потижневий огляд преси

Автор Svieta, 21 Жовтня 2011, 16:32:11

« попередня тема - наступна тема »

Svieta

однією із вагомих новин газети "Фортеця" стало те, що вона змінила свою адресу, тепер редакція знаходиться в приміщенні ТРК "Імпульс" на 2 поверсі.

Митрий

Митрий

Svieta

тобто я просто повторювала вашу роботу?
прошу пробачення, більше не буду  :-[

Svieta

І ще, мене відверто почав дратувати Подолянин, поки я його не читала, то було якось байдуже.
На першій сторінці чоловік в ковпаку, директор Міськтепловоденергії смажить для своїх підлеглих котлети та робить суп з фрикадельками, ще й хвалиться, що в котлети хліб не добавляє. Ще й розповідає, що вони здатні і труби полагодити і обід приготувати.
А під ним про ДТП "Смерть чекала на мосту". Таке відчуття, що ці події поєднані між собою.
Мабуть жодна газета так не хвалить чиновників як Подолянин, і його читають. Деградує народ.

Митрий

Ні, не повторювали.
у Вас цікаві коментарі, з задоволенням їх читаю))

Svieta

Маю надію, що Ви кажете правду. Я на жаль ще вірю людям  :)
І так, Подолянин. Про першу сторінку я вже казала, на другій новини. Скажу чесно, я завжди вважала, що не цікаву інформацію подають на останніх сторінках, десь там, серед оголошень, як це робить Місто, а не на другу.
наступна сторінка говорить нам про те, що УЗ таки змінила графік руху потяга Київ - Камянець - подільський і тепер з Кам'янця він їздитиме у парні числа, а з Кива у непарні. і Подільський Експрес такожкурсуватиме 3 дні на тиждень, Про те, що в районому Держкомземі черги і роздуми про реальність встановлення в сільських школах внутрішніх туалетів замість тих, що надворі, та розгляд листа про сміттєві баки за 8 метрів від дитячого майданчита якого також в принципі не існує. (непогано, що подібні проблеми розглядаються, погано, що не досліджуються належним чином. Є проблема і відписки чиновників, а де поради юристів, способи вирішити ту чи іншу проблему?)

Svieta

Ну і звичайно, куди без іменинників. Цього тижня так красується директор АТП Шевчук, у якого ювілей ( в принципі цікаво людина розповідає про себе), невелика стаття до дня залізничника та дня соціального працівника.
Ну і куди ж без влади, на півсторінки інтервю із Василем Сукачем, який досить відвертий настільки, на скільки вважає за потрібне.
Далі спорт, культура і дуже неприємно була здивована тим, що Олегу Будзею виділили мало місця. Невже їх редактор не розуміє, що Будзей цікаво пише про цікаве і його статті треба подавати.
Ну і сторінка здоров'я

Svieta

Експрес-Поділля:
новини пропускаємо;
тема номеру - мовне питання (тема, яка ставала навіть одним із перших пунктів не передвиборчих перегонах.
Коментарі взяли в Демчука та Мошака, а слабо в Гордійчука, наприклад, який дуже погано українською розмовляє.
Тема гостра, а в статті гостроти нуль.
І знову зустріч з депутатом (до редакції: ШАНОВНІ ПРИДУМАЙТЕ ІНШІ ПИТАННЯ, НУ НЕ МАЛЮЙТЕ ВИ ДЕПУТАТІВ ПІД ТРАФАРЕТ)
а ось з нагоди дня автомобіліста реклама від Смотрич-Авто - типу для того хто не знає де купити авто
про користь від годування грудним молоком можна прочитати в інтернеті, ой вибачке, на сторінці здоров'я
ну а далі спорт і інтернет

Митрий

о Да!
Будзея треба видівати у вигляді глянцового часопису, гарно ілюструвати бажано місцевими художниками та фотографами та накладом не менше, ніж 100 000 прим)) У місцевій пресі йому тісно.

Svieta

да, забула сказати, що в "Фортеці", крім нової адреси та статті про автовокзал ще непогано написано про кам'янецьку залізницю та її історію із 1910 року

Митрий

Цитата: Svieta від 07 Листопада 2011, 15:50:38а слабо в Гордійчука

*applouse*  так би мовити - думку "з того боку" ))

Svieta

Місто:
новини пропускаємо;
і так 6 сторінка про відкриття мисливського сезону, у нас на кам'янеччині виявляється є аж 12 плямистих оленів у вольєрі лісгоспу. Наскільки зрозуміла, то їх спеціально вирощують, щоб потім дядьки із рушницями їх вполювали  >:(
до дня залізничника розмова з начальником залізничного вокзалу, яка каже, що до неї ніхто не звертався, що потяг відмінили і вона ніяк не впливає на таке рішення.
про Кличка, про профілактику грипу, про артрит з артрозом,
досить гостра стаття про комунальну аптеку, таке відчуття, що дана тема дуже наболіла автору.
поради як навчити дитину спілкуватись із тваринами із найменшим ризиком для життя і здоровя (недолік в тому, що немає статистики: скільки дітей покусали собаки, коти...?)
інтервю із якимось відомим брейкдансером Денисом Проданом
і із серії традиції про відьом.
Також про новини музею і їх мільйон зароблений на відвідувачах.

Luiram

Svieta , навіть не думайте вступатися з цієї теми. По-перше. на цьому чоловічому форумі катастрофічно не вистачає альтернативної жіночої лінії. По-друге, якщо кілька форумчан Вам сказали про те, що Ваші зусилля не марні - то це правда, бо нащо їм брехати, самі подумайте? Хіба що Ви хотіли, аби Вас гарно попросили ;) Ну, і по-третє, як людина, що не скуповує всієї місцевої преси, хочу знати: брейкдансер, в котрого брали інтерв'ю, місцевий? Дуже треба
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

Svieta

Так Денис Продан з Кам'янця-Подільського (ну так написано в інтерв'ю, а знають його ще як Bboy Cooper

Svieta

сьогодні маю кілька хвилин, то почнемо з тих газет, які нам принесли сьогодні Фортеця та Місто.
Фортеця:
перша сторінка анонсує туристичне майбутнє міста, перелистую, щоб прочитати про це майбутнє. вступ говорить про першого туроператора біблійног Ноя. Та мова у самій статті йде про інвестиційний форум темою якого був розвиток туристичного Кам'янця.
Не зрозуміла двох речей:
1 як будівництво Епіцентру впливає на розвиток туризму7
2. які історичні забудови відтворено?
І обговорення "нереальних" майбутніх проектів. (загалом так: зустрілись, поговорили, розійшлись.

на другій сторінці про висадку дерев на Соборній, уся третя сторінка присвячена сесії міської ради: збираються кошти на ремонт ДЮСШ№1, перейменування центральної бібліотеки знов не відбулось і т.д.
Наступна сторінка нас веде до ситої старості, тобто мова про пенсії, швише реклама пенсійного страхування від ТАС. Цікава фраза6 "Всі люди смертні, але дехто смертний зненацька". Ну і загалом все.

Svieta

газета Місто:
спочатку новини, сесія, дерева на Соборній.
Досить цікаво написано про ДЮСШ№1: загалом висновок такий - вирішили створити фонд звідкіля братимуть кошти на ремонт подібних закладів.
І знову про хоспіс, але з думкою автора. Правда автор чомусь не підписаний. Загалом автор вважає, що людям, які помирають потрібна підтримка рідних, а не турбота медперсоналу.
Для тих, хто збирається позиватись в суді стаття із нововведеннями судового збору.З першого листопада, щоб подати позовну заяву на розлучення потрібно заплатити 92 грн, раніше 8,50, і подібні речі.
про користь і шкідливість енергозбереження від матері, яка має маленьку дитину. суть в тому, що перед тим, як використовувати енегрозберігаючі технології потрібно добре подумати і вивчити це питання щоб не нашкодити малечі
Про кредит, та товари в рострочку. Для мене особисто було цікаво, що в нашому місті можна реально взяти деякі товари в рострочку, без комісії та переплат.
Поради лікаря -окуліста
опитавання молоді щодо працевлаштування в місті, новини, якісь там відзначення...
Цікава стаття про прокльони, клятви... Мені сподобалось із звичних взаємосусідських прокльонів: "А щоб твоєю мордою просо молотили" Візьму на озброєння

Наступні газети завтра.

Митрий

Цитата: Svieta від 10 Листопада 2011, 17:46:56Цікава фраза6 "Всі люди смертні, але дехто смертний зненацька".

Бессмертный  Булгаков словами своего героя "человек внезапно смертен" (с)

Luiram

Про дерева на Соборній: мені особливо сподобалося звертання до жителів міста  з розумінням віднестися до цього))) Що малося на увазі? Попередження висловів про загальне "ошаріння" (чи "окулястення"?) нашого міста? Може, я мало розумію в таких справах, то поясніть мені хтось: чому всі дерева в місті повинні бути кулястими? Ні, деякі з них навіть гарні, може, і на Соборній висадять чудові деревця, але чи не вирубають під цим соусом все те, що росте там зараз?
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

Svieta

Перепрошую за перерву, та була трохи зайнята
Газета Подолянин цього тижня мене відверто роздратувала. Питання до редакції: ви перетворюєтесь в жовту пресу?
на першій сторінці читаю "Дитяче харчування: як заробляють на дітях?". Цікаво! Перегортаю на 4 сторінку, дочитую величезну статтю (зазвичай на такі терпцю не вистачає), адже сама мама, і мені цікаво на чому підловили тих, хто відповідає за обіди в школі. Прочитала, і так і не зрозуміла як заробляють на дітях. Тобто журналісти пішли найлегшим шляхом, за кричущою назвою немає нічого сенсаційного. Сумно.
Цікаво про книги з макулатури, але лише з погляду споживача - маю стоси книг радянського періоду, а ось куди здати їх на переробку, навіть в обмін на надруковану на вторинному папері книгу не знаю.
Розсмішила стаття Будзея про мера та кортоплю, де він каже, що мера обрали не для того, щоб він кортоплю бідним купував, а для того, щоб розвязував насущні міські проблеми. Розкритикував Олег Будзей і те, що міський голова та депутат облради усе роблять під прицілом фотокамер, та порівнює з колишніми керманичами міста, фото яких на сторінках газет і не побачиш. Але ж  вибачте пане Олеже, ваша газета може суперничати лише із комунальною газетою Вісник по кількості друкованих світлин де мер, депутат облради смажить яєшню, оглядає картоплю...

Svieta

Ну а далі стандарт: стаття про види радіо та його проблеми в місті, культура і спорт, стаття про Савинці і ще раз про Костя Солуху - це мабуть для тих, хто за перші 10 разів матеріал не засвоїв.

Svieta

Експрес-Поділля, ви мені вибачте, але цього тидня ви супер-нудні. Ніякої родзинки, новини та статті безликі і знов віч-на віч з депутатом під трафарет.

Митрий

По прежнему выходит.
Те же ТВпрограмма-комисионка-оголошення+Посевной календарь, реклама и пр. Большая богатоилюстрированная статья "на Маланку" от Ирины Пустынниковой;), "Чи орати коло..." Мирослава Мошака (этнография), целая полоса "про-иванивановича" - до 65-річчя Є .Кульчицького (людина та її справа), ціла сторінка про Івана Огієнка (історія), Ярема з "точкою зору", про "Золотого Оленя", спорт, выставки. культура....
в общем, всё как и раньше.

Рад видеть Мирослава Ивановича с циклом статей про обычаи украинского народа - с удовольствием буду читать.

Svieta, мне Вас не хватает((...

серый

Svieta, можливо я трішки не втему, але мушу вас розчарувати взяти товар в кредит без будь-яких комісій та переплат (в нашому місті й не тільки) - НЕМОЖЛИВО

Max Sintra

а где можно прочитать?
"Большая богатоилюстрированная статья "на Маланку" от Ирины Пустынниковой"

Kapnyxa

.

Max Sintra

Horus

Оляг Будзей, дякую за "Негеральдичний серпанок"  *rooles*
Sol lucet omnibus