Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
22 Октября 2019, 00:09:45
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Великдень чи Пасха
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 7 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Великдень чи Пасха  (Прочитано 18584 раз)
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #30 : 01 Апреля 2012, 20:28:49 »

Кого тут только нет!
Вот какой у нас классный форум! clap-1

Се аз воздам!
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

- дело рук самих утопающих!

« Ответ #31 : 01 Апреля 2012, 21:40:14 »

видалено цитування попереднього повідомлення
попередження
читайте правила форуму!

Священиків. Скільки в місті культових споруд, скільки різних конфесій, а священиків на камянецьких форумах катма.
« Последнее редактирование: 01 Апреля 2012, 22:04:42 от Kapnyxa » Записан

Я не клон, чесно, чесно!
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #32 : 01 Апреля 2012, 22:03:35 »

ага
так прям явно не хватает свидкив и штундоф и еще там.. всяких
куди ж без них

Се аз воздам!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #33 : 01 Апреля 2012, 23:33:01 »

Сєрий ти православний християнин? Якшо так, то чого ти не шкалиш до католиків? Яка різниця....тиж такий правильний!
Будь чесний! Сери на всіх хто не тієї віри , що ти! Шкаль до євреїв, шкаль до індусів, ...до всіх! Чому ти вибрав Одіна для своєї потіхи? Бо в него нема стіко послідовників як в інших вірах?  Чи може його віра вчить вбивствам, аморальності?
Сергій ти Отче Наш читаєш якою? Російською?.............. Я Українською, мені що зробити обсирати тебе?

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #34 : 02 Апреля 2012, 10:45:11 »

это была первоапрельская шутка?))
Где! я упомянул его имя прямо или косвенно?

Чувство меры покидает тебя, теряем товарища..... )
« Последнее редактирование: 02 Апреля 2012, 10:49:08 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #35 : 02 Апреля 2012, 10:50:51 »

Перед тим як спорити на релігійні теми потрібно всім уяснити дуже важливу річ:
Релігій у світі бугато! Це як одяг від різних кравців, що пропонується нашій душі.
Віра у нас одна!
Релігія і віра це зовсім різні речі. на жаль.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #36 : 02 Апреля 2012, 11:13:17 »

это была первоапрельская шутка?))
Где! я упомянул его имя прямо или косвенно?

Чувство меры покидает тебя, теряем товарища..... )
Не сміши мене, я не судья, мені докази не потрібні! Мені достатньо того , що я бачу! ВийоЖуйся до таких як сам!
Ти мені товаришом ніколи не був, втрачати тобі нічого!

Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #37 : 02 Апреля 2012, 14:53:50 »

Ну тут всё ясно ))

Се аз воздам!
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #38 : 02 Апреля 2012, 17:39:26 »

Тема  цікава,  а  ви  її  закидуєте.... 
Отже-  Великдень  -  стародавнє  дохристиянське свято.  Святкувати  якого  не  викорениш  нічим... 
Пасха  -  єврейське  свято. 
Воскресіння христове-  християнське  свято. 
Отже  -  що  святкувати  ,  і  коли Непонимающий 
Великодень  в числі  ,  але  коли  не  знаю.
Про пасху багато  не  скажу...   
А  з  Воскресінням  також  багато  питань-  чому:
   -не  в  числі  (кожен  рік  по  другому)
   -чому  в  католиків  христос  раніше  воскрес (або  то  була  інша  особа) ніж  у  ортодоксів?

Мож  -  людина  кваліфіковано  прояснила  данні  литання-  ДА!!!!
Не  закидуйте  флудом  пліззззззз

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #39 : 02 Апреля 2012, 17:52:12 »

ортодокси календар перерахували кои мінявся зі старого на новий стиль!

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #40 : 02 Апреля 2012, 21:04:42 »

Отже  -  що  святкувати  ,  і  коли Непонимающий 
Коли - Перше повнолуння після дня рівнодення (незабувайти враховувати прецесію учись сынок).
Що - що залишились живим, після довгої ночі, після сну,
коли все навкруги вас змерло.
Святкуємо Воскресіння,  природа повертається до життя.
Ніч, сон, зима, "смерть" скінчилась – душа світу прокинулась,
а тому і ми маємо надію на продовження життя.  Улыбка

Sol lucet omnibus
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #41 : 04 Апреля 2012, 01:45:03 »

Horus воскресіння хрестове і природа то зовсім різі речі, давайте їх плутати не будемо. Є Свята природні, а є соціальні, наприклад Петро зайшов у гості до Василя, вони дали якісь блага церкві і їх зробили через кілька років святими, і все вже є нове свято.... До природніх циклів і змін це свято немає ніякого значення, як би його не описували і не доказували.
На цій гілці ми оговорюємо природні свята, а не соціальні чи якоїсь структури, природа не залежить від наших структур чи церкви, все навпаки.
Віра-Віда Православна вона не моя, вона всіх славян, знищити її не можливо бо є часткою нас, можливо дещо підмінити, споганити, але все одно будуть питання і задумаючись, дужи легко зрозуміти суть. Незнаючи своїх традицій ми втрачаємо себе, як ми можемо жити в добрі, як ми не поважаємо і не знаємо себе та своє минуле???
Нас світ на стільки полюбить і буде поважати - настільки полюбимо і будемо поважати себе і своє. Любити своє значить поважати інше.
Бог один, який проявляється многими своїми ликами, кожний його видить по свому і тому і називає по свому, але ми всі звертаємось до Одного і Тогож! Щоб в це повірити потрібно зрозуміти і розібратись із багатьма питаннями, а не просто повторювати те, що говорять.
То про що ми тут споримо, хочите оспорите що Великдень то є єврейське свято перескок (Пасха), самі християнські священики Вам скажуть, що це свято дохристиянське. Чи споримо, що святкувати, все просто, хто у що вірить - те і святкуйте, і за те і відповідаємо, але поважаймо один одного і шукаємо у всьому здоровий глузд Подмигивающий
« Последнее редактирование: 04 Апреля 2012, 01:53:32 от Одін » Записан
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #42 : 23 Апреля 2012, 20:41:02 »

Продовжимо дискусію. Сарказм обіцяю притримати.
Піст скінчився, почались будні, тому можна.
Одін, де ви бачили в моєму повідомленні слово христове?
Здається я тільки вказав на знак на небі, який відповідає початку нового циклу.
Де я тут згадував християн, або вихід потомків Ізраїлю з Єгипту?
Ви сказали: Великдень вже був 23 березня.
А я стверджую що ні, і що цього року цей день припав на 6 квітня.
Поясніть яким чином ви визначаєте цей день, яким чином людина
позбавлена  зв’язку з цивілізацією має визначити початок нового кола?
Поясніть як визначити наступний день рівнодення?

Sol lucet omnibus
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #43 : 23 Апреля 2012, 21:00:15 »

З вищенаписаного пасха і Великдень то є різні Свята. Коли там втікали євреї з Єгипту мене не обходить, то хай встановлюють християни. А вот Великдень ніхто встановити не може, бо це свято припадає саме на день Весняного Рівнодення, саме коли день стає більшим, від того й назва Свята Великдень, або Ярила (все навколо починає Яріти) Саме в цей день народжується весняне сонце Ярило.
Почитайте уважно статтю про Великдень.
Що для Вас значить Свято???
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #44 : 23 Апреля 2012, 21:30:23 »

От  і постає питання яким чином ми визначимо, день рівнодення.
День починає збільшуватись ще зимою, як визначити де середина?
Свято – вузловий день, традиція, ритуал, культура – пам’ять.
Знання кола життя, передача знання, знання природного циклу.
Це те що дозволило побудувати цивілізацію, жити в гармонії з всесвітом.
Знати коли сіяти а коли збирати.
Великдень це День який святкували як  в прадавньому Єгипті так і Шумері
і спільна традиція  досі присутня у всіх народів. Це обрядовий хліб, яйце.
Яйце символізує,  як повний місяць, так і те первісне яйце з якого народилось життя.
І верба була одним із символів цього визначного дня.
« Последнее редактирование: 23 Апреля 2012, 21:32:59 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #45 : 23 Апреля 2012, 22:13:36 »

і постає питання яким чином ми визначимо, день рівнодення.

Шо значить яким? Мо' науковим,нє? Єк тіко зі спутніка показали жи термінатор впоперек екватора став  - так сразу й воно.Пора різать свиню і жрать горівку

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #46 : 23 Апреля 2012, 22:30:00 »

Смеющийся Georg, мені цікаво як Одін визначає,
до речі, а коли ми п'ємо чар-зілля. beer
Пятніцо, сад духмяний,
вкрився квітом.
Саке ніхто не наливає.

Sol lucet omnibus
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #47 : 23 Апреля 2012, 22:43:13 »

Horus є така наука, як астрономія, це іще вчили у школі Подмигивающий
Цей день можна самому вирахувати Улыбка Здавна більшість святилищ були одночасно обсерваторії.
До речі, більшість народів фактично святкують природні одні і тіж самі свята, тільки по свому, це ж очевидно, ми всі живемо під одним Сонцем і Звіздами Улыбка
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #48 : 23 Апреля 2012, 23:35:28 »

Одін, тисячу років тому, тут люди до школи  не ходили, астрономію не вивчали,
навіть пам’ятників письмових не залишили, тому мені і цікаво як у сонячному календарі визначити день рівнодення.
Ви ж стверджуєте що отримали у спадок традицію, традицію предків.
У вас на дворі вже 25 870р. У більшості 2012.
Тому я і хочу почути від вас формулу часу.
Як передбачувати знаки неба, робити прогнози.
В Китаї за такі помилки правителі рубали жерцям голови.
Ви говорити що наші пращури визнчали рівнодення, а я стверджую,
що вони не могли визначити цей день.

Sol lucet omnibus
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #49 : 24 Апреля 2012, 00:17:39 »

Писемність була і школи були, памяток писемності маса: трипільські письмена (про це добре розповідають в мезеї під Києвом Трипілля), письмена яким біля 40 000років на камяній могилі біля Мелітополя, Рунічні писмена Славян (Наприклад печатка Святослава була писана Рунами) в неті є маса інформ. по цьому. ТОму це, що нам відомо зараз знали іще багато тис. років тому Подмигивающий
Більшість Святилищ була як обсерваторії, їх багато по всій землі: г.Богит в Медоборах, це 90км. віж нас, в Бакоті такі були, Стоунхедж, о.Рюген в Германії, Межиріч та біля Дніпропитровська...
Я отримав у спадок вміння та навики із свого роду. Все інше збагнув через вчителів сам. Вся істина є у нас самих, її не можливо знайти у жодній книзі.
Це не вмене на дворі 25 870р, у всіх землян, це науково і в здоровому глузді.
Голову рубали не тільки в Китаї, у нас в темні часи це робили теж. Час визначається по сонцю, наприклад суточний час не тому, що є такі модні часи у швейцарії і лічать час по грінвічу, а тому що земля робить певні оберти відносно інших Світил -ось з чого счисляється час. Тому для Землян час є одним, а для інших інший (це вчили у школі іще)
Улыбка))) Від того, що Ви стверрджуєте, що не могли в світі нічого не поміняється, нещодавна наука говорила, що енергії в людині немає, але завдяки ефекту корліана виявили і вже зявилась виходить Подмигивающий, а звідки тоді взялось Свято Великодень?Непонимающий Як писанкам, бабкам, кулічам.... нараховується більше 6000років;)
Сумно, що люди так сухо знають своє минуле Грустный
Зрозумійте в інститутах, школах навчають, як працювати на систему, а не для того, щоб ми були щасливі, тому існують інші джерела пізнання, книг зараз вдосталь, іще краще це поїхати самим і десь побувати.
Ми у серпні і перед Бакотою будемо їхати на Богит, запрошою Улыбка
Доречі сам Каменець (старе місто тотеж давнє святилище).
Наприклад на полі біля фортеці де стоїть хрест знайдено рештки трипільського городища, там були і капища, на території Валів на глибині 5 м. знайдено трипільський вівтар, коштів не знайшлось, ось його і запарпали далі. Все навколо нас усіяно давніми святилищами і сильними енергетичними місцями
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #50 : 24 Апреля 2012, 00:19:56 »

Відносно часу є невеличка стаття http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&lang=ru
До речі Календарів існує багато, наприклад те, що я виклав то календар Числобога, тобто сонячний, а вот маямсякий то Вишеня (планети Сіріус) він іншого порядку і ті  і ті правильні тільки діють на свому рівні.
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #51 : 24 Апреля 2012, 02:49:37 »

планети Сіріус

Опа-опа...
А ну детальніше.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #52 : 24 Апреля 2012, 20:18:19 »

Відносно часу є невеличка стаття http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&lang=ru
До речі Календарів існує багато, наприклад те, що я виклав то календар Числобога, тобто сонячний, а вот маямсякий то Вишеня (планети Сіріус) він іншого порядку і ті  і ті правильні тільки діють на свому рівні.
Подивився  ваш  календар  -  гарний.  Придбав  -  би  такий.  Але  -  це  фактично  -  місячний  календар.....  Дійсно  -  фаза  місяця  -  місяць (навіть  слова  сходяться) ,  і  всі  діла  Все  стає  на  свої  місця...   Природа  має  місячний  ритм.  Це  стосується  всього  ,  і  рослинки ,  і  букашки  і тваринки і  приливів  з  відливами....  Живеш  в  числі  а  незнаєш  в  якій  фазі  місяця.. 

Нарив  про круголєт  числобога.  А  там  місяців в  році  - дев"ять  : рахмат,  айлєть  ,  бейлєть, гейлеть,  дейлєть , елєть  ,  вейлєть  хейлєть  і  тайлєть -  як  єврейський  алфавіт....  в  місяці  було  по  40 -41  дню,  А  днів  в  неділі  -  дев"ять  -  понедєльнік  ,  вторнік  трітейнік,  четверг, пятніца  ,  шестіца  ,  седьміца , осьміца   і  нєдєля.. 
Ще  написано  ,  що  відмінив  цей  колодар  Петро 1  в  1700році.
Хоча  календарі  різні  ,  але  -  бородатий  дядько  на  заглавку  -  однаковий.
Поясніть у  чому  справа  ,  іякий  календар  вірний  ,  і  який  календар  відмінив  петро 1.       

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #53 : 24 Апреля 2012, 22:11:37 »

А сучасний календар не місячний??? У нього є теж 12 місяців Подмигивающий Є природній Колодар, який підпорядковується природнім циклам, а є штучний, тому коло річне можна штучно ділити на 9,12,16 ... місяців, але це все видумка, яка ні до чого доброго не призводить. Круголет Числобога то зороастрійський календар, а назви місяців співпадають з єврейським алфавітом, то Хіневич зібрав свою книгу і видав це за Веди Славян. То на його совісті.
Судіть самі де є здоровий глузд. Той Колодар, що я вказав він є одночасно і Сонячним і Місячним і в ньому враховані рухи інших планет Сонячної Системи у святах, вні є прирооднім, постійним і циклічним. Йомо можна придбати у книжковому магазині по вул. Кн.Коріатовичів "Абетка".
Віриний календар природній, це ж очевидно, бо живучи по природніх циклах ми із ними поєднуємося і зцілюємось. Інші календарі були для допомоги у соціому людям, наприклад коли краще садити пшеницю, були державні, коли здавали осіню десятину по цьому судили чи обирати нового князя ... Все що перше людству треба зробити то почати жити по природніх циклах, тобто по природньому часу.
Коли цей час відмикають, цим відмикають нас від Всесвіту, тоді виникає стадний психологічний момент, що "толпі" не дають все сприймається, як добре. Більшість сьогодні людей не думають що коять, а повторюють (всі біжать і я біжу...). Очевидно, що більшість людей живуть у матриці ілюзорного світу, яка скеровується окремими групами, і всі люди просто є донорами для цієї окремої групи людей.
Живучи по природнім циклам ми виходимо із реального світу і починаємо житти тут і зараз, починаємо думати і видіти.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #54 : 25 Апреля 2012, 00:46:35 »

Добре.  природні  цикли.  Але  там  не  вказані  назви  місяців.  Весь інет  тріщить  від  сайтів  рідновірів  ,  в  яких  місяця  нвзивають  по буквам єврейської  абетки , а  неділя  в  9  день. І  якщо  це  -  підміна  понять ,  підміна  ВЕД  ,  то  чи  взагалі вони  були???  Або  які  з  них  вірні  , або  що  робити  піплу  ,  якщо якись  проповідник  почне  втирати  туфту  називаючи  це  вірою предків?  Як  знайти  перлу  серед  моря  багнюки???  І  який  колодар ,  круголєт  чи  то  -  як  відмінив  Петро  1??? І  -  де  саме  були  святі  місця  в  наших  предків  саме  тут  -  на  наших  землях???Я  кожен  кілометр  в  30-  кілометровій  зоні  пройшов  пішки.   А  по  -  при  річки  -  кожен  сантиметр.. Знаю  всі  значні  місця..   
Де  були  капища  ,  де  вівтарі ,  де  обсерваторії ,  чи  мегеліти?НепонимающийМоже  біля  крепості  ,  де  хрест  поставили  ,  і  камні  краном  порозкладали?Непонимающий
А  тепер  вівтарь?Непонимающий
Бачив  скітські  кургани  в  колодієвецьких  полях.  і  все.... 

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #55 : 25 Апреля 2012, 03:34:46 »

Але  там  не  вказані  назви  місяців.
***  Весь інет  тріщить  від  сайтів  рідновірів  ,  в  яких  місяця  нвзивають  по буквам єврейської  абетки , а  неділя  в  9  день.
***  якщо якись  проповідник  почне  втирати  туфту  називаючи  це  вірою предків? 
Дякую, пане Парильщику, за хороший пост. Респект і уважуха.  clap-1

Пане Одіне, Ви вже котрий раз від питань тікаєте в демагогію, може таки снізойдётє до відповіді?  Бо потрохи  стає якось зрозуміло, що відповідей у Вас немає, причому взагалі,  тільки бла-бла-бла.

Впрочем, как всегда (с).

.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #56 : 25 Апреля 2012, 13:55:36 »

Назви місяців у Хіневіча звучать так Айлет, Бейлет..... Ці дані є в неті, в нас таких назв за всю історію не було Улыбка Парильщик, а вот де є правда, а де ні пошукайте самі, хто що шукає те і знайде. Не вірте нікому, повірте собі, але для цього візьміть і дослідіть, вивчіть і головне провірте на практиці, якщо працює і стійке у часі то це воно;)
Відносно Капищ, зайдіть у музей в армянському дворику, там стоять біля 10 зображень давніх Богів, віс вона давні, спитайтесь звідки вони, там є карта знахідок навколо каменця давніх святилищ. Багато чого цікавого дізнаєтесь Подмигивающий Аоговоріть із Петром, науковим співробітником, він має нейтральну позицію у всьому і розповідає просто, як науковець. Розпитеєтеся за трипількьку культуру....
Недивно чого до цього не виділи, бо про це не думали, якщо у нашій голові чогось немає то ми це просто не знайдемо, це вже доведено наукою, почитайте вищевказані книжки, які я давав, там є назви авторій, досліджень, роки і так.далі.
бла.бла.бла займаєтесь Ви паневе, я займаюсь справою Подмигивающий На які питання я іще не відповів???
Ви також не відповіли на моє запитання:
ЩО ДЛЯ ВАС Є СВЯТО, У ЧОМУ ВОНО ЗАЛЮЧАЄТЬСЯ І ЯК ВИ ЙОГО ПРОВОДИТЕ?Непонимающий
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #57 : 25 Апреля 2012, 20:05:22 »

Дякую, Одін за гарну відповідь для допитливих. Для деяких свято це пиво і шашлики. -  «Тра ж ловити момент Поки дешево!»  beer

Впрочем, как всегда (с)..

Один как с Вами связаться?
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #58 : 25 Апреля 2012, 21:29:10 »

Мда, так святкує більшість, але нажаль всі розуміння сучасного світу також зводяться тільки до брюха. Хіба ми живемо тільки для того, щоб гарно набити брюхо і справити свої фізичні потреби??? Сумно Грустный Даже тварини живуть і то краще і більш усвідомленіше. Невже у людей не вистачає мозку (якщо він іще виконує свою функцію і його свідомо не знищили при житті) подумати, а не жити інкстинтами, як "собака Павлова"
Ось мої конатки http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=101%3A2011-09-14-09-34-16&catid=24%3A2011-08-24-12-12-10&Itemid=9&lang=ru
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #59 : 25 Апреля 2012, 22:52:27 »

ЩО ДЛЯ ВАС Є СВЯТО, У ЧОМУ ВОНО ЗАЛЮЧАЄТЬСЯ І ЯК ВИ ЙОГО ПРОВОДИТЕ?Непонимающий

Свято  -  для  мене  день святий  -  нєдєля  -  нічого  нельзя  робити.  Це  цикл  -  роботи  і  відпочинку.  Якщо  не  почитати  свята  -  виматуєшся  і  не  відпочиваєш.  Стомлюєшся  фізично  і  морально.  Так  вже  природа  людська  влаштована  -  що  треба  мати відпустку  ,  а  ні  -  вялотєкущій  графік  з перманентними  перервами (вихідними).  Такі  перерви  випадають  на релігійні  свята.  Зазвичай на  свято  їду  на  рибалку.  Ну  -  крім  самих  врочистих.  В такі  дні  можу  сходити  в  церкву  -  ну  пару  раз на  рік... 

Страниц: 1 [2] 3 4 ... 7 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти