Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
16 Июня 2019, 01:45:05
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Великдень чи Пасха
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Великдень чи Пасха  (Прочитано 17389 раз)
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #150 : 06 Мая 2012, 00:03:49 »

Ось іще цікава стаття - http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=2225
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #151 : 06 Мая 2012, 01:42:56 »

Людина собі в щось вірить, щось в цьому житті хоче.
Дедушка Хо, кожний з нас в щось вірить, але не кожний береться лікувати
людей не маючи жодної медичної освіти.
Одін повинен розуміти наслідки своєї діяльності, а також наслідки діяльності
організації яка використовує довірливість людей.
Вогнище якої очолює Куровський.

Суспільству потрібен лише час щоб зрозуміти що воно таке є.
"Біле братство" теж не одразу себе проявило себе.
Але псевдовчителі  по суті ті самі.
Рідні Боги благосовляють чесних та щедрих людей !  жжошь, сцуко, я в истерике
Дорогие братья и сестры! Как только наш Храм проявится в мире Яви, Вера наших Предков, Наши традиции и Обычаи придут в этот Мир и займут достойное место в умах и сердцах всех славян!
Вложить свою лепту в строительство храма - священный долг каждого из нас!

КАРБ ВЕДАНЬЯ ТРЕБы

По Праве живя,
Даем десятину Отцам нашим,
О которой сотое на Велесово,
И так Род крепнет, в достатке приумножаяь.

Але найгірше, що в цей морок вони втягують дітей.
Детская Ведическая Академия «ВЕДА»
воспитывает детей в духе ведического мировоззрения
Главное направление Академии – это предметы, формирующие ведическое мировоззрение ребенка (вероведанье, законы Карны, Покон, основы творения своего мира, формирование будущего) и развивающие его магические способности (суть и практика медитаций, исцеление руками, зельеварение, ясновиденье, сверхчувственность).

Отаке воно "рідновірство" без етно прикрас.
P.S. Одін і не потрібно відхрещуватись від Куровського та его егрегора Смеющийся
бо можу вам пригадати таке
http://sd.org.ua/news.php?id=15804 і таке
З благословення Верховного волхва Володимира (Куровського) та Відаючої Матері Роду, волхвині  Лади (Куровської) -  волхви: Богумир (Миколаїв), Твердислав (Філатов) та відун Яровит (Савіцький) відтепер полишають свої духовні титули волхвів та відуна (без зняття посвяти), стаючи на невизначений строк – жрецями Рідної Православної Віри.
« Последнее редактирование: 06 Мая 2012, 01:52:57 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #152 : 06 Мая 2012, 13:11:33 »

Для  мене  тема  вкрай  цікава.  Особистість  ,  народ ,  нація  має  в  собі  духовну силу  тільки  тоді  ,  коли  він  знає  про  своє  коріння  ,  культурну  спадщину ,  життєвий  шлях  предків .  Сили  людини  умножуються  -  бо  саме  головне  - духовна   стійківть  та  моральні  засади. 
Йа  хрещений  в  православії.  Деколи  хожу  в  церкву.  Але  мене  доволі  коробить  , що  керманич  цієї  церкви -  патріарх  Кирило  називає  моїх  пращурів  дикими  звірами  ,  які  жили  в  землянках  ,  і  не  знали  ні  писемності  ,  ні  історії  в  дохристиянський  період.  Мене  коробить  ,  що  віра  в  христа  проповідувалась  євреям  ,  і  була  створена  для  євреїв в  чітко  визначених  часових  та  територіальних  рамках. 
Мене  коробить  те  ,  що  про  існування  писемності  ,  культурних  відносин  у  моїх  пращурів  говорять  всі  ,  крім  нашенських  вчених ,  які  кажуть  ,  що  того  небуло  ,  але  існує  доволі  багато свідчень  про  існування  дохристиянської  писемності  та  культури... 
Чому?Непонимающий
Є  дуже  багато  запитань  ,  але  немає  відповідей. 
На  цьому  підгрунті  виникає  багато  псевдовчень. 
Але  -  як  знайти  перлину  істини  серед  моря  багнюки?Непонимающий
Яке  вчення  -  вірне?Непонимающий?

Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #153 : 06 Мая 2012, 16:33:18 »

Вопросы больше риторические.
Вряд ли кто то здесь даст удовлетворяющий тебя ответ.

....разве что слукавят, как топикстартер

Се аз воздам!
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #154 : 06 Мая 2012, 20:29:51 »

Horus до Куровського і його егрегора не маю ніякого відношення, то що вони коять то на їх відповідальності, я ж відповідаю за свої вчинки і даю собі раду у тому що я роблю, бо чиню це свідомо і разом із тим вчуся. Наприклад відкриваю Вам, шановні форумчани, очі на деякі речі Подмигивающий Ви краще подивіться на свої діяння якого вони кольору;) Шановні християни, не порушуйте свої заповіді, - не судіть інших і не судімі будете Подмигивающий
Парильщик і я теж шукаю вже багато років, як знайти - все просто. Шлях людина визначає по серцю і совісті, і відповідати за нього має теж сама. Те, що Ви почали зараз видіти це лише початок, коли заглибитесь то побачите іще не таке. На сьогодні Віру обернули у ринок, все купується і продається... Поки Бог не зявиться у серці ми його не знайдемо ніде, Бога треба шукати не в церкві чи в якісь конфесії, а у свому серці. Повірте брате, на все є відповідь.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #155 : 07 Мая 2012, 00:12:08 »

Нехтів напищу............Одіна не трогайте, він мені допоміг! Тут майже всі мають мій телефон передзвоніть, поговоримо! Лєвий базар гамно!
Чуваки.......Здибайтесь з чуваком і поговоріть.......... а потім скажіть що той ...уй!
П.С. Вибачте ..я троха попив!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #156 : 07 Мая 2012, 00:31:25 »

Я як нк хтив, по цо пишешь? Лично я Одина не трогаю, у каждого свое. не мешает человек общесчтвенности, не матерится, не склоняет к масовым беспорядкам - почему нет? А Ты Лех, высыпайся! Понедельник - день тяжелый!)
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #157 : 07 Мая 2012, 10:58:45 »

...кто не хочет, чтоб его трогали, сидит дома и по форумам не шастает Подмигивающий

http://babylib.ru/abc/p/premudryjj-peskar-saltykov-shhedrin/

Се аз воздам!
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #158 : 07 Мая 2012, 15:32:09 »

Мене  коробить  ,  що  віра  в  христа  проповідувалась  євреям  ,  і  була  створена  для  євреїв в  чітко  визначених  часових  та  територіальних  рамках. 

Парильщик, я з вами повністю згоден, для чого нам віра в єврейського бога, який має безліч імен «на всі випадки життя». Якщо дивитися на цю нескінченну кількість конфесій, де в окремих потрібно вже дуже слідувати писанню, а в таких як "штунди», можна навіть до церкви не ходити і ні постів і інших свят вони не визнають. Кожному пропонують «віру» за його принципам, але при цьому ми повинні забути про вірування наших предків.

http://www.vokrugsveta.com/S4/nasledie/tripolie.htm

Розкопки на Україні в Трипілля доводять, що наші предки не були обмеженими! Так навіщо ж ми повинні поклонятися євреям, а інакше їх бог Яхве нас знищить?

http://detimidgarda.at.ua/publ/2011g_mart/religii_analiziruja_toru/5-1-0-105
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #159 : 08 Мая 2012, 23:05:25 »

Наскільки  мені  відомо  -  ми  не  є  прямими  нащадками  трипільської  культури.
Спорідненість  культурна  ,  генетична  -  так.  Спадкоємність  - ні... 
Наразі  мене  цікавить  інше  питання-  дохристиянська (рунічна) писемність.   Чи  була  вона у  наших  предків?  Що таке  Руни  ,  що  таке  Веди  ,  що  таке  Велесова  книга і  хто  це  все  бачив і  де  воно  зберігається???   

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #160 : 09 Мая 2012, 16:34:27 »

Пане Парильщик ми як раз прямі нащадки трипільців, а за ними борійців. Що цікаво, що зроблені по черепу обличчя людей яким більше 6000років нічим не відрізняються з сьогоднішніми.
Руни то окрема тема, вони писались із Древа Роду, схеми Всесвіття і позначали певні шляхи. ТОму в кожних родах ці шляхи дещо різнились, тому і деякі значення рун були теж різними, хоча всі між собою були споріднені. Кожна руна, це перш за все, певний образ, а не звук, як сьогодні вже прийнято зводити  лише  до цього. Наприклад в нашій мові синонімів до слова любов можна знайти десятки, а от в англійські мові - лише одно. Так штучно вже тисячоліттям змінюючи мову - звужують свідомість людей перетворюючи нас на біороботів, які схильні виконувати чужі вказівки, а вот думати і приймати самостійно рішення???
Залишків рун є досить, наприклад печать Святослава писана Рунами, візьміть малюнки Камяної Могили http://www.youtube.com/watch?v=arU58egs52Y
Відносно того, що ми давні роди ось іще стаття http://sd.org.ua/news.php?id=18178 (Каганець у цій статті загібає з своєю теоріює Ісуса, що він з галичини:))), але сама знахідка заслуговує на увагу.
Подумайте самі, як після введення Глаголиці і Кирилиці за короткий період відбулось масове писання, зрозуміло, тільки тому, що писемність вже була, лише дещо поміняли;)
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #161 : 09 Мая 2012, 20:11:42 »

Пане Парильщик ми як раз прямі нащадки трипільців, а за ними борійців. Що цікаво, що зроблені по черепу обличчя людей яким більше 6000років нічим не відрізняються з сьогоднішніми.
. Так штучно вже тисячоліттям змінюючи мову - звужують свідомість людей перетворюючи нас на біороботів, які схильні виконувати чужі вказівки, а вот думати і приймати самостійно рішення???

А  я  читав  , що  трипільська  культура  не  залишила  прямих  нащадків.  Тобто  спорідненість  є  ,  але  пряме  спадкоємство - ні.  Тобто  трипільці  асимілювали  в  інші  культури.  Але  від  цього  наші  пращурі  не  стали  гіршими.... 
Одін  -  я  найшов  сайт  - 
http://masterveda.ru/vsie_zapisi/drevo-roda-fundament-zdravy.html
Вони  гарно  пишуть.  Але  назви  місяців  там  по  заглавних  буквах  єврейського  алфавітиу...  І  навіть  часи  ідуть.... 
А  вчора  був  на  рибалці.  Тами  горб  значний  - Ципель  називається. 
Назва   ще  з  прадавніх  часів  .  Чим  не  капище?Непонимающий?

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #162 : 10 Мая 2012, 01:51:45 »

Парильщик, якщо Вас цікавлять справжні наукові дослідження по цій темі,
а не оманлива маячня пройдисвітів та неуків,
то Вам варто звернути увагу, на публікацію в журналі
"Український тиждень № 16 (233) від 19 квітня :  
“Правда про походження українців” автор
доктор філологічних наук, проф Київського університету iм. Т. Г. Шевченка Костянтин Тищенко

тут pdf версія цієї публікації
http://img.tyzhden.ua/Content/Files/tyzhden/Book%2016.pdf

але спочатку пропоную переглянути документальний фільм
Споконвіку було слово, 1993рік.
Розповідь Костянтина Тищенка про етногенез слов`ян на
основі дослідження їх словникового фонду, зокрема топонімів.
http://www.youtube.com/watch?v=jBjdI8GLDnE

Невеличкий скан з тиждня,  де згадують про нащадків Трипілья.

« Последнее редактирование: 10 Мая 2012, 02:01:01 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #163 : 13 Мая 2012, 09:45:32 »

Одін  -  ви  куди  поділись???
Вам  питання  задають  ,  а відповідь  не  даєте... 
моє  попереднє  повідомлення  зі  зноскою  щодо  їхнього  календаря?Непонимающий
І  ще одно  -  що  до  -  вашого календаря-  Ви  стверджуєте  ,  що  ваш  календар  синхронізований  з  лунним  календарем. 
Знайшов  лунний  календар.
 http://skybox.org.ua/lunnyj-kalendar?month=5&year=2012
Так  -  на  сьогоднішній  день  календарі  синхронні-  ну  це  -  якщо  брати  за  початок  місяця  -  останню  четверть  -  коли  місяць  ділиться  навпіл. 
Але  через  4  неділі  ,  тобто  28  днів  ще  остання  четверть  не  настане.  Потрібно  ще  два  дня.  Тобто 4  неділі  і  два  дня.  Похибка  здається  невелика  два  ня  ,  але  що  буде  через  декілька  місяців  -  повний  десонанс?Непонимающий?
Одін  -  я  купив  ВАШ  календар  ,  Рахую  дні  та  лунні  цикли.  Але  я  щось  нендоганяю.  Доведіть  ,  що  ваш  календар ПРАВИЛЬНИЙ  та  життєздатний... 
Доречі  яке  там  у  вас  сьогодні  свято?Непонимающий
І  не  морозьтесь  -  відписуйте!!!

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #164 : 15 Мая 2012, 14:42:11 »

Я був в Мелітополі, тільки зайшов додому, не морожусь, відписую:) Як, Ви уважно читали статтю про Колодар Числобога на мому сайті, то прочитали би, що існує дві точки спостереження за місяцем, за однією- 29,7, а за іншою 27,5, середнє дорівнює 28днів то є астрономічні наукові визначення. Пошукайте самі підтвердження, сайти кишать такою інформацією, математику вчили, рахувати вмієте:)
 Нікому нічого доводити не збираюсь, я даю інформацію, а Ви, як хочите так і сприймайте. Відносно іншого календаря я писав вище. 
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #165 : 15 Мая 2012, 22:13:39 »

добре. 
подивився  на  небо  -  місяця  -  небачу  -  хмарно..  В  інтернеті  пише-  "Убывающий полумесяц".  -  перший  день... 
По  вашому  календарю сьогодні  4  кресеня. 
Тобто  по  вашому  календарю  -  початок  місяця  -  остання  четверть  луни.  Чому???

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #166 : 15 Мая 2012, 23:43:29 »

Пане Парильщик я вже це писав, добре поясню іще раз "для тих хто їде досих пір в бронепоїзді" Улыбка
Існує дві точки спостереження за місяцем, 1 - це  синодичний цикл, який становить 29,5дн. Що то значить, що візуально місяць робить оберт від повнолуння до повнолуння 29,5днів. А вот за сидеричним циклом, це коли ми споглядаємо за місяцем відносно зірок на небі - 27,5дн. Середня тоочка спостереження 28дн. За рік місяць робить 13 обертів навколо землі.
Тому зрозуміло, що візуально 4 фази місяця за 28днів не співпадають, вони співпадають відносно сидеричного цикла, тобто відносно зірок.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #167 : 16 Мая 2012, 00:15:07 »

На первый взгляд кажется вполне естественным предпослать изучению календарной динамики изучение элементарной кинематики, ибо представляется совершенно логичным, с точи зрения банальной эрудиции, сначала изучить in abstracto различные виды движения в пространстве, а уж затем задаваться вопросом, по какой причине и следуя каким экстраполярным законам то или иное движение возникает или исчезает в тех или иных условиях.
     Но этот кажущийся естественным путь в действительности эксцентрично покоится на одной сиангулярной гипотезе, в чем до последнего времени не отдавали себе ясного отчета даже наиболее выдающиеся умы. Действительно, мы вправе заниматься изучением перемещений в пространстве трех измерений в теоретической зависимости от экстраполярного параметра, который может быть конкретизированно идентифицирован со временем. Однако речь здесь идет о том, можно ли, как это без всякого гранулярного анализа применять результаты этого абстрактного изучения к случаю диаметрально предрасположенного реального движения физических объектов.

.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #168 : 16 Мая 2012, 07:55:22 »

Карпо clap-1
п.с. а тепер чесно..курив?

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #169 : 16 Мая 2012, 11:06:15 »

На первый .......

с точи зрения банальной эрудиции,

сначала изучить in abstracto различные виды движения в пространств.........
.....предрасположенного реального движения физических объектов.
точка зрения не может не порадовать  жжошь, сцуко, я в истерике
+стопитсот

П.С. кстати  о птичках   ))
рекомендую )) прикольно, мне понравилось
« Последнее редактирование: 17 Мая 2012, 20:04:36 от Kapnyxa » Записан

Се аз воздам!
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #170 : 17 Мая 2012, 00:36:35 »

Одін-  йа  не  на  бронепоїзді.  Я  хочу  мати  чіткі  відповіді  на  конкретні  запитання... Мій  товариш  трави  збирає.  По  лунному  календарю.  Каже  -  на  ростущий  місяць  земля  ніби  вдихає.  на  убиваючий  ніби  видихає.  Всі  сїльхоз  роботи  пов"язані  з  місячним  ритмом .  Посадка  ,  посів  ,  обробка  ,  збір  вроржаю  мають  чіткі   місячні  ритми..  Це  -  мудрість  пращурів.... 
Далі  -  про  сидеричний  і  синодичний  періоди  -
Сидеричний період обертання (лат. sideris - зоряний) — проміжок часу, протягом якого яке-небудь небесне тіло-супутник здійснює навколо головного тіла повний оберт відносно зірок.
Синодичний період обертання планет (від грец. synodos збори, з'єднання) — це проміжок часу між двома послідовними однаковими конфігураціями планети. Конфігурації — це особливі положення планет відносно Сонця.
Трохи  важко  вкурити  ,  але  -  спробую... 
Синодичний місяць визначає місячні фази, оскільки фаза Місяця залежить від видимого з Землі розташування Місяця відносно Сонця. Поки Місяць здійснює оберт навколо Землі, Земля повертається на деякий кут рухаючись по орбіті навколо Сонця. Тому після закінчення сидеричного періоду Місяць має пройти далі по своїй орбіті, щоб посісти те саме положення відносно Сонця й Землі.
Отже  однн  спосіб  підрахунку  вказує  на  ритм  фаз  місяця.  А  інший  -  на зоряний  ритм .    Чи  можливо  ці  ритми  об"єднати???  Чи  не  вийде  щось  накшталт  середньої  температури  по  лікарні?Непонимающий?   

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #171 : 17 Мая 2012, 10:41:22 »

Звичайно, що можна. Місяць сам не може мати ритмів, Його треба сприймати, як частку цілісного організма. Всі ритми повязані один з одним, це як у нашому тілі серце повязано із легенями і т.д. Коли ми ритми обєднуємо то все сприймаємо цілісно і більш глибинно, а від того і похибок менше. Наприклад є різниця коли тіло людське сприймати, як цілісний організм і окремо ногу чи серце Подмигивающий
Відносно суточного часу виходить теж саме.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #172 : 17 Мая 2012, 19:29:45 »

Добре... 
Ви  проводите  аналогію  побудови  ,  чи  ритмів  всесвіту  з  будовою  -  ритмами  людського  організма... 
В  здорової  людини  пульс  70-  75  ударів в  хвилину  ,  і  16  -  20  подихів .  Тобто  на  вдох  два  удара  ,  і  на  видох  два  удара.  Це  знають  всі  випускники  кам"янецького  медучилища.  А  от  об"єднаний  ,  або  середній  серцеволегеневий  ритм  не  знає  ніхто....   Або  співвідношення  серцевого  ритму  з  ритмом  кишечника....... 
Глибоконевпевнений  ,  що  можна  знайти  середнє  арифметичне.. 
Добре... повертаючись  до  календаря.  Денні  ритми ,  місячні  ,  річні  (сонячна  система) ,  епохальні  (єри  -  зоряні)  потрібно  розглядати  в  концепції  загального  плину  часу  ,  і  постійного  руху.    Знайти  середній  ритм  межи  цих  ритмів  неможливо.  В  об"єднанні  вищепереліченого  виходить  банальний  плин  часу.  Але  як  його  лічити?Непонимающий  Можливі  варіанти  -  апріорі  -  державний  час  -  перевели  стрілки  вперед  -  назад  -  сказали  новий  ...якись новий  рік....    можливо  -  де  факто  -  типу  -  новий  місяць  не  почнеться  доки  двоє  правовірних  мусульман  не  засвідчать  ,  що  бачили  молодий  місяць.  Можливо  -  епохально  -  проміжок  часу  ділиться  на  якісь  відрізки  ,  вони  групуються    ,  люде  до  цього  звикають... 
Або  інші  варіанти..   
Одіне-  поясніть будьласка  вашу  концепцію.  Ну  -  щоби  я  зрозумів...  Я  купив  ваш  календар  -  один  повішав  дома  ,  інший  на  роботі  .  хлопці  -  ходять  -  дивляться  -  кажуть  -  якись  нетакий  .  ні  з  яким  не  сходиться..  А  ви  кажете  про  ритми  ,  резонанс....   

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #173 : 18 Мая 2012, 15:25:34 »

Все сходиться, і серце має відношення до кишечника і до всього тіла, бо всі між собою взаємодіють, можи цього медики не знають, але то їх питання. Ось стаття до Колодаря, я її писав, в ній в загальному все пояснено http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&lang=uk
Що саме я маю пояснити, як взаємодіє весь всесвіт між собою Непонимающий По закінченні 2 книги ми напишемо 3 про Колодар. Кожну середу з 18-00 по 20-00 я проводжу заняття в карандаші 710кім., як буде погода то заняття будуть в парку біль городошної площадки. Ніщо не заміняє живе спілкування, я буду видіти Ваші очі, а Ви мої, так краще сприймається люба інформація.   
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #174 : 18 Мая 2012, 17:20:09 »

Одін, ти реально монстр!!!
Може й прийду на мастєр-клас.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #175 : 18 Мая 2012, 19:50:34 »

Да, видно ще й який Улыбка
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #176 : 18 Мая 2012, 21:33:24 »

Все сходиться,  
Якщо  фсе  сходиться  ,  то  поясніть  яким  макаром?Непонимающий?
Якщо  зноски  ,  то  коректні  ,  а  не  на  заглавну  сайту... 
Кажете  про  живе  спілкування.  Сьогодні  був  в  бані.  Попарив  сьогодні  шість  чоловік  і  два  рази  сам  заліг  на  полку...  Вовку  парив  -  він  ногу  тягнув -  чи  протягнуло  де  ,  чи  не  так  що  підняв...  вийшов  з парної  -  хоч  гопака  танцюй.  Парок  -  він чудеса  робить... 

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #177 : 19 Мая 2012, 10:32:41 »

а до чого тут бані із тим що не виходить???
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #178 : 19 Мая 2012, 18:56:19 »

аналогія..  -  ви  -  ж  видите.... 
Одін  -  йа  в  жодному  разі  вас  не  хочу  образити.  Натомість   хочу  докопатись  до  суті... 
Зайшов  на  ваш  сайт  .  уважно  прочитав  про колодар.... 
Ну  з  числами  троха  -  роздуплився.  Якось  включу  інтелект  -  мож  ще  що  спитаю.. 
А  от  назви  місяців???
цитую  з  сайта
Січень Січень
Лютий Лютий
Березоль Березень
Цветень Квітень
Травень Травень
Квітень Квітень
Липень Липень
Серпень Серпень
Вересень Вересень
Листопад Жовтень
Грудень Листопад
Студень Грудень
http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=57%3A2011-08-24-08-24-54&catid=17%3A2011-08-24-12-04-11&Itemid=1&lang=uk
Ви  кажете  ,  що  справа  -  теперішні  назви  ,  а  зліва  давньоруські.. 
 Одін  -  ви  стверджуєте  ,  що  надаєте  іформацію.  Йа  її  сприймаю  буквально. 
Як  може  бути  в  році  два  Квітня??? Один  після  Березня  ,  а  інший  після  Травня??? 
Якщо  ви  помилились  тут  -  чи  не  могли  ви  помилитись  з  кількістю  місяців,  кількістю  днів  в  місяці?Непонимающий

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #179 : 19 Мая 2012, 20:08:21 »

"В этой жизни я не ошибаюсь" (с)
 Смеющийся

.
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти