Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Августа 2019, 03:43:27
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Купала
| | |-+  Фестиваль Ведического целительства «Тиверская Радуга»
Страниц: 1 ... 3 4 [5]  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Фестиваль Ведического целительства «Тиверская Радуга»  (Прочитано 16817 раз)
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #120 : 01 Августа 2012, 21:31:11 »

Horus для того щоб у Бога вірити - то треба Вірити і статут тут нідочого Улыбка)))) Читайте конституцію України.
Чи в законодавстві так написано, що перед цим треба бути належном до якоїсь організації чи мати статут:)))) - це безглуздя!!! Я людина і вірую в Бога не надуманого, а того, як я Його вижу у природі і в собі і ділюсь цим досвідом із людьми. На цьому сайті я проповідаю Віру-Віду предківську, Вам щось не подобається, то є інші теми, чи почніть самі, тоді і поговоримо;)
Окрім того, я за плітки жве говорив, я людина і дію від себе і ні від куровського чи когось іншого не виступаю, бо живу своєм життям, чиню від себе і за це відповідаю, чи в цьому щось є незрозуміле?Непонимающий Як є інші підстави то доведіть, а ні то вибачтеся і не складайте плітки;) !!!
Ваші питання із коштами залишти для себе, бо Ви їх кругом бачите і не треба це вішати на всіх;)
Horus повірте, кошти це не основне в житті, є інші цінності найбільш важливі Подмигивающий

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #121 : 01 Августа 2012, 21:34:53 »

Попрошу пояснити, які я створюю міфи?Непонимающий Може Ваш розум цього не розуміє то це міф для Вас, а до чого це все навішувати на інших??? Гіпербалоїд інженера гаріна теж був колись міфом, але сьогодні то є реальність Подмигивающий

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #122 : 01 Августа 2012, 21:53:32 »

Amicus GROMOZEKA, sed magis amica veritas  Смеющийся
(GROMOZEKA друг, але істина дорожча)

Хай не створює міфів і не буде питань.

Amicus Horus Улыбка Зрозумій же...Що коли з тобою спілкуюсь beer і без beer то тебе теж накриває...ти шукаєш свою хвилю Подмигивающий  А він свою!
Чувак не палить, не п'є, має друзів по всьому світі, вірує в своїх Богів( які  не пропагандують канібалізм,.......) по місцю проживання себе...... жжошь, сцуко, я в истерике
Що таке ти зможеш про себе надрукувати???
То дай йому право займатись своєю справою! І не шукай в СРАЦІ сердце!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #123 : 01 Августа 2012, 22:16:07 »

Ех - рубяти... 
Скажу  йа  вам - як  цілитель - цілителям,  як  волхв - волхвам -  міжконфесійні непонятки  мені  зовсім -по-борту. ............тут- би  про цілительство...
Ато- завтра іду  до друга Сашки - в нього інсульт був. Врачі - лічили -тай виписали. масажист ходив - тай ходить. А рука як не робила - так і не робить..
Але - як зіштовхнути?..  Шукаю-мож хто підкаже.... І в ситуації, коли медицина більтше неможе -люба дієва допомога на вагу золота. І повірите-всім глибоко пофіг- чи є диплом, патент та інша сракабанька.Головне- результат. 

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #124 : 01 Августа 2012, 22:47:02 »

Парильщик коли віднімається рука -людина втрачає намір. Є випадки коли під гіпнозом паралізовані люди вставали і ходили. З серцем хвороби бо небуло радості в житті і любові. Перш за все Душа може втомитись і дати підсвідому команду піти із цього світу, як є таке рішення, то вже все вирішино, Як є бажання жити, то можна іще попрацювати. Перш за все  -це повернути внутрішній спокій і любов до себе, встановити енергетичний баланс і повернути намір до життя, до себе. Всі бажання мають виникнути в нутрі. На першому етапі підійде спокій, масаж і підтримка друзів та рідних, а далі потрібно шукати причину, прийняти ситуацію, переосмислити і знайти інший шлях у житті і почати над цим працювати.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #125 : 02 Августа 2012, 04:08:41 »

Є випадки коли під гіпнозом паралізовані люди вставали і ходили.
Так. Якщо параліч - чисто психосоматичний, то еріксоновський гіпноз  може  частково допомогти в деяких випадках.
Оця контора займається ніби серйозно ( принаймні, мають свій стаціонар)
 http://s-doctor.com/ru/services/reabilitatsiya_posle_insulta.html
Але в принципі, психосоматика - це з розділу  психіатрії. Можна спробувати переговорити з тим же Басюком - якщо сам не визначиться, то хоча б може порадить, де зробити толкову діагностику.

ЗИ. Можна ще Одіну   доручити. Але потрібна довіра і віра.  Самої лише симпатії до Цілителя (схоже) недостатньо
« Последнее редактирование: 02 Августа 2012, 04:13:19 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #126 : 02 Августа 2012, 08:42:09 »

georg гіпноз теж діє з дозволю людини, 60% людей не піддаються гіпнозу, це загальна статистика. Без згоди людини її нічого не можна навішати ззовні. І до чого тут твої підколки???
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #127 : 02 Августа 2012, 10:02:52 »

Не шукай підколок там, де їх немає.
 Парильщик вище в цій темі  висловлював сподівання, що для роботи може бути достатньо просто приязного ставлення до оператора.
Судячи з деяких твоїх постів -  такі варіанти не проходять.

ЗИ. Підколок я тобі в іншій темі накидаю, якщо ти їх так просиш Смеющийся Смеющийся
« Последнее редактирование: 02 Августа 2012, 10:05:14 от georg » Записан

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #128 : 02 Августа 2012, 11:05:52 »

"ЗИ. Можна ще Одіну   доручити. Але потрібна довіра і віра.  Самої лише симпатії до Цілителя (схоже) недостатньо" - це ти скажеш не мені було адресовано і  написано без сарказму??? То до чого тут я, як то адресоване Парильщику??? Перестань брехати! Підколов, так підколов, будь чоловіком Подмигивающий
Як таке питання то за тебе підколок теж можна знайти Подмигивающий
Судячи з яких постів, чого прямо не пишеш??? 
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #129 : 02 Августа 2012, 11:22:58 »

Судячи з яких постів,
З деяких.
Твоїх.
І не нервуйся так, будь-ласка.

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #130 : 02 Августа 2012, 12:12:39 »

По мому письму видно як я нервуюсь??? Улыбка)) Не суди по собі!
Ну то що там на рахунок підколки, мені щось привиділось чи було адресовано мені, чи знову будеш віднєкуватись???
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #131 : 02 Августа 2012, 13:03:56 »

От ти нудний.
Ладно. Переконав.
 Звернутись до Одіна - пропонувалось тобі, так само , як переговорити з Басюком, і посилання на реабілітаційний центр -  теж для тебе. І у всьому цьому -  прихований натяк.
 Тепер задоволений?

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #132 : 02 Августа 2012, 13:42:34 »

Так би і відразу Улыбка, я просто нелюблю "вокруг да около"...
Страниц: 1 ... 3 4 [5]  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти