Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
24 Июня 2019, 20:33:40
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..  (Прочитано 22869 раз)
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #150 : 15 Августа 2012, 12:14:46 »

Гот - Мер
Готпир - Депутат

* or-3.jpg (32.98 Кб, 372x317 - просмотрено 113 раз.)
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #151 : 15 Августа 2012, 12:17:43 »

Шаман - Врач

* or-4.jpg (37.61 Кб, 372x317 - просмотрено 134 раз.)
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #152 : 15 Августа 2012, 12:21:58 »

_

* or-5.jpg (31.83 Кб, 372x317 - просмотрено 142 раз.)
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #153 : 15 Августа 2012, 15:58:14 »

От що мені на нашому форумі подобається - то це те, що всі герої чиїмсь коштом. Чудова позиція: ви пишіть, робіть, подавайте, а я підпишуся, покажіть тільки, де? І я вже не бездіяльний, не обломов, я борюся, можу навіть комусь порадити, в яку позу ставати.
 А хто ж цей таємничий хтось, котрий має писати, носити і в суд подавати? Мабуть, той, хто завжди? Маю пропозицію: на цей раз ви, хлопці, починайте збирайте підписи, та хоч і за польську, а я з задоволенням прийду і підпишу.  І з собою ще людей 50-60 приведу. І в суд буду ходити. Покажіть, підписувати де?
Мадам, для чого стільки тексту? Є чудова політична сила, яка здатна за це взятись та поборотись - Свобода. Їй і карти в руки і голоса на виборах.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #154 : 15 Августа 2012, 17:13:54 »

Для ясності, сер. Амінь

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #155 : 16 Августа 2012, 00:05:23 »

65-річна народна артистка Росії Тетяна Васильєва не змогла придумати нічого кращого, як привселюдно оголитися перед українським президентом у Севастополі. Таким чином знаменита актриса хотіла висловити Віктору Януковичу свою вдячність за підписання мовного закону.
http://gazeta.ua/articles/politics/_aktorka-tetyana-vasileva-rozdyaglasya-pered-yanukovichem-na-znak-podyaki/450951
Як по-вашому, це проблема України чи Росії?
І де вона лишень такий здорвенний прапорець собі придбала? Непонимающий
« Последнее редактирование: 16 Августа 2012, 00:08:38 от Luiram » Записан

Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #156 : 16 Августа 2012, 09:51:30 »

Яка щира та непідкупна радість, адже раніш її в Севастополі, за російську мову, мабуть спалили б живцем. А тепер бач, можна язикувати "гаварить". Давно не лазив по великороських сайтах, мабуть там серйозна істерія, піду потролю чорнорубашечників. )))
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #157 : 16 Августа 2012, 11:26:56 »

65-річна народна артистка Росії Тетяна Васильєва не змогла придумати нічого кращого, .............
Может ей просто жарко стало?))
Может ему попу хотела показать да не успела, а он себе там нафантазировал?))
Раздуть скандал просто (фамилия автора заметки на ссылке не указывается), а неплохо бы услышать ее мнение или комментарий.

PS.  Вряд ли вид обнаженной 65 летней дамы  обрадует хоть кого нибудь... hz вэээээ....
« Последнее редактирование: 16 Августа 2012, 11:33:17 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #158 : 16 Августа 2012, 12:20:37 »

У Севастополі та Запоріжжі російська теж стала регіональною
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #159 : 16 Августа 2012, 14:56:43 »

Лише українська та російська мови наразі потребують особливого статусу на території України.
Про це заявив заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, повідомляє Радіо Свобода.
"46 мільйонів людей розуміють дві мови: російську й українську. Не болгарську мову, не угорську мову, не румунську мову, не єврейську мову, ідиш, чи іврит, я не знаю як там. Ці мови розуміє лише купка людей. Ми говоримо про дві мови, які розуміє увесь народ", – сказав Чечетов.
Водночас, за словами депутата, закон про мовну політику відповідає усім вимогам Європейської хартії із захисту регіональних та міноритарних мов.

http://www.pravda.com.ua
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #160 : 18 Августа 2012, 09:13:03 »

Турецька мова може стати регіональною на Херсонщині

Турки, які компактно проживають на Херсонщині у сільській місцевості кількох районів, можуть поставити питання про надання їхній мові статусу регіональної.

Про це заявив у п'ятницю глава Херсонської облради Віктор Пелих на брифінгу після сесії, на якій було прийнято рішення про надання російській мові статусу регіональної на території Херсонщини.

"Можливо, у сільських територіях - є і турки у нас компактно живуть, є і татари, які компактно живуть, де більше відсотків - вони теж приймуть рішення. Є закон ("Про засади державної мовної політики"), ну що нам робити? Ми законослухняні громадяни. Будемо виконувати", - цитує Пелиха "Укрінформ".

http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/17/6971044/

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #161 : 18 Августа 2012, 11:30:49 »

Вчора перечитував класиків

Сталин И.В. Выступления на III Всероссийском съезде Советов
рабочих, солдатских и крестьянских депутатов 10–18 января 1918 г.

Один из вопросов, – указывает докладчик, – который особенно волнует в настоящее время Россию, это вопрос национальный. Серьезность этого вопроса усугубляется тем, что великороссы не составляют абсолютного большинства населения в России и окружены кольцом других, “недержавных” народов, населяющих ее окраины.
Царское правительство, учитывая серьезность национального вопроса, старалось держать национальные дела в ежовых рукавицах. Оно проводило политику насильственной руссификации окраинных народов, методом его действий являлись запрещения родного языка, погромы и другие гонения.

Sol lucet omnibus
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #162 : 18 Августа 2012, 21:09:40 »

У нас всі рівні, але деякі (не будемо показувати пальцями) рівніші. Злой
У місті Ізмаїл Одеської області міськрада відмовилася розглядати питання про надання болгарській мові регіонального статусу нарівні з російською.

Як пише ZN.UA, депутати на позачерговій сесії міськради 15 серпня закріпили за російською мовою регіональний статус.

У той же час, представники низки громадських організацій звернулися до влади міста з проханням включити до порядку денного питання про закріплення за болгарською мовою статусу регіональної, надавши для цього необхідні дані. Однак їм було відмовлено.
http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/18/6971054/
Скільки там у нас поляків та вірмен у Кам'янці?

Чавун
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #163 : 18 Августа 2012, 22:35:28 »

Яка різниця? Вони вже фактично асимільовані.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #164 : 19 Августа 2012, 01:56:36 »

Стаття 7. 3
Право ініціювання питання щодо застосування заходів, спрямовані на використання регіональних мов або мов меншин належить також мешканцям території на якій поширена ця мова.
У разі збору підписів понад 10 відсотків осіб, які мешкають на певній території місцева рада зобов’язана прийняти відповідне рішення протягом 30 днів з моменту надходження підписних листів. Дії, або бездіяльність місцевої ради може бути оскаржена до суду в порядку адміністративного судочинства.
Стаття 7. 4
Чисельність регіональної мовної групи на певній території визначається на підставі даних Всеукраїнського перепису населення про мовний склад населення у розрізі адміністративно-територіальних одиниць (Автономної Республіки Крим, областей, районів, міст, селищ, сіл).

Польская для меня родная. только не кто ее не хочет научить! Где подписываться?

З.Ы. А геймеров сколько? Чей родной язык орков? :-)
- бачимо схожість орка з козаком, одяг, тіло, зброя, зачіска!  Смеющийся
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #165 : 19 Августа 2012, 16:06:50 »

Повторюсь, до лампочки рідна чи ні, знаю мову чи ні, кажіть де малювати підпис.  bud
shen
Постоялец

репутация +4/-3

« Ответ #166 : 20 Августа 2012, 10:59:28 »

Пропоную подати кам’янецький суржик ( такого немає ніде ) як регіональний та визнати його мовою, а також від усіх громад Кам’янця по мові, нехай ім с..ки пріють всі документи та назви переписувати.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #167 : 20 Августа 2012, 15:18:06 »

Словами «будемо доводити маразм до абсурду» Сергій Акимович прокоментував підписання Президентом закону про мови і запропонував у Кам’янці також ввести регіональну мову. І не одну. Враховуючи багатонаціональність нашого міста, він звернувся, зокрема, до польської, вірменської, єврейської спільнот щодо впровадженння їхніх рідних мов як регіональних.
Подолянин
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #168 : 20 Августа 2012, 17:27:55 »

Сергій молодцем, при зустрічі висловлю підтримку.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #169 : 21 Августа 2012, 09:21:20 »

Если процесс не остановить, надо его возглавить. Именно это я предлагаю сделать с законом о языках. Для начала – использовать его для того, чтобы сделать английский региональным языком в Киеве. Думаю, что столица Украины получит массу преимуществ с таким развитием событий.
Катерина Горчинська, редактор Kyiv Post, для УП
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #170 : 21 Августа 2012, 12:38:28 »

Николаевский горсовет предоставил русскому языку статус регионального
http://nikvesti.com/news/politics/33865
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #171 : 21 Августа 2012, 16:30:04 »

Хтось видасть зброю?Бажаю усім чиновникам, депутатам, які підписують цю пахабність участі Чеушеску!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #172 : 21 Августа 2012, 19:50:23 »

65-річна народна артистка Росії Тетяна Васильєва не змогла придумати нічого кращого, як привселюдно оголитися перед українським президентом у Севастополі. Таким чином знаменита актриса хотіла висловити Віктору Януковичу свою вдячність за підписання мовного закону.
http://gazeta.ua/articles/politics/_aktorka-tetyana-vasileva-rozdyaglasya-pered-yanukovichem-na-znak-podyaki/450951
Як по-вашому, це проблема України чи Росії?
І де вона лишень такий здорвенний прапорець собі придбала? Непонимающий
   Якби   Севастополь  завдяки рігіоналам  приєднали до Росії ,то бабуся  вітала б його  в костюмі Єви.. .Цікаво інше , що громадянка іншої країни вітає вчинок гаранта , щасливого із-за "успіхів"Чи можна уявити анологічну ситуацію в Росії в мовному питанні?Однозначно "ні"
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #173 : 23 Августа 2012, 14:56:59 »

Івано-Франківська міська рада 23 серпня прийняла заяву до президента, Верховної Ради і Конституційного Суду щодо невизнання "мовного" закону Колесніченка-Ківалова.
"Наше невизнання ґрунтується на тому, що, брутально порушуючи ст. 10 Конституції, нині діюча влада на чолі з малоросійським президентом, шахрайськими та насильницькими методами прийняття закону підірвала підвалини конституційного ладу в державі", - наголошується в заяві.
УП
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #174 : 28 Августа 2012, 01:07:14 »

Российская Федерация готова оказывать помощь украинским образовательным учреждениям для максимального использования потенциала принятого закона «Об основах государственной языковой политики».
http://news.mail.ru/society/10038851/?frommail=1
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #175 : 28 Августа 2012, 07:08:27 »

Хто би сумнівався. З самого початку було зрозуміло хто стоїть за спиною Коліснеченко.
Але нічого нового немає
http://www.youtube.com/watch?v=UyFFQulR3Cg
колись і Кучма з В.Ф. читанням займався
http://www.youtube.com/watch?v=VUyAguCD__I

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #176 : 28 Августа 2012, 16:08:52 »

Хочу обмалювати питання з трошки іншої позиції.
Мовний закон розділяє Україну навіть не на дві,а більше частин:захід,схід,південь,північ, і ще купа автономій. І з цієї колокольні-якщо дивитись-мені пшеки-єдинокровні-значно ближчі і по роду,і по відстані ніж приміром-донецькі. І тому сина відправляю на навчання в Польшу.Крім того-у Польші є державна програма(назвемо її програма колонізації)Це - коли польські вузи за держпідтримки відбирають дієвих і здібних юнаків та дівчат для подальшого отримання вищої освіти у Польщі.
Ну-добре-син виїде, а я Непонимающий?
А що тут казати-покращення життя ковтнули,мовний закон ковтнули,податковий кодекс ковтнули. Мож то все забродить , тай пронесе,чи вирве???А то-так тошнить, що вже мочі немає.....  

« Последнее редактирование: 28 Августа 2012, 21:59:42 от Парильщик » Записан

Леди Т.
Пользователь
**

репутация +1/-0

Прикриваю паскудний характер модним лахміттям

« Ответ #177 : 28 Августа 2012, 19:10:38 »

Ребят, может не в тему ( якщо когось дратуватиме моя російська-вибачайте), но картинка реально насмешила-делюсь.

* VEgi2JcaJko.jpg (37.42 Кб, 475x300 - просмотрено 134 раз.)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #178 : 30 Августа 2012, 07:48:58 »

Увімкнула зранку телевізор, а там канал "Україна" старанно впроваджує мовний закон: вранішню програму ведуть двоє, і він розмовляє російською, а вона (я так думаю,за задумом) мала б українською, але не складається- то українською, то російською, то суржиком. Повне враження, що ти десь на вулиці в Криму  Шокирован

Мовний закон розділяє Україну навіть не на дві,а більше частин:захід,схід,південь,північ, і ще купа автономій.   
Згадуємо одвічну імперську політику: розділяй і володарюй. Все діє

Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #179 : 30 Августа 2012, 23:33:44 »

А що тут казати-покращення життя ковтнули,мовний закон ковтнули,податковий кодекс ковтнули. Мож то все забродить , тай пронесе,чи вирве???А то-так тошнить, що вже мочі немає.....      
Старий - все гаразд! Подарунок в офіс на стіну...

* «Последний день Рады».jpg (117.34 Кб, 962x681 - просмотрено 147 раз.)

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти