Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
04 Августа 2020, 17:46:01
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Поздравлялки
| | |-+  совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1] 2 3 4  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: совєцьке свято 8го березня!! НЕ ображайте ук&  (Прочитано 11386 раз)
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« : 07 Марта 2012, 21:39:40 »

Дай нашим людям вихідний,  вони будуть все святкувати.

Якби на офіційному рівну відмінили 8 березня і зробили звичайним днем а ввели вихідний день, наприклад, на День матері 8го травня, через років 5 може 10 про совдепівське "свято" ніхто би і не згадав!!! Але в такому разі  зрозуміло б що було пояснити своїй дитині
« Последнее редактирование: 07 Марта 2012, 21:55:43 от Stalex » Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Dokka
Старожил
****

репутация +5/-2
Сообщений: 274« Ответ #1 : 07 Марта 2012, 21:42:38 »

Тобто ти дружину вітати не будеш?)))))))))))
Записан
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« Ответ #2 : 07 Марта 2012, 21:49:11 »

звісно що не буду, так як не має з чим, і вона сама це добре розуміє!

але я обов'язково привітаю  дружину, мати, бабусю із Днем матері!!!
------

День матері

У другу неділю травня, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють щиру подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.


 Кажуть, що великі люди не народжуються  – їх вирощують матері. Все це факти, які тільки підтверджують, що впродовж тисячоліть, незважаючи на всі лихоліття, жінка-мати є вічним джерелом невичерпної любові та берегинею національних традицій.

 У день вшанування матерів варто зупинити на мить шалений ритм життя і задуматися, чи не забули ми раптом про свою найдорожчу у світі людину. Тому що це день пам'яті про матерів цілого світу, коли віддається належне їхній праці і безкорисливій жертві задля блага своїх дітей.
 
 
Вперше організувала День Матері американка із Філадельфії Анна Джарвіч у 1910 році. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині. Серед української громади День Матері вперше влаштував Союз українок Канади в 1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. Ініціатором урочистостей була редактор тижневика «Жіноча доля» Олена Кисилевська. Відтоді в другу неділю травня День Матері відзначали дуже широко. З 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій, зокрема Союзу українок, свято Матері повернулось в Україну.

 Жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку. Для українців образ Матері триєдиний. Любов до рідної неньки переросла у глибоку пошану до Матері Божої, яка завжди була покровителькою українців, та невгасиму палку любов, що втілювалася у вічній боротьбі, до Матері-Батьківщини.

 Любов матері... Що може бути сокровенніше? Жінка-мати  – лаконічно, але водночас так багато... У нас підсвідомо живе довіра до неї, ми знаємо, що мати не відвернеться від своєї дитини, її любов сильніша за буденні образи. Ніхто так, як вона, не здатен відчути і зрозуміти зранену душу. Її серце щемить, коли дитині погано, вона співпереживає з нею, уміє поспівчувати. Уявляєте, який безмір любови в жінки, яка є Матір'ю для усіх нас!

 Так, коли проблеми гнітять розум, ми з дитячою щирістю хочемо відгородити себе від них, прибігши під покров Пресвятої Діви Марії. Це невипадково. Помираючи на хресті, Ісус заповів улюбленому апостолові Івану опікуватися Марією, сказавши: „Сину, ось мати твоя", а до Марії: „Жінко, ось син твій". Тим самим віддав їй під опіку кожного з нас. Вона, будучи Матір'ю Божого Сина, стала небесною опікункою для усіх людей.

 „Потіха заплаканих, скривджених заступниця, бурями гнаних пристань, немічних покров, хворих відвідання, жезл старости  – Мати Бога нашого. Тому то ми до Тебе прибігаємо, визволи від усяких негод рабів Твоїх". Такі величні гимни співають Марії не тільки у травні, але й упродовж року ми не забуваємо про Неї.


 Богородиця посідає чільне місце в релігійній свідомості українців. Це пов'язано з ментальністю та суспільним ладом. В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Представники сильної статі нашого народу просили підмоги в небесної Матері. Ще в давні часи князі благали її про заступництво, віддавали честь і хвалу Марії за перемогу в битвах. Богородиця стала опікункою лицарів українського духу  – козацтва. А День Української Повстанської Армії і Українського Війська, який відзначають 14 жовтня, засвідчує, яка важлива для нас її ласка. Жити під її покровом бажав кожен.


 Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина  – рідна матір. Саме від неї залежить релігійне виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі. Історія України дуже жорстока і кривава. Було чимало таких моментів, що, здавалося, українська нація може зникнути з лиця землі. Але не менше ця земля славиться національними героями, яким ми завдячуємо своєю незалежністю. У вихованні справжніх патріотів велика роль відводиться матері, яка завжди боролася за духовне збереження своїх дітей, щоб вони були свідомими українцями, пам'ятали свою національну спадщину і походження та виростали на користь своєї держави.


 Для прикладу, батьки Бандерів зуміли навчити і виховати своїх дітей, прищепити їм любов до Бога й України. Мати Степана Бандери Мирослава, з дому Глодзинська, була донькою священика. Дитинство Степан провів у домі своїх батьків І дідів, виростаючи в атмосфері українського патріотизму та живих національно-культурних, політичних і суспільних зацікавлень. Із самого дитинства він був свідком відродження Української держави. Його батьки мали велику бібліотеку. Часто в домі бували активні учасники національного і політичного життя Галичини. Дядьки Бандери по матері були відомими в Галичині постатями, Павло Глодзинський  – один із засновників „Маслосоюзу" і „Сільського господаря", а Яро-слав Веселовський  – посол до Віденського парламенту. Брати Степана Бандери теж займалися політичною діяльністю, були активними діячами ОУН і всі загинули за Україну. Сестри поневірялися по засланнях, таборах, але незламно стояли за правду, навіть тоді, коли їм пропонували повернутися в Україну ціною зради свого брата Степана.


 На долю української матері випало чимало болючих випробувань, але вона завжди знаходила силу і мужність їх зносити, бо вірила в опіку Божої Матері і мала надію, що здійсниться бажання багатьох поколінь  – відродиться незалежна Україна. Упродовж віків українська мати попри всі нещастя і страждання зуміла передати своїм дітям любов до всього рідного.
« Последнее редактирование: 07 Марта 2012, 21:56:28 от Stalex » Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« Ответ #3 : 07 Марта 2012, 22:13:47 »

Прочитай перед тим, як „привітати” дорогу тобі людину! Історія виникнення „ свята ”  8   Березня
 
  Існує дві історії походження " свята ":
 
Перша історія:
 

Рішення про щорічне святкування жіночого дня було прийнято в 1910 році на Другій міжнародній конференції соціалісток в Копенгагені.
 
Коріння  свята , яке так приховувала совєтська пропаганда - маніфестації феміністок, основну масу з яких складали повії.
 

У 1895 році,  8   березня , повії Чикаго вийшли на демонстрацію з вимогою виплатити матросам зарплату. В останніх просто  не  було грошей, щоб розплатитися із представницями найдавнішої професії. Через рік,  8   березня , 1896 році, те ж саме відбулося в Нью-Йорку.
 

В наступні роки демонстрації жінок часто приурочувалися цьому дню. Так,  8   березня  1908 року в Нью-Йорку 15 000 жінок вийшли на демонстрацію, вимагаючи підвищення зарплатні та надання виборчого права. Для закріплення традиції, рішенням Соціалістичної партії США (28 лютого 1909) і Соціалістичного Інтернаціоналу (1910, Копенгаген, з ініціативи німецької революціонерки Клари Цеткін) день  8   березня  було проголошено Міжнародним жіночим днем.
 

Це стало причиною для проголошення дати  8   березня  Міжнародним жіночим днем в СРСР. Суть  свята  полягала в тому, щоб акцентувати увагу на особливому місці жінки в боротьбі за „щасливе комуністичне завтра”, виділивши для неї аж цілий день. Совєтська влада забезпечила цю рівність тим, що дала жінці в руки лопату, відбійний молоток, посадила на трактори – зробивши з неї тяглову робочу силу, відібравши від жінки традиційну функцію – берегині сімейного затишку, жіночність, материнське щастя, одним словом – забрали те, що було даровано їй Богом.


Латвійський сейм відмовився офіційно визнати день  8   березня  святковою датою. Депутати парламенту вважають, що „в цьому  святі  відчувається подих комуністичних привидів – Клари Цеткін та Рози Люксембург”.
 


Друга історія:
 
Пурім або Гамана - жидівське національне  свято  припадає на 23 лютого, за старим стилем це  8   березня . Це  не  є релігійне  свято  (про це, до речі, говориться і в «Єврейській енциклопедії»). Це  свято  знищення усіх ворогів іудеїв. Перський цар, дозволив євреям «винищити, убити всіх сильних у народі, що у ворожнечі з ними, дітей і дружин, і маєтки їхні розграбувати» (Книга Есфірі,  8  -11). І два дні, за підтримки царських вояків, «іудеї били усіх ворогів своїх, і винищували, і діяли з ворогами по своїй волі» (Книга Есфірі,  8  -11).  Тоді загинуло 75 тиcяч "ворогів народу", це як зараз напевне 20 міліонів, а день погромів і убивств став «веселим  святом  Пурим». Це – єдине  свято  у євреїв, коли дозволяється євреям напитися до такого стану, щоб вони  не  могли відрізнити обличчя ворога від обличчя друга. По-друге, Оману - першому заступнику царя - за те, що він хотів знищити євреїв, відрізали вуха. На  свято  печуть трикутні пиріжки з маком, які називаються «вуха Омана». І всі із задоволенням їх їдять.
 

Комуністка, німецька юдейка Клара Цеткін 1910 р. на конференції жінок-соціалісток у Копенгагені (Данія) запропонувала відзначати  8   березня  як день жінки, її підтримала німецько-польська юдейка комуністка Роза Люксембург. Конференція проголосила  8   березня  міжнародним жіночим днем. Але це  свято   не  прижилося в світі. Його святкували, крім Ізраїлю, тільки в Московській імперії.
 
Відзначення цього жіночого дня, що, як правило, припадає на Великий піст, часто супроводжуються гучними пиятиками та забавами, чим порушуються норми християнської етики і зневажаються релігійні традиції християн.
 
Цивілізований світ на знак поваги й любові до жінок щороку у другу неділю травня відзначає День Матері — після Великодніх  свят , в час розквіту весни й наближення сонячного літа.
 
Оскільки  український  народ у своїй основі є християнським і належить до сім’ї європейських народів, нав’язане силоміць  свято   8   березня  є чужим для нас.

Нам годиться відзначати справді міжнародне  свято  — День Матері
« Последнее редактирование: 07 Марта 2012, 22:15:52 от Stalex » Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Serega36
Ветеран
*****

репутация +26/-2
Сообщений: 2207


Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!


« Ответ #4 : 07 Марта 2012, 22:18:24 »

Возьми это скажи на базаре всем бабам.
Не знаю, успеешь ли убежать?
Записан

Се аз воздам!
Dexter Morgan
Старожил
****

репутация +3/-4
Сообщений: 284


Ради большого выиграша в малом можно и проиграть!


« Ответ #5 : 07 Марта 2012, 22:20:17 »

Я б взагалі половину свят позливав ( ой Боже вже тільки танки в голові:) ) повикидав, а то в нас такий народ, що тільки чекає свята, щоб напитися!
Записан
Serega36
Ветеран
*****

репутация +26/-2
Сообщений: 2207


Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!


« Ответ #6 : 07 Марта 2012, 22:23:19 »

Будь лучше в танке )
Записан

Се аз воздам!
Elena
Ветеран
*****

репутация +38/-39
Сообщений: 3278« Ответ #7 : 07 Марта 2012, 22:26:54 »

И сломай рацию!!!
Записан
Dexter Morgan
Старожил
****

репутация +3/-4
Сообщений: 284


Ради большого выиграша в малом можно и проиграть!


« Ответ #8 : 07 Марта 2012, 22:32:50 »

Повертаюсь декілька днів назад з навчання додому дивлюсь знайомий дядько іде в дві дороги)
Питаю, що з Вами?
Каже:
-сусідка казала, що свято сьогодні,) яке свято питаю? ме, бе та впав бл* *-я)))))))
Записан
Serega36
Ветеран
*****

репутация +26/-2
Сообщений: 2207


Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!


« Ответ #9 : 07 Марта 2012, 22:36:41 »

ты б его поднял и в танчики с ним!)))
Записан

Се аз воздам!
Dexter Morgan
Старожил
****

репутация +3/-4
Сообщений: 284


Ради большого выиграша в малом можно и проиграть!


« Ответ #10 : 07 Марта 2012, 22:41:40 »

удалено цитирование предыдущего сообщения.
бан 3 дня


Та ти просто Петросян, танчики твій коньок, гайда ще щось ляпн*?
« Последнее редактирование: 09 Марта 2012, 01:20:29 от Kapnyxa » Записан
GROMOZEKA
Ветеран
*****

репутация +123/-36
Сообщений: 3166


В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.


« Ответ #11 : 07 Марта 2012, 22:45:37 »

Завтра свято жінок! А Ви гамнюки найшли час.........і тему!
Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Dexter Morgan
Старожил
****

репутация +3/-4
Сообщений: 284


Ради большого выиграша в малом можно и проиграть!


« Ответ #12 : 07 Марта 2012, 22:50:34 »

Завтра свято жінок! А Ви гамнюки найшли час.........і тему!
)
бан 5 дней
« Последнее редактирование: 09 Марта 2012, 01:21:01 от Kapnyxa » Записан
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« Ответ #13 : 07 Марта 2012, 23:44:37 »

Завтра свято жінок! А Ви гамнюки найшли час.........і тему!

ще раз нагадаю:

.....
Коріння  свята , яке так приховувала совєтська пропаганда - маніфестації феміністок, основну масу з яких складали повії
....

а взагалі цікаві люди які  в понеділок йдуть ходою з смолоскипом і шанують Шухевича а через пару днів святкують свята совецької система з якою ця людина воювала.... Ви би вже визначилися чи що...
Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Йосип Барода
Ветеран
*****

репутация +22/-0
Сообщений: 1541« Ответ #14 : 08 Марта 2012, 00:42:11 »

основну масу з яких складали повії

Как будто что-то плохое
Записан
DW
Старожил
****

репутация +13/-0
Сообщений: 319« Ответ #15 : 08 Марта 2012, 00:46:29 »

я тоже против 8 марта каждый год думаешь что купить жене Смеющийся в подарок . Stalex  есть предложение проверить всех членов партии Свобода празднуют они или нет 8 марта , и кто будет замечен в идолопоклонению исключить из партии  Подмигивающий "Ненька Украї" , могу одного сдать  Улыбка
Записан
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран
*****

репутация +70/-7
Сообщений: 3634« Ответ #16 : 08 Марта 2012, 09:24:13 »

а я, щирою українською напишу наступне - пацани "свободівці", не перегинайте палицю, бо ви реально відштовхнете від себе купу симпатиків.
бачу, ви робите ті ж помилки, що й ваш однопартієць щодо кндидатки від України на Евробачення. убей сибя ап стену
помилки, які вам будуть дорого коштувати.
 
Записан
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран
*****

репутация +70/-7
Сообщений: 3634« Ответ #17 : 08 Марта 2012, 09:26:08 »

Я б взагалі половину свят позливав ( ой Боже вже тільки танки в голові:) ) повикидав, а то в нас такий народ, що тільки чекає свята, щоб напитися!
для цього Вам тра трошки напружитись та стати президентом країни. все в Ваших руках, шановний.
Записан
Zemljak
Старожил
****

репутация +6/-9
Сообщений: 387« Ответ #18 : 08 Марта 2012, 09:41:00 »

Свобода все більше нагадує більшовиків,все намагається заборонити те ,що вважає аморальним. Комуністи теж знищували все,що їм не подобалось ,насаждаючи свої ідеали.А людей ,з поглядами яких не мирились запихали в гулаги авбо взагалі  позбавляли життя.Мабуть вважали себе єдиними ідеалами.Але більшовики перед цим  зробили переворот і були при владі..А свободівцям її ще треба добитись.Очевидно головний козир - проведення ритуалів.Лише одне незрозуміло,чому така ненависть  до проституток?Вони що не люди, чи  це якесь якесь  нове явище.Ще було б зрозуміло , коли б боролись з політиками-проститутками.Але на них мінімум уваги,зате непокоїть єдиний день в році для жінок.Не туди енергію витрачаєте ,краще б замінили слово"свобода" іншим більш відповідним  вашій діяльності.
Записан
Svetka
Пользователь
**

репутация +3/-1
Сообщений: 71


« Ответ #19 : 08 Марта 2012, 09:51:28 »

Да какая разница когда, кем и по какому поводу был придуман этот праздник или кто-нибудь поздравляя своих женщин или они принимая поздравления вспоминает о том, что праздник совдеповский и введен коммунистами... По-моему, хорошая традиция поздравлять женщин в начале весны, причем абсолютно всех, вне зависимости от того являются они матерями или еще нет, или же вообще никогда матерями не станут...
Не стоит впадать в крайности.
Записан
X.A.M.
Ветеран
*****

репутация +16/-2
Сообщений: 769


Хам гнездится исключительно в отверженных странах


« Ответ #20 : 08 Марта 2012, 09:55:54 » Смеющийся Смеющийся Смеющийся
МЫ ВАС ЛЮБИМ!!!!
Записан
dedushka_Ho
Ветеран
*****

репутация +51/-3
Сообщений: 1977« Ответ #21 : 08 Марта 2012, 10:18:06 »

Админ, убей тему!
Записан
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран
*****

репутация +70/-7
Сообщений: 3634« Ответ #22 : 08 Марта 2012, 10:47:59 »

Не стоит впадать в крайности.
clap-1 
вот на этом можна и остановиться.  Подмигивающий
Записан
Horus
Ветеран
*****

репутация +50/-7
Сообщений: 1025« Ответ #23 : 08 Марта 2012, 12:06:10 »

Ні, хочу ще послухати як Stalex заспіває:
БАХЫТ-КОМПОТ 8 МАРТА
http://www.youtube.com/watch?v=YeR766PCOAM
А Фаріон зробить телевізійну заяву
http://www.youtube.com/watch?v=bXfHtsaOiPs

З святом дорогі жінки!
Записан

Sol lucet omnibus
Serega36
Ветеран
*****

репутация +26/-2
Сообщений: 2207


Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!


« Ответ #24 : 08 Марта 2012, 14:37:32 »

Поздравляю всех женщин  с праздником весны!
Всем любви и счастья и...яхту с миллионером )
ВСЕХ ЛЮБЛЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Записан

Се аз воздам!
bogdansal
Ветеран
*****

репутация +11/-53
Сообщений: 746


« Ответ #25 : 08 Марта 2012, 16:54:33 »

   Дорогие женщины, лучшая половина форума, поздравляю вас с Восьмым марта!
Пусть праздничное весеннее настроение не покидает вас. Спасибо за счастье, вдохновение, нежные улыбки, тепло и уют, которые вы нам дарите.

P.S. А для особливо свідомих - проводьте свої паради не в цей Міжнародний жіночий день.
Записан
Xen
Ветеран
*****

репутация +69/-11
Сообщений: 1715


Ктулху вас всех зохаваит.


« Ответ #26 : 08 Марта 2012, 17:12:19 »

Поздравления с 8 марта попали в мировые тренды Twitter

Це для Stalex, з його прицуцоватою Фаріон, по якій Скаржинці плачуть...
Весь світ знає про це свято, і поздоровляють один одного, а тут нє, совєцьке, заборонити негайно.
Записан

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« Ответ #27 : 08 Марта 2012, 18:56:43 »

Совки та ви бухайте 8го березня хоть за так званий жіночий день хоть за день молоді в Замбії або день султана в Малайзії то ваш вибір, але це ніяким чином не перепише історію і зробить це свято українським а не пережитком бувшої окупації.

А ще обов’язково відмітьте що Вам кожного року необхідно відсвяткувати і побухати в такі свята як:

23 февраля - День Советской Армии и Военно-морского флота СССР
8 марта - Международный женский день
1 и 2 мая - День международной солидарности трудящихся
9 мая - День Победы
22 апреля – День рождение Ленина
7 октября - День Конституции СССР
7 и 8 ноября - День Великой Октябрьской социалистической революции
21 декабря – День рождение Сталина

Бухайте , куріть це ваша справа, а ми націоналісти не будемо вживати алкоголю, курити і будемо виховувати своїх дітей на українських святах і героях!Весь світ знає про це свято, і поздоровляють один одного......


Ну далеко не весь світ а в основному республіки бувшого СССР і ще декілька відсталих країн!!


Навіть прикольно з боку спостерігати за цією масовою істерією, це «свято» явно  подобається людям які продають квіти на базарі, там як в мурашнику сьогодні…
« Последнее редактирование: 08 Марта 2012, 19:16:57 от Stalex » Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
GROMOZEKA
Ветеран
*****

репутация +123/-36
Сообщений: 3166


В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.


« Ответ #28 : 08 Марта 2012, 19:30:09 »

Бухайте , куріть це ваша справа, а ми націоналісти не будемо вживати алкоголю, курити і будемо виховувати своїх дітей на українських святах і героях!


За себе відповідай!   Ми націоналісти...    хочеш образити...тобі це вдалося! Ну щож...якшо я, за те , що привітав
свою маму з 8 березня, став людиною іншого сорту.....Мені така СВОБОДА не потрібна! Або ж ти звідти чухнеш! Ти знав яку реацію визвуть твої пости, ми про це розмовляли.  А ображати себе я не дозволю!
« Последнее редактирование: 08 Марта 2012, 19:51:35 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Xen
Ветеран
*****

репутация +69/-11
Сообщений: 1715


Ктулху вас всех зохаваит.


« Ответ #29 : 08 Марта 2012, 19:57:56 »


Весь світ знає про це свято, і поздоровляють один одного......


Ну далеко не весь світ а в основному республіки бувшого СССР і ще декілька відсталих країн!!Для танкістів я ссилку навів, включи твітер і подивись, а потім патякай.
Записан

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Страниц: [1] 2 3 4  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  


Войти

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Рейтинг@Mail.ru