Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
16 Сентября 2019, 15:22:00
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Про питну воду або Пий, Іванку, козликом станеш.
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Про питну воду або Пий, Іванку, козликом станеш.  (Прочитано 1890 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« : 11 Мая 2012, 00:11:04 »

Рапортуємо:
Кам’янець-Подільський продовжує утримувати лідерство серед міст України із впровадження програми «Питна вода», яка розрахована на 2006-2020 роки.
Перша установка з доочистки води була відкрита до Дня міста поблизу міської поліклініки. За півроку кам’янчани спожили понад 300 тисяч літрів якісної очищеної води.
Нагадаю:
18 січня відбулося урочисте відкриття двох бюветів, які розташовані на території міської лікарні (поблизу полового будинку) та НВК №17. Спочатку червону стрічку міський голова Михайло Сімашкевич і депутат обласної ради Володимир Мельниченко перерізали біля установки доочистки питної води по вул. Матросова. Ця вода новими мережами подається у їдальню міської лікарні. Тут також буде функціонувати сучасна лінія бутелювання. Депутат повідомив, що він уже закупив за власні кошти 500 бутилів ємністю 20 л, для того, аби передати їх до дитячих садочків та шкіл міста. Діти отримуватимуть цю воду абсолютно безкоштовно, а решта кам`янчан зможуть придбати її у бюветах за помірну плату. «Хочу, щоб кожен мешканець нашого міста споживав високоякісну воду, адже це так важливо для нашого здоров`я», - додав Володимир Мельниченко.
Наприклад, тільки на програму «Питна водаУкраїни» з держбюджету залучено 3,5 мільйонів гривень.
http://www.kam-pod.gov.ua/
Кошти на програму «Питна вода» виділяються з державного бюджету при співфінансуванні з міського бюджету на рівні 30%. Вартість бювету з лінією бутилювання води по вул. Матросова становить 410 тисяч гривень, а по вулиці Розвадовсього – 345 тисяч грн.
http://kam-pod.gov.ua/442-programa-pitna-voda-nabiraye-obertv.html
Ну, про політику партії - окремо, а зараз - про  безкоштовну воду дітям, вони ж наше майбутнє.
   Отакий квиточок отримали класні керівники в гімназії разом з бутлем (безкоштовним) води  (ба, знакомые все лица!) Але вода має дивну властивість закінчуватися - ну спека і таке інше - приблизно за три дні. І вирішила класний керівник заправити той бутель. Вгадайте, у скільки це обійшлося їй і нашим дітям? Не вгадали. У 25 грн.  опа засада Ви подумали, що для заправки дитячого бутля достатньо перейти з гімназії до Ленінської лікарні, де стоїть кіоск питної води (і коштуватиме вона всього-на-всього безкоштовних 10 грн)? Знов не вгадали. Власник картки (класний керівник, в даному випадку) може заправити той злощасний бутель один раз на тиждень, у середу, з 12 до 13 години за 25 грн і тільки на Матросова. Як - це вже її проблеми і , як то кажуть, інше питання.
Така от безкоштовна вода у мишоловці... Обеспокоенный

* SDC11582.JPG (47.02 Кб, 448x292 - просмотрено 175 раз.)

* SDC11583.JPG (43.27 Кб, 448x304 - просмотрено 175 раз.)
« Последнее редактирование: 11 Мая 2012, 00:15:09 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1 : 11 Мая 2012, 00:18:57 »

Спробували нині батьки ту водицю. Про її чистоту хімічну сказати нічого не можу, але на смак вона така, наче в тому бутлі на сонці з півроку пролежала. Знаєте, сумно якось це все..

Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #2 : 11 Мая 2012, 09:19:37 »

парочку раз попробовал ее, проезжая мимо на велике.
вэээээ... мертвая какая то....
Я лучше к родничку возле рембазы проедусь. там всё в порядке

Се аз воздам!
bushold
Старожил

репутация +4/-2

« Ответ #3 : 11 Мая 2012, 10:10:12 »

Простой маркетинговый ход. Сначала условно бесплатно, потом постепенно для присаженых поднимают цену. А человек уже не может отказаться от продукта в силу разных причин.
Главное, что бы  большими буквами в мозгу целевого пользователя отложилось БЕСПЛАТНО.
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #4 : 11 Мая 2012, 11:09:43 »

Может приспособиться чистый воздух бесплатно продавать? Подмигивающий
а дальше по схеме...

Се аз воздам!
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #5 : 11 Мая 2012, 11:54:46 »

А я за возможность выбора. Не хочешь - не покупаешь. Хочешь - пьеш из крана, родничка, лужи. Я опробывал все известные мне родники в городе и могу, к сожалению, констатировать факт, что вода в них архижесткая. В чайнике налета уйма.
 Покупаю регулярно маркетинговую воду. Мне не накладно. 10 грн в неделю я в состоянии заплатить. Про накипь забыл. Чай получается вкусный. У матери проблемы с почками прекратились (тьфу-тьфу-тьфу!!!) В остальном вы, конечно, правы.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #6 : 11 Мая 2012, 16:05:57 »

А хто ж проти вибору? Усі за. Тільки дивний він якийсь, той вибір: на Матросова з 12 до 13 в середу за 25 грн,  або ніяк. При цьому абсолютно безкоштовно. Безкоштовний, мабуть, вибір?
І якщо вже хвалишся на всю країну про безкоштовну воду дітям, то роби її безкоштовною, або вже мовчи - вибір також, правда? А так - свинство одне виходить. Без вибору.

Уха
Уха
Пользователь
**

репутация +0/-1

« Ответ #7 : 11 Мая 2012, 16:26:09 »

З самого початку навчального року в клас, де навчається моя дитина, привозять питну воду "Айсберг", 25 грн бутль. Вода дуже хороша, привозять в день замовлення, забирають пусті бутлі на обмін. А безкоштовним буває тільки сир в мишоловці! Тим більш від ПР dead Чи не нам про це знати???
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #8 : 11 Мая 2012, 16:39:33 »

Катридж наприклад Бар'єра, має ресурс 300л. середня ціна по місту 45-50 гривень. заправляйте безкоштовні водяні апарати самі! Пустіть його по світу))))Це саме просте..........

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти