Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Сентября 2019, 08:34:10
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Вибори-2012
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 16 Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Ваш кандидат  до  ВР
Барчишин В.В. ("ПР") зняв кандидатуру на користь Володі)   -1 (1.7%)
Білик Р. Г. ("Україно, вперед") там де Шева)   -0 (0%)
Буденко В. Є. ("Громадська Солідарність")   -0 (0%)
GROMOZEKA (інтернет спільнота  і  сочусмтвуючі)   -12 (20.7%)
Ковальчук В. І. - самовисуванець   -0 (0%)
Мельниченко В. В. (Богословьский) - самовисуванець   -11 (19%)
Приступа П. А. ("Компартія України")   -0 (0%)
Товкайло В. Т. ("УДАР")   -6 (10.3%)
Шовкошитний В. Ф. ("Українська Народна Партія")   -3 (5.2%)
Ярема Р. Т. ("Батьківщина )   -25 (43.1%)
Всего голосов: 58

Автор Тема: Вибори-2012  (Прочитано 43682 раз)
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

- дело рук самих утопающих!

« Ответ #30 : 22 Июля 2012, 19:34:51 »

Людину, що ставить перед собою завдання, та знаходить шляхи їх вирішення. на відміну від інших кандидатів, він чітко знає чому він іде у ВР
Оцей шматочок правда

Я не клон, чесно, чесно!
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #31 : 22 Июля 2012, 20:19:03 »

хто може ось так відразу вказати депутатів хмельницької обл.ради до 2010р.?
- Самсонюк Сергій Іванович, ДИРЕКТОР ТОВ "ПОДІЛЛЯ МЕТАЛ".
- Абросімов Сергій  Анатолійович, член Партії регіонів.
- Яхієв Адам Михайлович...

Sol lucet omnibus
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #32 : 22 Июля 2012, 20:29:35 »

І до чого тут якійсь партії?
Дійсно, якісь партії тут ні до чого, а от ПР - дуже навіть до чогось...

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
DW
Старожил

репутация +13/-0

« Ответ #33 : 22 Июля 2012, 20:33:31 »

чому про тих ніхто не чув і про їхні справи, а про теперішнього усі чули і знають всі його справи?
Може тому що промивають мозок від того часу як Нестерука прибрали, і  підсунули злочинним шляхом нелегітимного "мера"Сімашкевича

Людину, що ставить перед собою завдання, та знаходить шляхи їх вирішення. на відміну від інших кандидатів, він чітко знає чому він іде у ВР та що він реально при цьому зможе зробити для кам’ячан.

Так прийти до ВР і буди  новим кнопкодавом який буде бігати серед рядів під  керуванням  Чечетова і примати закони для свого покращення життя. В ВР швидко  відіб'ються гроші які пішли для зомбування камянчан.
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #34 : 22 Июля 2012, 20:38:13 »

- Самсонюк Сергій Іванович, ДИРЕКТОР ТОВ "ПОДІЛЛЯ МЕТАЛ".
- Абросімов Сергій  Анатолійович, член Партії регіонів.
- Яхієв Адам Михайлович...
І що вони там робили? Що для нашого міста зробили?
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #35 : 22 Июля 2012, 20:46:19 »

Нинішньому обласному депутату про це краще знати.  Смеющийся
Абросімов його однопартієць, а у Самсонюка на  "ПОДІЛЛЯ МЕТАЛ" він в заступниках числеться.
Третій вже нічого не розкаже.
« Последнее редактирование: 22 Июля 2012, 20:48:42 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #36 : 22 Июля 2012, 20:53:55 »

Може тому що промивають мозок від того часу як Нестерука прибрали, і  підсунули злочинним шляхом нелегітимного "мера"Сімашкевича

промивають мізки, чи показують якісь реально виконані справи? Промивають мізки якраз ті, хто зараз ніхто в цьому місті, а мріє стати хоч чимось.

Людину, що ставить перед собою завдання, та знаходить шляхи їх вирішення. на відміну від інших кандидатів, він чітко знає чому він іде у ВР та що він реально при цьому зможе зробити для кам’ячан.

Так прийти до ВР і буди  новим кнопкодавом який буде бігати серед рядів під  керуванням  Чечетова і примати закони для свого покращення життя. В ВР швидко  відіб'ються гроші які пішли для зомбування камянчан.

хочете вибрати  кнопкодавів від інших партій? взагалі такий термін зовсім не підходить Мельниченкові.)
Обираючи депутата до ВР, давайте спершу подумаємо навіщо ми це робимо, на зло ПР та мерові і заодно нашому місту чи для користі нашому місту та нам усім? можливо краще бути прагматиками?
знаєте чому Литвин до цих пір при владі? - тому, що він красунчик і подобається жінкам!))
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #37 : 22 Июля 2012, 21:10:48 »

Велика подяка депутату хмельницької обл. ради...

* Мегадостижение.jpg (126.89 Кб, 902x753 - просмотрено 153 раз.)

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
DW
Старожил

репутация +13/-0

« Ответ #38 : 22 Июля 2012, 21:31:36 »

ну пане dred  у МВВ другий підхід до виборців , а   у Харкові роздають "тисячу  дають http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/18/6969080/ і обіцяють в жовтні ще дати .
Коли потрібно просунути кандидата від ПР, то влада виділить державних коштів скільки потрібно і вирішить любу проблему.
 Литвин таким же чином лізе в ВР . Литвин: виборча кампанія за гроші платників податків  http://www.pravda.com.ua/articles/2012/02/21/6959154/

Коли Юліну штуку давати  ПР перша кричала шо це  зло ,але тільки виборами запахло так і Вітіну штуку зробили і тепер кожного дня чуєш по радіо скільки людей в крані  її отримали.

Розумієте dred  всі питання  міста має виконувати міська рада , а не одна людина . Якщо одна людина вирішує всі питання міста так можливо хай лишається в Кам'янці, а всіх інших звільнити навіщо тримати такий апарат держслужбовців.

dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #39 : 22 Июля 2012, 22:08:14 »

Мені завжди було начхати на всі ці партії, та їх кольори і їх передвиборчі обіцянки. Я про те, що можна вибрати якогось відомого вузькому колу людей Тпруньтпрунькевича, який не відомо чим буде там займатись і не відомо яке ставлення у нього до Кам’янчан, а можна обрати людину, відому усім нам і здатну реально чогось добитися в столиці для нашого міста.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #40 : 22 Июля 2012, 23:05:59 »

Розумієте dred
dred вже давно поступово гне лінію ПР, розумієте?
Що цікаво, він це робить акуратно. Але помітно, хоча й не для всіх.
Ось міркую - вступити до "Свободи", намагаючись щось зробити, або
вступити до "Регіонів", і реально покращити своє життя?..

.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #41 : 22 Июля 2012, 23:16:12 »

хочете вибрати  кнопкодавів від інших партій? взагалі такий термін зовсім не підходить Мельниченкові.)

а можна обрати людину, відому усім нам і здатну реально чогось добитися в столиці для нашого міста.
Невже  ви  такі  наївні  і  вважаєте ,  що  Володимир  Володимирович  попре  руба  ,  і  зламає  систему  де  73  ви.лядка  замість  450  приймають  доленосні для  держави  рішення?Непонимающий?
А  допомагати  жителям  міста  ваш  кандидат  коли  збирається  -  до  того  ,  як  приведе  Раду  до  легітимного  стану  ,  чи  після...
Доречі  -  як  були  масові  акції  протесту  підприємців  проти  податкового  кодексу  -  Володимир  Володимирович  брав  слово,  а  народ  скандував  "бандит"  -  ви  думаєте  кодекс  не  прийняли?Непонимающий
Або  -  невже  хтось  сумнівається  ,  що  у  випадку  нехватки  не  допишуть  голосів  кандидату  від  влади???

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #42 : 22 Июля 2012, 23:19:05 »

Це будуть перші вибори, на які я таки піду, але буду впевненим, що мій голос нічого не вартий.

.
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

« Ответ #43 : 22 Июля 2012, 23:29:14 »

Хтось сумнівається що після виборів 2012, побачимо ми МВВ десь через чотири роки (і то "може").

Я не клон, чесно, чесно!
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #44 : 22 Июля 2012, 23:34:35 »

Kapnyxa, вступай в Свободу, у ней станет 6% голосов жителей Украины, а форум этот будет форумом ВО "Свобода"

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #45 : 22 Июля 2012, 23:50:53 »

Меньше всего, Макс, меня интересует твоё мнение по поводу выборов в нашей стране.

.
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #46 : 22 Июля 2012, 23:59:09 »

ну, я надеюсь, вы сами выберете себе свой путь, как жить и как существовать дальше.

Я буду наблюдать за вами.
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #47 : 23 Июля 2012, 01:30:58 »

Занепад в економіці відбувається не через світову кризу, а політику влади.

Міністерство фінансів України попередило, що 2013 року на українців чекає криза, подібна до 2008 року. За повідомленням міністерства, економічні ризики зростають, в тому числі і в Україні, тому світова економіка складніше переживатиме 2013 рік, аніж 2008-й, — пише газета «Львівська пошта».

На думку провідного експерта Центру Разумкова Павла Розенка, велика частина відповідальності за економічні негаразди країни лежить на нинішній владі. «Український уряд намагається перекласти на світову кризу наші економічні проблеми. Тобто, свою провину за погану соціально-економічну політику в державі. Спад почнеться одразу після виборів, і матиме внутрішній характер. Це наслідок провальної політики нинішнього уряду», — каже пан Розенко.

Знавець певен, що незважаючи на заяви урядовців і представників Національного банку про стабільність гривні, вона послабиться вже восени 2012 року. «Девальвація гривні вже почалася. І це лише початок! Уряд і Нацбанк триматимуть курс національної валюти до виборів. Нині всіма силами інфляційні процеси стримують, але після виборів гривню пустять у вільне плавання. Думаю, що вже в жовтні-листопаді цього року ми побачимо справжній курс. Погано, що це станеться після виборів», — підсумовує він.

з 1 липня державні соціальні виплати, пенсії та оклади бюджетників зросли втретє в році. Їхнє підвищення становить 6-8 гривень  Шокирован  dead

Цей тоже багато чого обіцяв.
Тігіпко відібрав фонд у 7 мільярдів. Собі?

експеримент зі спроби прожити на прожитковий мінімум виявився невдалим. Ніхто з його учасників не зміг вижити навіть 1 місяць на зафіксовану в держбюджеті величину його грошового еквівалента.

Центр Розумкова
Динаміка рейтингу правлячої партії, в розрізі чотирьохї регіонів,
красномовно говорить, що народ думає про покращення життя, вже сьогодні.

* Центр Розумкова.JPG (56.58 Кб, 883x557 - просмотрено 166 раз.)

Sol lucet omnibus
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #48 : 23 Июля 2012, 02:49:11 »

Доречі  -  як  були  масові  акції  протесту  підприємців  проти  податкового  кодексу  -  Володимир  Володимирович  брав  слово,  а  народ  скандував  "бандит"  -  ви  думаєте  кодекс  не  прийняли?Непонимающий
Або  -  невже  хтось  сумнівається  ,  що  у  випадку  нехватки  не  допишуть  голосів  кандидату  від  влади???
Кодекс таки не прийняли. В цьому заслуга тих хто стояв і в Києві, і біля виконкому.

Це будуть перші вибори, на які я таки піду, але буду впевненим, що мій голос нічого не вартий.
Помиляєшся. Твій голос потрібен тим за кого ти проголосуєш.

Хтось сумнівається що після виборів 2012, побачимо ми МВВ десь через чотири роки (і то "може").
Ааааааа!!! Рєспєктіщє! В точку Улыбка.

А з Дреда я просто фігєю...
Забули люди про "бригади" і "бригадирів"... Забули...

Ну ладно. Ок. Добре. За що варто обрати "дарунка"? Напишіть тезисно, по одному реченню.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #49 : 23 Июля 2012, 10:55:49 »

Аднака ж....  Шокирован Шокирован Шокирован
Якщо обговорення Гончара -
2 georg, не по темі, тому що офіційного списку кандидатів досі немає.
 то наскільки по темі обговорення ВВМ?

"Де логіка" (с)

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #50 : 23 Июля 2012, 12:20:43 »

то наскільки по темі обговорення ВВМ?
Каюсь. Намагатимусь не обговорювати.
Моя помилка, побачив рекламу на автобусі і подумав... Треба менше думати.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #51 : 23 Июля 2012, 15:00:22 »

Смеющийся Смеющийся Смеющийся

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #52 : 23 Июля 2012, 19:18:36 »

Невже  ви  такі  наївні  і  вважаєте ,  що  Володимир  Володимирович  попре  руба  ,  і  зламає  систему  де  73  ви.лядка  замість  450  приймають  доленосні для  держави  рішенняНепонимающий??А  допомагати  жителям  міста  ваш  кандидат  коли  збирається  -  до  того  ,  як  приведе  Раду  до  легітимного  стану  ,  чи  після...

чому хтось повинен перти руба та упорядковувати Раду, щоб, наприклад, вибити по кабінетах кошти на ремонт доріг у місті та на об’їздну дорогу? чи закрити спиртзавод? просто з мандатом депутата це робити простіше.

Доречі  -  як  були  масові  акції  протесту  підприємців  проти  податкового  кодексу  -  Володимир  Володимирович  брав  слово,  а  народ  скандував  "бандит"  -  ви  думаєте  кодекс  не  прийнялиНепонимающий?
Прийняли кодекс, повиправляли помилки і все нормально працює. І підприємці не обтяжені і податки сплачуються. В чому тут проблема?
« Последнее редактирование: 23 Июля 2012, 19:32:14 от dred » Записан
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #53 : 23 Июля 2012, 19:31:15 »

Розумієте dred
dred вже давно поступово гне лінію ПР, розумієте?
Що цікаво, він це робить акуратно. Але помітно, хоча й не для всіх.

Я не гну ніяку лінію і взгалі безпартійний. Просто потрібно керуватись здоровим глуздом та іти в ногу з часом та з владою а не займатись дурницями, корчити з себе героїв та патріотів, а робити все наперекір людям, яких народ обрав керувати країною та містами. Вибрали президента, мера, депутата тож давайте разом спокійно працювати та добра наживати, а не слухати різних пройдисвітів, та за щось боротися.
Щоб покращити своє життя, то не в партії вступати потрібно, а більше працювати.
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #54 : 23 Июля 2012, 19:58:44 »

А з Дреда я просто фігєю...
Забули люди про "бригади" і "бригадирів"... Забули...
Ніхто не забутий і ніщо не забуто.
І бригади памятаю, і памятаю хто їх втихомирив. Також памятаю політику націоналістів на західній Україні і те що вони творили з людьми. Чому всі розвинуті країни бояться допустити до влади націоналістів з їх радикальними поглядами? Але розумію, кров молода, адреналіну повно, хочеться боротися.
Ну ладно. Ок. Добре. За що варто обрати "дарунка"? Напишіть тезисно, по одному реченню.

1. За 20 років незалежності маємо областного депутата, який не просто сидів на сесіях обл ради та руку підіймав, а використовував свій мандат, щоб проводити газ у села, ремонтувати дороги, мости. вперше люди знали хто депутат обл ради та бачили його реальні справи. Отож є надія, що і ВР він не буде просто протирати штани, як це робили всі ті депутати яких ми обирали до цього часу.
2. Людина обіцяє, та виконує свої обіцянки. наскільки я знаю, зараз збираються побажання та пропозиції з покращення, благоустрою, та просто прохання камянчан для створення виборчої програми. Людина не просто зі стелі складає якусь брехливу передвиборчу програму, а на основі нагальних потреб нашого міста.
3. МВВ та мер досить таки плідно співпрацюють і можливості мера щось зробити для міста збільшаться якщо депутатом буде його людина а не хтось інший з "вороже"налаштованої до нього партії або когорти. нам, кам’янчанам в якому випадку буде більше користі? думайте будь-ласка мізками. а то роки проходять, а ми все боремось...
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #55 : 23 Июля 2012, 20:51:00 »

Звичайно  МВВ  хорезматичний  лідер.  Але  ми  вже  вибрали  особистість  два  рази  не  судиму  в  президенти.  І  маємо  - що  маємо. 
перегляньте  пост  №  47  від  Horus
А  хто  не  доганяє  об чом  речь  -  тра  вступати  в
церкву  свідків  покращення

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #56 : 23 Июля 2012, 21:08:17 »

Дред я не можу повірити своїм очам. Це пересічний громадянин пише чи прес-аташе осередку ПР в Кам’янці? Улыбка

1. За 20 років незалежності маємо областного депутата, який не просто сидів на сесіях обл ради та руку підіймав, а використовував свій мандат, щоб проводити газ у села, ремонтувати дороги, мости. вперше люди знали хто депутат обл ради та бачили його реальні справи. Отож є надія, що і ВР він не буде просто протирати штани, як це робили всі ті депутати яких ми обирали до цього часу.
Зможете розписати цей пункт детально?
2-й пункт - це філософія життя Улыбка.
3-й пункт - це теорія життя, але навіть не нашого. Ми вже маємо "свого" в уряді, ну, точніше раніше "мали". Здогадуєтесь про кого я?

Чавун
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #57 : 23 Июля 2012, 21:24:14 »

Також памятаю політику націоналістів на західній Україні і те що вони творили з людьми.
С этого места поподробнее

« Последнее редактирование: 23 Июля 2012, 21:39:49 от Чавун » Записан
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

« Ответ #58 : 23 Июля 2012, 21:34:33 »

За Дредом - газ би не проводився, дороги і мости не ремонтувалися без мандата МВВ. Тоб то нічого без його благословіння не робилося б. І ніхто з нас наївних не бачить що це піар ради так жаданого місця в ВР? Не переживайте, при повній імпотенції інших сил (ну крім Свободи) МВВ переїде до Київа. І навіть якщо з доброго дива голосів не хвататиме їх чесно домалюють.

Я не клон, чесно, чесно!
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #59 : 24 Июля 2012, 07:17:17 »

3. МВВ та мер досить таки плідно співпрацюють і можливості мера щось зробити для міста збільшаться якщо депутатом буде його людина а не хтось інший

Dred, погоджуюсь, і без іронії, рахую що це сильний аргумент.
Навіть якась частина мене, ведеться на цю комбінацію,
помножену на віру в їх чесні та добрі наміри для міста.
Але обіцянка цяцянка.
В добрі наміри партії в якій числеться ВВМ вже ніхто не вірить.

А тепер уявімо інший бік медалі.

Вибори закінчились, а ви стикнулись з порушенями ваших прав.
І куди Ви в такому разі звернетись, до кого жалітись?
Всі місцеві призначення від суді, прокурора, начальника міліції,
та всіх інших ключових посад будуть контролюватись однією людиною.
В такому разі, єдиний вихід, якій залишється, це тікати звідси.
Бо при такій вертикалі влади, захисту ви тут ніде не отримаєте. Шокирован

Друге. Принаймні мені подобається, що не скриваються мотиви.
Нам потрібн свій депутат - ВВМ, щоб ділити Державиний бюджет.
Кращий кусок для Кам’янця та кам’янчан. Авжеж. Смеющийся
А про законотворчу діяльність, якою має займатись депутат, немає ні слова.

А те що бюджет наповнюємо саме ми з вами, платники податків,
про це ви не думали? Чи Ви не наповнюєте?

Тому виглядає так, ВВМ йде в Раду, вибивати бюджетні кошти,
щоб потім повернути їх у Кам’янець, через підприємства та людей
наближених до мера та новообраного депутата.
І це зрозуміло, при цій убогості, єдиний замовник, якій здатний хоч щось платити,
це держава, бо людей обібрали до нитки.  

Нео-феодалізм у центрі Європи у всій його красі. Ось за що в такому разі ми голосуємо.

Drаed, у правовій державі, бюджет не ділять, а створюють закони,
які повині покращити конкуретне середовище, для тих хто створює продукцію,
та забезпечуює людей роботою, чим більше нових підприємств,
тим більше податків надійде в той самий бюджет.
Чим більше заможних громадян, тим сильніша держава.
З якими законодавчими ініціативами йде ВВМ у Верховну раду, можете сказати?
Я не можу, бо я не чув про це ні слова.

Vepryk, все правильно написав, дороги, газ, воно і так повино все робитись,
без втручання депутата, для того і існує виконавча влада, щоб виконувати.
« Последнее редактирование: 24 Июля 2012, 07:26:03 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 16 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти