Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Сентября 2021, 19:37:43
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1] 2 3 ... 7 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..  (Прочитано 27475 раз)
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« : 05 Июня 2012, 14:18:10 »

Насамперед, кілька цитат з інтерв'ю Вадима Колесниченка: "В Украине разорвана вертикаль русского языка" - (Русское зарубежье, http://www.russkie.org/index.php?module=fullitem&id=25866)


Далі в процесі цитування часто буде вживатися займенник ми. Хто це? – Русское зарубежье, российские соотечественники, русские за границей, русские за рубежом, соотечественники, русскоязычное население, русские общины, диаспора, эмиграция. – Все это и есть – мы. (Згідно резюме цільової групи сайту, www.russkie.org. Автор).


"Долгое время в Европе вообще не понимали, что мы коренной, государствообразующий этнос украинского государства. Украину мы создавали 20 лет назад. Украина – это не результат национально-освободительной борьбы, не результат захватнической борьбы, когда победителям все и горе побежденным. Мы равноправные граждане этого государства и содержим его на свои налоги. Мы не диаспора, не эмигранты. Мы в своей стране". (Чи вважаються українці корінним народом Росії? – Ні. Автор).


"Для меня приемлем в качестве долгосрочной задачи "русский язык как государственный". А как промежуточная задача – в рамках Конституции, в рамках внутреннего законодательства добиться права использования русского как регионального языка".


"Если мы добьемся принятия закона, которым я занимаюсь последние годы, то мы, более чем в половине субъектов Украины, получим право использовать параллельно с украинским второй региональный язык – русский".


"Ми маємо право не вчити і не використовувати українську мову, ми за імплементацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин (надалі Хартія), - приблизно таке основне гасло представників організацій на кшталт "Русскоязычная Украина". Хто чув про таке "право" у Європі, до чого тут Хартія у якої у зовсім інше завдання? У країнах Європи, насамперед ти француз чи німець, а вже потім йде мова про твоє арабське чи турецьке походження і твою рідну мову. На таких засадах проводиться інтеграція національних меншин у політичну націю. Це цивлізоаний підхід.


У нас на першому місці пропонують поставити навіть не етнічне походження, а мовну ознаку. Спочатку ти російськомовний, потім ти росіянин, угорець, румун, потім ти громадянин України, а вже у четверту чергу, - ти українець. І колєсніченки хочуть вбити людям в голову, що якщо ти російськомовний етнічний українець, то всеодно ти "недоукраїнець", ти інший, бо ти російськомовний, тобі обовязково треба мати свою мову і свою окрему територію.


Мовна Хартія передбачає декілька основних принципів:


1. Захищає слабших, рятує мови бездержавних народів від вимирання.

2. Дає мовній меншині мінімальні права, щоб на даній території її мова не зникла з вжитку хоча б на побутовому рівні.

3. Зобов'язує державу дати мовним меншинам стільки прав, скільки та може за даних умов або вважає за потрібне.

Зокрема, у Європейської хартії регіональних мов або мов меншин сказано, що "підкреслюючи важливість міжкультурного діалогу і багатомовності, а також вважаючи, що охорона і розвиток регіональних мов або мов меншин не повинні зашкоджувати офіційним мовам і необхідності вивчати їх" і "враховуючи специфічні умови та історичні традиції різних регіонів європейських держав"

4. Вжиття заходів на захист мовних меншин не повинно зашкодити державній мові, не повинно розколоти народ і розвалити державу.


Що відбувається у нас в Україні? На користь кого за задумом колєсніченків має працювати Хартія? Хартія в Україні, за колєсніченком, отримує цілком спотворені завдання:


1. Захищає сильних, підтримує мову колишнього колонізатора, потужню мову якій нічого не загрожує. (Адже російська мова за будь-яких обставин залишиться в Росії).

2. Дає російській мовній меншині максимальні права, на територіях, де вона нині і так домінує. Це щоб на даних територіях повністю витіснити державну мову, мову корінної більшості.

3. Зобов'язує державу меншість вивищити над більшістю. Дати мовним меншинам, (насправді, з цього скористається переважно російськомовна меншина), а саме 10% населення будь-якої адміністративно-територіальної одиниці, стільки прав, щоб їх мова домінувала. Отож, мовна меншина, що складає 10% буде диктувати умови решті 90% населення.

4. Вжиття заходів на захист мовних меншин витіснить державну мову з половини території України, розколе народ на два народи і розвалить державу.


Хочу нагадати, що в Україні є тільки одна нація, вона до того ж корінна, державотворча, - це етнічні українці. (http://www.octpib.info/Blog.aspx?IdArticle=21 Кому потрібен міф про багатонаціональність населення України?) Звідси випливає, що Україна є мононаціональною країною. Крім того наша країна є моноетнічною, адже етнічні українці нараховують 37,5 млн. осіб, і становлять 77,8% від усього населення. Серед національних меншин слід відзначити етнічних росіян, які становлять 8,3 млн. осіб, або 17,3%. Знову ж таки нагадаю, що російська нація живе в Російській Федерації, а в Україні є її представники, - "русское зарубежье". Проста арифметична дія додавання і ми бачимо, що в сумі представники цих двох національностей Україні становлять 95,1%. На решту залишається - 4,9%, причому жодна національність за своєю чисельністю не перевищує 0,6% від усього населення України. Для допитливих уточнюю, по низхідній лінії у бік зменшення чисельності, - це білоруси, молдавани, кримські татари, болгари, угорці, румуни, поляки, євреї, вірмени, греки, татари.


Про поліетнічність регіонів можна говорити, і то з натяжкою, тільки у семи областях України, де українці не становлять більше трьох четвертих (75%) населення. (На мою думку планка у три четвертих зависока, моноетнічними можна вважати регіони, де одна національність становить дві третини і більше від усього населення, тобто 67% і більше. Тоді поліетнічними є тільки Крим і Севастополь, Донецька, Луганська, Одеська області). Етнічні росіяни відповідно становлять 25% і більше: у м. Севастополі, Донецькій, Луганській, Харківській областях і з натяжкою у Запорізькій (24,7%). Отже, у цих областях скоріше двонаціональність - українці та росіяни.


До того ж треба враховувати, етнічні росіяни здебільшого розселені не рівномірно, переважно у великих містах. Крім того, у вище перелічених областях, є райони де етнічні українці становлять більше 90%… Як тоді бути, коли в цілому в області проживає, наприклад 12% російськомовних і область набуває статусу російськомовної, а у деяких районах області російськомовні становлять 5%? Або в районі в цілому проживає 15% російськомовних, а у більшості сіл російськомовних немає?


Поліетнічність спостерігається у АР Крим (росіяни, українці, кримські татари і т.д.) та Одеській області (українці, росіяни (20,7%), болгари, молдавани і т.д.). Є окремі поліетнічні райони у Чернівецькій (українці, румуни, молдавани) і Закарпатській (українці, угорці, румуни) областях.


Чому колєсніченки не вимагають захисту прав національних меншин? Бо їх, як показано вище, порівняно з мовними меншинами, менша кількість. Отож, колєсніченки під прикриттям нібито захисту вимираючих мов, хочуть запровадити в Україні особливий тип російсько-української двомовностію. Яким чином буде виглядати їхня двомовність?


Де-факто, одномовні (російськомовні) добиваються російськомовної одномовності для тринадцяти областей України. Відставимо у бік Республіку Крим і Севастополь. Далі йдеться не тільки про поліетнічні Донецьку, Запорізьку, Луганську, Одеську, Харківську області. А сюди занесли ще і Дніпропетровську, Миколаївську, Херсонську області, де етнічні українці становлять близько 80%. Хоча в цілому у вище перерахованих областях етнічні українці становлять більшість, - від 82% до 56,9% населення, російська тут і так домінує, адже раніше люд тут був вщерть зрусифікований і зворотній процес, процес дерусифікації та національного відродження тільки починається. Сюди ж включають столицю!!! місто Київ, Сумську, Чернігівську області. Наголошую, що у перелік попадають такі області, де етнічні українці становлять абсолютну і незаперечну більшість, - Чернігівська - 93,5% і Сумська - 88,8%, і м.Київ 82,2%.

Де-юре, на папері буде писати, що на даній території функціонують дві мови українська і російська, а людина нібито зможе користуватися українською або російською.

На практиці буде тільки російська. Спочатку буде розкол - за мовою, потім адміністративно - за територією. Буде ще десять республік схожих на "АР Крим". Як, де і у яких випадках у Криму вживається українська мова? Ніяк, ніде, і ніколи - так само планують зробити і в цих областях… У нас нині вже є території без української мови, - Крим, Донецька і Луганська область. (http://www.firtka.if.ua/?action=blogs&id=210 ДОНБАС. Відсоток етнічних українців, що вважають російську рідною зростає) Їм цього мало. Таких регіонів буде тринадцять.


А далі нам колєсніченки скажуть, що там живе окремий народ. Щонайменше цьому народу буде потрібна автономія, - "промежуточная задача", а "долгосрочная задача", створити або шантажувати створенням окремої держави під умовною назвою "Хохляндія". Згодом, колєснічєнка виберуть президентом "Хохляндії" і він стане батьком нової нації - хохлів.


Ви думаєте в решті областей України після прийняття цього закону російська не буде вживатися? – Ні, буде. Інші області будуть мати дві мови українську і російську. Російськомовні будуть володіти однією мовою, а україномовні українці двома українською і російською.


Ви думаєте на решті території припиниться російськомовна експансія зі сторони ЗМІ, і нам перестануть накидати російську мову, перестануть промивати мізки? - Ні. Тільки, крім до усього іншого, нас почнуть шантажувати федералізацією або поділом на дві країни.


Між іншим, із числа держав, які постали на уламках колишнього СРСР, Хартію ратифікували тільки Україна і Вірменія. Росія, "країна 100 націй і народів", яка дуже полюбляє вчити нас толерантної національної і мовної політики, жодних зобов'язань стосовно підтримки мов брати на себе не хоче. Так само вчинили Франція, Бельгія, Італія… До речі у 2009 році ЮНЕСКО визнала 136 мов на території Росії такими, що знаходяться під загрозою зникнення.

Спитайтеся у колєсніченків чи не хочуть автори законопроекту запозичити мовний досвід Росії? Відповіді не буде, вони удаватимуть, що не чують питання… (http://www.firtka.if.ua/?action=blogs&id=217 РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ. Мовна політика).

Скільки корінних народів живе в Росії? - Більше ста. Тільки двадцять п'ять з них мають свої національно-територіальні утворення. А скільки мов побутує у Росії? – Більше двохсот. А скільки державних мов у Російській Федерації? - Одна. Чому б не зробити в Росії на федеральному рівні хоча б двадцять шість державних мов, по кількості національно-територіальних утворень плюс російська мова? – Росії такого не потрібно. Зате в Україні, згідно Хартії пропонується, тринадцять мов плюс українська…

А скільки мов вживається в Росії на федеральному рівні у всіх сферах суспільного життя? - Одна. А скількома мовами навчаються студенти в університетах? - Однією. А скількома мовами ведуть свої програми регіональні (не кажучи вже за центральн федеральні) телекомпанії? – Однією. А якими мовами ведеться діловодство у регіонах, і у тому числі у органах місцевого самоврядування? - Однією. В усіх випадках ця мова – російська. І цим все сказано.

Навіть Савік Шустер не знає, (тому що це алогічно) що у Чечні і Інгушетії ніколи не було і нині немає ані початкових, ані середніх шкіл з чеченською чи інгушською мовою навчання, мова просто вивчається як предмет і вживається вона, і нині, лише на побутовому рівні. Всі ЗМІ у республіках, (крім культурологічних), працюють російською, все діловодство ведеться російською.

http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/030423/

-----------------------------------------------------------------------

Табачнік вважає українську мову «нєнужним язиком» - http://www.youtube.com/watch?v=9M235njWT2U&feature=em-uploademail
і це міністр освіти?? в якій державі таке ще можливо?

"Закон про мови" прийнято в першому читанні - це ще один крок або громадянської війни або до втарти незалежності.... імхо

Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
GROMOZEKA
Ветеран
*****

репутация +123/-36
Сообщений: 3166


В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.


« Ответ #1 : 05 Июня 2012, 16:26:46 »

На кіл ***** Це ворог! Це самий великий ворог України! І при такій посаді...А ми на Ступку грішили....
Навіть не уявляю яка буде його смерть!
http://www.youtube.com/watch?v=Vl2GQ013fZg&feature=related

ненормативна лексика. останнє попередження.
« Последнее редактирование: 03 Июля 2012, 22:41:24 от Kapnyxa » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
georg
флудер
Ветеран
*****

репутация +82/-3
Сообщений: 3230


коммунизм - пыздыр максымардыш пыж


« Ответ #2 : 05 Июня 2012, 17:47:30 »

Щазззззз.
Отако зібралась команда героїв-патріотів, прийшли до хати, витягли на двір, взяли й посадили.
Дулю з маком.
Такі вже скінчились.
Та й нема заради чого.
Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #3 : 05 Июня 2012, 19:26:08 »

Задовбали (пардон за вислів). З дурної голови , аби пропіаритися, наприймають дурнуватих законів - а нам потім розгрібай...
2Stalex
Я от тільки одного не розумію: а де тисячІ протестантів, організованих партією "Свобода"? Чи ми лиш в інтернеті герої?
Цитировать
У здания парламента на улице Грушевского, в Мариинском парке и на площади Конституции с утра собрались несколько тысяч митингующих - сторонники (с символикой ПР) и противники (с символикой оппозиционных сил) нового проекта закона. После принятия законопроекта за основу митингующие не разошлись. Представители БЮТ заявили, что продолжат свою акцию в защиту украинского языка в фан-зоне Евро-2012 на Крещатике. Депутаты от оппозиции демонстративно покинули здание парламента, пообещав вернуться с людьми, которые протестуют против принятия документа. Бютовцы также заявили, что второго чтения скандального документа не допустят.
http://news.liga.net/photo/politics/674958-stychka_pod_radoy_neskolko_tysyach_lyudey_vyshli_na_protesty
Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« Ответ #4 : 05 Июня 2012, 22:07:51 »

2Luiram
Ви мабудь пропустили сьогоднішні новини...

А перед тим як хтось буде задавати таке запитання, спочатку дайте відповідь, чому там де повінні бути свободівці не було особисто Вас??
Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« Ответ #5 : 05 Июня 2012, 22:16:10 »

Ірина Фаріон: "Сьогодні орда у стінах Верховної Ради оголосила нам війну. Ми виклик прийняли"

"Те, що відбувається зараз у нашій державі, насправді можна окреслити одним-єдиним терміном – окупація. Там, де є окупація, там є протистояння. Наше найважливіше завдання зараз – усіма опозиційними силами якнайшвидше розробити радикальну, наступальну, агресивну націєцентричну систему бойкоту цього "юридичного словоблудія" від перевертня Колісніченка і "підрахуя" Ківалова. Ми напрацюємо систему бойкоту, і ні одне москальське слово не буде звучати на нашій території. Ми оголосимо нашу територію вільною від москальського бруду", – заявила член Політради Всеукраїнського об'єднання "Свобода" мовознавець Ірина Фаріон 5 червня 2012 року під час виступу на Всеукраїнських зборах депутатів місцевих рад, що відбулися біля Верховної Ради на знак протесту проти ухвалення законопроекту №9073 Ківалова-Каліснічєнка (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/030442/).

Наводимо текст виступу Ірини Фаріон повністю: "Проголосоване у Верховній Раді рішення – це рішення плазунів, які по іншому світу не бачать і не розуміють, аніж бути рабами. Це означає, що ми маємо демонструвати не просто нову якість політики; ми повинні демонструвати нову якість людини. Нова якість людини – це не просто прямостояння. Нам сьогодні ця орда у стінах Верховної Ради оголосила нам війну. Ми виклик прийняли.

20 років тривала наша "толерантна" політика щодо цієї орди, щодо цієї "сволочі". Саме так я їх називаю, бо "сволочами" за часів Івана Грозного називали тих хлопчиків, яких рекрутували яничарами до 15-х років. Потім цих рекрутованих закидали на їхні корінні землі, щоби вони ненавиділи все своє. Ось цих перевертнів ми бачимо зараз у Верховній Раді. Це означає, що ми переходимо до інших форм боротьби, які називаються формою війни.

Ми ніколи не приймемо жодної форми окупації тому, що ми – вільні люди. Ми ніколи не дозволимо тим собакам танцювати по душах наших людей.

Є таке блискуче й прекрасне слово – відплата. Ми маємо бути одержимі зараз тим поняттям відплати й не боятися іншого слова – помсти. Помсти за знищення наших батьків. Помсти за чотириста з гаком заборон української мови. Помсти за асиміляцію українців. Помсти за продажні суди. Помсти за міграцію населення. Помсти за те, що ці собаки і ця "сволок" змінила етноструктуру нашої країни, заселивши Південь і Схід чужинцями, і ці чужинці виплодили україноненависників.

Існує один із найпотужніших принципів гомеопатії – "подібне лікується подібним". Їх можна здолати тільки наступальною агресивною силою. Відкиньмо зараз будь-яку толерантність. Відкиньмо будь-яку терплячість. Тільки агресивний наступ і спротив цій орді. Орда не знає іншого варіанту, як сила.

Будьмо вільні. Будьмо натхненні. Ми прийняли цей виклик. По-іншому бути не могло тому, що Верховна Рада давним-давно перестала бути радою, а стала зрадою. Пам'ятаймо, що ми щодень будуємо себе як незалежні особистості. Подякуймо Господові за цей розкішний дощ. Можливо, це очищення – кожному з нас. Можливо, ми маємо засвітитися тим ясним кристалом, який ніколи перед жодною ордою не здасться.

Здається, що горстка нас, як казав Стус, "лише для молитов і сподівання". Ні, сподівання закінчилися! Молитва – це найінтимніша форма спілкування з Господом. Озброймося цією молитвою! Але озброюємося й іншим – ми напрацюємо систему заходів бойкоту. А гнид типу коліснічєнків, ківалових, сіманєнків, гринивєцькіх - усіх їх ми маємо залишити в каналізації нашого історичного буття.

Дякуємо Тобі, Господи, за цей класний виклик, який ми прийняли. Казав Стус: "Ярій, душе, ярій! У білій стужі сонце України". Яріти – означає світитися ясним огнем. Але яріти – це ще означає лютувати праведним гнівом.

Тому зараз рушаймо до Адміністрації Президента, не маючи жодних сумнівів, що насправді головний диригент цього "мракобєсія" – Янукович. Наше завдання – прийти і кинути йому в писок наше рішення й зібратись усіма об'єднаними силами, аби напрацювати систему бойкотів.

Усе гаразд. Ми все здолаємо. Це невеличка перерва в нашому поступі. Ми є для того, щоби захопити владу в державі й кардинально змінити якість нашої політики, показавши націєцентричні стандарти й високу мораль кожного з нас".
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/030454/
Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
GROMOZEKA
Ветеран
*****

репутация +123/-36
Сообщений: 3166


В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.


« Ответ #6 : 05 Июня 2012, 22:20:42 »

Щазззззз.
Отако зібралась команда героїв-патріотів, прийшли до хати, витягли на двір, взяли й посадили.
Дулю з маком.
Такі вже скінчились.
Та й нема заради чого.
Здався.........
Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« Ответ #7 : 05 Июня 2012, 22:37:44 »

5 червня 2012 року Всеукраїнське об'єднання "Свобода"та інші патріотичні політичні сили та громадські організації вийшли до Верховної Ради на акцію протесту проти штучного запровадження владою так званої "двомовності" в Україні.

Також цього дня біля парламенту місцеві ради зібралися на позачергові виїзні сесії. Всеукраїнські збори депутатів місцевих рад розпочалися о 10-00 біля ВРУ з боку Маріїнського палацу. У заході беруть участь 1987 депутатів із більшості областей України. Перед початком засідання священик благословив збори на захист української мови. Сесія відбувається під головуванням свободівців-очільників Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської обласних рад -- Олексія Кайди, Олега Панькевича та Олександра Сича.

http://www.youtube.com/watch?v=J2RDBByFWN8&feature=em-uploademail
Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #8 : 05 Июня 2012, 23:54:37 »

2Luiram
Ви мабудь пропустили сьогоднішні новини...

А перед тим як хтось буде задавати таке запитання, спочатку дайте відповідь, чому там де повінні бути свободівці не було особисто Вас??
Мабуть, таки пропустила. Бо неодноразово проходила нині попри міську раду і не бачила там тисячної демонстрації. Якщо вона й була, то я не прийшла  вчасно, бо нічого про це не знала. Щойно почую, що Ви організували - одразу прийду.
Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
georg
флудер
Ветеран
*****

репутация +82/-3
Сообщений: 3230


коммунизм - пыздыр максымардыш пыж


« Ответ #9 : 06 Июня 2012, 00:43:39 »

Здався.........
Забив.
Якщо банда рулить вже третій рік, і всі живі-здорові, значить всіх все влаштовує.
Бо наразі найбільш плідна акція від демократів-патріотів - це роздовбані Ляшком штири гральні автомати.
Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Zemljak
Старожил
****

репутация +6/-9
Сообщений: 387« Ответ #10 : 23 Июня 2012, 21:20:10 »

Не всіх це влаштовує.Але далеко  не  кожен здатен проявити волю.Практично спостерігається  вольовий параліч.І не має значенння чи це від страху ,чи байдужості .Результат маємо.
Записан
Horus
Ветеран
*****

репутация +50/-7
Сообщений: 1025« Ответ #11 : 30 Июня 2012, 07:50:35 »

Комсомол за українізацію!  Подмигивающий

учись сынок "Отже, товаришу, - ідіть у ногу з історичним процесом, вивчайте українську мову, активно будуйте українську культуру, бо то є для нашої класи річ абсолютно неминуча, потрібна і цілком революційна."

взято з наступного документу

За цілковиту українізацію 1929 р. (djvu)  "Ненька Украї"3 березня 1921 р. — П'ятий з'їзд Рад схвалив роботу Народного Комісаріяту Освіти (НКО), спрямовану на усунення національної ворожнечі і на розвиток української мови як мови більшості трудящих України.

17-25 квітня 1923 р. — ХІІ з'їзд РКП(б) прийняв резолюцію з національного питання.
Проголошено політику коренізації партійно-державного апарату в неросійських республіках. В Україні ця політика набрала форми «українізації».

27 липня 1923 р. — Декрет РНК УРСР «Про заходи у справі українізації шкільно-виховних і культурно-освітніх установ».

1 серпня 1923 р. — постанова ВУЦВК та РНК УРСР «Про заходи забезпечення рівноправності мов і про допомогу розвиткові української мови». В ній сказано:1926 р. — Раднарком УРСР видав книжку декретів і директив «Українізація радянських установ» (Декрети, інструкції і матеріяли. — ч.2). Вона містила текст «Положення про забезпечення рівноправності мов і про сприяння розвиткові української культури». Державні службовці повинні були цілком перейти на українську мову або піти з посад.Записан

Sol lucet omnibus
Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #12 : 03 Июля 2012, 19:59:08 »

Вітаю вас, шановні,  нас достроково  і вчергове зробили придурками - Закон про мови прийняли в другому читанні убей сибя ап стену http://www.rbc.ua/ukr/top/show/vr-prinyala-zakon-o-yazykah-03072012161500 аццтой
« Последнее редактирование: 03 Июля 2012, 20:02:41 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
bogdansal
Ветеран
*****

репутация +11/-53
Сообщений: 746


« Ответ #13 : 03 Июля 2012, 20:08:34 »

   Говорить о том, что необходим он или не необходим, это даже абсурдная постановка такого вопроса. В Европе принимают такие законы, и они соответствуют европейским нормам. То, что мы принимаем на Украине, это первый шаг на пути к европейскому государству, в котором уважаются права и основы и нацменьшинств, и всех, как это принято во всём мире.    "Ненька Украї"

http://atv.odessa.ua/?t=19849
Записан
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец
***

репутация +5/-0
Сообщений: 166


- дело рук самих утопающих!


« Ответ #14 : 03 Июля 2012, 20:12:09 »

Вітаю вас, шановні,  нас достроково  і вчергове зробили придурками - Закон про мови прийняли в другому читанні убей сибя ап стену  аццтой
Доводить: в ВР самі мудати! Підтримаємо їх ще раз? Непонимающий
Записан

Я не клон, чесно, чесно!
Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #15 : 03 Июля 2012, 20:13:59 »

О, а от і богдансало - тут як тут. Здрасті, наша радість!

2vepryk  До того, як їх підтримувати, ще дожити треба, а тут вже з брудом мішають убей сибя ап стену Стерпіли раз - стерпимо і ще
« Последнее редактирование: 03 Июля 2012, 20:18:11 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
bogdansal
Ветеран
*****

репутация +11/-53
Сообщений: 746


« Ответ #16 : 03 Июля 2012, 20:20:25 »

    "Президент может не подписать соответствующий законопроект, если там будет нарушение закона или Конституции Украины. В документе и законопроекте, который мы рассматриваем, нарушения норм Конституции нет", - отметил А.Ефремов.

   Что это за оппозиция, которая мешает интеграции Украины в Европу? 
Записан
bogdansal
Ветеран
*****

репутация +11/-53
Сообщений: 746


« Ответ #17 : 03 Июля 2012, 20:37:52 »

   Luiram-ко, неужели опять беспочвенные обвинения в нелюбви к Отчизне. То, что я уважаю закон (Конституцию Украины), и за интеграцию Украины в Европейское сообщество, в глазах вашей общины вызывает отвращение? Так пожалуйтесь опять своему лидеру, за то, что я уважаю Конституцию Украины.

   В марте  Президент Украины Виктор Янукович заявил, что Украина в ближайшее время примет закон о двух государственных языках - украинском и русском. Сказал и выполнил!   "Ненька Украї"
Записан
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец
***

репутация +5/-0
Сообщений: 166


- дело рук самих утопающих!


« Ответ #18 : 03 Июля 2012, 20:47:35 »

Збігай в Межигір"я оближи йому руку, може кісточку кине.
Записан

Я не клон, чесно, чесно!
Horus
Ветеран
*****

репутация +50/-7
Сообщений: 1025« Ответ #19 : 03 Июля 2012, 20:52:39 »

З усіх хто сьогодні голосував "ЗА" зняти недоторканість і під статтю КК
 
Стаття 111. Державна зрада
  
Цитировать
 1. Державна зрада,  тобто діяння, умисно вчинене громадянином
України на  шкоду  суверенітетові,  територіальній  цілісності  та
недоторканності,   обороноздатності,   державній,  економічній  чи
інформаційній безпеці України:  перехід на  бік  ворога  в  умовах
воєнного  стану  або  в  період  збройного  конфлікту, шпигунство,
надання   іноземній   державі,   іноземній   організації   або  їх
представникам  допомоги  в  проведенні  підривної діяльності проти
України, -

     карається позбавленням   волі   на   строк   від   десяти  до
п'ятнадцяти років.

Голос "ЗА" сприймати як доказ Злой
Записан

Sol lucet omnibus
bogdansal
Ветеран
*****

репутация +11/-53
Сообщений: 746


« Ответ #20 : 03 Июля 2012, 20:55:52 »

   Согласно различным опросам, от трети до половины всех граждан Украины считают русский язык родным.
Русский язык получит статус регионального там, где он является родным для как минимум 10% населения, а это 13 из 27 административно-территориальных единиц Украины.

http://ua.rian.ru/politics/20120703/79105344.html

    И какая половина – предатели?
Записан
Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #21 : 03 Июля 2012, 21:44:05 »

Богдансал, то Ви таки людина, не бот? Навіть не знаю, радіти чи сумувати з цього  приводу... Непонимающий
Ви впевнені, що до мене звертаєтеся? Я, здається, нікого ні в чому не звинувачувала, ні до яких общин не належу...
Конституцію Вам не завадило б почитати перед тим, як поважати, бо саме там є про державну мову. Про заяви Януковича - я їх щодня чую по-телевізору, про те, як моє життя покращилося, тільки от чомусь не бачу  опа засада
Закон, котрий прийнято, також не завадило б Вам почитати, тому що там про різні регіональні мови йдеться, а не про панівну російську, про котру Ви торочите.
А зранку нічого не віщувало такого паскудного кінця дня... Плачущий
Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Horus
Ветеран
*****

репутация +50/-7
Сообщений: 1025« Ответ #22 : 03 Июля 2012, 21:47:07 »

Россия большая, всех кто желает разговаривать на государственном родном языке - Отчизна примет с радостью в свои распростертые крепкие объятия.

Владимир Путин подписал Указ «Об обеспечении межнационального согласия»

7 мая 2012 года

В целях гармонизации межнациональных отношений, укрепления единства многонационального народа Российской Федерации и обеспечения условий для его полноправного развития постановляю:

введение обязательного экзамена по русскому языку, истории России, основам законодательства Российской Федерации для трудящихся-мигрантов, за исключением высококвалифицированных специалистов;

в) до декабря 2012 г. – подготовку и представление в установленном порядке проектов нормативных правовых актов, направленных на усиление административной и уголовной ответственности за нарушение требований миграционного законодательства Российской Федерации.

Настоящий Указ вступает в силу со дня его официального опубликования.

bogdansal спеціально для таких як ви та пан Чечетов
1 января 2007 г. стартовала Государственная программа по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом, утвержденная указом Президента РФ от 22 июня 2006 г

Государственная программа по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом


Цитировать
«Нужно будет обеспечить миграционный приток на уровне порядка 300 тысяч человек в год. В первую очередь за счет привлечения на постоянное жительство в Россию наших соотечественников, проживающих в ближнем и дальнем зарубежье, квалифицированных иностранных специалистов, перспективной молодежи... На новом этапе развития страны мы должны … разработать гораздо более действенный и масштабный набор мер поддержки людей, которые хотят вернуться на свою историческую Родину… »
Президент Российской Федерации В.В. Путин

bogdansal, В добрый путь!!!

Цитировать
на постоянное место жительства в Российскую Федерацию (Тамбовскую область) бюджету Тамбовской области в 2007 г. выделена субсидия в объеме 71 млн руб., а в 2008 г. запланировано перечисление еще 127 млн. Данные средства предназначены для строительства в пос. Новый Снежеток, куда переезжают наши соотечественники, жилых помещений, объектов здравоохранения, образования и культуры, инженерной инфраструктуры. Это первый опыт организованного переселения в рамках Программы
Записан

Sol lucet omnibus
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец
***

репутация +5/-0
Сообщений: 166


- дело рук самих утопающих!


« Ответ #23 : 03 Июля 2012, 22:03:00 »

Луріам не плакай. Це від сусіда Влатка:
Цитировать
"Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! – а сила знову розцвіла.
Щоб жить – ні в кого права не питаюсь.
Щоб жить – я всі кайдани розірву.
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу".

Павло ТИЧИНА
Хорус а мене під 111 не підведуть. Га?
Записан

Я не клон, чесно, чесно!
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« Ответ #24 : 03 Июля 2012, 22:31:12 »

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" закликає долучитися до національної мобілізації та закликає зголошуватися для майбутніх акцій непокори усіх, кому справді небайдужа доля України.

Від 3 липня 2012 року на Театральному майдані та під стінами Тернопільської облдержадміністрації цілодобово стоятимуть намети.

Дамо гідну відсіч агресорам!

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/anonsy/031086/
Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Парильщик
Модератор
Ветеран
*****

репутация +22/-1
Сообщений: 2391


самый счастливый


WWW
« Ответ #25 : 03 Июля 2012, 22:55:23 »

Мова  -  та  ознака  ,  за  якою ідентифікують  приналежність  до  того  ,  чи  іншого  народу.  Українська  мова -  мова  нашої  держави  -  України.  Російська  мова  -  мова  держави  -  Росія.  Закон  про  мови  розділяє  Україну.  Слідуючий крок  -  участь  України -  Тобто  -ОКРАЇНИ  РОСІЇ  в путіно-медведовських  виборах  - царя  всея  русі.  Я звичайно  сміюсь ,  але  сценарій  чіткий  та  ясний  разом  з новими  приорітетами  зовнішньоекономічного  розвитку  України  ,  які нещодавно  оголосив  президент.  
Отже - Україна  змінила  зонішньополітичний  вектор  розвитку  з  європейського  на  російський  і  відповідно  мовний  закон.  А  що  буде  як  вектор  зміниться  на  китай?  Тра  буде  ієрогліфи  вчити?Непонимающий

закон  про  двомовність  іде  врозріз  з  національною  ідеєю -  ідеею державотворчості.    
Записан

Horus
Ветеран
*****

репутация +50/-7
Сообщений: 1025« Ответ #26 : 03 Июля 2012, 23:01:35 »

Хорус а мене під 111 не підведуть. Га?
А Вас за що Непонимающий

цей закон від самого початку провокація, а ось уже і наслідки
Бійка під Українським домом - Київ Європейська площа
http://www.youtube.com/watch?v=edTCBSAiBBI

Записан

Sol lucet omnibus
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец
***

репутация +5/-0
Сообщений: 166


- дело рук самих утопающих!


« Ответ #27 : 03 Июля 2012, 23:09:46 »

Хорус а мене під 111 не підведуть. Га?
А Вас за що Непонимающий
За форумну зраду:)
Записан

Я не клон, чесно, чесно!
Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #28 : 03 Июля 2012, 23:11:14 »

що вони кричали в мегафон, я не розібрала?
Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Stalex
Старожил
****

репутация +9/-6
Сообщений: 264« Ответ #29 : 04 Июля 2012, 00:22:35 »

Свободівці вирушають до Києва. У Львові створено мобілізаційний штаб

Активісти Львівської обласної організації ВО "Свобода", зокрема депутати місцевих рад, сьогодні ввечері вирушають до Києва, щоб приєднатися до акції протесту біля Українського Дому. Про це повідомила голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" Ірина Сех.

"Ми закликаємо зголошуватися і приєднуватися до акції протесту, - зазначає Ірина Сех. – Львівська обласна організація ВО "Свобода" створила мобілізаційний штаб, куди можуть звертатися всі, хто хоче приєднатися до протесту у Львові, біля ЛОДА, а також вирушити до Києва".

Звертайтеся за телефонами 261 24 40 або 0676700564. Координатор мобілізаційного штабу – Ірина Сех.

Нагадаємо, що Львівська обласна організація ВО "Свобода" розпочала цілодобове пікетування Львівської облдержадміністрації. Біля ЛОДА (вул. В. Винниченка, 18) розгортають намети.
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/031092/
Записан

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Страниц: [1] 2 3 ... 7 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  


Войти

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Рейтинг@Mail.ru