Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
29 Ноября 2020, 22:36:55
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Ювенальна юстиція: допомога чи розправа?
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Ювенальна юстиція: допомога чи розправа?  (Прочитано 4911 раз)
Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« : 15 Марта 2012, 14:10:47 »

Пропоную обговорення теми щодо впровадження в Україні ювенальної юстиції. Час від часу буду викладати відомі випадки неправомірного відбору дітей в Україні, знущання над дітьми органами опіки.

Випадок у Криму.
http://sovest.dnepro.org/2012/4473.html
Записан

Serega36
Ветеран
*****

репутация +26/-2
Сообщений: 2218


Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!


« Ответ #1 : 15 Марта 2012, 14:21:01 »

А в чем суть проблемы? 
...а то слова больно умные.
Записан

Се аз воздам!
Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #2 : 15 Марта 2012, 14:49:13 »

Кортко тут
http://dp.ric.ua/index.php?newsid=483734
А взагалі то дивіться док. фильм «Стена». Ювенальная юстиция.
Хоча він, як на мене не ідеальний, але основну суть про ЮЮ розкриває, історія питання, практика у світі ітд.
Записан

Serega36
Ветеран
*****

репутация +26/-2
Сообщений: 2218


Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!


« Ответ #3 : 15 Марта 2012, 17:38:46 »

пункт 9 правил.
запрещено  размещение ссылок без обязательного цитирования содержимого
Записан

Се аз воздам!
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран
*****

репутация +70/-7
Сообщений: 3634« Ответ #4 : 15 Марта 2012, 18:54:11 »

прочитав. повне гуано. в сенсі ця модна юстиція. втопку!
 stop
Записан
Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #5 : 15 Марта 2012, 20:02:17 »

Ювенальна юстиція - річ дуже слизька і спірна, в наших реаліях - однозначно більше шкоди, ніж користі. Але вона від нас ще далеко, а мене непокоять інші крайнощі. Оце випадково попала на очі передача місцевого телебачення, де розхвалюють нову електронну систему контролю за учнями в школі. Пригадуєте тему про електронний щоденник? то це не тільки щоденник, а й повний практично контроль: вхід-вихід, смс-повідомлення...Тюрма якась, а не школа dead
Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран
*****

репутация +70/-7
Сообщений: 3634« Ответ #6 : 15 Марта 2012, 21:12:43 »

я не віддам свою дитину в таку школу.
Записан
Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #7 : 16 Марта 2012, 09:57:07 »

Була така фішка, тобто спроба ввести у 15 школі. Внепланові батьківські збори, тема наперед стала відома, мені попалисися такі матеріали про ці турнікети та про їх господарів:
«В нашу школу приходил садо-мазо-педофил. Турникеты для детишек он зачем-то подарил». Це було в Одесі
Цитировать
В эфире телеканала «Круг» технический директор украинского филиала компании Артём Иренков рассказал, что американская корпорация выделила «Интел секьюрити» грант в 700 тысяч долларов для бесплатной установки контрольно-пропускных комплексов во всех школах города. Ученикам нужно лишь приобрести электронную карточку («электронный паспорт ученика») за 48 грн.

Те саме у Горлівці
Внимание! Аферисты атакуют школы. Сейчас под прицелом Горловка

Підготовив дружину як вести себе на зборах. На попередніх переговорах з батьками більшість була проти, а на зборах всі щоб не мати головної болі дали згоду на збір даних дітей. Вчитилі самі боялися сказати батькам що можна не давати згоду, їм поступила команда. На незручні питання вчителька опускала очі. Короче, пожежна безпека не забезпечена, сервер ні держава ні школа не контролює, цим займається частна фірма, дані про успішність, про час входу і виходу дитини легко можуть попасти  злочинцям, батькам у школу прохід закритий, вчитильку треба викликати. І до речі - це все безкоштовно. На пропозицію безкоштовно поміняти вікна, глибоке мовчання. Вчитилі самі незадоволені, але мовчать, тому що бояться директора, роботодавця. Це зрозуміло. Ну що робити, пишимо заяву про відмову, але таку щоб директор задумався, паралельно веду переговори з спілкою дисентників у Горловці, у них були документи від СБУ на цю фірму. Пока директор у відряджені, вчителі побачили що ми цим питанням зайнялися серьйозно, на умовах анонімності здають нам деяку інформацію. Безкоштовно тому що директор фірми якоби бувший камянчанин з 16 школи, перевірка показала що ні, директора немає, сроки за які би мали дати відповідь тим хлопцям проходять, вони звонять заступникам, щоб взнати як рішили батьки на зборах, вимагають поспішати ну інший "культурний" тиск. Приїзджає директор, секретар передає зареєстровані заяви, згідно закону"Про звернення"  він має дати відповідь. Викладені аргументи і попередження про порушення законодавства змусили його радитися з інтернетом і з юристами, ті підтвердили неззаконість всіх тих дій. Визиває всіх відказників, дякує за звернення його уваги на це все, по його словам, він незнав того всього, і ще дещо розповів про тих хлопців, але незнав як відмовити, а тепер на основі цих заяв, і про невідповідність цієї системи з законами з легкою душою відправив тих хлопців подальше. До речі у 6 школі директриса погрожувала випусникам не видати свідоцтва, якщо ті відмовляться. Там правда відказників було більше, бо не безплатно, якщо не помиляюся 200 грн з носа. Отаке. Потім захотіли ел.щоденик, директор викликав нас, мол чи ми не будем проти. Відповіли: ми особисто приймати участь у цьому проекті не будемо, якщо діти будуть безперешкодно проходити у школу, громадскість збирати не будемо, нехай кожний батько вирішує сам за себе, подобається? будь-ласка. Наскільки я знаю, щось там почали гратися у цю гру, да і все заглохло. У вчителів не має заботи як тільки всі оцінки заносити у інтернет у неробочий час.
Записан

Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #8 : 16 Марта 2012, 10:02:18 »

Можливо,  кому коли пригодиться заява

Директору......................
батьків учня .... класу
.............................
.............................
Заява
Відмовляємося від надання персональних даних про нашу дитину для створення електронної бази даних навчального закладу  з метою запровадження системи типу «Безпечна школа», компанії «Смарсі». Причиною відмови слугує те, що конфіденційна інформація, яку створює дана система у вигляді СМС- повідомлень та опублікування в мережі інтернет, а саме: а) інформація про факт і час входу і виходу з навчального закладу дитини; б) інформація про успішність у навчанні, та інша може стати доступною третій стороні і бути використаною  в злочинних цілях, або в інших цілях,  які порушують конституційні права дитини. Термін «Електронний паспорт учня» відсутній в законодавчих актах України, і являється комерційним проектом даної компанії, а значить не є обов’язковим  для учнів. Дана відмова цілком відповідає нормам діючого законодавства, а саме:
Закон України «Про інформацію»
ст.11 п.2 «Не  допускаються  збирання,  зберігання,  використання  та поширення конфіденційної інформації про особу без її  згоди...   До конфіденційної  інформації  про  фізичну особу належать,  зокрема, дані про  її  ...,  освіту,  ...  а  також  адреса,  дата  і  місце
народження

Закон України «Про захист персональних даних»
ст.6 п.6 «Не  допускається  обробка  даних  про фізичну особу без її згоди...»
ст.8 п.1 «Особисті  немайнові  права  на  персональні дані,  які має кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними».
ст.11 п.1 «Підставами  виникнення  права на використання персональних даних є  згода  суб'єкта  персональних  даних на обробку його персональних  даних»

Просимо також забезпечити вільний прохід через турнікети, які використовує дана система, нашій дитині та його законним представникам (батька та матері) до навчального закладу на протязі всього навчального процесу. Ставимо Вас також до відома , що у випадку перешкоджання вільного проходу дитини до навчального закладу під час навчального процесу, тягне за собою порушення конституційних прав нашої дитини на освіту, а саме
Конституція України
ст.53 Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

Рішення Конституційного Суду України від 04.03.2004 № 5-рп/2004:
Доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту ... означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;

Відповідно до згаданих у заяві положень українського законодавства залишаємо за собою право звернутися до суду за фактом спроб порушення прав нашої дитини.
Записан

Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #9 : 16 Марта 2012, 10:40:09 »

Ювенальна юстиція - річ дуже слизька і спірна, в наших реаліях - однозначно більше шкоди, ніж користі. Але вона від нас ще далеко
Та не далеко, випадок же у Криму вам показав, можу ще підкинути, але ж ви мене потім будете звинувачувати у фобіях, як у темі про щеплення  Подмигивающий
http://society.lb.ua/education/2011/04/05/91240_pochemu_ukraintsi_boyatsya_yuvenalno.html

У Дунаївцях чув про випадок, незнаю пока чим це там закінчилося, але ще зовсім недавно то було, у цьому році. Дитина з багатодітної сімьї, позвонила на телефон який був вказаний на якомусь борді на випадок насилля. Щось там мама заставила робити. Соцслужба моментально зреагувала, наслідуючий день всі діти були забрані, і наскільки мені відомо, вирішується питання про залишення батьківських прав, сім"я благополучна, віруюча, якої конфесії, незнаю.
Пока функції ЮЮ, або як зараз вона називається "Кримінальна міліція у справах неповнолітніх" покладена на органи опіки, але розвернутися у повну силу не можуть так як законодавство не готове.

Очередной шаг внедрения ювенальной юстиции сделан. Президент подписал “Концепцію розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні”. Напомним что первоначальное название этой Концепции было “о внедрении ювенальной юстиции” и только под нажимом общественности название изменили. Но не изменили суть.
« Последнее редактирование: 16 Марта 2012, 10:42:52 от Ruslan_V » Записан

Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #10 : 16 Марта 2012, 12:01:23 »

Цитировать
Але вона від нас ще далеко
Да простять мені форумчани за копіпаст, но діти -то святе.  Дуже дякую.

Кіровоградська обл.
9 апреля в дом священника Димитрия ворвались трое неизвестных (один был в милицейской форме). Не показав удостоверений, пришли изымать младшего ребенка. На естественный отказ отца отдать ребенка начали выламывать руки (батюшка не может поднять руку до сих пор), поварили на пол, надели наручники, навалились так что он не мог дышать, повредили грудную клетку.  Позже, при снятии побоев констатировали головную боль и тошноту, что скорее всего говорит о сотрясении мозга.  “Гости” вели себя по-зверски, переступали через связанного священника, не обращая внимание на других перепуганных и кричащих от ужаса детей.

Продовження історії
Ребенка с матерью привезли в реанимационное отделение. Дежурный врач в реанимационном отделении сказала, что ребенок здоров и непонятно зачем его привезли (слова были сказаны при свидетелях, но теперь этот врач вряд ли повторит сказанное). Естественно это нигде не зафиксировали. Зато зафиксировали слова педиатра, что никаких отклонений кроме потери веса у ребенка не было.

Многие спросят. А при чем тут ювенальная юстиция? Ответ следующий:


Чергова ситуація і знову там же
31 мая в Светловодске был очередной суд над семьей Бугуновых. Пока шел суд наша выездная команда познакомилась с очередными жертвами Светловодской Опекунской Рады. Эти дети сидели перед входом в помещение суда. Примечательно, что суд находится в здании бывшего детского садика - теперь здесь детей не растят, а отбирают. Дети терпеливо ждали заседания суда, на котором их маму должны были лишить родительских прав.

Закінчення цих історій тут

« Последнее редактирование: 16 Марта 2012, 12:03:35 от Ruslan_V » Записан

nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран
*****

репутация +70/-7
Сообщений: 3634« Ответ #11 : 16 Марта 2012, 12:46:54 »

і чого Сєрєбряков емігрував?  убей сибя ап стену
Записан
Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #12 : 16 Марта 2012, 21:57:26 »

 Я думаю, заява  Руслана може пригодитися...
У ШКОЛУ - ЗА ПЕРЕПУСТКАМИ
Нещодавно міськуправління освіти та науки (начальник Світлана СТАРЧЕНКО) уклало договір із київською фірмою «Смарсі» щодо реалізації в Кам’янці-Подільському проекту «Безпека та інновації навчальним закладам». Суть її полягає у встановленні контролю за відвідуванням школи учнями, обміні цією інформацією з батьками, обліку, контролі та аналізі успішності дітей тощо.
 ....
Як зазначила Світлана СТАРЧЕНКО, ця програма в місті буде реалізована за рахунок меценатства нашого земляка Юрія ФУРМАНА, котрий бере на себе фінансування встановлення обладнання. 
Подолянин
Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран
*****

репутация +70/-7
Сообщений: 3634« Ответ #13 : 16 Марта 2012, 22:14:53 »

я згадую шкільні роки, зокрема старші класи, як найчудовішу пору свого життя.
чи будуть цю пору так само згадувати нинішні і майбутні старшокласники?... iloveyou 
Записан
bogdansal
Ветеран
*****

репутация +11/-53
Сообщений: 746


« Ответ #14 : 16 Марта 2012, 22:53:20 »

   Если органы опеки забирают ребенка — что делать?

http://www.pravmir.ru/chto-delat-esli-organy-opeki-otbirayut-rebenka/

   Усыновление детей и разборка их на органы. Торговля человеческими органами - вот что нас ожидает! И не важно чей пример мы повторим.
Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран
*****

репутация +78/-17
Сообщений: 3866« Ответ #15 : 16 Марта 2012, 22:59:03 »

ПЕПСИ увеличит свою прибыль!!!
Записан

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
bogdansal
Ветеран
*****

репутация +11/-53
Сообщений: 746


« Ответ #16 : 16 Марта 2012, 23:05:08 »

   Graf, ты как всегда не в тему, тупим?  убей сибя ап стену  ювенальная юстиция и ПЕПСИ, рукоблудие мучит?
Записан
Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #17 : 19 Апреля 2012, 13:59:26 »

Події і сама стаття хоча і 2010 року але думаю актуальна і сьогодні.

Серийные самоубийства матерей в Полтавской области - плоды ювенальной юстиции на Украине.

"У Юлии сначала забрали старшего 7-ми летнего Максима. Сразу же Юлия пошла за ним в соц.службу, взяла с собою младшую дочь (она никогда не оставляла детей одних дома). Когда она вошла в кабинет на на нее сразу набросились и стали отнимать полуторагодовалую дочь. Она хотела вырваться и убежать, но ей стали угрожать что если не отдаст ребенка, то приедут и заберут с нарядом милиции. Что бы не напугать и не поранить ребенка отдала дочь. Документов ей не дали. Вышла с соц.службы без детей."

Читати далі
Записан

Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #18 : 24 Апреля 2012, 11:32:29 »

Тігіпко набере ще 12 тисяч соцпрацівників, щоб... лякати батьків
В цьому році ми вводимо додатково 12 тисяч соціальних працівників, крім тих 4600, що є сьогодні, які будуть займатися проблемами захисту прав дітей", - розповів він.
За словами Тігіпка, при кожній селищній раді з'явиться соціально уповноважений у справах дітей.
"На ньому буде певне навантаження, і його завдання - попередити проблеми, які виникають у дітей. Не допустити до сирітства, оскільки сьогодні 10 тисяч дітей щорічно стають сиротами (7 тисяч з них сироти при живих батьках). Тому що починаються проблеми - когось треба вилікувати від алкоголізму, когось  Показывает язык налякати, що заберемо дітей, комусь роботу дати. Ми цього не встигаємо робити", - сказав Тігіпко.
Записан

Debris
Ветеран
*****

репутация +65/-11
Сообщений: 2331


Mountain's Alone


« Ответ #19 : 24 Апреля 2012, 13:37:00 »

  Graf, ты как всегда не в тему, тупим?  убей сибя ап стену  ювенальная юстиция и ПЕПСИ, рукоблудие мучит?
Це ти тупішь.
Мається на увазі, що при виробництві "Пепсі" бажали використовувати компоненти чоловічих ембріонів. Це в загальному. Була тема на форумі.

2 Руслан_5. Якщо в людини просто так забрали дітей, і вона (ця людина) не зробила нічого щоб їх повернути - така її доля. Все, не має про що говорити.
Не достойна тобто. Бо інстинкт відтворення і виховання дітей найсильніший, сильніший за самозбереження. Якщо навіть такий потужний механізм змогли "розтоптати", залякати, то що це була за людина? Або алкоголічка, в якої він придушений розпиттям спиртного, або ... ну навіть не знаю. Ну я справді не знаю, як треба залякати людину щоб забрати в неї ВСІХ дітей.
Да буває, гине одна і щоб "охолодити" бажання розібратися, погрожують з натяком на іншу дитину. Таких випадків є багато, мабуть хтось з форумчан стикався особисто.
Але коли ВСІХ?!
« Последнее редактирование: 24 Апреля 2012, 13:44:16 от Debris » Записан

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #20 : 24 Апреля 2012, 14:00:35 »

Ти ж повинен розуміти, що з нашими чиновниками з нашою корупцією, з  економічним  станом більшості родин надавати багато влади, а тим більше по відношенню до дітей це дуже не6езпечно. Чи у нас на Україні не було продажу малюків новонароджених за кордон?

А на рахунок цього
Цитировать
Не достойна тобто. Бо інстинкт відтворення і виховання дітей найсильніший, сильніший за самозбереження. Якщо навіть такий потужний механізм змогли "розтоптати", залякати, то що це була за людина?

Ми ж не в джунглях живемо. Коли тебе це торкається можна багато про що помріяти, як би поступив у випадку чого, а як до діла. То не все так просто, люди привикають жити мирно, а ось поводитися агресивно, по-інстикту, не всі ми зараз зможемо. Як ти, доречі, ставишся щоб у випадку чого у когось з камянчан, стати на захист, хоча б юридичний, не кажу вже про фізичний. Чим зможуть помогти ВО "Свобода", які позиції вона займає з цього питання?   
Записан

Debris
Ветеран
*****

репутация +65/-11
Сообщений: 2331


Mountain's Alone


« Ответ #21 : 24 Апреля 2012, 14:36:48 »

Інстинкт на то і інстинкт, щоб злітав наліт цивілізованості в екстремальних ситуаціях.
Це ж діти, твої діти, а не "гарантійний" телевізор куплений в галімому магазині.
Як до діла, то нехай воно мене ніколи не торкається.

А які можуть бути позиції? На бігборді написано ""Свобода" захищає українців".
Питання про ювенальну юстицію?
Записан

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #22 : 24 Апреля 2012, 15:25:18 »

Цитировать
Питання про ювенальну юстицію?
Так.
Цитировать
А які можуть бути позиції? На бігборді написано ""Свобода" захищає українців".
Добре, прийму до уваги. Хоча по такому питанню можна було б і "Свободі" конкретніше висказуватися. Але мабудь політика діло тонке, не можно. Якби ви конкретно заявили про недопустимість такого явища, дослідили б конкретні випадки, стали б на допомогу постраждалим. І людям, особливо одиноким жінкам, допомога, і ювенали б трохи боялися, ну а на вас  би люди звернули увагу. Хоча діло Лозинського пам"ятаю +1, але нічого більш такого, неполітичного характеру.
Записан

SanSanuch
Постоялец
***

репутация +6/-3
Сообщений: 126« Ответ #23 : 24 Апреля 2012, 15:33:09 »

Чув що християнські конфесії у місті збираються мітингувати проти ювінальної юстиції і гендеру. Особливо активні у цьому Католики (РКЦ). Може хтось знає більше???
Записан
Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #24 : 31 Мая 2012, 12:03:13 »

Ювенальную юстицию в Болгарии пытаются ввести под кодовым названием «Закон о детях», причём в Болгарии уже существует «Закон о защите детей», защищающий детей, которым угрожает опасность. Тогда как проект «Закон о детях» распространяется на всех детей, без исключения. Эта игра с названиями неслучайна. СМИ да и сами люди постоянно путаются, называя один закон именем другого.

Проект «Закон о детях» фактически представляет серьёзную опасность именно для детей и совсем правомерно может быть назван Новым законопроектом против детей и вот почему.

Во-первых, законодатель не предусматривает смыслового разграничения между детьми под угрозой опасности и остальными детьми, в результате чего, все дети и все родители попадают под действие этого закона. Кроме того, государство посредством запугивания, хочет позволить себе «обучать» родителей, как быть родителями и наказывать их не только за их действия, но и за намерения.

Во-вторых, роль родителей по отношению к детям сводится к биологической функции – вводится такое понятие, как биологические родители, а также к выполнению ряда обязанностей. Родители, согласно проекту закона, не имеют никаких прав, а дети получают права, к которым их детское сознание просто не готово и не может быть готово, ввиду своей незрелости. Например, дети получают право оспаривать каждое (под каждым имеется в виду буквально каждое) решение родителей, путём подачи жалобы в социальные службы (органы опеки). При этом последствия для родителей от подобной жалобы могут варьироваться от сравнительно безобидного личного контакта с психологами и социальными работниками, которые рассмотрят родителей под лупой и выдадут им обязательные предписания, до изъятия ребёнка из семьи.

В-третьих, в Болгарии узаконивается потихоньку введённая ранее практика анонимных доносов, согласно которой уже не будет никаких преград для немедленного изъятия детей (в течении 24-х часов, согласно проекту закона) из семейной среды под предлогом поступившего анонимного доноса об угрожающей ребёнку серьёзной опасности. Другими словами, ребёнка могут отнять без объяснений, без суда и даже без знания родителей. Чтобы вернуть ребёнка, родители должны доказать в суде свою невиновность. Именно тут болгары теряют своё конституционное право на презумпцию невиновности.

Полностью

А ось це особливий перл

"Для того, чтобы настроить население Болгарии на позитивное отношение к введению обязательного сексуального обучения детей с 5-летнего возраста, согласно законопроекту о детях была проделана следующая работа. Вероятно, в подарок к международному женскому дню 8-е Марта, который как мы уже знаем, имеет совсем другой смысл, 7 марта 2012 г. болгарские СМИ «выпустили на сцену джина из бутылки» – «веселого пениса» Кънчо, который учится одевать презерватив. К этому дню все болгарские СМИ специально подготовили репортажи с учениками школ и учителями. Все новости вещали о Кънчо. 7-го марта 2012 г. вся Болгария дружно обсуждала Кънчо"
« Последнее редактирование: 31 Мая 2012, 12:05:44 от Ruslan_V » Записан

Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #25 : 31 Мая 2012, 12:09:08 »

Тоталитарный менталитет еще присутствует во многих социальных формациях Болгарии, которая с 2007 года является членом Евросоюза. Это особенно проявляется в законодательной политике страны, которая, к сожалению, направлена против семьи.

В ноябре прошлого года Министерство труда и социальной политики, а также управление по защите детей, предложили черновой вариант нового “Закона о детях”. Инициаторы этого закона во время публичных обсуждений не скрывали своего негативного отношения к “патриархальной семье”. “У родителей должны быть только обязанности – никакого диктаторства по отношению к детям”, – заявляют они.

В народе, однако, ощущается сильное противодействие подобным нововведениям. Его называют “коммунистическим”, “фашистским” и “национал-социалистическим”. Государство стремится получить власть над детьми большую, чем их родители. И эти свои попытки оно маскирует “заботой о правах детей”. Таким образом, государство будет “воспитывать” детей согласно своей идеологии, легко и “законно” устраняя влияние родителей.

Ниже перечислены наиболее тревожные моменты в “Законе о детях”.

• Религиозная свобода не касается сферы воспитания детей. У государства появляется юридический рычаг помешать родителям “вовлекать их детей в религиозную активность”.

• Законопроект утверждает практическую монополию на образование. Большие штрафы и другие наказания ожидают тех родителей, которые не будут отдавать детей в государственные школы.

• Детям с пяти лет будут преподавать “сексуальное воспитание”.

• Наказуемо всякое насилие над детьми. Причем понятие “насилие” трактуется очень широко. Например, “причинение любой боли и страдания” (физическое наказание, таким образом, полностью исключается), “психологическое насилие” (жесткий разговор, недооценка), “другие виды насилия” (здесь вообще безграничное поле для воображения). Если возникли разногласия между родителями и детьми, ребенок может позвонить в социальную службу, и в семью придет эксперт для “устранения конфликта” (сдается мне, что этим экспертам проще будет поселиться в семьях, иначе им придется выезжать туда десять раз на день).

И напоследок “замечательное” высказывание представителя от ЮНИСЕФ в Болгарии: “Мы не против семьи. Но мы хотим вручить детей тем родителями, которые действительно могут их воспитывать”. А кто “может” или “не может” – решать, конечно, государству.

Виктор Костов.
Записан

Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #26 : 31 Мая 2012, 18:25:02 »

Хотіло б ся побачити той закон своїми очима, аби не вийшло так, як із підручником з основ здоров'я.
 І в мене запитання: а хто такі руси, котрих згадують в статті?
Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Ruslan_V
Старожил
****

репутация +3/-3
Сообщений: 321« Ответ #27 : 05 Июня 2012, 14:13:05 »

Хотіло б ся побачити той закон своїми очима, аби не вийшло так, як із підручником з основ здоров'я.
У статті є посилання на проект закону
http://sacp.government.bg/media/cms_page_media/298/PROEKT_%20ZAKON%20ZA%20DETETO.doc

А про підручники. Ви перевірили сьогоднішні, а стаття за 2009 рік була, може у тому причина
« Последнее редактирование: 05 Июня 2012, 14:17:49 от Ruslan_V » Записан

Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  


Войти

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Рейтинг@Mail.ru