Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Мая 2019, 18:34:30
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Вибори-2012
Страниц: 1 ... 13 14 [15] 16 Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Ваш кандидат  до  ВР
Барчишин В.В. ("ПР") зняв кандидатуру на користь Володі)   -1 (1.7%)
Білик Р. Г. ("Україно, вперед") там де Шева)   -0 (0%)
Буденко В. Є. ("Громадська Солідарність")   -0 (0%)
GROMOZEKA (інтернет спільнота  і  сочусмтвуючі)   -12 (20.7%)
Ковальчук В. І. - самовисуванець   -0 (0%)
Мельниченко В. В. (Богословьский) - самовисуванець   -11 (19%)
Приступа П. А. ("Компартія України")   -0 (0%)
Товкайло В. Т. ("УДАР")   -6 (10.3%)
Шовкошитний В. Ф. ("Українська Народна Партія")   -3 (5.2%)
Ярема Р. Т. ("Батьківщина )   -25 (43.1%)
Всего голосов: 58

Автор Тема: Вибори-2012  (Прочитано 41846 раз)
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #420 : 02 Ноября 2012, 11:44:09 »

Мешканці Первомайська перекрили трассу Миколаїв – Київ

Події напередодні:
Бойцы спецподразделения и милиции избивают мирных митингующих под ОИК № 132, которые пытаются не допустить выноса протоколов с мокрыми печатями с ОИК.

.
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #421 : 05 Ноября 2012, 14:49:51 »

після виборів, але не цих  Смеющийся
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #422 : 05 Ноября 2012, 17:36:09 »

Пройшов тиждень - а ригі ще малюють.
Протистояння влади і опозиції триває у 9 округах - Українська Правда

Чи то опозиція моцна, чи при владі - дебілятка. ХЗ

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
DW
Старожил

репутация +13/-0

« Ответ #423 : 05 Ноября 2012, 18:46:52 »

http://tabloid.pravda.com.ua/lounge/509781970d62b/

Депутатка Партії регіонів Інна Богословська порушила обіцянку не говорити про особисте життя і зізналася, що як Бог дасть їй завагітніти у 52 роки, то вона буде щаслива.
Про це Інна Германівна обмовилася у недільному ефірі програми "Світське життя", пише "ТСН".
Богословська заявила, що вона з Володимиром Мельниченком, який переміг на парламентських виборах по одному з округів на Хмельниччині, не розписувалась у РАГСі.
"У нас громадський шлюб. У мене тільки перший шлюб був зареєстрований у РАГСі", - наголосила вона.
При цьому офіційно зареєстровані шлюби Богословська прирівняла до середньовічних забобонів.
"Я вважаю, що сьогодні такі відносини, як штамп у паспорті, відходять просто в далеке Середньовіччя", - сказала вона і додала:
"Якщо ж ми будемо щось робити, то скоріше за все – вінчання".
Також Богословська зізналася, що думала про поповнення у сім‘ї, але вважає, що 52 роки – це вже забагато для того, щоб вагітніти.
"Безумовно, все можливо. Якщо Бог дасть, я буду щаслива", - додала згодом регіоналка.

процитуємо Володьку:))) 

І, разом з Вами, ми обов’язково зробимо багато гарних справ разом впродовж  5-ти років роботи депутата Верховної Ради України Володимира Мельниченка!
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #424 : 05 Ноября 2012, 18:49:28 »

Знаю Сашку Домбровського, що по Вінниці, вже років зо 20. Він просто не міг програти.  Подмигивающий
Горком ВЛКСМ, Обком ВЛКСМ, обл рада, мер,  ОДА, ... вже 50 років, пора і в дедудатство.

До речі, він в 2004 році керуючи міськрадою не визнав 2-й тур виборів в перших.
І при ЮВТ, з 05 по 10 рік, керував ОДА, звільнив його Янукович, по політпоглядам.
Не думаю, що його треба зарахувувати в ПР.
« Последнее редактирование: 05 Ноября 2012, 18:53:55 от Hooke » Записан
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #425 : 05 Ноября 2012, 22:51:55 »

В комсомол мене приймав Улыбка)))))))))))

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #426 : 05 Ноября 2012, 23:08:43 »

А я разом з ним, будував центр НТТМ, з 92 по 94.
Тре буде вийти на нього, запитати чи то він не тушка ПР. Але в це повірити не зможу.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #427 : 05 Ноября 2012, 23:11:48 »

Я спрашивала - партия Кличко действительно ли порождение Парии Регионов, все.

Якщо брати загалом - да. Джерела фінансування працюють на одну партію (Регіонів). Тобто певні структури фінансують і ПР, і УДАР.

А я б не була такою категоричною. Пригадую, як зовсім недавно багато хто кричав про те, що Свобода - проект Регіонів, бо їх занадто часто стали показувати по-телевізору і адреса сайту десь там, не пам'ятаю де, не в тому місці.
Навряд чи в ці вибори хтось йшов за свої кровні і тільки, ясно, що всіх хтось фінансував (якісь певні структури) І зовсім не факт, що всіх - одні і ті ж.Хтось знайшов більше грошей на оплату трудів , хтось менше - залежно хто на що поставив. У кожного вийшло по-своєму.
Те, що у нововибраній ВР буде дурдом - ясно, як білий день. Бо далеко не всі ті, хто туди пройшов, адекватні люди, причому незалежно від партійної приналежності. Проте, мені здається, в Кличка є те, чого немає в багатьох інших - у нього дуже грамотні люди  з мізками в команді. Не в команді депутатів, а в команді стратегів, іміджмейкерів і т.п. Плюс дисципліна в партії. І ця команда дуже добре знає, куди його веде. Мало того - у них це виходить. Я думаю, Кличко претендує на незалежну третю силу у ВР, і в цьому його сила, якщо не підведуть однопартійці, звісно. У всякому разі, до цього Кличко один з небагатох, хто достойно поводився. (Вже думаю: може, варто було за нього голосувати? )
Але аналітик з мене, прямо скажем, слабенький, тому подивимося, як вони себе проявлять, недовго залишилося. А там і поговоримо.

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #428 : 05 Ноября 2012, 23:42:30 »

якщо не підведуть однопартійці, звісно

Так отож бо....
І з дисципліною в партії-  все далеко  неоднозначно, на відміну від тієї ж "Свободи"
Але поживемо-побачимо.

Stalex
Старожил

репутация +9/-6

« Ответ #429 : 05 Ноября 2012, 23:59:23 »

Удар розлетиться або як мінімум порідішає після першого важливого голосування імхо!

гарна стаття: Кого веде у парламент "УДАР"?

Останнім часом на Волині активізувалася діяльність маловідомих кандидатів у нардепи від партії "УДАР", спрямована на дискредитацію узгоджених кандидатів від опозиції. Досі непомітні на політичному олімпі "ударівці" розгорнули шалену пропаганду проти тих, чия перемога на волинських округах не вигідна Януковичу та Партії регіонів.

Політичний пристосуванець Олександр Киричук іще два роки тому намагався пройти до Луцької міської ради під прапорами союзника Партії регіонів — "Сильної України". Після того, як зробити цього йому не вдалося, цей політик зрозумів: "друзі Партії регіонів" на Волині не мають особливої підтримки. Тому "тігіпківець" О. Киричук знайшов компроміс поміж своїм потягом до нинішньої влади та бажанням будь-що потрапити у Верховну Раду, ставши кандидатом у нардепи від партії "УДАР" у Володимир-Волинському виборчому окрузі №19. Благо, навчився бути неперебірливим у засобах іще з епохи "бурхливих 90-х"…

Волинянам поки що мало відомо про реальну діяльність депутатів від "УДАРу". А знати про неї не завадить. Партійна "дисципліна" в "УДАРі" чітко помітна у місцевих радах Київської області. У них добра половина депутатів від цієї партії давно "стушкувались" і працюють пліч-о-пліч із Партією регіонів. Так, фракція "УДАРу" дружно голосувала за обрання головою Київської облради члена Партії регіонів Олександра Cталінолєновіча Качного. Ще приклад: із семи депутатів від "УДАРу" у Вишгородській районній раді лише двоє наважилися не підтримати передачу для полювання Януковича 30 тисяч гектарів мисливських угідь.

Виборцю варто уважніше придивитися до списку партії "УДАР". Так, за широкою спиною Віталія Кличка до парламенту хоче пробратися депутат Верховної Ради Криму Сергій Куніцин, який донедавна був представником Президента Януковича в цій автономії та відверто виступає за державний статус для російської мови. Під прохідним номером "17" в "УДАРі" значиться Едуард Гурвіц – екс-"мер" Одеси, який у жовтні 2007 року під вигуки російських шовіністів із погрозами смерті всім патріотичним українцям "урочисто" відкрив пам'ятник одному з найлютіших ворогів України – Катерині ІІ, яка знищила Запорозьку Січ. А за номером "39" в "УДАРі" заховався Михайло Фабрін – російський шовініст та представник "Русскава єдінства". То кого ж підтримуватимуть ці "діячі" у Верховній Раді?

Діяльність депутатів від "УДАРу" може виявитися найбільшим розчаруванням майбутнього парламенту. На думку відомого політолога Дениса Богуша, найбільше перебіжчиків у наступній Верховній Раді виявиться саме у фракції "УДАР" Віталія Кличка. За прогнозом експерта, не менше 40% депутатів від партії "УДАР" у Верховній Раді можуть стати зрадниками-"тушками".

За інформацією "Української правди", "УДАР" – це проект олігархів Ігоря Коломойського, Дмитра Фірташа та глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна. Саме через цю політичну силу, прикриваючись ім'ям Віталія Кличка, олігархічні групи вирішили провести до парламенту своїх депутатів, які допоможуть їм і надалі збагачуватися за рахунок українців.

Показово, що всі без винятку кандидати від партії "УДАР" на Волині є "технічними" і відіграють важливу для Партії регіонів роль: під виглядом "опозиції" вони відбирають голоси у справді опозиційних кандидатів та допомагають ставленикам Партії регіонів – так званим "незалежним" та "благодійникам".

Ніхто з "ударівців" за всю виборчу кампанію не наважився сказати жодного критичного слова на адресу тих, на кого зробила ставку Партія регіонів на Волині. Натомість у кволих перед владою та місцевими олігархами "ударівців" знайшлося достатньо сил для того, аби очорнювати узгоджених кандидатів від опозиції. Чому?

Як відомо, диму без вогню не буває. Недаремно ж волинський "регіонал" Григорій Смітюх нещодавно відверто заявив, що Партія регіонів готова співпрацювати з "УДАРом" Віталія Кличка та комуністами у Верховній Раді. Невже в такий спосіб "регіонали" вже готують громадську думку до майбутніх дій "ударівців" у новому парламенті?

Повідомляючи про це, газета "Волинь" у номері від 18 жовтня наводить такий факт: кандидат у депутати від "УДАРу" в мажоритарному окрузі №159 (Сумська область) Микола Буряк зняв свою кандидатуру саме на користь "регіонала" Андрія Деркача. "Перший пішов"?..

Інший промовистий факт: 19 жовтня "УДАР" відмовився підписати угоду про спільні дії опозиції у Верховній Раді, серед яких – імпічмент Януковичу та ліквідація згубних наслідків його правління. Віталій Кличко, наслідуючи приклад Сергія Тігіпка, заявив, що "такі питання потрібно вирішувати після виборів". Таким чином "УДАР" зробив іще один крок назустріч Партії регіонів…

Щось подібне вчинив і волинський "ударівець" Ігор Скрипін. Балотуючись в одному з мажоритарних округів нашого краю, він став допомагати не кандидатові від об'єднаної опозиції, а публічно підігрує його конкуренту. Мовляв, якби сам не балотувався, то голосував би… за конкурента опозиційного кандидата!

Не буде протистояти Партії регіонів і Олександр Киричук. Хоча б тому, що саме при цій владі він отримав теплу в усіх розуміннях посаду директора ДКП "Луцьктепло". За спиною Кличка колишній "тігіпківець" почувається, як "свій серед своїх", адже в "УДАРі" зібралося чимало ставлеників олігархів. Вочевидь, під таким прикриттям вони і дозволяють собі різного роду маніпулятивні заяви проти кандидатів від опозиційних режимові Януковича сил, теж називаючи себе "опозиціонерами". Напевно, маючи на увазі свою опозиційність до справжньої опозиції…

http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/033961/

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #430 : 06 Ноября 2012, 00:56:27 »

Приблизно таку ж "гарну статтю",тільки з "розбором польотів" опозиціонерів, і я думаю, не одну, можна знайти зараз у мережі без проблем, просто лінь ритися. Самі знаєте, що в опозиціонерів також рильце в пушку, різниця між Батьківщиною і Регіонами - мінімальна. А те, що всі партії, навіть комуністи, йшли в Раду під опозиційними гаслами - про що говорить?
І не треба лити кислоту на рану, бо ситуація, в яку поставила нас опозиція, фактично примусивши голосувати за "об'єднаного" кандидата - справжнє свинство.

Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #431 : 06 Ноября 2012, 09:33:24 »

Цілком підтримую.
Чесно кажучи, не дивлячись на апріорі симпатію до опозиційності, деяких персоналій там, булоб доречно.....скажемо так, до влади не допускати. Із всього дедудатьського кодла нового скликання, порядних людей буде знову, класично, 5%.
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #432 : 06 Ноября 2012, 11:30:25 »

Як це було в 2004.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #433 : 06 Ноября 2012, 11:38:51 »

Да, и не пора ли, "провладного" форумчанина из резервации выпустить?
Осень, грустно...

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #434 : 06 Ноября 2012, 15:54:24 »

Трембіту за триста би взяв, і скучними зимніми ОСІННІМИ вечорами, дув би на ній з балкона, на Польскі.
Дежавю....

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #435 : 07 Ноября 2012, 17:24:06 »

За Всеукраинское объединение "Свобода" голосовали в основном украинцы с высоким уровнем образования

Обнародовав на пресс-конференции в среду в Киеве результаты экзит-полла в контексте распределения электората по социально-демографическим признакам, директор фонда "Демократические инициативы" им. Илька Кучерива Ирина Бекешкина подчеркнула, что по образованию самый высокий уровень у избирателей "Свободы": 48% имеют высшее образование, 12,3% - полное среднее и неполное среднее образование.

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #436 : 07 Ноября 2012, 19:41:13 »

І після цього хтось ще проти цензу?

Виборча дільниця №681328 - обласна психіатрична лікарня, адмінбудинок, к.2
Свобода - 5,3%(30); Партія регіонів - 40,5%(231).

В электорате Партии регионов, как свидетельствуют данные Национального экзит-полла, преобладают избиратели со средним специальным образованием – 38%.

Несколько ниже образовательный уровень у избирателей Коммунистической партии Украины: 38% из них имеют среднее специальное образование, 26% - высшее.

Мапу результатів по ОВК 192 взято у Ліни на http://info.kp.km.ua.
« Последнее редактирование: 07 Ноября 2012, 19:53:27 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #437 : 07 Ноября 2012, 20:11:41 »

Це мля якась штаб-квартира Партії регіонів убей сибя ап стену

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #438 : 07 Ноября 2012, 21:30:12 »

Ценз тут ні до чого. Просто в психлікарнях перед виборами різко збільшується кількість пацієнтів.

Луччє продивись результати  голосування по дільниці у ЦПХ ПДАТУ і порівняй їх із загальною картиною по місту Подмигивающий

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #439 : 07 Ноября 2012, 22:30:31 »

>>Луччє продивись результати  голосування по дільниці у ЦПХ ПДАТУ

Бачив. Теж хтів про це сказати, але чекав, що або Ключ, або Подолянин,
викладуть розгорнуті дані по дільницях, на своїх сайтах.

Sol lucet omnibus
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #440 : 07 Ноября 2012, 22:55:30 »

Тендер News: Найбільш спонсоровані з держбюджету округи

Як провладні кандидати нарізали держбюджет собі на округи?
Топ-7 найбільших пожирачів державних субвенцій під вибори.
Чому Донецьку перепало більше бюджетних грошей, ніж усій Західній Україні?

http://tv.tvi.ua/program/tender-news-z-natalijeju-sedletskoju.html

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #441 : 07 Ноября 2012, 23:11:11 »

Чому Донецьку перепало більше бюджетних грошей, ніж усій Західній Україні?

http://tv.tvi.ua/program/tender-news-z-natalijeju-sedletskoju.html
Здогадайтеся з трьох раз Улыбка

Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #442 : 08 Ноября 2012, 07:32:38 »

Показывает язык

* 32640640_psihanul.jpg (79.28 Кб, 760x561 - просмотрено 164 раз.)

Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #443 : 08 Ноября 2012, 08:09:46 »

То гон, навіть по ящику показали ту дорогу, ніхто її не рушив, вона і йому потрібна в нього молокозавод поряд, його вантажівки нею проїжджають. ))
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #444 : 11 Ноября 2012, 07:27:45 »

Центральна виборча комісія суботу оголосила результати виборів у багатомандатному окрузі

П’ять членів ЦВК підписали протокол про результати виборів у багатомандатному окрузі з окремою думкою.

І по ходу тридцяти тисячам народу в окрузі №94 назавжди відбили охоту ходити на вибори взагалі - протоколи по 27 дільницям так і не врахували.

dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #445 : 12 Ноября 2012, 13:01:17 »

В таких ситуаціях вихід дуже простий: дерлись за голоси, спотворили результати голосування, покрали, зіпсували бюлетені - кримінальна відповідальність тим хто брав у цьому участь та пожиттева заборона цим моральним уродам брати участь у бідь-яких виборах до державної влади. а на їх місце не брати нікого. нічого страшного, якщо в раді буде сидіти 445 моральних уродів замість 450.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #446 : 12 Ноября 2012, 13:21:35 »

кримінальна відповідальність тим хто брав у цьому участь та пожиттева заборона

І хто їх має притягти й заборонити?

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #447 : 12 Ноября 2012, 13:25:31 »

+1
Слушна думка. Якщо вже в нас обрали Володьку, значить кримінал значення немає, головне "хазяїн" і  "щось робить".
Толку з тих 27 дільниць (30 тис. голосів)?

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #448 : 12 Ноября 2012, 16:07:05 »

Судячи з того, як голосує майбутня іліта - студенти  кам'янецьких вишів, далі буде ще веселіше.

* Вибори.jpg (49.32 Кб, 694x921 - просмотрено 156 раз.)

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #449 : 12 Ноября 2012, 16:47:11 »

Там працювала сама масштабна карусель по нашому округу. Інфа достовірна.
Питання в нас самих, в цих виборцях-студентах, які за 150 грн. продали свій голос.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Страниц: 1 ... 13 14 [15] 16 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти