Шановний випускнику!

Автор XAI, 08 Червня 2012, 16:49:34

« попередня тема - наступна тема »

XAI

Шановний випускнику!

Настав час вибору Вами шляху в майбутнє. Ваше наполегливе навчання у школі дає усі підстави для продовження освіти у вищій школі України. Як керівник одного з найбільших аерокосмічних університетів Європи – Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», – пропоную Вам звернути увагу на професію інженера-машинобудівника, зокрема інженера-механіка з розробки та виготовлення авіаційної та космічної техніки. Ми зможемо навчити вас конструювати та організовувати виробництво не тільки найсучасніших літаків, вертольотів, ракет, а й найпотужніших двигунів різних типів, надшвидких комп'ютерів, систем мобільного зв'язку, телебачення.

Наші студенти вивчають усі науки, які дають можливість плідно працювати інженером-конструктором або інженером-технологом на будь-якому машинобудівному підприємстві, включаючи провідні фірми Європи та США (Boeing, Airbus, Volkswagen та багатьох інших). До послуг студентів ХАІ всі умови для інтелектуального і культурного розвитку: студентське конструкторське бюро, багаточисленні гуртки, спортивні секції та танцювальні клуби. Власна спортивна база включає басейн, легкоатлетичний манеж, спортивний табір у Криму.

Висловлюю надію, що після успішного завершення зовнішнього незалежного оцінювання знань Ви оберете для подальшого навчання один з факультетів ХАІ.

Запрошую Вас до навчання в одному з кращих аерокосмічних університетів Європи – Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".
Чекаємо на Вас у стінах ХАІ!


З повагою ректор, професор               В.С. Кривцов

http://www.khai.edu/

georg

Спам від продавців віагри - це в принципі нормально.
Спам від серйозного вуза - це вже  сумно.
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

XAI

До уваги випускників шкіл України!

Національний аерокосмічний університет ім.. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» оголошує прийом студентів на 1-й курс за наступними напрямами вищої освіти:

ТЕХНІЧНІ НАПРЯМИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

1.   Авіа- та ракетобудування (літаки і вертольоти, технологія виробництва літальних апаратів, випробування та сертифікація літальних апаратів, ракетні та космічні комплекси, проектування та виробництво конструкцій із композиційних матеріалів)
2.   Авіоніка (системи керування літальними апаратами та комплексами)
3.   Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології (комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва)
4.   Автомобільний транспорт
5.   Аеронавігація
6.   Геодезія, картографія та землеустрій (геоінформаційні системи і технології)
7.   Двигуни та енергетичні установки літальних апаратів (авіаційні двигуни та енергетичні установки, технологія виробництва авіаційних двигунів та енергетичних установок, ракетні двигуни та енергетичні установки, науково-технічний переклад)
8.   Електротехніка та електротехнології (нетрадиційні та відновлювані джерела енергії, енергетичний менеджмент)
9.   Енергомашинобудування (газотурбінні установки і компресорні станції, випробування та експлуатація газотурбінних установок і компресорних станцій, проектування та виробництво газотурбінних установок)
10.   Інженерна механіка (машини і технології пакування)
11.   Інформатика (соціальна інформатика)
12.   Комп'ютерна інженерія (комп'ютерні системи та мережі, системне програмування, спеціалізовані комп'ютерні системи)
13.   Комп'ютерні науки (інформаційні технології проектування, системне проектування, інформаційні управляючі системи та технології (за галузями)).
14.   Машинобудування (двигуни внутрішнього згоряння)
15.   Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології (метрологія та вимірювальна техніка, інформаційні вимірювальні системи, інформаційно-вимірювальні системи автомобілів)
16.   Метрологія, стандартизація та сертифікація
17.   Обслуговування повітряних суден
18.   Прикладна математика (математичне та комп'ютерне моделювання)
19.        Прикладна механіка (динаміка і міцність машин, прикладна гідроаеромеханіка і механотроніка, роботомеханічні системи та комплекси, інженерія логістичних систем)
20.        Програмна інженерія (програмне забезпечення систем, інженерія програмного забезпечення)
21.   Радіоелектронні апарати (радіоелектронні апарати та засоби, біотехнічні та медичні апарати і системи)
22.   Радіотехніка (радіоелектронні пристрої, системи та комплекси)
23.   Системна інженерія (комп'ютеризовані системи управління та автоматика).
24.   Системний аналіз (системний аналіз і управління)
25.   Телекомунікації (інформаційні мережі зв'язку, технології та засоби телекомунікацій)
26.   Теплоенергетика (теплофізика, енергетичний менеджмент)

ЕКОНОМІЧНІ НАПРЯМИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

1.   Економіка підприємства (економіка підприємства (за видами економічної діяльності))
2.   Маркетинг
3.   Менеджмент (менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, логістика, менеджмент туристичної індустрії)
4.   Міжнародна економіка
5.   Облік і аудит
6.   Товарознавство і торгівельне підприємництво (експертиза товарів та послуг)
7.   Фінанси і кредит (фінанси і кредит (за спеціалізованими програмами))

ГУМАНІТАРНІ НАПРЯМИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

1.   Документознавство та інформаційна діяльність (документознавець-менеджер науково-технічної діяльності, документне забезпечення митно-брокерської діяльності, документознавець-менеджер рекламно-інформаційної діяльності)
2.   Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування (екологія та охорона навколишнього середовища)
3.   Психологія (інженерна психологія, авіаційно-космічна психологія, соціально-психологічні технології, психологічне консультування та немедичні форми психотерапії)
4.   Філологія (прикладна лінгвістика, науково-технічний переклад, англійська мова в аспекті перекладу)

Сайт ХАІ: www.khai.edu
Довідки за тел.: (057) 788-43-13

Hooke

В мої часи, ВУЗи теж агітували, але особисто. На міжшкільний комбінат, що на Московскій 35 був, ноне там захисники державності, приїзджали з ХТІБО, Черн.універу та Вінницького політеху. Вибрав останній, не жалкую. Часи змінились, ХАІ серйозна контора, навіть якщо не приїхала, але ж запрошує. І кажуть що інженерні спеціальності тепер будуть мати попит, а не так як випало нам...випускникам часів розвалу СРСР. :-\

XAI

Співчуваємо. Але ми будуємо нову країну, якій потрібна сучасна авіація і ми маємо змогу будувати для всього світу літаки та інше, бо є люди, підприємства, в кінці кінців розум. Тому запрошуємо до навчання зацікавлених юнаків та дівчат, які хочуть заробляти в майбутньому достойні гроші власним розумом, бо наші спеціальності підтримує держава великими обсягами держзамовлення.

З повагою,
В. Деменко, декан підготовчого факультету.

Hooke

Народ, задумайтесь, ринок вже наситився юристами-економістами, з дипломами за сало. До мене таких резюме пачками приносять, нажаль немає смислу їх навіть розглядати. Там отримаєте реальні інженерні знання, навіть якщо ця держава не захоче, інші залюбки приймуть, в них теж нема проблем тільки з юристо-психолого-менеджерами-економістами.

XAI

Інженери потрібні в усьому світі. ХАІ допоможе стати кваліфікованим інженером і навіть отримати диплом закордонного ВУЗу паралельно з українським!