Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
16 Июля 2019, 23:32:51
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Великдень чи Пасха
Страниц: 1 ... 5 6 [7] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Великдень чи Пасха  (Прочитано 17566 раз)
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #180 : 19 Мая 2012, 20:46:10 »

ОдИн Один знает где растет та трава... hz

Се аз воздам!
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #181 : 21 Мая 2012, 23:23:53 »

Дякую за підказку, так помилки я деколи роблю і буду робити, бо я людина.
Парильщик поки Ви шукаєте що нетак Улыбка  А до суті докопуйтесь, але я тут нідочого Подмигивающий Спитайте своєї совісті, хіба питання в орфоргафічній помилці на сайті, чи може в чомусь іншому???
Як просто хочеться порозмовляти, то можна це робити по іншому Подмигивающий
Kapnyxa скоро прийду до Вас двері замовляти, я теж можу почіплятись, ось тоді і поговоримо Подмигивающий
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #182 : 22 Мая 2012, 18:41:06 »

Одін  -  ви  ж  видите!!!!!
Хіба  йа  схожий  на  людину  ,  яка  шукає  що  -  не  так?Непонимающий
На  минулих  вихідних  на  рибалці  товариш  показував   як  входити  в  астрал.  Пльовоє  дело..  Тьху  ,  і  там...  Тіко  -  програму  (установку)  потрібно  вибрати  ,  прийняти  ,  змоделювати.  Ну  -  тіпа  -  шоб  риба  ловилась.  Работає.  Перевірено. гггггггггг
Це  я  до  того  ,  що  помилки  теж  роблю.  Якби  ви  таку  знайшли  -  я  би  був  впевнений  ,  що  ви  правильно  сприймаєте  надану  мною  інформацію.  А  так  -  мед  -  пиво  пив  ,  по  бороді  текло  ,  а  в  рот  не  попало.... 
Одін
То  йаке -ж   свято  припадає  у  вашому  календарі  на  християнсько  -  православне  вознесіння Непонимающий?

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #183 : 22 Мая 2012, 21:00:31 »

Kapnyxa скоро прийду до Вас двері замовляти, я теж можу почіплятись, ось тоді і поговоримо Подмигивающий
він вже чекає Подмигивающий скажи коли....я підтянуся....

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #184 : 22 Мая 2012, 21:23:53 »

Парильщик до християнського вознесіння не маю ніякого відношення, я не порівнюю Славянські природні свята з єврейськими, кожному своє. 
В астрал кожен виходить у  сні, питання проснутись у сні Подмигивающий Там є багато підпунктів (рівнів виходу). Також астрал заселений різними сутностями. Під чим заходили у астрал??? Чит так,   -  мед  -  пиво  пив,  по  бороді  текло,  а  в  рот  не  попало.... Парильщик Подмигивающий
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #185 : 23 Мая 2012, 12:57:56 »

Під чим заходили у астрал???
столько анекдотов про "это" Улыбка выбирай не ленись

Се аз воздам!
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #186 : 23 Мая 2012, 22:11:45 »

Парильщик до християнського вознесіння не маю ніякого відношення, я не порівнюю Славянські природні свята з єврейськими, кожному своє. 
В астрал кожен виходить у  сні, питання проснутись у сні Подмигивающий Там є багато підпунктів (рівнів виходу). Також астрал заселений різними сутностями. Під чим заходили у астрал??? Чит так,   -  мед  -  пиво  пив,  по  бороді  текло,  а  в  рот  не  попало.... Парильщик Подмигивающий
Під  сонцем
Позвоночний  стовб (чакри)  вистроюється  в  одну  лінію  на  закінчення  з  третім  глазом(середина між  лобними   долями   черепа)   Далі  -  установка ,  моделювання  установки  ,  візуалізація  -  знову  -  ж таки  в  районі  третього  глаза  (лобних  півкуль мозку)  Далі  -  короткочасний  сон  з  установкою  на  преривання-  приміром  -  як  піднімуться  руки.  Просинаєшся  ,  і  вуаля  -  всі  тіла  збалансовані  ,  домінантом  виступає  підсвідомість(читай  астральне  тіло)  ,  органи  чуттів  загострюються.  Звичайно  -  можна  травити  -  шо  тіпа  -  злітаю  на  камчатку  ,  але  набагато  краще  зрозуміти  банальну  сутність речей  навколо тебе ...... 
І  на  рахунок  -  Вознесіння  -  йа  -  таки  до  цього  християнського  свята  маю  відношення-  бо  в  дитинстві  - хрестили.  І  писанки  -  запіканку  на  Пасху  їв.  Знач  -  на  40  день  -  знов  празнувати  тра. 
Але  йа  -  би  не  проти - по   ходу  ще  одне  свято  відсвяткувати  -  все  -  одно  в  числі  -  ну  -  приміром  -  Вітрогін  - день  Стрибога.....   

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #187 : 24 Мая 2012, 06:53:49 »

Пан Парильщик за такий короткий час, такий  розвиток в цьому напрямку, знімаю капелюха!
п.с. ще місяць будем мати свого Люка Скайвотера! Пар - Джадай! Гарного усім дня!

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #188 : 24 Мая 2012, 18:16:08 »

Ну так, лиш би пива попити і шашликів поїсти Подмигивающий, але яке то відношення має до свята, хіба у цьому суть свята;)Непонимающий?
Чари не закінчуються в третьому оці, вони починаються іще вище, на маківці голови і закінчуються в проміжності, ву цьому є велика різниця
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #189 : 24 Мая 2012, 21:29:35 »

Ну і Дарта Вейдера

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #190 : 24 Мая 2012, 23:38:39 »

Зоряні  війни гггггг
В  мене  друг  раніше  входив  в  10 самих  сильних  екстрасенсів СССР. 
І  йакщо  тра  -  він  мене  всяким  разним  прійомчікам  поднатаскаєт. Трьохмесячниє  курси  генералоф  легко.... 
Крім  того  фсьо  має  свою  доцільність  - йа  книг  не  пишу,  календарі  не  складаю . Мені  астрал  для  рибалки  тра-  для  об"єднання  з  природою  матінкою...  Ну  -  щоб  риба  лучше  ловилась... 
І  ще- 
Одін 
Йа  сьогодні  як добропорядочний православний  християнин   згадав  в  душі  бога  -  іменем  якого  хрещений  ,  його вознесіння  ,  і  поїхав  на  рибалку  ,  де  згадав  бога  моїх  пращурів  -  Вітрогона  -  Стрибога.  Нарвав  чебрецю, та  цвіту  бузини  на  чай  в  баню.  То  нафіга  ці  розмови  про  пиво  і  шашлики?Непонимающий?
Доречі  -  якби  ви  мене  послухали  ,  та  пішли  в  баньку  - пар  -  він  душу  -  тіло  лічить , та  очищає -  ви  -б  не  бачили  тих  сутностей  в  астралі..... 

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #191 : 24 Мая 2012, 23:54:41 »

Офф. Викликали...               
http://www.youtube.com/watch?v=R55e-uHQna0

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #192 : 03 Июня 2012, 22:34:39 »

Зараз  -  полнолуніє  -бачив  майже  повний  місяць.  Завтра  буде вже  зовсім  повний.   Знач  -  новий  місяць.  Зелені  свята  в  православних  християн.  Люди  на  могили  ходять  -  померлих  поминають  ,  а  от  які   свята  у  наших  пращурів  синхронізувались  з  теперішнім  часом  -  Одін  чомусь  не  розповідає........ 
Цікаво  -  би...... 

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #193 : 14 Июня 2012, 22:45:31 »

Я все розповідаю, кому цікаво - кожну середу з 18-00 до 20-00, 710 каб. в "Карандаші".
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #194 : 02 Августа 2012, 21:13:15 »

От - у мене  вже є двакалендаря.  Точніше - три.
Один - державний. Там  сьогодні по християнському православному обряду - Іллі.
Другий - Одіна- там сьогодні- обжинки. І третій - куровського. Там свято було вчора- спасовка. Або - перший спас.
От-і що і коли мені святкувати? І якщо я не маю соняшного годинника і взагалі - заплутався в цих- різних- конфесіях...
Виходить - починається-блуд...
Яке свято правильніше?

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #195 : 02 Августа 2012, 22:39:40 »

Парильщик спочатку обприділитись ким є і бути. Як є відношення до природи то по природньому циклу, як християнин то ..., чи до Куровського..., він теж святкує по юліанськлому календарю славянські свята, щось воно не дуже??? За давнім звичаєм у ці дні готувались до збору врожаю, бо серпень саме і зветься від того, що починали жати серпом і збирати врожай. Начебто всі Свята Сасів мали б бути саме у цей місяць, а виходить не зовсім так.
Відносно Свята Іллі то чогось цього свята немає у біблії, і коли вона зявилось в замін якого свята??? Бажано б дізнатись що тот за Свято і хто був Ілля. В біблії пишеться що Ілля під час обряду обрядово зарізав 500вааловип пророків??? Це свята людина чи вбивця??? І чого африканці християни чи німці, японці не святкують це свято у себе, а тільки на славянській землі. Зрозуміло, що природнє свято було змінено. Тому коли ми святкуємо казна-що з того нічого невийде, томі і досі для сучасних людей Свято  - це пиво і шашлик, бо змісту сакрального немає, котрий би був зрозумілий і вигідний для Душі та Тіла Подмигивающий
Який сакральний зміст для Душі Свята Іллі???
« Последнее редактирование: 02 Августа 2012, 22:50:16 от Одін » Записан
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #196 : 02 Августа 2012, 23:47:56 »

Ось цікава стаття http://rodrus.net/news/news_1304247752.html
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #197 : 03 Августа 2012, 21:37:52 »

Яке свято правильніше?

Правільніше...  Смеющийся

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #198 : 03 Августа 2012, 21:51:29 »

Одін- статтю не осилив. Многа букафффф
Horus- так - то воно- так. Але йа не бухаю. Тіко в баню хожу по стародавньому скітському обряду. А який у них - там колодар був - тут - федь розбереш. гггггггг

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #199 : 03 Августа 2012, 22:11:48 »

Не сприймайте як заклик  Смеющийся
Це був гумор, хоча і з підтекстом на календарну тематику.
Хочу написати більш розгорнуто, але трохи занятий,
приїхали гості з Києва.

Sol lucet omnibus
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #200 : 03 Августа 2012, 22:28:57 »

Але йа не бухаю.
Та хлопці на фото не п’яні!  Просто свято!  Смеющийся

.
Страниц: 1 ... 5 6 [7] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти