Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
22 Сентября 2019, 11:06:56
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Компьютеры и интернет
| | |-+  Вибір ноутбука в місті.
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Вибір ноутбука в місті.  (Прочитано 2798 раз)
армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« : 15 Февраля 2012, 15:03:43 »

Потрібен ноутбук,15-17 дюймів.
Порадьте магазин в місті де краще купляти,а то в буках я плаваю,звик до стаціонарного компа.але виникла потреба в переносному.
Ігровий треба,тобто не з інтегрованим,а нормальним відео
ну і само собою  з усіма офісними можливостями,бюджет 5000грн.
Хто розбирається хай порадить фірму і магазин,в онлайні влом купляти,гарантіїї то нема.
Попередньо визначився на соні або асері..
Будь ласка підкажіть деталі.
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #1 : 15 Февраля 2012, 16:17:14 »

Дивишся тут http://rozetka.com.ua/ru/products/procategory/102/index.html знаходиш потрібну модель, читаєш відгуки, переписуєш на листочок назву моделі (кожну букву), всі параметри і йдеш з цим листочком по магазинах. Де буде дешевше - там бери. Найдешевше може бути в Діонісі, але в інших пробуй торгуватися -> Діавест, 911, Кластер Смеющийся Все одно на ноуті вони мають по 200 грн, як мінімум.
« Последнее редактирование: 15 Февраля 2012, 16:18:37 от Дмитрик » Записан

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #2 : 15 Февраля 2012, 17:18:25 »

...потім їдеш знову в "Кластер" і кажеш, що бачив цю модель в 911 або "Діавесті" дешевше на 70 грн (тільки переконайся щоб моделі були справді однакові!).
"Кластер" рве майку на грудях і продає тобі ноут за собівартістю Подмигивающий.
Профіт!

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #3 : 15 Февраля 2012, 18:44:17 »

А кінцевому користувачу яка різниця? Ноут то той самий.

армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« Ответ #4 : 15 Февраля 2012, 18:47:08 »

Дмитрик,що таке розетка і що таке хотлайн я знаю,хотілось би реальних порад по моделях.
Ось асер наприклад пропонує демократичну ціну за непогану збірку,а соні вже  з такою конфою потрібно реально переплатити,так от і питання просте-варто зекономити і взяти асер,чи переплатити і взяти соні?
Ось таку модель вподобав
http://hotline.ua/computer-noutbuki-netbuki/acer-aspire-5560g-8354g75mnbb-lxrqp0c007/,по соні в таку ціну не має нічого подібного.
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #5 : 15 Февраля 2012, 18:55:02 »

За ці гроші більш сподобалися Дели і Леново. Там хоть І3 на санді бріджі. А амд з 1.5 ГГц...

армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« Ответ #6 : 15 Февраля 2012, 19:02:06 »

ну там квад взагалі то, з нових амдешок,вроді непоганий мобільний проц...
хоча можна подібне найти і по айтретьому чи пятому..
Мені знайомі торгівці рекомендували соні і асер,говорят що леново проблемні буки,а от по деллу нічого не знаю,скинь ссилку по деллу,що тобі сподобався,я гляну.
Соні відпадає,там щось вменяїме коштує більше 6штук,це занадто для такої іграшки як ноут.
Тільки що перелопатив хотлайн,немає за таку ціну асера  на сандібрідж з нормальною відяхою,тільки амд.
« Последнее редактирование: 15 Февраля 2012, 19:07:16 от армия норвегия » Записан
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #7 : 15 Февраля 2012, 19:43:06 »

http://rozetka.com.ua/lenovo_ldeapad_v570_59_312233/p186942/
http://rozetka.com.ua/dell_inspiron_n5110_210_35880blk/p195439/
http://rozetka.com.ua/fujitsu_lifebook_ah531_vfy_ah531mrtq5ru_black/p189620/
http://rozetka.com.ua/fujitsu_lifebook_ah531_ah531mrtr5ru/p192800/
Шось типу цього. І проц більш-менш, і відео не сама остання.
Знайомий взяв схожий делл, тільки там параметри чуть слабші, но корпус той самий, давненько вже брав.
Вони чим прикольні - бо сбалансовані, і стоїть саме необхідне. Йдуть без віндовса ліцензійного. Та й за "якість" не переплачуєш.

Но хз, почитай про ці нові АМДешки чотирьох-ядерні. Може й краще. Та й відео там новіше.

армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« Ответ #8 : 15 Февраля 2012, 20:02:34 »

ок,я гляну зараз. а по амдешках А серії вже читав,там 1,5 ггц в цих квадах базова частота,тобто він може і працювати на 2,4 ггц з Turbo Core , але вчисту програє ай 5.
р.с.глянув твої лінки..
вроді і непогані моделі,але там джифорс слабенький 525,значить буду завтра шукати асер...
не має нічого побідного по ціні з таким відео...дякую,розібрався.
« Последнее редактирование: 15 Февраля 2012, 20:09:34 от армия норвегия » Записан
vitart
vitaliyartstudio.blogspot.com
Ветеран

репутация +7/-6

Живи и радуйся!

« Ответ #9 : 15 Февраля 2012, 20:45:21 »

Хорошо, что есть Кластер!!! Улыбка
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #10 : 15 Февраля 2012, 21:26:25 »

А ви саме головне не зрозуміли. Я ж написав як купити оптимально для ПОКУПЦЯ Подмигивающий.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« Ответ #11 : 15 Февраля 2012, 22:25:17 »

Оптимально для покупця купити якісний товар,а торгуватись за лишніх 50 гривень це моветон.
Колись купив в Хмелі 9600ГТ,4 роки назад це було досить непогане відео,притому купив зразу 4 карточки,фірма інно 3д,зекономив Подмигивающий взяв задешево на складі,хоча планував гігабайт брати,виграв на різниці між фірмами сто баксів,але через кілька місяців карточки посипались,то память сдохла,то термопаста посохла...от і зекономив Подмигивающий
Намучився з гарантіями,даром гроші в хмель тільки виїздив.
Тепер золоте правило-краще дорожче і надійніше,і тут на місці брати,а не шукати дешовку в Хмельницьку..всякий мотлох типа інно 3д і пауер колору.
Скупий платить двічі-вічна істина Подмигивающий
« Последнее редактирование: 15 Февраля 2012, 22:26:31 от армия норвегия » Записан
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #12 : 15 Февраля 2012, 22:40:49 »

Тут трошки не те. Ноут це вже готова збірка, а місцеві магазини як кур,єри - в Києві на складі беруть, доставляють в Кам,янець, вам з наваром продають. І байдуже, чи ти візьмеш свій асер в 911, кластері, діонісі тощо - термопаста там одна й та сама, нанесена в Китаї.
А 50 грн - це 5 літрів бензину  Смеющийся

армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« Ответ #13 : 15 Февраля 2012, 22:52:54 »

І байдуже, чи ти візьмеш свій асер в 911, кластері, діонісі тощо - термопаста там одна й та сама, нанесена в Китаї.
А 50 грн - це 5 літрів бензину  Смеющийся
-ок,вговорив,піду в техносервіс або флеш Улыбка
Планктону теж потрібно 50 гривень на бензин,і їсти всі хотять,головне щоб працюва і не ламався,за це готовий переплатити,тобто хтось з"сть лишній бутерброд з ікрою на ці 50грн,а мій ноут буде бездоганно працювати. Смеющийся
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #14 : 15 Февраля 2012, 23:15:09 »

головне щоб працюва і не ламався... ...за це готовий переплатити... ...а мій ноут буде бездоганно працювати...

убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену

Завдяки таким як ти, в місті й з,являються нові магазини   типу техносервіса, флеша, фокстрота.  убей сибя ап стену

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #15 : 15 Февраля 2012, 23:24:09 »

армия норвегия, уверяю вас, к концу третей страницы обсуждений у вас отпадет охота покупать хоть какой-нибудь ноут.
DW
Старожил

репутация +13/-0

« Ответ #16 : 16 Февраля 2012, 09:41:06 »

головне щоб працюва і не ламався... ...за це готовий переплатити... ...а мій ноут буде бездоганно працювати...

убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену

Завдяки таким як ти, в місті й з,являються нові магазини   типу техносервіса, флеша, фокстрота.  убей сибя ап стену
А что плохого что появляются , главное чтобы толковые были продавцы (которые не будут продавать что попало). А насчет техноса можно сказать что он еще появился , когда не было  диавеста и 911 и кластера и т.д.
А насчет ноутов могу сказать , магазину чтоб имел нормальный заработок надо продавать от 30шт в месяц с той наценкой какая сейчас стоит. По большей части ноутбуки в магазинах стоят для ассортимента , а не для заработка.
армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« Ответ #17 : 16 Февраля 2012, 17:35:00 »

армия норвегия, уверяю вас, к концу третей страницы обсуждений у вас отпадет охота покупать хоть какой-нибудь ноут.все під контролем Улыбкадмитрик палить в селі дідову грубку,
попутно тут зриває покрови з камянецьких компових бариг,причому доволі вдало,видно дійсно діма постарався з мережею і зараз в селах є хороший інтернет,навіть  з юсбішних модемів Улыбка
А ноут я вже вибрав,потреби в темі вже немає,пропоную гарно пофлудити на предмет потрібності  чи непотрібності переплатити 50 грн,але уже без мене,дмитрик розрулить темку Улыбка
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #18 : 16 Февраля 2012, 19:07:34 »

Рота закрий, нах ти вобше создавав цю тему. І чи я в місті, чи в селі, тебе не колише. Біжи в свій флеш і не єпи нікому моск.

армия норвегия
Постоялец

репутация +9/-1

« Ответ #19 : 16 Февраля 2012, 19:15:41 »

більше жару і сайлів дмитро,і груба горить і смайли тут оці не помішають убей сибя ап стену
районні реднеки в дії Улыбка
гарний батхерт до речі,зашкварився ти,аж модем юсбішний перегрівся.
Ноут вже дома стоїть,так що слабак ти,дядька троллити Улыбка
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти