Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Июля 2019, 14:37:27
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Великдень чи Пасха
Страниц: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Великдень чи Пасха  (Прочитано 17594 раз)
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #60 : 25 Апреля 2012, 23:43:13 »

Відпочинок то є не свято, то є відпочинок. Окім того, бажано б зрозуміти що ви святкуєте і що за тим стоїть? Багато хто сьогодні просто повторює бездумно, нажаль. Свято ж має якусь іще суть, біль глибинішу, не тільки, щоб відпочити і наповнити брюхо???
Відносно відпочинку:
має бути відповідний цикл нашої праці, праця... відпочинок, щоб тіло оновлювалось і наша праця нам приносила задоволення та давала відповідні плоди, але?
Всі відчували, коли час весною і осінню переносять, як воно??? А уявляєте, людина все життя живе не потому часу ! Так, вот циклічно для нашого організму добре, коли наші цикли співпадають з природніми. Наприклад в певні місячні і сонячні цикли в Германських операційних лікарі не проводять операції бо кров дуже рухлива і багато побічних дій... таких прикладів є безліч. Так, ось природньо неділя це коли сонячна фаза співпадає з місячною, тобто в місяці їх є чотири. Неділя від слово Неділо, відпочинок, або день сонця, але нажаль по природньому циклу неділя сьогодні співпадає з пятницею. Тобто коли нам треба відпочивати ми працюємо і навпаки, тому і важко прийти в себе, організм постійно зношується.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #61 : 26 Апреля 2012, 20:50:14 »

Неділя від слово Неділо, відпочинок, або день сонця, але нажаль по природньому циклу неділя сьогодні співпадає з пятницею. Тобто коли нам треба відпочивати ми працюємо і навпаки, тому і важко прийти в себе, організм постійно зношується.
А  я  -  ж  казав  -  що  свята  П"ятниця.....  Я  - ж  П"ятницю  святкую  -  тож....  В  баню  іду....  А коли  середа була  в  неділю  -  я  і  середу  святкував....  Нас  просто  так  не  візьмеш.  На  любий  случай  в  жізні  ми  празднік  знайдем .ггггг
Доречі  - завтра  свята  п"ятниця.  Приходьте  в  баньку  -  попарю.  Вам  все  одно  нічого робити  нізя  -  навіть  семінари  -  не  ті  вібрації  душевні...... 

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #62 : 26 Апреля 2012, 21:49:13 »

Дякую, а на коли? Я завтра на Днепр. їду, може би і встиг. До речі, багато хто підсвідомо відчувають, але пояснити не можуть Улыбка
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #63 : 26 Апреля 2012, 22:22:14 »

завтра  на  5 білет  по35.  Писав  ось  тут
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=11812.0

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #64 : 26 Апреля 2012, 23:30:34 »

Дякую, а на коли? Я завтра на Днепр.
Одін, скажіть, Ви свідомо плутаєтесь у мовах?

Скажу одразу, я на форумі це роблю  свідомо, розвиваю суржик.  А Ви, схоже, просто неграмотний...

.
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #65 : 26 Апреля 2012, 23:38:46 »

Kapnyxa так це ти усвідомлено викликаєш неприязнь до українського, перекручуючи мову?  beer
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #66 : 26 Апреля 2012, 23:50:09 »

Я так зрозумів, що питання вже закінчилися бо все занадто складно, то можна вчепитись до мови Подмигивающий
Карпуха, це що Ви бачите в інших на самом ділі думаєте за себе Подмигивающий
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #67 : 27 Апреля 2012, 00:01:16 »

На самом ділі?

.
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #68 : 27 Апреля 2012, 11:56:42 »

5 баллов!   жжошь, сцуко, я в истерике скрупулезно подмечено

Се аз воздам!
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #69 : 27 Апреля 2012, 14:00:30 »

Питання. Одін, ви хрещений?
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #70 : 27 Апреля 2012, 14:18:08 »

Я Славянин, чого мене мають посвячувати у єврейський егрегор. Корова, я би не "бекала" козою не стане, буде залишатись коровою, тому краще бути тим, ким ми є. Я по крові і Духу є славянином.
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #71 : 27 Апреля 2012, 14:34:26 »

Я Славянин....
каг бэ ясно...

Ну, тоді я відкрию вам деяку "таємницю". Те що ви пишете на початку теми що ви  "старовір, а точніше православний", то до вас ніякого відношення немає. По-перше ви зовсім не розумієте що означають ці поняття, по-друге "Православие" немає ніякого відношення до нічного трусива геніталіями навкого багаття для того щоб завтра пішов дощ, гуртовними зустрічами сонця (блін, згадав випускний...) чи щось у цьому роді, також тут нічого спільного з "25 тыщ хер" знає з яким роком, з сіріусами і плутонами, богами-органами і вашим цілительством....
Називайте все своїми іменами. Ви простий, як на мене, сектант з посилами до усіякої мерзоти типу чорна та біла магія, який займається там ше якимось цілительством.
На форумі можете писати що завгодно, може й прибічників собі знайдете, але не вживайте слова типу "православний" і ваших "богів" пишіть з маленької букви.
« Последнее редактирование: 27 Апреля 2012, 14:55:31 от серый » Записан
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #72 : 27 Апреля 2012, 15:28:27 »

серый Ви зовсім не відаєте, що пишите. Для того, щоб стверджувати треба розуміти, так посмію собі нагадати, що слово Православний дослівно з давньословянської мови значить Славлящий Правь, Прав це Світ Богів, добра, справедливості, або точніше світ, який наші предки і Душі наші пізнали і до нього відносяться. В християнстві це слово було вжито після Ніконовської реформи, до цього в жодному писемному джерелі залишились слова тільки правовірний християнин. Нагадаю, що то є різні речі. Саме після цієї реформи християни почали святкувати Славянські свята тільки їх почали трактувати по іншому, тому і досі в народі воно має таке в розуміння, а в хрестиянстві інше, які між мобою даже близько непідходять. Деякі свята взагалі були видуманими, Юрія, Варвари... цих персонажів зовсім не було, священики це пояснюють, як божествена вигадка. Окрім того, в біблії ніразу не згадуються такі свята, як Різдво, Стрітення, Великдень (не плутати із паскою), Зелені Свята, Купала, Водосвяття та інші, в тому числі і Православний. Це свідчить, що все це до християнства булр вжито набагато пізніше, як показуєть писамені джерела, саме після Ніконовської реформи.
На обрядах геніталіями ніхто не трусить, може телевізора передивились:))) Та і Богів буду писати з великої букви, за поваги до них, ми всі під Ними живеми, тому раджу підбирати слова Подмигивающий
Нагадаю, що християнство то є семіцьке створеніі (я з повагою ставлюсь до любого віросповідання, але рачі називаю своїми іменами), так коли ортодоксальний єврей біля стіни єрусалимського храму молиться, то створює своїм тілом такі рухи, нагадуючи сексуальни акт, і дійсно, коли вони в ходять в стан молитви, щоб вона краще дойшла до Бога, вони мають із ним совокупитись. Як бачите кожний єднається і Богом по свому, в нашій традиції єднання відбувається через молитву і певний стан свідомості, рухи використовуються такі, які нагадують рух планет навколо свої орбіт та вищих орбіт, а саме це хороводи, пісноспіви, обрядові дії (сценки із життя всесвіття).
Також раджу поцікавитись, що значить сово секта, так це слово значить сьогодні відєднання від чогось. Скажу іще раз, що я а ні мій рід ні від кого не відєднувались ми убли і є славянами по крові та духу і залишаємось такими Подмигивающий
То яку таємницю Ви мені відкрили??? Подмигивающий
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #73 : 27 Апреля 2012, 15:46:27 »

Шановний серый, то як Ви можите бути хрстиянином, коли порушуєте заповіді свої (не суди інших і не судимий будеш, люби ближнього свого...), чи знову побіжите каятись і після сповіді станите святим;)Непонимающий
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #74 : 27 Апреля 2012, 15:57:00 »

Для того, щоб стверджувати треба розуміти, так посмію собі нагадати, що слово Православний дослівно з давньословянської мови значить Славлящий Правь, Прав це Світ Богів, добра, справедливості, або точніше світ, який наші предки і Душі наші пізнали і до нього відносяться. В християнстві це слово було вжито після Ніконовської реформи, до цього в жодному писемному джерелі залишились слова тільки правовірний християнин.
То яку таємницю Ви мені відкрили??? Подмигивающий

таємниця така:

Самое раннее письменное использование слова «православие» на территории Руси фиксируется в «Слове о законе и благодати» (1037—1050 гг.) митрополита Илариона:

"Хвалить же похвалныими гласы Римьскаа страна Петра и Паула, имаже вѣроваша въ Исуса Христа, Сына Божиа; Асиа и Ефесъ, и Патмъ Иоанна Богословьца, Индиа Фому, Египетъ Марка. Вся страны и гради, и людие чтуть и славять коегождо ихъ учителя, иже научиша я́ православнѣи вѣрѣ"

http://www.lib.pushkinskijdom.ru/Default.aspx?tabid=4868

А патриарх Никон - это 17 век!!!
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #75 : 27 Апреля 2012, 16:13:10 »

Літописи переконливо свідчать, що християнство прийшло на Русь, як "Віра Христова" чи Правовіря", пізніше грецький прикметник "Ортодокси" почали перекладати, як Православні. Цей термін був витоково поширений саме на славянських землях (чого наприклад негри, австралійці чи інші народи не називають себе Православними?). Тому і до сьогодні це направлення хр. віри нгазивають Греко-Ортодоксія. Нагадаю, що тільки в Україні є 7000 християнських конфесій, а у світі 34000 і всі вони роблять посилання на біблію, яку кожен змінює та твердить по свому. Поняття Прави записані (Слово Прав лягло у поняття багатьох наших слів) є у священому переказі Оріїв - Ригвіді. Раджу іще нагадати що слово Слава то є Богиня давня, тому як імям "Язичницької" Богині і світу Богів "Прави" можуть зватись ті люди, які нищили і роблять це зараз славянську відичну культуру???
Так біблія за остані 10 років вже на заході зазнала великих змін, наприклад, в Америці у багатьох течіях вже не євреї розіпяли Ісуса, а хтось інший, бо в Америці війна з антисемізмом, і замість Бог -Син-Дух зявилась і мати. Тому не дивно, що то, що Ви вказали перевели, як "Православний", покажіть мені фото справжнього тексту, чи хочаб в біблії де це пишеться??? Чому різні конфесії називають себе по різному, аж 34000 направлення, і більшість із них не має ніякого відношення до Православія?Непонимающий
Можи все питання більше в політиці чим у Ваір не думали???
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #76 : 27 Апреля 2012, 16:13:33 »

Одін, до чого тут Ніконовська реформа??? Ви хочете сказати, що до цих реформ старовіри проповідували те що зараз проповідуєте ви???
При чому тут рухи євреїв???
брєд....
« Последнее редактирование: 27 Апреля 2012, 16:16:28 от серый » Записан
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #77 : 27 Апреля 2012, 16:30:53 »

Бля Вас шановний бред, але це факт, є наукові докази докторів наук Рибакова, Шилова, Лозко та інших. По цьому написано ряд праць та підтверджено це архіологічними дослідами Подмигивающий
Вперше, науково підтверджене (а не церквою), слово зустрічається "Православний" в "Посланії митрополита Фотія Пськовського" в 1410-1417рр. тобто через 422роки після наслиного хрещення Руси. А вираз "Православне Християнство" і того пізніше - в "Пскофський першій літописі" в 1450р., через 462роки після хрещення Руси-України, це визиває здивування??? Чого це не було раніше, і чого немає цього у біблії??? Чого християни це слово не використовували півтисячоліття??? Виходячи із фактів, підтвердженими документами, писаними монахами і ієреями: "Православними" християни стали лише 597років тому, а 422 роки вони називали себе виключно Правовірні.
Зробіль такий екперемент, візьміть біблії наприклад Ортодоксів, Католиків, свідків Єгових та н. і порівняйте їх і побачите самі, що по суті вони всі різняться та і трактуються теж по різному, дивоно, чи не так?Непонимающий
Дивно також переклад Ортодокси, бо з Грецького Слава вимовляється як Кюдос, звідси назва давнього міста Кідонія на Кріті, яке переводиться Славноє. Якщо східні словяни є дійсно Православними то само віросповідання має звучати, як Ортокюдос, розвязка цього протиріччя зрозуміло, Греко-Ортодоксія "ПРавовірне Християнство" в 16ст. після захвату Руських земель Польшою оказалось в суварій боротьбі з Римо-УКатоликами, тому шукаючи собі опору церква прийшла до одного виходу- частково перейняти віичні звичаї русинів" В першу чергу змінили назву в "Святет Православіє", що цілком перейняв у попів Руси-України Моськовський патріарх Нікон. А Потім перестали  боротись із Відичними традиціями і прийняли їх за свої (писанки, бабки, Водосвяття...). Так археологічно нашій писанці нараховується близько 6000років, та і іншим святам.
Думайте панове;)
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #78 : 27 Апреля 2012, 16:43:43 »

Літописи переконливо свідчать, що християнство прийшло на Русь, як "Віра Христова" чи Правовіря",

какие летописи?

слова свои надо чем-то подверждать, иначе это поток сознания, а не полезная информация
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #79 : 27 Апреля 2012, 16:43:56 »

Одін, до чого тут Ніконовська реформа??? Ви хочете сказати, що до цих реформ старовіри проповідували те що зараз проповідуєте ви???
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #80 : 27 Апреля 2012, 16:46:29 »

Max Sintra  це не тільки я кажу, це наука говорить і всі факти;)
Стидно і сумно, що славяни не знають свого минулого і відмовляютьсЯ від нього. Зрозумійте Панове, будемо поважати своє тоді саме нас заповажають інші і почнемо добре жити, все починається із себе. Любити своє - значить поважати і чуже.
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #81 : 27 Апреля 2012, 16:48:47 »

Ну, давай ше разок, останній:

Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #82 : 27 Апреля 2012, 17:00:32 »

Max Sintra  це не тільки я кажу, це наука говорить і всі факти;)
Стидно і сумно, що славяни не знають свого минулого і відмовляютьсЯ від нього. Зрозумійте Панове, будемо поважати своє тоді саме нас заповажають інші і почнемо добре жити, все починається із себе. Любити своє - значить поважати і чуже.

я ни от чего не отказываюсь, если это действительно было. А если это выдумано - то мне такая история не нужна!!!

я указал на летопись 11 века. где упоминается слово "православие", которое, по вашему утверждению, появилось только в 17 веке.

доказательств вы не привели, поэтому у меня нет оснований доверять вам.

bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #83 : 27 Апреля 2012, 17:06:00 »

Одін, Ви не дратуйтеся, адже деяких відвідувачів форуму просто тягнуть меркантильні інтереси. Іншими словами, вони хочуть від Вас отримати «теорему передбачення» і потім спокійно грати на своєму FOREX-і.  bud
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #84 : 27 Апреля 2012, 17:16:08 »

Дякую, я знаю.
Max Sintra, я ж написав, той приклад, який Ви привели, на якій мові він писався і як то слово переклали. Підтвердження Ви ніякого не дали, бо літописи перекладають кожен по свому. Тому напишіть, якою мовою писався оригінал, як це слово було в оригіналі і як його потрактували??? Хто трактував і що цим хотів ствердити???
Я впевнений, що цей текст писався кирилицею, і писалось там Ортодокс..., але на сьогодні, як я вже писав вище перевели, як Православн..., що не відповідає дійсності;)
Мені вірити не трба, повірти фактам, але розгляньте їх різньосторонньо, бо коли з хр. сторони то зрозуміло, що все буде йти в одні ворота, та і самі начого не побачити.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #85 : 27 Апреля 2012, 17:20:05 »

ммммама, роди меня обратно. Один, Вы тут пытаетесь форумчан с ума посводить? жжошь, сцуко, я в истерике
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #86 : 27 Апреля 2012, 17:29:12 »

Та ви подивіться на Біблію, на переклад, одні переводять, що Бог спочатку роз'їднав небо і Землю. А інший, особливо свідомий - що об'єднав. Одін Ви вірно підмітили, біблій - неміряно, і кожна по своєму написана. До того як на Русь прийшло християнство, наші предки, що на «деревах жили»?  баян, аднака
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #87 : 27 Апреля 2012, 17:30:22 »

Дякую, я знаю.
Max Sintra, я ж написав, той приклад, який Ви привели, на якій мові він писався і як то слово переклали. Підтвердження Ви ніякого не дали, бо літописи перекладають кожен по свому. Тому напишіть, якою мовою писався оригінал, як це слово було в оригіналі і як його потрактували??? Хто трактував і що цим хотів ствердити???
Я впевнений, що цей текст писався кирилицею, і писалось там Ортодокс..., але на сьогодні, як я вже писав вище перевели, як Православн..., що не відповідає дійсності;)
Мені вірити не трба, повірти фактам, але розгляньте їх різньосторонньо, бо коли з хр. сторони то зрозуміло, що все буде йти в одні ворота, та і самі начого не побачити.

я привел оригинальный текст, там видно слово и на каком языке оно написано.

Если есть уверенность, что в самом деле там было написано "Ортодокс", то надо просто ткнуть в меня этим доказательством, и я посрамленно пойду поливать рассаду помидоров на подоконнике..

я ничего не имею против вашего увлечения ведическими штучками и то, что у вас за окном 25870 год (надеюсь, там тоже весна сейчас), но если хочется кого-то убедить в своей правоте, то хороше бы это подкреплять не только своими словами.

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #88 : 27 Апреля 2012, 17:36:16 »

6559 (1051 г.) так писали в оригіналі?Непонимающий Як "Ваші" стверджують, що до християнства у наса не було писемності, то звідки такий оригінальний текст за чуть більше 50 років міг зявитись??? І коли виникла Глаголиця та Крилилиця і на якій мові писались тодішні літописи?Непонимающий
Дивно, чи не так???
ТО який оригінал Ви мені привели, я зараз і сам можу так щось написати;)

Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #89 : 27 Апреля 2012, 17:44:55 »

6559 (1051 г.) Як "Ваші" стверджують, що до християнства у наса не було писемності

я не в курсе, о чем идет речь, вы меня с кем-то путаете.

Кто такие "Ваши"?
Страниц: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти