Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
19 Октября 2019, 17:37:10
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Курилка
| | |-+  Печально.
Страниц: 1 2 3 [4] 5  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Печально.  (Прочитано 15437 раз)
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #90 : 20 Июля 2012, 15:25:44 »

Вам причину і не розкажуть.
Хто ви такі щоб вам таке розказувати?
Авторитети? "Бригадири"? Високопосадовці?

Ви є бидло.

Ваше місце сидіти і смоктати. Як варіант можна збирати підписи. То саме, що смоктати.
Знаєш, що жінка несла зброю в руці і причетна? Знайди її. Тим більше що вона вільно ходить містом.
Знайди і запитай.
Не можеш? Зайнятий на роботі? Страшно? "А раптом посадять!"?

Є вихід. Сядь за ПК, зайди вконтакт, створи групу.
Правда стало легше?...

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Ирочка
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #91 : 20 Июля 2012, 15:35:20 »

Ви маєте рацію, то давайте будемо мовчати, і хай далі вбивають наших дітей, бо ми як ви кажете, бидло. Я не міліція, щоб ходити і задавали запитання цій падлюці. Але кричати і добиватись розголусу, щоб по справедливості посадили, то є обов'язок кожного з нас і ваш також
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #92 : 20 Июля 2012, 15:50:57 »

Правда в кожного своя! Ми так засуджуєм мусульманина того, що він мусульманин? Чи того, що він би такого не простив?
Чи може спочатку...як потерпілі кидалися вночі каміням в вікна мирно сплячих громадян? І серед цих громадян знайшовся лише ОДИН!!!!! Який зреагував на образу, на свавілля 2-х мажорів!!!
Ви маєте рацію, то давайте будемо мовчати, і хай далі вбивають наших дітей, бо ми як ви кажете, бидло.
А хулі усі мовчали коли ті двоє кидалися в вікна каміння?Непонимающий А...вибачте......я зрозумів.....Незадоволенні громадяни в цей час писали про своє негативне відношення на форум жжошь, сцуко, я в истерике

Ще ситуація.....По вулиці вночі іде двоє випивших мусульман, співають свої пісні....вигукують АллахАкбар!!! Кидають каміння у вікна мирно сплячих УКРАЇНСЬКИХ громадян! Виходить тоді 1 єдинний, кого все заї....ло дає 3,14здюлєй 1-му чурбану...другий тікає....
ХІБА не герой?НепонимающийНепонимающий
Оприділіться шановні!!!!

Мені цікаве одне у цій ситуації,     його арсенал....3- САЙГИ 5,45...6 одиниць пмевматики( вже усилиної)   От нах 1 людині 3- Сайги?Непонимающий? Ну там ще були бойові патрони...але це....

САЙГА 5,45

* 300px-Две_Сайги.jpg (29.5 Кб, 300x450 - просмотрено 122 раз.)
« Последнее редактирование: 20 Июля 2012, 15:53:43 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Ирочка
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #93 : 20 Июля 2012, 16:00:57 »

Ще раз повторюю, ніхто не знає справжньої причини. Можливо ви там живете і чули, як діти кидали по вікнах камінням, а можливо у ваше кинули? І з чого ви взяли що вони мажори? Особисто я не маю нічого проти його віри, просто мені так легше його називати, бо по імені він не заслуговує? І ще запитання, якби кинули камінь у ваше вікно, ви б убили???
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #94 : 20 Июля 2012, 16:09:14 »

Покалічив би!

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #95 : 20 Июля 2012, 16:12:09 »

Ще раз повторюю, ніхто не знає справжньої причини. Можливо ви там живете і чули, як діти кидали по вікнах камінням, а можливо у ваше кинули? І з чого ви взяли що вони мажори?

Повірте багато чого знаю....Є свідки які бачили як ті кидались камінням... А про мажорство)))) несмішіть мене....З часом все самі і взнаєте)))

nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #96 : 20 Июля 2012, 16:22:04 »

щось гдядячи на фото загиблого, важко припустити, що він кидався камінням по вікнах.
та й вік трохи не той для подібного.
Ирочка
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #97 : 20 Июля 2012, 16:29:54 »

Мажор би їхав на машині а не йшов пішки, або, у крайньому разі, на таксі. А що, тепер той, хто має невеличкий бізнес вважається мажором? Цікаво чому свідок, який викликав міліцію нічого не сказав про каміння?
Люди звідки така жорстокість?Непонимающий Ну зловив ти його за руку, то виклич міліцію, тим більше, що він юрист, міг би добре залякати.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #98 : 20 Июля 2012, 16:30:30 »

щось гдядячи на фото загиблого, важко припустити, що він кидався камінням по вікнах.
та й вік трохи не той для подібного.
А я коли тебе перший раз побачив...не повірив, що на тебе тьолки ведуться... Подмигивающий

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #99 : 20 Июля 2012, 16:44:04 »

ти ж мене не в бані бачив 
сорі за офф.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #100 : 20 Июля 2012, 16:46:19 »

тепер до теми. справа дуже не вигідна тим, що там прой..б не стіко мінтів, скіко есбеушників. бо вони мають такі діла відпасати. бо цигарки з Молдови то серйозна загроза для держави, але не більша, як такі маргінали.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #101 : 20 Июля 2012, 17:08:55 »

СБУ в нас займається дослідженням інтернет-магазинів і переслідуванням їх власників.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Ирочка
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #102 : 20 Июля 2012, 17:15:36 »

Ось що про нього пише його друг.
Більше чим просто друг,набагато більше.Людина з якою я провів найвеселіші моменти свого життя.
Кожен день з маленького дитинства ми були разом,хочеться це ще і ще вспоминати.Як ти вчив мене кататись на велосипеді,як ми разом грали футбол з 7 ранку,до 10 вечора,як ми питались зробити з тобою льод з піском,як ми грали дурацку гру "жуліки",через якої сварились кожен день і через хвилину мирились.Даже рвали абрикооси і продавали на базарі.Завжди стояли один за одного.Як ми грали футбол на гроші,і я завжди програвав тобі і одного разу коли я програв 20 гривень,ти віддав мені всі гроші і сказав,якщо не впевнений,що виграеш ніколи не грай..Ти навчив мене дуже багато чого в цьому житті.Завжди допомагали один одному.
Пройшло трохи часу і ми вчились в одій школі..ми кожен божий ранок разом туди допирались..в сніг,в дощ,завжди пішки,як ми одного разу чуть не попадали в каналізацію..точніше я впав,ти мене за руку зловив,я сам незнаю,як ти вспів.
Пройшло ще трохи часу..ти на 1 курсі..я в 9 класі,спілкуватись почали не так часто,в кожного якісь справи,в тебе була чудова дівчина,дуже приємна,приємна в розмові,прсто приємна людина,про яку ти ніколи не забував,і завжди коли ви сварились,просив мене запитати в неї,як вона.Кожної ночі коли повертався додому від неї,ти мені звонив і весь час поки йшов додому розказував мені щось смішне,щоб я тіки не спав,і завжди мене будив..ніколи не давав нормально поспати)
Сьогодні.
Це не можна назвати день.
Завжди,як щось траплялось ти звонив мені..сьогодні в 06-18 був дзвінок з твого телефону..я збив. думав ти знов ідеш додому ,а я тіки недавно заснув..і дуже хтів спати..ЗБИВ!
Десь в 10 годин,я їхав додому з дачі..папі хтось позвонив..в нього пропав голос,він онімів..розвернувся до мене і сказав,Сань..Пашу Теплюка вбили..він став..я вилетів з машини..в мене в середині все перевернулось..я думав,може це якась шутка,но знав,що папа в таким точно не жартував..я незнав,що робиться зі мною..але першу,що прийшло в голову..я вспомнив,як ти мені звонив..в 06-18,я чуть сам не вбився на тій трасі..я думав,ти звонив..вже хєр знає чого..може той еблан в тебе стрільнув і втік..і набрав мене..в мене було ужасне чуство в середині,я думав це хлам..він лежить присмерті,а я блять дома відсипаюсь..я незнав,що мені робити..чесно в мене перевернулось все.
Але потім сказали,що це сталось близько 03-00...
Я незнаю,за що,незнаю як..чого він стріляв,но знаю,що в нашому Каменці,повно мудайобів,які обкурились і немає чим занятись,я знаю,що він вже сидів,я знаю,що в нього якась там клічка Мусульманін..я знаю,що він вийде з тюрьми 11 липня 2037 року.
Так,якого хуя ж ти маєш втрача життя через цього підараса,а він має на 25 років побути за рішоткою..для нього вона,Як дім вже..
Якщо дай Бог,я доживу до того часу,запам*ятай,незнаю..запам*ятайте,це людина в моему серці назавжди..я ніколи не забуду,тебе..ніколи !
І Хай він сука тіки вийде..незнаю,як буде зі мною.но що ти за мене стояв завжди.і знаю,і в цей раз я стану за тебе..
Я це запам*ятаю..яке число..може виросту,може буду якоюсь толковою людиною,я йому не дам спокійно життя..якщо воно вбило мого друга з самого дитинства..
Ти вчив ніколи не обіцяти,Якщо не зроблю..
Я обіцяю зара..при всіх..в нього не буде спокійного життя,він зруйнував тобі..повністю..так якого хуя він має житти дальше.
Ти для мене був всім..Чому це зара говорити,що це "БУЛО",а не Є і БУДЕ..? за що ?
Я ніколи тебе не забуду..
Ти мені,як БРАТ..
Тримайся,братюнь!!!
Ми тебе дуже всі любимо..
Ти був просто крутим пацаном!
Хай земля тобі пухом буде !
eng & shk.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #103 : 20 Июля 2012, 17:48:05 »

...
піпєц...
Я не знаю постраждалого. Я не знаю його друга, що втік. Я не знаю автора вищенаведеного тексту. Я трошки знаю "мусульманіна".
Але текст вище написала дитина. Ця дитина ще не зрозуміла, за слова, за букви, треба відповідати.
І Хай він сука тіки вийде..незнаю,як буде зі мною.но що ти за мене стояв завжди.і знаю,і в цей раз я стану за тебе..
...
Я обіцяю зара..при всіх..в нього не буде спокійного життя,він зруйнував тобі..повністю..так якого хуя він має житти дальше.
...
це "дитячі" соплі для стіни вконтакті.
Смисл розкидуватися пустими обіцянками? Краще зроби.

Ирочка
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #104 : 20 Июля 2012, 18:30:57 »

Блін, ніякі це не соплі,це крик душі, дитини, яка втратила ліпшого друга, який вчив його тільки найкращого, а не пити пиво, курити траву, кидати каміннями по чужих вікнах, тримати зброю в себе вдома, вбивати нівчому не винних людей.
А ви, я так розумію, живете по понятіях, так, у Камянці всі люблять таке говорити.Якщо ви знайомі з мусульманіном, то я тепер розумію чого ви так його захищаєте.
Бажаю всім, щоб ніхто ніколи не знав такоі біди, як зазнала ця сім"я.
Не бачу більше сенсу дискутувати на цю тему, це все одно нічого не вирішує.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #105 : 20 Июля 2012, 18:54:13 »

Це не крик душі! Це своєрідне виправдовування! Виправдовування боягуза! В центрі уваги тепер не тільки він як крутий штріх...А він, як боягуз)))))))))Сцикло яке покинуло друга! І тепер гарна репа вже працює проти него!
Мені дійсно жалко молодого пацана!
Але я і не сліпий....Старші люди читають газети! Молодші сидять у контактах! Контакти для побратимів))) аби дюже не осуждали!

А оце    І Хай він сука тіки вийде..незнаю,як буде зі мною.но що ти за мене стояв завжди.і знаю,і в цей раз я стану за тебе..
Ну щож)))) пацан сказав! Пацан зробив)))

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #106 : 20 Июля 2012, 20:35:34 »

Блін, ніякі це не соплі,це крик душі, дитини, яка втратила ліпшого друга, який вчив його тільки найкращого, а не пити пиво, курити траву, кидати каміннями по чужих вікнах, тримати зброю в себе вдома, вбивати нівчому не винних людей.
А ви, я так розумію, живете по понятіях, так, у Камянці всі люблять таке говорити.Якщо ви знайомі з мусульманіном, то я тепер розумію чого ви так його захищаєте.
Бажаю всім, щоб ніхто ніколи не знав такоі біди, як зазнала ця сім"я.
Не бачу більше сенсу дискутувати на цю тему, це все одно нічого не вирішує.
Ну капець... Я вже виправдовую гр.М.
Ірочка, скільки вам років? Судячи по написаному до 20.
Спробую пояснити.
Цей хлопчик, який втратив ліпшого друга, виросте. В нього буде дружина, робота, машина, зарплата і податки, хабарі і подарунки. Дасть бог в нього з'являться діти.
Він почне водити дітей спочатку в садочок, а потім в школу. Він стане важче на 15 кг, як кажуть остепениться. В нього будуть серйозні впливові друзі, він буде пити з ними пиво.
І ось тут, раптово, коли дитина закінчить молодшу школу, йому подзвонять і скажуть "гр.М вийшов". І що?!
Да він тримаючи телефон в руках подивиться на дитину, на дружину, на машину і...
Ви зрозуміли? Чи не доходить?
Нєфіг п...ть!
Хочешь зробити - роби зараз!

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #107 : 20 Июля 2012, 21:10:46 »

>>Нєфіг п...ть!

Debris? Це Ви як православний християнин висловились?
Так по-сучасному прозвучало, по-європейськи.

Sol lucet omnibus
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #108 : 20 Июля 2012, 21:39:22 »

Хорус! Він правий.... Але дюже сурйозно підійшов до питання.... Яб взагалі не звертав увагу на цей дитячий лєпєт!...
Пацик так пише, що от от..отримає учасника бойових днів))) і орден якогось мученика))) Кароче нєфіг пізд..ть!

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #109 : 20 Июля 2012, 21:47:30 »

Пацика тут на форумі нема.
А якщо в реалі Ірочка відповідає своїй статі,
то на місті її чоловіка я б не створював тему в контактах.
І як писав Debris, за слова потрібно відповідати.

Прямі образи та ненормативна лексика заборонена правилами форуму.
Мені читати було гидко.
« Последнее редактирование: 20 Июля 2012, 21:50:05 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #110 : 20 Июля 2012, 22:12:36 »

Хочешь зробити - роби зараз!
Дебріс. У Вас дюже класні пости. Аж мурашки йдуть.

Одне питання.
Як особисто Ви відноситесь до цього випадку? Прошу дати просту недвозначну відповідь.

.
DW
Старожил

репутация +13/-0

« Ответ #111 : 20 Июля 2012, 22:40:28 »

Теж приходилось  спілкуватися з гр.М  завжди був адекватний і нормальний в спілкуванні. Я теж не вигороджую його , мужик перегнув палицю і повинен сісти за це, але  моє ІМХО на вулиці о третій годині ночі  не ходять з дружиною яка в положенні і зброєю.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #112 : 20 Июля 2012, 22:46:04 »

моє відношення - за крики під вікнами, навіть за розбиту шибку не вбивають!
пику натовкти - без проблем, але відбирати життя??!!
має сісти не менш як на десятку.
а якщо родичі загиблого мають свою думку, то най вирішують самі, як їм чинити.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #113 : 20 Июля 2012, 22:48:35 »

Читаю і дивуюся. Люди, що з вами? Ви ж дорослі, розумні, сімейні люди. Ще не такі старі, аби забути, як вам було по 18, і вже настільки дорослі, щоб розуміти, що таке юнацький максималізм.У вас свої діти. У хлопчини безглуздо загинув кращий друг, йому боляче, його світ змінився. Він не може змиритися, себе звинувачує, хоч, звісно, ні в чому не винен. Йому хочеться щось зробити, здається, що бездіяльність - злочин, що від його дій хоч щось зміниться. В такі моменти здається, що якби час міг повернутися назад хоч на хвилину, то ти б землю перевернув, але щось зробив, відвернув би біду. Людям боляче, і це не соплі, як ви висловлюєтеся, і не виправдовування. Він так зараз думає, і  інакше не може, бо йому теж 17 чи 18. І нічого він не знає про майбутніх дітей, дружину і роботу, бо він ще сам дитина. Що за дикі підбуруювання? Вам хотіло б ся, аби він теж взяв в руки зброю і пішов мстити? І щоб у нього ніколи вже не було тієї сім'ї і роботи, про котру пишете, не було нормального життя, тільки тюрми? Кому це допоможе, що змінить? Поверне до життя дитину, чи зіпсує життя ще одній сім'ї? Ви мене глибоко дивуєте. За слова в першу чергу повинні відповідати ви, дорослі люди, і думати перед тим, як підбурювати пацанят на таке. Схаменіться

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #114 : 20 Июля 2012, 22:51:53 »

Вот саме через такі слюняві принципи ми маємо такє життя.
А чорні нє.
Грайте в демократію далі.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #115 : 20 Июля 2012, 22:54:33 »

Xen, це Ви про що? Уточніть, будь ласка, до чого тут демократія і що таке "слюняві принципи"?

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #116 : 20 Июля 2012, 23:03:03 »

Про попередній пост.
Пояснювати нічого незбираюся, розумні люди у курсі, про, що я.

Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #117 : 20 Июля 2012, 23:05:31 »

Да, і до чого тут вік?
Невже втрата сина якому 18, і втрата сина, якому 38, має різницю?

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #118 : 20 Июля 2012, 23:06:16 »

в 19 років це вже мужик...який з автоматом в руках захищає Батьківщину! Пригає з парашутом, зачищає села з чорними, веде розвідку, закриває собою амбразуру дзота!

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #119 : 20 Июля 2012, 23:16:28 »

Вот саме через такі слюняві принципи ми маємо такє життя.
А чорні нє.
Грайте в демократію далі.
+1, але справа не тільки в цьому.

2 Luiram, емоційний, максималістський пост людини яка страждає за втрати друга. Людина в стані аффекту, світ зламався і як жити далі невідомо.
Абсолютно нічого не маю проти до ось цього моменту -
...
Я це запам*ятаю..яке число..може виросту,може буду якоюсь толковою людиною,я йому не дам спокійно життя..якщо воно вбило мого друга з самого дитинства..
Ти вчив ніколи не обіцяти,Якщо не зроблю..
...
"дитину" за язик не тягнули.

2 Карпуха. Випадок як для нашого болота екстраординарний. DW правий, я не вірю що гр.М сидів біля воріт і чекав жертву до 3 ночі. Скоріш за все стався прикрий збіг обставин - хлопці розважалися і цим порушили спокій "воїна аллаха". Показовим є відсутність реакції з боку сусідів, свідків (а вони ж були).
Гр.М - злочинець, винний у навмисному вбивстві. Яка там стаття не знаю, але явно не мало. Буде суд, якщо родина загиблого залишиться незадоволена вироком... ну не знаю, на то ми і українці щоб "прощати"... Сотні років генетичної селекції зробили свою справу - "Настоящих буйных мало, вот и нету вожаков"(с) В.Висоцький.

Страниц: 1 2 3 [4] 5  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти