Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
26 Мая 2019, 12:19:19
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  События
| | |-+  Брати Сафронови в Кам'янці
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Брати Сафронови в Кам'янці  (Прочитано 2002 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« : 19 Ноября 2011, 23:17:14 »

Бульбашка учора:
зараз біжу на зйомки програми "Вулична магія", в якій брати-ілюзіоністи Сафронови будуть показувати надскладні трюки. Близько 12.00 - на Новопланівському мості, а о шостій вечора - на Замковому (якщо нічого не плутаю). Можна ще встигнути прийти і повитріщатися.
 Останніми днями Кам'янець став просто місцем нашестя братів Улыбка То Капранови, тепер Сафронови.
    Ми не витримали, тепло вдяглися і попхалися-таки повитріщатися хоч уночі   Коли вийшли з-за рогу, то були здивовані чудовою ілюмінацією на мості. (Мій телефон не призначений для фотографування, тому показати це не можу Грустный - темно було) Чотири потужних прожектори біля фортеці  світили в небо, постійно змінювався колір світла. Про все інше годі й говорити : був би фотоапарат - фотки могли вийти чудові. Правда, казали, що там забороняли фотографувати, але я не бачила, щоб когось проганяли.
   Коли ми прийшли, знімальна група виставляла камери і мучила бідного, приреченого на смерть манекена, підвішуючи його вниз головою та розхитуючи над каньйоном.  Людей було небагато.
  Було оголошено п'ятнадцятихвилинну готовність. Ми розраховували трохи поспостерігати і піти - у такий час приготування не вірилося анітрохи, надворі холодно, а здоров'я не дуже... Але до нас підійшов молодший з братів Сафронових, Андрій, і мило запросив перелізти через бордюр та взяти участь в масовці. Ну як було відмовити?  Смеющийся
  Масовка складалася в основному з студентів та школярів, котрі ретельно готувалися: дівчата всі були з зачісками та старанно нафарбовані, і весь час позиркували в дзеркальця, а хлопці хухали на руки - виявилося, що стоять тут в очікування вже не першу годину.
  Якщо чесно, то я далека від ілюзіону і в чому суть трюків, не була поінформована. Я взагалі була глибоко переконана, що висітиме над прірвою замість Сафронова манекен, а сам ілюзіоніст щось там начарує "для телевізора" - і все.

* Фото0210й.jpg (151.74 Кб, 944x700 - просмотрено 140 раз.)

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1 : 19 Ноября 2011, 23:38:42 »

Виявилося, що все значно серйозніше: манекен підвішували для того, аби скинути його з висоти щось коло 40 метрів і подемонструвати, що може статися з Сергієм Сафроновим, якщо раптом щось...Ну, для "пущего устрашения"
Так і зробили.( Я потім глянула  з моста: розбився він добряче)
  Сафронов сказав, що збирається повторити знаменитий трюк Гудіні: виборсатися з гамівної сорочки, висячи вниз головою на висоті. Таке вже робив, та й інші цей трюк виконували, але так високо - ще ніхто ніколи.( 26 метрів мосту + 15  крану.) Оце нещодавно в нього народився другий син ( з чим його дружно привітали), якому і присвячується цей трюк. А ще обіцяв ніколи більше його не виконувати.
Отже, після манекена за ноги підвісили зв'язаного Сергія, стріла крана повернулася вправо, і він завис над каньйоном. Стало трохи моторошно, всі замовкли. Саме звільнення тривало дуже недовго, він виборсався буквально за хвилину - півтори. Я намагалася зняти це на відео телефоном, трохи захопилася, і коли вниз майнуло щось біле, а Сергій голосно скрикнув, ледь не...хай не кажу, що  Улыбка, з переляку. Мені здалося, що то впав ілюзіоніст, але то була скинута ним сорочка Улыбка  Його, вже з розв'язаними руками, швиденько перенесли назад на міст, опустили - і на цьому все скінчилося. Там ще знімали інтерв'ю з враженими глядачами, але ми пішли.
 Отакі враження. Може, Бульбашка потім більше розкаже чи покаже.
 Фото жахливі, але інших нема Грустный

* Фото0216.jpg (235.88 Кб, 1280x960 - просмотрено 131 раз.)

Oli
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #2 : 20 Ноября 2011, 21:36:30 »

*** Коли вийшли з-за рогу, то були здивовані чудовою ілюмінацією на мості. (Мій телефон не призначений для фотографування, тому показати це не можу - темно було) ***

Виглядало це ось так

* DSC_0410.JPG (296.17 Кб, 876x584 - просмотрено 145 раз.)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #3 : 13 Января 2012, 21:05:02 »

Дивимся на Кам'янець в програмі "Україна чудес" зараз по Новому каналу

KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #4 : 14 Января 2012, 15:16:27 »

круто одним словом, я смотрел по инету программу, просто супер

Грамматический словарь читал, не помогает

Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти