Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Июня 2019, 16:16:38
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Терра Героика
| | |-+  «TERRA HEROIСA - 2007»
Страниц: 1 [2]  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: «TERRA HEROIСA - 2007»  (Прочитано 22294 раз)
OlegBr
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #30 : 08 Октября 2007, 22:06:22 »

может, кто на войне был? покажите....
В войне не участвовал. Просто стоял рядом Улыбка
http://olegbr.io.com.ua/album64057
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #31 : 08 Октября 2007, 22:22:33 »

Ух! А де це голий дідько зачіпав білявку? Улыбка На учті?Улыбка я такого не пам*ятаю - але я пішла ще р восьмій.
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #32 : 08 Октября 2007, 23:58:37 »

Дякую-дякую...
От ще одна м-м, фодка. Колаж на замовлення)) з цього фесту.

[вложение удалено Администратором]

[вложение удалено Администратором]
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #33 : 08 Октября 2007, 23:59:22 »

Навіть як і не дозволиш, я колаж відішлю Радеку, йому буде приємно:)
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #34 : 09 Октября 2007, 00:16:20 »

Угу. передавай привіт від нас)))
wczele
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #35 : 09 Октября 2007, 00:59:23 »

Ага, все я здається зрозумів з ким маю справу, от тож не дочікуючись відповіді дам пояснення:
офіційно запрошеннями груп займався я особисто. Жодних заяв про бажання прийняти участь в нашому фестивалі я не отримував, тому абсолютно логічним є те що жадного офіційного запрошення (як і гарантій повернення коштів) вам ніхто не давав. От тож ви не були офіційно запрошегою групою і ваші притензії абсолютно  безпідставні.
Далі що до "участникіів що були покинуті на призволяще і ставили намети в ночі під дощем"  - дійсно, частина учасників заїхала близько 20 00 в пятницю, і вимушена була ставити наметив темряві а пізніше близько 23 30 і під дощем, але це сталось абсолютно не з вини організаторів, позаяк в офіційному запрошені прописувалось що заїхатьи учасники мають в пятницю до 16 00,  проте наші друзі так захопились екскурсією Львовом, що запізнились на декілька годин - що змусило нас понервувати.  (До речі, представників вашої "групи"  чи то сімї, в таборі не було  помічено, от тож  цікаво звідки така інформованість, чи з вікна готелю де ви проживали було  добре видно табір? тоді чому ви не розгледіли, що не гостинні і зарозумілі організатори жили в наметах поруч зо всіма учасниками).

Щодо глядачів  - то вся несуразність і абсурдність ваших претензій настільки очевидна, що навіть коменгтувати не буду...

А що до  участників я особисто висилав запрошення групам, особисто зустрічав кожну группу, і особисто проваджав - жодних притензій щодо організаціїфестивлю  і гостинності камянчан я не почув і не почую, - щоб в читачів форуму не склалось враження, що я просто захищаю справу на яку поклав не мало сил і не є обєктивним буду викладати цитати з форумів де учасники будуть висловлюватись самі.

П.С. Як що ви дійно вірите в ту маючню, що тут пишете справа ваша, якщо в вас дійсно є серьозні претензії до оргаанізаторів - підійдіть до Олекси і скажіть йому все в леце а не підтявкуйте на форумі якого він завідомо не читає. Думаю він дасть вам вичерпну відповідь по всіх пунктах.

Наразі дякую за увагу

Хайдук
Що до "запрошень". Оскільки усі мас-медіа як організатора оголошують Олексе Руденко, то Bractwo Rуcerskie Polonia під егідою Спілки зброярів звернулося після багатьох усних запрошень саме до заступника голови Департаменту воєнно-культурної антропології Товариства археології та антропології при київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка, де й отримали так збентежуючі вас обіцянки. Оскільки до останньої хвилини Олекса Руденко був "дуже зайнятий"  і не мав часу  на уточнення то Голова Спілки  зброярів прийняв рішенння  про виїзд тільки Bractwa Rycerskiego Polonia. Про вас Хайдук,  ""Ага, все я здається зрозумів з ким маю справу", ми взагалі вперше чуємо. Якісь поголоски про групу в Кам"янці ходять, але виключно як додаток не відомо на яких засадах до Олекси Руденко і в жодних інформаційних базах не фігуруєте.
 Що до варунків проживання, то я стільки не вип"ю , щоб ночувати в осені під дощем у наметах з дитиною і можу дозволити собі за власний кошт винайняти готель, про що вищезгаданий Руденко був попереджений й навідь мав досвід з минулого року. Й саме в тому готелі де проживала частина учасників з інших країн. А що до поінформованності, то у нас є прислів"я Swoj do swojego po swoje.
Не кажучи вже про дивну годину ікс, тобто 16.00, цілком відому хиба тільки вам, й передбачити роботу Strazy Granicznej могли хиба тільки ви (з вашим досвідом!)
 Не маючи змоги потрапити на поле "потєшних полков", ще й без репризентації, мали щасливу оказію бути на стороні саме пересічних глядячів, що оглядали чудовий пейзаж з дерев , мурів, диму , метушні й ВІПів у "царській ложі".
Що до вашого того що в "П.С.", то Руденко можливо не вважає за доцільне повідомляти саме вас про нашу з ним розмову під ратушею, а оскільки ви не маєте тако гощастя бути нам представленим, то й я не вважаю за потрібне повідомляти вас. Gdzie to widziano zeby hajducy szlachcie rozkazywali, znaj swoje miejsce, hlopie!

Далі буде
haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #36 : 09 Октября 2007, 08:06:27 »

Як на мене, то Олекса дав вичерпну відповідь, щодо ваших притензій, на мілуа, посилання мною надавались, продовжувати дискусію не бачу потреби...
haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #37 : 09 Октября 2007, 08:45:30 »

Перечитав ще раз пост гоногрових шляхтичів єдине враження - "Когда вы говорите, Иван Васильевич,  то у меня такое впечатление, что вы бредите."
От тож, ще раз переконлино прошу шановне паньство, не каламутити води на цьому форумі  спробувати викласти свої претенцзії, соплі і воплі но форумі milua.org, позаяк саме там  ви зможете отримати відповіді на всі ваші запитання, в тому числі від людей іменами яких ви прикриваєтесь.

Що до нашого з вами знайомства - (чи не знайомства)  проблема ваша, як і незнання погодинної програми фестивалю, що була розповсюджена трома мовами серед учасників фестивалю в електронному вигляді за тиждень до іх заїзду, та ще раз продублёвана на папері при густрічі козної групи.

А щодо останього виразу польською мовою -то то не до мене - я ще чітко усвідомлюю межу між інтернет ніком та своєю особистісттю - отже то раче до лікаря.
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #38 : 09 Октября 2007, 09:30:18 »

есть и другое мнение

http://iva-sw.livejournal.com/

Каменец-Подольский необыкновенно красивый город, но есть одно но - это лицо туристического города. Я говорю о гостиницах и ресторанах. Они просто отвратительны. Что такое западное гостеприимство им неизвестно, обслуживающий персонал открыто хамит, ведь они делают вам одолжение поселяя и кормя вас за немалые  деньги (причем цены выше львовских, хотя город в несколько раз меньше). Но даже все это не смогло испортить впечатления от фестиваля.
    Я все еще считаю это мероприятие лучшим в нашей стране и на то есть причины. Писать об огромном количестве отличий от привычных нам средневековых да и не только фестов начну с самого главного - этот фест НУЖЕН городу, о чем говорит и выступление мера (в национальном костюме) на открытии, и на частной вечеринке для участников (вы себе можете представить львовского мера на таком фесте? - я вот не очень), а лучше всего об заинтересованности властей говорит бюджет фестиваля в несколько сот тысяч, основанный на вложениях мерии - они понимают, что это им окупится в десятки раз только за счет туризма. Я думаю, что участники фестиваля, за эти несколько дней в кабаках оставили больше, чем этот фестиваль стоил мерии. Работа с прессой меня тоже поразила.  Во-первых ее количество - журналистов действительно было очень много. Во-вторых их внешний вид - организаторы просили прессу не выделяться из толпы участников и все (почти) журналисты были в костюмах, причем иногда выглядели лучше отдельных участников. Волонтеры - вы часто видели их работу на подобных мероприятиях? Я вот видела впервые и мне очень понравилось. Пластуны в больших количествах и разного возраста (примерно 7-17 лет) помогали организатором во всем, о чем их просили. Установка лагеря, таскали дрова, воду...короче помогали и им это нравилось, причем на концерт вечером в замке они тоже пришли в стилизованых костюмах. Концерты - отдельное спасибо организатором, за то, что уже который год они не экономят на музыке))) Стары Ольса, Бурдон, Музыка Радикум - рада была всех видеть. Плюс Пропала Грамота и Сдобши Сдуб на большом субботнем концерте в центре под ратушей. Отдельное спасибо за организацию питания на вечеринке в замке. Это были примерно два огромных тридцатиметровых стола с едой (столько мяса в одном месте я еще не видела) - было все, и конечно же море халявного пива от организаторов.
    Если говорить о фесте и участниках, то это более трехсот участников, из которых более двухсот из-за границы (им оплачивали дорогу). Уровень участников конечно же разный, есть местами баги, но они есть везде. Общая картина супер. Костюмы очень яркие, особенно когда марширует пол мушкетеров, все в одинаковых шмотках, человек 30 - дядьки седые, усатые, красавцы короче, а когда они все по команде жахают... Полевое постановочное сражение на час, с бугуртом на 2-3 минуты не сравнить, конечно же. Тут и артиллерия мощная, и конница, и огнестрел у всех почти. Просто это другое. Туристы все просто счастливы и болеют за своих конечно же))))) А вот впечатлениями изнутри может поделиться Димончег - он единственный из наших ездил участником. В следующем году и мы пошьемся))).
    Это  для нас был несколько новый формат поездки - и не участники и не организаторы, и нам очень понравилось. Получили то, за чем приехали - массу позитивного общения со старыми и новыми знакомыми.
 Фотки тут http://fotki.yandex.ru/users/thror/album/11987/
Чего вспомню - допишу
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #39 : 09 Октября 2007, 09:34:41 »

еще тут
http://www.czernichowski.fora.pl/kamieniec-podolski-5-7-pazdziernika-2007-t206-15.html
OlegBr
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #40 : 09 Октября 2007, 09:37:55 »

Ух! А де це голий дідько зачіпав білявку? Улыбка На учті?Улыбка я такого не пам*ятаю - але я пішла ще р восьмій.
Так, на учті. Знімок зроблено о пів на одинадцяту. На сцені була якраз "Пропала грамота" з "ДахаБраха". Втриматися було неможливо  clap-1
wczele
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #41 : 09 Октября 2007, 10:36:02 »

Хайдук.
Щось ви можливо зранку не дуже уважно читаєте, а дискусія то взагалі не ваш хист (це про якогось І В)? "Прикриватись" це не наш метод"- купіть собі газетку за 5.10.07 "Подолянин"- і ось ми , на першій сторінці. Роздвоєнням особистості не страждаємо, хамства не спущаємо, тому не бачимо сенсу в подальшому розкритті вашого "епістолярного таланту".
haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #42 : 09 Октября 2007, 10:39:36 »

Красно дякую.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #43 : 09 Октября 2007, 11:26:50 »

Давайте відволічемося від скандалістів.
http://castles.com.ua/terra7.html

Трохи побутових картинок:)

Олеже, а я так по вашому альбому порилася, бачу, ви мій сайт непогано знаєте:)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #44 : 09 Октября 2007, 14:01:59 »

Ось ще мій репортаж з картинками:
http://www.4post.com.ua/travel/29880.html
haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #45 : 10 Октября 2007, 00:20:51 »

Повертаючись до питання незадоволених учасників - цікава тема "несподівано" виплила на найбільшому польському форумі (ФРЕСі) - http://www.freha.pl/index.php?showtopic=14892&pid=201195&st=0&#entry201195

Коротко підсумую - на приблизно 3х незадоволених учасників рпипадає близько 400, яким фестиваль сподобався, як є бажання можу дати посилання на відгуки українців, росіян та чехів.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #46 : 10 Октября 2007, 09:15:53 »

Бгггг, бунт ніщєбродів, в яких нема грошей на дорогу.
Навіщо на напівбомжів увагу звертати?Улыбка
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #47 : 10 Октября 2007, 09:17:01 »

так у них же "приглашение"
фото на первой странице подоллянина
 убей сибя ап стену
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #48 : 10 Октября 2007, 09:19:35 »

Дон Карлос пише: KLimat niesamowity, starcie na polach kabaczakow, kalafiorow, marchewki i dyn!!

І таки так! Гарбузи дивилися правда дуже колоритно, мене вже народ питав, звідки вони там:)
Навіть тут видно:
http://www.photographic.com.ua/gallery/photo.aspx?id=89792&ref=author
haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #49 : 10 Октября 2007, 09:25:50 »

Насправді все що відбулось з паньством - непорозуміння, ніхто власне їх образити чи принизити не хотів, тим більше я дійсно не знав що вони є і взагалі мають бути. Але позиція і надрив голосі, а також бажання нагадити розповісти про своє поневіряння всім і кожному, а тим більше тон в якому це робиться - no coment. Але як на мене іх потенційні співітчизники дали ім теж вичерпну відповідь при чому, що цінно з позиції учасників (боляків було 54% )
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #50 : 10 Октября 2007, 09:38:40 »

Заздрість - паршиве відчуття. До ВІПів і всяких там мерів - тим більш. А що ще керує, як не заздрість, якщо з такою ненавистю писалося про ту віп-ложу. Ми не в раю в епоху комунізма, і я не дуже собі уявляю, щоб гості міста і керівники його ж стояли серед інших глядачів - ну бо утопії це література, а не реальність. Про ці 500 км і нестачу їжі - ох, та я сама зі збіднілої шляхти родом, і принижувати власну гідність визнанням, що немає грошей навіть на це... Ну не знаю. Якось дивно.
Jburlay
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #51 : 10 Октября 2007, 18:09:10 »

[ Отож, шановний Кам"янець, покі не збагнеш, що в будь якій справі, а тим паче в істирйї не має дрібниць, а є подробиці, я до тебе не приїду, й іншим закажу. Шануймося, бо ми того варті.
[/quote]

Зараз я доїм борщ, і тоді ви побачите яка в мене буде істерика.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #52 : 10 Октября 2007, 19:12:44 »

Жбурляй, clap-1 clap-1
OlegBr
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #53 : 11 Октября 2007, 00:47:32 »

Ще й як! Настільний підручник для планування усіх наших експедицій правобережною Україною. Щиро дякую за гарну роботу clap-1
РЫЖАЯ
Ветеран

репутация +1/-0

Счастье - это не цель, а образ жизни.

« Ответ #54 : 11 Октября 2007, 01:04:49 »

Тоже просматриваю... Строит глазки  В Червоноград влюблена - может успею еще...
Присоединяюсь: 

Щиро дякую за гарну роботу clap-1

Спасибо!

_____________________________________________________________________________________________

Есть два типа людей: одни катят мир, а другие бегут рядом и кричат: «Куда катится этот МИР?!»
haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #55 : 11 Октября 2007, 13:30:16 »

Ха! Блека! Вітаю!!!  В тебе є запрошення на  наступний фест - твоє фото на першій сторінці в "Фортеці"!!!!   Смеющийся
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #56 : 11 Октября 2007, 14:58:28 »

[судорожно набирая номер редакции Фортеци]

-дайте два!!!

жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #57 : 11 Октября 2007, 15:36:08 »

Та я сама в повному шоці:)))
http://kamienczanka.livejournal.com/111040.html?view=1987008#t1987008
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #58 : 11 Октября 2007, 15:37:41 »

і потім, яке запрошення? Ви мене попробуйте тіки не пустити, хха! В мене між іншим австріяцький піхотний тесак кінця 18 ст. є, прадідова гвинтівка і два дідових кортика. озброюсь до зубів - і прорвусь:)

тіки от і на 600-ліття Чернівців хочеться. А все одночасно буде:(
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #59 : 16 Октября 2007, 08:23:03 »

а, ще не показувала:
http://photo.ukrinform.com/ukr/current/photo.php?id=152970
Страниц: 1 [2]  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в: