Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
24 Августа 2019, 12:03:30
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Книга жалоб.
| | |-+  Власники домашніх тварин будьте ОБЕРЕЖНІ!!!!!
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Власники домашніх тварин будьте ОБЕРЕЖНІ!!!!!  (Прочитано 4659 раз)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« : 22 Октября 2011, 21:27:10 »

З чого почати.....
Більшість форумчан знають про те, що в мене є пес Макс (німецька вівчарка) Який неодноразово був присутній при чергових зустрічах форумчан. beer
Так от...Я взагалі готую йому їжу, але й деколи купую йому сухі, Німецькі  корма через інтернет...Коли нема часу, чи можливості купити хрящів.і тд. аби приготувати, йду в Альф і купую дорогі Американські сухі корма тіпа Нутри....
Так сталося і 2 неділі назад, я купив 0,5 кг. Нутри, заплатив біля 18 гр.( якраз на одно харчування...недешево але тра.....)
Приніс, видав свому спиногризу.... На слідуючий день пес вирвав цей корм, і ....ЗАХВОРІВ... Ветеринари з учхозу майже жили в мене в помешкані...На ліки пішло біля 300гр, на послуги ветеренара( воно того варта) теж десь така сума, реально думав шо мому Максу будуть крАнти, але він вичухався Слава Богу!!!!! Пережили шо я, шо дружина,шо дитина...
Вчора я пішов Альф, шо по Соборній попередити про те, що їх корм недобрий, і висловити своє ФЕ!!!!!
При зустрічі зі мною, продавець мене упізнала, і уважно вислухала....Корма на вітрині не було вже...(вони висипають в лотки, аби легше було насипати в кульки) і дала мені телефон власника на ім'я Андрій.
Чере 30хвилин коли була нагода спокійно порозмовляти, я подзвонив, відповів Андрій власник альфа....
Я почав пояснювати про проблему з кормом який той реалізує, на що останій перебивав і пояснював шоб я звернувся до продавців. Я його просив вислухати....мене ніхто не чув....Єдине, що мені внятно пояснили, це те,що я мав сам читати на мішках срок приданості, і всі питання до виробника...(Але виробник  Америка)...

Тепер скажіть як повестись...Я його попередив про можливість " реклами" на форумі м. Кам'янець Подільський...Йому похуй...
Будьте уважні, Альф виявився дюже ванючою фірмою з гарними працівниками і казлом хазяїном!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не купуйте в Альфі продукти харчування для тварин, там ніхто не несе відповідальності за дорогосоюще гімно!!!!
  Андрій я хтів елементарного вибачення!
Ви зі мною негарно розмовляли по телефону....При зустрічі яб задоволенням начистивби Вам пику!
« Последнее редактирование: 22 Октября 2011, 21:28:08 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #1 : 22 Октября 2011, 21:38:59 »

Дякую, GROMOZEKA!
Попереджений значить - озброєний  rastaman

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #2 : 22 Октября 2011, 22:34:07 »

можна і до наших шановних газетярів звернутись. ефект буде більшим.
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #3 : 22 Октября 2011, 22:45:00 »

Все)) Альф буде перепрофільовуватися)))
Тепер замість продажу корму буде послуга "нагодуй хазяїна дорогим закордонним кормом для тварин". Вартість послуги - хх гривень за 1 згодований хазяїну кілограм "якісного" корму!))

Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #4 : 23 Октября 2011, 08:39:39 »

Чуєш пацик це моя тема...В мене чуть не загинув ДРУГ!!! Якщо ти думаєш, що ти веселий штріх, підняв настрій аудиторії- ти дуже неправий!!!!! Ти просто пацан який наривається отримати 3,14здюлєй!!!!!Додам, життя свого пса я оцінюю набагато більше за життя якоїсь іншої,тим більш незнайомої людини....А у тебе є друг, який цінить твоє нікчемне життя вище за життя інших?
Не пиши тут свої тупі пости!!! Ти тупо ображаєш мої почуття!!!! Я тебе попередив!!!!!

angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

Трррр-трррр-трррр вжик фак

« Ответ #5 : 23 Октября 2011, 18:58:46 »

Попробуй газета+зашита прав потребителей
Думаю, извинения ты получишь
Да и хозяину мозг ниче так вынесут

ЗЫ Когда собаку отравили - готов был порвать любого. Прекрасно тебя понимаю.

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.
Svetka
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #6 : 25 Октября 2011, 10:33:24 »

Слава Богу, с вашим любимцем все обошлось! А за предупреждение спасибо большое, думаю, что для людей любящих своих домашних животных оно будет нелишним.
Svieta
Пользователь
**

репутация +7/-0

« Ответ #7 : 25 Октября 2011, 12:07:03 »

я в Альфі на Соборній купувала корм своєму гризуну. Звичайно це не собака, та собаці я харчі сама готую.
Продавець порадила новий корм за 23 гривні. Купила, принесла додому а звідтіля купа молі. Коротше корм зіпсований. Наступного дня несу його в магазин, а продавець відразу ж:"У вас є чек? Може це ви не в нас купували...."
Попросила номер директора. Він мені в телефонному режимі сказав, що чека немає то нехай я забираю корм і йду.....
Більше до них не піду і усім своїм знайоми не раджу.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #8 : 25 Октября 2011, 12:55:42 »

Якщо ви принципова людина, то збирайте чеки. Якщо ж ні... ну ви зрозуміли.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
wiseelf
Пользователь
**

репутация +1/-1

citytracker.org

« Ответ #9 : 25 Октября 2011, 15:02:47 »

Купила, принесла додому а звідтіля купа молі.
То вы видимо все не так поняли, это новый мегакорм для грызунов "Питательная моль"  жжошь, сцуко, я в истерике

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #10 : 25 Октября 2011, 19:01:27 »

Це твій танк пітатєльна моль!  Не псуй тему!

KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #11 : 25 Октября 2011, 22:04:47 »

Моїй кицьці 11 років. Нутрою годую 10 років. Притензій ні в мене, ані в кицьки. Ось , доречі, цікаво : http://www.dogstav.ru/sujoy-korm.shtml
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #12 : 25 Октября 2011, 22:43:57 »

Проблема не в Нутрі...проблема в тому, що вмісті є люди які торгують  кормами для тварин, і не несуть за це відповідальності!!!!
Щас багато хто, тут постить ...тіпа чек, строк годності, ....... Але я не прийшов в СЕКЕНД...я прийшов в один з "найкращих" спеціалізованих магазинів, мене там "взули", отравили мого пса, і нахамили коли я скаржився на корм який став причиною хвороби мого пса! Я один, як клієнт їм не цікавий! Їм пох...й  репа, шо я про них думаю!!! З таким підходом до роботи, стануть засипати якийсь дешевий ПАН ПЕС, в упаковки від РОЯЛ КАНІН...Я не бажаю бути намаханим!
МАГАЗИН АЛЬФ ПО вул. СОБОРНА- ЗЛО!!!!!!!!! Будьте обережні!

армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« Ответ #13 : 26 Октября 2011, 00:32:01 »

Громозека, у вас є результати лабораторного дослідження того корму? ну токсикологічне дослідження на наявність отрути мінерального,рослинного чи тваринного походження?
Мені просто цікаво знати,я трохи розбираюсь в цих речах,яким чином було поставлено діагноз на отруєння саме цим собачим кормом:?
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #14 : 26 Октября 2011, 08:17:54 »

Мені не треба робити аналіз корму собаці яка не їсть нічого крім того, що я даю...
Тим більш харчується раз на добу... І вириває через півдоби після прийому саме цей корм...
Р.С. Коли я вже зайшов в Альф...з прилавка цей корм теж зник!
        армия норвегия булоб дуже інтересно знати(недай Бог) Вашу думку..А як люди постійно травляться? І при цьому знають
        з достовірністтю 100% чим? А як у 8 школі малоклашки траванулися в Фуршеті (було скрито факт) ? Віздє батьки робили            дослідження?Непонимающий  Я добре зрозумів, що Ви розбираєтесь.........

antonij
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #15 : 26 Октября 2011, 08:44:00 »

уважаемый Громозека. являясь собачником со стажем,пользуясь услугами данного магазина постоянно на протяжении лет10-11,не могу разделить с вами ваш пессимизм по поводу данного магазина,а также его руководства.
 А не думали вы,что это может быть просто совпадение,и ваша собака отравилась чем-то другим накануне,
так как съевши корм собака через 12 часов скорее его эвакуирует более природным способом.ИМХО.
 Не рубите сгоряча, подумайте ,и не пишите оскорбительные посты в состоянии аффекта.
армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« Ответ #16 : 26 Октября 2011, 08:52:39 »

Громозека,я не для підколки написав,у мене у самого в селі німець,здоровенний собацюра- 75кг.
Може бути багато причин і без лабораторного дослідження крові і корму встановити точний діагноз неможливо,попередній так,але не заключний.
Наприклад де гарантія,що твій макс не надиваб десь випадково на ланірат чи іншу отруту для мишей або щурів?
Для кращого розуміння-ніякий акт,чи протокол патрозтину не може бути підписаний з секційним діагнозом на отруєння без данних лабораторного дослідження крові ну і корму.Корм ви могли дослідити тільки органолептично,тобто запах,колір,консистенція і т.д. цього замало,вам те саме скаже любий кваліфікований ветеринар чи медик,підозра на отруєння і встановлення причини отруєння це різні речі...так зрозуміло?
До речі-скиньте сюди інфу про корм,назва і т.д. я почитаю,що входить в склад цього нутрі,можливо розберемся.
« Последнее редактирование: 26 Октября 2011, 09:02:37 от армия норвегия » Записан
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #17 : 26 Октября 2011, 14:11:00 »

Ща выдам.
Вище нормально і змістовно написано, що людина "промоніторіла" від чого отруїлась тварина і те що на слідуючий день корма не було на прилавку теж про багато чого говорить.
Я за(!!!) те що б одразу "щимити" недобропорядних продавців і магазини, кажись часи Осі Бендера закінчились, дуже довго нас намахують... убей сибя ап стену
ПС. ту Громозєка. Стосовно "цитатнега", видалений пост набагато кращє пояснював думку ніж перший, а перший дійсно "незрозумілий", хоча в самого деяка живність дома є але з такою ситуацією не зіштовхувався, можливо "згаряча" таке й вирветься.
« Последнее редактирование: 26 Октября 2011, 14:11:52 от серый » Записан
KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #18 : 26 Октября 2011, 21:10:13 »

на слідуючий день корма не було на прилавку теж про багато чого говорить.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Той хто заходить в Альф+, розуміє, що ця фраза - безглуздя !!! Розвісні корми там не можуть знаходитись НА ПРИЛАВКУ.  
« Последнее редактирование: 26 Октября 2011, 21:15:55 от KOT » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #19 : 26 Октября 2011, 21:42:21 »

Зайди подивись)))) Усі корма по лотках розсипані))) Так було завжди!!!!

KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #20 : 26 Октября 2011, 21:56:05 »

Так згоден ! Вони там тільки у лотках і ніде інди...
Svieta
Пользователь
**

репутация +7/-0

« Ответ #21 : 27 Октября 2011, 07:09:33 »

ще скажіть, що там немає зіпсованого корму для гризунів.
Не знаю хто і як, але моєї ноги там більше не буде, бо таке ставлення до клієнтів - це неправильно
Nice
Постоялец

репутация +5/-3

« Ответ #22 : 27 Октября 2011, 08:47:21 »

Спасибо за инфу!
Только ИМХО - развесные корма, в любом магазине - ЗЛО! Мы ж не знаем как и где они храняться, какие "домашние" паразиты по ним бегаюи и гадят на них.. если покупать сухой корм, то только в упаковке, без деформации и смотреть срок годности! А к натуралке все равно надо покупать витаминки, немец - серьезный пес. Он у вас привит? Грызуны и всякие насекомые могут  разность кучу инфекций, если нет - советую сдать анализы.
Здоровья вам всем!
rozub
Не верь словам, они обманут! Ты верь глазам, они не врут!
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #23 : 08 Марта 2012, 18:13:32 »

"Альф", здається, переїхав(або їхня філія) біля старого "Фуршету". Огієнка 39/2. Власники точно тіж самі
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #24 : 08 Марта 2012, 18:38:46 »

Зовсім біля Старого Фуршету жжошь, сцуко, я в истерике

rozub
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #25 : 08 Марта 2012, 18:56:22 »

видалено цитування попереднього повідомлення.
попередження

і що тут смішного?
« Последнее редактирование: 09 Марта 2012, 01:25:08 от Kapnyxa » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #26 : 08 Марта 2012, 19:39:45 »

тож поруч  http://maps.yandex.ru/?ll=26.586695%2C48.681371&spn=0.011802%2C0.001698&z=17&l=map%2Cstv%2Csta&ol=stv&oll=26.58669522%2C48.68137122&ost=dir%3A111.69091387928393%2C6.771319397000637~spn%3A89.99999999999999%2C45.21013879046973

rozub
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #27 : 08 Марта 2012, 20:15:14 »

завжди вірите картам? перш ніж сміятись,  потрібно уважно прочитати адрес Огієнка 39/2
Виходить корпус "кулька" входить в ОСББ
ОСББ представлене житловим будинком Огієнка, 39/2. Рік здачі будинку в експлуатацію - 2010, дата створення ОСББ - 24.06.2010. Загальна квартирна площа - 4954,0м².
і в "кульку" знаходиться ХАБИБИ, спа-центр
Адреса: 32300, Кам’янець-Подільський район м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 39/2
rozub
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #28 : 08 Марта 2012, 20:18:31 »

раджу прогулятись містом..... на карті будинок є, але він не підписаний
res2500
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #29 : 09 Марта 2012, 19:09:18 »

самій дешевший спосіб провірити на якість корму, це закипятити воду, в стакан насипаті комруму й налити кипятку, почекати трішки і понюхати , якщо чути  пліснявою, прілим або тухлим, корм зіпсувався.
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти