Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Мая 2019, 16:09:22
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Наши хоббі
| | |-+  Графоманія
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Графоманія  (Прочитано 5168 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« : 26 Марта 2012, 19:25:56 »

Колись один з форумчан сказав мені, що чув думку, наче  хоббі у людини - показник її повноцінності. Я з цим не погодилася, бо мої, наприклад, інтереси міняються часто. Тут мені цікаво одне, через деякий час - інше,  то що я, виходить, неповноцінна людина?
 Але є в мене, мабуть, таки одна справа, котру можна підігнати під хоббі - я графоманка Улыбка Взимку була в мене спроба (невдала, правда) співробітництва з однією з газет, і я написала для них такий собі цикл замальовок. Але не склалося, вийшло не зовсім так, як я планувала, а плоди графоманії моєї пропадають дарма. Дай, думаю, тут викладу, раптом хтось почитає Може, хтось щось також пише - приєднуйтеся
« Последнее редактирование: 26 Марта 2012, 19:29:52 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1 : 26 Марта 2012, 19:28:23 »

Блукаючи містом.
   Прогулянки і роздуми
               -

Останнім часом багато гуляю містом і думаю. Думаю, хто я є у ньому. Часто ж чуєм, як міста порівнюють з людьми, називають живими організмами. А яка частина цього організму я? А всі інші? Хто ми у своєму місті? Який життєво необхідний орган? Ми  очі? Розум? Руки?  Може, банальний шлунок? Хм…
 А потім я уявила місто пустим, без людей, і зрозуміла: насправді ми -  його душа. Тіло, неважливо яке, старе чи молоде, потворне чи красиве -  живе лише за наявності душі. Так і місто.
Хтось скаже, що душа – сутність непевна, її існування не доведено. Але якщо душі немає, то що ж тоді так болить іноді, аж дух забиває? Як може боліти те, чого немає?  І чи не вона в моменти щастя  співає так, що, здається, піднімаєшся над землею?
Значить, недарма мене болить кожна ранка на тілі Кам’янця, бо я – Душа Міста?
Тепер вранці, виходячи з дому в гарну погоду, кажу:
-   Привіт, місто, це я, твоя Душа.

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #2 : 26 Марта 2012, 19:28:55 »

-
На тому тижні стали з сином на шлях до Європи. Йшли  до автобуса і розмовляли про те, чи брати квиток, чи просто заплатити гроші водієві. Я сказала,  що водій буде набагато добрішим, якщо покладе ті гроші собі до кишені – така вже в нас система. Син резонно зауважив, що система дурнувата, але вона ніколи не зміниться, якщо всі її підтримуватимуть. І ми дружно пішли в касу за квитками, за що вища сила одразу ж і винагородила нас економією на дитячому квитку. Та дорога в Європу не така вже й важка…

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #3 : 26 Марта 2012, 19:30:38 »

______
 Мою роботу варто любити хоча б за те, що шлях туди лежить через міст. Ми звикаємо до всього, що бачимо часто,  і  спокійно дивимося  на каньйон, не помічаючи вже всього того, від  чого завмирають на мості туристи. Але одного дня  випадає сніг і ховає під собою весь, ніким ( і тобою теж) не прибраний бруд під мостом. І ти мимоволі знов зупиняєшся,  стоїш і дивишся  вниз, не звертаючи уваги на час, що збігає. Смотрич зовсім змілів, вода якась на диво чиста, на дні видно колії від БРДМа. А навколо – велика снігова тиша, і  башти, оповиті вранішнім серпанком. І груди наповнює щось велике, здається, злетиш зараз від тієї повноти краси.
А потім згадується випадок, коли польські туристи, так само не дихаючи на середині мосту, захоплено питали: «І як же ви його викопали, цей каньйон?». Стає смішно, і ти спокійно йдеш на роботу.

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #4 : 26 Марта 2012, 19:31:09 »

Сьогодні  зробила маленький Вчинок. Смішний і маленький, але зробила. Я не дала хабаря лікареві ( пам’ятаючи, що вже на шляху в Європу, чи то пак, до громадянського свідомого суспільства).  Пан лікар не надто тонко натякнув, що зробив мені послугу «по старій дружбі». Я ж зробила вигляд, що натяку не зрозуміла : так, злегка  отупіла від болю. Бо він виконував свою роботу, за яку йому платять,  хоч і не надто багато. А я прийшла в безкоштовну міську поліклініку за допомогою, і у його робочий час. Знаю, що можливо, мені ще доведеться  до нього звертатися, і це не додає оптимізму. Але ж вирішено починати з себе…

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #5 : 26 Марта 2012, 19:32:31 »

Далі буде Улыбка

@
Постоялец

репутация +6/-0

Отдавая, получаем.

« Ответ #6 : 26 Марта 2012, 21:39:01 »

Luiram, мне понятно и близко Ваше состояние души, когда своими мыслями, раздумьями хочется поделиться. В эти моменты  всё видится как будто другими глазами. Интересно читать Ваши сочинения-зарисовки. Спасибо. Жду новые.

Думать надо головой, любить - сердцем, чуять - *опой... И самое главное — ничего не перепутать!
Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

"...а где пастух дурак, там и собаки дуры!"

« Ответ #7 : 26 Марта 2012, 22:46:05 »

Очень хорошо! Похвальна сама инициатива, да и исполнение.
Не покладай пера!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #8 : 26 Марта 2012, 23:08:52 »

Дякую, мені приємно   Продовження завтра Улыбка

Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #9 : 27 Марта 2012, 00:43:11 »

Луирамчик, вот ты как лучик -честное слово! Пиши. Жаль, что только сейчас добрела до форума!!!!!!!! Пиши!!!!!!!!!
Lerdan
Новичок
*

репутация +1/-2

« Ответ #10 : 27 Марта 2012, 03:51:12 »

-
На тому тижні стали з сином на шлях до Європи. Йшли  до автобуса і розмовляли про те, чи брати квиток, чи просто заплатити гроші водієві. Я сказала,  що водій буде набагато добрішим, якщо покладе ті гроші собі до кишені – така вже в нас система. Син резонно зауважив, що система дурнувата, але вона ніколи не зміниться, якщо всі її підтримуватимуть. І ми дружно пішли в касу за квитками, за що вища сила одразу ж і винагородила нас економією на дитячому квитку. Та дорога в Європу не така вже й важка…

Водителю автобуса наличными при входе платят во многих странах (как в Европе так и в остальном мире), поэтому возник вопрос, а что для вас означает "шлях до Європи"? Какая-то конкретная страна или Идеализированная Модель Общества?
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #11 : 27 Марта 2012, 15:56:24 »

Напевно мова йде про приміський маршрут.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #12 : 27 Марта 2012, 17:41:46 »

Мова йде зовсім е про це Подмигивающий "Шлях до Європи" це як "Не по Українські"...чесно, без лаве...

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #13 : 27 Марта 2012, 18:25:17 »

Нема в мене ніяких ілюзій про які б не було Ідеальні Моделі суспільства, хоч у Європі, хоч деінде. І маршрут автобуса також не має значення.
   Громозека правий, "шлях до Європи" в  даному випадку - це шлях до звичайного, нормального  цивілізованого громадянського суспільства. Законослухняного. Де якщо в правилах сказано, що треба брати квитки, то ти береш, а водій на тебе не дивиться спідлоба, буркочучи, що возить вас тут усіх за голу зарплатню. Де не плюють на тротуар, не кидають обгортки від цукерок  попри урни для сміття. Де якщо  поліклініка платна - то платиш гроші, а як безкоштовна - то ні. Де в магазині тобі не продають замість сиру по 78грн/кг щось, що називається "сирний продукт". І де даішники  не дивляться на тебе, як на марсіанина, якщо ти зупиняєшся біля них сам, дорогу спитати, а не хрестишся, що не спинили, проїхавши пост.
   Щось таке я мала на увазі. І думаю, що це не так вже й нездійсненно тут, у нас, давайте так робити. Бо я не хочу нікуди звідси їхати, я  хочу ЖИТИ НОРМАЛЬНО ТУТ

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #14 : 27 Марта 2012, 18:30:05 »

Ще часточка "  Прогулянок і роздумів":

Нарешті почалася справжня зима, надворі сніг і мороз. Діти щасливі.  Городяни ковзаються і падають, згори загрозливо дивляться бурульки, машини буксують,  комунальні служби звітують про гарну роботу. Міські форуми переймаються наявністю бродячих собак та відсутністю горобців. Зате ворон не бракує. Учора ввечері величезна зграя їх добрих півгодини організовано виконувала фігури вищого пілотажу прямо перед нашим вікном. Що це були за вправи, сказати важко. Гріються?  Вечірній моціон? Може, до Євро 2012 готуються?
   В обід на базарі  спостерігала таку картину: хлопець  у військовій формі зосереджено вивчав на прилавку штук шість градусників. Продавець гарно розхвалював товар,  я й собі глянула. Термометри були гарні, різноманітні, великі і малі, от тільки маленька дрібничка: всі вони показували різну температуру, від 21 до 25 градусів. Я затрималася:  було цікаво, яка ж температура більше до душі  служивому. Він виявився песимістом: взяв той, котрий показував 25. А я б узяла той, що показував середню температуру…

Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

"...а где пастух дурак, там и собаки дуры!"

« Ответ #15 : 27 Марта 2012, 18:39:57 »

Прекрасная зарисовка! И ещё знаешь что приятно - без грамматических ошибок! Сегодня это редкость.
Lerdan
Новичок
*

репутация +1/-2

« Ответ #16 : 27 Марта 2012, 18:44:39 »

Напевно мова йде про приміський маршрут.
Тогда вообще непонятно: вот если бы ты пришел на вокзал с детьми, ты бы сразу полез в автобус или купил билеты, чтобы потом никого не упрашивать уступать детям место? По-моему, это элементарное человеческое здравомыслие.

Меня больше убила фраза про водителя: если человек положил деньги в карман - он их сразу себе присвоил, а какие доказательства? С таким же успехом он их потом может сдать в кассу или купить запчасти или бензин.
Систему кто знает? Делать выводы, из того что видим - неблагодарное занятие.

P.S. Моя мама на прошлой неделе за день покупала билет, чтобы наверняка знать, что точно поедет.
Ни на какие Европы она при этом не ориентировалась.

Мова йде зовсім е про це Подмигивающий "Шлях до Європи" це як "Не по Українські"...чесно, без лаве...
Для меня вторая фраза звучит более естественно и понятно, чем размытая первая.

Бо я не хочу нікуди звідси їхати, я  хочу ЖИТИ НОРМАЛЬНО ТУТ
А вот тут я абсолютно поддерживаю
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #17 : 27 Марта 2012, 19:50:53 »

Lerdan, ну не переймайтеся Ви так.  Це ж  літературний твір, а не заява до прокуратури на водіїв Улыбка, не треба сприймати все так буквально.  Це звичайні замальовки,те, як я бачу цей світ. Це просто МІЙ погляд, і Ви не зобов'язані з ним погоджуватися. Дякую, що читаєте і реагуєте - значить, не дарма пишу hacker

Lerdan
Новичок
*

репутация +1/-2

« Ответ #18 : 27 Марта 2012, 20:58:12 »

Lerdan, ну не переймайтеся Ви так. 
Да нет, ветка же называется "Графомания", и вы пытаетесь выложить свои мысли.

Вполне естественно, что должны быть критики, но не только те, которые восхищаются, но и те, кто может заметить кой-какие нестыковки. Для меня первая нестыковка была про оплату проезда водителю, так как такое можно рассказывать только тем, кто не может этот факт проверить.

Если же у меня есть подтверждения, что это не совсем правда, то статья просто разлетается, а заглавная фраза про путь в Европу становится просто пафосной.
Уха
Уха
Пользователь
**

репутация +0/-1

« Ответ #19 : 27 Марта 2012, 21:01:00 »

Lerdan : Стаття та нотатка - зовсім різні речі))))) учись сынок
Мені сподобалось)  З часом можно збірничок видати))) Років через ...надцять буде дуже цікаво прочитати.
Lerdan
Новичок
*

репутация +1/-2

« Ответ #20 : 27 Марта 2012, 21:47:25 »

Lerdan : Стаття та нотатка - зовсім різні речі))))) учись сынок
An article is a written work published in a print or electronic medium.

Luiram в самом начале ветке рассказала, что эти зарисовки были предназначены для газеты, а чтобы не пропали зря - выкладывает это здесь. Может я просто хочу, чтобы зарисовки были лучше и интереснее?  Смеющийся
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #21 : 27 Марта 2012, 22:11:37 »

Lerdan , та я не проти, критикуйте на здоров'я, я й сама покритикувати, в разі чого, любитель Улыбка Тільки я не зовсім розумію, в чому Ви бачите нестиковку. Вас дивує, що ми вирішили не давати гроші водієві? Спробую пояснити, як умію.
   Не знаю, наскільки Ви знайомі з ситуацією на тих самих  приміських маршрутах, про які сказав Дебріс. Справа в тому, що там курсує велика кількість приватних автобусів,господарі котрих уклали договір з автостанцією (чи як називається та організація, не скажу точно). Цей договір зобов'язує їх їздити за графіком та продавати квитки пасажирам, бо вони повинні платити податок. Само собою, вони всіляко від цього ухиляються. Інша частина автопарку не належить водіям, тобто, вони там на зарплаті. І ті, і другі намагаються взяти якомога менше пасажирів з квитками (тих, кількість  котрих можна прослідкувати) і якнайбільше набити автобус пасажирами безквитковими, котрі платять в руки водію. Я не сумніваюся, що ті гроші вони потім витрачають  на бензин або  запчастини, (або на подарунки дітям),  але так НЕ ПОВИННО БУТИ.
 От  ніколи б не подумала, що виникне саме таке питання... В замешательстве

Lerdan
Новичок
*

репутация +1/-2

« Ответ #22 : 27 Марта 2012, 22:19:20 »

але так НЕ ПОВИННО БУТИ.
А у вас наверное Windows и все программное обеспечение на компьютере лиценционное?
И фильмы и мультфильмы вы дома тоже только с лицензионных дисков смотрите?  Смеющийся
Начните с себя.

Ладно, просто если забрасывать камушек в чей-то огород надо быть стерильно чистым и перед собой.
Каждый выживает как может, за водителей обидно: просто козлы... отпущения на светлой дороге к Европе.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #23 : 27 Марта 2012, 22:24:32 »

Не псуй людині тему! Хочеш, створи свою!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #24 : 27 Марта 2012, 22:44:24 »

Повністю підтримую Луірам щодо автобусів. Згадалося, що писала в травні 2008 року:

Водій автобуса Яремче-Хмельницький в Хотині, де сіло багато туристів з Польщі і інших сусідніх країн, казав російському мандрівнику:
- Ти навіщо той квиток взяв? Ти дурний, чи що? Нашо мені твій квиток, мені гроші на соляру потрібні!
В туриста був вигляд побитого немовляти.

Що не так з нашими людьми? Може, в нас повітря отруйне? Вода? Їжа?

Саме за гроші з квитків енна сума піде й на підтримання доріг у належному стані. Самі собі шкодимо, коли платимо на 2 гривні менше, але водію, а не в касу.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #25 : 27 Марта 2012, 22:49:04 »

2Lerdan
  В замешательстве Хм... Та я наче з себе і почала... В замешательстве
 Не зовсім розумію тільки, в чому суть   проблеми. Ви водій, а я Вас образила брудними підозрами?
  Та й ніде не казала я, що сама біла і пухнаста...але стараюся в  міру сил і можливостей.
Завтра ще про водіїв буде Подмигивающий
 P. S. Я фільми і мультфільми по-телевізору дивлюся, або в кінотеатрі, трафік у мене лімітований Улыбка

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #26 : 27 Марта 2012, 22:49:35 »

Графоманія плавно перетекла в політику  stop
Давайте не будемо псувати тему, краще діліться власними думками, підтримайте Luiram та напишіть власне есе.

Тому і продовжу. Лізли якось в ввечері різні думки в голову і тоді я написав таке.

Память – воспоминания. Душа, чистая "болванка" жизни в начале, а потом бег прожигающей головки над твоей головой, переход с одной дорожки на другую и поиск. Поиск воспоминаний, где боль это шрам, опыт, а чистая еще некем не процарапанная поверхность – возможность. Возможность радоваться и наслаждаться, возможность уплотнения опыта, и прожига. И чем меньше места, тем плотнее запись. И только тогда, когда почти ничего не осталось, начинаешь ценить свободное место - время.
  Почти,  все заполнено: фото друзей, слово – Мама, база знаний профессионального опыта, любимые книги, песни и кинофильмы, и еще небольшая возможность дописать туда что-то еще, самое ценное. Что? Каждый пусть выберет САМ. И это не время с возрастом начинает бежать быстрее, это просто все меньше остается места для прожига, и все ближе конец записи финальной сессии, твоего личного кинофильма, под названием Жизнь.  И дай Бог, пусть он не будет бездарным, ведь ТЫ САМ в нем: АКТЕР, ОПЕРАТОР И РЕЖИСЕР.  
13 листопада 2009. ©

Sol lucet omnibus
Lerdan
Новичок
*

репутация +1/-2

« Ответ #27 : 27 Марта 2012, 23:46:41 »

Не псуй людині тему! Хочеш, створи свою!
Luiram здесь хозяйка, скажет "Хватит" - слова больше не напишу Улыбка

Саме за гроші з квитків енна сума піде й на підтримання доріг у належному стані. Самі собі шкодимо, коли платимо на 2 гривні менше, але водію, а не в касу.
Я видела хамство как со стороны водителей, так и со стороны пассажиров к водителю маршруток.
ВСЕ ли водители, как вы описываете, так себя ведут?
К хаму вполне понятно такое отношение, но зачем подганять всех под такое определение?
Поймите меня правильно: я не за то, чтобы платить водителю при входе, я против нахождения "крайних".

Ви водій, а я Вас образила брудними підозрами?
Нет, и к сожалению даже не имею таковых знакомых.
Иначе тут были бы уже табличные данные сколько куда идет из "карманных денег".
Я сторонник презумции невиновности Улыбка
Чего не видела - того не говорю.

P. S. Я фільми і мультфільми по-телевізору дивлюся, або в кінотеатрі, трафік у мене лімітований Улыбка
А что с компьютером? Неужели все ПО лицензионное?

Графоманія плавно перетекла в політику  stop
Не согласна, я абсолютно аполитична Улыбка
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #28 : 28 Марта 2012, 11:53:53 »

Ви водій, а я Вас образила брудними підозрами?
Нет, и к сожалению даже не имею таковых знакомых.
Иначе тут были бы уже табличные данные сколько куда идет из "карманных денег".
Я сторонник презумции невиновности Улыбка
Чего не видела - того не говорю.

А что с компьютером? Неужели все ПО лицензионное?

За первое +.

За второе - , т.к. это утопия. Например: у кого работают нелегалы с Украины в Эвропе, если не у чесных и законопослушных эвропейцев?  Подмигивающий

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #29 : 28 Марта 2012, 19:51:36 »

Чергова порція. Про водіїв Улыбка
_______
А що сьогодні було – ніхто не вгадає. Нізащо. Бо такого не буває.
  Вирішила поїхати в старе місто маршруткою, бо слизько так, що страшно : не  дійду без травми. Їду в «Газелі», сиджу біля водія. Увесь спуск попри водойму він розмовляє по-телефону. Я дуже хочу зробити  зауваження, але розважливо мовчу. Бо мало того, що зайнятий розмовою, то  ще й роздратую, про дорогу геть забуде, а людей же повна маршрутка…
   Доїхали. Збираюся з духом і, морально готова вже до хамства, заплативши, перед виходом кажу:
-   Я Вас прошу, коли їдете – не розмовляйте по-телефону, бо дуже страшно, слизько ж.
І у відповідь чую зніяковіле таке:
-   Добре…
Ну от,а Європа не за горами, виявляється.

Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти