Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
16 Октября 2019, 19:52:25
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Голосовалки разные важны, разные нужны
| | |-+  Спам на форуме
Страниц: 1 [2] 3  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Спам на форуме  (Прочитано 14812 раз)
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #30 : 24 Ноября 2011, 11:57:40 »

А вас, Громозека, я не розумію!
Йде майже пряма образа людини, яка хоч щось намагається зробити для міста і інших людей...
Це антипатріотично!!!
Нема чого мене розуміти! Мене якось гнітить ця вивіска! Тим більш мова якою вона надрукована! Якби просто відкрили тему....
ефект бувби інший!!!!!!!
Боєв міг сам щось розповісти в темі...
А так...Мені твоя думка до дупи! Як,шо, і до чого...Мал ішо! І ще, або на ТИ звертайся, бо твоє ви, а не Ви якось теж, образливо.....
Чим гнітить??? Там нічого паскудного немає! До вас, пане, я звертаюсь на ви! Не помітив, де я в пості звернувся на Ви))
А русофобія... ну тут пів-форуму пишуть такою мовою і нічого, якось ніхто не вмер ще! А російською, щоб якраз усі файно зрозуміли, а то зазвичай не українці жаліються, що російського не розуміють, а російськомовники, які не розуміють українських текстів!)

Ну а ось то ваше "до дупи"... ІМХО, але це вже порушення пункту правил - 11 оскорбление других участников.
Ваше: "Тим більш мова якою вона надрукована!" - порушення пункту правил - 13 расовая ненависть и конфликты на ее почве
« Последнее редактирование: 24 Ноября 2011, 12:00:20 от Felorgas » Записан

Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #31 : 24 Ноября 2011, 12:47:06 »

Давайте не плутати штучно вигадану російськими націоналістами "русофобію", яка тикається скрізь, де можна і не можна. З банальною неповагою до своєї країни.
Мова іде не про діалог в "чайной с бубликом в зубах". Мова іде про патріотичні заклики, та апелювання до решти, як не до патріотів. При цьому самі заклики виконанні, без будь-якого патріотизму, російською.
Це все одно, що поїхати на Червону площу, і там англійською мовою звинувачувати всіх в непатріотичних почуттях до расеї, на відміну від себе "реал раша петриот".  жжошь, сцуко, я в истерике

Фероглас, для вас мовне питання це расова ненавість? Ви розумієте що таке раса, а що таке мова? Невже десь в коментарях використовувалось офіційна чи неофіційна назва раси/народу... та на підставі цього робились висновки? Не говоріть речі на яких не розумієтесь, та...прислухайтесь нарешті до спільноти - вчіться.
« Последнее редактирование: 24 Ноября 2011, 12:53:26 от Hooke » Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #32 : 24 Ноября 2011, 12:51:36 »

Hooke абижаеш!!! жжошь, сцуко, я в истерике

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #33 : 24 Ноября 2011, 13:06:01 »

Кппппєц! Стільки хамства на квадратний сантиметр тексту, що просто на голову не налазить. Модератори, агоооов! Ви спите?Непонимающий

Юрій Митрофанович Боєв - це людина, яку я глибоко поважаю, і якому Ви, хлопці, навіть до пупа не дістаєте. Людина прийшла з позитивними намірами, і отримала в обличчя відро помиїв. Іще після цього всі дивуються, щому на форумі немає нормальних людей? Та тому, що нормальні люди після такого просто не повертаються Злой
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #34 : 24 Ноября 2011, 13:09:15 »

"Отличное " сравнение форума с "чайной" , при этом явное пренебрежение к министру образования (Табачник) о русском языке. Хотя это больше может говорить о культуре образования, нежели об отношении к русскому языку.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #35 : 24 Ноября 2011, 13:12:04 »

... якому Ви, хлопці, навіть до пупа не дістаєте. Людина прийшла з позитивними намірами, і отримала в обличчя відро помиїв...

Как-то позитива не заметно...ИМХО

Какая великая нация!
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #36 : 24 Ноября 2011, 13:14:29 »

Кппппєц! Стільки хамства на квадратний сантиметр тексту, що просто на голову не налазить. Модератори, агоооов! Ви спите?Непонимающий
Кілька хвилин тут був навіть адміністратор.

.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #37 : 24 Ноября 2011, 13:40:11 »

... якому Ви, хлопці, навіть до пупа не дістаєте. Людина прийшла з позитивними намірами, і отримала в обличчя відро помиїв...

Как-то позитива не заметно...ИМХО

Мені не здалося, що верхнє звернення, яке обізвали спамом, могло образити чиюсь гідність, і воно аж ніяк не заслуговувало такої негативної реакції. А якщо вже на людину наїхали, то вона щиро усміхатись вам не буде. Закон природи. Та кому я це пояснюю???
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #38 : 24 Ноября 2011, 13:47:04 »

Мені не здалося, що верхнє звернення, яке обізвали спамом, могло образити чиюсь гідність, і воно аж ніяк не заслуговувало такої негативної реакції...

...Та кому я це пояснюю???

Так отож, іншим здалося і образило.

Одна людина вже в бані не усміхається...до вияснєнія.

Какая великая нация!
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #39 : 24 Ноября 2011, 14:10:55 »

Как можно патриотический призыв  перекрутить и перевести на языковые проблемы некоторых форумчан. Лично для меня украинский не мешает, он просто не используется за ненадобностью.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #40 : 24 Ноября 2011, 14:26:29 »

... он просто не используется за ненадобностью.

...как и то где этот язык находится.ИМХО.

Какая великая нация!
iskatel
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #41 : 24 Ноября 2011, 14:50:16 »

По поводу спама готовий поспорити. Ще ж не Вам додому прислали листа. Оголошення висить в громадському місці, хочете читаєте хочете ні.

P.S. Зайшов проголосував (підтримав рідне місто)  "Ненька Украї" і пішов дальше. Навіщо на пустому місці створювати проблему.
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #42 : 24 Ноября 2011, 15:00:33 »

Юрій Митрофанович Боєв - це людина, яку я глибоко поважаю, і якому Ви, хлопці, навіть до пупа не дістаєте. Людина прийшла з позитивними намірами, і отримала в обличчя відро помиїв. Іще після цього всі дивуються, щому на форумі немає нормальних людей? Та тому, що нормальні люди після такого просто не повертаються Злой
Шановна, ви навіть незогледілись та перейшли на особистості та спроби образи, і по вашій же логіці заслуговуєте на бан. Подмигивающий
А взагалі, на форумах закінчуються авторитетність, яка можливо в когось десь існує поза межами форума. І тут в кожного є право на думку, без образ опонента. Я свою думку висловив, і не я один. І ви висловили, тільки в наступний раз, тримайте свої емоції десь ... на флешці, чи що.  Смеющийся

Я Боєва також знаю багато років, і теж поважаю, але.... "Платон мені товариш - та істина дорожча".
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #43 : 24 Ноября 2011, 15:33:46 »

Для GROMOZEKA:
Не пам’ятаю, щоб я дозволяв GROMOZEKA звертатись до мене на ТИ.
За цитату GROMOZEKA "Мені твоя думка до дупи!" на місці адміністратора сайту я би видалив GROMOZEKA з форуму

На місці.... жжошь, сцуко, я в истерике ВИ, що в кабінеті? Свої чиновнічі замашки залишіть для дружини!!!!
ТИ, ВИ...Це так актуально? Що ВИ хочете довести?... Забаньте усіх хто мені не подобається?....

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #44 : 24 Ноября 2011, 15:38:25 »

Це особисто твоя думка!... Я не знаю хто такий Юрій Митрофанович...Як він хто такий Олексій Олексійович!
Мені не сподобався банер  з рекомендацією нечесного голосування, на мові яку я нерозумію!!!!!!

shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #45 : 24 Ноября 2011, 15:46:00 »

Дід приїхав із села, ходить по столиці.
Має гроші — не мина жодної крамниці.
Попросив він:
— Покажіть кухлик той, що з краю. —
Продавщиця:
— Что? Чево? Я нє понімаю.
— Кухлик, люба, покажіть, той, що збоку смужка.
— Да какой же кухлік здєсь, єслі ето кружка. —
Дід у руки кухлик взяв і нахмурив брови:
— На Вкраїні живете й не знаєте мови. —
Продавщиця теж була гостра та бідова.
— У мєня єсть свой язик, ні к чему мнє мова. —
І сказав їй мудрий дід:
— Цим пишатися не слід,
Бо якраз така біда в моєї корови:
Має, бідна, язика і не знає мови.

Павло Глазовий
« Последнее редактирование: 24 Ноября 2011, 15:48:10 от shen » Записан
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #46 : 24 Ноября 2011, 15:57:47 »

Мені не сподобався банер  з рекомендацією нечесного голосування, на мові яку я нерозумію!!!!!!
Хе-ге! Якщо ти не розумієш мови, звідки ти знаєш, про що об"ява?  Подмигивающий У-тю-тю... Не хитруй....  Подмигивающий
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #47 : 24 Ноября 2011, 16:03:21 »

Да, слава Богу пока не запрещают говорить дома на русском, но другие сферы оккупированы украинским и выбора нет или практически нет. Может кто ещё поддержит патриотический призыв для родного Каменца, или (баннер вам с помощью Яндекса переводить нужно?) мовные вопросы превыше всего?   опа засада
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #48 : 24 Ноября 2011, 16:07:30 »

Ахахаха, ото поржав "но другие сферы окупированы украинским".
От мерзопакостні окупанти, життя вже нема, громадян України примушують спілкуватись на якійсь українській мові.  жжошь, сцуко, я в истерике
Беззаперечно " в меморіз".

Біда...біда, цо то бенде? (с)
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #49 : 24 Ноября 2011, 16:43:58 »

Ось і засвітились люди, псевдо-націоналісти (позери в народі!), які через мовне питання з'їхали з суті питання...
Русіш шпіЁнен??  раша_флаг

Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #50 : 24 Ноября 2011, 18:09:33 »

Хе-ге! Якщо ти не розумієш мови, звідки ти знаєш, про що об"ява?  Подмигивающий У-тю-тю... Не хитруй....  Подмигивающий
Про, що об'ява взнав читаючи коменти форумчан!!!!

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #51 : 24 Ноября 2011, 18:10:10 »

Ось і засвітились люди, псевдо-націоналісти (позери в народі!), які через мовне питання з'їхали з суті питання...
Русіш шпіЁнен??  раша_флаг
ЗАПРОДАНЕЦЬ!

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #52 : 24 Ноября 2011, 18:11:03 »

Да, слава Богу пока не запрещают говорить дома на русском, но другие сферы оккупированы украинским и выбора нет или практически нет. Может кто ещё поддержит патриотический призыв для родного Каменца, или (баннер вам с помощью Яндекса переводить нужно?) мовные вопросы превыше всего?   опа засада
ЦЕ ПОКИ......Готуйся!...Хоча думаю неповнолітніх, хворих, вагітних жінок, старих людей чіпати не будуть!!!
« Последнее редактирование: 24 Ноября 2011, 18:15:01 от GROMOZEKA » Записан

GUTA
Отче наш, спасибо, что снабжаешь нас турбонаддувом, инжекторами, азотистым впрыском и прочими запчастями. Аминь.
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #53 : 24 Ноября 2011, 18:14:07 »

В контакте спамьте, там хоть польза будет...

В деревне Нижние Кулебяки есть люди недовольные качеством сборки "Mercedes-Benz E 63 AMG"
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #54 : 24 Ноября 2011, 19:47:08 »

имхо, устроили срач спор на пустом месте.

Я не знаю ЮМ Боева, кто он в городе и что он за человек, но набрасываться с оскорблениями на пользователя форума, разместившего, как очевидно,  по согласованию с администрацией, баннер в защиту Каменца -это беспредел какой-то и хамство со стороны некоторых форумчан.

nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #55 : 24 Ноября 2011, 20:52:14 »

я, чесно, теж, читав-читав, та й не врубався з-за чого весь той тарарам  Непонимающий
пацани, побережіть емоції для інших, важливіших випадків, їй Богу!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #56 : 24 Ноября 2011, 21:26:36 »

А я мав на увазі!....Друзі це- друзі....Вороги- вороги!

Anemos
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #57 : 24 Ноября 2011, 21:27:00 »

Прочитав написанное сложился вывод:
1) Автора темы забанили просто так. Слободу слова никто не отменял + контретных оскорблений не было.
2) У модераторов форума красный день в календаре когда "уважаемая администрация" заходит на форум.
3) С автором темы целиком и полностью согласен, пишут тут про "єдину Україну та її жителів українців" но тем временем агитируют спор у кого писька длиннее замок круче.

Уважаемые не будьте такими наивными. Столько было средств "спонсорских" и "государственных" выделено на реконструкцию "чуда Каменца-Подольского" что можно было бы построить еще один Каменец.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #58 : 24 Ноября 2011, 21:31:13 »

Шановна, ви навіть незогледілись та перейшли на особистості та спроби образи, і по вашій же логіці заслуговуєте на бан. Подмигивающий
А взагалі, на форумах закінчуються авторитетність, яка можливо в когось десь існує поза межами форума. І тут в кожного є право на думку, без образ опонента. Я свою думку висловив, і не я один. І ви висловили, тільки в наступний раз, тримайте свої емоції десь ... на флешці, чи що.  Смеющийся

Із задоволенням скористаюсь Вашою рекомендацією. Шурую в баню. Всім цьом Целующий
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #59 : 24 Ноября 2011, 21:33:22 »

Bulbaszkaero, не уходи  Грустный Грустный Грустный
Страниц: 1 [2] 3  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти