Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
26 Мая 2019, 18:27:18
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Демократія українською зразка 2011 року
Страниц: [1] 2 3 ... 5  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Демократія українською зразка 2011 року  (Прочитано 19776 раз)
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« : 21 Октября 2011, 13:30:36 »

По темі, моторошно нам, тому і вступаємо в ВО "Свобода" http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=10212.0
їдемо в робочий день за своє бабло в Київ http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=10226.0

на відміну від "сидите разлагаете молекулы на атомы" (В.Высоцкий) - http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=10226.msg170004#msg170004

Ось вам ще для роздумів -
"Европа решила на 70% сократить выдачу шенгенских виз"
і на додачу
"Первые звоночки: украинцам стали массово отказывать в выдаче шенгенских виз"

П.С. Щоб бути об’єктивним, напишу про єдиний позитивний крок ПР за півтора роки -
"Рада вдвое снизила налоги "упрощенцам"
Суть не в зменшенні податків (що фактично не так), суть в категоріях підприємців та в розмірах річного обороту.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #1 : 21 Октября 2011, 14:49:51 »

Ця вся туфта про демократичні цінності мене вже починає дратувати. Мудакам в Брюселі не потрібна Україна в ЄС. Їм потрібна буферна зона між ЄС та РФ. І оці от "причини, які заважають", вони будуть знаходити доти, доки їм буде потрібно.
І "перший дзвіночок" - це не 12 паспортів з німецького посольства, а відмова у візах в збірній по карате - щоб не дай БГ, не навішали демократам звіздюлєй.
І якщо хтось думає, що зі "Свободою" ми станемо ближчими до ЄС, то він сильно помиляється. Бо країна з праворадикальною владою  для цієї євросрані  - ще гірший чиряк на дупі ніж Янук разом з Путіним разом взяті. Так шо куди не кинь...

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #2 : 21 Октября 2011, 19:49:05 »

Блокувати команду тому що вона тіпа найсильніша - сильно.
Українські каратисти загроза всьому живому? Не знав.

І взагалі суть посту не в тому, що ЄС нас банить/не банить по візах, а в тому що єдиний позитивний крок прийняття поправок до податкового кодексу який розроблявся протягом 2 років до цього. Якщо хтось згадає щось інше, напишіть, я не можу пригадати Грустный.

П.С. До речі про спортсменів. Чув колись таку байку, що організовують цілі "спортивні команди" для перетину кордону. Набирають людей, наприклад для участі в чемпіонаті з фехтування, а після Хітроу чувачки по будівництвах Туманого Альбіону Улыбка.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #3 : 21 Октября 2011, 22:15:17 »

... Якщо хтось згадає щось інше, напишіть, я не можу пригадати Грустный.

Техосмотр и доверенности.

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #4 : 21 Октября 2011, 22:23:17 »

Відкривати нові теми - от, що сила!
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #5 : 21 Октября 2011, 23:56:19 »

Техогляд відмінили вродє, це воно?
А довіреність?

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #6 : 22 Октября 2011, 03:21:56 »

Доверенность - реально хороший ход.
Техосмотр - красиво, но далеко не для всех хорошо. Особливо предприниматели не в радости...

.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #7 : 22 Октября 2011, 12:00:57 »

А довіреність?

Відмінили нах. Маєш техпаспорт і страховку - сідай  та їдь. Нотаріуси ридають.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #8 : 22 Октября 2011, 12:07:38 »

в Бєларусі це давно Подмигивающий
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #9 : 22 Октября 2011, 14:01:15 »

в России тоже

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #10 : 22 Октября 2011, 14:24:00 »

Да...  А я думал мы - продвинутые.  Улыбка

.
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #11 : 22 Октября 2011, 14:39:38 »

не в первый раз ошибаетесь  Смеющийся

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #12 : 22 Октября 2011, 14:55:17 »

Надеюсь, не в последний.  Подмигивающий

.
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #13 : 23 Октября 2011, 16:40:46 »

Никогда эти жирующие на процентах мвф, господа не подпустят нас к своему ЕС. Они пудрят нам мозги слишком долго. Мы, слушаясь их советов, уже превратились из экспортёра продуктов питания ( мяса, сала, молока, часитчно сахара, гречки и картошки в прошлом году) в импортера. наши колбасы на 85% состоит из польского мяса и сала, крохмальных добавок и вкусовых хим. добавок. наши сгущёнки на 100% сделаны из продукции химпрома польши, масло- транс жиры,  разрыхлители позволяют нашим пекарням печь хлеб из воздуха...    Мы им нужны, чтобы давать нам кредиты и кормить нас продукцией своего химпрома. И зная, что юльку посадят, ес специально разыграли из себя добряков и много наобещали, что - бы потом очень демонстративно высказать своё запланированное "фэ!" Даже если бы Юльку не посадили, всё равно нашлось бы ещё 1000 причин отложить вступ в ес...
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #14 : 23 Октября 2011, 18:42:50 »

Ми  ї  потрібні  рівно  настільки  ,  наскільки  вони  потрібні  нам. 
 Японія  в  позапрошлому  столітті  була  вкрай  івдсталою  державою  .  І  що  вони  зробили?   Вони  повнійстю  зачинили  шляхи  доступу  західних  цінностей,  і  натомість  посилено  почали  розвивати  своє  -  рідне  ментальне. 
А  ми  навпаки  -  повністю  відкрились  та  всмоктуєм  невластиві  нам  ідеали  та  спосіб  життя  при  цьому втрачаючи  національну  самосвідомість  та  державність. Сила  нації,  сила  держави  -  це  духовна  ,  ментальна  сила  народу.  Народ  сильний  духом,  вірою,  а не  якимись  там  демократичними,  чи  іншими  цінностями.  Мені  розповідають  про  демократичні цінності,  а  самі  затягують  мене  в  боргову  кабалу  мвефу.  Мені  розповідають  що  українська промисловість  нерентабельна,  а  самі  створюють  умови  для  її  банкрутства,  залишаючи  лише  сировинну  галузь.  Яка це  демократія!  Це  деградація  нації,  деградація  держави.   

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #15 : 25 Октября 2011, 00:20:35 »

Стосовно Японії, вони ніяк не могли зачинитися від західних цінностей після другої світової.
І до речі їх ізольованість на межі ХІХ-ХХ ст. призвела до експансії на весь тихоокеанський басейн.

Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #16 : 25 Октября 2011, 00:46:41 »

ХМММ,,,        АЧТОТАкое демократия  по--------------- украиньску?      ЕСТли    что-ито такое?

Елена, Вам самой приятно читать Ваши посты утром?
« Последнее редактирование: 25 Октября 2011, 02:28:34 от Kapnyxa » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #17 : 25 Октября 2011, 07:47:34 »

Це не пост, це монускрипт! жжошь, сцуко, я в истерике

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #18 : 25 Октября 2011, 13:19:51 »

Что такое демократия по украиньску исуществует ли что-то такое?       Кто ответит на мой монускрипт?
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #19 : 25 Октября 2011, 13:41:02 »

в России тоже

sorry за ОФФ Малек, в РФ доверенность не отменили - просто нотариальное заверение давно не требуется
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #20 : 25 Октября 2011, 20:05:34 »

Что такое демократия по украиньску
Демократія  по  - українськи  -  це коли  псу  цеп  вкоротили,  і  дозволили  гавкати  скіко  хочеш. 
Іншими словами  -  це  коли  мені  насаджують  невластиві  мені  цінності  -  ну  до  прикладу  -  гомосексуалізм  ,  що  наразі  в  україні  популяризується, і  дозволяють  це  обговорювати  ,  навіть  висловлювати  негативне  ставлення. 
Як  кажуть  -  сабака  лаєт  -  караван  ідьот....

dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #21 : 26 Октября 2011, 10:03:41 »

1
« Последнее редактирование: 26 Октября 2011, 10:08:52 от dred » Записан
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #22 : 27 Октября 2011, 17:06:49 »

По темі, моторошно нам, тому і вступаємо в ВО "Свобода

Я до ВО "Свобода" не запишусь, бо в мене кров не дуже українська і чоловік із "ворогів".

І ще ви не любите євреїв, а я з ними товаришую.
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #23 : 28 Октября 2011, 12:49:22 »

А что, в "Свободу" вступают исходя из принципа чистоты крови?)))
Да у вас там нацистская германия 30-х годов просто))))
А что значит муж - "из врагов"?

Stalex
Старожил

репутация +9/-6

« Ответ #24 : 28 Октября 2011, 17:17:14 »

По темі, моторошно нам, тому і вступаємо в ВО "Свобода

Я до ВО "Свобода" не запишусь, бо в мене кров не дуже українська і чоловік із "ворогів".

І ще ви не любите євреїв, а я з ними товаришую.

У Вас дуже хибне уявлення про ВО Свободу :-) ми любимо всіх в тім числі і євреїв і росіян. Більше того Свобода гарантує в своїй програмі представництво в органах виконавчої влади представників національних меншин.

---------
Розділ 1 пункт 9. ( http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/ )
Винести на всенародне обговорення проект Закону про пропорційне представництво в органах виконавчої влади українців та представників національних меншин.
----------

Ніхто не заважає створити політичну силу яка буде відстоювати права інших національностей проживаючих на території України.

Але ми не любимо тих хто приходить до нас додому і починає вказувати як нам жити і що робити, як нам розмовляти, і всіляко "покращує життя вже сьогодні" тільки собі і за наш рахунок...

До речі в тому ж таки УПА було багато і росіян, євреїв і інших.  А генерал УПА Шухевич особисто переховував єврейську дівчинку від німців: http://www.youtube.com/watch?v=EZYNJBXX-X8&feature=related

Тепер на рахунок "не запишусь до Свободи" :-) товариство можете не переживати туди записатись не так просто це не бібліотека... Ви звісно можете прийти в офіс запропонувати свою допомогу в тій чи іншій мірі чому безумовно будуть дуже раді і запишуть Вас як  прихильника. А далі час покаже, може через декілька років Ви отримаєте партійний квиток...

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #25 : 29 Октября 2011, 00:10:19 »

Хіба є вимога по чистоті крові?  Непонимающий
І як її вимірювати?

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #26 : 29 Октября 2011, 02:53:42 »

може через декілька років Ви отримаєте партійний квиток...
Прям ппц як сурйозно.
Цього року у Кам"янці десятки людей було прийнято без "прихильницького" терміну.
От нахрєна оце так пи*..  перебільшувати?

.
Stalex
Старожил

репутация +9/-6

« Ответ #27 : 29 Октября 2011, 10:20:29 »

вилалено цитування попереднього повідомлення
попередження

угу, звісно, нехай хоч один із цих дясятків людей покаже членський квиток ВО Свобода... я більше ніж впевнений що його не має у людей які прийшли рік а то й півтора...

Карпуха Ви на що готові поспорити? beer
« Последнее редактирование: 29 Октября 2011, 10:34:44 от Kapnyxa » Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #28 : 29 Октября 2011, 10:43:35 »

Може це просто нехватка бланків? жжошь, сцуко, я в истерике

Я в "Партії Зелених" вже років 10, і квитка теж не бачив. Не питання у квитку, а питання чи ці люди є у офіційних списках партії. А вони є.

P.S. Stalex, невже Ви не можете запам"ятати, що цитування попереднього повідомлення на цьому форумі заборонено?

.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #29 : 29 Октября 2011, 14:36:59 »

Можна пару прізвищ в лічку? Якщо інфа від самих новоспечених, то "нє вєрю" (с).
Значки були, а ось партійних квитків не було.
Щоб не було "а когось прийняли, а когось ні" напиши в лічку імена.

Страниц: [1] 2 3 ... 5  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти