потижневий огляд преси

Автор Svieta, 21 Жовтня 2011, 16:32:11

« попередня тема - наступна тема »

Svieta

купувати щотижня всю місцеву пресу це досить накладно для гаманця. Я вже хотіла відмовитись від теми огляду преси, тим паче, що дехто з форумчан нерозуміє навіщо і кому це потрібно. Та вияснивши, що підприємство, на якому я працюю щотижня купує майже всі місцеві газети, я створюю тему огляду місцевої преси.

Svieta

на новинах зупинятись не бачу потреби, адже у всіх газетах вони одні і ті ж лише іншими словами інколи написані.
Героїня минулого тижня "Фортеця" на цьому тижні мене нічим не здивувала. цікавий фоторепортаж про заходи, що відбувались на Покрова.
А так, інтернет і новини міста.
Це ж нечесно брати гроші за інтернет матеріали!!!

Svieta

Подолянин - газета, яку читають в місті найбільше. Про що ж вони пишуть
- на першій сторінці Мельниченко смажить яєшню (стаття про газифікацію району), і інформація про візит Кличка.
- новини я вже казала кругом однакові, Подолянин не виняток.
- стаття про село Дерев'яни. В основному про те, яке хороше колись було село, як зараз скрутно і як потрібен інвестор
- цікаво про дороги, чи їх відсутність
- ну Будзей - це людина, яка на своїх плечах витягує рейтинг газети. Цього тижня цікавий матеріал про собор на Польських фільварках.
- непогано про вакцини, але скільки можна мусолити цю тему, ну і звичайно поради з інтернета.
оголошення і телепрограма мене особисто не цікавлять.
Я б не купляла Подолянин цього тижня, бо незнайшла там нічого настільки вартого уваги. Усі матеріали можна за тиждень на сайті прочитати

Svieta

Місто:
- перша сторінка  - реклама плитки і приїзду Кличка
- непогано написано про візит президента (виявляється, що коровай для його зустрічі пекли на хлібзаводі під пильним наглядом санстанції), вказали навіть недоліки організації
- поради юриста про укладання договору довічного утримання та договору дарування квартири (загалом корисна інформація, бо незнання законів не звільняє від відповідальності)
- мені особисто сподобалось опитування про доцільність вищої освіти
- сторінка автомобіліста, про нові закони (мабуть це комусь цікаво, в мене авто немає)
- прикольна стаття про реаліті шоу
- цікаве в рубриці традиції, я дізналась, те, що в церквах називають "престол" зроблене за зразком капища. незнала.
- три чи чотири рекламні статті.
програма і оголошення (не цікаво)
загалом нормально, можна почитати.

Svieta

Експрес поділля залишила наостанок, бо воно мене порадувало
- перша сторінка, фото собачки і заголовок "Історія одного собаки...стор6" Відкриваю шосту сторінку, а там нічого такого немає. Знайшла, ясторія собаки на 5 стор. Загалом там мова йде про темну собачку, яку вдарило авто і їй довелось ампутувати лапку, ну і роздуми ветеренарів, Бабія про доля бездомних тварин. А на першій сторінці фото з інтернету собачи рижувато-жовтого окрасу з усіма лапами, що наводить мене на думку про те, що сама історія видумана журналістами.
- новини усі ті ж самі, і навіть такі, що я вже минулого тижня читала
окремими сторінками новини району, області
- інтервю з депутатом від Батьківщини Сімаковським. питання стандартні: що потрібно зробити, в якій комісії працюєте, які звернення надходять, чим запамятається людям, яку політичну кар'єру прагне побудувати. І ні слово про реальну роботу депутата на жаль. Мені так подобається коли вони усі кажуть що своїм обовязком вони вважають виконання обовязків перед виборцями. а реалії зовсім інші.
- стаття про рак, і опитування чи потрібно проходити онкоогляди. (від себе додам: біля 14 училища є білборд із надписом "рак успішно встановлено у ваш організм" Це що знущання над людьми)
- спорт, культура та інтернет-поради
цього тижня Експрес поділля мене вразив неприємно.

Svieta

Ще залишився Край Кам'янецький
- перша сторінка Мельниченко із яєшнею і стаття про газ в районі, та інформація про Кличка
- плюс - фейлетон про старе авто, реально цікаво. Сучасні журналісти мабуть фейлетони не пишуть.
- цікава інформація про фестиваль Пташиний двір, хтось чув про нього? Ось так.
- офіційна інформація цікава для перних категорій населення.

Kapnyxa

Хороша тема. Питання в тому, на кіко Вас вистачить...
.

bacota

Шановна Svieta.
Про новини.
Було б дивно, якби місцеві  газети писали про одне місто «різні» новини.
Інша справа, що це відбувається інколи на тиждень пізніше. Так «Е-П» про пташиний двір  та про визит гаранта писало минулого разу.
На обкладинці дійсно помилка з номером сторінки. Винуватцям вже поламали пальці. (Сподіваюсь, що ви вмієте жити без помилок).
Але собака наш, місцевий беспритульний, в газеті  є його фотосесія (звинувачення в інтернет-походжені фото в даному випадку – некомільфо і відверта брехня). Чорнушка вже за межами міста. Історія насправді про небайдужу дівчину (на фото), а не про Бабія та ветерЕнарів. Шкода, що ви цього не зрозуміли.
Ви робите вкрай потрібні дослідження, намагаючись проаналізувати неякісну кам'янецьку пресу. Та насправді людей, що читають «многабукоф», крім оголошень та ТБ може півсотні. Вам цікаво про дороги та  індиферентно про онко, а комусь навпаки.
Критика має бути конструктивною. Мало сказати, що все погано. Запропонуйте теми, які б на ваш погляд було цікаво читати більшості.
Або ж не псуйте свій смак кам'янецькою пресою.
P.S. Газету «Експрес Поділля» можете більше не купувати.
Редакція подарує вам річну передплату, якщо надасте координати.
Дякую за увагу.
Головний редактор.

[вложение устарело и удалено Администратором]

Kapnyxa

Цитата: bacota від 21 Жовтня 2011, 20:09:11
Мало сказати, що все погано.
Головний редактор.
По-перше, ніде не було сказано, що все погано.
По-друге, Головний редактор чо госаме?
.

Graf

Шановна Svieta.

P.S. Газету «Експрес Поділля» можете більше не купувати.
Дякую за увагу.
Головний редактор.

Афигеть!!! Дайте две!!! ;D
"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

Kapnyxa

Цікаво. В чому подвох?
.

bacota

доброго дня,
Карпуха, не шукайте підступність там де її нема.
Svieta написала, що купувати місцеву пресу накладно.
Редакція може дозволити подарувати річну передплату.
Якщо, наприклад  Grafу теж вкрай потрібна газета,
то я пропоную  подарувати передплату йому,
ну і ще двом бажаючим, але на півріччя.
Вдалих вихідних.
головний редактор
газети "Експрес Плділля"
Єлькіна Ольга.

Svieta

Пані Ольго, але ж на Вашу газету немає передплати, чи у мене неправильна інформація?
Щодо собаки, то вибачте заголовок"Історія однієї собаки", на перші сторінці одна, всередині мова про іншу з фото дівчинки, та історією бідолашної тваринки, розмовою з ветеренарами та Бабієм. Не логічно.
P.S Передплати мені не потрібно, немаю потреби. На підприємстві є всі газети, а перечитувати їх двічі чи таскати додому навіщо.
І ще, не варто вказувати мені на помилки чи описки, краще винайміть коректора, бо навіть я, людина без філологічної освіти натикається на доволі грубі помилки. (не сприймайте як образу)
Щодо цікавих тем, то напишіть дослідження про забудову Старого міста вцілому та вулиці Довгої зокрема. Якщо брати по окремому будиночку то півроку буде про що писати з анонсом на першій шпальті. але ж Ви не напишете, так само як і не напише жодна місцева газета, бо в основній своїй масі вони стають клоном Вісника.

Luiram

А що, мені тема сподобалася. Svieta , Вам респект. Не тому, що мені подобається, коли "все погано", а тому, що тих, хто щось читає там, де "многа букофф", мабуть, таки трохи більше, аніж півсотні. *unsure*( така думка, до речі, прекрасно характеризує ставлення тих, хто випускає газету, до своїх читачів). Хоча...можливо, якби одна з наших міських газет випускала виключно програму телебачення + оголошення (а є щось таке, мені здається?), то я не впевнена, що її рейтинг би зашкалював.
Більше дивує болісна реакція редактора на критику - журналістам це зазвичай не притаманно.
Р.S. Мені не потрібна безплатна підписка, якщо що - попрошу у Графа ;)
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

GROMOZEKA

Цитата: bacota від 22 Жовтня 2011, 11:39:23
доброго дня,
Карпуха, не шукайте підступність там де її нема.
Svieta написала, що купувати місцеву пресу накладно.
Редакція може дозволити подарувати річну передплату.
Якщо, наприклад  Grafу теж вкрай потрібна газета,
то я пропоную  подарувати передплату йому,
ну і ще двом бажаючим, але на півріччя.
Вдалих вихідних.
головний редактор
газети "Експрес Плділля"
Єлькіна Ольга.
Тоже хочу газетку....
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

Svieta

Luiram, дякую.
Я також переконана, що люди читають щось крім оголошень і програми (газету, яка б лише з цього складалась незнаю, хоча колись така була, називалась вона "Твоє місто" і редактором була Ольга Єлькіна (чи не та сама Ольга Єлькіна, що є редактором Експрес-Поділля?

Veronika

на сайті ДМ є фактично всі статті
http://www.kam-podil.com
і навіть перша сторінка

Svieta

не знаю, можливо у мене сьогодні немає настрою, але чогось змогла причитати лише Місто, воно не грузить.
Подолянин знов з Мельниченком і картоплею, на першій шпальті Настя Сергеєва яку треба підтримати в проекті "Танцюють всі", бо вона кам'янчанка, та піар стаття про відкриття магазину штор від Олени Лавренюк, новини, про Клічка в Кам'янці, кілька слів від депутата райради про екологію та енергозбереження, до дня інженерних військ інтервю із двома працівниками військового училища, два слова до дня автомобіліста про культуру водіїв та пішоходів, подібна тема в газеті місто краще розкрита і з гумором, про підготовку дитини до дитсадка, ну, неперевершений Будзей із Покровською церквою на руських фільварках, стаття про фестивальну майстерню в розділі культура цікава, хоча дуже важко читати такий шрифт. Реально, якщо мої пости хтось із Подолянина переглядає, зверніть увагу, що я, ще доволі молода людина, а мені важко читати, рядки зливаються.

Svieta

Місто, мій цьоготижневй фаворит
- про спиртзавод та як цю проблему будуть вирішувати написано нормально, без важких речень
- новини
- цікаво викладена проблема відміни потягу на Київ
- на автомобільну тематику аж 5 сторінок, раджу прочитати, бо реально цікаво написано. Вчора мій чоловік увечері аж сам прочитав, хоча він газети не читає.
- про фестиваль повітроплавців із гарним фото віслюка в камері також дуже позитивний матеріал
- і про біснуватість та як її позбуваються в розділі традиції.
цю газету-журнал прочитала ще вчора, то настрій був гарний, позитивний

Svieta

Фортеця - перша сторінка з Кличко, новини, проблеми спиртзаводу,
про поблему шкіл, які без ремонту загальноукраїнське дослідженя, медичні поради рекламного характеру та культура (читаєш, і розумієш, що культурне життя в місті є, та  де ж його анонси.
Фортеця без змін, є щось цікаве, але його мало і воно дуже заховане, так, що в першого разу й не помітиш

Svieta

Експрес поділля
новини міста, району, області
- до дня автомобіліста ну аж дуже все офіційно
- ну куди ж без Кличка, він і тут є на 6 сторінці
- інтервю з депутатом (шановні, добавти своїм інтервю трошки життя, а то до половини дочитуєш і засипаєш)
- спиртзавод та штори від Лавтенюк на одній шпальті під депутатом, це як, все в одну тему?
- про рак молочної залози та опитування щодо дієт. може кого цікавить
- спорт і багато порад з інтернету
якось цього тижня аж дуже примітивно

Svieta

на край кам'янецький та Вісник, вибачте, мене не вистачило.
Але це моя суб'єктивна думка.
в усякому випадку читачі знатимуть, що і в якій газеті можна прочитати

Lina

класна тема. Таку тему потрібно було відкрити давно, тільки чогось дописувачів у ній небагато. Невже так мало мешканців міста цікавляться його життям.
Приємно,що Вам сподобалась наша газета.  :) :-*
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Олег Будзей

Ох, і нелегка це робота -
Читати пресу під суботу!
А баба на волі — цілована баба

Svieta

чесно кажучи, зрозуміла, що це нікому не потрібно.
Тема не цікава, в основному мої пости. Навіть працівники газет не корегують, чи не підказують, а можливо я щось цікаве пропустила, або вони хочуть на щось окреме звернути увагу читачів.
Та й мені не цікаво змушувати себе читати деякі витвори місцевої журналістики.
Те, що мені цікаво я читаю.
Перепрофільовувати тему на "Що цікавого цього тижня написали наші газети"?

Kapnyxa

Мені цікаво. Але...
Цитата: Kapnyxa від 21 Жовтня 2011, 18:59:56
Питання в тому, на кіко Вас вистачить...
.

georg

І  мені  теж. Тема справді потрібна. А пости в основному Ваші, тому що мало хто з форумчан ту пресу  читає.
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Митрий

Чому не цікаво? Чому не потрібно?

* Суд отменил, городская рада возобновила * Депутаты готовятся к очередной 16 сессии городской рады * Каменецкий вокзал: ремонт, «бомжи», «претензии» * «Приговор» улице Соборной * Предприниматели и банки решали: карточки или наличные * Семинар-проверка депутатов городской рады * «Подарок» железной дороги * «Да» сказали. Еще бы финансировали!
* Северному двору новое лицо * Вперед к обогащению музея * Наш музей – миллионер * Проекты требуют инвестиций * Память о войне... * «Чертова дюжина» - смешно! * «Жемчужина» рождает таланты * «Свежий ветер» в детской музыкальной школе * Герои стоят на Гагарина * «Золотая рыбка» * «Инваспорт» – спорт! * «Подольская осень» одарила золотом * Каменчани выиграли три бронзовы медали * Из спортивной школы на политическую арену: В. Кличко в Каменце

Подробнее тут

Graf

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

Svieta

а звідкіля ви берете новини?
Дивлсь, що деякі анонси співпадають із назвами схожих матеріалів в пресі, але не всі. Є й такі, що я не читала.

Svieta

однією із вагомих новин газети "Фортеця" стало те, що вона змінила свою адресу, тепер редакція знаходиться в приміщенні ТРК "Імпульс" на 2 поверсі.

Митрий

Митрий

Svieta

тобто я просто повторювала вашу роботу?
прошу пробачення, більше не буду  :-[

Svieta

І ще, мене відверто почав дратувати Подолянин, поки я його не читала, то було якось байдуже.
На першій сторінці чоловік в ковпаку, директор Міськтепловоденергії смажить для своїх підлеглих котлети та робить суп з фрикадельками, ще й хвалиться, що в котлети хліб не добавляє. Ще й розповідає, що вони здатні і труби полагодити і обід приготувати.
А під ним про ДТП "Смерть чекала на мосту". Таке відчуття, що ці події поєднані між собою.
Мабуть жодна газета так не хвалить чиновників як Подолянин, і його читають. Деградує народ.

Митрий

Ні, не повторювали.
у Вас цікаві коментарі, з задоволенням їх читаю))

Svieta

Маю надію, що Ви кажете правду. Я на жаль ще вірю людям  :)
І так, Подолянин. Про першу сторінку я вже казала, на другій новини. Скажу чесно, я завжди вважала, що не цікаву інформацію подають на останніх сторінках, десь там, серед оголошень, як це робить Місто, а не на другу.
наступна сторінка говорить нам про те, що УЗ таки змінила графік руху потяга Київ - Камянець - подільський і тепер з Кам'янця він їздитиме у парні числа, а з Кива у непарні. і Подільський Експрес такожкурсуватиме 3 дні на тиждень, Про те, що в районому Держкомземі черги і роздуми про реальність встановлення в сільських школах внутрішніх туалетів замість тих, що надворі, та розгляд листа про сміттєві баки за 8 метрів від дитячого майданчита якого також в принципі не існує. (непогано, що подібні проблеми розглядаються, погано, що не досліджуються належним чином. Є проблема і відписки чиновників, а де поради юристів, способи вирішити ту чи іншу проблему?)

Svieta

Ну і звичайно, куди без іменинників. Цього тижня так красується директор АТП Шевчук, у якого ювілей ( в принципі цікаво людина розповідає про себе), невелика стаття до дня залізничника та дня соціального працівника.
Ну і куди ж без влади, на півсторінки інтервю із Василем Сукачем, який досить відвертий настільки, на скільки вважає за потрібне.
Далі спорт, культура і дуже неприємно була здивована тим, що Олегу Будзею виділили мало місця. Невже їх редактор не розуміє, що Будзей цікаво пише про цікаве і його статті треба подавати.
Ну і сторінка здоров'я

Svieta

Експрес-Поділля:
новини пропускаємо;
тема номеру - мовне питання (тема, яка ставала навіть одним із перших пунктів не передвиборчих перегонах.
Коментарі взяли в Демчука та Мошака, а слабо в Гордійчука, наприклад, який дуже погано українською розмовляє.
Тема гостра, а в статті гостроти нуль.
І знову зустріч з депутатом (до редакції: ШАНОВНІ ПРИДУМАЙТЕ ІНШІ ПИТАННЯ, НУ НЕ МАЛЮЙТЕ ВИ ДЕПУТАТІВ ПІД ТРАФАРЕТ)
а ось з нагоди дня автомобіліста реклама від Смотрич-Авто - типу для того хто не знає де купити авто
про користь від годування грудним молоком можна прочитати в інтернеті, ой вибачке, на сторінці здоров'я
ну а далі спорт і інтернет

Митрий

о Да!
Будзея треба видівати у вигляді глянцового часопису, гарно ілюструвати бажано місцевими художниками та фотографами та накладом не менше, ніж 100 000 прим)) У місцевій пресі йому тісно.

Svieta

да, забула сказати, що в "Фортеці", крім нової адреси та статті про автовокзал ще непогано написано про кам'янецьку залізницю та її історію із 1910 року

Митрий

Цитата: Svieta від 07 Листопада 2011, 15:50:38а слабо в Гордійчука

*applouse*  так би мовити - думку "з того боку" ))

Svieta

Місто:
новини пропускаємо;
і так 6 сторінка про відкриття мисливського сезону, у нас на кам'янеччині виявляється є аж 12 плямистих оленів у вольєрі лісгоспу. Наскільки зрозуміла, то їх спеціально вирощують, щоб потім дядьки із рушницями їх вполювали  >:(
до дня залізничника розмова з начальником залізничного вокзалу, яка каже, що до неї ніхто не звертався, що потяг відмінили і вона ніяк не впливає на таке рішення.
про Кличка, про профілактику грипу, про артрит з артрозом,
досить гостра стаття про комунальну аптеку, таке відчуття, що дана тема дуже наболіла автору.
поради як навчити дитину спілкуватись із тваринами із найменшим ризиком для життя і здоровя (недолік в тому, що немає статистики: скільки дітей покусали собаки, коти...?)
інтервю із якимось відомим брейкдансером Денисом Проданом
і із серії традиції про відьом.
Також про новини музею і їх мільйон зароблений на відвідувачах.

Luiram

Svieta , навіть не думайте вступатися з цієї теми. По-перше. на цьому чоловічому форумі катастрофічно не вистачає альтернативної жіночої лінії. По-друге, якщо кілька форумчан Вам сказали про те, що Ваші зусилля не марні - то це правда, бо нащо їм брехати, самі подумайте? Хіба що Ви хотіли, аби Вас гарно попросили ;) Ну, і по-третє, як людина, що не скуповує всієї місцевої преси, хочу знати: брейкдансер, в котрого брали інтерв'ю, місцевий? Дуже треба

Svieta

Так Денис Продан з Кам'янця-Подільського (ну так написано в інтерв'ю, а знають його ще як Bboy Cooper

Svieta

сьогодні маю кілька хвилин, то почнемо з тих газет, які нам принесли сьогодні Фортеця та Місто.
Фортеця:
перша сторінка анонсує туристичне майбутнє міста, перелистую, щоб прочитати про це майбутнє. вступ говорить про першого туроператора біблійног Ноя. Та мова у самій статті йде про інвестиційний форум темою якого був розвиток туристичного Кам'янця.
Не зрозуміла двох речей:
1 як будівництво Епіцентру впливає на розвиток туризму7
2. які історичні забудови відтворено?
І обговорення "нереальних" майбутніх проектів. (загалом так: зустрілись, поговорили, розійшлись.

на другій сторінці про висадку дерев на Соборній, уся третя сторінка присвячена сесії міської ради: збираються кошти на ремонт ДЮСШ№1, перейменування центральної бібліотеки знов не відбулось і т.д.
Наступна сторінка нас веде до ситої старості, тобто мова про пенсії, швише реклама пенсійного страхування від ТАС. Цікава фраза6 "Всі люди смертні, але дехто смертний зненацька". Ну і загалом все.

Svieta

газета Місто:
спочатку новини, сесія, дерева на Соборній.
Досить цікаво написано про ДЮСШ№1: загалом висновок такий - вирішили створити фонд звідкіля братимуть кошти на ремонт подібних закладів.
І знову про хоспіс, але з думкою автора. Правда автор чомусь не підписаний. Загалом автор вважає, що людям, які помирають потрібна підтримка рідних, а не турбота медперсоналу.
Для тих, хто збирається позиватись в суді стаття із нововведеннями судового збору.З першого листопада, щоб подати позовну заяву на розлучення потрібно заплатити 92 грн, раніше 8,50, і подібні речі.
про користь і шкідливість енергозбереження від матері, яка має маленьку дитину. суть в тому, що перед тим, як використовувати енегрозберігаючі технології потрібно добре подумати і вивчити це питання щоб не нашкодити малечі
Про кредит, та товари в рострочку. Для мене особисто було цікаво, що в нашому місті можна реально взяти деякі товари в рострочку, без комісії та переплат.
Поради лікаря -окуліста
опитавання молоді щодо працевлаштування в місті, новини, якісь там відзначення...
Цікава стаття про прокльони, клятви... Мені сподобалось із звичних взаємосусідських прокльонів: "А щоб твоєю мордою просо молотили" Візьму на озброєння

Наступні газети завтра.

Митрий

Цитата: Svieta від 10 Листопада 2011, 17:46:56Цікава фраза6 "Всі люди смертні, але дехто смертний зненацька".

Бессмертный  Булгаков словами своего героя "человек внезапно смертен" (с)

Luiram

Про дерева на Соборній: мені особливо сподобалося звертання до жителів міста  з розумінням віднестися до цього))) Що малося на увазі? Попередження висловів про загальне "ошаріння" (чи "окулястення"?) нашого міста? Може, я мало розумію в таких справах, то поясніть мені хтось: чому всі дерева в місті повинні бути кулястими? Ні, деякі з них навіть гарні, може, і на Соборній висадять чудові деревця, але чи не вирубають під цим соусом все те, що росте там зараз?

Svieta

Перепрошую за перерву, та була трохи зайнята
Газета Подолянин цього тижня мене відверто роздратувала. Питання до редакції: ви перетворюєтесь в жовту пресу?
на першій сторінці читаю "Дитяче харчування: як заробляють на дітях?". Цікаво! Перегортаю на 4 сторінку, дочитую величезну статтю (зазвичай на такі терпцю не вистачає), адже сама мама, і мені цікаво на чому підловили тих, хто відповідає за обіди в школі. Прочитала, і так і не зрозуміла як заробляють на дітях. Тобто журналісти пішли найлегшим шляхом, за кричущою назвою немає нічого сенсаційного. Сумно.
Цікаво про книги з макулатури, але лише з погляду споживача - маю стоси книг радянського періоду, а ось куди здати їх на переробку, навіть в обмін на надруковану на вторинному папері книгу не знаю.
Розсмішила стаття Будзея про мера та кортоплю, де він каже, що мера обрали не для того, щоб він кортоплю бідним купував, а для того, щоб розвязував насущні міські проблеми. Розкритикував Олег Будзей і те, що міський голова та депутат облради усе роблять під прицілом фотокамер, та порівнює з колишніми керманичами міста, фото яких на сторінках газет і не побачиш. Але ж  вибачте пане Олеже, ваша газета може суперничати лише із комунальною газетою Вісник по кількості друкованих світлин де мер, депутат облради смажить яєшню, оглядає картоплю...

Svieta

Ну а далі стандарт: стаття про види радіо та його проблеми в місті, культура і спорт, стаття про Савинці і ще раз про Костя Солуху - це мабуть для тих, хто за перші 10 разів матеріал не засвоїв.

Svieta

Експрес-Поділля, ви мені вибачте, але цього тидня ви супер-нудні. Ніякої родзинки, новини та статті безликі і знов віч-на віч з депутатом під трафарет.

Митрий

По прежнему выходит.
Те же ТВпрограмма-комисионка-оголошення+Посевной календарь, реклама и пр. Большая богатоилюстрированная статья "на Маланку" от Ирины Пустынниковой;), "Чи орати коло..." Мирослава Мошака (этнография), целая полоса "про-иванивановича" - до 65-річчя Є .Кульчицького (людина та її справа), ціла сторінка про Івана Огієнка (історія), Ярема з "точкою зору", про "Золотого Оленя", спорт, выставки. культура....
в общем, всё как и раньше.

Рад видеть Мирослава Ивановича с циклом статей про обычаи украинского народа - с удовольствием буду читать.

Svieta, мне Вас не хватает((...

серый

Svieta, можливо я трішки не втему, але мушу вас розчарувати взяти товар в кредит без будь-яких комісій та переплат (в нашому місті й не тільки) - НЕМОЖЛИВО

Max Sintra

а где можно прочитать?
"Большая богатоилюстрированная статья "на Маланку" от Ирины Пустынниковой"

Kapnyxa

.

Max Sintra

Horus

Оляг Будзей, дякую за "Негеральдичний серпанок"  *rooles*
Sol lucet omnibus