Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
24 Августа 2019, 20:49:06
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Спорт и активный отдых
| | |-+  Секція бойових мистецтв для дитини.
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Секція бойових мистецтв для дитини.  (Прочитано 1826 раз)
shen
Постоялец

репутация +4/-3

« : 14 Ноября 2011, 08:45:11 »

Порекомендуйте секцію бойових мистецтв для хлопця 7-ми років. З якого віку варто починати? Я починав з 13-ти, але тоді раніше не брали в Кам’янці.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #1 : 14 Ноября 2011, 13:16:15 »

Загальний розвиток?
Для самооборони?
Для спорту?

1. Краще гімнастика, танці.
2. Бокс Улыбка
3. Тхеквондо.

Все ІМХО.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #2 : 14 Ноября 2011, 13:21:03 »

7 років мало для мистецтв))))Най 1-2 роки на гімнастику...там оприділиться...Все одно ніхто в цьому віці спаринги недасть проводити, а буде та сама гімнастика...

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #3 : 14 Ноября 2011, 14:48:51 »

Загальний розвиток, самооборона та виховання характеру. Мені колись здорово підняло самооцінку в підлітковому віці  Улыбка.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #4 : 14 Ноября 2011, 16:17:50 »

Да нормально 7 років. Саме воно.
Є ще варіант для маленьких (від 5-6 років) з рукопашного бою. Тренер адекватний, перевірено особисто Улыбка.
Знайду номер відпишу.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #5 : 14 Ноября 2011, 17:01:09 »

На тхеквондо можна і з 7 років. Мої  хлопці обидва ходять, менший пішов взагалі у 6.
Спаринги вже через декілька місяців, потім змагання, медалі, захист поясів - для підняття самооцінки саме те, та й у дворі за сабе постояти зможе.
Гуртки тхеквондо є практично у всіх районах міста.
Якщо потрібно контактні номери тренерів, пишіть в особисті повідомлення.

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #6 : 14 Ноября 2011, 18:13:34 »

Я поки що сам треную Улыбка. 2-3 місяці почекаємо і можна в зал навідатись.
А спарінги проводяться і в групах по 5-6 років. Нічого страшного немає в цьому. Тим більше, що б'ються хлопчики і в 5, і в 6, і в 7 років Улыбка.

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #7 : 14 Ноября 2011, 22:18:18 »

А  зміст  проводити  спарінги  з  5-6  річними? З  фізіологічної  точки  зору???  В  такому  віці  ще  скелет  не  окреп.  кісточки  м"які  ,  зв"язки  тягнуться...
5-6 річній   дитині  тра  давати  вправи  на  координацію  ,  базові  рухи,  загально-  фізичну підготовку.   А  спарінги  вже  підуть  тоді,  коли  на  піпіські  перше  волоссячко з"явиться...   

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #8 : 14 Ноября 2011, 22:26:15 »

Спаринги у такому віці, як я розумію, проводяться не для того, щоб дітлахи надавали один одному, а для того, щоб вчилися застосовувати вивчені прийоми на практиці і при цьому тримати захист і не пропускати удари противника. Ви би бачили ці спаринги  Смеющийся - танець маленьких лєбєдєй. clap-1

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
barbor
Старожил

репутация +4/-0

Я сегодня не такой как вчера.

« Ответ #9 : 14 Ноября 2011, 22:49:33 »

Всё зависит от тренирующей субстанции! Когда человек адекватный и не из-за денег набрал мелких, а за ради собственного профессионального роста(обучая других-учишься САМ! Кого б ты не учил) тогда есть смысл в таком обучении.... Это конечно идеальный вариант, но если желания "сенсея"- обогащение, так это просто лапша на уши, в первую очередь родителям(которые практически в 100% варианте отдают детей в таком возрасте, в такие секции)А во вторую очередь- если человек созрел, для такого вида спорта или образа жизни, будучи в сознательном возрасте, сам себе сможет выбрать учителя по ходу своего роста и совершенстования-ДОГМА! 
shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #10 : 15 Ноября 2011, 09:36:14 »

на мою думку спаринг таки потрібен (це ж М1  Улыбка ) більше для психологічного розвитку. А то що їх проводять через 2 місяці дуже добре, до цього часу відсіються випадкові люди. А на рахунок комерсантів, і таке буває, але ж у нас є очі.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #11 : 15 Ноября 2011, 10:13:49 »

Відсіються випадкові люди?! В 7 років?! Ви це серйозно?! Якщо хочете відбити в дитини бажання займатися одноборствами, то так і робіть. Пару разів  візаві сильніше, ніж хотілося б вдарить дитину, і на третій раз при словах "на тренування пора" дитина заплаче. Це ж на рівні інстинтів.
  Моя думка, тільки фізуха. Розтяжка, витривалість, заг. віз. п-ка, розвиток вольових якостей. При хорошій фізпідготовці, коли підросте, пацан сам обере, що йому ближче: чи бокс, чи тхеквондо, чи кулачний бій. (а може керлінг Подмигивающий)
shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #12 : 15 Ноября 2011, 10:51:15 »

"тільки фізуха. Розтяжка, витривалість, заг. віз. п-ка, розвиток вольових якостей." - це і потрібно, де це розвивають як не в секціях єдиноборств.  Я не думаю що в такому віці вони працюють в повний контакт.
Ви би бачили ці спаринги  Смеющийся - танець маленьких лєбєдєй. clap-1
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #13 : 15 Ноября 2011, 19:25:03 »

що  таке  повний  контакт,  а  що  не  повний  і  які  засоби  захисту,  або  без  них....  і  для  5-  6  річних  дітей.... 
Звичайно  мама  хоче  побачити  ВЖЕ  як  її  дитина  танцює. 
Та  загляніть  малечі  в  очі  і  спробуйте  подивитися  на  світ  їх  очима.  Які  там  спарінги  - вони  граються...   Яка  там  агресія... 
Дитина  в  цьому  віці  всмоктує  все  як  губка.  Золотий  час  для  вправ  на  координацію,  вивчення  базових  рухів,  спортивних  ігор. 
В  радянський  час  в  школу  ішли  в  7  років.  А  це -  дитячий  садок  -  ясельна  група...  Згадайте  себе  в  дитсадку.... 

Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #14 : 15 Ноября 2011, 21:18:00 »

Спаринги у такому віці, як я розумію, проводяться не для того, щоб дітлахи надавали один одному, а для того, щоб вчилися застосовувати вивчені прийоми на практиці і при цьому тримати захист і не пропускати удари противника. Ви би бачили ці спаринги  Смеющийся - танець маленьких лєбєдєй. clap-1
+1 Улыбка
shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #15 : 16 Ноября 2011, 14:23:39 »

Спаринг не бійка, і це не самоціль. Задача розвити в дитині волю і характер + робота на результат та фізичний розвиток. Моєму 7 років,  в школі вже бувають міні спаринги. Малий фізично сильний але психологічно не готовий. На рахунок агресії в школі, не згідний, в класі де вчиться син є декілька дітей які патологічно агресивні. Батькам абсолютно пофіг (мав з ними розмову), вони теж не зовсім адекватні. Через це і виникло питання що до секції.
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти