Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Июня 2019, 03:48:13
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  9 травня в Львові
Страниц: 1 ... 14 15 [16] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: 9 травня в Львові  (Прочитано 47475 раз)
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #450 : 19 Июня 2011, 18:23:53 »

Ну ,та й добре  Улыбка
А тепер логічно  fucking та "посадити на кол" недорозвинених ініціаторів цього "закону"

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #451 : 19 Июня 2011, 18:28:38 »

А також засунути шток від червоного прапора в дупу усім хто підтримував НЕКОНСТИТУЦІЙНІ ЗАКОНИ!!!!!!!
 fucking і дуже моцно...
P.S. Ато понаїздили тут.....
« Последнее редактирование: 19 Июня 2011, 18:30:16 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #452 : 19 Июня 2011, 18:39:55 »

панове, тіко не пхайте їм того штока в дупи, бо вони тіко цього і чекають, щоб кайф зловити! жжошь, сцуко, я в истерике
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #453 : 22 Июня 2011, 15:25:32 »

Львівська влада вивісила білборди "Комунізм = Нацизм"

У мерії зазначили, що львів’яни однаково постраждали як від нацистського, так і комуністичного режимів під час Другої світової війни.

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #454 : 12 Октября 2011, 17:57:19 »

Ось не хтів, знову ж таки, писати щось у цій темі, але хочеться дещо сказати.
В вас скільки рідні заморили голодом з 32-го?
Родичі вивезені до Сибиру є? Скільки?
Що ви писали на питання "Кто із родствєнніков бил в плєну?" в анкеті?
Скільки ваших родичів затримало НКВД в період до 41-го року? Скільки з них розстріляли на місці?
А скільки ваших?

Відкрию маленький секрет, сражалися тому що дали гвинтівку і поставили в умови - або ми тебе зараз або вперед! Ветерани сражалися тому що треба було ВИЖИВАТИ. А за звільнення землі та за майбутнє воювали політруки, комісари ну і крємльовське керівництво.
На війні немає місця пафосу "За Родіну!".
Я добре знаю одну людину, це чоловік якому 86(!) років, він працюючий пенсіонер, доктор технічних наук, професор, дуже поважна людина, відома своєю працею далеко за межі України. Зараз я розкажу те, що почув від нього особисто.
Коли його село під час війни було окуповане німцями, він був, тоді маленький хлопчина був зв"язним з партизанським загоном, під Києвом. Його батька "здав" поліцай, наш, "українець", ні за що, не подобався він йому, батька просто закатували. В його хаті знаходився партизанський арсенал, і в один день німці говорять: "Усім в кого є будь-яка зброя, наказано її добровільно здати, за це нічого не буде, а потім буде обшук і якщо в когось щось знайдеться - одразу ж повісимо". Уявіть хлопчину у такій ситуацій. І він не сказав, а побіг додому і почав ретельніше приховувати зброю накриваючи її сіном. Зброю не знайшли. І вона дуже допогла партизанам ,коли село звільняли. В людини сльози виступають на обличчі, коли він це розповідає. І це лише одна маленька історія. Доречі, ця людина щирий українець, спілкується лише на чистій українській мові, ненавидить яника і всіх йому подібних, називаючи їх "донецькою мафією", робить зауваження молодшим йому за віком людям, коли вони спілкуються з ним російською (доречі живе він у Києві).
Так от, я би дуже хотів, щоб ви оцю свою репліку сказали йому в обличчя. Чи вистачило би вам сміливості.
Ви можете писати що "расєя"-гавно, що нас принижували, про біди які принесла "Красна ярмія"...але ви не маєте ніякого права писати про те що ці люди воювали не за свій край і не за своїх близьких та рідних.
Я згоден з тим, що таке було в штрафбатах. Але не лийте бруд на основну масу людей яка пройшла такий важкий шлях.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #455 : 12 Октября 2011, 18:13:02 »

Ви вважаєте, що батькові тра було видати за арсенал, допомогу партизанам мішок зерна, та ящик шоколаду?
Його здав його ворог!!!! А батько мав бути обережніший!!! Підпільщик блін.....

І це ще невідомо на якому боці була правда!
 І ще...А Ви не подумали шо цей проХфесор міг заробити СРСРовсі часи пару балів для себе за допомогою цієї розповіді?
« Последнее редактирование: 12 Октября 2011, 18:20:46 от GROMOZEKA » Записан

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #456 : 12 Октября 2011, 18:25:02 »

Уважніше читайте пости.
Батько постраждав ні за що, просто він не подобався поліцаю. Історія з арсеналом була вже без батька.
Прохфесор...Я бажаю вам досягти хоча б  половини того чого досягла ця людина.
На рахунок балів, все що внього є це посвідчення (я не пам"ятаю як воно точно звучить) про те що він був партизаном і дитина війни.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #457 : 12 Октября 2011, 18:29:44 »

І він навіть не бав членом КПРС?

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #458 : 12 Октября 2011, 19:03:55 »

удалено цитирование предыдущего сообщения
предупреждение

хоча б за щось вхопитись, да? Подмигивающий
ну, якщо чесно не знаю, знаю лише що не дуже солодко йому було в iнститутi i в аспiрантурi спочатку, тому що знаходився на окупованiй територiï.
« Последнее редактирование: 12 Октября 2011, 19:35:56 от Kapnyxa » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #459 : 01 Декабря 2011, 15:49:27 »

так...тему оживити)))

* 1305622301_comics-b.jpg (47.53 Кб, 600x439 - просмотрено 164 раз.)

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #460 : 09 Июня 2012, 15:37:10 »

І ще раз про георгієвську стрічку.
Не знаю, може вже викладали, не бачив.
Дуже раджу переглянути.

"Георгиевская ленточка", Игорь Растеряев.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #461 : 09 Июня 2012, 17:23:02 »

Заплутався. Ви проти тих хто паплюжить "пам"ять" носінням стрічки на дупі чи проти самої стрічки?
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #462 : 09 Июня 2012, 18:47:00 »

тіпа так..

* 28633_s640x480_1.jpg (70.51 Кб, 525x401 - просмотрено 155 раз.)

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #463 : 09 Июня 2012, 19:12:41 »

тіпа як?)
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #464 : 09 Июня 2012, 20:41:34 »

Доречі  -  ніхто  не  задумувався  -  чому  саме  -  Георгієвська  Стрічка?Непонимающий?
Можна  трошки  копнути... 
Орден  .георгія  Победоносного  заснувала  Катерина  друга.  Він  мав  відповідну  стрічку. 
За  радянського  часу  орден  було  відмінено  ,  але  стрічка  залишилась  вона  додавалась  до  ордену  слави  ,  і  отримала  нову  назву  -  гвардійська. 
Але  корні  георгієвської  символіки  сягають набагато  глибше  часу  катерини  другої.  В  народній  свідомості  образ  Георгія  Побєдонорсця  асоціюється  з  образом  воїна  -  змієборця  Георгія  Победоносца   а  також  - Юра  -  Хорса  -  Ярили  з  супротивником  ,  який  у  поєдинку  приймає  різні  іпостасії  -  змія  ,  дракона  ,  вовка  , і  сягає  архаїчних  дохристиянських  часів.   
Отже  -  Георгіївська   Стрічка  пов"язує  всі  епохи  , часи  і  народи... 
Хоча  - якщо  вже  з  цієї  точки  зору  дивитись  -  то  -  свастику  можна  знайти  на  бубнах  монгольських  шаманів  ,  вишиваних  рубашках  сибіряків  -  старовірів,  українських  рушниках  ,  і  звичайно  на  німецькому  прапорі..... 
Це  все  я  до  того-  як  -  хоч  троха  знаєш  історію  Георгієвської  стрічки  -  нею  капці  замість  шнурків  в"язати  не  будеш... 

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #465 : 09 Июня 2012, 23:43:32 »

Заплутався. Ви проти тих хто паплюжить "пам"ять" носінням стрічки на дупі чи проти самої стрічки?
Для мене ця стрічка - частина військової нагороди.
Носіння стрічки не маючи на це права (99.9% випадків) - це злочин.
Особи, яким спало на думку використовувати частину військової нагороди в якості... я навіть не знаю як це назвати... Напевне серед них були й ті хто керувався благими намірами, думав про дух Перемоги, про виховання покоління, про розголос в суспільстві. А на виході... на виході завуальований піар, використання сабжу політиками, панками і всіма всіма всіма...

Да в СНД до цих пір (67 років пройшло!) не можуть в'їхати, що це за день. Відношення "Як ми їх затащілі!!!" або "Ми перемогли!" замість "В цей день закінчився кровавий махач...".
І таке і в Кам'янці, і в Москві.

Дивіться, дивіться цей кліп, слухайте слова, думайте, а потім спробуйте пафосно вигукнути "Ми перемогли!".

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #466 : 10 Июня 2012, 00:22:46 »

Не розумію і все)
Дивіться, дивіться цей кліп, слухайте слова, думайте, а потім спробуйте пафосно вигукнути "Ми перемогли!".
Опускаюсь до примітиву: текст пісні говорить про те, що в часи війни "мать сгребала крошки" и "дети питались столярным клеем", а теперешня деградована молодь (і не тільки) не розуміє все це і носить стрічку лише "потому что прикольно и повод выпить"? Згоден є таке і такі, але це не більшість і показаник (на мою думку), просто дратує.
Тепер на рахунок
...спробуйте пафосно вигукнути "Ми перемогли!".
А що, перемога не принесла покращення? За те що береш воду не втому місці перестали розтрілювати і т.д.
Ну не "ми", а діди та прадіди.

Да в СНД до цих пір (67 років пройшло!) не можуть в'їхати, що це за день.
Ага, скажіть це білорусам... де ник-ник?)

"Кровавий махач" - згоден 100%. Тільки різниця одна, ви все вперто говорите, що винна і та й інша сторона, що як би саме собою говорить про те, що Союз хотів війни(!), я ж кажу, що уся вина лежить на Німечинні.
Інколи методи Союзу зашкалюють жорстокістю, є таке, і це нікому не приносить радості і ніхто нікого не виправдує, але, всеж таки, не можна відмахнутися від того, народ(!) згуртувався і здобув перемогу. 

Про злочин носіння стрічки, ну це, вибачте, просто смішно.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #467 : 10 Июня 2012, 00:36:29 »

...я ж кажу, що уся вина лежить на Німечинні...
Спілкування припиняю.

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #468 : 10 Июня 2012, 00:49:10 »

для мене це частина кольору якою можна **** українців....при  тому тра одягти цю **** на різних баранів, які навіть не знають для   якийт такий Побєдітілів  вони це носять..( спитайте хочаб рік початку війни)
Маю здоров'я, маю бажанння....почисчю рило любому! АЛІЛУЯ! Папа п'є!

Мат. Попередження.
« Последнее редактирование: 10 Июня 2012, 19:07:16 от Kapnyxa » Записан

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #469 : 10 Июня 2012, 08:51:42 »

Спілкування припиняю.
Ну, ну, чого так різко?) Хоч би речення про те, що тут не вірно! Можливо я помиляюсь) Я ні зким не конфронтую, просто не розумію ваших позицій (крім громозєки, звичайно,
....почисчю рило любому! АЛІЛУЯ! Папа п'є!
, тут все зрозуміло), особливо заплутався після вашого відношення до кліпу.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #470 : 10 Июня 2012, 20:35:30 »

Копну  глибше ,  щоб  не  було  ніяких  запитань.... 
цитата
В некоторых случаях Георгиевская лента использовалась как аналог соответствующей награды — ордена Св. Георгия, Знака отличия Военного ордена и Георгиевского креста.
Це  в  царській  імперії

В  наградних  системах  білих  армій
цитата
После упразднения наградной системы Российской Республики Георгиевская лента продолжала использоваться в наградных системах Белых армий. В частности, она использовалась на почётной награде Добровольческой армии — знаке «За Ледяной поход» и награде Восточного фронта, знаке "За великий Сибирский поход".

В  СССР
цитата
В наградной системе СССР лента послужила прототипом орденской ленты, называемой «Гвардейская лента». Гвардейская лента использовалась при оформлении колодки ордена Славы и медали «За победу над Германией». Кроме того, изображение гвардейской ленты размещалось на знамёнах гвардейских объединений, соединений и частей (кораблей).

В  пострадянській  Росії  знову  повернулись  від  гвардійської  ,  до  георгієвської  назви  символіки. 

Про корні  Георгієвської  символіки  я  писав  трорхи  раніше.. 
Отже  -  уявимо  реакцію  сучасників  ,  які  носили  георгієвську  символіку на  знаменах  , як  нагороду  за  бойові  звитяги - якби вони  побачили  як  використовується  ця  символіка  зараз....
Коли  якась  річ  використовується не  по  призначенню  ,  вона  втрачає  свій  первинний  зміст.

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #471 : 10 Июня 2012, 20:59:07 »

Не розумію і все)
Тільки різниця одна, ви все вперто говорите, що винна і та й інша сторона, що як би саме собою говорить про те, що Союз хотів війни(!), я ж кажу, що уся вина лежить на Німечинні.
Інколи методи Союзу зашкалюють жорстокістю, є таке, і це нікому не приносить радості і ніхто нікого не виправдує, але, всеж таки, не можна відмахнутися від того, народ(!) згуртувався і здобув перемогу. 
Взагалі-то секретний протокол до Пакту Молотова-Ріббентропа давно вже не секретний http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%8F_%D0%A1%D0%A0%D0%A1%D0%A0_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8_%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%89%D1%96
Офіційна назва в радянській історіографії [4]— Визвольний похід Червоної Армії у Західну Україну й Західну Білорусь 1939 року.
Нині офіційна історіографія Російської Федерації називає ці дії введенням радянських військ у Західну Україну і Західну Білорусію у ході війни Німеччини з Великобританією і Францією, що почалась

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #472 : 22 Июля 2012, 16:49:14 »

Попалося на очі:
Зовсім недавно виповнилося 70 років від дня однієї з найбільш прикрих і ганебних подій Великої Вітчизняної війни. 4 липня 1942 року було передано по радіо й опубліковано в пресі повідомлення Радянського Інформбюро «250 днів героїчної оборони Севастополя». Розпочиналося воно так: «За наказом Верховного командування Червоної армії 3 липня радянські війська залишили місто Севастополь…».
Інформативна стаття
 http://dt.ua/SOCIETY/pokinutiy_garnizon-105004.html

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Страниц: 1 ... 14 15 [16] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти