Напомним, в ночь на 2 апреля в Хмельницкой области был убит депутат Хмельницкого областного совета от партии ВО "Батькивщина", известный в области бизнесмен Адам Яхиев.


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: MSneo от 04 Апреля 2011, 11:28:03
Политика тут ни при чем. Убили скорее всего за дела, причем не совсем честные...

Последнее время его жали со всех сторон, банки пугали продажей с молотка имущества, СБУ дело шили, а выхода то небыло...

Как одна из версий: Яхиев активно искал покупателя на маковский сахарный завод и инвестора для выкупа из залога 15 гектаров земли и самого КХП. Деньги немалые. Нарисовались донецкие ребята, которые хотели порезать сахзавод на металлолом, Яхиев тянул, они давили, возможно и планировали кидок Яхиева.

Возможно Яхиев и взял часть денег за завод а может по цене не договорились...

Следствие покажет, если конечно правду покажет...

Интересный вопрос, что теперь будет с тем что осталось от Адамса, маковским сах заводом и лакомым кусочком КХП с землей в центре города...
Начнется явно деребан всего этого…


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: кам`янчанка от 04 Апреля 2011, 21:13:34
Я думаю, Юлія Володимирівна поступає вкрай цинічно, використовуючи навіть смерть свого однопартійця в політичних іграх...Який  "політичний тиск" на Яхієва ? ??? Навряд чи Партії регіонів потрібен був вихід Яхієва з БЮТ чи тим більше його вступ в "Регіони".Всі ж прекрасно розуміють- що політика- це політика, а бізнес- це бізнес. Ніхто й ніколи не буде усувати людину, навіть таку відому , як Яхієв, за партійну приналежність.Це просто абсурд ... Тимошенко "генерує" дурнуваті "страшилки" в народ... А усправі про вбивство Яхієва -міліції та слідчим є над чим попрацювати...


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Dokka от 04 Апреля 2011, 22:02:27
Сьогодні розповіли, що в той день Яхієв охоронця відпустив, дружина і донька спали на другому поверсі, він був на першому. Злочинець переліз через забор, розбив вікно та застрелив Яхієва, судячи з усього зброя була з глушником, бо ніхто нічого не чув. Знайомий, який був на прощанні, розповів, що в Яхієва на лобі дірка від пострілу. Ховати його будуть на батьківщині, в Чечні.


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: кам`янчанка от 04 Апреля 2011, 22:30:36
Хотіла б додати , що й нездорових амбіцій у Яхієва було предостатньо - і вулицю своїм ім`ям назвав, і портрет свій величезний на  готель 7 Днів у свій час вішав. Тож висновок один - при нечесній бізнесовій грі та непомірній честолюбності, він міг загинути при будь-якій владі, перебуваючи у будь-якій партії, незважаючи на високі паркани, собак і охоронців. А політика тут ні до чого


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: dedushka_Ho от 04 Апреля 2011, 22:40:55
С Яхиева такой БЮТовец, как с Ахметова Регионал..... Никогда никаким боком там политикой не пахнет. Г-жа Тимошенко пиарит свою партию вдоль и поперёк. Иногда, как в данном случае, очень  кособоко.


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Ingvard от 04 Апреля 2011, 23:15:00
..Який  "політичний тиск" на Яхієва ? ??? Навряд чи Партії регіонів потрібен був вихід Яхієва з БЮТ чи тим більше його вступ в "Регіони".Всі ж прекрасно розуміють- що політика- це політика, а бізнес- це бізнес. Ніхто й ніколи не буде усувати людину, навіть таку відому , як Яхієв, за партійну приналежність.Це просто абсурд ...

 *umnik* "Могли ли не поступать от властей предложения о смене Яхиевым и его структурами политической ориентации, о выходе из БЮТ? Думается, со стороны губернатора области было бы лукавством говорить о том, что таких настойчивых бесед с Яхиевым представители Партии регионов не вели.

Подтверждением этой версии являются постоянные проверки силами налоговой милиции и подразделений по борьбе с экономической преступностью Хмельницкой области всех структур, входящих в империю Яхиева. Как отметил источник «Цензор.Нет»: «В СБУ, налоговой и МВД на все основные предприятия «Адамса» заведена целая серия оперативно-розыскных дел. Яхиева прессовали по полной программе". Но он почему-то не спешил покидать «Батькивщину».

ОДО «Адамс» в 2010 году не получило ни копейки из положенных и гарантированных государством субсидий для поддержки сельхозпроизводства, ни копейки дотаций за посев сахарной свеклы. Причины очевидны – политическая нелояльность. Руководство области, представляющее Партию регионов, конечно, не могло позволить поддерживать «вражеское» хозяйство. Безусловно, после выхода из оппозиции, Яхиев без проблем смог бы попасть в список получателей дотаций."
http://censor.net.ua/ru/resonance/view/163513/ubiyistvo_adama_yahieva_krov_na_reputatsii_partii_regionov_komu_vygodno


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Luiram от 04 Апреля 2011, 23:37:43
Ця частина статті може, й має в собі якесь раціональне зерно, чого не скажеш про решту. Її почитати - то Яхієв і іже з ним тут мало не при комунізмі жили, тільки от землі останні роки не засівали та гроші орендодавцям за них не платили.Чи хтось недавно бачив у магазині їхню свіженьку продукцію?
Так що казочка, звісно, гарна, але не нам її розказувати


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Aktimel от 05 Апреля 2011, 08:10:45
http://tsn.ua/video/video-novini/?page=2&media_id=383411899&items=30043&type=0


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: кам`янчанка от 05 Апреля 2011, 14:30:39
Мене все ж таки насторожуэ, що вбивство відбулось напередодні засідання правління ВАТ "Адамс";крім того, не для кого не секрет, що Яхієв останнім часом був "в долгах, как шелках", пив  "по чорному"; а ще відомо, що в нього в оренді знаходилась маса земельних ділянок (паїв), за які він не розраховувався з селянами. А якщо ті відсилали до нього голову сільради, то Яхієв його просто ігнорував. Звичайно,я не кажу, що якась бабця розлютилась і найняла професійного кілера або приїхали браття -чеченці і вимагали гроші на боротьбу з "роccийскими окуппантами", а потім відправили незговірливого бізнесмена  на інший світ. Скажу лише одне - ворогів у пана Яхієва була величезна кількість. Великі гроші і великий бізнес - це великі проблеми і великий головний біль.Політичний підтекст слід шукати в цій історії в останню чергу. Причина стара, як світ -ГРОШІ...


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Peiper от 05 Апреля 2011, 15:31:58
Стало відомо деталі вбивства. Злочинець пробрався в будинок через вікно, відкривши його із зовні, хоча вікна там були на вигляд ніби звичайні пластикові, а насправді кажуть легкоброньовані. Вікно на першому поверсі. В будинку на першому поверсі в цей час знаходилась охорона, мабуть мирно спала. Крім охорони були ще дочка, дружина, і вроді ще хтось із родичів. Кілер піднявся на третій поверх, де була спальня Яхієва, і зробив єдиний постріл у вісок. Зброю спочатку не вдаось ідентифікувати, відомо що 9-мм пістолетна куля. Потім кілер непомічений вийшов із будинку. Прямо нінзя якась. Мабуть такого роду профі недешево обійшовся для того хто це все заколотив.


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: sapega от 06 Апреля 2011, 12:30:49
в такой ситуации нужно киллеру выйти из воды сухим, наверное точно профи работал из каких нибуть спецслужб.


Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: Митрий от 06 Апреля 2011, 15:02:42
а ще відомо, що в нього в оренді знаходилась

А ще відомо, що все кредиты по заводу и КХП накануне смерти были закрыты...

так что скорее всего "Політичний підтекст слід шукати в цій історії в останню чергу. Причина стара, як світ -ГРОШІ..."
-интересно, кому это было выгодно?Название: Re: Яхієв. ШОК.
Отправлено: MSneo от 06 Апреля 2011, 17:08:13
А ще відомо, що все кредиты по заводу и КХП накануне смерти были закрыты...

дезинфа...