Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Апреля 2019, 11:19:56
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Фестиваль Ведического целительства «Тиверская Радуга»
Страниц: 1 2 [3] 4 5  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Фестиваль Ведического целительства «Тиверская Радуга»  (Прочитано 16014 раз)
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #60 : 18 Июля 2012, 00:05:25 »

Давайте інакше питання сформулюємо.
Чи існує віра у тварини? У курки, свіні, бджоли?
Чи вони живуть так собі без віри? Подмигивающий

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #61 : 18 Июля 2012, 00:28:15 »

банька  була  - ну  -  тіпа  шоб  мастерством  блеснуть.....    Смеющийся

Бггг Смеющийся Смеющийся Смеющийся. Ну да, історично-сакральне місце для відповідних масових обрядів rulesssss
А чо  би  і  нє??  Ну  приміром
парилка , веник  и  остеопатия
В  мене  -  ясен  -  перец  -  інший  стиль  та  виконання.  Але  відео  від  гран- мастера...перед  майстерністю  знімаю  шляпу...   
Банна  культура  має  дуже  глибокі  корні.Перші  згадки  про парну -  лазню  відносяться  до  хронік  Геродота  -  він  писав  ,  що  скіфи  милися  в  палатках  лляючи  воду  на  розігріті  до  біла  камні.  А  скіфських  курганів  біля  Бакоти  -  в  колодієвецьких  полях  -  купа,  то  можна  казати  ми  їх прямі  нащадки. ггггггг 

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #62 : 18 Июля 2012, 01:03:53 »

Парильщик, цитуйте Геродота до кінця, що за цензура  Смеющийся

"Взяв это конопляное семя, скифы подлезают под войлочную юрту и затем бросают его на раскаленные камни. От этого поднимается такой сильный дым и пар, что никакая эллинская паровая баня не сравнится с такой баней. Наслаждаясь ею, скифы громко вопят от удовольствия. Это парение служит им вместо бани, так как водой они вовсе не моются»
 rastaman

Sol lucet omnibus
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #63 : 18 Июля 2012, 09:51:01 »

Horus існує тотемізм Подмигивающий, а щоб знати, що думає тварина то нею треба побувати, є концепція, а є поняття досвіду. Від того, що ми будем думати про тварин (складати концепцію), вони залишаються самі собою (досвід)
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #64 : 18 Июля 2012, 13:19:35 »

Говорили про віру.
Тому і питання було, не про що тварина думає, а в що вона - тварина вірить?

Кожний вважає, що він, вона мислить - думає,
майже ніхто не стверджує зворотне, думають всі,
але частина з тих хто думає, стверджує, що він, вона ще і вірить, а інша що ні.
Відчуваєте різницю.

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #65 : 18 Июля 2012, 22:00:24 »

Парильщик, цитуйте Геродота до кінця, що за цензура  Смеющийся

"Взяв это конопляное семя, скифы подлезают под войлочную юрту и затем бросают его на раскаленные камни. От этого поднимается такой сильный дым и пар, что никакая эллинская паровая баня не сравнится с такой баней. Наслаждаясь ею, скифы громко вопят от удовольствия. Это парение служит им вместо бани, так как водой они вовсе не моются»
 rastaman

паралель проведена  через  віки  ,  тисячоліття,  а  а  в  лазні  по  великому  рахунку  нічого  не  змінилось...  парились  по  -  чорному  ,  парились  по  білому  ,  лляли  на  каменкку настойки  з  коноплі  ,  полину  , розтирались  кропивою  ,  чи  віничком  ,  робили   скраби  по  старовинним  скітським  рецептам  ,  або  по  новітнім  -  ну  приміром з кавових  ніфелів  гггггггг
Каротче  банька  повинна  займати  гідне  місце  на  на  фестивалі  любого  цілительства

банька  була  - ну  -  тіпа  шоб  мастерством  блеснуть.....    Смеющийся

Бггг Смеющийся Смеющийся Смеющийся. Ну да, історично-сакральне місце для відповідних масових обрядів rulesssss
Саме  -  так  -  як " історично-сакральне місце для відповідних масових обрядів rulesssss"

І  це  -  ми  ще  -  до  сакральної (обережної) різьби  не  дійшли...  Ща  скину  фотки... ггггггг

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #66 : 18 Июля 2012, 22:29:42 »

Говорили про віру.
Тому і питання було, не про що тварина думає, а в що вона - тварина вірить?

Кожний вважає, що він, вона мислить - думає,
майже ніхто не стверджує зворотне, думають всі,
але частина з тих хто думає, стверджує, що він, вона ще і вірить, а інша що ні.
Відчуваєте різницю.
Виходить  -  як  людина  думає  -  знач  -  вона  вірить.  Або  що  то  є  віра?Непонимающий?  знання  в  об"єднанні  ,  в  рухі  з  людиною!???
Або  що  є  знаня???
Якщо  опуститись  до  глибинних  процесів  в  організмі  -  то  це  -  банальний  набір  електорхімічних  факторів.  Як  виділити  думку  - в  амінокислотах  ,  хімічних  елементах  ,  електричних  розрядах?   Якщо  так  -  то  що  спонукає  це  все  до  збалансованої  роботи? де  матриця??Яка  сила  цим  керує???
Іншими  словами  -  яка  різниця  між  істотою  ,  яка  просто  живе  ,  і  істотою  ,  яка  намагається  осягнути  буття?? 
Це  все  я  до  того -  що  як  не  крути  ,  якщо  у  істоти  є  будь  -  яка  вища  нервова  діяльність  -  знач  -  вона  ВІРИТЬ  ,  а  не  просто  ЖИВЕ.   

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #67 : 18 Июля 2012, 22:54:16 »

Horus коли людина не вірить, вона в чеж теж вірить, що вона невірить Подмигивающий А від того, що ми будемо думати про тварин вони залишаються собою, можна придумувати, але поки в їхній шкурі не побувати  - це лишається концепцією. Досвід це коли є, і його чи описуємо чи невіримо, але залишається фактом. Ми завжди в щось віримо, у себе, матеріалізм, відсутність будь-чого чи присутність.... Що тут незрозуміло Подмигивающий
 Всі знання є скривленям чистої істини, бо проходять через призму нашої свідоммости.
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #68 : 18 Июля 2012, 23:15:51 »

Сон розуму породжує рідновірів ©

Sol lucet omnibus
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #69 : 18 Июля 2012, 23:28:23 »

Всі знання є скривленям чистої істини, бо проходять через призму нашої свідоммости.

Поняття чистої істини є продуктом нашої свідомості та не існує без неї.
Поза нашою свідомістю існує лише матерія.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #70 : 19 Июля 2012, 00:31:11 »

Фанат - Безперервне існування матерії поза свідомістю -  це теж питання особистої віри кожного  Смеющийся Смеющийся Смеющийся

Одін, то ти мені скажеш прямо - від куріння візьмешся мене закодувати чи нє?

Чи далі словоблуддям будеш займався?

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #71 : 19 Июля 2012, 00:58:31 »

Одін, то ти мені скажеш прямо - від куріння візьмешся мене закодувати чи нє?

Чи далі словоблуддям будеш займався?
Це  -  так  виходить  -  перевірка  теоретичної  фази  цілительства  на  практиці???ГГГГГГГГГГГ
Одін  -  чел  морально  созрел  вродебб  мож  пора  народу  показать  силу  віри  рідної  православноїггггггггггг
Мудрость  предків  використати.  Ну -  шоб  чудо  свершилось...ггггггггггг
« Последнее редактирование: 19 Июля 2012, 01:03:11 от Парильщик » Записан

ambalboy
Старожил

репутация +1/-0

fight for your right

« Ответ #72 : 19 Июля 2012, 13:07:33 »

то шо там той фестиваль?Відбувся?
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #73 : 19 Июля 2012, 15:38:16 »

Horus сон розуму породжує соних людей у суспільстві, це Ви про себе Подмигивающий  Скажіть щось людям те, що не таке як у всіх і ви почуєте багато чого цікавого, наприклад на цих постах;)
фанате, а хто Вам сказав, що поза свідомістю існує матерія?Непонимающий це все концепція, яку вже міняли не один раз і скільки їх є, чоум Ви саме притримуєтесь цієї концепції??? Все це лише бла-бла-бла... Є поняття досвіду, я є і я знаю що є, я його пережив. Наприклад бджола по законам аеродінаміки взагалі літати не може, але вона цієї концепції не знає і тому спокійно літає:)))
georg словоблуддям займаєшся ти, я займаюсь справою. Напишу іще раз, як в тебе є бажання кинути курити і довіра до мене то будемо працювати, як ні то далі вирішуй сам !
Парильщик я незаймаюсь показухою, чи щось комусь хочу довести, доводьтет самі собі, я займаюсь справою, Віра Славянська тут нідочого, це уподобання і шлях особистий Подмигивающий
ambalboy Ви тільки проснулись? Так відбувся:))))
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #74 : 19 Июля 2012, 17:56:25 »

Напишу іще раз, як в тебе є бажання кинути курити і довіра до мене то будемо працювати, як ні то далі вирішуй сам !  
А якшо бажання є, а  довіри нема - візьмешся?

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #75 : 19 Июля 2012, 21:07:26 »

Фанат - Безперервне існування матерії поза свідомістю -  це теж питання особистої віри кожного  Смеющийся Смеющийся Смеющийся

фанате, а хто Вам сказав, що поза свідомістю існує матерія?Непонимающий

Ну да, насправді ми - плаваючі бульбашки чистої свідомості у безмежній порожнечі небуття, а матерія - лише лише віртуальна флуктуація цієї свідомості.)))

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #76 : 19 Июля 2012, 21:22:46 »

Одін  А  хто каже  про  показуху?Непонимающий
Тут  челу  помоч  тра. і  фсе.. Ну  і  походу  відпрацювати  деякі  прійомчіки  цілительства.  При  чому  в  складних  умовах  ,  коли  тобі  не  зовсім  довіряють...  знач  тра  завоювати  довіру  скориставшись іншими  важелями..  техніками...  
georg-  якщо  довіри  немає  -  то  хоч  симпатія  є???  Тому  ,  що  потрібен  хоч  відправний  камінь  для використання  психотехнік  ,  бо  у  випадку  ,  коли  людина  противиться  -  тра  пару  укольчиків  психотропних  для  ініціації  контакту  гггггггггггг Але  у  цьому  випадку  краще  вже  продовжувати  палити  -  тому  що  -  ще  не  ясно  що гірше  -  ломка  психіки  ,  чи  шкода  від  тютюну ггггггг

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #77 : 19 Июля 2012, 21:38:11 »

насправді ми - плаваючі бульбашки
Навряд. Я  точно не Бульбашка, і Бульбашка -це точно  не я.

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #78 : 19 Июля 2012, 21:46:02 »

Улыбка Пардон за офтоп, але прямо якась солодка ностальгія за дискусіями про трансгуманізм прокинулася  Подмигивающий Улыбка

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #79 : 19 Июля 2012, 22:14:34 »

таку  тему  про  фестиваль цілителів  майже  зафлудили...
  Одін  -  це  ваша  тема-  як  тут  фсьо  в  предєлах  норми  ,  чи  іи  вважаєте  -  тра  порядок  навести.....   Подмигивающий

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #80 : 19 Июля 2012, 22:16:25 »

Улыбка Пардон за офтоп, але прямо якась солодка ностальгія за дискусіями про трансгуманізм прокинулася  Подмигивающий Улыбка

Цікаво колись було...
ambalboy
Старожил

репутация +1/-0

fight for your right

« Ответ #81 : 21 Июля 2012, 13:26:11 »

не проснулись,прокинулись))Давно,але про те як відбувся фестиваль тут ні слова,багато  сперечань,мені не цікавих,написали б краще як все було,якісь фото виклали,нє?
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #82 : 21 Июля 2012, 14:26:24 »

http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=144%3A2012-07-10-12-00-40&catid=11%3A2011-08-24-07-15-32&lang=uk

тут тобі і звіт, і фото.
Читай, дивись, ділися враженнями

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #83 : 23 Июля 2012, 15:49:59 »

georg я ж тобі написав, до чого лишні питання??? Ти сам знаєш відповідь, для чого зустрічатись, як недовіряєш??? Бажання без довіри пусте, це лише перекидування відповідальності на когось і продовжувати палити далі, закриваючись при цьому всякими причинами. Чесно кажучи то в тебе і бажання немає, бо коли б було, то вже давно зустрілись, а це так бла-бла....
ambalboy фото є вище, полистайте пости Улыбка)))
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #84 : 23 Июля 2012, 17:34:32 »

georg я ж тобі написав, до чого лишні питання???

З чистої цікавості. 
 Он стоматологу пох, довіряю я йому чи нє. Він мені зуба розколупав, пломбу поставив - і нема проблем, можна їсти карамельки і гризти морозиво. То саме з любим другим нормальним доктором.
Бабки  знаючі по селах яйцем викочують і віруючих, і атеїстів нарівно усіх
Святі отці шо в Банченах, шо в Катюжанці так само відчитують будь-кого незалежно від ступеню реальної довіри - аби був хрещений.
Навіть Ален Карр не вимагає довіри до своєї концепції. Комусь працює, комусь - ні.

Тільки в тебе виходить - що без віри в твої заговори-приговори ніякої стрижки  лікування  не получиться.

Чо так?

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #85 : 23 Июля 2012, 21:01:02 »

Одін
А  про  обережне  різблення  можна?Непонимающий Строит глазки

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #86 : 23 Июля 2012, 22:32:57 »

georg справжні бабки питаються чи хрещений (котрі працюють в рамках христ. егрегора) , як ні - то не працюють, а котрих цікавлять тільки кошти то да.  Я не доктор, я відаючий священик, відчуваєш різницю і пломбами я не займаюсь, це праця із душою людини, там діють інші закони, про котрих ти не часто задумуєшся, але вони є причиною всього. Я працюю на рівні причини, а не наслідків.
Повір спочатку собі і втебе все вийде;)   
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #87 : 25 Июля 2012, 18:25:44 »

Я працюю на рівні причини, а не наслідків.

Добре.  Мого  товариша  розбив  інсульт.  Як  зняти  причинну  проекцію??

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #88 : 25 Июля 2012, 19:34:51 »

Не ти його домахав? жжошь, сцуко, я в истерике

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #89 : 25 Июля 2012, 19:57:36 »

Парильщик, навчання я проводжу з вересня по середах 710кімн. у карандаші і проводив до червня Подмигивающий
Страниц: 1 2 [3] 4 5  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти