«Кам'янецький часопис КлюЧ»

Автор skarlet, 27 Грудня 2011, 18:10:36

« попередня тема - наступна тема »

georg

На  конкуренцію  це  кидання  не  дуже схоже.  Скоріше на  чиїсь  особисті  образи

ЗИ.  Сайт якийсь  планується?
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

skarlet

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Kapnyxa

Цитата: georg від 29 Грудня 2011, 20:32:15
ловити лулзи з  лохів,  які  на цей   вброс  ведуться
Я тіпа повівся?  ;D
.

georg

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

sergiy-27

Й не думав, що мій пост так всерйоз буде сприйнято. Невже ще є такі, що вірять у примирення Мельниченка і Яреми!? Та ще й напередодні виборів!? Та ще й в одній газеті!? ;D
Думав, що тут аудиторія більш аналітично та політично підкована.
Переконаний, що журналісти, які пішли із «ПОДОЛЯНИНА», зуміють пояснити, що пішли не для того, аби з «одного ліжка» вскочити в інше. 

Kapnyxa

Цей форум читають й ті, що взагалі не знають про відносини Яреми і Мельниченка.
Зайшов такий, побачив Ваш пост - і завтра розповів другу, а той - ще одному.
І через місяць всенький Кам'янець вже знатиме, що нову газету купив собі Мельниченко, "під вибори".

Або так: "Ти диви, щей з Яремою помирився, от що значить вибори..."
.

KILLER.SG

а вообще было создавать такую тему - для рекламы, я  в принципе не читаю кто пишет статьи, если интересно то просто их читаю
Грамматический словарь читал, не помогает

CHUBACH

Цитата: sergiy-27 від 29 Грудня 2011, 22:28:06
Й не думав, що мій пост так всерйоз буде сприйнято. Невже ще є такі, що вірять у примирення Мельниченка і Яреми!? Та ще й напередодні виборів!? Та ще й в одній газеті!? ;D
Думав, що тут аудиторія більш аналітично та політично підкована.
Переконаний, що журналісти, які пішли із «ПОДОЛЯНИНА», зуміють пояснити, що пішли не для того, аби з «одного ліжка» вскочити в інше. 

А  по стилю Вашего письма, можна судить что и Вы Батенька журналист, хотя скорей журналистка....На кого работаем?
Что отрабатываем? Чего добиваетесь?
О Великий Дух, чей голос я слышу в ветрах,
Я прихожу к тебе, как один из множества твоих детей.
Мне нужны твоя сила и мудрость.
Сделай меня сильным не для возвышения над моим братом,
но для победы над моим величайшим врагом - cамим собой.

sergiy-27

Да, Матушка! Верно подметили. Вас не проведешь. Глаз наметан. Действительно я журналист. Точнее журналистка. Завербовали меня враги этих 8 предателей «Подолянина».   *helpme*
А врагов у них много.  *horce* Ибо предатели они. Или нет? ???

Щепка

Наверное кто-то боится, что врагов этим журналистам маловато, вот усиленно и пытаються укреплять вражьи ряды

nik?-nik!

Цитата: sergiy-27 від 30 Грудня 2011, 08:59:42
А врагов у них много.  *horce* Ибо предатели они. Или нет? ???
рыба ищет где глубже, а человек - где лучше. процесс этот бесконечен.  *umnik*
и осуждать никого мы не вправе. ибо не судите...(дальше по тексту).

Debris

Щось побільшало юзерів в цій темі з 1-2 повідомленнями за останніх два дні. Мабуть цей "Ключ" комусь вже не подобається.
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

bushold

У газет есть 3 пути финансирования:
1. Полная самоокупаемость. В газете настолько интересные материалы, что продажа ее тиража полностью покрывает расход на ее содержание.
Увы но это не то что в г. Каменец-Подольский, во всем мире сейчас не актуально. 90% печатной периодики или полностью переходят в интернет или закрываются.
2. За счет рекламы (в данном случае думаю не менее 50% площади должно быть рекламного харатера). Но, ее ж еще надо продать. А кто в данном случае этим будет заниматься? Журналисты? Я уж не говорю о катострофической динамике рекламного бизнеса в нашем городе.
3. Целевое финансирование. Я так понял, на начальном этапе финасироваться будет самими журналистами. Надолго ли хватит сбережений. Значит прийдтся искать спонсора :(

Итог. Первые пару-тройку выходов, возможно, будет независимая каменецкая пресса, а потом либо путь №3 либо закрываться.
Горькая правда жизни. Не видать нам объективной прессы.

Debris

А може вона і не потрібна, об'єктивна преса? Ну навіщо вона, якщо значення слова "об'єктивний" розуміють не більше 10% населення міста?
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Graf

Цитата: bushold від 30 Грудня 2011, 12:52:19
1. Полная самоокупаемость. В газете настолько интересные материалы, что продажа ее тиража полностью покрывает расход на ее содержание.
Увы но это не то что в г. Каменец-Подольский, во всем мире сейчас не актуально. 90% печатной периодики или полностью переходят в интернет или закрываются.

Спонсором может быть громада. Делите людей на фокус группы. Программа и Барахолка может окупать месную газету.

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

bushold

Мы уже переходим в другую плоскоть - НУЖНА или НЕ НУЖНА. Я просто хочу сказать, что данный проэкт возможен лишь в случае спонсорского финансирования. Но спонсор может быть и таким, который не будет влиять на суть материалов. Хотя конечно в это слабо вериться

skarlet

Цитата: bushold від 30 Грудня 2011, 12:52:19
2. За счет рекламы (в данном случае думаю не менее 50% площади должно быть рекламного харатера). Но, ее ж еще надо продать. А кто в данном случае этим будет заниматься? Журналисты? Я уж не говорю о катострофической динамике рекламного бизнеса в нашем городе.
3. Целевое финансирование. Я так понял, на начальном этапе финасироваться будет самими журналистами. Надолго ли хватит сбережений. Значит прийдтся искать спонсора :(
Итог. Первые пару-тройку выходов, возможно, будет независимая каменецкая пресса, а потом либо путь №3 либо закрываться.
Горькая правда жизни. Не видать нам объективной прессы.

Висновок не правильний. Ви вірно зрозуміли, що спочатку газета фінансуватися буде самим колективом. Але надалі розраховуємо на варіанти 1 і 2 в комплексі.

Уха

Skarlet , яка планується початкова ціна номеру?

skarlet

soti

Брысь

та сколько б не был - писать будут те же люди, что и раньше (репутацыю ж нипрапйош, да, Щепка?) - теже статьи про иваниванычей. Выше где-то говорили, что мол, развернутца и ка-ак дадут маршем по бездорожью! - хачу видеть безжальну критику и серьёзную аналитику происходящего в городе.
как думаете - будет??
Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.

soti

ага! :) саме так, як вони це робили в Подолянині. Їм же там, як вони самі казали, таким нев***енно нєзалєжним, там ніхто не робив цензури. А продовж років були лише одні панегірики на захист власть і гроші імущих.

skarlet

Цитата: soti від 30 Грудня 2011, 15:31:49
а тираж? яким буде початковий тираж?
Маєте відношення до розповсюдження преси? Інакше чому Вас це так цікавить?  ;)

skarlet

Цитата: soti від 30 Грудня 2011, 17:15:49
ага! :) саме так, як вони це робили в Подолянині. Їм же там, як вони самі казали, таким нев***енно нєзалєжним, там ніхто не робив цензури. А продовж років були лише одні панегірики на захист власть і гроші імущих.

Звідки знаєте? Працюєте в "Подолянині"?  ;)

skarlet

Цитата: Брысь від 30 Грудня 2011, 16:13:30
та сколько б не был - писать будут те же люди, что и раньше (репутацыю ж нипрапйош, да, Щепка?) - теже статьи про иваниванычей. Выше где-то говорили, что мол, развернутца и ка-ак дадут маршем по бездорожью! - хачу видеть безжальну критику и серьёзную аналитику происходящего в городе.
как думаете - будет??

Буде. І аналітика, і обгрунтована критика, і теми, актуальні для кам'янчан.

Graf

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

skarlet

soti

Цитата: skarlet від 30 Грудня 2011, 17:31:55
Цитата: soti від 30 Грудня 2011, 17:15:49

Звідки знаєте? Працюєте в "Подолянині"?  ;)

ны. просто не хочу виявитись таким же лохом як всі, хто вірив, що Подолянин - незалежна газета :) :) Ще й яка залежна - від бабла в осовному. А вам, мабуть, просто відмовились платити стільки гонорарів, у скільки  ви себе оцінили. Бо в Подолянині кошти на друк і гонорари зароблялися на оголошеннях - от вам і пояснили, що ваша робота не варта тих папірців, яких ви хотіли мати більше.
Ви так звикли в Подолянині - продовжите й надалі саме так. від себе не втечеш

bushold

Цитата: skarlet від 30 Грудня 2011, 15:15:42
Висновок не правильний. Ви вірно зрозуміли, що спочатку газета фінансуватися буде самим колективом. Але надалі розраховуємо на варіанти 1 і 2 в комплексі.

Це утопія, і дуже прикро, що ви цього не розумієте. Якщо ви розраховуєте на 1 і 2 варіант в комплексі, то з цього і треба починати нову газету.
Підрахувавши тільки кількість журналістів, що утворили газету (їхню з/п та вартість накладу навіть у 1000 шт.) отримується досить суттєва сума за один вихід.
Зрозумійте, "Подолянин" -  це кам'янецький бренд. За рахунок цього не вони шукають рекламодавця, а рекламодавецьи їх. Хоча за останній рік навіть у них кількість рекламодавців зменшилася як мінімум у 2 рази.
Ви вважаєте, що рекламодавець попре до вас сам? :)

Доречі цікаве питання, а на який РЕАЛЬНИЙ наклад ви розраховуєте?

nik?-nik!

Цитата: soti від 30 Грудня 2011, 19:23:47
Ви так звикли в Подолянині - продовжите й надалі саме так. від себе не втечеш
Ви провидець чи абалдєнний знавець життя  ???