Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Сентября 2019, 03:49:32
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Компьютеры и интернет
| | |-+  Сільський інтернет від Crazy network
Страниц: 1 2 3 [Все] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Сільський інтернет від Crazy network  (Прочитано 10358 раз)
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« : 08 Апреля 2012, 17:25:48 »

Це просто жах!!! Підключив інтернет в селі Жванець, тарифний план 1 мегабіт за 90 гр. Спочатку все було добре, але через пару місяців почалось.... Вдень не можливо сидіти. пінги на шлюз просто величезні. доходят до 600 мс. на mail.ru доходят до 2000 мс. І саме головне що це відбувається вдень. так як я працюю, то маю змогу сісти за Інет або не вихідних або ввечері. вже перевіряв о 6 ранку все добре і після 1 ночі теж все добре. єдине що може бути це канал вузький, тому і тупить. 90 гр за 1 мбіт, це не дешево, так майте совість зробіть канал нормальний!!!!!!!!!   
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #1 : 08 Апреля 2012, 17:31:43 »

Вам сюда -> Что творится с КРЭЙЗИНЕТом???
Желательно привести результаты тестов скорости/пинга, чтобы не разводить базар.
Правда за то что покажите скрины - могут вырубить инет навсегда  Смеющийся Даже вечером и утром не посидите  hz

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #2 : 08 Апреля 2012, 17:41:06 »

спідтестам не довіряю, торент 1 мегабіт і може витягнути, але онлайн відео не можу подивитись і ігру не можу грати нормально в WOT пінг пригає до 999. а цю ссилку що ви вказали я просто не знайшов тому і створив нову. щоб макс краще міг побачити. вже 2 тижні не можу посидіти за інтернетом.
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #3 : 08 Апреля 2012, 17:47:05 »

до речі згадалося. ввели в нас оплату через карточки. тарифний план 90, карточка на 100гр і вартість картки 103гр.  купив картку в місті, тому що в місті вони по 100 гр. так получилось що вони не підходят. сказали, що потрібно купляти картки лише в селі по 103 гр. от і виникає ще запитання, не вже крейзі такий нещасний, що не взмозі  домовитись з розповсюджувачами карток,  про вартість карток по їх номіналу?Непонимающий чи потрібно ще і тут платити ні за що?
« Последнее редактирование: 08 Апреля 2012, 17:49:07 от Vagid » Записан
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #4 : 08 Апреля 2012, 17:53:18 »

Скріни з танчиків з пінгом в 999?

тіпа як тут http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2883.msg181303#msg181303

Бо зара прийдуть, скажуть шо бла-бла-бла, закриють тему, і получите в придачу бан  Подмигивающий

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #5 : 08 Апреля 2012, 18:15:15 »

і получите в придачу бан
А шо, Мах вже в модераторах?  Шокирован  Смеющийся

.
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #6 : 08 Апреля 2012, 18:23:08 »

За створення клонів тем, за флуд, за наклеп. При бажанні причепитися є до чого  Улыбка

Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #7 : 08 Апреля 2012, 18:28:22 »

ось

* 1.JPG (282.51 Кб, 1280x960 - просмотрено 222 раз.)
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #8 : 08 Апреля 2012, 18:35:31 »

і ось при завершені пінгування

* 2.JPG (258.3 Кб, 1280x960 - просмотрено 187 раз.)
blackjack
Постоялец

репутация +0/-1

« Ответ #9 : 08 Апреля 2012, 20:00:36 »

Ну ось, проблема не у вузькому каналі, а між вашим комп’ютером і шлюзом.
Пінг з шлюза

Код:
--- i.ua ping statistics ---
31 packets transmitted, 31 packets received, 0.0% packet loss
round-trip min/avg/max/stddev = 10.504/10.752/12.376/0.324 ms

Скоріше за все шо у вас просто поганий сигнал з бази. Піднімайте антену вище, або ставте в такому місці де буде пряма видимість на базу. Якшо не буде прямої видимості, то далі говорити нема про що.

Інший абонент.
Код:
--- 172.16.х.х ping statistics ---
123 packets transmitted, 123 packets received, 0.0% packet loss
round-trip min/avg/max/stddev = 1.172/17.956/93.537/21.412 ms
« Последнее редактирование: 08 Апреля 2012, 20:10:16 от blackjack » Записан
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #10 : 08 Апреля 2012, 21:42:53 »

гаразд, чим поясните те що зранку ы вночы все супер, ы до цього приблизно 3 мысяцы було все супер???
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #11 : 08 Апреля 2012, 21:46:56 »

ця антена не моя. ближня антена на 15 клієнтів. і якщо це проблема в сигналі, то чому ніхто не може її устранити?? вже пару тижнів мучимось. я не один. нас тут багато і однакові симптоми. чи може мені виконувати ремонтні роботи замість провайдера??? тоді за що ми платимо?
проблема є і хто її повинен вирішити???
« Последнее редактирование: 08 Апреля 2012, 21:49:15 от Vagid » Записан
shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #12 : 09 Апреля 2012, 14:57:44 »

торренти нагинають точку вдень в позу зю
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #13 : 10 Апреля 2012, 00:00:05 »

який торент?? якщо мій, то ні, а якщо сосіди, то повертаємость до тогож питання - канал замалий... сьогодні пробував, більш меньш пінг терпіти можна. але всеж таки це підозра що мало людей сиділо. до вихідних буду знати точно.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #14 : 10 Апреля 2012, 12:26:02 »

Вагід, підключи собі Інтертелеком, покористуйся місяць. А потім повертайся до свого піратського WiFi.
І буде тобі щастя.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #15 : 11 Апреля 2012, 16:51:11 »

Таки так, не подобається - міняй провайдера.
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #16 : 13 Апреля 2012, 19:12:37 »

інтертелекомом я користувався і не потрібно мене лякати. це не інтертелеком, а зовсім інший прицип роботи. тому не потрібно змішувати все до купи. цей принцип підключення дозволяе користуватись якісним інетом, тому і пишу тут. до речі вже пару днів все нормально. подивлюсь що буде на вихідні...
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #17 : 14 Апреля 2012, 18:06:46 »

ось і пийшли вихідні, і знову лагає((((
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #18 : 14 Апреля 2012, 19:38:58 »

інтертелекомом я користувався і не потрібно мене лякати. це не інтертелеком, а зовсім інший прицип роботи. тому не потрібно змішувати все до купи. цей принцип підключення дозволяе користуватись якісним інетом, тому і пишу тут. до речі вже пару днів все нормально. подивлюсь що буде на вихідні...
Будь-який принцип підключення дозволяє користуватися якісним нетом. Питання в тому які затрати несе провайдер на те, щоб транспортувати до ВАС трафік. Вам звісно це похєр, тому вибираєте найдешевше = максимум користувачів і потім пишете, що лажа.
Чи це буде CDMA, чи WiFi на який немає ліцензій, чи EDGE - різниця в кількості користувачів на одну базову станцію. Все.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #19 : 20 Апреля 2012, 00:47:36 »

ці всі аспекти я прекрасно розумію, тому що я і сам зв"язківець. також я не сказав би що це дешевий інтернет, тому я прекрасно розумію, що я не прошу нічого не можливого, я прошу простої стабільності. тарифи в пів мегабіта або 1 мегабіт не настільки і величезні, але і цього хватає. потрібно просто стабільність. ось що замітив: в будній день все нормально, а на вихідні - лагає.
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #20 : 20 Апреля 2012, 00:50:05 »

і різниця не в кількості користувачів на 1 базову станцію. базова станція в змозі витримати багато користувачів. єдине обмеження це ширина канала.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #21 : 20 Апреля 2012, 00:53:14 »

ці всі аспекти я прекрасно розумію, тому що я і сам зв"язківець. також я не сказав би що це дешевий інтернет, тому я прекрасно розумію, що я не прошу нічого не можливого, я прошу простої стабільності. тарифи в пів мегабіта або 1 мегабіт не настільки і величезні, але і цього хватає. потрібно просто стабільність. ось що замітив: в будній день все нормально, а на вихідні - лагає.
Проста стабільність коштує непростих грошей. Хто їх заплатить?

blackjack
Постоялец

репутация +0/-1

« Ответ #22 : 20 Апреля 2012, 12:14:57 »

і різниця не в кількості користувачів на 1 базову станцію. базова станція в змозі витримати багато користувачів. єдине обмеження це ширина канала.

та шо ви кажете, невже?
blackjack
Постоялец

репутация +0/-1

« Ответ #23 : 20 Апреля 2012, 12:15:54 »

Прогуляйтеся по форумах по безпровідних мережах, відкриєте для себе багато цікавого.
http://forum.nag.ru/forum/index.php?showforum=19
http://local.com.ua/forum/forum/28-wi-fi/
http://www.hub.ru/forum/index.php?s=88f85e3e889c0e9c4c69b09543eebbce&showforum=31
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #24 : 20 Апреля 2012, 18:34:19 »

я говорю про даний випадок. а саме про цю базу, з якої беру інет, тому не потрібно мені закидати форюмами. випадків різних є багато, мене цікавить лише моє питання, тому хвати лити сарказм.
blackjack
Постоялец

репутация +0/-1

« Ответ #25 : 20 Апреля 2012, 23:10:24 »

я вам просто намагаюся пояснити, шо база не гумова і ви не праві про "багато абонентів на 1 базу і вузький канал"
Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #26 : 21 Апреля 2012, 19:37:14 »

я це розумію.
проблема є. луди платят гроші. можна вже і прийняти хоч якісь дії. ви з цим згідні?
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #27 : 22 Апреля 2012, 23:22:11 »

Така відповідь вас влаштує?

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #28 : 22 Апреля 2012, 23:50:10 »

бля.
оператор пропонує тариф. у ньому всьо чётко прописано.
потім оператор загавнючуєццо, і не може віддати клієнту швидкість згідно тарифу.
Висновок: клієнт говно, бо щоб дати нормальну швидкість, потрібно великі кошти.
 "Ненька Украї"

.
andshush
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #29 : 26 Апреля 2012, 11:45:56 »

Да, меня тоже удивляет политика некоторых здешних бизнесменов и логика некоторых форумчан ))))). Типа  - это дорого, потому плати сколько просим и не вые...ся... Им бы с такой политикой ведения бизнеса да в город побольше, с конкуренцией поболее, съели бы нахрен и косточки выплюнули....  Впрочем я думаю и тут так будет скоро...
« Последнее редактирование: 26 Апреля 2012, 11:48:20 от andshush » Записан
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #30 : 26 Апреля 2012, 12:49:51 »

Та ні. Просто деякі форумчани це власними руками руками робили, перепробували всі варіант і знають скільки коштує стабільний мБіт на 20км.
А деякі просто надивилися американських фільмів про юридичну перемогу маленької людини над системою, визубрили "клієнт завжди правий!" і тепер намагаються витиснути ЯКІСНУ послугу за своїх 50 грн.
Для правдорубів: 50 грн. - цифра умовна, слово "ЯКІСНА" навмисно зроблено капсом для гіперболізації.

А ми тому і живемо в городі по менше, де спокійніше, де немає "конкурєнции поболєє", де квартири дешевше і де дерев більше.
Сам то чого переїхав? Можливостей в великому місті більше ж, чи не так?

2 Карпуха, в том то і справа, що оператор чітко прописує тариф. І мабуть там написано ДО 1 мБіт?

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #31 : 26 Апреля 2012, 13:02:51 »

Так то воно так. Я на рибалці теж частенько ловлю "до 5 кг" ))

Але є бажання, що  б було прописано "..., але не менш ніж 256 кБ/с (умовно) у часи найбільшого навантаження на мережу".

Якось так...

.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #32 : 26 Апреля 2012, 14:57:57 »

Така інфа на жаль робить погану рекламу... Тому провайдери від неї відмовились. Принаймні на рекламних носіях.
Якщо перезвонити в кол-центр то на пряме питання щодо швидкості як правило називають ймовірний діапазон.

Vagid
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #33 : 30 Апреля 2012, 17:49:26 »

Шпновний Debris. я бачу, як ві старано захищаєте провайдерів, не спорю, я згідний з деякими пунктами ваших слів, але пан andshush більше правий. тому що на даний момент говоримо про певну проблему. "погано працює" варіанти причини цієї проблеми, або слабкий сигнал, тому що погано направлена, або вузький канал, тому і "вперлися в потолок". рішення цих проблем знову ж 2. або поправити антену, або збільшити канал. я впевнений, що канал потрібно було збільшити не на багато. (до речі вже тиждень без проблем працює. буду бачити далі.) а ви пан Debris поченаєте розказувати про фрази "до 1 мбіт". це все і так зрозуміло. якби я вам подав до домі інет з такими ж словами, то ви би закатали би істерику))))
деякі форумчани, що тут писали, на скільки я знаю є адмінами різних провайдерів, і в тому ж числі від Крейзі. але він навідь не удостоївся сказати, чи зауважити на тому що це питання вирішують. антену то устанавлював не я, а провайдер. але натомість кілька ссилок на форуми по вайфаю. 
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #34 : 30 Апреля 2012, 22:17:04 »

Ви абсолютно нічого не зрозуміли. Я не захищаю провайдерів. Я не захищаю користувачів.
Я намагаюся донести до вашої свідомості, що немає "погано працює". Є певні витрати які були понесені певною структурою, вкладені в залізо з розрахунку на певні дивиденди.
І наступне вкладення коштів буде тільки тоді коли процес стане перспективним ). Ну це ж проста математика.
І ви намагаєтесь розміркувати про вирішення проблеми немаючи ніякого відношення до БС, антени і провайдера )).
Ви не володієте ситуацію, а робити "авторитетні" висновки.
Як би вам був зрозумілий зміст фрази "до 1 Мбіт" ви би не писали цієї всієї чєпухи. І ви не можете подати мені до дому інет. Бо: 1) він в мене вже підключений, 2) якщо швидкість в моєму каналі впаде менше ніж на 60% від "тарифної" я просто замислюся про зміну провайдера.
В вас завжди є вибір - не влаштовує Крейзі, повертайтеся на Інтер. Не подобається Інтер? Купіть сімку Київстара.
Не хочете черепаших швидкостей? Вкладіть кошти в Nanobridge'и з направленими антенами, встановіть мачту.
Самі станьте провайдером ))). Це для того щоб зрозуміти тонку грань між "вкладене", кровно зароблене і "отримане", від невдячних користувачів )))).

alex
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #35 : 17 Мая 2012, 11:37:00 »

... Є певні витрати які були понесені певною структурою, вкладені в залізо з розрахунку на певні дивиденди.
І наступне вкладення коштів буде тільки тоді коли процес стане перспективним ). Ну це ж проста математика...
Интересно вы конечно рассуждаете. Любая фирма, которая хочет работать, зарабатывать и развиваться должна первоначально вложить средства и меня как клиента не должно волновать сколько они вложили и на что рассчитывают. Если фирма предложила условия на которых она готова доставить инет до вашего дома, значит она просчитала все затраты и прибыли и этот вариант ее устраивает. И если в договоре написано, что мы обязуемся предоставить 1 Mbit за определённую плату  значит так и должно быть. А позиция, что  мы дадим какой-нибудь интернет за ваши деньги, а потом если направление будет перспективным и прибыльным мы начнём выполнять условия договора по-моему абсолютно неправильная.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #36 : 17 Мая 2012, 14:04:33 »

А ви договір читали?
Ви бачили там гарантію 1 Мбіту?
Ви звернули увагу на слова "є певні витрати які були понесені певною структурою"? Пояснюю, це означає, що кошти вже вкладені.
А взагалі ви читаєте тільки ті фрагменти, до яких можете щось зауважити. Решта вас не цікавить Улыбка. Принаймні так здалося.

alex
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #37 : 18 Мая 2012, 17:43:46 »

А ви договір читали?
Ви бачили там гарантію 1 Мбіту?
Представьте себе, договор читал, а чтоб не быть голословным, перед тем как отвечать снова внимательно  его перечитал. Так вот там указано - тарифный план : 1 МБит, нигде в договоре не указано до 1 МБит В договоре указано, что "умови та порядок надання послуг встановлюються цим Договором та Правилами користування послугою доступу ...". К сожалению на сайте этих Правил я не увидел, может там оговорены какие-то нюансы.  И вообще, если у вас сложилось впечатление, что я недовольный предоставляемой услугой CrazyNetwork, то вы ошибаетесь, да по началу были некоторые моменты, но потихоньку все наладилось и сейчас меня все устраивает. скорость практически соответствует заявленной. Я просто поддерживаю Vagid в том, что человек заплатил деньги и хочет иметь то, что ему предложили согласно договору.

А взагалі ви читаєте тільки ті фрагменти, до яких можете щось зауважити. Решта вас не цікавить . Принаймні так здалося.
А вот это совсем не понятно. Прежде чем что-либо написать я внимательно перечитал весь топик, поэтому не понятно из каких соображений вы сделали такой вывод Непонимающий
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #38 : 19 Мая 2012, 14:27:16 »

2 Alex мова йшла про цей фрагмент -
... Є певні витрати які були понесені певною структурою, вкладені в залізо з розрахунку на певні дивиденди.
І наступне вкладення коштів буде тільки тоді коли процес стане перспективним ). Ну це ж проста математика...
ви прокоментували саме його. Хоча написана тут абсолютна правда. Однакова як для великих міст так і для маленьких.
Взагалі каюсь, договір "Крейзі" по наданню доступу через ВайФай не читав. Якщо написано 1 Мбіт хлопці помилилися і в наступних договорах це буде виправлено на "до".
Але ж Вагіду від цього краще не буде... Чому? Бо можуть як варіант зробити висновок про "технічну неможливість" користування послугою інтернет і відключити абонента ). Клієнтське обладнання це ж власність клієнта, чи не так? Ось і лишіть собі власноруч придбаний Наностейшин Подмигивающий.

2 andshush. І чим закінчилися розпіарена епопія "Народ проти Крейзі"? Судячи по датам нічим.

А шуму на форумі було скільки? Якщо я помиляюсь обов'язково викладіть інфу тут.

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #39 : 19 Мая 2012, 15:58:11 »

Дебріс, ви як брали хлопців на роботу, то казали зарплату (наприклад) в 3000 грн чи до 3000? І коли приходив кінець місяця платили їм 3к чи говорили "розумієте, клієнтів було мало, прибутку ледь на світло/оренду хватило, мені треба ремонт дома робити, тримайте по 500 грн, більше не можу заплатити. Бо живем ми не в Києві, для провінції це нормально, інші роботодавці платят так само" і т.п.??

Так і тут, люди платят гроші, хочуть отримати більш-менш нормальний інтернет. Так тяжко дати?? Тож в крейзі не дибіли (надіюся) сидять, можуть прикинути відстань, на сайті взяти графік рельєфу, порахувати шо і яке треба обладнання і зробити людині інет. Тим більше що вони за це отримують кошти. Тобто надають послугу.

І діло не в "ДО" в контракті, а в відношенні до клієнта. А ви шукаєте зачіпку в писанині і думаєте так правильно.

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #40 : 20 Мая 2012, 00:17:57 »

Дебріс, ви як брали хлопців на роботу, то казали зарплату (наприклад) в 3000 грн чи до 3000? І коли приходив кінець місяця платили їм 3к чи говорили "розумієте, клієнтів було мало, прибутку ледь на світло/оренду хватило, мені треба ремонт дома робити, тримайте по 500 грн, більше не можу заплатити. Бо живем ми не в Києві, для провінції це нормально, інші роботодавці платят так само" і т.п.?
Не повіриш, але саме так в Кам’янці кажуть Улыбка, абсолютно відповідально заявляю. Довелося побувати з обох боків барикад.

"Так тяжко дати"... О господи! Знову одне й те саме, цитую сам себе -
Відношення до клієнта абсолютно чітко залежить від вартості цього клієнта та конкуренції в конкретному місці. Все.
Немає ніяких "зробіть як для себе" в бізнесі і точка. Хто це розуміє підпишеться, ну а хто хоче якості з ARPU менше 7 у.о. (50 грн.) в специфічних умовах... Ну вже зрозуміли, правда?

П.С. Той самий юзер, якщо він вже такий грамотний, мав би поцікавитись ліцензіями на надання вказаних послуг, але йому це байдуже, насрати як в нашому "селі" кажуть. Головне щоб 50 грн. і фільми качати  bud. Він думає, раз заплатив 50 грн., значить всьо ніштяк, а якщо щось не так, зчинимо галас і нам швидко підуть на зустріч. Бо ми "клієнт", а то "виконавець".
А зараз правда життя. Саме правда життя заставить виконавця щось міняти, коли в Жванці буде 2-3 конкуренти з аналогічним продуктом. Але це станеться не раніше ніж через 1-2 роки. Ну а поки що знімаймо слівки Подмигивающий.

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #41 : 20 Мая 2012, 04:32:42 »

На що там потрібні великі кошти? На жаль, не читав детально про обладнання і ціни на нього, тому говорити не буду. Але ліцензії вони не платять - вже "плюс" в бік зменшення вартості. Обслуговування не потребує (заховали на 9-поверхівці передатчик, направили на Жванець, протягнули до нього кабель, вуаля) Улыбка
покурю форуми по вай-фаю, подивлюся де той Жванець - скажу більш точно вартість обладнання.
Но хз, чому немає швидкості.
Клієнт пише, що тільки на вихідних лагає. Крейзі пропонує піднімати вище антену (так само як і служба підтримки Інтертелекома) Улыбка тоді чому ж з понеділка по п'ятницю інет працює добре?

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #42 : 20 Мая 2012, 10:32:31 »

Ну ось ти і спалився Подмигивающий. З таким знанням предмету обговорювати цю тему немає сенсу.
Бо оце -
На що там потрібні великі кошти? ... вже "плюс" в бік зменшення вартості ... Обслуговування не потребує (заховали на 9-поверхівці передатчик, направили на Жванець, протягнули до нього кабель, вуаля) Улыбка ...
Но хз, чому немає швидкості.
говорить само за себе.

Як завжди є нюанси...

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #43 : 20 Мая 2012, 13:15:15 »

Прочитав з мобілки простенький FAQ (для нубів), ось що зрозумів: максимально теоретична швидкість 54 мбіт/с, половина каналу займають системні дані (виходить близько 22 мбіт), а на практиці в кращому випадку можна отримати 10 мбіт. ХЗ як Крейзі розподіляє швидкість між кожним клієнтом, но можна підключити 10 чоловік і вони будуть мати по 1 мб, а крейзі отримуватиме 900 грн з цієї вишки. Но можна і 15 підключити (все одно всі одночасно не будуть сидіти). І все, клієнти мають інет, крейзі капає баблішко - всі довольні.
Але є жадність! Люди в селі, які ніколи не бачили нормального інету, качають з торрентів все підряд. Крейзі, яке хоче ще більше баблішка, підключає ще більше абонентів. От коли у вихідні всі підключені жвановці сидять і качають, БС просто не тягне (у вай-фая ще ж є проблеми з протоколами).
В результаті Крейзі має з вишки >2000 грн, їсть червону ікру, а жванівці всасують, бо фіг шо кому зможуть довести (контракт можна навіть не читати (чи там 1 мбіт, чи "ДО 1 мбіт", бо якшо хтось піде в суд, то так візьмуть за сраку за цей пальоний вай-фай). А Дебріс каже шо так має бути, бо ви селюки, вам і такого інету хвати. Не подобається - всасуйте в Інтертелекома. За нормальний інет треба завести двоє корів/троє свиней, щоб Крейзі поставило ще одну БС і ви змогли платити по 200 грн в місяць.
От таке імхо.
В чому тут неправда?

alex
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #44 : 20 Мая 2012, 18:35:54 »

Згодний практично з кожним словом попереднього повідомлення. Але чомусь не чути топікстатера, можливо все вже нормалізувалось, провайдер виконує свій договір і все всіх влаштовує? Конфлікт вичерпано. Вирішив сьогодні (неділя, вечір) протестувати швидкість на speedtest.net, результат : пінг-0,94 ms, швидкість прийому - 0,93 MBit/c, швидкість передачі - 0,90 MBit/c , як для того, хто не бачив нормального інтернету нормально. Походу у Vagid все вже нормально, а ми тут продовжуємо дебати  Улыбка
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #45 : 20 Мая 2012, 20:04:28 »

2 Дмитрик
Це точка зору пролетаріата ).
Деколи пролетаріат намагається щось зробити, деколи в нього навіть виходить і тут... він перетворюється на капіталіста! Йому кажуть, що він їсть червону ікру, з жиру біситься і тягне останні копійки в зубожілих селян... Але ж це він, він нещодавно був пролетаріатом... ні, не впізнають, кажуть "олігарх"... ))))

П.С. Я вище написав, станьте провайдером самі, це цілком реально.

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #46 : 20 Мая 2012, 21:03:40 »

Якого пролетаріату?? Як не тягне БС більше 15-20 чоловік - нашо їх підключати, щоб один момент воно все лягло?
Це як на картинці  Смеющийся І ви будете казати що я нічого не тямлю в автомобілях, комфортна їзда потребує мерседеса і т.п.
« Последнее редактирование: 20 Мая 2012, 21:06:26 от Дмитрик » Записан

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #47 : 20 Мая 2012, 21:36:46 »

А директор крейзі ніколи і не відносився до пролетаріату))
blackjack
Постоялец

репутация +0/-1

« Ответ #48 : 20 Мая 2012, 21:38:01 »

бляха муха, невлаштовує шось когось, приходить, віддає антену - віддають гроші. Йде додому і підключає GPRS,EDGE,CDMA чи діалап і насолоджується пінгами, швидкістю і джітером.
Ну ніхто ж нікого не тримає йолкі палки.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #49 : 21 Мая 2012, 00:18:52 »

А директор крейзі ніколи і не відносився до пролетаріату))
Знаєш його 20 років?

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #50 : 21 Мая 2012, 07:50:58 »

Знаєш його 20 років?
Так ось звідки захисна позиція.

Знати не знаю, але здається, в нашій країні людина з приставкою "син головного..." до пролетаріату не належить)
blackjack
Постоялец

репутация +0/-1

« Ответ #51 : 21 Мая 2012, 10:58:43 »

а де модер, чо офтоп не видаляє? Відчини свиня, то я прийшов
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #52 : 21 Мая 2012, 13:07:17 »

Так ось звідки захисна позиція.

Знати не знаю, але здається, в нашій країні людина з приставкою "син головного..." до пролетаріату не належить)
До речі я Макса 20 років не знаю.
А ось інформаційне наповнення вашого посту красномовно свідчить про все ще існуючи стереотипи в Україні. Для того щоб виходити "в люди" досить написати в анкеті "батьки: робітники"...
І все, бидлопланктон досі ведеться!  Злой

П.С. Я захищаю ідею, а не особистості.

blackjack
Постоялец

репутация +0/-1

« Ответ #53 : 22 Мая 2012, 11:20:51 »

ану давайте проголосуємо, якщо ми вріжемо p2p-bittorent трафік, ви будете далі користуватися послугами доступу в павутину?
Rock
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #54 : 22 Мая 2012, 18:17:49 »

я вважаю шо пофіг хто кого знає де і з ким і як....  народ привикає до удобств швидко фраза проста як світ: буде якість - будуть гроші коментарі думаю не потрібні...
alex
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #55 : 24 Мая 2012, 13:58:14 »

ану давайте проголосуємо, якщо ми вріжемо p2p-bittorent трафік, ви будете далі користуватися послугами доступу в павутину?
Проголосую перший. Звичайно будую. Я наприклад з торентів майже нічого не качаю, як ви розумієте з швидкістю до     1 Мbit/s це доволі геморойно, хіба на нічь ставити закачку.
alex
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #56 : 22 Сентября 2012, 11:41:08 »

Якщо цей топік читає хтось з керівництва Crazy network, то це питання до них. На сайті Crazy network з'явилась інформація про нові тарифні плани для с. Жванець, які почали діяти з 20.09.12  Питання: Чи планується взагалі, а якщо планується то коли, введення подібних тарифних планів для с. Ластівці, адже ми отримуємо сигнал теж через Жванець??
shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #57 : 22 Сентября 2012, 12:02:35 »

В Жванці почали підключати ОГО через те тарифи знизили. Коли в Ластівцях почнуть підключати ОГО тоді крезіки і Вам тарифи знизять.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #58 : 22 Сентября 2012, 12:12:55 »

Так точно!
Just business, nothing personal Улыбка.

alex
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #59 : 22 Сентября 2012, 14:39:43 »

Зрозуміло, треба напрягати представника укртелекому в нашій місцевості, а то він все обіцяє що мають поставити цифрову станцію та поміняти кабель, але поки все на словах
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #60 : 22 Сентября 2012, 17:13:02 »

офтоп,
от у мене зараз інтернет, в полі, за кілометр від села, за 25 км від райцентру, по телефонному кабелю, ADSL ніби, самий дешевший тариф - 10/1 мб/с, тільки пінг як для кабелю немалий. І так у кожній хаті: протягнутий під землею телефонний кабель і можливість підключення до інету. Плани від 10/1 до 20/2 мб/с + безкоштовно роутер до будь-якого тарифу.

Чому в Україні по тим самим телефонним кабелям не можна роздавати інет в селі? Бо ж телефон в селі не рідкість.

Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #61 : 22 Сентября 2012, 19:38:38 »

Тому, що по селах, і далеко не в кожному, стоять, місцеві АТС, а ДСЛМи, не вигідно там же ставити.
До тогож під кожну таку систему треба тягнути високошвідксний канал. Читай - оптіку.
Так що, твоє питання, можна назвати риторичним.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #62 : 23 Сентября 2012, 00:19:28 »

Дімух, ти краще розкажи де ти зараз працюєш, що там до кожної хати кабель заведений.

shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #63 : 23 Сентября 2012, 10:01:59 »

alex "Зрозуміло, треба напрягати представника укртелекому в нашій місцевості,"

Місцевий представник укртелекому ні на що не впливає, навіть самий старший в Кам’янці-Подільському. Звертатися треба в Київ. Але швидкість від прийняття рішення до реалізацій в телекомі від 3-х місяців і більше. Зазвичай більше року в таких питаннях. А ще скільки часу пройде до прийняття рішення  Подмигивающий
Страниц: 1 2 3 [Все] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти