Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Сентября 2019, 03:46:04
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Великдень чи Пасха
Страниц: 1 2 3 [4] 5 6 7 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Великдень чи Пасха  (Прочитано 18316 раз)
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #90 : 27 Апреля 2012, 17:47:47 »

Max Sintra, ви хочете факти - будь ласка: воскрес на третій день, вечір п'ятниці і ранок неділі, три дні ніяк не сходяться. Коперник за факти зійшов на вогнище і вони це визнали сотню років тому. І в цьому переконані, але в теж час як сказано було вище, світло від найближчої зірки йде до нас 1 млн. світлових років, а все створено Всевишнім 6000 років тому - парадокс в переконаннях? 
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #91 : 27 Апреля 2012, 17:57:42 »

кто воскрес?

я не сторонник религии, я атеист и ничего не понимаю в этой абракадабре. Не надо мне всякую ерунду писать, будь ласка
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #92 : 27 Апреля 2012, 18:04:28 »

Макс, про "ваших" хорошо! Плачу жжошь, сцуко, я в истерике
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #93 : 27 Апреля 2012, 19:39:01 »

вони хочуть від Вас отримати «теорему передбачення» і потім спокійно грати на своєму FOREX-і. 
Сказочный, сказочный д...

.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #94 : 27 Апреля 2012, 20:00:02 »

Задорнов отдыхает
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #95 : 27 Апреля 2012, 20:49:04 »

Нагадаю, що тільки в Україні є 7000 християнських конфесій,

Думаю Одіне, що Ви слабі на голову.
Назвіть мені хоча сімдесять.
6559 (1051 г.) Як "Ваші" стверджують, що до християнства у наса не було писемності,

Зате, НАСА чудово запустило людей на Місяць.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #96 : 27 Апреля 2012, 20:52:15 »

Max Sintra, ви хочете факти - будь ласка: воскрес на третій день, вечір п'ятниці і ранок неділі, три дні ніяк не сходяться. Коперник за факти зійшов на вогнище і вони це визнали сотню років тому. І в цьому переконані, але в теж час як сказано було вище, світло від найближчої зірки йде до нас 1 млн. світлових років, а все створено Всевишнім 6000 років тому - парадокс в переконаннях? 

Шановний клоун, на вогнище пішов Джордано Бруно.
Світло від найближчої зірки йде до нас за 4 світлових роки.
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=11680.msg182438#msg182438

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #97 : 27 Апреля 2012, 20:56:22 »

Я завжди думав, що на Україні, на форумі у нас свобода віросповідань! От тіко нєхєра не можу зрозуміти........Якого тут всі умнічають? Шось пишуть, наїзжають...І прошу звернути увагу, на одного тіко Одіна, а той відповідає без сарказма і под'їбушок....
Має людина тему...Хто хоче читає...Хто ні - проходить нафіг далі! Ви ж усі такі за чесність, справедливість! А от хєр як я посморю........Разом легше і тата 3,14здити!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #98 : 27 Апреля 2012, 21:05:59 »

Леш, Ты забыл, что мат запрещен на форуме? По-твоему, если тема создана кем-то, то и писать должен только тот, кто создал? А оппонировать нельзя? Макс и Хен совершенно конкретно оппонировали и аргументировали. В чем они не правы?
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #99 : 27 Апреля 2012, 22:22:59 »

От тіко нєхєра не можу зрозуміти........
Ну от бачиш... Не розумієш, то це тобі нафіг далі.
Сорі, друже, за правду.

.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #100 : 27 Апреля 2012, 23:16:20 »

6559 (1051 г.) так писали в оригіналі?Непонимающий Як "Ваші" стверджують, що до християнства у наса не було писемності, то звідки такий оригінальний текст за чуть більше 50 років міг зявитись??? І коли виникла Глаголиця та Крилилиця і на якій мові писались тодішні літописи?Непонимающий
Дивно, чи не так???
ТО який оригінал Ви мені привели, я зараз і сам можу так щось написати;)

То  -  яке  -  ж  літочислення  відмінив  Петро 1?Непонимающий
І  коли  таки  виникла  глаголиця  і  кирилиця???  І  скіко  буков  було  в  азбукі??? Що таки  руни  (веди)  де  вони  були  ,  і  хто  їх  бачив???
З.І.А  в  бані ви  таки  сьогодні  не  були Злой

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #101 : 28 Апреля 2012, 20:41:29 »

Каламбур і по темі.
Сьогодні в газеті "Сегодня" натрапив на статтю Бузини.
Баня до сих пор остается нашим последним языческим храмом, в нее нельзя заносить иконы и заходить, не перекрестившись.
А я думаю звідки ці всі знання предків у Парильщика  Подмигивающий
http://www.segodnya.ua/news/14369991.html
Цитую :
Известное русское слово изба — это уменьшительное от истопка, которое происходит от древнерусского истьба (истобка), что означает «дом, баня». Отделившись от жилища и став отдельной постройкой, баня сохранила все признаки древнего, языческого почитания жилища.
Все магические ритуалы в бане производились только после полуночи. И горе тому, кто заходил туда в это время без спросу. Да еще и лез париться.

Богу — Богово, а черту — чертово. Если не грешить, то как каяться? Именно поэтому всех осточертевших нам субъектов мы посылаем ко всем чертям — то есть в баню, намекая на то, что им пора очиститься от телесной и духовной скверны.
 жжошь, сцуко, я в истерике

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #102 : 28 Апреля 2012, 23:18:55 »

Horus
Як  ви  мене  розумієте....  Приходьте  в  баньку  -  попарю!!! 
Баня  лічить  дух  і  тіло..  Причому  - не  понаслишке  ,  а  в  натуре!!!!!
Кажуть  -  безконтактний  масаж  ,  джуна.....  А  вот  віничком  під парок    пройдешся  по  місцям знпчним.  Хочеться  сказати  -  по  -  чакрам  ,  але  якось  слово  те  в  зуби  не  лізе..   Так  -  людина  аж  звивається  ,  зразу  видно  -  де  -  що  болить де  погріти  віничком  тра  ,  де  притиснути  ,  розтерти...Зразу  всі  хворі  ідуть з  паром  ,   та  водою  змиваються...
А  перші  згадки  про нашу  баню  були  у  хроніках  Геродота.  Він  писав  ,  що  скіфи  миються  в  шатрах  ,  де  палять багаття  ,  гріють  каміння  ,  а  потім  лляють  на  нього  воду.  Але  здається  мені  ,  що  звичай  цей  значно древніший...
А  пишу  в  цій  гілці  -  тому  , що  -  фестивалі - КУПАЛА  , А тема  -  ВЕЛИКДЕНЬ, чи  ПАСХА  ,  а  перед  Великоднем  є  чистий  четвер  ,  коли  треба  помитись,  а  мились  наші  пращури  -  в  бані!!!!!! 

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #103 : 28 Апреля 2012, 23:24:35 »

Дякую за запрошення, якось виберусь.  beer

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #104 : 29 Апреля 2012, 22:40:32 »

Той Колодар, що я вказав він є одночасно і Сонячним і Місячним і в ньому враховані рухи інших планет Сонячної Системи у святах, вні є прирооднім, постійним і циклічним. Йомо можна придбати у книжковому магазині по вул. Кн.Коріатовичів "Абетка".
Віриний календар природній, це ж очевидно, бо живучи по природніх циклах ми із ними поєднуємося і зцілюємось. Інші календарі були для допомоги у соціому людям,
 ... Все що перше людству треба зробити то почати жити по природніх циклах, тобто по природньому часу.
Коли цей час відмикають, цим відмикають нас від Всесвіту, тоді виникає стадний психологічний момент, що "толпі" не дають все сприймається, як добре.
Живучи по природнім циклам ми виходимо із реального світу і починаємо житти тут і зараз, починаємо думати і видіти.
Купив  ваш  календар.
http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=57%3A2011-08-24-08-24-54&catid=17%3A2011-08-24-12-04-11&lang=ru
Але  -  ось  -  незпдача-  незнаю  який  сьогодні  день  Портативної  обсерваторії  немає....  де  древні  -  незнаю,  Та  і  з  астрономією  -  щось було туго...  Знаю  -  лишень , що  ви казали  ,  що  неділя  була  в  п"ятницю.  Але  якого  місяця??  Якого  року??
Розкажіть  -  да?Непонимающий

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #105 : 02 Мая 2012, 22:29:06 »

Elena ні я пробую форумчанам пролити світло на деякі неясні темні питання Улыбка
bogdansal все вірно, на наших землях була могутня держава Арата, і ми є її нащадками. Всі вміння та знання течуть у нашій крові. Нагадаю, що 75% всіх наукових відкриттів належить білим людям, тобто аріям.
Max Sintra можите вже йти і " посрамленно пойду поливать рассаду помидоров на подоконнике..", тому як іще раз нагадаю для особо розумних і тих хто любить кататись на бронепоїзді Улыбка -такого "орегінального" тексту в поміні не могло бути, бо тоді нашої мови іще такої не було (за сучасною науковою версією)Подмигивающий
Xen в Україні є 24000 конфесії, слабкі на голову Ви бо цього не знаєте, зайдіть у статистику і запитайтесь, то є звичайний статистичний довідник.
Парильщик так, в баньку не встиг, їздив у Дніпропетровськ, ось відносно Глаголиці http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F, це стандартна версія, зрозуміло, що був заказ церкви. Далі вона довго не вжилася і за неюслід виникли поправки -Кирилиця. Кирилицю розповсюджено почали використовувати після смерті Кирила. Що відмінив Петро ніхто про це незнає, можемо тільки догадуватись, бо 75...роки це єдейське літочислення, можите його найти на сайтах Кабали.
А на рахунок Славянських Рун є маса інф. в інтернеті -http://slawianie.narod.ru/str/pismo/naczalo.html
ось тут є багато картинок http://images.yandex.ua/yandsearch?text=%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%20%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85%20%D1%80%D1%83%D0%BD&stype=image&noreask=1&lr=143, всі люди дорослі, пошукаєте самі.
Сьогодні Свято Богині Живи, 12 тавня 25 870р. До речі одне із величних і давніх Свят.
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #106 : 02 Мая 2012, 23:34:00 »

Мара
Xen в Україні є 24000 конфесії, слабкі на голову Ви бо цього не знаєте, зайдіть у статистику і запитайтесь, то є звичайний статистичний довідник.

Сказочний дол..б...

Вдогонку. Питання про назву 70 не знімається.

Хоча, по правилу 1%, назвіть 240 конфессій.
« Последнее редактирование: 02 Мая 2012, 23:41:00 от Xen » Записан

Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #107 : 03 Мая 2012, 10:14:30 »

наконец все вещи названы своими именами )

Се аз воздам!
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #108 : 03 Мая 2012, 11:37:17 »

Xen Ви хочете вияснити цю цифру  - то підіть в статистику і візміть статистичні дані по Україні (чи це написати великими буквами, щоб було ясно), чи важко 5 точку зсунути з дівана;) Легше когось звинуватити чим звернути увагу на свою лінь та невідповідність;)
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #109 : 03 Мая 2012, 13:57:36 »

12 стульев ◦ Двенадцать стульев
Часть 1. Старгородский лев
Глава 14. Знойная женщина, мечта поэта

— Как же насчет штанов, многоуважаемый служитель культа? Берете? Есть еще от жилетки рукава, круг от бублика и от мертвого осла уши. Оптом всю партию — дешевле будет. И в стульях они не лежат, искать не надо?! А?!
Дверь за служителем культа захлопнулась.
Удовлетворенный Остап, хлопая шнурками по ковру, медленно пошел назад. Когда его массивная фигура отдалилась достаточно далеко, отец Федор быстро высунул голову за дверь и с долго сдерживаемым негодованием пискнул:
— Сам ты дурак!.......

http://www.koreiko.ru/12-chairs_14.htm

Се аз воздам!
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #110 : 03 Мая 2012, 15:01:39 »

Парильщик так, в баньку не встиг, їздив у Дніпропетровськ, ось відносно Глаголиці
всі люди дорослі, пошукаєте самі.
Сьогодні Свято Богині Живи, 12 тавня 25 870р. До речі одне із величних і давніх Свят.

Одін  - Я  КУПИВ  ВАШ  КАЛЕДАР.  
Ви  наполягаєте  ,  що  людина  повинна  жити  згідно  природних  ритмів  -  зміни  дня  і  ночі  ,  місяців ,  росту   ,буяння та  всихання рослин  в  синхронності  зі  зміною  положення  планет в  системі  ,  галактиці .
Я  порахував  дні.
В  календарі  написано  -  цитую:
21  грудня  2012р (за григоріанським  календарем ) закінчується  25870 річне  Коло Свароже, і  розпочинається 1  рік  нового  Сварожого  Кола.

Я  порахував  -  від  вчорашнього  дня  до  21  грудня 2012 р  -  33  неділі  і  2  дні.  233дні  або  8  місяців одна  неділя  і  два  дні .   Відняв  числа  від  останнього  дня  року    
Отже  -  по  вашому  календарю  вчора  мало  бути  не  12  травня  -  свято  богині  Живи  , а  19  ,  І  небуло жодного  свята!!!!!!!!!!!
Листя  на  деревах  розпустилось  , і  трави  пішли  в  ріст  не  вчора  ,  а  неділю  тому.....  
Одін  -  ви  або  щось  поясните (краще  -  що  їхали  в  Днєпр  ,  і  цілу  неділю  загубили  ,  але  як  з такою  забувчивістю  проповідувати  про  природні  ритми...)  або  я  візьму  ваш  календар  ,  і  разом  з  календарем  хренєвіча  , в  якому  місяці  по  єврейському  алфавіту  називають  ,  і  викину  це  все  без  жодного  жалю  на  сміття!!!!!!!    
« Последнее редактирование: 03 Мая 2012, 15:14:40 от Парильщик » Записан

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #111 : 03 Мая 2012, 23:57:03 »

Пане Парильщик, то що Ви вчините з календарями то Ваша особиста справа, вона мене не турбує Подмигивающий, тому мене цим лякати не треба. В Дніпрі люди вже давно живуть по природнім циклам, тому із розмовою із Дніпропетровчанами є якісь позитивні зміни, а просте базікання нідочого не призводить, як до втрати часу, я свій час ціную. Коли Ви зацікавились то поясню:
Дату 21 грудня 2012 року я взяв з нета, як загальновідому для пояснення циклічності року, що після 2012року зимового Сонця починається нове коло, тобто 1 рік нового циклу, але в достовірності точних дат Сонцестоянь я не впевнений, так, як вони мають бути місцевими, тому мрію у майбутньому створити Капище-Обсерваторію, де би можна було проводити обряди і слідкувати за часом та спостерігати Богів. Тому відштовхуюсь із відомих дат, хоча в них є похибка, на скільки  - поки сказати не готовий. Весь Колодар є правельний і циклічний, все питання у тому з якої дати відштовхуватись, я у цьому хочу сам впевнетись, і скоро я це зроблю.
Як обраховується Колодар - день зимового Сонцестояння -  це по природньому Колодарі 28 студня, тобто Свято Різдва (це природньо і зрозуміло). Слідуючий день є 0 днем без підрахунку (28днів у місяці множимо на 13 місяців ми маємо 364 і додамо 0 день то маємо 365дн).
А слідуючий день після нульвого дня є 1 січня, тобто початок нового року (нового Сонця, бо завжди рік мається на увазі Сонце, тобто Коло Річне).
В 2011р.  24 грудня припадало на 1 січня Колодаря Числобога, з цієї дати я і обраховував циклічність у цьому році.
 Всі Свята визначені астрономічно і нумерологічно, мають пояснення, тобто то є дні сил, коли Через Сонце і інших Світил відбуваються певні зміни на Землі. ВСТУПАЮЧИ ІЗ ЦИМИ СИЛАМИ У ВЗАЄМОДІЮ МИ НАЛАШТОВУЄМО СВОЄ "ФМ РАДІО НА ХВИЛІ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ" і через це зцілюємось, отримаємо нову інформацію....тощо.
На сьогодні шукаю програмера і кошти, щоб створити електрону версію колодаря із часом для зручного користування (час  буде місцевим по регіонах), бо час по якому ми живемо має відноення до Шумерів і до сучасного "штучного світу"(до речі Моісей і Єгипет у тому багато чого перейняли і ми це бачимо у сьогоднішньому відображенні) 12:60, у Шумерів була важка 60-річна система зчислення. Частота суточного часу 12:60 теж у собі не несе природні цикли, то має бути 28-52 (28 то години, або рух місяця, а 52 то є Сонце 52/4=13 це чотири фази сонця із 13 місяців у кожній із них і ми маємо суточний час у відображенні цілого року). Тобто час відштовхується не від супер-модних часів у грнвічі, а від того, що Земля робить оберт навколо своєї осі. Якщо порівнювати так то відхилень бути ніяких не може, якщо у часах по Грінвічу є декілька секунд відхилення то за кількасот років то є вже 14 днів різниці і треба переміщувати календар.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #112 : 04 Мая 2012, 00:07:44 »

Сорри, дорогой Парильщик, придется брать три калькулятора!  Строит глазки
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #113 : 04 Мая 2012, 00:18:29 »

у Шумерів була важка 60-річна система зчислення.
Угу але не така вже і важка, якщо ми і досі нею користуємось.
 В 1 хвилині - 60 сек, 1 годині - 60 хвилин, а коло має 360 градусів.
Важко вам буде  жжошь, сцуко, я в истерике

Sol lucet omnibus
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #114 : 04 Мая 2012, 00:53:32 »

Мда, але в колі є 365 днів, а не 360 Подмигивающий Знову невідповідність.
Ось цікава стаття, раджу почитати :
http://sd.org.ua/news.php?id=18178
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #115 : 04 Мая 2012, 07:04:15 »

Xen Ви хочете вияснити цю цифру  - то підіть в статистику і візміть статистичні дані по Україні (чи це написати великими буквами, щоб було ясно), чи важко 5 точку зсунути з дівана;) Легше когось звинуватити чим звернути увагу на свою лінь та невідповідність;)

Зсунув, знайшов.
88 штук.
Є що сказати нешановний брехунець?
http://risu.org.ua/ru/index/resourses/statistics/ukr2011

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #116 : 04 Мая 2012, 11:10:58 »

А Xen виходить не тільки брехунець, а щей і невміє рахувати Подмигивающий
Де написано, що 88 то є Хритиянські центри.
Поясню, центри то є окремі конфнсії, є іще незалежні громади релігійні, які немають центрів, але є окремими направленями, за незареєстрованих я вже мовчу. Окрім того, на сьогодні деякі центри вже діляться на секти, наприклад подивіться що коїться у Московському патріархаті.
Тепер пошукайте кількість вірувань християн, і ви знайдети цифру не менше 7000 по Україні.
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #117 : 04 Мая 2012, 11:22:11 »

а вы к какой из всех этих 7000 сект себя относите?

Се аз воздам!
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #118 : 04 Мая 2012, 11:30:14 »

Serega36 нідояких, я Русин, що я маю до юдейської Віри???
Xen Ваше посилання то статистичні дані організацій, центрів, а не християнських вірувань (направлень)Подмигивающий
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #119 : 04 Мая 2012, 22:22:19 »

Дату 21 грудня 2012 року я взяв з нета, як загальновідому для пояснення циклічності року, що після 2012року зимового Сонця починається нове коло, тобто 1 рік нового циклу, але в достовірності точних дат Сонцестоянь я не впевнений, так, як вони мають бути місцевими, . Весь Колодар є правельний і циклічний, все питання у тому з якої дати відштовхуватись, я у цьому хочу сам впевнетись, і скоро я це зроблю.
Як обраховується Колодар - день зимового Сонцестояння -  це по природньому Колодарі 28 студня, тобто Свято Різдва (це природньо і зрозуміло). Слідуючий день є 0 днем без підрахунку (28днів у місяці множимо на 13 місяців ми маємо 364 і додамо 0 день то маємо 365дн).
А слідуючий день після нульвого дня є 1 січня, тобто початок нового року (нового Сонця, бо завжди рік мається на увазі Сонце, тобто Коло Річне).

Всі Свята визначені астрономічно і нумерологічно, мають пояснення, тобто то є дні сил, коли Через Сонце і інших Світил відбуваються певні зміни на Землі. ВСТУПАЮЧИ ІЗ ЦИМИ СИЛАМИ У ВЗАЄМОДІЮ МИ НАЛАШТОВУЄМО СВОЄ "ФМ РАДІО НА ХВИЛІ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ" і через це зцілюємось, отримаємо нову інформацію....тощо.

Одін -ЙА  ВАМ  ПОВІРИВ.  Я  купив  ваш  календар.  Почав рахувати  дні від  вказаних  вами  початкових  дат.  Згідно  вашої  концепції  це дуже  важливо.  ТОму  -  що-  цитую:
є дні сил, коли Через Сонце і інших Світил відбуваються певні зміни на Землі. ВСТУПАЮЧИ ІЗ ЦИМИ СИЛАМИ У ВЗАЄМОДІЮ МИ НАЛАШТОВУЄМО СВОЄ "ФМ РАДІО НА ХВИЛІ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ" і через це зцілюємось, отримаємо нову інформацію....тощо.
Чому  ви  в  календарі  вказуєте  одні  дати  ,  а  на  форумі  -  інші?Непонимающий  Похибка  на  цілу  НЕДІЛЮ -  7  днів. 
Якщо  буде  такий  десонанс  у  вченні  -  це  вчення  втрачає  всілякий  сенс. 
Ще  раз  запитую  -  чому  ВИ  помилились  на  цілих  7  днів, або неділю?? 
Яка з  двох  вказаних  вами  дат  вірна??
Як  святкувати  свята  ,  які  немають  чітких  дат??

Страниц: 1 2 3 [4] 5 6 7 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти