Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Августа 2019, 14:54:19
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..
Страниц: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Дві мови,- одна країна, але два народи. Закон про мову..  (Прочитано 23250 раз)
UA
Старожил

репутация +27/-3

Задоволений життям. З останніх сил.

« Ответ #60 : 06 Июля 2012, 14:03:27 »

ПАВЛИК МОРОЗОВ: ПРО МОВУ
http://www.youtube.com/watch?v=yutfdF5ps_U
Браво!

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
UA
Старожил

репутация +27/-3

« Ответ #61 : 06 Июля 2012, 15:10:38 »

Зверненя "Anonymous" до громадян України
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ztFJUSYxib4

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #62 : 06 Июля 2012, 21:01:34 »

Справа  потихеньку  набирає  обертів:
зв'язку з прийняттям мовного закону. Львівська облрада вирішила через суд розірвати договір з обласною адміністрацією про оренду приміщень, зокрема, в будинках на вул. Винниченко 16 і 18.
http://news.liga.net/ua/news/politics/692979-zastupnik_v_lv_vskogo_gubernatora_zmusili_p_dtrimati_movu.htm
Іншими  словами-у  Львові  виборча  вертикаль  через суд  позбавляє  президненську  вертикаль робочих  приміщень.

DW
Старожил

репутация +13/-0

« Ответ #63 : 06 Июля 2012, 23:38:28 »

Варто прочитати супер написано .
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/olexiyklasztorny/a69598
UA
Старожил

репутация +27/-3

« Ответ #64 : 07 Июля 2012, 13:21:16 »

Вчора був біля УБ на мітингу об'єднаної опозиції. Тільки я не зрозумів, про яку перемогу вони говорили? Що Литвин не підписав закон? Так це не їх заслуга (подивився б я чи не підписав Литвин цей закон, якби його виборчий округ був би на сході). Яценюк плів свої заготовки, які нічого спільного з дійсністю не має. Після закінчення мітингу "лідери опозиції" пішли разом з половиною мітингуючих. І ось тоді дійсно були не байдужі і не проплачені люди. І поставлю я галочку напроти об'єднаної опозиції тільки у голосуванні "До дупи", разом з ПР звичайно.

bushold
Старожил

репутация +4/-2

« Ответ #65 : 07 Июля 2012, 13:35:00 »

Яценюк человек Януковича. Его вводили 4 года назад именно с целью отцепить часть голосов опозиции на всех последующих выборах, пока его рейтинг не уйдет в ноль. Щас как раз пик его рейтинга, когда его можно использовать и выбросить.
Кличко вообще птица не понятная, сам наверно еще не решил куда ему и с кем. Другой все-таки у него менталитет.
Так что, голосовать там действительно только за "До дупи")))
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

- дело рук самих утопающих!

« Ответ #66 : 07 Июля 2012, 14:17:51 »

bushold  А можна ваш останній абзац в підпис візьму?  Улыбка

Я не клон, чесно, чесно!
DW
Старожил

репутация +13/-0

« Ответ #67 : 07 Июля 2012, 14:22:10 »

Вчора був біля УБ на мітингу об'єднаної опозиції. Тільки я не зрозумів, про яку перемогу вони говорили? Що Литвин не підписав закон? Так це не їх заслуга (подивився б я чи не підписав Литвин цей закон, якби його виборчий округ був би на сході). Яценюк плів свої заготовки, які нічого спільного з дійсністю не має. Після закінчення мітингу "лідери опозиції" пішли разом з половиною мітингуючих. І ось тоді дійсно були не байдужі і не проплачені люди. І поставлю я галочку напроти об'єднаної опозиції тільки у голосуванні "До дупи", разом з ПР звичайно.
ну тоді Свобода  Подмигивающий, надіюсь  проект під назвою Королевська і її джинсу нікто несхаває
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #68 : 07 Июля 2012, 15:35:58 »

І ось тоді дійсно були не байдужі і не проплачені люди.
Тут незрозуміло. Після уходу лідерів опозиції лишилися небайдужі чи навпаки з уходом лідерів пішли небайдужі і лишилися проплачені?

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Stalex
Старожил

репутация +9/-6

« Ответ #69 : 07 Июля 2012, 22:07:12 »

виступ Тягнибока біля УД.

http://www.youtube.com/watch?v=tvJ4K7roMw0&feature=player_embedded

2 UA - якщо ти був і залишився б на 30 хв після виступу лідерів , ти би почув Андрія  Іллєнка який по полицям детально все розклав)))

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
UA
Старожил

репутация +27/-3

« Ответ #70 : 08 Июля 2012, 01:11:04 »

та залишився я і не пам'ятаю ніякого Іллєнка. Донія на бусі "останньої барикади" пам'ятаю і виступ гурту "Скай" пам'ятаю ( прикольно дивитися на виступ з 3-х метрів Улыбка ). Потім ще концерт і просто спілкування.

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #71 : 08 Июля 2012, 01:23:29 »

Іллєнка треба знати в обличчя щоб пам’ятати Подмигивающий. Ну і взагалі, він звертався до кого? До "Свободи". Кого це не стосувалося звісно не запам’ятали.
Було багато різних "оргів" які пропонували залишатися Улыбка.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #72 : 08 Июля 2012, 09:25:31 »

Як  це  -  не  прикро,  але  -  ситуація  ідентична  ситуації  з  податковим  кодексом  ,  трудовим  кодексом.  Тобто  - сабака  лаєт  -  караван  ідьот....
Як  можуть  73  виб.ядка  займатись  законотворчістю  голосуучи  щонайменьше  трьома  картками...  Повна профанація  інституту  влади... 
Натомість  владі  до сраки  думка  народу  ,  і  вона твердою  поступ"ю  іде в  напрямку  задекларованої  нею  - ж  політики. 
Але  саме  прикре  не  те  ,  що  закон  приняли  ,  а  те  ,  що  завтра  він  вже  почне  діяти , а  народ  це  вже  ковтнув.. 
Отже  -  державна (народна)  підтримка  олігархам  ,  регіональним  мовам... 
Але  -  які  ще  важелі  впливу  залишились  в  НАРОДА  України  , щоб  відстояти  СВОЄ,  РІДНЕ,  від  діда  -  прадіда  -  мову?Непонимающий
http://www.youtube.com/watch?v=YAdgwqB-S5c

vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

« Ответ #73 : 08 Июля 2012, 10:36:27 »

....
Як  можуть  73  виб.ядка  займатись  законотворчістю  голосуучи  щонайменьше  трьома  картками...  Повна профанація  інституту  влади... 

Якось ще за апельсинових, знайомий поляк з доброго дива подивився трішки канал "РАДА".  Потім дивувався-обурювався: То є сейм?  То є кримінал!?!  По телеку російськомовний депутат кнесету на подібне запитання відповів: Мои избиратели не поняли бы и расстроились. А так как мы все время в состоянии войны то (далі була багатозначна посмішка)

Я не клон, чесно, чесно!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #74 : 08 Июля 2012, 12:18:12 »

Так, я також чогось не допетраю: а що за перемога?Хто кого і в чому переміг? І чого розійшлися-то? Хтось, хто був у Києві, розтлумачте мені, темній, якщо ваша ласка.
А то Українська правда тут отакепише про плани ПР, котра ні разу себе переможеною не почуває Непонимающий

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
UA
Старожил

репутация +27/-3

« Ответ #75 : 08 Июля 2012, 12:24:27 »

Luiram, перемогла об'єднана опозиція, переміг Литвин, перемогла ПР. Кого? Думаю нас.
А ті хто не відчув перемоги залишилися біля УБ і надалі

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #76 : 08 Июля 2012, 14:29:12 »

Я от читаю останні коменти на форумі і прозріваю.
Ми що, різні новини читаємо, чи може різні фото-відео дивимося, різні мітинги слухаємо?
Викривлення фактів треба розбирати детально -
Як  це  -  не  прикро,  але  -  ситуація  ідентична  ситуації  з  податковим  кодексом  ,  трудовим  кодексом.  Тобто  - сабака  лаєт  -  караван  ідьот....
Депутати вже нічого не голосують. Сесія закінчилася і до 31-го об’явлено відпустку. Звісно може бути скликана позачергова сесія Верховної Ради.

Але  саме  прикре  не  те  ,  що  закон  приняли  ,  а  те  ,  що  завтра  він  вже  почне  діяти , а  народ  це  вже  ковтнув.. 
Брехня. Абсолютна брехня або неінформованість, але якщо не знаєш, навіщо писати?!
1. Хоч закон проголосований, проте він не підписаний спікером. В спікера тримтять губи і руки. Навіть Єфремов якось знервовано вечором 03.07.2012 розказував журналістам про перемогу.
2. Закон не почне діяти завтра. Тому що його ще має підписати "гарант". І вже після цього закон вступить в дію з 01.01.2013. А гарант підписати незавізований спікером закон не може.
3. Народ, принаймні його частина, домігся скасування прес-конференції гаранта і своїми діями призупинив ПР-машину.

Отже  -  державна (народна)  підтримка  олігархам  ,  регіональним  мовам... 
Але  -  які  ще  важелі  впливу  залишились  в  НАРОДА  України  , щоб  відстояти  СВОЄ,  РІДНЕ,  від  діда  -  прадіда  -  мову?Непонимающий
http://www.youtube.com/watch?v=YAdgwqB-S5c
Важелі лишилися. Про важелі писали тут http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=11969.msg185542#msg185542

І невеличке резюме, щоб стало ясно хто кого переміг.
Хронологія подій
03.07.2012 - ПР раптово ставить на голосування мовний законопроект. З численими порушеннями (порядок дений, кількість депутатів в залі) закон прийнятий (до речі в редакції першого читання).
Того ж дня опозиційні депутати під керівництвом В. Кириленка розпочинають голодування під Українським будинком. Під УБ підтягується "Свобода"
Вечером перша спроба "Беркута" зачистити підходи до УБ. Невдала.
04.07.2012 - намагання розчистити "західній прохід" для гаранта. Знову невдало. Яник скасовує конференцію, і правда "стрьомне" місце.
05.07.2012 - штовханина під УБ бо ж треба виконувати рішення суду який оперативно заборонив мітинги і акції під УБ.
06.07.2012 - вялотекуче протистояння - ми з цього боку, вони з того. Вечором 06.07.2012 "Свобода" отримує команду залишати УБ бо "цілей досягнуто".
На мою особисту думку залишилися люди, які не мають відношення до радикальних сил і яким цікаво "потусити".

vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

« Ответ #77 : 08 Июля 2012, 15:32:15 »

Виграно один бій, утримано плацдарм. А що хотіли щоб Debris зїздив до києва і привіз голову Янучара в писаній торбі?

Я не клон, чесно, чесно!
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #78 : 08 Июля 2012, 15:47:43 »

А я проспіваю Свободівцям і всім справжнім захисникам пісню перемоги.
 Перемога була!
І це вже історія, 3-4 черевня 2012р, Перемога яку у захисників Українського дому,
вже ніхто і ніколи не зможе відібрати, справжня демонстрації сили Духу.
По хронології та важливості я б поставив цю подію на четверте місце в новій історії України, після майданів, а по нерівності в протистоянні "влада" = (організована злочинна банда)
 проти народу, на перше.
Зазвичай владу (Верховну Раду, державні інституції) брали в облогу, а тут був справжній захист,
а Український дім як символом - Української держави.
Сама будівля немає значення, але в ній мав виступати – в черговий раз брехати,
"Президент", Президент зрадник та негідник.
І ось цю гидоту захисники Українського дому до себе до дому не впустили.
Ось це її є головна перемога.
Невеличка купака людей-громадян протистояла добре підготовленій армії спец військ.  
Захист проходу білля колони Українського дому, можна порівняти з історичною битвою при Фермопілах, невеличке військо відчайдухів проти сили силенної,
властителя Всесвіту царя Ксеркса.
І ніхто з захисників не схилив коліна а всі стояли до кінця.
І це є справжня перемога живого українського духу.
Слава героям "Ненька Украї"

"This is Sparta"

"This is Ukraine"

ця фотографія вчора прикрашала "The New York Times"
Ukrainian Official Quits to Protest Russian-Language Bill
« Последнее редактирование: 08 Июля 2012, 15:55:11 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #79 : 08 Июля 2012, 18:44:47 »

Більший ніж Кличко.

З приводу Кличка повертаю свої слова але з того відео було складно
зрозуміти як розвивались події. Вчора передивився нові надходження,
Бійка з "Беркутом" біля Укр.дому 4.07.2012 повна версія
http://www.youtube.com/watch?v=wnA1KunPvac
таки так, у той час коли свободівці відчайдушно зі своїм лідером у перших рядах захищали прохід, Чемпіон спокійно споглядав як беркут б’є та тисне людей.

А ось цей хлопець перший сприйняв на себе удар.
"Удар" назва партія чемпіона, але його там не було...
Під час штурму Беркут просто зніс хлопця і зажав у проході
через тиск на грудну клітину у хлопця виникла асфіксія через що той втратив свідомість, а ще він отримав вивіх коліна, а двометровий Кличко якій так само в ночі закликав бійців Беркута не чинити насилля навіть не ворухнувся.
Політик Кличко у бійки не лізе

« Последнее редактирование: 08 Июля 2012, 18:49:25 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #80 : 08 Июля 2012, 19:34:41 »

Пацани, споримо, що закон не набуде чинності. Подмигивающий Авторитетні люди запевнили, що це ПіаР, сценарій написано - привернення голосів західних виборців до президента, що його заверне.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #81 : 08 Июля 2012, 20:37:38 »

Танунеможебуть
А кого ж тоді перемагала опозиція?

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Stalex
Старожил

репутация +9/-6

« Ответ #82 : 08 Июля 2012, 21:05:57 »

гарно Вакарчук сказав:

* уд41.jpg (68.59 Кб, 1000x750 - просмотрено 139 раз.)

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #83 : 08 Июля 2012, 21:39:50 »

Спочатку не підпише, а потім буде так само як з Податковим кодексом.

Інакше втратить велику частину, своїх прихильників - українофобів .

акция 06_07_2012 "Я говорю по русски"
http://www.youtube.com/watch?v=fJLb8KwxQzQ

Тим більше, що я вважаю що всі ці питання вирішуються та плануються в кабінетах Кремля, а такі депутати як Колесніченко, Царьков, та наш гарант лише інструмент, мавпочки через яких втілюють цей план у життя.
Москва давно будує єдиний гуманітарний простір, один з інструментів цей фонд,
і все це частина великого плану, побудови нового але вже федеративного союзу.

В такому плані український мові не може бути місця, інакше в наступному поколінні виросте нове покоління патріотів. А це не входить в плани імперії.

Може я собі це і надумав але для цього є всі підстави
достатньо звернути увагу на діяльність історика Корнілова
Директор украинского представительства Института стран СНГ, политолог Владимир Корнилов специально для «Крымского Эха» прокомментировал принятие Верховной Радой Украины законопроекта о государственной языковой политике.
— Владимир Владимирович, как вы
 прокомментируете принятие закона о государственной языковой политике?

— Я хочу предостеречь Партию регионов и авторов этого
 законопроекта от того, чтобы они представляли данный закон как решение языковой проблемы на Украине. Это полурешение, паллиатив — первый, небольшой шажок в сторону придания русскому языку статуса второго государственного. Потому для Виктора Януковича было бы большой ошибкой считать, что русский язык не должен иметь статус второго государственного – только таким образом и можно решить проблему многоязычия на Украине.

журналіста Чаленко якій організував акцію Альтернатива - Я говорю по русски
http://www.youtube.com/watch?v=kw_lxBfAxM8

Анальный вау фактор рулить, Чаленко заманює людей "бутербродами" з червоною
ікрою

але все це сошки, ось фігури якими повині займатись СБУ та контрозвідка.

Игорь Шувалов.

Глава администрации президента Сергей Левочкин признал, что его внештатным советником работает политтехнолог из России Игорь Шувалов.
Об этом Левочкин сказал на брифинге в Киеве.
"Это не секрет, Игорь Шувалов работает у меня внештатным советником. Я ничего плохого здесь не вижу", - отметил он.
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2011/03/17/6024639/

Але як? Коли : глава СБУ Валерий Хорошковский называет Шувалова "консультантом телеканала" Интер"

"Если вы говорите о Игоре Шувалове, то это достаточно одаренный и хороший и аналитик, и консультант. Если телеканал" Интер "считает необходимым его использовать с точки зрения его знаний, понимания процессов ..."

А тепер подумайти як Україна буде підтримувати власну мову
якщо такі люди як Шувалов та колишній ген. продюсер Першого національного,  теж громадянин Росії, Алексей Семенов,
формують наш телепростір.

А чому я згадав Шувалова та Семенов дивимось далі, ще одна хроніка подій 3-4
і те що відбувалось за лаштунками Українського дому. Все було більш ніж серйозно, прес конференцію Президента готувили до останнього моменту і лише коли зрозуміли що взяти штурмом, Український дім без людських жертв не вдасться її в останій момент відмінили.

03.07.2012. Док. фільм
http://www.youtube.com/watch?v=YrCo-H30tdw

Український дім. День другий. За лаштунками УД.
http://www.youtube.com/watch?v=V4fmnathuU0
« Последнее редактирование: 08 Июля 2012, 22:14:48 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #84 : 08 Июля 2012, 22:28:02 »

Танунеможебуть
А кого ж тоді перемагала опозиція?
А хз, чесно кажучи не схоже ні на опозицію, ні на перемогу. Серед всієї "опозиції" хібащо Кличко, заслуговує на повагу, решта клоуни-клоунами, здається, що самі правлячі оплочують їх вистави. Настільки воно недолуге та відразливе. Назвати перемогою неприхід президента на пресс-конференцію це остання стадія розкладання мозку. Опозіція навпаки, має боротись ЗА пресс-конференції з гострих питань, на яких можна наштрикати голок як в язика так і в дупу.
П.С. Але якщо Кличко і далі буде бігати з  отими товаришами, стояти за спинами, піддакувати, прийдеться констатувати що опозиції немає. Він єдиний, кого поважає країна, він має авторитет без плям, йому треба діяти як лідеру опозиції.
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #85 : 09 Июля 2012, 00:05:11 »

Hooke, вибачайте але "Опозиція" лише міняє маски та костюми та використовує людей в своїх цілях, щоб ближче протиснутись до корита.

Бестрокове голодування Кириленко більше схоже на "разгрузочные дни", за ним
пішли люди а він їм - "Слава максималізму! "

Яценюк, під час акції змінює костюм на більш неформальну футболку з емблемою своєї політичної сили, власний охоронець йому допомагає.

Депутати "опозиції" готуються захищати дупу, бійці беркута штурмуть зовсім інший бік будівлі, той що тримає Тягнибок і Свобода.
http://www.youtube.com/watch?v=fSTD7v5smSk

Кличко як спортсмен безперечний авторитет.
Але чому він не звернувся до Киян, якщо йому дійсно болить,
чому не встав першим в ряду захисників а був за спинами?
Де його команда, де були його партійці ?
Тому я рахую що Свободівці праві - дешевий піар за чужий рахунок.

Для мене кумирів не існує, я лише констатую те що бачу.

Що таке "Удар"? Якась нова ідеологія, нова справедливість,
нова істина, ідеї, нова команда менеджерів? Що?
Кличко новий містер справедливість?
Майбутній гарант для цього втраченого покоління

- "Она гарантуэ, но не всегда дает..."

Або гарант стабільної державної пенсії та пільг для цих нелюдей,
які підняли руку на власний народ, захищаючи банду.
А хотелось применить силу? честно говоря Да, психология такая...
Люди без сорому, для них громадяни України це натовп!!!  Непонимающий

Які гострі питання на пресс-конференції? Дайнка колись вже спитав і що?
Пресс конфернеції яку зірвали це рижесура Шувалова, готові питання та відповіді які мали втлумачити народу що покращення наступило, руїну подолано,
ЄВРО-2012 це триумф команди президента та партії регіонів.

P.S.
За всеми словами об ответственности, о рассудительности, о взрослом поведении стоит только одно – трусость. Ведь, если человек ведет себя малодушно в одной ситуации, он так же поступит и в другой. Не стоит думать, что тихоня, спокойно наблюдающий чужую беду,  внезапно перевоплотиться в бравого супермена, когда дело коснется уже его близких. Нифига. Так же будет наблюдать и скорбно качать головой.

це уривок з ЖЖ дружини - справжнього чоловіка, та Українця - Дмитра Різниченко

Если кто не в курсе, на фото изображен мой законный супруг и отец моих детей – Дмитрий Резниченко. Как ни странно, его пока не посадили.

Вопрос дня стоит примерно так: имеет ли право мужчина, при наличии живых родителей, жены и детей, рисковать своим здоровьем и свободой ради идеологических баталий?

Сотни раз мне говорили, что я живу с психически неуравновешенным, эгоистичным и безответственным идиотом. И сотни раз я за такой базар посылала на хер.

Потому что для меня вопрос стоит иначе: имеет ли право мужчина обзаводиться женой и детьми, если он -  соплежуй?
http://mavkakrasiva.livejournal.com/45886.html
« Последнее редактирование: 09 Июля 2012, 00:20:13 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #86 : 09 Июля 2012, 00:48:04 »

Назвати перемогою неприхід президента на пресс-конференцію це остання стадія розкладання мозку.
Якби там не було "беркуту", спецзасобів і решти - так, це була б не перемога. Яка ж це перемога? Прийшов Яник, виступив на конференції, поспілкувався з людьми, потиснув пару долонь, поплескав пару спин. Ось це я розумію!
Але "беркут" там був! І враховуючи параноїдальну боязливість нашого гаранта, що дісталася йому з лихих 90-х, в умовно небезпечні місця він не полізе. І він не просто "не прийшов", він реально очконув. Явно було помітно, що прийняли рішення - "людей не чіпати, конференцію скасувати". Бо ж попереду вибори, а тут ще й МВФ, Європа, лаштунки демократії. Посони зважили факти і вирішили не ризикувати.
І ось тому - це перемога. Бо зробили це ті, хто приїхав туди і стояв під стінами.

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #87 : 09 Июля 2012, 08:09:02 »

Або гарант стабільної державної пенсії та пільг для цих нелюдей,
які підняли руку на власний народ, захищаючи банду.
А хотелось применить силу? честно говоря Да, психология такая...
Люди без сорому, для них громадяни України це натовп!!! 

Перший чувак на відео засвітився в відео з Віталіком Клічком...вже тоді дивився на Клічка, коли його колеги посміхались чемпіону світу якось......
А взагалі беркутів мають якось (поощріть) тому і придумали шпиталь...а потім премії, дотації, можливо пенсія за станом здоров'я з ніх...вою надбавкою!!!!
А взагалі серед цих беркутів, я щось українців не побачив!!!! Який мент буде скаржитись журналюгам на свій народ!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=8pcO7qL4g28   от він герой перші секунди)))
http://www.youtube.com/watch?v=deXZkv3_PKM  от він герой перші секунди)))) якось невірю я ввипадковості....

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #88 : 09 Июля 2012, 12:36:25 »

No comment  

Представники партії «УДАР Віталія Кличка» у Кам'янці-Подільському

* Удар.JPG (146.49 Кб, 954x764 - просмотрено 130 раз.)
« Последнее редактирование: 09 Июля 2012, 12:44:50 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #89 : 09 Июля 2012, 12:47:14 »

Це Мельниченко в центрі?!

Страниц: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти