Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
12 Ноября 2019, 23:47:40
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Вибори-2012
Страниц: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Ваш кандидат  до  ВР
Барчишин В.В. ("ПР") зняв кандидатуру на користь Володі)   -1 (1.7%)
Білик Р. Г. ("Україно, вперед") там де Шева)   -0 (0%)
Буденко В. Є. ("Громадська Солідарність")   -0 (0%)
GROMOZEKA (інтернет спільнота  і  сочусмтвуючі)   -12 (20.7%)
Ковальчук В. І. - самовисуванець   -0 (0%)
Мельниченко В. В. (Богословьский) - самовисуванець   -11 (19%)
Приступа П. А. ("Компартія України")   -0 (0%)
Товкайло В. Т. ("УДАР")   -6 (10.3%)
Шовкошитний В. Ф. ("Українська Народна Партія")   -3 (5.2%)
Ярема Р. Т. ("Батьківщина )   -25 (43.1%)
Всего голосов: 58

Автор Тема: Вибори-2012  (Прочитано 44720 раз)
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #60 : 24 Июля 2012, 08:21:25 »

І це правда. але ми бачимо рівень законотворчої діяльності у ВР. Там також більше піараться навколо гарячих питань ніж їх рішають. а ще люблять почубитись, поблокувати трибуну, з прапорцями та кольоровими кульками побігати, подудіти і все це на жаль називається займатись у раді законотворчісттю. Ні рада, ні суспільство не відповідає тим загальнолюдським ціностям про які ми мріємо, коли уявляємо нашу країну у майбутньому. Але все змінюється. і люди змінюються. 250тис. щороку наших молодих людей їдуть здобувати освіту за кордоном і 90% з них потім повертаються на Україну. Тільки вони, наші діти внуки, правнуки разом зі зміною їх свідомості зможуть змінювати наше суспільство. Потрібно жити в ногу з часом та використовувати усі можливості які у нас зявляються, щоб хоч якось покращити щось навколо себе.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #61 : 24 Июля 2012, 11:23:44 »

250тис. щороку наших молодих людей їдуть здобувати освіту за кордоном і 90% з них потім повертаються на Україн
Ога. З Кам'янця теж чимало народу на навчання їде. Здебільшого від аграрної академії, на огірки чи полуницю. І додому вертаються, бо студ.віза на три місяці, а пробити на місці запрошення на нормальну роботу вдається якраз одному з десяти.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Stalex
Старожил

репутация +9/-6

« Ответ #62 : 24 Июля 2012, 11:28:55 »

Товариство а Вам не здається що не потрібно чекати  подачок з Києва і щоб якийсь чолов’яга, тим більше з ПР,  щось там вибивав для місцевого бюджету??? Ми вже дійсно маємо одного «свого» у Києві....   Може досить мислити по рабське і просити???
Потрібно змінювати сам принцип формування місцевих бюджетів як  це пропонує Свобода:  підвищити роль місцевого самоврядування шляхом перерозподілу повноважень та фінансових ресурсів між центральними органами влади і органами місцевого самоврядування за принципом: формування  бюджету «знизу вгору»

...
Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець той здобуває світ!
...
 з гімну ОУН..
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #63 : 24 Июля 2012, 11:52:58 »

Сталекс, Свобода може багато чого пропонувати....
 але назвати конкретного кандидата по Кам'янцю  "до оприлюднення офіційних списків" -  не годна.
Чому?

Stalex
Старожил

репутация +9/-6

« Ответ #64 : 24 Июля 2012, 11:57:54 »

тому що  цих людей починають пресувати а здогадатися самим не можна?

...
...
 з гімну ОУН..
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #65 : 24 Июля 2012, 12:00:19 »

....   Може досить мислити по рабське і просити???

Кто из них проголусует за красивые пропозиции Свободы?

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Stalex
Старожил

репутация +9/-6

« Ответ #66 : 24 Июля 2012, 12:11:50 »

2georg
про оприлюднення списків відповідь з 9хв30 сек до 10хв 15 сек
http://www.youtube.com/watch?v=4yC6wlKelIk&feature=player_embedded

...
...
 з гімну ОУН..
Stalex
Старожил

репутация +9/-6

« Ответ #67 : 24 Июля 2012, 12:19:16 »

Кто из них проголусует за красивые пропозиции Свободы?

Ви дуже помиляєтесь якщо вважеєте що всі вони будуть голосувати за МВВ.... :-)

...
...
 з гімну ОУН..
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #68 : 24 Июля 2012, 12:21:26 »

тому що  цих людей починають пресувати а здогадатися самим не можна?

А після "оприлюднення офіційних списків" вже не пресують? :-)

Какая великая нация!
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #69 : 24 Июля 2012, 12:28:48 »

Голосуйте краще за комуністів. чули які гарні у них гасла?
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #70 : 24 Июля 2012, 12:44:32 »

Потрібно змінювати сам принцип формування місцевих бюджетів як  це пропонує Свобода:  підвищити роль місцевого самоврядування шляхом перерозподілу повноважень та фінансових ресурсів між центральними органами влади і органами місцевого самоврядування за принципом: формування  бюджету «знизу вгору»
Воно так!

Але навіть як щоб сам Тягнибок по нашому округу балотувався.
все одно буде ВВМ, тому що газ на селі та автобуси рулять.
Букмекери на такі перегони навіть ставок не приймають.
Результат всім відомий.

Sol lucet omnibus
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #71 : 24 Июля 2012, 13:28:22 »

Сонце світить, дощ іде
квітнуть квіти, джміль гуде
на полях пасуться коні -
при підтримці "регіонів"

риба ловиться в ріці
прищик виліз на щоці
баба в церкві б'є поклони -
при підтримці "регіонів"

родить жито і овес
гавкає на місяць пес
котик спить на підвіконні -
при підтримці "регіонів"

підростає ввп
дядько в поїзді хропе
світлофор горить червоним -
при підтримці "регіонів"

роздягаються жінки
різко падають вінки
юля з юрою на зоні -
при підтримці "регіонів"

добре з ними ми живем
краще й краще з кожним днем
і усе у нас тепер
тільки завдяки пр.

"Ненька Украї"

Грамматический словарь читал, не помогает

Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #72 : 24 Июля 2012, 13:29:07 »

Бараны-2012

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #73 : 24 Июля 2012, 14:02:30 »

Воно так!

Але навіть як щоб сам Тягнибок по нашому округу балотувався.
все одно буде ВВМ, тому що газ на селі та автобуси рулять.
Букмекери на такі перегони навіть ставок не приймають.
Результат всім відомий.

А навіщо на лузерів ставити? на зло комусь? Подивіться на плакати обєднаної опозиції  жжошь, сцуко, я в истерике оце президенти! кажуть щоб ми знову ставали пліч опліч з ними - так ми ж стояли вже раз наче...
Комуняки взагалі вже забрехались. Ще Тягнибок залишився - може ще він нам тут добра наробить? давайте ще його спробуємо, але вже через пів року всі будуть кричати "де реформи? чому ми досі бідно живем?)))

Xen дуже правильний мультик. завжди надіяться на чудо))
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #74 : 24 Июля 2012, 14:05:47 »

Сонце світить, дощ іде
квітнуть квіти, джміль гуде
на полях пасуться коні -
....

а при якій правлячій партії щось по іншому? і чи можливо це в нашій країні в принципі?
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #75 : 24 Июля 2012, 14:18:14 »

А навіщо на лузерів ставити? на зло комусь? Подивіться на плакати обєднаної опозиції  жжошь, сцуко, я в истерике оце президенти!

А зара всі, як один, харізматічні лідєри Подмигивающий

Какая великая нация!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #76 : 24 Июля 2012, 14:29:45 »

...Ах, время наше сучее,
Летучее, ползучее,
И прочее жулье,
И партии разученны,
И рукава засученны -
Готовы под ружье.
Колонны перестроенны,
Удвоенны, утроенны,
Штабные штабеля.
И на вершине случая,
В тоске благополучия
Цепные кобеля.

Да, мы не ждали перемен,
И вам их тоже не дождаться,
Но надо, братцы, удержаться
От пустословия арен
И просто самовыражаться,
Не ожидая перемен.

Градский А. ©

Какая великая нация!
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #77 : 24 Июля 2012, 14:46:29 »

Ога. З Кам'янця теж чимало народу на навчання їде. Здебільшого від аграрної академії, на огірки чи полуницю. І додому вертаються, бо студ.віза на три місяці, а пробити на місці запрошення на нормальну роботу вдається якраз одному з десяти.
нормальну роботу вдається пробити 1 з 50-100, імхо. Інші 4-9 з 50-100 купують легальний контракт на кидання какашок, ше на 2-5 років залишаються. але потім все рівно вертаються, бо ж не будеш все життя какашки кидати  Подмигивающий

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #78 : 24 Июля 2012, 21:01:26 »

Михайло Сімашкевич, міський голова Кам'янця-Подільського:
Особисто я підрахував скільки коштів витратив Володимир Мельниченко на розвиток нашого міста - за півтора року 350 тисяч гривень. Але це тільки те, що я знаю.
Газеті «Фортеця» вдалося розпитати Володимира Володимирович про його плани щодо майбутніх виборів.

«Від нашого міста були депутати, які обіймали посади народних обранців у Верховній Раді. Проте я ніяк не можу пригадати, що хтось із них щось зробив для наших людей і Кам'янця-Подільського. Саме тому я буду висувати свою кандидатуру на посаду депутата Верховної Ради від нашого міста, аби ще з більшою ефективністю працювати на благо нашої землі», - неохоче зізнався Володимир Мельниченко
« Последнее редактирование: 24 Июля 2012, 21:29:12 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #79 : 24 Июля 2012, 22:19:56 »

А  руки  -  то  волохаті......
250тис. щороку наших молодих людей їдуть здобувати освіту за кордоном і 90% з них потім повертаються на Україну. Тільки вони, наші діти внуки, правнуки разом зі зміною їх свідомості зможуть змінювати наше суспільство.
Син  їде навчатись   за  кордон... 
Загалом  -  то  -  повинно  бути  -  батьки  - працюють  ,  народжують  та  виховують  дітей  ,  передають  їм  свій  життєвий  досвід..  Діти  продовжують  справу  батьків..  Сила  в  чому  Непонимающий  -  сила  в  корінні  ,  ідейних  та  моральних  засадах  ,  культурній  спадщині  предків... 
А  у  нас...  виходит  -  перерваний  цикл.. 
Прикро  не  бачити  майбутнього  своїх дітей  на  Батьківщині. 
Я  їхав  -  батько  -  казав  -  їдь  сину  -  може  життя  побачиш..  Син  їде  -  кажу  -  їдь  сину  -  мож  зможеш  побачити  краще  життя..  Я  повернувся....  Незнаю  чи  син  повернеться.. 
Але  -  бачив  -  люде  живуть!!! 
Знач  і  ми  маєм  право  на  життя!!!! 
То  -  чому  у  нас  гірше???  Мож  земля  пуста??? 
А  мож  -  люде  дурні.... 
За  що  можна  продати  майбутнє  своєї  Землі  ,  Батьківщини  ,  Дітей??? 
За  слащаві  обіцянки  людей  з  кримінальним  минулим... 
Ладно  -  маємо  -  проковтнули  .  А  що  -  далі?? 
Голосуємо  за  того  ,  хто  від  щирого  серця  допомогає  всім  жителям  міста???

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #80 : 24 Июля 2012, 22:49:21 »

Михайло Сімашкевич, міський голова Кам'янця-Подільського:
Особисто я підрахував скільки коштів витратив Володимир Мельниченко на розвиток нашого міста - за півтора року 350 тисяч гривень. Але це тільки те, що я знаю.
Цікаво б глянути, кіко у нього у декларації про доходи. Річній.

.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #81 : 24 Июля 2012, 23:52:24 »

Нещодавно:
На днях у поліклініці на Руських моя дільнична медсестра, не знаючи, куди ховати очі, спитала, чи підтримаю я кандидатуру Мельниченка на виборах, бо їм, як користувачам практично найбільшої бази даних, доручено опитати громадян  про передвиборчі настрої , причому саме у такій формі.
А сьогодні про наш регіон:
На питання про готовність взяти участь у парламентських виборах, що відбудуться 28 жовтня 2012 року, 81,1% респондентів відповіли, що планують прийти і проголосувати, ще 10,5% – що не планують та 8,4% ще не визначилися.
Виборці округу більш схильні підтримувати кандидата від об’єднаної опозиції, в порівнянні з кандидатом від влади чи від іншої партії. Так, кандидата від об‘єднаної опозиції готові підтримати 25,2% респондентів; кандидата від влади – 8,4%, кандидата від іншої партії – 7,6%, кандидата-самовисуванця – 4,6% опитаних.
В той же час, 26,7% респондентів відповіли, що для них є важливими позиція та погляд кандидата, а не його партійна приналежність, а 24,7% обрали варіант «важко сказати».
Даним, отриманим коли питання про підтримку кандидатів від влади, опозиції, “третіх сил” та самовисуванців, формулюється “у загальній формі” певним чином суперечать відповіді тих самих респондентів, стосовно конкретних поіменно названих кандидатів.
Так, на питання «Якби вибори відбулися найближчої неділі, якого із кандидатів Ви б підтримали? (серед тих, хто планує взяти участь у виборах)», зі значним відривом були названі імена безпартійного опозиціонера Ростислава Яреми та провладного Володимира Мельниченка (Партія регіонів). Зокрема, за Ростислава Ярему готові віддати свої голоси 30,1% опитаних, за Володимира Мельниченка – 24,8%. Значно відстають від них В‘ячеслав Дубицький (3,3 %), Петро Приступа (1,7%), Віктор Худняк (1,4%) та Іван Гончар (1,3%). Не визначилися при відповіді на це питання 36,1% опитаних виборців.
Що стосується рейтингів політичних партій, то об’єднану опозицію підтримують 37,5% респондентів, які планують проголосувати, Партію регіонів – 11,1%, Партію «Удар» – 9,8%, ВО «Свободу» – 6,8%. Не долають планку у 5% партії «Україна – вперед» (4,7%), Комуністична партія України (4,4%), Союз патріотичних сил (2,4%) та Народна партія В. Литвина (2,1%).
Більше букв - http://novini.net.ua/?p=12017
« Последнее редактирование: 24 Июля 2012, 23:55:47 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #82 : 25 Июля 2012, 12:43:50 »

Запекло плюсую +1.  Смеющийся

2 Парильщик, не ставте будь-ласка перед розділовими знаками пробіл. Ну реально текст "не грає" і виникає асоціація з відомим форумним персонажем в якого "клава глючить".

Даним, отриманим коли питання про підтримку кандидатів від влади, опозиції, “третіх сил” та самовисуванців, формулюється “у загальній формі” певним чином суперечать відповіді тих самих респондентів, стосовно конкретних поіменно названих кандидатів.
А в нас так завжди... Обирають за "гарні очі", за "тому що надійний", за "свою людину в Раді", за "гарно говорить"...
Я теж так колись обирав. Яскравий приклад - Тигіпко. Він сам зізнався як був шокований власним результатом на виборах, казав "ніхто не очікував". Ось він результат політтехнологій...

А ще ми любимо говорити ось таке -
А навіщо на лузерів ставити? на зло комусь?
тобто голосуємо не за наших обранців, а за тих "хто пройде", бодай голос твій пропаде, якщо голосує за "лузерів". Тобто в людини, наших співгромадян, українців, до цих пір (вже 20 років) немає власних переконань. Немає в нас традиційних сімей "республіканців" чи "демократів". Переважна більшість постійно змінює свої політичні погляди.
Це неправильно. Це нам насадили "згори" - "політика брудна справа", "всі політики брешуть", "голосуй не голосуй все одно ...".
Мета одна - викликати в людини гидкість до зацікавлення політикою.
Унеможливити формування ГРОМАДЯНИНА.
Бо ж свідомими, політично підкованими громадянами важко керувати за допомогою гречки, наклейок на автобусах (куплених за кошти бюджету) та кіосків з водою. Свідомий громадянин впевнений в собі може плюнути в очі у відповідь на погрозу звільнення з роботи якщо "не буде результату". Може дати свідчення опозиційній партії.
А бидло-планктон? Проковтне... Опустить голову... В мене троє дітей... Що я міг зробити... Вони все одно його оберуть... Це від мене не залежить... В мене ноги болять...

Ну а то й хто пише як представник Кам'янець-Подільської громади буде відстоювати інтереси Кам'янця... Ви самі то вірите в цю маячню?
Обирати в законотворчий орган "свою людину" щоб вирішувати проблеми міста... подивіться на малюночок в правому нижньому кутку.

А ще це -
«Я точно не піду у Верховну Раду від правлячої партії, лише як самовисуванець!», - стверджує депутат.
 Смеющийся
А яка різниця? Через 2 тижні поповнить ряди ПР вже будучи в Раді. Думайте головами шановні, думайте...
« Последнее редактирование: 25 Июля 2012, 13:17:23 от Debris » Записан

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #83 : 25 Июля 2012, 14:23:42 »

Здається, що це соцопитування, було проведене в інтересах однієї особи - Яреми. Вирішив дізнатись, що то за Громадський комітет «Народний вибір-2012». Потрапив сюди.
Українська інформаційна служба – це сучасна інформаційно-аналітична агенція, що надає повний спектр послуг із підготовки, проведення та супроводу виборчої кампанії

Далі читаю на сайті:
"УІС пропонує Вам партнерство у реалізації Ваших політичних задумів. Ми впевнені у наших підходах, фахівцях та можливостях, тому готові взяти на себе відповідальність за повний цикл організації та управління Вашою виборчою компанією/проектом."

Тут і Результати соц.опитування викладенні.
Реалізація політичних мрій та задумів 

P.S. Debris, прізвище Гончар вже вдруге фігурує в публічних опитуваннях .
Тому здається що його кандидатура це секрет полішинеля. Крутой

Sol lucet omnibus
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #84 : 25 Июля 2012, 21:42:13 »

Ще одні результати соц.опитування були опубліковані в газеті "Подолянин"

Одна з провідних київських компаній соціологічних обстежень «Research & Branding Group» 11-18 червня ц.р. провела опитування жителів Кам’янця-Подільського щодо майбутніх виборів народних депутатів України. В опитуванні взяли участь 300 респондентів, що репрезентують доросле населення міста за статтю та віком. Середня похибка результатів дослідження громадської думки кам’янчан становить +3,2%.
На сьогодні маємо в місті досить високий рівень електоральної активності: 70% його мешканців у тій чи іншій мірі декларують готовність восени взяти участь у голосуванні.

Але тут трохи інші результати. Подмигивающий
Лідером електоральних симпатій кам’янчан серед мажоритарників є Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО - 37,7%, далі йдуть Ростислав ЯРЕМА - 23,7%, Олег ДЕМЧУК - 5,3%, В’ячеслав ДУБИЦЬКИЙ - 1,7%. А 17,3% жителів міста не визначилися на сьогодні з вибором.

За партійними списками лідером електоральних симпатій жителів міста є об’єднана опозиція «Батьківщина - Фронт змін» - 34%, далі Партія регіонів - 15,7%. Симпатії виборців щодо цих та інших політичних сил показано на діаграмі. Зазначимо також, що сьогодні кожен десятий житель міста (точніше, понад 11%) ще не визначився з вибором, а 8% поки що вирішили взагалі не голосувати.

Запитання про найбільші шанси на перемогу дало результати, співмірні із симпатіями до кандидатів в одному з попередніх питань. Так, більшість опитаних (40%) впевнені, що вибори виграє Володимир Мельниченко.
Половина (50%) мешканців міста в цілому не задоволені життям. У цілому задоволені 46,4%, а сказали, що важко відповісти, 3,6%.
Отже, перед нами вималювалася картина сьогоднішніх симпатій виборців. Перед місцевими політиками, як завжди, непочатий край роботи. Хто з них збере на кам’янецькому електоральному полі щедрий урожай, покажуть жовтневі жнива.
------------------------------------------------------------------
А це вже сьогодні, Кам'янець-Подільський вісник
стаття ЦЕМЕНТУВАТИ ЗВ'ЯЗОК МІЖ ЦЕНТРОМ ТА КАМ'ЯНЦЕМ

Михайло Сімашкевич: Саме завдяки зв'язкам та діловим якостям Володимира Володимировича в Києві вдається вирішувати багато потрібних і нагальних питань. Нам треба мати у Верховній Раді депутата, який зробить для міста так багато корисного, як раніше не вдавалось нікому.
Володимир Мельниченко вів себе скромно, не перераховував свої добрі справи, а виступив дуже коротко, висловивши власне кредо, за яким живе і працює: "Якщо можеш - допоможи, маєш - поділись, дав слово - зроби".

Sol lucet omnibus
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #85 : 26 Июля 2012, 14:38:56 »

Об'єднана опозиція і Тягнибок поділили мажоритарку
 http://www.unian.ua/news/516981-obednana-opozitsiya-i-tyagnibok-podilili-majoritarku.html

Об'єднана опозиція “Батьківщина” та партія “Свобода” узгодили всіх кандидатів, які висуватимуться спільно у мажоритарних округах. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив перший заступник лідера партії “Батьківщина”, керівник Центрального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов, передає кореспондент УНІАН. “Ми, як і було раніше заявлено, узгодили всі мажоритарні округи і будемо як опозиція іти єдиними фронтом, ставлячи за мету перемогу над цим кримінальним режимом”, - сказав О.Турчинов. Він наголосив, що всі ті зобов’язання, які на себе брали ці політичні сили, виконані. В свою чергу голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок зауважив, що згідно з домовленостями, “Свобода” та Об'єднана опозиція “Батьківщина” беруть участь у парламентських виборах 2012 року двома виборчими списками. Перший формується на основі партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, другий – Всеукраїнським об'єднанням “Свобода”. Крім того, додав він, було погоджено, що від об’єднаної опозиції «Батьківщина» в одномандатних виборчих округах балотуватиметься 190 кандидатів у народні депутати, від ВО «Свобода» – 35 кандидатів.

Вже цікавіше...
« Последнее редактирование: 26 Июля 2012, 14:41:08 от georg » Записан

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #86 : 26 Июля 2012, 19:52:47 »

Виталий Портников: Конец честности
" Вот эта мечта о мире потребления без затраты особых усилий, об отстутствии обязательств перед собственной страной при наличии у нее максимальных обязательств перед тобой – это и есть украинская мечта.
Именно поэтому украинцы всякий раз в большинстве своем голосуют не за тех, кто имеет политические взгляды и представления о том, что нужно менять страну, а за тех, кто забрасывает их гречкой.
....
Чем же занимается в этой ситуации украинский депутат?
В большинстве случаев это – бизнесмен, «крышующий» собственное дело и помогающий друзьям. Он даже не скрывает, как правило, что продолжает заниматься предпринимательской деятельностью, являясь почетным президентом того-сего. Если с бизнесом изначально не сложилось, украинский депутат – это лоббист, зарабатывающий деньги тем, что помогает не прошедшим в парламент (или пославшим его туда) бизнесменам и корпорациям.

Sol lucet omnibus
Skif1985
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #87 : 28 Июля 2012, 19:33:00 »

Опрос Research and Brending задает еще больше вопросов, чем опрос УИС. Каким методом пользовались эти горе-исследователи, учитывая, что при таком количестве избирателей выборка в 300 человек не есть репрезентативной. По моим подсчетам, у них "гуляет" 5% ошибки. А это - проходной барьер. Так что...киевлянам удалось обмануть даже своего заказчика з ПР, который, очевидно, не разбирается в тонкостях науки
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #88 : 29 Июля 2012, 22:27:58 »

Ахтунг!
"Срив покровів" Улыбка.
ВО "Свобода" не буде висувати свого кандидата по нашому округу. Взагалі.
Хто буде кандидатом від об’єднаної опозиції не знаю.

Взагалі хто не в курсі порядок такий:
1) Якщо діяння провладної партії вам набридли, то - голосуємо за кандидата від об’єднаної опозиції в бюлетні по кандидатам і ставимо відмітку напроти ВО "Свобода" в бюлетні по партіям. Або обираємо будь-яку іншу партію з опозиційних;
2) Якщо підтримуємо політику Партії Регіонів, то - голосуємо за Мельниченко В.В. в бюлетні по кандидатам і ставимо відмітку напроти Партії Регіонів в бюлетні по партіям.

Будь-ласка будьте послідовними, не треба голосувати за Мельниченка і в іншому бюлетні підтримувати БЮТ чи "Свободу" Улыбка.

П.С. Завтра партійний з’їзд ПР і БЮТ. Повинні опублікувати списки кандидатів.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Dokka
Старожил

репутация +5/-2

« Ответ #89 : 30 Июля 2012, 15:00:49 »

http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2012/07/30/6969797/
Ось і повний список від БЮТ. По нашому округу Ярема Р.Т.)))))
Страниц: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти