ВО»Свобода» - статті, телепередачі пов’яза

Автор Stalex, 28 Листопада 2011, 14:44:10

« попередня тема - наступна тема »

georg

ЦитуватиА тепер будь ласка наведіть методи як в правовому полі Ви збираєтесь...
Не збираюсь. Бо не в партії. Твої депутати - ти з ними й розбирайся.
А скласти повноваження  вони могли б, наприклад, згідно рекомендації  від політради ВО "Свобода". Заодно й продемонструють приклад залізної партійної дисципліни ;)
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Debris

Я тут ще раз на фото подивився і ... в мене є питання, перед тим як писати запит.
"ZAXID.NET ідентифікував депутатів Львівської міської ради"
Як?
За якими ознаками?
Скільки днів і місяців в львівській міськраді працюють депутати від "Свободи"? Скільки їх там? Чому "ідентифікація" відбулася саме зараз, коли запахло парламентськими виборами, коли замайорів мовний законопроект?
Чому не півроку назад? Адже "Свобода" давно працює в міськраді і можливостей користуватися кнопкодавством повинна була б мати багато і відповідно користуватися ціма можливостями.

А що маємо в підсумку? Одна картінка і вже мова про складання повноважень?
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

georg

Тицьнув би мишом в сцилко - питань би не було

Цитуватираніше ZAXID.NET розмістив колаж на своїй сторінці в одній з соцмереж, в якому порівнювалось голосування так званих «депутатів-піаністів» з Партії регіонів у парламенті та ВО «Свобода» у Львівській міській раді. Колаж став хітом Інтернету минулого тижня. Щоправда, деякі користувачі припускали, що на фото зображені не «свободівці».
і вже після цього втикнули в ідентифікацію
ЦитуватиВідповідно до розсадки депутатів в сесійній залі, фото депутатів, опитування працівників секретаріату та інших колег-депутатів, з'ясувалось, що нелегальне голосування за своїх колег здійснювали депутати-«свободівці» Тарас Семущак та Любомира Вовчок.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

GROMOZEKA

Були часи...коли я ходив на збори до адекватів................
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

Чавун


georg

Ги )))
То вже третій.
Тіко на відміну від попередніх, картку лишив не колегам, а секретутці.
Схоже, вимальовується певна тенденція, нє?
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

GROMOZEKA

провести роз'яснювальну роботу  *bugaga* дєлов то!!!
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

Debris

Цитата: georg від 10 Червня 2012, 23:31:27
Ги )))
То вже третій.
Тіко на відміну від попередніх, картку лишив не колегам, а секретутці.
Схоже, вимальовується певна тенденція, нє?
На ситуацію відреагували? Відреагували.
Тенденція на "розбір польотів" вимальовується? Вимальовується.

Цитата: GROMOZEKA від 11 Червня 2012, 06:49:27
провести роз'яснювальну роботу  *bugaga* дєлов то!!!
Може одразу "к стєнкє", а? Дєлов то. В нас так люблять "рішать вапроси". Половина народу на п'ятачку біля базару шукає в наметі "Свободи" автомати щоб мочити "тих". А як дійде до діла, будемо під ліжками "бійців" по хатах шукати. ;D

Я про Раду не згадую, але все ж таки, коли останній раз винесли догану депутату ВР за кнопкодавство? Жодного.
"Свобода" зробила це на рівні міської ради.
Робіть висновки.
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Чавун

Цитата: Debris від 11 Червня 2012, 11:00:49



Половина народу на п'ятачку біля базару шукає в наметі "Свободи" автомати щоб мочити "тих". А як дійде до діла, будемо під ліжками "бійців" по хатах шукати. ;D




+10500 *applouse*

Zemljak

Цитата: Stalex від 09 Червня 2012, 00:37:36
І що Ви намагаєтесь довести? Чи може зараз є заборона і відповідальність за такі дії??? Чи може так голосує тільки Свобода? Питання у тому що те що зараз є – це не нормально, і це потрібно міняти на рівні законодавства, за що Свобода і виступає в тому числі.
А поки що користуємся як усі недоліками закону?

GROMOZEKA


Цитата: GROMOZEKA від 11 Червня 2012, 06:49:27
провести роз'яснювальну роботу  *bugaga* дєлов то!!!
Може одразу "к стєнкє", а? Дєлов то. В нас так люблять "рішать вапроси". Половина народу на п'ятачку біля базару шукає в наметі "Свободи" автомати щоб мочити "тих". А як дійде до діла, будемо під ліжками "бійців" по хатах шукати. ;D



А нє...пальчиком насварити! Як же так можна????
Показово треба вже страчувати!


і  порадувало БУДЕМО шукати))))......
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

Debris

Цитата: Zemljak від 11 Червня 2012, 16:00:48
Цитата: Stalex від 09 Червня 2012, 00:37:36
І що Ви намагаєтесь довести? Чи може зараз є заборона і відповідальність за такі дії??? Чи може так голосує тільки Свобода? Питання у тому що те що зараз є – це не нормально, і це потрібно міняти на рівні законодавства, за що Свобода і виступає в тому числі.
А поки що користуємся як усі недоліками закону?
Цитована вами частина повідомлення вже була обговорена вище.
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Парильщик

Цитата: Чавун від 11 Червня 2012, 11:28:18
Цитата: Debris від 11 Червня 2012, 11:00:49



Половина народу на п'ятачку біля базару шукає в наметі "Свободи" автомати щоб мочити "тих". А як дійде до діла, будемо під ліжками "бійців" по хатах шукати. ;D




+10500 *applouse*
Ті  ,  хто  шукає  автомати  у  наметі "Свободи" в  скрутний  час  їх  там  ніколи  не  знайде....  Це  моя особиста думка ,  і  не  хочу  її  проектувати  на  когось іншого..  І ножик на  поясі  набагато  небезпечніший  ,  ніж  автомат  у  вищезгаданій  палатці....  

Е  така  наука  політологія.  Вона  вивчає  політтехнології.  В.О.  Свобода  в  цій  стрункій  системі  займає  своє  чітке  місце.  
Хоча  -  з  іншого  боку  -  краще  вже  ходити  на  зібрання  свободи  ,  ніж  партії  ригіонів...  

Kapnyxa

Цитата: Парильщик від 11 Червня 2012, 21:33:45
 з  іншого  боку  -  краще  вже  ходити  на  зібрання  свободи  ,  ніж  партії  ригіонів...  
Ага, ще зовсім нещодавна) казали, що краще вже Я ніж Ю,  або Ю ніж Ю ... чули ми такі порівняння.

ХЗ, думав гАласувати за "Свободу", як і у попередніх декілька виборах, але прочитавши як вони проголосували про землю у Кам"янці (в "Ключі", здається), знову опинився у непорозуміннячці))
.

Debris

Твою дівізію... наскільки легко маніпулювати зубожілими і не дуже українцями!
Да ж думайте ви головами, якщо депутат каже "я скерував депутатський запит для того щоб дізнатись як голосували пофракційно..." що це означає на вашу думку? )
Ви думаєте підготувати депутатський запит це клацнути пальцями? Це ж треба напрягтись трошки. Але навіщо напрягатися? Якщо рішення стосовно землі і так пройшло.
Значить є певна інша мета.

П.С. Ну це ж то саме - голосуєм за Мельниченка тому що автобус ))).

Цитата: Парильщик від 11 Червня 2012, 21:33:45
Ті  ,  хто  шукає  автомати  у  наметі "Свободи" в  скрутний  час  їх  там  ніколи  не  знайде....
Це був жарт ). І малося на увазі, що на певні такі люди не підуть, а питати питають ))).
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...


Kapnyxa

Цитата: Debris від 12 Червня 2012, 01:38:24
Твою дівізію... наскільки легко маніпулювати зубожілими і не дуже українцями!
То це ви вже віддалено вирішуєте хто українець, а хто не дуже? Приємно, що тут скажеш...
.

Debris

Останнього посту не зрозумів.

Карпуха ти українець? Українець.
Це писав -
Цитата: Kapnyxa від 12 Червня 2012, 01:17:37
...але прочитавши як вони проголосували про землю у Кам"янці (в "Ключі", здається)...
Писав.

Значить тобою легко маніпулювати. Тому що -
Цитата: Debris від 12 Червня 2012, 01:38:24
...якщо депутат каже "я скерував депутатський запит для того щоб дізнатись як голосували пофракційно..." що це означає на вашу думку? )
Ви думаєте підготувати депутатський запит це клацнути пальцями? Це ж треба напрягтись трошки. Але навіщо напрягатися? Якщо рішення стосовно землі і так пройшло.
Значить є певна інша мета.
Звісно смайлики багато що змінюють, але якісь вони невпевнені...


2 Horus, як всього багато вилазить :). І тільки червень на дворі. Цікаво чи витримають арифметичну чи вдадуться до геометричної прогресії тиску.
А взагалі стаття цікава. Мені сподобалося порівняння автора "для видань Європи та навіть в українській столиці подібного роду матеріали є типовими, якщо не необхідними для розуміння політичної ситуації". Укр. видання = Євро. видання, амбіційно :).
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Парильщик

Цитата: Kapnyxa від 12 Червня 2012, 01:17:37
Цитата: Парильщик від 11 Червня 2012, 21:33:45
 з  іншого  боку  -  краще  вже  ходити  на  зібрання  свободи  ,  ніж  партії  ригіонів...  
Ага, ще зовсім нещодавна) казали, що краще вже Я ніж Ю,  або Ю ніж Ю ... чули ми такі порівняння.



Я  такого  не  казав.  Якщо  стверджуєте  протилежне  -  будьласка  цитати... 
Завжди  до  В.О.  Свобода  відносився  з  певною  долею  скептицизму  та  негативу  на  відміну  від  від  регіоналів  ,  до  яких  відчуваю  повну антипатію. 
І  ще  -  казав  ,  і  кажу  -  без  зміни  системи влади  не  відбудеться  жодних  структурних  змін  у  владі.  І  це  незалежно  від  партій. 
І  замість  того  ,  щоб  садити  бандитів  у  тюрми  влада  робить  бандитами  пересічних  громадян  ,  і  готує  для  них  тюрми.
Невпевнений  ,  що  Свобода  буде  ініціювати  системні   зміни....  Ну  -  хочаби  тому  ,  що  вони  займаються  таким  самим кнопкодавством(передачею  карток для голосування)  як  і  всі  інші... 

Debris

Що таке системна зміна влади?
Найняти державних манагерів зі Швеції?
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

dedushka_Ho

Що таке системна зміна влади? Я думаю, знести пару дурних голів і поставити одну (пару) розумних. Це на поверхні. Це, як би і так зрозуміло. Але хто це зробить? Народ? Люди? Сумніваюсь. Знов таки це зробить якась людина. Заможна і сіра.(сіра в плані появі на людях).  І це сумно.
Сумно , але так робиться скрізь в світі. В натуральну демократію я не вірю. Звичайно, в Європі все не так. Може варто було б і найняти. Тих, що на лісапетах на роботу іздять. Але хто це буде робити? :'(

nik?-nik!

Цитата: dedushka_Ho від 12 Червня 2012, 23:18:57
Знов таки це зробить якась людина. Заможна і сіра.(сіра в плані появі на людях).  І це сумно.
Сумно , але так робиться скрізь в світі. В натуральну демократію я не вірю.
не знаю, чи шокую я когось, але на мою думку Україні наразі потрібен Бацька. причому саме з його, бацьковими, нюансами. чому саме так? тому, що красти в державі тоді будуть в сотні разів менше ніж зараз, відповідно, кошти будуть надходити в бюджет і з бюджету будуть йти на ті самі дороги, соц. сферу. будь які столоначальники не будуть себе почувати "царьками", всі вони будуть намагатись якісно виконувати свою роботу, бо буде реальний страх злетіти з посади.
і шановні олігархи теж будуть себе почувати завжди "в тонусі" і точно не будуть намагатись керувати державою.
так, над законом в державі буде одна людина (одна сім'я). але таку ношу Україна, певен, без проблем потягне. ну і скажіть, що в цьому поганого?
однозначно, на фоні пост-радянських моделей держави (не враховую, звичайно Прибалтику), бєларуська політична модель мені подобається найбільше.
ну і, власне, по темі - нехай таким Бацьком стане хтось із Свободи. потягнете?  ;)

Debris

Натуральної демократії не існує.
Точніше може існувати певний час - це анархія.
Думаю в Європі теж не все так просто ).
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Graf

Цитата: georg від 08 Червня 2012, 20:02:10
Цитата: http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?zaxidnet_identifikuvav_svobodivtsivpianistiv&objectId=1256184


ZAXID.NET ідентифікував депутатів Львівської міської ради від ВО «Свобода», які 24 травня голосували чужими картками. Голосування за своїх колег здійснювали депутати-«свободівці» Тарас Семущак та Любомира Вовчок.

Як інформував ZAXID.NET, депутати Львівської міської ради 24 травня на сесії голосують без кворуму. З 90 депутатів у залі за одне з питань порядку денного проголосувало 46 депутатів, хоча журналісти нарахували в залі тільки 43 депутатів. На табло ж було висвітлено інформацію про те, що взагалі в залі зареєстровано 68 депутатів

Нагадаємо, що на одній із сесій міськради журналісти уже зафіксували схожу ситуацію, коли депутати голосували одні за одних.


Перая и последняя видминность: В отличии от ВР в месном совете не запрещенно так галасавать  ;D
"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

nik?-nik!

Цитата: Debris від 13 Червня 2012, 11:44:39
Натуральної демократії не існує.
Точніше може існувати певний час - це анархія.
Думаю в Європі теж не все так просто ).
Debris *applouse*

Парильщик

Цитата: Debris від 12 Червня 2012, 22:58:52
Що таке системна зміна влади?

Я  говорив  що  не  може  бути  змін  у  суспільстві  без  зміни  системи  влади.   І  це  незалежно  яка  партія  дорветься  у  владні  структури.  Що  це  саме  таке  -  можу  тільки  висловити  своє  бачення  -  я  не  політолух,  лишень  аналізую  факти  на  рівні  пересічного  громадянина  .  Але  -  про це  -  у  іншій  темі  (якщо  хто  відкриє) .  
А  в  данній  темі  можу  лишень  сказати  ,  що  по  кнопкодавству  ригіонали  зі  сободівцями  нічим  не  відрізняються  (по  великому  рахунку)  цьому  підтвердження  попередній  пост.  
І  ще  -  і  ті  і  інші  глибоко  начхали  на  мої  інтереси  -  інтереси  пересічного  громадянина  України  ,І  на  Україну  -  як  державу  загалом  .  А  натомість  знову  -  ж  таки  і  ті  ,  і  інші  будуть відчайдушно відстоювати  -  свої  кланові    інтереси  .  А  мені  -  натомість  -  глибоко  начхати  -  в  кого  буде  більше  бабосів  -  коломойського  ,  фірташа  ,  ахметова  ,  порошенка , януковича або  на  ваш  розсуд.  
Політичні  партії  створюються  для  адресної  підтримки  і  лобіювання  інтересів  олігархічних  кланів  -  сімей.  І  було  -  би  набагато чесніше  -  якби  кандидати  скинули  мішуру  політичних  загравань  ,  роздачі  продпайків , обіцянок ,і  сказали  чесно  -  я  від  клана  януковича  ,  чи  якогось іншого  кукловода...  і  в  наступному  році  планую  збільшити  особисті  статки  ,  як  і  статки  представників  свого  клана  втричі  за  рахунок  приватизації,  державних  позик  ,  збільшення  податків  і  т.д....        
А  це  вже  моє  бачення існуючої  державної   політичної  системи....  

DW

Українські депутати – злочинці за мірками Шотландії
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4fd8408218b64/



Урок гарних манер Азарову – від шотландського прем'єр-міністра
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/

Debris

Класна стаття :).
До речі такої думки не тільки Азаров.
Хто має бажання звітувати по видатках?
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Чавун

З приводу голосування по землі. Виявилося, що вона знаходиться в оренді. відібрати її з бухти-барахти, якщо орендна плата сплачується справно - незаконно. Хай би у виконкомі орендарю знайшли щось інше взамін. Тому ця історія є нічим іншим лише дешевим піаром одного відомого депутата обласної ради.

georg

Цитуватиця історія є нічим іншим лише дешевим піаром одного відомого депутата обласної ради.

Котрого?
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)