ВО»Свобода» - статті, телепередачі пов’яза

Автор Stalex, 28 Листопада 2011, 14:44:10

« попередня тема - наступна тема »

Debris

Того самого, який "внєзапно" реанімував проект "реконструкції" спиртзаводу  ;D.
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

georg

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Stalex

Віктор Притуляк: "Кому Україна є кісткою в горлі?"

"Мова – перша зброя в боротьбі: виживе мова, виживе й Вітчизна"
Олександр Ільченко

Вороги української держави святкують перемогу – вони таки протягли у першому читанні горезвісний законопроект "Про засади державної мовної політики" "регіоналів" Ківалова-Калєснічєнка.

В українському суспільстві є різні оцінки цього дійства – від абсолютного неприйняття до переможного тріумфу, що нарешті можна обійти статтю 10 Конституції України і в 13 областях України викинути на смітник історії українську – державну – мову як якийсь непотріб (міністр освіти Д.Табачнік так і назвав українську мову – "етот нєнужний язик").

Вже не перший рік "регіонали" здіймають поросячий вереск з приводу того, що в Україні начебто всім людям без винятку насаджується державна українська мова і через те порушуються їхні людські права щодо вживання їхньої рідної мови.

Чи справді це так? Чи є тут порушення людських прав і якої саме нації? Кожен пересічний громадянин відповість вам, що панівною мовою в українському суспільстві й нині, через двадцять років після відновлення української держави, залишається мова російська. Нею окуповано інформаційний простір, книгодрукування, армію, спорт, церкву московського патріархату та інші сфери українського життя. Зусиллями російських шовіністів різних мастей робиться все можливе, щоб не допустити української (державної!) мови у названі вище галузі, а то й зовсім звузити, звести нанівець використання і вживання української мови в суспільстві.

Виходить, що українська мова, яка не тільки проголошена державною, а й є рідною для 80% українських громадян, не має права вживатись у всіх сферах українського суспільства? Чому? Тому що це звужує сферу вживання російської мови, яка для частини громадян України є не лише рідною мовою, а й мовою імперського гноблення українців у часи царату й есесесеру, так званою "мовою міжнаціонального спілкування"?

В такому разі українці взагалі позбавлені людських прав. А, може, вони і не люди взагалі? Не треба великого розуму, щоб збагнути, що українці у себе вдома, на своїй батьківській землі мають людське право на те, щоб використовувати і вживати свою рідну (і державну!) мову в усіх сферах суспільного життя від народження й до смерті. Таке людське право українці мають від самого Бога. А що ж робити тим, для кого українська мова не є рідною? Терпіти це "насильство"українців над собою? (Як казала Кулішева тьотя Мотя: "По-моєму, прілічнєє бить ізнасілованной, нєжелі українізірованной").

Безвихідних ситуацій не буває. Кого влаштовує такий статус-кво української мови, ті залишаються законослухняними громадянами України, а кому не до снаги вивчити мову, хто ненавидить Україну й українців, ласкаво просимо переміститись туди, де української мови нема (тобто діяти за принципом "чемайдан-вакзал-Расєя").

Державна мова – це не вигадка якихось "оголтєлих націоналістов" (оскаженілих націоналістів). Таку мову має кожна національна держава (навіть не національна, а імперська держава Росія має теж таку мову). Без неї не може функціонувати державний організм, вона служить засобом ідентифікації нації, країни, держави. Державна мова обов'язкова для всіх громадян цієї держави, незалежно від їхнього національного походження, раси, віросповідання тощо. Різниця тільки в тому, що для одних громадян вона є рідною (материнською), для інших – нерідною (вивченою і засвоєною). Державну мову не можна протиставляти мовам національних меншин – просто сфера їхнього вживання різна. У приватній сфері громадяни вживають ту мову, яка їм найближча і якою вони можуть порозумітись, – тут не може бути втручання держави.

Державна мова є також могутнім об'єднавчим (цементуючим) фактором суспільства. Оволодіваючи українською мовою як державною, люди різних національностей дістають можливість інтегруватися в українське суспільство, досягти в ньому найвищих висот. Можна називати без кінця представників національних меншин, які стали славою і гордістю нашої країни. Але це тільки ті люди, які вбачали в українцеві свого брата, а не слугу й істоту без людських прав і потреб.

Такі речі очевидні й зрозумілі більшості громадян України. Однак важливо з'ясувати, що спонукає "регіоналів" просувати свій законопроект, який, ставши законом, витіснить українську мову з усіх сфер, замінивши її мовою місцевою ("регіональною"). І це буде неодмінно російська! Чи справді цим проектом вони прагнуть відновити справедливість й усунути ущемлення мовних прав нацменшин? За всіма спостереженнями – НІ!

За недовгий період свого правління "регіонали" разом зі своїм Януковичем недолугими "реформами" зазнали повного провалу в усіх галузях. Суспільне обурення режимом Януковича і його камарильєю досягло піку, а попереду – вибори до парламенту. Щоб врятувати себе і не втратити свого панування над українським народом, потрібно мобілізувати свій електорат за мовною ознакою (межі використання регіональної (російської) мови абсолютно збігаються з географією підтримки Януковича на попередніх президентських виборах). У такий спосіб чечетови-єфремови начебто виконують свої передвиборні обіцянки – усунути з ужитку українську мову в тих областях, де виборці "насолоджуються" режимом "регіоналів". Калєснічєнкі, ківалови, чечетови та єфремови свідомо вносять розкол і розбрат в українське суспільство. І поки люди будуть між собою гризтись, чия мова краща і має право на існування, вони і далі збираються зайняти місця у Верховній Раді, щоб добивати й дограбовувати наш народ.

Всі громадяни України мають усвідомити, що закон про регіональні мови – це удар по фундаменту української державності, це початок її демонтажу. Проти цього має повстати вся Україна, усунути від влади політичних аферистів і покарати їх. Зрозуміло, що калєснічєнкі, ківалови, табачнікі є тим троянським конем, який має зруйнувати Трою (Україну). Всі вони виконують програму московського емісара – горілчаного й сигаретного патріарха Кіріла (Ґундяєва), програму перетворення України в "рускій мір". Їхній кумир Путін, на якого вони моляться і який тільки те й уміє, що обшукувати опозиціонерів і пакувати їх в автозаки, вважає, що "Росія кінчається там, де кінчається російська мова". Ось що задумали ці дурисвіти...

"Регіонали" та їхні кремлівські покровителі ретельно приховують від людей, що змусило їх викинути "на гора" свій підлий мовний проект. Аж тут прохопився про це придворний політолог Михайло Погребинський у "Великій політиці" Є.Кисельова 8 червня ц.р. Виявляється, що в Україні невпинно зростає кількість тих людей (особливо молодих), які в усіх сферах життя послуговуються українською мовою, не переживаючи при цьому комплексу меншовартості. Якщо так триватиме й далі, Україна стане українською. А цього допустити ну ніяк не можна, бо її вже не заженеш у московську кошару та й що робити тоді в повноцінній українській Україні вірним московським холуям на кшталт калєснічєнків, ківалових, чєчєтових, єфремових, табачніків та й усьому їхньому проклятому гаспидському племені.

P.S. Українці, будьте пильні, бо ворог вже порядкує у вашій хаті, він вирішує, що вам їсти-пити, на скільки гривень жити, якою мовою говорити!

Віктор Притуляк,
канд. філол. наук,
депутат Кам'янець-Подільської міськради
від ВО "Свобода"

http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/030739/
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

На Хмельниччині Кам'янець-Подільська міська рада засудила законопроект Колесніченка-Ківалова

20 червня 2012 року на Хмельниччині відбулася позачергова сесія Кам'янець-Подільської міської ради шостого скликання. Позачергову сесію було скликано з ініціативи фракцій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" і ВО "Батьківщина".

До розгляду сесії було запропоновано одне питання: "Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, керівників депутатських фракцій з вимогою зняття з розгляду Верховною Радою законопроекту "Про засади державної мовної політики" від № 9073, розглянутого у першому читанні". Текст звернення було опрацьовано, надруковано й роздано депутатам.

Текст напрацьованого проекту звернення з сесійної трибуни зачитав депутат від фракції ВО "Свободи", голова робочої комісії Віктор Притуляк.

Вислухавши текст, міський голова Михайло Сімашкевич висловив стурбованість, що в разі його ухвалення він потрапить у немилість чиновників із уряду. Однак депутати підтримали звернення й проголосували його більшість голосів. Рішення підтримало 30 депутатів.

Раніше з ініціативи "Свободи" звернення з вимогою ветувати Закон Колісніченка-Ківалова ухвалила Старокостянтинівська міська рада.

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/030796/
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Debris

П.С. Класний вислів знайшов "сильные также контролируют систему доктрин, и их террор не считается террором. Это практически универсально".
Віктор Федорович, читайте Хомскі, все вже придумано до вас! :)
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Dokka

Кам'янець-Подільська міська рада таки вирішила висловити свою позицію щодо скандального законопроекту «Про засади державної мовної політики», який був прийнятий Верховною Радою в першому читанні.

З ініціативою про написання звернення до Парламенту від міської ради звернулася фракція «Батьківщина». З цього приводу 20 червня було скликано позачергову сесію.

На сесію зібралося 35 депутатів. На порядку денному було одне-єдине питання «Про звернення Кам'янець-Подільської міської ради щодо зняття з розгляду Верховною Радою законопроекту «Про засади державної мовної політики». Доповідала голова вказаної фракції Валентина Волошина, яка заявила, що їхня політична сила проводить збір підписів на підтримку такого звернення і всього за декілька днів свою патріотичну позицію висловили понад 2 тис. кам'янчан.

Проте вже в ході роботи з майже з аналогічним депутатським зверненням виступив представник Партії регіонів Андрій Гамалій, Приємно відзначити, що Андрій В'ячеславович звертався до своїх колег саме українською мовою, хоча зазвичай послуговується російською.

В обох зверненнях говорилося про те, що Кам'янець-Подільська міська рада занепокоєна ситуацією, яка склалася у суспільстві з приводу розгляду Верховною Радою України законопроекту №9073. Також спільним є те, що кам'янецькі депутати просять своїх верховних колег зняти з розгляду цей законопроект.

Але були між текстами і принципові відмінності. По-перше, сам тон викладу. Опозиція звертається значно різкіше, використовуючи такі слова як знищення, мовні гетто, ворожі дії, дестабілізація, вимагаємо тощо. Зрозуміло, що текст правлячої партії був м'якшим та поміркованішим. По-друге, «Батьківщина» вимагала повного зняття з розгляду цього законопроекту, а регіони пропонували перенести його розгляд на наступне скликання Верховної Ради.

Проте основною причиною того, чому одразу ж з'явилося два звернення було те, що напередодні виборів жодна з політичних сил не захотіла втратити шанс заробити собі зайвих балів та показати народові свою підтримку. Але жодна з фракцій не могла забезпечити позитивне голосування саме за свій текст, тому вирішено було знайти компроміс – створити редакційну комісію та об'єднати два звернення. До складу комісію увійшло 13 чоловік. Очолив комісію свободівець Віктор Притуляк.

Комісія працювала майже дві години, але таки дійшла до спільного знаменника, хоча було видно, що їм це давалося важко. Але радує те, що попри численні політичні та особисті амбіції наші депутати таки змогли об'єднатися та висловитися проти утвердження російської мови як другої державної.

Як зауважив міський голова Михайло Сімашкевич, у Хмельницькій області лише Кам'янець ризикнув так виловити свою позицію

Наводимо текст звернення:

Голові Верховної Ради

В.Литвину

Керівникам депутатських фракцій у Верховній РадіПроект закону України «Про засади державної мовної політики» від 05.06.2012 року №9073, розглянутий Верховною Радою у першому читані, викликає стурбованість та тривогу. Вважаємо, що прийняття цього законопроекту в першому читанні вже призвело до висловлення різнобічних думок та тенденційних закликів у суспільстві, можна прогнозувати, що далі протиріччя у суспільстві будуть тільки загострюватися.

Українська мова, відповідно до Конституції, має непорушний статус єдиної державної мови в Україні. Цей статус не підлягає будь-якого перегляду. Вимагаємо неухильного дотримання і виконання Основного Закону.

Ініціатори цього законопроекту  наполегливо намагаються знівелювати статус державної мови. Ми вважаємо це передвиборним популізмом. Орієнтуючись на європейську хартію про мови – право на використання регіональної мови, або мови меншин, у приватному та суспільному житті є невід'ємним правом, відповідно до принципів, проголошених у Міжнародному пакті Організації Об'єднаних Націй про громадянські і політичні права, але це право не може реалізовувати за рахунок державної мови. Українська мова має вільно вживатися на всій території України. Чинне мовне законодавство і реальність нині такі, що мови національних меншин використовуються вільно, без жодних обмежень та утисків.

Сьогодні, враховуючи суттєвість мовної проблеми у нашій державі, ми, депутати Кам'янець-Подільської міської ради, звертаємося до керівників депутатських фракцій та депутатів Верховної Ради України із закликом продемонструвати виваженість і толерантність, яка повинна бути основою у підході до вирішення цієї проблеми. Ми закликаємо вас усвідомити свою відповідальність перед суспільством та прийняти спільне і виважене рішення  щодо зняття цього законопроекту з розгляду у Верховній Раді України шостого скликання.

Ми впевнені у тому, що такий крок буде позитивно оцінений як національною, так і міжнародною спільнотою, та продемонструє те, що вищі органи влади нашої держави готові врахувати думку громадськості та щиро і послідовно формувати засади розвитку України як держави з європейськими цінностями.

Слава Україні!

http://novini.net.ua/?p=11744#more-11744

Трошки різниться від статті ВО "Свобода" з цього ж приводу)))

georg

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Debris

Цитата: Dokka від 21 Червня 2012, 21:11:48
Проте вже в ході роботи з майже з аналогічним депутатським зверненням виступив представник Партії регіонів Андрій Гамалій, Приємно відзначити, що Андрій В'ячеславович звертався до своїх колег саме українською мовою, хоча зазвичай послуговується російською.
"Автор" звернення дійсно зазвичай послуговується російською, але це не завадило йому "народити" версію від ПР. Під час прийняття не голосував :). За власний проект, ога.
Чому деякі слова в лапках стане ясно нижче.

Цитата: Dokka від 21 Червня 2012, 21:11:48
Проте основною причиною того, чому одразу ж з'явилося два звернення було те, що напередодні виборів жодна з політичних сил не захотіла втратити шанс заробити собі зайвих балів та показати народові свою підтримку. Але жодна з фракцій не могла забезпечити позитивне голосування саме за свій текст, тому вирішено було знайти компроміс – створити редакційну комісію та об'єднати два звернення. До складу комісію увійшло 13 чоловік. Очолив комісію свободівець Віктор Притуляк.
Депутати Верховної Ради від ПР подають резонансний законопроект. Для чого? Щоб потім депутати ПР на місцях "заробляли" бали?

Цитата: Dokka від 21 Червня 2012, 21:11:48
Як зауважив міський голова Михайло Сімашкевич, у Хмельницькій області лише Кам'янець ризикнув так виловити свою позицію
Зміст виступу Сімашкевича "Якщо ми подамо таке звернення, то не отримаємо субсидій на місто". Але це ще не все.
Висловлюючись про варіант звернення від ПР ("автор" Гамалій) Михайло Євстафійович обмовився "Це ж нам з Вінниці прислали!".

Це ж справжній цирк-шапіто :).

Героям Слава!
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Stalex

це вже зовсім добило:  *вау, запалюеш*

"...Проте вже в ході роботи з майже з аналогічним депутатським зверненням виступив представник Партії регіонів Андрій Гамалій, Приємно відзначити, що Андрій В'ячеславович звертався до своїх колег саме українською мовою, хоча зазвичай послуговується російською..."

наступним кроком мабудь буде те що весь депутатський склад партії регіонів поїдуть до Києва ганьбити своїх "старших братів" перед другим читанням цього закону )))))

теж  дуже сподобалося:

"..регіони пропонували перенести його розгляд на наступне скликання Верховної Ради..."

ну прямо 4тий спосіб маніпулювання від Хомського: http://imageshack.us/f/855/homsky.jpg/   - Відстрочка виконання ....
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

6-7 липня 2012 року в селі Ковалівка, що поблизу Полтави, за підтримки Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та сільського голови свободівця Юрія Бублика відбулося Всеукраїнське етнографічне свято "Купальські гуляння-2012". Усе дійство тривало на "Березі Свободи" -- центральному комунальному пляжі річки Коломак

http://www.youtube.com/watch?v=M0ogTqmbmSg&feature=em-uploademail
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

14-15 липня видалися насиченими. Спершу на Прикарпатті відбувся багатотисячний всеукраїнський наметовий спортивно-патріотичний табір Всеукраїнського об'єднання "Свобода" "Яворина-2012", а потім на Тернопіллі всеукраїнська проща в Зарваниці.

http://www.youtube.com/watch?v=ShH-6vPsrN0&feature=em-uploademail
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Horus

А ще, Київська "Свобода" перед приїздом Путіна провела пікетування посольства Російської Федерації.

Що я особисто підтримую. Тим більше, що всі ми добре бачили як він повів себе.

ЦитуватиПрезидент Російської Федерації Володимир Путін приїхав до України, щоб подивитися, як реалізовується тут ідея "Русского мира".
Про це сьогодні під час пікетування посольства РФ у Києві сказав лідер Київського осередку ВО "Свобода" Андрій Іллєнко.
"Пікетування російського посольства відбувається через те, що сьогодні в Україну приїжджає Путін. Ми всі знаємо, які політичні події передували його візиту. Політична криза в Україні викликана голосуванням в Раді за антиукраїнський, антиконституційний закон. І доморощені московські холуї, які сидять у Верховній Раді, уряді та Адміністрації президента, вони ж тут не з Марса з'явилися і служать конкретно Кремлю і Путіну - так званому "Русскому миру", - сказав він.
За його словами, Росія проводить в Україні "інформаційну та економічну експансію".
"Коли ми критикуємо українську владу - Януковича та інших, то маємо розуміти, що головний ворог сидить у Кремлі. Він смикає за ниточки маріонеток у Києві. Не можна боротися з Януковичем і не помічати того, що він холуй Путіна. Ми маємо боротися з російським імперським впливом", - наголосив Іллєнко.
Зазначимо, сьогодні біля посольства РФ у Києві близько 40 представників Конгресу українських націоналістів, Української народної партії, "Свободи" та УНА-УНСО провели пікетування. Під час акції закликали Путіна їхати з України.
Правопорядок забезпечували 35 міліціонерів. Біля посольства також стояв міліцейський автобус та автозак.
gazeta.ua
Sol lucet omnibus

Stalex

Віктор Притуляк: "Народ, що сподівається на милосердя ворога, зазнає незліченних втрат"

"Бачите, всі ці люди обмежені,
бо їх розум замкнений між двома стінами – між грішми і політикою.
Це невігласи...; з ними не можна розмовляти
ні про що, ні про що з того, що ми любимо.
Їх розум затягнутий тванню, точніше, вкритий багном..."

Гі де Мопассан, "Любий друг"

Сталося! Сталося те, чим погрожувала українцям Партія регіонів, – законопроект "Про засади державної мовної політики" №9073 Ківалова-Калєснічєнка буде ухвалено ще за каденції чинного парламенту. Як і слід було чекати, другого читання із внесенням численних поправок до законопроекту не відбулося взагалі. Просто політичні шулери від Партії регіонів на чолі з комуністом А.Мартинюком, нехтуючи регламент, проголосували проект, пошивши в дурні опозиційну меншість. На табло висвітилось 248 голосів "за". "Директор" парламенту, "регіонал" М.Чечетов, цинічно процідив крізь зуби: "Ми іх развєлі, как катят", тобто обшахрували, обдурили. Опозиціонери, піймавши облизня, відчули себе обдуреними й ображеними.

Дивно! Хіба вони не знають, хто такі "регіонали" і з яких структур вони потрапили до парламенту? Вся Україна знає: цих горе-політиків породили кримінальні 90-і. Злодійству, обману і шахрайству вони навчились не у Верховній Раді, ці "манери" вони притарабанили з рідного їм Донбасу, а тепер набутий досвід поширюють на всю Україну, яка, на їхню думку, має стати Донбасом.

Отже, методи нагромадження первісного капіталу, апробовані на Донбасі у попередні два десятиріччя, переносяться на всю Україну, оскільки Партія регіонів заграбастала найвище крісло в країні і розставила свої кадри на ключові посади повсюдно. Підім'явши під себе правоохоронні органи – прокуратуру, міліцію, суд, службу безпеки, і відмобілізувавши місцевий криміналітет, ПР повним ходом пре на парламентські вибори. Її мета ясна – окупувати всі місця в парламенті й не допустити в Україні навіть номінальної опозиції, щоби ніхто не боронив розкрадати і знищувати Україну. А знищували і розкрадали її цілком успішно і за Кравчука, Кучми і Ющенка, але в таких масштабах і так цинічно – лише за "данєцкіх". Виявляється, їм вже й цього мало – тому вони пішли в рейдерську атаку на душу народу – на його мову. Нащадки Батия добре знають: поки українці мають мову, вони будуть чинити шалений опір будь-якому зайді й окупантові, чи то з Москви, чи то з Донецька, а якщо відібрати в них мову, то цей могутній європейський народ перетвориться на рабів в окупованій донецьким криміналом державі. Гей, люди, чи чули-сьте, що хтось із українців говорить у Донбасі українською мовою? А їх там мільйони! Донецький паханат перетворив наших братів і сестер-українців на безсловесне бидло, на робочу худобу і загнав у резервацію, де вони мають "ботати на фені" або користуватись матюком (бридкою московською лайкою, яка принижує людську гідність).

Люди кажуть, що не такий страшний чорт, як його малюють. Не такий страшний отой недолугий недороблений "мовний" законопроект україножерів Калєснічєнка-Ківалова. Україна на своєму віку бачила ще й не таких аферистів і таки їх пережила. Переживе й тепер. Найбільша проблема не в їхньому законопороекті, а в тому, як він ухвалювався. А ухвалювали його по-злочинному, по-бандитськи, всупереч волі тих депутатів, картками яких голосували "регіонали"-багатостаночники. І йдеться тут не лише про "мовний" законопроект, а про тотальне беззаконня і безправ'я, яке стало законом і правом "данєцкіх" керманичів. Державу Україну за два роки доведено до абсолютного правового нігілізму. Коли люди виходять захистити своє право, яке їм гарантує закон, "регіонали" кидають проти них хижих звірів – "беркутів", "соколів" ‒ і міліцейські кийки витанцьовують чечітку на головах і спинах українців – ось так "данєцкіє" розв'язують всі соціальні і національні проблеми.

"Мовний" законопроект – це лише лакмусовий папірець, яким окупанти перевіряють реакцію нашого народу, ‒ якщо він пройде, то вони наухвалюють таким чином цілу купу законів, якими позбавлять нашу націю не лише духовного (мовного) простору, а й життєвого – землі. І не треба чекати 2013 року.

Голова Верховної Ради став раптом великим другом нашого народу, закомизився, ніяк не наважиться підписати базгранину Ківалова-Калєснічєнка. Ця пауза в наступі на природні права українців значить лише одне: можновладці вичікують, чим обернеться для них підписання цього несусвітенно провокативного "законопроекту". Якщо українці повстануть і вже нині поженуть їх від владного корита, то можна й не підписувати, щоб вгамувати потоптану гідність нації і знову зберегти владу у своїх руках, а чергова атака на українців буде не у спеку, а в люті морози. А на молодих українців, що голодують під Українським Домом, можна й не зважати, бо хто з владних мародерів повірить, що за цими дітьми стоять мільйони?

Боротьба триває. Це боротьба не за мову, а за майбутнє української нації. Древні в цій ситуації казали: Hannibal ante portas (ворог біля воріт), тому всі люди доброї волі мають пам'ятати: лінгвоцид (мововбивство) є лише формою геноциду (народовбивства).

Знаний мовознавець Я.Радевич-Винницький вказує: "Лінгвоцид – це свідоме, цілеспрямоване нищення мови як головної ознаки етносу – народності, нації. Він є передумовою масової манкуртизації (втрати пам'яті – В.П.) та винародовлення народу. Без лінгвоциду неможлива втрата народом історичної пам'яті, етнічного імунітету, національно-культурної самототожності. Проміжною метою лінгвоциду є етноцид – ліквідація якогось народу як окремої етносоціальної спільноти, а його остаточною метою – асиміляція, тобто поглинання одного народу іншим з метою етнічного розширення останнього, прирощення його етнічної субстанції". Ця широка цитата з праці українського науковця "Лінгвоцид як форма геноциду", сподіваюсь, розкриє очі на суть чинної (і давньої, як світ) проблеми мільйонам українців. Прагнення чужих зайд і наїзників ясна, як Божий день, – ліквідація українців як етносу на їхній, Богом даній, землі.

Ну, що ж, братове-українці, нащадки московського улусу Золотої Орди кинули виклик нам, русичам. Так станемо на герць з ними, яко правнуки князя Святослава, чи здамось на їхню милість і житимемо за їхнім "законом"? А знаємо ж бо добре: народ, що сподівається на милосердя ворога, зазнає незліченних втрат. Недавня історія нас цього навчила. Пам'ятаймо клич наших лицарів: хто на землю руську з мечем прийде, від меча і загине. Тож чи допустимо наругу над нашою матір'ю Україною?
Віктор Притуляк,
кандидат філологічних наук,
член ВО "Свобода",
депутат Кам'янець-Подільської міської ради

http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/031530/
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

О.Тягнибок на прес-конференції об'єднаної опозиції

http://www.youtube.com/watch?v=r_jAxJIQi5I&feature=em-uploademail


26 липня 2012 року відбулася спільна прес-конференція голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока, голови Ради Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Арсенія Яценюка, керівника Центрального штабу Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Олександра Турчинова. Під час прес-конференції керівники опозиційних сил оприлюднили результати переговорів щодо участі у виборах до Верховної Ради та спільні дії у Верховній Раді VII скликання.

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

З'їзд "Свободи" висунув кандидатів до ВРУ

http://www.youtube.com/watch?v=0yFjbQUNlkA&feature=em-uploademail

1 серпня 2012 року в Києві відбувся ХХIV передвиборчий З'їзд Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Учасниками З'їзду стало 492 делегати з усіх областей України.

На З'їзді відбулося представлення 35 кандидатів у депутати Верховної Ради України по одномандатних мажоритарних округах та виборчого списку ВО "Свобода", до якого увійшло 225 осіб. Кандидатів у депутати делегати З'їзду підтримали одностайно. Попередньо делегати ухвалили виборчу програму ВО "Свобода", яку було укладено на основі Програмі захисту українців.
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

ЦВК зареєструвала кандидатів від ВО "Свобода"

10 серпня 2012 року усі присутні на засіданні члени Центральної виборчої комісії одностайно проголосували за реєстрацію кандидатів у народні депутати від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на виборах у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та в одномандатних мажоритарних виборчих округах.

У багатомандатному окрузі зареєстровані 219 із 225 кандидатів ВО "Свобода", у одномандатних -- 35 із 35 кандидатів-мажоритарників.

http://www.youtube.com/watch?v=3Bu7VxAypJc&feature=em-uploademail
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

Олексій Кайда - кандидат від опозиції у Тернополі

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" і об'єднана опозиція ВО "Батьківщина" на вибори йдуть двома колонами. Заявити про підтримку свободівцю Олексієві Кайді 18 серпня 2012 року до Тернополя приїхав один із лідерів об'єднаних сил опозиції В'ячеслав Кириленко.

http://www.youtube.com/watch?v=VhjxuC5Oh0o&feature=em-uploademail
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

21.08.2012 Олег Тягнибок на передачі "Прямим текстом. Бліц"

21 серпня 2012 року голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок взяв участь у передачі "Прямим текстом. Бліц" на телеканалі ZIK.

Тема передачі: Вибори-2012.

http://www.youtube.com/watch?v=p3esuyMJho4&feature=em-uploademail
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

День Пам'яті жертв сталінізму і нацизму

23 серпня відзначається Європейський День пам'яті жертв сталінізму і нацизму

"Особливий погляд" за участю представників ВО Свобода :

http://www.youtube.com/watch?v=glYXuB51t-g&feature=em-uploademail

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

26.08.2012 Ірина Фаріон на передачі «Чесно. Фільтруй Раду!»

26 серпня 2012 року член Політради ВО "Свобода", відомий мовознавець Ірина Фаріон взяла участь у передачі "Чесно. Фільтруй Раду!" на телеканалі ZIK.

http://www.youtube.com/watch?v=yxVdP3AAbBs&feature=em-uploademail

Учасники передачі: найрейтинговіші кандидати в народні депутати по виборчому округу № 116 у м. Львові.

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

Ірина Фаріон про себе

Особлива жінка, закохана у мову. Її люблять, її ненавидять, нею захоплюються... Ірина Фаріон про себе.

http://www.youtube.com/watch?v=cjA4XYqi8Ss&feature=em-uploademail
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

Олег Тягнибок про захист перемоги на виборах

http://www.youtube.com/watch?v=P3Zr1HwqDXE&feature=em-uploademail&noredirect=1

30 серпня 2012 року Олег Тягнибок взяв участь в прес-конференції разом з Вячеславом Кириленком з приводу фальсифікацій виборів, та яким чином об'єднана опозиція буде захищати голоси своїх виборців.
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

Stalex

03.09.2012 Андрій Іллєнко на передачі "Свобода слова"


3 вересня 2012 року член Політради ВО "Свобода", депутат Київської обласної ради Андрій Іллєнко взяв участь у передачі "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

http://www.youtube.com/watch?v=WwPyXmHu7RM&feature=em-uploademail
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..

georg


Кандидат у депутати від ВО "Свобода" Ігор Швайка за 2011 рік не отримав ні гривні прибутку.

Про це йдеться в його декларації, опублікованій на сайті ЦВК
Згідно документу, приватний підприємець Швайка, який має 4 дітей, у 2011 році жив на невідомо які кошти - ні прибутку, ні вкладів у банку він не має.

У власності кандидата перебуває 1 автомобіль марки Hundai 2006 року.
Також Швайка у декларації вказав квартиру, площею 76,8 кв.м.

Члени його сім'ї не мають жодного прибутку чи майна

http://www.pravda.com.ua/news/2012/09/5/6972121/

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Чавун

ссылка без описания удалена
предупреждение

georg

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Чавун

Має чим займатися, на відміну від тебе.

Stalex

О.Тягнибок та О.Осуховський у передачі "Гість у студії"

6 вересня 2012 року Олег Тягнибок та Олег Осуховський взяли участь у передачі "Гість у студії" на Рівненському ТБ.

http://www.youtube.com/watch?v=mkWgvgZPpOM&feature=em-uploademail
...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
з гімну ОУН..