Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Января 2021, 23:48:53
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Міжнародний Фестиваль Сімейного Ладу «Родина»
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Міжнародний Фестиваль Сімейного Ладу «Родина»  (Прочитано 1108 раз)
Одін
Старожил
****

репутация +3/-9
Сообщений: 301


Одін


WWW
« : 09 Декабря 2011, 00:42:14 »

Міжнародний Фестиваль Сімейного Ладу «Родина»

Дорогі друзі! Раді Вам повідомити, що з 30 грудня по 4 січня у славному місті, з величною історією, Кам'янці-Подільському, проходитиме Міжнародний Фестиваль Сімейного Ладу «Родина». В цьому магічному слові звучить весь наш світ - у Роді ми єдині.

Запрошуємо всіх рідновірів, сповідників Відичного світогляду і всіх людей, які цікавляться слов'янською культурою, духовністю, мудрістю наших предків, взяти участь у фестивалі «Родина». Оскільки велика частина Слов'янських Відичних свят в зимовий період проходить в сімейному колі, так і ми зберемось великими сім'ями, аби зміцнити свої родові коріння.

Кам'янець-Подільський - одне з багатьох стародавніх святилищ, що розташоване в місці сили, де витає дух старовини і сили Богів. Тому перебуваючи на Подільських землях, ми не тільки зможемо набратися мудрості, зміцнити сімейні узи, але і знайти духовність, прекрасно відпочити, обмінятися досвідом та знайти нових друзів.

На фестивалі «Родина» будуть проводитися різні майстер-класи, що мають практичне застосування, присвячені різним аспектам наших відносин. Ми живемо в світі відносин, які часто грають ключову роль в нашому житті. Ми - рід славних від народження, наділені якостями Рідних Богів, але сьогодні, як ніколи, в переддень ранку Сварожого, нам потрібно ще більше зміцнити наші відносини, незалежно від місця проживання чи роду заняття, ми всі разом творимо загальне благо, тому в множинності і проявляється єдність. Але все, що ми зробимо з любов'ю, разом у чудових стосунках - житиме вічно!

Навчання проводитимуть Духовні Провідники, майстри й цілителі, засновники шкіл і езотеричних центрів. Відичні Майстри подарують Вам свої знання і допоможуть Вам розкрити свій талант, який є у кожного, зміцнити, налагодити відносини, знайти своє щастя, набути впевненості, побачити свій життєвий шлях і почути Бога.

На фестивалі будуть проходити паломницькі маршрути по місцях сили (на Ваш вибір), слов'янська ярмарка, на яку ми запрошуємо майстрів-виробників (ремісників, рукодільниць та інших майстрів). Також ми запрошуємо бардів, боянів порадувати присутніх своїми піснями, грою на музичних інструментах або танцями на вечірці біля Ватри. На завершення фестивалю буде проводитися велике свято Ярдана, і після його закінчення на Вас чекають народні вечірки-хороводи.

Також під час проведення фестивалю проводитимуться Очисні Обряди, Тризни, індивідуальні ладування, заняття, а також обряди ім'янаречення і Вінчання.

На завершення відбудеться Віче Православних Родовірів, де ми самі з Вами вирішимо, як нам бути далі!

До зустрічі на фестивалі!


Що потрібно, щоб стати учасником фестивалю «Родина»?

Оргвнесок для участі у фестивалі - 150 грн. / чол.

Харчування трьохразове вегетаріанське з проживанням у пансіонаті «Поділля» - 130 грн. / доба.

Учасникам фестивалю мати з собою: купальні костюми (для купання в Ярданській воді), зошити, ручки, обрядовий одяг і гарний настрій J

Місце проведення фестивалю: Пансіонат "ПОДІЛЛЯ" , вул. Л. Українки122.

Бронювання місць: http://pansionat-podillya.narod.ru/

Електронна пошта: Panpodillya@gmail.comЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефони: (050)-691-14-16, (067)-383-35-02

Заявки для участі в програмі фестивалю надсилайте до 26 грудня 2011р. нам:

на e-mail: Shkoladrevoroda@gmail.comЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,

тел. +38 (096) 217-02-80, +38 (066) 536-18-00 Одін Савіцький, +38 (096) 526-12-19 Славуня Савіцька


ПЛАН

Міжнародного Фестивалю Сімейного Ладу «Родина»

Наш девіз: «Єдність - у множинності».

30 грудня 2011р. (10 січня 25 870р.)

08:00-18:00 - Зустріч, розміщення та реєстрація гостей.

Паломницькі маршрути і екскурсії по історичних місцях сили. (Примітка: паломницькі маршрути і екскурсії проводитимуться групами або індивідуально, тому заявку подавати завчасно!).

31 грудня 2011р. (11 січня 25 870р.)

07:00-08:00 - Зустріч Сонця (волхви Одін і Славуня Савіцькі), вранішні духовні практики ( інструктор Української федерації йоги: Стрельнікова Милослава).

08:00-09:00 – Сніданок.

09:00-10:45 - Відкриття фестивалю, виступи викладачів. Практичне семінарське заняття в групах: «Сила любови».

Краткий опис майстер-класу: Ми є нація стосунків. Все наше Земне життя збудовано на стосунках, які вирішують усе. Гармонія у стосунках значить лад у Душі і житті людини. Саме у такому стані можливо видіти свій шлях, виконувати призначення та досягти щастя. У сосунках ми вчимося поєднувати не поєднане, що може лише вчинити любов. Це чарівне слово не піддається логічному поясненню, на нього вічно не вистачаю слів, любов можливо лише прожити і через се зрозуміти. Але джерело любови починаються з любови до себе. Світ нас наскільки полюбить, наскільки ми будемо любити себе. Тому на сьому занятті ми будемо розкривати свою силу у любови.

Викладачі: Одін и Славуня Савіцькі http://drevoroda.in.ua/

 

11:00-12:30 - Практичне семінарське заняття в групах: «Знайомство з внутрішньою дитиною» - 1частина.

Краткий опис майстер-класу: Всі ми родом з дитинства. Саме в дитинстві закладені наші перемоги і програші, страхи та успіхи, наше поняття світу і відносини до всіх його проявам. Внутрішня дитина – частина нашої особистости, яка живе в кожному з нас. На сьому занятті ми заново відкриємо для себе давно забуті фарби життя, відчуємо стан цілосности та наповнености, радости, щастя та багато іншого.

Викладач: Світомира Борисова

13:00-14:00 – Обід.

14:00-15:00 - Вільний час. Ярмарка Майстрів.

15:00-16:30 - Практичне семінарське заняття в групах: «Лялька Мотанка. Берегиня Рода».

Краткий опис майстер-класу: Лялька – се метод пізнання життя і для тих хто її творить та для тих, хто з нею спілкується. Традиційна народна лялька, майже не змінилась, з тих пір, як її створили наші далекі прабабусі так, як хранителями давніх знань про Світотворення були саме жінки. Можливість створити ляльку із лоскутків тканини, тасьми, ниток, створюючи які образи відображає нескінченне бажання згадати – своє коріння. Вона не тільки веселить, але і навчає творчости дозволяє відпочити Душою, набратись сил добрих справ і нових перемог, а тому кому ми її подаримо, буде допомагати наша любов закладена в рукоділля.

Викладач: Здрава Івінська sibiriak@mail.ruЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

17:00-18:30 - Практичне семінарське заняття в групах: «Проявлення Душі» - 1 частина.

Краткий опис майстер-класу: кожна свідома людина хоче знати на що вона здібна, що їй дано і за що краще братись у житті, як зберегти здоров`я, підтримувати свій організм у належному стані і розвивати свої позитивні якости. Все се нам дозволить вчинити давнє знання о п`яти першоелементах. За допомогою яких ми навчимося коректувати своє здоров’я, здібности, вибрати правильний напрямок у житті і працювати максимально ефективно, виконуючи своє призначення.

Викладач:: Ярослав Івінський sibiriak@mail.ruЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

19:00-20:00 – Вечеря.

20:00-23:00 - Індивідуальні духовні практики. Ярмарка Майстрів.

22:00-02:00 - святкування державного Нового року. Святковий стіл, конкурси, розваги, вечірки під новорічною ялинкою.

02:00-07:00 – Відпочинок.

1 січня 2012р. (12 січня 25 870р.)

07:00-08:00 - Зустріч Сонця (волхви Одін і Славуня Савіцькі), вранішні духовні практики ( інструктор Української федерації йоги: Стрельнікова Милослава).

08:00-09:00 – Сніданок.

09:00-10:30 - Практичне семінарське заняття в групах: (викладач: Тримира Раманова)

11:00-12:30 - Практичне семінарське заняття в групах: «Родина-джерело щастя. Родові Празники».

Краткий опис майстер-класу: Всі роди починаються з родин, а родини із сімей. Слово сім`я (7+Я) несе у собі кількість предків у сьомому поколінні 64. Саме сю родову силу можливо розкрити на Родових Празниках. Збираючи у своїх оселях Родини на родові Празники ми налаштовуємо зв'язок семи поколінь, розкриваємо свою родову силу, отримуємо благословення та підтримку від предків та Богів. Кожна оселя то є Храм сім`ї в якому походжають Боги та Предки і допомагають продовжуються рід, підтримувати Сварожий Вогонь, саме сю таємничість родинного обряду ми із Вами будемо усвідомлювати. Буде традиція – буде і культура. Буде культура – буде і нація!

Викладачі: Одін і Славуня Савіцькі http://drevoroda.in.ua/

13:00-14:00 – Обід.

14:00-15:00 - Вільний час. Ярмарка Майстрів.

15:00-16:30 - Практичне семінарське заняття в групах: «Гармонія Душі і Тіла».

Краткий опис майстер-класу: Гармонічна людина – гармонійна у всьому. Але, як сього досягнути? Як домогтись гармонії в сім`ї, в Душі і у власному тілі. Відповідь на ці питання дає одна з давніх наших систем на Землі – йога. На фестивалі «Родина» ми поговоримо про це. Крім цього заняття оздоровчими динамічними комплексами щоранку дадуть Вам можливість отримати заряд бодрости, а в наслідок гарний настрій на весь день.

Викладач: Стрельнікова Милослава milastrelnikova@mail

 

17:00-18:30 - Практичне семінарське заняття в групах. «Пригнічення і співпраця в сімейному житті - долання дисгармонії і встановлення гармонії».

Краткий опис майстер-класу: На протязі останіх десяти років використовую в індивідуальній сімейній психологічній праці вчення про пригнічення і співпрацю, основи яких розроблені в деяких духовних школах. Моє вчення успішно використовується за останні роки і вдосконалено та збагачено практичним досвідом.

Викладач: Громолад Простаков http://www.Vivation.Ru

19:00-20:00 – Вечеря.

20:00-23:00 - Індивідуальні духовні практики. Ярмарка Майстрів.

22:00-23:00 – Вечірня Ватра, живе спілкування, хороводи.

23:00-06:00 – Відпочинок.

2 січня 2012р. (13 січня 25 870р.)

07:00-08:00 - Зустріч Сонця (волхви Одін і Славуня Савіцькі), вранішні духовні практики ( інструктор Української федерації йоги: Стрельнікова Милослава).

08:00-09:00 – Сніданок.

09:00-10:30 - Практичне семінарське заняття в групах: «Проявлення Душі» - 2 частина.

Краткий опис майстер-класу: кожна свідома людина хоче знати на що вона здібна, що їй дано і за що краще братись у житті, як зберегти здоров`я, підтримувати свій організм у належному стані і розвивати свої позитивні якости. Все се нам дозволить вчинити давнє знання о п`яти першоелементах. За допомогою яких ми навчимося коректувати своє здоров’я, здібности, вибрати правильний напрямок у житті і працювати максимально ефективно, виконуючи своє призначення.

Викладач:: Ярослав Івінський sibiriak@mail.ruЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

11:00-12:30 - Практичне семінарське заняття в групах: (викладач: Тримира Раманова)

13:00-14:00 – Обід.

14:00-15:00 - Вільний час. Ярмарка Майстрів.

15:00-16:30 - Практичне семінарське заняття в групах: «Знайомство з внутрішньою дитиною» - 2 частина.

Краткий опис майстер-класу: Всі ми родом з дитинства. Саме в дитинстві закладені наші перемоги і програші, страхи та успіхи, наше поняття світу і відносини до всіх його проявам. Внутрішня дитина – частина нашої особистости, яка живе в кожному з нас. На сьому занятті ми заново відкриємо для себе давно забуті фарби життя, відчуємо стан цілісности та наповнености, радости, щастя та багато іншого.

Викладач: Світомира Борисова

 

17:00-18:30 - Практичне семінарське заняття в групах. «Україна чи Русь – ментально-програмуючі наслідки зміни етнонима».

Краткий опис майстер-класу: в 2088р. на науково-практичній конференції «Прикладні проблеми сучасної провінціології» мною представлений доклад «Долання провінціального менталітету як історична задача Руси-України». За останні роки, розказуючи і обдумуючи тему впевнився в серйозному впливі вищевказаних питань на світосприйняття людей, живущих в Україні.

Викладач: Громолад Простаков http://www.Vivation.Ru

19:00-20:00 – Вечеря.

20:00-23:00 - Індивідуальні духовні практики. Ярмарка Майстрів.

22:00-23:00 - Вечірня Ватра, живе спілкування, хороводи. Підготовка до свята Ярдана.

23:00-07:00 – Відпочинок.

3 січня 2012р. (14 січня 25 870р.)

07:00-08:00 - Зустріч Сонця вранішні духовні практики (інструктор Української федерації йоги: Стрельнікова Милослава). Ім`янаречення (волхв Одін Савіцький).

08:00-10:00 - Підготовка до свята Ярдана.

10:00-13:00 - Свято Ярдана. Водосвяття. Дух Сонця благословляє Воду. Освячення Води. Голодна Кутя. Купання, освячування Святою Водою домівок. Друга Свята Вечеря.

13:00-14:00 – Обід.

14:00-15:00 - Вільний час. Ярмарка Майстрів.

15:00-17:00 - Святковий концерт. Зимові Хороводи, ігри.

17:00-18:30 - Практичне семінарське заняття в групах.

19:00-20:00 - Святкова Вечеря. Другий Святий вечір.

20:00-23:00 - Вечірня Ватра, живе спілкування, хороводи. Підготовка до свята Ярдана.

23:00-07:00 – Відпочинок.

4 січня 2012р. (15 січня 25 870р.)

08:00-18:00 - Роз'їзд учасників.

 

По закінченню фестивалю також можуть відбутись за заявками учасників:

- Паломницькі маршрути і екскурсії по історичних місцях сили. (Примітка: паломницькі маршрути і екскурсії проводитимуться групами або індивідуально, тому заявку подавати завчасно!);

- Семінар-тренінг: «Використання Духовної Сили для зцілення руками», або «Духовна Сила зцілення». Викладачі: Одін і Славуня Савіцькі;

- Індивідуальні консультації;

Примітка: план фестивалю буде коригуватися.
Записан
KILLER.SG
Ветеран
*****

репутация +8/-7
Сообщений: 1104


« Ответ #1 : 10 Января 2012, 23:50:35 »

почитал и в шоке - как у свидков  иеговых темы, теже взносы...
или вы староверы ?
 чем вам Исус не подходит ?
ЗЫ по теме для предупреждения противоречий - бог одинственен для всех
зыы - кто из вас волвх ? жена или вы ? ( везде вы указываете обеих )
« Последнее редактирование: 10 Января 2012, 23:56:31 от KILLER.SG » Записан

Грамматический словарь читал, не помогаетОдін
Старожил
****

репутация +3/-9
Сообщений: 301


Одін


WWW
« Ответ #2 : 07 Марта 2012, 22:54:42 »

Да просто ми Славяни, тому і думаємо та чинимо по славянськи Зи:)))
Записан
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  


Войти

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Рейтинг@Mail.ru