Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Июня 2019, 23:54:51
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Фестиваль Ведического целительства «Тиверская Радуга»
Страниц: 1 2 3 [4] 5  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Фестиваль Ведического целительства «Тиверская Радуга»  (Прочитано 16387 раз)
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #90 : 25 Июля 2012, 20:50:01 »

Одін, знову уникли відповіді, перевели тему, від інсульту до кім.710.  clap-1
Тут Ви дійсно Майстер.

Всі знання є скривленям чистої істини, бо проходять через призму нашої свідоммости.

Але ж Ваші слова, свідчать проти Вас. Це Ви казали мені в травні.
"Horus до Куровського і його егрегора не маю ніякого відношення"

А це 2 р., 10 міс. назад
Я жрець Родового Вогнища РПВ, учень першоволхва Радетеля отця Володимира Куровського (в минулому засновника руського бойового мистецтва триглав). Він отримав свої знання від свого діда -першоволхва в'ячислава Саверовича куровського. Той в сою чергу отримав ці знання від Савра, той від Данимира, той від Святослава, той від Велемудра, той від Радогоста, той від Яснозора, той від Миробожа, той від Миробожа, той від Осмомисла, той від Сава-Тура, той від Кришеня, той від Ярослава, той від Рамадара, той від Магура, той від Волги-Волха, який був найкращем учнем спаса Мамая. Це була лінія Першоволхвів Радетелів. А зараз по спасам. Мамай -1000років тому, Колодій (святкується на сято масляна Масляна) 2500років тому, Орій 5000років тому, Рама -7500років тому, Дажбо -10000років тому, Богумир 25000років тому і праотець мир 2165000років тому, який отримав Покон від отця Свірога І Лади матінки, тобто від самих Богів. Як хто цікавиться, то можу описати більш науково і сзрозуміло, пов'язати з традицією та ін.

Якось не гарно учню, від вчителя першоволхва Радетеля відмовлятись.
Він вам "знання" довірив, від самих богів, як рідному, а Ви:
"до Куровського і його егрегора не маю ніякого відношення." Непонимающий
Де ж Ваша істина? І не соромно так відверто брехати?
От і виходить, що не правда, а кривда, проходить крізь призму Вашої свідомості,
скривлення чистої Істини.
Quod erat demonstrahdum.  

* Яровит.JPG (83.95 Кб, 877x272 - просмотрено 178 раз.)
« Последнее редактирование: 25 Июля 2012, 21:12:15 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #91 : 25 Июля 2012, 21:34:39 »

Парильщик, навчання я проводжу з вересня по середах 710кімн. у карандаші і проводив до червня Подмигивающий
Одін  -  я  задав  вам  чітке  питання ,  по  темі  ,  відповідабельне,  А  ви  мене  у  710  кімнату...  
Могли б - підказати  ,  направити  ,  підштовхнути ,  а тут    опа засада
Я -ж  не  раді шуток  питаю - дійсно тра...  
І на рахунок  710  кімнати-  я хожу  в  баню  в  п"тницю  - на 5.  парю віничком, і  вимітаю дурні  мислі  не  хуже  ваших причинно  наслідкових  заговорів.  
Але  ви  чомусь не ідете досвід переймати. Статус  не позволяє ,  чи  іша конфесія..  
Та най йому грець з тими конфесіями - Ви на питання дайте відповідь -  якщо знаєте....  

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #92 : 26 Июля 2012, 00:10:01 »

Улыбка))) Horus я плітками не займаюсь, що казав то за свої слова відповідаю, а мої перекручувати не потрібно Подмигивающий Де Ваша істина, Ви її іще не показали, щоб вказувати на інших Подмигивающий
 Парильщик я на серйозні речі спілкуюсь і відповідаю, коли бачу перед собою очі людини, а не віртуально.
Направляю, психоматичний синдром інсульта є опис в книгах Луіза Хей, Валерій Сінельніков та інші. 
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #93 : 26 Июля 2012, 08:48:40 »

що казав то за свої слова відповідаю, а мої перекручувати не потрібно

А що саме перекручено?
це:
"Horus до Куровського і його егрегора не маю ніякого відношення"
чи це:
Я жрець Родового Вогнища РПВ, учень першоволхва Радетеля отця Володимира Куровського

Чи одне  іншому не заважає?

А взагалі, тра   спитати в Куровського - шо він думає про діяльність свого колишнього учня  Смеющийся Смеющийся Смеющийся
« Последнее редактирование: 26 Июля 2012, 09:09:46 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #94 : 26 Июля 2012, 11:55:02 »

georg це якось стосується теми нашогоь посту??? Чи збираєте плітки, як жінки???
Правильно підмітили georg - колишній. Що це має до сучасного часу Непонимающий Так, щоб кісточки поперемивати??? Бла, бла, бла... Вперед шановні жінки Подмигивающий
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #95 : 26 Июля 2012, 14:00:53 »

Смеющийся Смеющийся Смеющийся Смеющийся
"дєвачька, нє нєрвнічяй" (с)

Що це має до сучасного часу?
До сучасного часу,  і до можливого майбутнього,  має відношення більша частина твоєї біографії, як потенційного засновника тоталітарної секти  Подмигивающий

Бо від прилюдного лікування-мудування, праві-наві, школи-зборів до облоги Маунт Кармел -  один крок.
Але то так. до слова.

Мене більше цікавить,  що саме ти називаєш плітками - свої слова про те, що ти є учнем Куровського, своє від нього відречення чи думку вчителя  про свого учня?

« Последнее редактирование: 26 Июля 2012, 14:16:28 от georg » Записан

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #96 : 27 Июля 2012, 20:04:30 »

georg іще раз питаюсь (для тих хто їду у бронепоїзді Улыбка)) - як твоя тема стосується фестиваля Тиверської Райдуги???
Секти я ніякої не засновував і не засновую, тим білше тоталітарної:))) 
Подивись тлумачення слово секта і тоталітарна, і яке я маю до цих слів відношення не скажеш?? Може тебе щось там турбує, то розберись із цим і мене туди не вмішуй!
В мому житті було багато вчителів, і після Куровського теж були і іще будуть. В тебе є якесь схиблене розуміння вчителя, вчитель не власник, а лише настановлювач, вчитель, розумієш про щоя??? Подмигивающий
На сьогодні я не є учном нікого, окім Богів Опікунів (чи це не вкладуються у раціональне розуміння світу твоїм розумом???). Ось це і є твої плітки бо чув дзвін, але незнаю де він Подмигивающий
До чого там один крок - я відповідаю за свої вчинки, а ти придивись за своїми;), будь чоловіком і відповідай за свої вчинки не судячи ніших Подмигивающий

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #97 : 27 Июля 2012, 20:51:28 »

Чи збираєте плітки, як жінки???
 Так, щоб кісточки поперемивати??? Бла, бла, бла... Вперед шановні жінки Подмигивающий
 Ну, якщо так припрошуєте...то я скажу пару ласкавих.(зараз хтось відгребе по повній Улыбка )
  Я так розумію, Ви своїм висловом образити хотіли когось, прирівнявши до жінок? І треба розуміти, що у Вашій релігії, світогляді, чи як воно там правильно називається, жінка - то людина недостойна? Дуже хочеться знати, бо  як ні - чекаю вибачень.
 Далі. Якщо у Вас склалося враження, що жінки схильні до пліток, то пробіжіться по темах, котрі хоч чимось нагадують беззмістовне торохтіння і пліткування, і порахуйте, скільки там брало участь  жінок, а скільки чоловіків. А тоді знов приходьте сюди вибачатися. Злой

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #98 : 27 Июля 2012, 21:11:12 »

Коли закінчуються слова то вилазять наружу те що є у нутрі - погрози Улыбка))
Luiram свої вислови мені не приписувати, чоловікові треба бути чоловіком, а жінці - жінкою. Я ж не описую Вашу біографію і не приписую їй всяких слухів і догадок;)
Як Ви є чоловік -то чого так ображатись;)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #99 : 27 Июля 2012, 21:35:23 »

Одіне, я нічого Вам не приписувала, а Вас же і процитувала, а також спитала щось. До чого тут моя біографія? І, мабуть, тільки Ви тут не знаєте, що я - жінка, тому ще раз: чекаю пояснень або вибачень.

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #100 : 27 Июля 2012, 21:57:27 »

Luiram то було адресовано чоловікам. Особисто Вас я чимось образив???
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #101 : 27 Июля 2012, 22:55:47 »

Не зрозуміло якого .......... в чужій темі стіко флуда? Може я хочу поспілкуватись з Одіном...а перепалки з ним мені заважають це робити! Шо вже може не цікаво в темах про батарейки? Чи про долю Нестерука? Чи про маньяків? Шановні .... в нас в країні з віросповіданнями що? Повна жопа?Непонимающий Каспров фан зону маладца, там Луірамки малий був задіяний, хтось свою дитину за допомогою шдундів на відпочинок....Хтось тирить землю для тіпо дітей миротворців... А Одін получається єдинний який не відкупився))))) Не справедливо пани дуже справедливі форумчани! Виглядаєте троха гандоністо!
В мене є пара друзів які читають теми Одіна, і не є форумчанами..як з ними? Чи може все буде проходити тіко з Вашого дозволу?
Зайдіть до Одіна в карандаш і скажіть йому в лице...в чому він не правий! А якщо такі малохольні - то закрийтесь!
Бо я читаю те, що він друкує....А Ви мені усі заважаєте!

п.с. Жор ти дійсно хочеш покинути курити?НепонимающийЛуірам  ти дійсно не зрозуміла чому Одін так відписав Жорі?

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #102 : 27 Июля 2012, 23:22:46 »

Карочє, облиште  тему  для  Ізбранних!
 жжошь, сцуко, я в истерике

А якщо такі малохольні - то закрийтесь!
Останнє  попередження. Ще раз такі образи - бан.
« Последнее редактирование: 27 Июля 2012, 23:25:18 от Kapnyxa » Записан

.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #103 : 27 Июля 2012, 23:55:16 »

Вперед!! Чи може обізвати так аби дійсно бан? Ато щось ввагаєшся??? Чи попа, кака це порушення? Умнік...
Бан 3 дні
« Последнее редактирование: 28 Июля 2012, 00:11:44 от Kapnyxa » Записан

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #104 : 28 Июля 2012, 09:08:20 »

Ось - читаю  читаю  читаю...
Класна тема була.
Люде з"їхались з усіх усюд в Бакоту, посиділи біля вогнища, позустрічали світанки та закати в вишиванках..Поділились чимось своїм межи собою , і про це розповідають.
Мені тема цікава апріорі. Вірю в існування дохристиянських вірувань, вірю  в  аутентичне світобачення, культурну спадщину предків.  Вірю в генетичну пам"ять та стереотип поведінки особистості та народу. Вірю  в  цілительство.  Про  дієвість  багатьох  практик вже доведено  ортодоксальною наукою. Беззаперечний  факт. 
Люде намагаються відродити  стародавнє світобачення, звичаї, духовні та цілительські практики. Багато надуманого. Багато висмоктаного з пальця, Але по при все це - Е зерно істини. І воно проростає , і дає перші врожаї...   
Людина створює біля себе інформаційне поле (в рамках інтересів),  і  сама  черпає інформацію  із  джерел  в  зоні досяжності. Одін для мене джерело інформації. Окремий респект за те що десь щось підказав... 
Мені  глибоко незрозумілі міжконфесійні різноголосини в рамках слов"янської системи духовного цілительства - в межах якої був проведений фестиваль. Тому, що в мене конфесія - банна. А в бані головний закон - всі рівні - і академік, і сантехнік і генерал, і рядовий, а крутіший той - хто краще пар тримає, або лучше парить. І уважуху тут погонами і регаліями не заслужиш. І знченя немає - хто кого перший в баню привів і хто кого вчив парити. А натомість значення має те , що - людина замість того , щоб іти в аптеку по ліки - іде в баню , де очищує  тіло , рівно якь і дух. І ще - має значення - як один чел парить - людина отримує загальнооздоровчий , очищуючий , мобілізуючий ефект , а як - інший , то ще і терапевтичний.
Ладно - багато букаффф
Одін- товариш презентував книгу "жива"від Влада та Лади Куровських в рамках слдов"янської системи духовного цілительства.
Як  ви  вважаєте - там  є  про зняття психоматичного синдрому після інсульта?
Або - по іншому - книжка має цілительский ефект??

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #105 : 28 Июля 2012, 13:26:48 »

Так в кінці тієї книги (якщо то нова книга) є перелік хвороб та їх причин, їх можна використовувати, як підказку на причину. В книзі є багато цікавих практик, на Канал Богині Живи можна вийти і самому і працювати у цій системі цілительства.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #106 : 30 Июля 2012, 09:36:38 »

2GROMOZEKA давайте не будемо плутати грішне з праведним і приплітати щось зайве. Ні моя дитина, ні фан-зони не мають нічого до даної теми. Мені, як і Парильщику, також цікаво дізнатися щось нове про наш  світ і я надіюся, що Одін щось знає. Але чим далі, тим більше мене "терзают смутные сомнения", бо пан Одін часом у своїх постах припускається таких помилок в елементарному, що це насторожує. Крім того, мене ображають дякі його вислови. Ферштейн?

2 Парильщик. Якщо цікавитеся психосоматикою, то можу дати почитати книгу. фахову.
 2 Одін. Мені здавалося, я доступно пояснила, які Ваші вирази і чим саме мене зачепили. А ще щось у Вас спитала. І саме Ваша звичка уникати  прямих відповідей дуже дратує і наводить на непотрібні роздуми

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #107 : 30 Июля 2012, 22:19:38 »

Якщо цікавитеся психосоматикою, то можу дати почитати книгу. фахову.

Цікавлюсь. Вже тривалий час дивлюсь занудні фільми і читаю занудні  книги. Буду  вщдячний , як  скинете в лічку назву. Мож  в  гуглі проб"ю, а ні- попрошу  книжку.   

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #108 : 31 Июля 2012, 11:59:26 »

Пані Luiram, поставивши руку на серце Ви теж задаєте питання з підколками Подмигивающий, або за ради бла-бла... Видно відразу де людина цікавиться, а де хочи поумнічати;) Як аукнеться так і відкликнеться, дратує Вас те, що є у Вас, але Ви його чогось непомічаєте Подмигивающий
Відносно Ваших роздумів... що мені до них, я все одно займаюсь Богами данною справою;), то Ваші роздуми, самі із ними і розбирайтесь;)
Коли нічого не робити то і помилок не буде, а ось сидячи і критикуючи можна багато чого помітити, і питання не в моїх помилках, а у вашій бездіяльності Улыбка)))  Може щось не так?Непонимающий Улыбка)))
 Парильщик  ось тут можна пошукати http://www.koob.ru/
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #109 : 01 Августа 2012, 07:42:19 »

>>Може щось не так?

А кому потрібен учень з бубном?  Смеющийся
Коли вчитель живе та здравствує.
Від творця  РВ РПВ, самий цимус "віри віди"
(нормальний такий психологічний тренінг, і без всяких анунаків)

Куровский - (2012.03.14) Человек и его материальный достаток
http://www.youtube.com/watch?v=cUW3dVqmfsY

Одін, про Вас з 28:40.

Sol lucet omnibus
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #110 : 01 Августа 2012, 10:47:55 »

Horus то які питання, звертайтесь до вчителя;) Меньше балачок і більше діла, чи це так, щоб язиком потріпати??? Іще раз нагадаю, що справжній чоловік виділяється справою, а не балаканиною Подмигивающий
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #111 : 01 Августа 2012, 11:03:18 »

Балаканина може бути цілком прибутковою справою  Подмигивающий.
Особливо якщо ту всю балаканину використовувати для того, аби навішати хворій людині локшини на вуха, щоб  вона забила болт на нормальних лікарів і потроху собі доходила до цугундера, періодично заносячи копієчку "цілителю" чи навпаки - впарити здоровому ліки від хвороби , якої в  нього  геть нема , на кшталт запалення карми чи перегріву дхарми  Смеющийся Смеющийся Смеющийся

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #112 : 01 Августа 2012, 15:04:16 »

georg пиши прямо, де, коли я кого обідрав. Якщо немає доводів, то твої припущення до даної теми ніяк не стосуються, тримай їх при собі, бо то плітки, будь чоловіком Подмигивающий
 Виріш свої питання із коштами і інших у це не вплутуй;)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #113 : 01 Августа 2012, 16:37:32 »

georg пиши прямо, де, коли я кого обідрав.
Одін, пиши прямо, де і коли я написав що   саме ти когось обідрав
Якщо немає доводів, то твої припущення до даної теми ніяк не стосуються, тримай їх при собі, бо то плітки, будь чоловіком  Подмигивающий

І шо тобі до моїх коштів? Хочеш запропонувати відвідати тренінг з підвищення матеріального достатку?

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #114 : 01 Августа 2012, 16:44:26 »

Зайдіть до Одіна в карандаш і скажіть йому в лице...в чому він не правий! А якщо такі малохольні - то закрийтесь!

Мені одна (доречі, спільна) знайома подібне про МММ втирала - мол, якщо особисто не вліз - нєх 3.14здіти  Смеющийся Смеющийся Смеющийся
 ЗИ. А ти сам ходив в карандаш на заняття?

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #115 : 01 Августа 2012, 18:35:13 »

Так! Тіко це були не заняття...я познайомився з Одіном, поспілкувався. Дуже приємний чувак!

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #116 : 01 Августа 2012, 19:27:48 »

georg я тобі задав пряме питання, втікаєш від своїх пліток?Непонимающий То будь чоловіком відповідай за свої слова, ще раз питаю - де, коли і кого я обідрав, до чого тут МММ?Непонимающий
Як немає що сказати, то тримай припущенну при собі, вони тут нідочого. Я тобі нічого не пропоную, пропонуй собі сам, дозволь мені самому відповідати за себе;)
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #117 : 01 Августа 2012, 20:42:17 »

Одін, не відзеркалюйте.
Питання було пряме, і саме до Вас, тому не треба.
Ні хто крім Вас, тут свої послуги ведання-зціленне не рекламує(продає).
Тож будьте чоловіком, не вистачило сміливості одразу прямо розповісти про свою діяльність під керівництвом Куровського, то хоч повідайте, на підставі чого ви здійснюєте свою дільність сьогодні. Як того вимагає законодавство.

Викладіть на сайт, скан діючого статуту, вашої релігійної організації, духовної школи, тощо. А також свідоцтво яке дозволяє вам займатись практичною психологію, працювати з людьми, ну і Ваш диплом цилителя, побачити теж не завадить.
http://www.youtube.com/watch?v=bigdUSU_lHw

2. Писав відповідь, хтів вже нажати "отправить", в цю мить подзвонили в двері,
пішов відкривати, на порозі сусідка, у її батька прихопило серце, приїхала швидка,
потрібна допомога, знести літню людину з 4 поверху до машини. Тільки що поїхали.
Буду сподіватись на краще, організм подужає і лікарі допоможуть.

GROMOZEKA, коли заходиш, в магазин, з вишколеним персоналом,
продавці теж, всі навколо приємні,  і раді тобі  наче рідному.

Але не дай боже щось, то би хтів би попасти до фахівця, і чим раніше тим краще,
а не до людини,  яка створює навколо себе міф, повчає, та на свій розсуд та розум займається зціленням.
цим я і сьогодні займаюсь і з цього харчуюсь. Судячи з родоводу мої предки шляхетного походження і є на це архівні документи.

Слюсарчук теж приємний чувак, був Шокирован
« Последнее редактирование: 01 Августа 2012, 20:47:45 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #118 : 01 Августа 2012, 20:54:05 »

GROMOZEKA, коли заходиш, в магазин, з вишколеним персоналом,
продавці теж, всі навколо приємні,  і раді тобі  наче рідному.

Я зустрічався з Одіном і не в карандаші....І не раз...І я тобі про це говорив...І на скільки я пам'ятаю завжди він мені гроші давав))) я ніразу! І вцьому відносно мене ніякого обману....А ти якщо хочеш мене образити , то тобі вдається! Я своїм очам вірю!

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #119 : 01 Августа 2012, 21:28:27 »

Amicus GROMOZEKA, sed magis amica veritas  Смеющийся
(GROMOZEKA друг, але істина дорожча)

Хай не створює міфів і не буде питань.

Как бросить курить  Смеющийся
http://www.youtube.com/watch?v=39nlv3ptGV8

Sol lucet omnibus
Страниц: 1 2 3 [4] 5  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »