Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
26 Мая 2019, 10:56:11
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Наши хоббі
| | |-+  опасна бритва
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: опасна бритва  (Прочитано 6027 раз)
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« : 12 Ноября 2011, 19:35:43 »

цікаво -  хтось  голиться  опасною  бритвою???
Я  завжди  хотів  мати  опаску. В  вільній продажі  немає. Товарищ  підігнав  -  від  діда  залишилось.  називається  "особенная".  Завод  стальных  изделий  1961год
Я  відтер,  заточив,  заправив.  Сьогодні  побрився  вперше  опаскою.  Цікаві  відчуття.  Потрібен  досвід.  Пика  горить.   
Але- як  заправиш ,  так  і  бриє.  Головне  не  боятись.  І  не  тра  під  напором  гарячою  водою  щетину  вимивати  з-  під  5  лез. І  в  пальцях  зовсім  інші  відчуття... 
є  ще  колеги  ,  яким  подобається  бритвт  заправляти?Непонимающий

Брысь
сам такой!
Ветеран

репутация +3/-0

тайшо

« Ответ #1 : 12 Ноября 2011, 21:12:12 »

фотку опаски в студию. В коллекции есть три-чети разной степени изношнности.
Если бы брился - то только такой. а так борода как у бенладена Гы

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #2 : 12 Ноября 2011, 21:50:35 »

опаска

* Зображення0050.jpg (134.13 Кб, 922x553 - просмотрено 176 раз.)

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #3 : 12 Ноября 2011, 22:01:45 »

опаска  річ  дуже  індивідуальна...  для  чоловіка  бритва має  доволі  серйозне  значення.  Моя  має  історію.  Зробив  добрО товарищу,  а  він  у  подяку  опаску  підігнав- знав  ,  що  я  шукаю.  Дідову  опаску  дав.  Дід  Ваня  звали.  мав  ордена  ,  медалі... 
Тепер  -  моя... 
Відчуття  цікаві-  пальці  по  другому  чують  -  коли  опаскою  шию  біля  сонної  артерії  бриють...  І  до  того  все  слизьке  ...  в  милі... 
Доречі  -  свій  ножик  -  так  само  точу  -  щоб  брив.  Але  ним  не  зручно,  а  опаска  якраз  для того... 

Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #4 : 12 Ноября 2011, 22:35:51 »

Шановний, вам сюди
www.dovo.com.u
shaving.com.ua
Я вже не один рік заглядаюсь, але поки не дозрів. Це медитативна процедура, а в мене часто ранковий цейтнот.  В замешательстве
Хібащо, перейти на вечірне бриття, але на ранок вже буду трохи колючий.  В замешательстве

Але все рівно, до цього прийду, впевнений.
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #5 : 12 Ноября 2011, 23:08:10 »

опаской экстрим однако, и то какой + заточка требует определённого мастерства и навыков, дед когда то дал побриться в деревне перед походом к девушке, ощущения  незабываемые+ 3й одеколон, иначе нельзя !  уж лучше лезвием безопасным по утрам ( но с бодуна)

Грамматический словарь читал, не помогает

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #6 : 13 Ноября 2011, 02:01:50 »

До недавнього часу брився... Соленгер...супер бритва... але досвід прийшов через місяць!
Велике значенння має розпарення рила перед процедурою....
Сикливою рукою не поголишся....

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #7 : 13 Ноября 2011, 08:33:40 »

Додам....Зараз шоб порізати пику, практично неможливо, починайте вчитись голитись опаскою, на поголеному лиці...

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #8 : 13 Ноября 2011, 19:14:18 »

Hooke
дякую  за  зноску,  але  -  поки  що  освою  -  нашенскую  -  гостовскую -  особую  з  заводу  стальних  іздєлій  1961 року бривку з  історією
GROMOZEKA
а  фото  вашої  опаски???
Поголитися  -  пів  справи  -  ще  тра  опаску  заправити...  А  коли  заправиш  -  розумієш  -  маєш  вещ!!!!! 
І  рука  не  дрогнет!!!   І  одним  рухом  бриєш"""

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #9 : 13 Ноября 2011, 19:22:28 »

Праву щоку одним, ліву ні...Проблема була підборідя...
Фотки нема...нема фотіга!

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #10 : 14 Ноября 2011, 22:49:40 »

Ножики  завжди  точив  ,  щоб  брили  -  ну  скіо  себе  помню а  от  щоб  опаску  заправити...  Бриє  ,  але  щоб  вибривала до  синьови..  і  як  фьюжин  5- лезвійний- поки  що  -  йоктим.... 
Каротче  -  побрив  бороду  і  бошку,  а  потім  добривався  станком.. Перелопатив  купу  інфи  по  заточці  опасок.  дістав  з  загашніка  два  "секретних"  камінця,  товариш  розказав  ще про  нюанс.  перезаправив  опаску  завтра  знов  попробую.. 

Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #11 : 15 Ноября 2011, 07:48:45 »

Змінив фюжин на новий Шик, вже скоро як рік. І не жалкую, рівень вище. Мінус один, на нашому ринку не представлений. Проте ебей рулить )) і при цьому дешевше.
http://www.schickhydro.com/products-hydrofive.asp
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #12 : 15 Ноября 2011, 19:38:45 »

100%  праві.  
Якщо   хочите   швидко і  якісно  побритись  -  вибираєте  -   безпечну  бритву.
Опасна  -  зовсім  інше-  цілий  ритуал  ,  море  вражень.  
Починаючи  від заточки  та  правки  бритви.  Скрип поабразиву,  потім  по  ремню..  
Коли точиш  і  правиш -  розумієш  -  як  і  чому  бритва  бриє...  
І  ще  -  що  доволі  важливо-  гама  нових  відчуттів.  Опаска  збриває не  тільки  волосся,  а  і  верхній  шар  шкіри...  А  я  бошку  брию...  Каротче-  людину  потилицею  чуєш  на  два  метра  позаду...   жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
І  про  ебей  -  гарна  ідея....  дякую....   Пошукаю  нову  опаску...  
« Последнее редактирование: 15 Ноября 2011, 20:33:37 от Парильщик » Записан

KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #13 : 16 Ноября 2011, 00:18:24 »

к слову - деде правил опаску на кожаном натуральном ремне ! ( может пригодится) камнем или заточкой всё испотртите

Грамматический словарь читал, не помогает

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #14 : 16 Ноября 2011, 08:28:08 »

Змінив фюжин на новий Шик, вже скоро як рік. І не жалкую, рівень вище.
Коли був у них, то там Шик на халяву роздавали, акція була. Тут друзям пороздавав. Сподобалася ручка, зручніша. А бриє не так, імхо.

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #15 : 16 Ноября 2011, 09:30:17 »

Мабуть для кожного волосу своя заточка потрыбна + правильна піна.
В мене наприклад з Жилетовскою піною ніфіга не бриє, і шкуру знімає. А Шик з Нівея - лез не чути, в один проход бриє, порізів нема, касета на 3-4 міс. Фюжин навіть з своїм гелем так не міг, нажаль.
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #16 : 16 Ноября 2011, 09:46:15 »

Рассказывали ребята как в Германской цирюльне брились. Я внимательно не слушал, но некоторые моменты запомнил, вроде последовательность такая:
1.Репа должна распариваться. Над паром нагревается вафельное полотенце и прикладывается на лицо. Экстрим но приятный)
2.намыливание и первый проход
3. крема не намазываются, а втираются в кожу лица
4.Распарка
5. второй проход
6. умывание
7. распарка
8. одеколон
может с распарками я чё то напутал)
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #17 : 16 Ноября 2011, 11:48:19 »

Мабуть для кожного волосу своя заточка потрыбна + правильна піна.
А Шик з Нівея - лез не чути
Гель Нівеа зе бест. Тільки цуко дорого! Але великого балона на 6-8 місяців хватає. Хтось пробував Florena?

Dexter Morgan
Старожил

репутация +3/-4

Ради большого выиграша в малом можно и проиграть!

« Ответ #18 : 16 Ноября 2011, 11:49:04 »

Флорена не знаю, але арко супер.
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #19 : 16 Ноября 2011, 17:36:12 »

арко крем в тюбиках понравился и недорогой.
Баст
Пользователь
**

репутация +2/-0

« Ответ #20 : 16 Ноября 2011, 18:20:56 »

http://www.youtube.com/watch?v=5LYPXrE1Hjk
здесь можно посмотреть как действует современная бритва (3,4,5 лезвий) на кожу мужчины. Правда немножко долго 1час 30 минут, но посмотреть стоит.
« Последнее редактирование: 16 Ноября 2011, 18:22:08 от Баст » Записан
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #21 : 16 Ноября 2011, 21:32:22 »

к слову - деде правил опаску на кожаном натуральном ремне ! ( может пригодится) камнем или заточкой всё испотртите
саме так. мій дід теж мав спеціальну таку штуковіну з натягнутим шкіряним ремінцем. в селах їх варто шукати, думаю знайти реально.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #22 : 16 Ноября 2011, 22:08:46 »

Сьогодні  купив  опаску  на  ебеї
Не  став  морочитись  -  купив  чистого  китайця..  За  останні декілька  років  технології  різко  шагнули  вперед.  Згадайте  як  у  80-х  лезом  раз  побрився  і  все .  тупе.  А  зараз  жилетом  пів  року  і  при  моїй  щетині.... А  їх  всі  в  китаї  кльопають.  Каротче  -  купив  нову  китайську  опаску.  Тепер  тра  пару  неділь  чекати  - поки  прийде.. Спробую  що  за  птиця.. Там (на  ебеї) і  ремні  для правки  є.  Але  ремінь  позжеє.
І  по  ходу  -  збираю  -  в  кого  є  старі  -  дєдовські  опасні  бритви  .  Завтра  знайомий  принесе...
Купив помазок  новий  ,  мильницю  щоб піну  збивати.  для  фьюджина  цього  не  тра.  рукою  розтер  і  все.  А  тут  цілий  ритуал..  Як  діди  -  прадіди  -  робили...   
Зараз  утрєнній  моцион  починається  з  заточки  бритви.  Потім  брию  бошку  і  пику...  Правда  потім  фьюженом  добриваю  ,  але  сам  процес..  Думаю  ,  що  знайду  путню  бривку,  щоб  одним  рухом  і  до  синьови  вибривала...  І  щоб  не  тупилась  -  ато  заким  побриєшся  -   раз  правиш.   

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #23 : 17 Ноября 2011, 01:59:02 »

Сьогодні  купив  опаску  на  ебеї
Як купили, як опатили, поділіться з громадою!!!??

товариш  розказав  ще про  нюанс.
Який товариш, чи не Громозєка, поділіться з громадою!!!??

.
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #24 : 17 Ноября 2011, 09:29:44 »

А хіба є проблеми з покупкою на Ибей? Палка без варіантів,  значить привязана карточка. Регулярно купую там.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #25 : 17 Ноября 2011, 22:04:28 »

купив через  Kapnyxa  по  ціні  продавця  без  жодного  накрута. 

На  нашому  форумі  наскільки  знаю  -  є  два  чоловіка,  що  бриються  опасками-  я  і  GROMOZEKA,  так  що  вибір  невеликий  - хто  що  може  підказати...

Доречі-  сьогодні дядько  приніс  три  опаски широку  ,  узку  і  солінгем.  Широка  надщерблена.  солінгем  стертий  до  плеч.  А  от  "узкая"-  в  самий  раз... 
Так і  називається-  "Узкая"  СТИЗ-  58  год.  Сталюка  -  неймовірно  крепка...
В  60  році  почалось перевооруженіє  армії,  і  метал  почали  використовувати  з  значно  гіршими и якостями.  Це  стосувалось  рівнояк  опасних  бритв,  так  і  холодної  зброї  армії-  кортіки,  штикножі.... 
Сьогодні  пів  дня  потратив  на  поліровку  і  шліфовку  бритви.   На  ріжучій  кромкі  була  зазубринка  -  видно  хтось  пробував  двома  опасками  -  яка  твердіша......
Повкрнувся  додому  ,  притер  доводочні  камні  і  почав  робити  хіліровку.  Перехілірував  і  другу  опаску.  Довів на ремні...  Вкурив  ще  нюанс  заточки  і   правки.....
Невитерпів  -  побрився.  Фьюжін  з жілетом  рядом  не  стояли....  навіть не  очікував......   rulesssss

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #26 : 17 Ноября 2011, 23:03:22 »

Реально є шанс перерізати собі шию? Ви тут пишете, пишете, захотілося попробувати що це і як.

Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #27 : 18 Ноября 2011, 07:33:50 »

Можна і ложкою зарізатись.  жжошь, сцуко, я в истерике
Якщо правильно намилишся, будеш витримувати кут і не сіпати поперек руху рукою, то не поріжешся.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #28 : 18 Ноября 2011, 08:25:06 »

Реально є шанс перерізати собі шию? Ви тут пишете, пишете, захотілося попробувати що це і як.
Порізатись можна, але щоб глибоко то ні!!!! Пробуй!!!Тілько порада....Не пробуй голитись опаскою у душі, вані жжошь, сцуко, я в истерикей...Вислизне з руки може шось выдрізати!

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #29 : 18 Ноября 2011, 22:10:53 »

Сикливою рукою не поголишся....
Таки  - да....   жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
Що  таке  проста  бритва...  поголився  і  забув... 
А  от  коли  опаскою  - цілий  ритуал....  добавляє  впевненості  ,  вчить  тримати  руку  твердо,  та  і  тримаєш  в  руках  річ  -  якою  перерізати  горло  -  що  собі  ,  що  -  комусь  -  як  два  пальця  об  асвальт, А  вона  тебе  вибриває  ,  та  так  чистенько   ,  і  навіть  ніде  не  поріже...  Ти  володієш  дейвасом...  Він  дуже  небезпечний  ,  але  повністю  тобі підвладний..  А  якщо  додати  ще  ритуал  правки...  -  ти  зумів  заправити  цей  дейвас, ,  і  він  на  порядок  краще  ніж  найновітніші  технології..  Знали  наші  дєди  -  прадіди  толк  у  цьому..  мудрі  були... 

Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти