Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
24 Августа 2019, 09:54:28
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Великдень чи Пасха
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Великдень чи Пасха  (Прочитано 17966 раз)
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #120 : 04 Мая 2012, 22:43:47 »

При последней переписи населения в России попадались люди, в графе "национальность" указавшие "Эльфы"  Подмигивающий
... я Русин
У нас  оказывается тоже всяких-таких-похожих до фига  Улыбка
"Чудны дела Твои, Господи!" )
« Последнее редактирование: 04 Мая 2012, 22:47:23 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #121 : 05 Мая 2012, 00:37:27 »

Царь не даром за голову взялся!)))))))))) Не мотай так, а то шейную грыжу можно получить))))
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #122 : 05 Мая 2012, 00:41:44 »

Пане Парильщик Ви неуважно прочитали мою відповідь. У Колодарі відхилень немає, тим більше на одну небілю Подмигивающий Бо любе свято то є астрономічна дата, день сили. Початок обрахунку я пояснив і пояснив що 21 грудня 2112року - це для розуміння закінчення одного циклу і початок іншого. Пояснив також, що в сучасних джерелах дати сонцестоянь різняться,  Я непідрахував 12 травня, а написав навгад, вибачаюсь. Я пишу книгу, і тому часто відписую навгад, бо на підрахунок втрачаю час.   Порахуємо разом:
Сьогодні Свято Русаліїв, 21 травня за Колодарем, до 1 січня - 133днів. Візьмемо по сучасному Григоріанському календарі, сьогодні 5 квітня відрахуємо назад до 21 грудня ми маємо теж 133 дні.
Тому саме і повстає питання, для зручності виготовити відривний Колодар Числобога і електоний варіант. Бо таких ситуацій виникає безліч Грустный Завжди все нове приносить спочатку незручності, потім все стає на свої місця.
Serega36 Вам дивне слово Русин??? Мені це теж дивно, в школу ходили, історію вчили. Ким Ви себе вважаєте по національності??? Тільки не кажіть, що Українець бо сьогодні це не відноситься до національності.  
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #123 : 05 Мая 2012, 00:43:30 »

Так пані Elena, думати зважди важко і бути собою, легше повторювати іт грати чужу гру, зато коли щось не так, то можна з себе скинути відповідальність;)
Але до чого це призводить;)
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #124 : 05 Мая 2012, 00:53:46 »

Всю жизнь, если и играла - то только в свои игры! Не принадлежу ни к одной из конфессий и считаю себя поэтому свободным человеком! С Вами не спорю, у Вас свой мир... Ну так вот как-то........
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #125 : 05 Мая 2012, 02:14:50 »

Чому  ви  в  календарі  вказуєте  одні  дати  ,  а  на  форумі  -  інші?  Похибка  на  цілу  НЕДІЛЮ -  7  днів. 
Якщо  буде  такий  десонанс  у  вченні  -  це  вчення  втрачає  всілякий  сенс.
Яке вчення, Р***  не знав вчення зі школи, не міг подолати арифметику, напевне. Нині це його спосіб заробити гроші. Я вже про це казав.

Це просто Ваш спосіб заробляти на життя.
Але мені не повірили.
А тепер віра ваша зросла?
Бо ми (бля) підпорядковуєм свої натхнення хто-зна кому, щоб тільки уникнути будь-якої відповідальності...

.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #126 : 05 Мая 2012, 02:33:21 »

Kapnyxa хто чим займається - про те і говорить;) Не судіть по собі всіх інших Подмигивающий
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #127 : 05 Мая 2012, 04:50:00 »

Обычная твоя отмазка. Уже не канает, надоело.

І, будь ласка, перестань переконувати, що всі гімно, а ти Д’Артаньян.  Теж набридло.

Так, я займаюся тим, що намагаюсь заробити гроші. Чесним підприємництвом.  І чесно кажу про це, а не завуальовую у  солнцекльош та мудротєнь.
« Последнее редактирование: 05 Мая 2012, 04:57:11 от Kapnyxa » Записан

.
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #128 : 05 Мая 2012, 07:23:37 »

При последней переписи населения в России попадались люди, в графе "национальность" указавшие "Эльфы"  

там ещё и пацаки были)))
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #129 : 05 Мая 2012, 07:31:09 »

шо мля за ленточкаа на аві?

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #130 : 05 Мая 2012, 08:33:17 »

Я непідрахував 12 травня, а написав навгад, вибачаюсь. Я пишу книгу, і тому часто відписую навгад, бо на підрахунок втрачаю час.  
Сьогодні Свято Русаліїв, 21 травня за Колодарем,

От  -  це  вже  іша  розмова.....  Та  і  водичка  тепла  вже  на  річці  -  можна  купатись.  А  йа  тож  відсвяткував  -  в  баньці  був.  А  сьогодні  на  рибалку  збираюсь... 
Одін-  це  все  не  виграшки  ,  а  речі  доволі  серйозні.  І  просто  так  -  навгад  відписувати  категорично  нельзя. 
Загалом  -  все  пізнання  світу  зводиться  до  банального збільшення  чутливості  органів  сприйняття.  Навіть  без  жодного  календаря  людина  з  підвищеною  чутливістю  відчуває  зміну  циклів  місяця,  зміну  природних  циклів  . 
Одін-  як  можна  було  святкувати  день  Живи  на  неділю  раніше  - коли  зело  ще  не  рухнулось  ,  чи  на  неділю  пізніше  -  коли  вже все пішло  буяти??
Як можна  святкувати  русальчин  день  коли  вода  ще  холодна  ,  або  коли  вона  вже  почне  цвисти??
Одін-  якщо  ви  не  відчуваєте  ці  ритми  серцем  -  то  слідкуйте  за  календарем.  А  нє-  можете  зайти  в  баню  -  йа вам  попрочисчаю  канали  під  парок  і  віничок.  Будете  фсе  видіти..гггггг

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #131 : 05 Мая 2012, 11:35:41 »

Kapnyxa а ми з Вами вже на ти, що сь не припомню??? То займатесь собі на здоров`я, і не порівнюйте всіх по собі, і запамятайте - не все в світі продається, і не все робиться за ради грошей Подмигивающий
Парильщик  згоден, я людина і як і у кожного є свої помилки, над якими я працюю. Цикли то дуже серйозно, ми можемо це погано відчувати, але наслідки все одно є.
Я кожин день "Святкую", і настраююсь, але більше у тонкому тілі тому ритми відчуваю не фізично, більше емоційно, енергетично і ментально. Мені важко описати, що то за відчуття, бо ці образи   лише алегорично співпадають із фізичним світом.
 Ми в Каменці вирішили, що як люди не можуть збиратись у визнаяені дати на кожне Свято то хочаб на визначні Свята, але саме у точну дату. Яж працюю кожин день, а то і по декілька разів на день, по потребі і самовідчуттях.
А вот за баньку дякую, я йду в батьку завтра. Нажаль не регулярно получається ходити, я розумію, що то є велика кривда, але поки вибираю середній шлях.
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #132 : 05 Мая 2012, 12:41:55 »

Вам дивне слово Русин??? Мені це теж дивно, в школу ходили, історію вчили. Ким Ви себе вважаєте по національності??? Тільки не кажіть, що Українець бо сьогодні це не відноситься до національності.  
В школе про таких не преподавали, это точно (по истории были 4-5ки)
Русичи упоминались.

А я русский, неужели не видно? Подмигивающий  из русичей скорей всего

П... в графе "национальность" указавшие "Эльфы"  
там ещё и пацаки были)))
спасибо, напомнил и насмешил Улыбка
« Последнее редактирование: 05 Мая 2012, 12:45:23 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #133 : 05 Мая 2012, 13:13:11 »

...згоден, я людина і як і у кожного є свої помилки, над якими я працюю.
А якщо працюєте, та помиляєтесь то мабуть варто замислитись, чи не рано я почав вчитилювати?
А тим більше лікувати?
« Последнее редактирование: 05 Мая 2012, 13:15:55 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #134 : 05 Мая 2012, 16:59:44 »

Serega36  Рускій - то чого Ви живети на Україні, а не в Росії; Русин і "Руский" це не оде і теж саме, Русин  - значить Славянин (Бо походимо ми  від Богумира і Славуні, Русин - дослівно дитина Сонця, тобто Дажбожий внук), а Руский - значить Росіянин, відчуваєте різницю; На сьоггодні Українцем чи Росіянином можуть бути даже негри;) То кам Ви себе рахуєте???
Horus все життя складається із протилежностей, саме завдяки помилкам ми пізнаємо істину, все питання у відповідальності, я її взяв на себе і працюю, а більшість тільки базікає і критикує;)
Dexter Morgan
Старожил

репутация +3/-4

Ради большого выиграша в малом можно и проиграть!

« Ответ #135 : 05 Мая 2012, 17:27:50 »

шо ви тут скіко пішіте, сєкту якус відкрили чі шо? Улыбка
попередження
« Последнее редактирование: 05 Мая 2012, 22:19:30 от Kapnyxa » Записан
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #136 : 05 Мая 2012, 18:09:36 »

а Руский - значить Росіянин, відчуваєте різницю;

чувствуются обширные познания

По такой логике выходит, что в России только русские живут  галавой ап землю

где тогда живут 5,5 млн татар, 2,9 млн украинцев и остальные национальности России? Башкиры, чеченцы, мордва, аварцы, ненцы, ханты и др.

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #137 : 05 Мая 2012, 18:53:36 »

Max Sintra загляньте в паспорт, там не має строки національність. В нас сьогодні є багато славянських республік, всі вони звуться по різному, але в більшості то є Славяни, тобто Руси.
То змінивши паспорт сьогодні Українцем може стати любий... В америці теж всі Американці, але за походженням (тобто за кровю) можуть бути французами, славянами...
Національність не визначається приналежність до місця прибування, а завжди визначалась по крові Подмигивающий
Dexter Morgan Ви напевно не відаєте, що значить слово секта, поцікавтесь, що воно значить, а потім пишіть;)
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #138 : 05 Мая 2012, 18:59:33 »

Рускій - то чого Ви живети на Україні, а не в Росії;
Я где хочу там и живу!!!, и любую вшу, которая посмеет мне указывать, где и как жить, раздавлю ногтем bud

Се аз воздам!
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #139 : 05 Мая 2012, 19:15:46 »

Max Sintra загляньте в паспорт, там не має строки національність. В нас сьогодні є багато славянських республік, всі вони звуться по різному, але в більшості то є Славяни, тобто Руси.

не надо сливать свою безграмотность

этот бред не я написал

Цитата: Одін от Сегодня в 16:59:44
а Руский - значить Росіянин, відчуваєте різницю;
Dexter Morgan
Старожил

репутация +3/-4

Ради большого выиграша в малом можно и проиграть!

« Ответ #140 : 05 Мая 2012, 19:32:25 »

хочу продовження банкету Улыбка Улыбка
друге попередження
« Последнее редактирование: 05 Мая 2012, 22:20:10 от Kapnyxa » Записан
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #141 : 05 Мая 2012, 19:37:40 »

Рускій - то чого Ви живети на Україні, а не в Росії;
Я где хочу там и живу!!!, и любую вшу, которая посмеет мне указывать, где и как жить, раздавлю ногтем bud

Один тоже что хочет - то и пишет!
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #142 : 05 Мая 2012, 21:07:50 »

все питання у відповідальності, я її взяв на себе і працюю
а я Вам дружньо натякаю, що колись цей Тамас кінчеться і прийде Рудра в образі слідчого і спитає не по русинському а по Українському закону, та статтям КК.

Стаття 138. Незаконна лікувальна діяльність
     Заняття лікувальною   діяльністю  без  спеціального  дозволу,
здійснюване особою,  яка не має належної медичної освіти,  якщо це
спричинило тяжкі наслідки для хворого, -

карається виправними  роботами  на  строк до двох років,  або
обмеженням волі на строк до трьох років,  або позбавленням волі на
строк до трьох років.

Стаття 142. Незаконне проведення дослідів над людиною
2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені щодо
неповнолітнього,  двох або більше осіб,  шляхом  примушування  або
обману,  а  так само якщо вони спричинили тривалий розлад здоров'я
потерпілого, -

караються обмеженням  волі  на  строк  до  п'яти  років   або
позбавленням  волі  на  той  самий  строк,  з  позбавленням  права
обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на  строк  до
трьох років або без такого.

Право лікарювання у межах, визначених законодавством про охорону здоров'я, мають такі представники медичного персоналу, як лікар, фельдшер, акушер, медична сестра. Медичною практикою дозволяється займатись лише за спеціальністю, визначеною у сертифікаті або посвідченні про спеціалізацію, за переліками відповідних медичних спеціальностей, які затверджуються МОЗ

Реклама послуг народної медицини (цілительства) та осіб, які їх надають, дозволяється лише за наявності відповідного спеціального дозволу на заняття народною медициною (цілительством), виданого Міністерством охорони здоров’я України або уповноваженого ним органом, і повинна містити номер, дату видачі зазначеного дозволу та назву органу, який його видав.

У вас такий дозвіл є? Чи ви про таке "не ведали"?

Sol lucet omnibus
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #143 : 05 Мая 2012, 21:32:33 »

Horus мої дії знаходяться в рамках Міжнародних Прав Людини та Конституції України...
Дивіться, щоб до Вас не прийшов Рудра, все що бажаєте комусь - обовязково повернеться до Вас сторицею;)
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #144 : 05 Мая 2012, 22:26:34 »

Реб"ята, хлопці та дівчата, попустіться торшки. Та ж не можна всім на одного. Так не чесно.

Людина собі в щось вірить, щось в цьому житті хоче. Живе своїм життям і таке пропагує.

Причому нічого поганого він не каже.

Ну, не подобається йому наш календар, ну то шо?  Він вигадав свій. Хай буде. Нікому від цього гірше не стане. Весна настала, коли їй треба, і літо настане і т.д.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #145 : 05 Мая 2012, 22:51:17 »

Одін
добре-  з  часом- ну  принаймі  для  Кам"янця   ми  вже  вирішили.  Підходить. Почались  русальчині  свята  . Сьогодні  був  на  ріічці  -  син  купався,  казав вода  непогана  ,  та  і  я  нарвав  цвіту  глоїни  для  чаю  в  баню.....  
Але  -  є  питання  щодо  визначення  часу  в  інших регіонах.
Ви  казали  , що  календар  збалансований  згідно  циклів  дня  і  ночі  , місячних  циклів  ,  пор  року  ,  а  також  а  також  природних  ритмів (розвитку  рослин  , зміни  циклів  у  тваринному  світі....)
Але  виникають  питання-  відправна  точка-  в  західних  регіонах  точка відліку(час  сонцестояння)  буде  відрізнятись  від  точки  відліку  у  східних регіонах Отже  в  календарі  мають бути  бути  другі  дати  ,  або  час?Непонимающий
Далі  -  жінчина  бабка  живе  від  Кам"янця  30  км  .  Я  легко цю  вівдстань подолаю  пішки  за  6  годин  ходу.  Тобто  з  астрономічної  точки  зору Кам"янець  та  бабчине  село  буде  в  одному  часі.  Але  -  воно  знаходиться за  перевалом.  І  там  всі  природні дійства  проходять  на  неділю   а  то  і більше  пізнше.  Отже  -  Великдень  там  тра  святкувати  по  астрономічному відліку  ,  А  природні  свята  -  ну  -  приміром  -  живи  ,  або  русальчині свята  -  на  неділю пізніше??
А  яка  -  ж тоді  синхронність??  Що  робити  , коли  свято  по  астрономічному календарю  чітко  в  числі  ,  а  по  природнім  циклам  в  різних  місцях  по різному??
Так  може  початись  блуд.  Люде  взагалі  незнатимуть  який  день  та  час.....

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #146 : 05 Мая 2012, 22:55:10 »

Так  може  початись  блуд.  

Так може початись флуд.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #147 : 05 Мая 2012, 23:31:55 »

Причому нічого поганого він не каже.
Так, згоден. Попускаюсь.  Крутой

.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #148 : 05 Мая 2012, 23:33:37 »

Парильщик Свято не залежить від того де яка квітка виросла... Це певна астрономічна точка, вона для всіх однакова. В тому що у різних місцях кламат різний і від того Свята у кожному регіоні святкуються по різному. Візьмемо наприклад Поділля і Свято Купала. Є деякі моменти, які різняться в ході обряду. Але це нормально, внутрішнього ми святкуємо одне Свято, а зовнішні атрибути можуть бути різні.
Тепер відносно часу. Час починається такм чином, часи східу і західу по місцю проживання ділимо на пополам, нижня точка і є початком місцевих суток. Тому час у Каменці і наприклад у Києві може бути 15 хв. різниці. Для держави це не зручно, але для визначення енергетичних циклів добре підходить.  
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #149 : 05 Мая 2012, 23:37:15 »

Ось є цікава стаття http://www.aratta-ukraine.com/sacred_ua.php?id=96
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти